Čtvrtek , 29. 09. 2022

Michal

Jak bude vypadat vybraná rtěnka právě na vás? Můžete vyzkoušet před nákupem. Změní virtuální zrcadla způsob nakupování v e-shopech?

Internetový nákup prožívá změny. Již brzy si v e-shopu budete moci vyzkoušet třeba vybranou barvu rtěnky přímo na vás. Stejně tak třeba i sukni nebo oblíbený top. Změní virtuální zrcadla způsob nakupování v e-shopech?
virtuální zrcadla
Zdroj: 123RF.com

I svět on-line nákupů zažívá boom. K dispozici máte mnoho novinek, které by vám měly usnadnit výběr i nakupování. Jednou z nich jsou i tzv. virtuální zrcadla. Díky speciálnímu pluginu získáte možnost si vyzkoušet produkty ve virtuálním světě.

K čemu je to dobré?

Jako zákaznice máte možnost lépe si vybrat produkt, který vám sedne. Pro e-shopy představují podobné puginy výrazné snížení množství vráceného zboží. Kromě toho bude nákup mnohem zábavnější. Zatím lze virtuální zrcadla vidět a používat v e-shopech zaměřených na kosmetiku, brýle či šperky. V brzké budoucnosti bude možné si podobným způsobem vybrat i módní produkty. 

Jak to funguje?

Jde o speciální technologii tzv. magic mirror, kterou si můžete představit právě jako virtuální zrcadlo. Jako zákaznice si vyfotíte a nahrajete fotografii svého obličeje nebo postavy. Poté vám bude nabízena  celá škála produktů, které si můžete přímo na sobě vyzkoušet. Vybrat si přes internet správnou barvu rtěnky nebo vhodný tvar brýlí je snadné a zábavné.

Už od roku 2008

První možnost podobného nakupování přišla na trh už v roce 2008 jako speciální nabídka jednoho vlasového e-shopu, který chtěl, aby si klientky před nákupem vyzkoušely, jak budou s novým příčeskem vypadat. Vývoj pluginu však neustal a dnes tak máte možnost se s ním postupně setkávat i u dalších e-shopů. Velkou výhodou je i značná úspora času, který byste jinak strávily v kamenném obchodě při výběru zvoleného zboží.

Už se těšíme!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Různé alternativní směry výuky jsou v dnešní době stále populárnější. Možná si řeknete, že při pohledu na stav klasického státního školství není divu. Jedním z těchto směrů je Montessori pedagogika, někdy můžeme slyšet mluvit také o Montessoriovské škole. Víte, jak vypadá vzdělávání v takovýchto školách a školkách? Pojďme se podívat na základní principy.
V dalším chladném pracovním týdnu pomalu ukončete případné spory s ostatními, ať je nepřenášíte do dalšího roku. Nezapomínejte na péči o své zdraví, a zajděte se uvolnit od stresu do divadla, kina nebo na koncert. Co dalšího na vás čeká vám napoví horoskop krásy a duševního zdraví, který připravila astroložka Naďa Šmídová
Saláty k obědu, svačiny po cvičení nebo šťávy z ovoce jsou obecně považovány za zdravé, ale pokud s nimi nezacházíte správně, vašemu hubnutí spíše uškodí. Dresing na salátu je často stejně kalorický, jako kdybyste snědly hamburger, a ovocné šťávy mají energetickou hodnotu jako tabulka čokolády. Jak si správně poradit s přípravou jídla při hubnutí?
Pesimisté vám řeknou, že zvládat puberťáka je opravdu otřesné, a dá se jenom v co největším klidu vyčkávat, až toto náročné období přejde. Na straně druhé si můžete vyslechnut tvrzení, že právě v pubertě se z vašeho dítka stává dospělák a sklízíte plody toho, co jste v něm zaseli. Někdy se doslechnete, že pokud se dítěti adekvátně věnujete v předchozích letech, žádná puberta s ním vlastně necloumá. Ať už vnímáte situaci jakkoliv, pokud vás článek upoutal, zřejmě u vás v rodině nastávají změny spjaté právě s výchovou puberťáka.
Chcete svého partnera obdarovat krásnou, novou a stylovou peněženkou? Rozpadá se mu ta stará v ruce? Možná si pokládáte otázku, která z nabízených bude tou nejlepší. Je třeba si uvědomit, že pánové uvažují trochu jinak a že i jejich požadavky na tento módní doplněk se mohou lišit. Předně se tak moc nekouká na celkový design.
Druhů čaje existuje skutečně nepřeberné množství. Čaj, to je životní styl, rituál, který se opakuje dnes a denně. Někdy jím zaháníme žízeň, jindy ho pijeme na chuť. Ovocný nebo bylinný čaj známe dozajista všichni, ale už méně jsou nám známé jejich účinky nebo podrobnější dělení. Pojďme se proto na čaje podívat společně.
Každá žena občas zažívá stres anebo úzkosti – to je naprosto běžné. Nicméně nahromaděný stres dokáže pěkně potrápit a zařídit spoustu zdravotních problémů. Ale takový stres v těhotenství! Ten dokáže ovlivnit vývoj vašeho miminka – a to přece žádná z vás nechce. Jak se tedy poprat se stresem v těhotenství?

Nepřehlédněte

Pečicí trouba patří do každé kuchyně. I když nezásobujete okolí buchtami a koláči jako na běžícím pásu, trouba se může hodit. Třeba někdy dostanete chuť na pizzu, pečené kuře nebo cokoli jiného. Jak ale vybrat troubu tak, aby odpovídala vašemu životnímu stylu a do domu se vám nedostal třeba zbytečně předimenzovaný požírač elektřiny, nebo naopak spotřebič, který zdaleka neuspokojí vaše touhy po pečených pokrmech? Tento článek vám s výběrem pomůže – a to v pouhých šesti krocích.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek