Středa , 18. 05. 2022

Aneta

Jak bude vypadat vybraná rtěnka právě na vás? Můžete vyzkoušet před nákupem. Změní virtuální zrcadla způsob nakupování v e-shopech?

Internetový nákup prožívá změny. Již brzy si v e-shopu budete moci vyzkoušet třeba vybranou barvu rtěnky přímo na vás. Stejně tak třeba i sukni nebo oblíbený top. Změní virtuální zrcadla způsob nakupování v e-shopech?
virtuální zrcadla
Zdroj: 123RF.com

I svět on-line nákupů zažívá boom. K dispozici máte mnoho novinek, které by vám měly usnadnit výběr i nakupování. Jednou z nich jsou i tzv. virtuální zrcadla. Díky speciálnímu pluginu získáte možnost si vyzkoušet produkty ve virtuálním světě.

K čemu je to dobré?

Jako zákaznice máte možnost lépe si vybrat produkt, který vám sedne. Pro e-shopy představují podobné puginy výrazné snížení množství vráceného zboží. Kromě toho bude nákup mnohem zábavnější. Zatím lze virtuální zrcadla vidět a používat v e-shopech zaměřených na kosmetiku, brýle či šperky. V brzké budoucnosti bude možné si podobným způsobem vybrat i módní produkty. 

Jak to funguje?

Jde o speciální technologii tzv. magic mirror, kterou si můžete představit právě jako virtuální zrcadlo. Jako zákaznice si vyfotíte a nahrajete fotografii svého obličeje nebo postavy. Poté vám bude nabízena  celá škála produktů, které si můžete přímo na sobě vyzkoušet. Vybrat si přes internet správnou barvu rtěnky nebo vhodný tvar brýlí je snadné a zábavné.

Už od roku 2008

První možnost podobného nakupování přišla na trh už v roce 2008 jako speciální nabídka jednoho vlasového e-shopu, který chtěl, aby si klientky před nákupem vyzkoušely, jak budou s novým příčeskem vypadat. Vývoj pluginu však neustal a dnes tak máte možnost se s ním postupně setkávat i u dalších e-shopů. Velkou výhodou je i značná úspora času, který byste jinak strávily v kamenném obchodě při výběru zvoleného zboží.

Už se těšíme!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Psi jsou odjakživa symbolem věrnosti a oddanosti. I mezi nimi se však najdou jedinci, kteří v tomhle směru excelují. Možná znáte příběh japonského psa plemene Akita Inu jménem Hačikó ze dvacátých let minulého století. Ten byl zvyklý čekat na svého pána, univerzitního profesora v letech, na jednom tokijském nádraží, kde ho páníček nechával cestou do práce.
Dlažby ve vzhledu dřeva jsou ozdobou koupelny a celého interiéru v domě Lukáše Pavelky z Brněnska. Jak sám říká, na výběru podlahových krytin si dala jeho partnerka Pavla zvláště záležet. Inspiraci k dlažbám hledala v časopisech o bydlení. Nejvíc ji okouzlil venkovský styl bydlení, kterému dodala moderní šmrnc pomocí doplňků v severském a industriálním stylu.
Současná komplikovaná doba COVIDU-19 přinesla s sebou mnohé změny, se kterými se musíme ve svých životech poprat. Jednou z těchto změn je i karanténa. Obzvláště náročná je v případě rodin s dětmi. Přinášíme vám několik tipů, jak děti během karantény zabavit.
Orchideje patří k pokojovým rostlinám, které jsou dlouhodobě oblíbené. I když se mnozí domnívají, že se nejedná o moderní pokojovou rostlinu, opak je pravdou. Je to stále dokonalý dárek k narozeninám nebo k výročí. Jen je třeba myslet na to, že ne každý obdarovaný se o tuto elegantní rostlinu umí starat. Při pěstování orchideje se totiž dopouštíme několika chyb, jež ji mohou spíše vyhubit než podpořit v bezproblémovém růstu.
Rychle dojet do mateřské školky, odložit dítě paní učitelce a už abychom byli v práci. Rodiče dnes často spoléhají na to, že paní učitelka ve školce (škole) se už nějak postará o to, co je třeba. Před výchovou ale neutečeme, a ani se nezbavíme odpovědnosti z ní vyplývající. Pro dítě je největší autorita rodič. Ve školce se navíc dítě má učit jiné věci, než to, co jako rodiče doma zanedbáváme.
Bohémské vlny a sexy kudrliny. Přesně to je dvojice, která se ve světě vlasových trendů snad pokaždé setkává s úspěchem. A aby ne. Vlnky představují určitou dávku divokosti, zatímco kudrliny dokážou být sexy a roztomilé zároveň. Jak podpořit přirozenou krásu vln nebo se postarat o to, abyste se místo rovných vlasů chlubila půvabnými loknami? Přesně na to se podíváme.
Mnozí odborníci mluví o současnosti jako o „době jedové“. Upozorňují, že toxické látky jsou nejen kolem nás, ale i v nás. Pocházejí ze znečištěného životního prostředí, ale také z kosmetiky a léků, které užíváme. Svou roli hraje i nevhodná strava a alkohol, který si sem tam dopřejeme. Jednou za čas bychom tak měli udělat ve svém těle důkladný úklid. Právě leden je pro očistu ideální.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek