Čtvrtek , 26. 05. 2022

Filip

Horoskop krásy a duševního zdraví na středu 19. 9. 2018. Neplýtvejte časem s lidmi, kteří za to nestojí!

Dnes je ten správný den pro návštěvu kadeřníka. A pozor na náhodné setkání! Můžete se skutečně zamilovat! Co dalšího radí astroložka Naďa Šmídová pro dnešní den?
horoskop
zdroj: 123RF.com

19. 09. 2018

Svůj čas věnujte těm, kteří si to zaslouží

Abyste neztrácely čas s lidmi, kteří by pro vás v případě nouze nehnuli ani prstem, dnes vám fáze Měsíce poodhalí, kdo vám závidí, za zády intrikuje nebo nejapnými řečmi sráží sebevědomí. Nejlepší řešení bude tyto jedince ignorovat, nebavit se s nimi, a dny příští se jim pro jistotu vyhýbejte obloukem.

Perfektní den pro návštěvu kadeřníka!

Mají-li vaši vlasy mdlý odstín, zamiřte ke kadeřnici a nechte si je obarvit. Barva skvěle chytne a nebude se vymývat!

Procházka v přírodě

Protože byste si měly dobít energii, zamiřte alespoň na kratší procházku do přírody a najděte si koutek s jehličnany.

Zamilovat se právě dnes?

Protože vše, co během středy odstartujete, bude mít trvalý charakter, doma by sedět neměly nezadané. Když se zamilujete, nepůjde o chvilkové vzplanutí…

Autor: Naďa Šmídová

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Termín mamahotel se používá hlavně pro syny, kteří bydlí u svých matek či rodičů dlouho, samostatně vydělávají, nicméně na vedení domácnosti se příliš nepodílejí. Ale i mladé slečny mohou svým dlouhodobým bydlením s rodiči plnit definice mamahotelu. Kdy je ten správný čas dětem naznačit, že se mají stěhovat a mamahotel končí? A naopak, není příliš brzy, když chtějí odejít ve 20?
Potřebujete si z pohodlí domova přivydělat při mateřské dovolené nebo jenom proto, že home office nepokrývá celý váš volný čas? Možností je opravdu mnoho, zejména v dnešní době. Zatímco některé nabídky práce jsou placené opravdu velmi špatně, jiné jsou ohodnoceny naopak velice dobře - tedy pokud se práce odvádí s dostatečnou kvalitou. To je případ i takzvaného copywritingu - psaní textů pro webové stránky.
Ať už vítáte návštěvu nebo si potřebujete po dlouhém a náročném dni v práci odpočinout, sedací souprava je to, co využijete jako první. Sedačka by měla být dominantou každého obývacího pokoje, ať je sebevíc velký či naopak sebevíc malý. Chybět by neměla ve velkých příbytcích, ani v drobných bytových jednotkách. Otázkou ale je, jak tu správnou vybrat.
Česnek je jedna z nejzdravějších potravin na světě. Odhání bacily, viry i upíry a je ceněným čističem cév a celého těla. I když se situace už hodně zlepšila, opravdu kvalitní česnek je na českém trhu stále poměrně nedostatkovým zbožím a pokud už je kvalitní, bývá velmi drahý
První česká superstar se odehrála roku 2004 … Ano, počítáte správně, je tomu už neuvěřitelných 17 let! A my máme stále v živé paměti některé z finalistů této obrazovky neopouštějící soutěže. Pamatujete si je všechny? A jak se dnes asi mají? Změnila je Superstar na celý život, nebo se spíše vrátili do zajetých kolejí? Posuďte sami.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek