Pátek , 23. 02. 2024

Svatopluk

Zasoutěžte si o ManaDrink a staňte se dámami vlastního času: Zdravé a kompaktní jídlo kdekoliv a kdykoliv.

Znáte to taky? Je pracovní den, na seznamu máte jeden milník za druhým a prokousáváte se úkoly. Jenže…nestíháte. Nestíháte vyzvednout děti ze školy, nestíháte si zacvičit, nestíháte šéfovi dodat materiály, které jste mu slíbila už minulý týden… A už vůbec nestíháte jíst. Co kdybychom vám ale řekli, že zdravé, chutné a vyvážené jídlo si můžete dopřát kdykoliv a kdekoliv?
ManaDrink
Buďte součástí revolučně rychlé a komplexní stravy!

Ruku na srdce. Která z nás si během života nedala předsevzetí, že bude zdravě jíst, zhubne, případně nabere svalstvo a udrží si zdravou váhu. A kolik z nás se k tomuto předsevzetí neustále vrací, protože nás realita všedních dní tlačí úplně jiným směrem? 

Přeskakujeme snídaně, stravujeme se jídlem z fast foodu nebo do sebe během půlhodinové pauzy vtlačíme plný talíř čehokoliv, co bylo ten den zrovna na menu. A pak se při odpolední pracovní schůzce snažíme neomdlít únavou… 

Očekávání versus palčivá realita každodenního stravování

Ať tvrdí sociální sítě cokoliv, pokud jde o jídlo, pracovní týden není plný ovocem nazdobených domácích kaší k snídani. Ani obědů ve zdravím překypujících krabičkách. A domácí rodinné večeře o třech chodech jsou spíš svátkem. 

Hamburger z drive-inu na dálnici. Bageta plněná čímsi. Oběd, který by si člověk vlastně ani nedal, pokud by si mohl z poledního menu vybrat lépe. Anebo: NIC. Zhola nic od rána až do večera. To je palčivá realita, která každou z nás až nepříjemně často zastihne.  

Máte hlad? Kompaktní jídlo je vždy po ruce

Zajímáte se o zdravý životní styl, ale nemůžete mu věnovat veškerou svou pozornost? Zkuste jeden nebo i více chodů vyměnit za lehce stravitelnou formou jídla v podobě nápojů nebo prášků určených k rozmíchání ve vodě. 

Po obdobném řešení sahá stále více lidí. Šetří totiž naše tělo, čas i peníze.  Místo vyhazování zbytků z lednice nebo utrácení za přehnaně rychlý oběd totiž člověk přesně ví, kolik za takovou instantní svačinku utratí. 

Nespornou výhodou takového řešení jsou zdravotní benefity, naprostá kontrola přijatých kalorií a jasná představa o složení vlastního jídelníčku. Firmy nabízející rychlá a kompaktní jídla se předhánějí v příchutích, kvalitě použitých surovin i v co možná nejzdravějším složení, které lidský organismus dobije vším, co potřebuje. 

K TÉMATU  Co vše se ukrývá v dámské kabelce?

MANA je ověřená stálice

Ověřenou stálicí na českém trhu je MANA: Původní český startup, který už 8 let neustále zdokonaluje svoji nabídku a slaví úspěchy i v zahraničí. V portfoliu nutričně vyšperkovaných jídel má snadno umíchatelný ManaPowder – tedy prášek, který si lze po smíchání s vodou doplnit i vlastními ingrediencemi, nebo třeba rozmixovat s ovocem. A také ManaDrink – již namíchaný, nutričně vyvážený nápoj, který si lze dopřát ještě rychleji. 

Mana produkty jsou v nabídce hned ve třech příchutích: vanilková origin, hříšně kakaová choco, a nově taky osvěžující meruňková. 

ManaPowder nebo ManaDrink

Ať už preferujete prášek nebo předmíchaný nápoj, obojí vám za každé situace dodá všech 42 základních nutrientů. Mana obsahuje veškeré potřebné vitamíny, proteiny, vlákninu i například omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdravé srdce a cévy. Vše z přírodních zdrojů. Složení Many přispívá ke správné funkci metabolismu, imunitního systému a má pozitivní vliv mimo jiné i na zrak. 

Po prášku sáhněte v případě, že si chcete zvolit množství kalorií a ovlivnit třeba hustotu či chuť drinku. ManaPowder v neutrální příchuti origin je totiž ideální k testování vlastních receptů. Můžete si do svého prášku přidat třeba espresso, perníkové koření nebo chilli s kakaem. Fantazii se meze nekladou.  

ManaDrink naopak zaručuje, že bude jídlo po ruce i v situacích, kdy nemáte snadný přístup k pitné vodě, nebo chcete co nejjednodušší a nejrychlejší řešení svého strádajícího jídelníčku. Stojíte v dopravní zácpě? Běžíte na trénink a přepadl vás náhlý hlad? Potřebujete naboostovat imunitu a zlepšit funkci metabolismu? Stačí jen otočit víčkem…

Soutěž: 

Chcete si vyzkoušet benefity Many na vlastní kůži? Stačí jen správně odpovědět do soutěžního formuláře níže, jak dlouho už Mana dodává své produkty na trh? Vylosovaný výherce získá balík dvanácti ManaDrinků Choco.

K TÉMATU  Jak vybrat vánoční stromek

Soutěž byla dne 28.11.2022 ukončena. Výhercům bude odeslán do 1.12. oznamovací email.

Zdroje článku:
www.mojemana.cz
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Typy zahrad dělíme podle přístupu k jejich řešení. Jaké rostliny na nich vysadíte už je potom další krok, i když má podle dané charakteristiky také svá pravidla. Vyberte si z mnoha stylů ten, který je vám nejbližší.
Sportovní tenisky jsou extrémně pohodlné a univerzální. V dnešní době je velmi oblíbená kombinace tenisek a šatů, která rovněž může vypadat stylově a žensky. Jaké modely šatů odpovídají ikonickým teniskám?
Skončilo léto a začíná se zkracovat den. Jak se co nejlépe vyrovnat s nadcházejícím špatným počasím a špatnou náladou?
Šnečí sliz můžeme stále častěji vidět jako součást drahých kosmetických přípravků. Než se stal trendem pro podporu krásy, byl ve starověkém Řecku lékem na záněty. Mnoho žen o něm ještě neslyšelo a některé na něj jen nevěřícně koukají v obchodních regálech. Představíme si, co to šnečí sliz je a jaké má potenciální přínosy.
Svět českého filmu přišel 8. listopadu 2022 ve věku jedenaosmdesát let o jednu z nejuznávanějších režisérek a scenáristek u nás, Marii Poledňákovou. Jaká byla? Co ovlivnilo její tvorbu? A jaké filmy patří mezi ty nejoblíbenější? Zavzpomínejte s námi.
Peru je velmi zajímavá země oplývající především mnoha kulturními památkami starověkých civilizací a koloniální architekturou. Jedná se o neuvěřitelně rozmanitou zemi a ráj pro každého cestovatele. V našich představách může znít Peru jako zapadlá zemička, kde nic nenajdeme, ale opak je pravdou! Tajemné džungle, ztracená města, jezero Titicaca, delta Amazonky – právě za těmito zázraky turisté do Peru míří. Tato země Jižní Ameriky jim poskytne příležitost ocitnout se ve zcela jiné dimenzi.
Jaimie a Dave žijí již několik let v Americe. Oba měli stejný cíl a sen, a to postavit si svůj vlastní dům. Myšlenka hypotéky je nelákala, a tak se rozhodli, že z našetřených peněz zakoupí několik přepravních plechových kontejnerů, přepracují je a doplní dalším recyklovaným materiálem. Výsledek je naprosto famózní. Mladý americký pár dokázal téměř nemožné. Uprostřed přírody postavil dokonalé obydlí, které splňuje veškeré standardy na bydlení. Pojďte se s námi podívat, jak se muži a ženě práce podařila.
Přemýšlíte nad tím, co za rostlinku si vypěstujete? Nechcete nic extrémně náročného, na druhou stranu požadujete, aby byla přínosná a ku prospěchu? Za zvážení stojí pepřovník, což je rostlina, která vám bude plodit vlastní pepř! A jelikož je pepř součástí prakticky jakéhokoli jídla, určitě stojí právě tato rostlina za vyzkoušení. Otázkou ale zůstává, jak na pěstování pepřovníku? Pojďme si záhadu společně rozlousknout!
Bohužel to vypadá, že roušky hned tak neodložíme. Budou s námi minimálně celou zimu a nezbývá než doufat, že s příchodem jarního sluníčka koronavirus oslabí. I pak však asi budou povinné ve vnitřních prostorách, nebo třeba v hromadné dopravě. Cena jednorázové roušky není nijak závratná, ale když máte čtyřčlennou rodinu, v peněžence už to poznáte. Roušky si však naštěstí můžete ušít také doma. A nepotřebujete k tomu ani šicí stroj. V našem dnešním článku prozradíme, jak na to.
Práva a povinnosti plynoucí z práce ve státní svátek jsou pro mnoho zaměstnanců, ale i zaměstnavatelů stále velkou neznámou. Jak je to s prací ve svátek? Co když je směna přes půlnoc nebo je někdo zaměstnaný na dohodu? Doplňte si informace.
Po delší odmlce zapříčiněné zdravotní stopkou Nely se opět začínáme potkávat a obracet zažité vzorce v její hlavě. Co se doteď díky koučinku u Nely dělo?
Podzim je tady, proto je čas obout se do teplejší a pevnější obuvi. Trendy pro podzim 2022 vás nadchnou. In je pohodlí a funkčnost. Mrkněte, jaké se letos budou nosit kozačky, kotníkové boty a boty na sníh. Pro každou ženu máme spoustu tipů, ze kterých si vyberete. Využijte podzimního Black Friday a nakupte nejlepší boty za zlevněné ceny. Boty si můžete pořídit i na další sezóny, proto volte kvalitní materiály a prověřené značky.

Výběr článků

Ještě vyčkat? Nebo raději odejít, když to doma není ideální? Tohle rozhodnutí bývá jedno z těch nejtěžších. Jakou roli v něm hraje touha po dětech, vlastní pohodlí, stáří i případné negativní reakce okolí?
My ženy každý den vyhlížíme návrat partnera, a tak trochu potají doufáme, že nás alespoň jednou za čas překvapí krásnou kytičkou. Květiny milujeme, jsou pro nás symbolem toho, že na nás tomu druhému záleží. Dřív pánové nosili domů květiny pravidelně, dnes je to jiné. Pánové, pokud jste sem tajně zabloudili a hledáte tip, jaké květiny mají ženy rády, čtěte dál!
Určitě jste i v zimě potkávaly spoustu lidí v teniskách. Již několik let je to módní obuv pro všechny příležitosti. A právě přicházející teplé období nám dovolí více využít přednosti této pohodlné obuvi.

Nepřehlédněte

Trápí vás posledních několik kilogramů, které chcete ještě do léta zhubnout? Pak je načase požádat o pomoc bylinky. Právě ty jsou zelenými pomocníky, kteří při hubnutí zaručeně pomůžou. Otázkou zůstává, jaké konkrétní bylinky podporují hubnutí a ze kterých si tedy udělat čaj?
Když se dva partneři rozhodnou nastoupit společnou cestu, je to vždy dojemný okamžik. Tohle svatební video ale patří určitě mezi ty nejdojemnější!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek