Pondělí , 28. 11. 2022

René

Zasoutěžte si o ManaDrink a staňte se dámami vlastního času: Zdravé a kompaktní jídlo kdekoliv a kdykoliv.

Znáte to taky? Je pracovní den, na seznamu máte jeden milník za druhým a prokousáváte se úkoly. Jenže…nestíháte. Nestíháte vyzvednout děti ze školy, nestíháte si zacvičit, nestíháte šéfovi dodat materiály, které jste mu slíbila už minulý týden… A už vůbec nestíháte jíst. Co kdybychom vám ale řekli, že zdravé, chutné a vyvážené jídlo si můžete dopřát kdykoliv a kdekoliv?
ManaDrink
Buďte součástí revolučně rychlé a komplexní stravy!

Ruku na srdce. Která z nás si během života nedala předsevzetí, že bude zdravě jíst, zhubne, případně nabere svalstvo a udrží si zdravou váhu. A kolik z nás se k tomuto předsevzetí neustále vrací, protože nás realita všedních dní tlačí úplně jiným směrem? 

Přeskakujeme snídaně, stravujeme se jídlem z fast foodu nebo do sebe během půlhodinové pauzy vtlačíme plný talíř čehokoliv, co bylo ten den zrovna na menu. A pak se při odpolední pracovní schůzce snažíme neomdlít únavou… 

Očekávání versus palčivá realita každodenního stravování

Ať tvrdí sociální sítě cokoliv, pokud jde o jídlo, pracovní týden není plný ovocem nazdobených domácích kaší k snídani. Ani obědů ve zdravím překypujících krabičkách. A domácí rodinné večeře o třech chodech jsou spíš svátkem. 

Hamburger z drive-inu na dálnici. Bageta plněná čímsi. Oběd, který by si člověk vlastně ani nedal, pokud by si mohl z poledního menu vybrat lépe. Anebo: NIC. Zhola nic od rána až do večera. To je palčivá realita, která každou z nás až nepříjemně často zastihne.  

Máte hlad? Kompaktní jídlo je vždy po ruce

Zajímáte se o zdravý životní styl, ale nemůžete mu věnovat veškerou svou pozornost? Zkuste jeden nebo i více chodů vyměnit za lehce stravitelnou formou jídla v podobě nápojů nebo prášků určených k rozmíchání ve vodě. 

Po obdobném řešení sahá stále více lidí. Šetří totiž naše tělo, čas i peníze.  Místo vyhazování zbytků z lednice nebo utrácení za přehnaně rychlý oběd totiž člověk přesně ví, kolik za takovou instantní svačinku utratí. 

Nespornou výhodou takového řešení jsou zdravotní benefity, naprostá kontrola přijatých kalorií a jasná představa o složení vlastního jídelníčku. Firmy nabízející rychlá a kompaktní jídla se předhánějí v příchutích, kvalitě použitých surovin i v co možná nejzdravějším složení, které lidský organismus dobije vším, co potřebuje. 

MANA je ověřená stálice

Ověřenou stálicí na českém trhu je MANA: Původní český startup, který už 8 let neustále zdokonaluje svoji nabídku a slaví úspěchy i v zahraničí. V portfoliu nutričně vyšperkovaných jídel má snadno umíchatelný ManaPowder – tedy prášek, který si lze po smíchání s vodou doplnit i vlastními ingrediencemi, nebo třeba rozmixovat s ovocem. A také ManaDrink – již namíchaný, nutričně vyvážený nápoj, který si lze dopřát ještě rychleji. 

Mana produkty jsou v nabídce hned ve třech příchutích: vanilková origin, hříšně kakaová choco, a nově taky osvěžující meruňková. 

K TÉMATU  Známe vítězky soutěže o sluchátka Trust Noma!

ManaPowder nebo ManaDrink

Ať už preferujete prášek nebo předmíchaný nápoj, obojí vám za každé situace dodá všech 42 základních nutrientů. Mana obsahuje veškeré potřebné vitamíny, proteiny, vlákninu i například omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdravé srdce a cévy. Vše z přírodních zdrojů. Složení Many přispívá ke správné funkci metabolismu, imunitního systému a má pozitivní vliv mimo jiné i na zrak. 

Po prášku sáhněte v případě, že si chcete zvolit množství kalorií a ovlivnit třeba hustotu či chuť drinku. ManaPowder v neutrální příchuti origin je totiž ideální k testování vlastních receptů. Můžete si do svého prášku přidat třeba espresso, perníkové koření nebo chilli s kakaem. Fantazii se meze nekladou.  

ManaDrink naopak zaručuje, že bude jídlo po ruce i v situacích, kdy nemáte snadný přístup k pitné vodě, nebo chcete co nejjednodušší a nejrychlejší řešení svého strádajícího jídelníčku. Stojíte v dopravní zácpě? Běžíte na trénink a přepadl vás náhlý hlad? Potřebujete naboostovat imunitu a zlepšit funkci metabolismu? Stačí jen otočit víčkem…

Soutěž: 

Chcete si vyzkoušet benefity Many na vlastní kůži? Stačí jen správně odpovědět do soutěžního formuláře níže, jak dlouho už Mana dodává své produkty na trh? Vylosovaný výherce získá balík dvanácti ManaDrinků Choco.

 

 • Soutěžící prohlašuje, že se účastní Soutěže dobrovolně.
 • -Soutěžící je povinen uvést Pořadateli úplné a pravdivé kontaktní údaje, které jsou důležité pro získání a zaslání/předání výhry.
 • -Soutěžící, který se stal Výhercem, je povinen reagovat na výzvu Pořadatele do 3 pracovních dnů. V opačném případě nárok na výhru zaniká.
 • -Komunikace ze strany Pořadatele proběhne buď telefonicky, v případě že soutěžící uvedl telefonický kontakt, nebo prostřednictvím elektronické pošty, tj. zasláním e-mailu.
 • -případě že výherce nebude na výzvu reagovat do 3 pracovních dnů, propadá výhra ve prospěch Pořadatele. Pořadatel si vyhrazuje právo na stanovení náhradního výherce, který se tímto dostává na výherní pořadí původního výherce, který na výzvu nereagoval.
 • Soutěžící se zavazuje nesdílet svůj uživatelský účet s jinou osobou a udržovat své přihlašovací údaje v tajnosti.
 • 4.7Soutěžící je povinen chovat se tak, aby nedocházelo k porušování platných právních předpisů České republiky a svým jednáním nezpůsobil Pořadateli, případně dalším Soutěžícím jakoukoli újmu.
 • Práva a povinnosti Pořadatele
 • -Pořadatel je povinen informovat Výherce o skutečnosti, že se stal Výhercem do 10 dnů od ukončení Soutěže, a to prostřednictvím emailu, který uvedl Výherce při registraci Uživatele na jednom ze Serverů Pořadatele.
 • Pořadatel splní svou povinnost vydat Výherci výhru jejím předáním, a to osobně v provozovně Pořadatele nebo odesláním na adresu uvedenou Výhercem nebo osobním převzetím výhry Výhercem.
 • Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za škody, které může výhra Výherci způsobit, případně dalším osobám, které přijdou do styku s výhrou.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo Soutěž pozastavit, změnit, ukončit bez udání důvodů, a to v případě pokud dojde k závažným neočekávaným událostem nebo událostem ovlivněných vyšší mocí. V takovém případě nemá Soutěžící nárok na jakékoli odškodnění či vypořádání.
 • Pořadatel nenese žádnou zodpovědnost za případné škody způsobené selháním systémů a programového vybavení, které nemají původ v úmyslném jednání Pořadatele. V takovém případě si Pořadatel vyhrazuje právo soutěž pozastavit, změnit, ukončit bez udání důvodů. Soutěžící nemá nárok na jakékoli odškodnění či vypořádání.
 • Osobní údaje
 • Veškerá data získaná od Soutěžícího jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Soutěžící potvrzuje, že je srozuměn zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim.
 • -Pořadatel se zavazuje, že osobní údaje Soutěžících nebudou předávány žádné třetí osobě, která není v jakékoliv spojitosti. Soutěžící souhlasí s tím, že data výherců obsahující jméno, příjmení a město odkud vítěz/ka pochází, mohou být uveřejněna na webových portálech Pořadatele. Tyto data mohou být doplněna audiovizuálním záznamem.
 • -Soutěžící tímto souhlasí se zasíláním informací o nových soutěžích a výhrách, reklamní sdělení Pořadatele a třetích osob s Pořadatelem spolupracujících. V tomto případě budou tyto informace zasílány pouze ze systému Pořadatele. Tyto Soutěžní podmínky jsou vytvořeny v souladu s platnými zákony a dalšími právními předpisy České republiky. Uživatel Serverů Pořadatele svou registrací potvrzuje, že byl s nimi prokazatelným způsobem seznámen a zavazuje se podle nich řídit. Pořadatel si vyhrazuje právo na případnou změnu a doplnění těchto Soutěžních podmínek. V tomto případě Pořadatel oznámí změny upozorněním na svých Serverech. Soutěžící souhlasí s podmínkami po kliknutí na tlačítko „Odeslat“.
K TÉMATU  SOUTĚŽ: Vyhrajte pobyt v luxusním hotelu Marriott v Praze
Zdroje článku:
www.mojemana.cz
Doporučujeme
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Máte pocit, že vaše aviváž není tak zázračná jako v televizní reklamě? I když nerozjasní barvy vašeho prádla tak, jak by podle televize měla, nelamte nad ní hůl. Své využití najde i v mnoha dalších oblastech, na které její výrobce tak úplně nemyslel. Kde všude vám aviváž přijde vhod? To se dozvíte v našem dnešním článku.
Téměř každý z nás se v rámci rodinných nákupů spoléhá na igelitové sáčky, které nám tak nějak ulehčují pravidelné návštěvy supermarketů. Zatímco nám v jistém ohledu pomáhají, naší přírodě jejich přítomnost zrovna dvakrát nesvědčí. A přitom to jde dost dobře i bez nich. Seznamte se s trendem, který dává sbohem igelitovým sáčkům a dopřává zelenou nákupům takzvaně bez obalu.
Vždycky jsem byla tak trošku rebel, do vztahů jsem se úplně nehrnula, závazků jsem se obávala vždycky. Dospěla jsem ale postupně do stavu, kdy mi došlo, že to tahle nemůžu a nechci dělat celý svůj život. Mám partnera už tři roky, on by se rád posunul dál a bydlel se mnou. Ale i přesto, že ho miluji, začínám někde uvnitř sebe couvat. Nevím, zda jeho nátlak ustojím.
Jestliže jste právě absolvovala a teprve začínáte uvažovat o hledání zaměstnání, je nejvyšší čas. Možná jste si naplánovala poslední prázdniny s tím, že začnete hledat práci až v září. Ale to už může být pozdě. Některé pozice si rozeberou ti rychlejší. Počítejte totiž s tím, že proces hledání práce a nástupu do zaměstnání může trvat i několik měsíců.
Nosíme je snad všichni, ale jenom málokdo z nás si uvědomuje, že mohou být skutečně nebezpečná a trvale poškodit naše zdraví. Jen skutečně kvalitní sluchátka toto riziko snižují na minimum, ale co všechno způsobují ta obyčejná?
Konec školního roku a rozdávání vysvědčení je náročnou dobou pro pracovníky linek bezpečí, kteří vyřizují telefonáty od dětí, které se bojí přijít domů. Do jejich hledání se také musí často zapojit i policie. Čas od času přijde i smutek, když se dítě domnívá, že špatným vysvědčením končí jeho životní čas. Nenechte se zaskočit jedním školním výsledkem. Jde přece o dítě, které milujete.

Nepřehlédněte

Někdo nedá na ostrá jídla dopustit a dopřává si je téměř denně, jiný nesní jídlo jen o trochu víc okořeněné. Pokud to však nebudete s konzumací pálivých pochoutek vyloženě přehánět, vaše zdraví vám za ně poděkuje. Zkoušeli jste si někdy dát ostré jídlo třeba k obědu v průběhu parného léta? Nejprve vás sice pořádně prohřeje, ale následně způsobí žádané ochlazení.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek