Pondělí , 03. 10. 2022

Bohumil

Nebojte se internetových seznamek! Šance, že najdete životního partnera, je vysoká. Na co dát pozor?

Tak ještě asi před deseti lety mělo vyhledávání partnera na internetu špatnou pověst. Ženy se bály, že inzeráty na seznamkách zadávají pouze zoufalci nebo muži, kteří touží po nezávazném sexuálním vztahu. Doba se však změnila. Internetové seznamky jsou dnes uznávaným seriózním způsobem, jak najít toho pravého. Šance je tedy vysoká.
Seznámení přes internetovou seznamku může vyjít
zdroj: 123RF.com

12. 02. 2019

Tomu neuvěříte! Už třetí byl ten pravý

Když měla moje kamarádka dlouholetý vztah s ženatým mužem, rozhodla se k radikálnímu řešení. Rozešla se s ním a navázala kontakt s potenciálními partnery prostřednictvím internetové seznamky. I když jsme tomu nevěřily, podařilo se jí najít takřka muže snů. Sešla se se třemi. První byl ve skutečnosti ženatý a stál pouze o sex. S tím druhým neměla společné zájmy. Třetí byl přesně podle jejího vkusu: rozvedený, dvě dospělé děti, dobrá práce a porozumění. A jak to dopadlo? Za pár měsíců společné bydlení, za dva roky svatba – už je to více než deset let.

Najděte si tu pravou seznamku! Řiďte se recenzemi a čtěte obchodní podmínky

Pokud chcete využít služeb on-line seznamky, neváhejte. Když si zadáte do vyhledávače „seznamka“, vyskočí na vás různé portály, které doporučují nejlepší seznamovací stránky, ale také další články a recenze. Hodnocení těch, kteří seznamky používají, může být důležité pro vaše rozhodnutí. Málokdo má čas podrobně číst obchodní podmínky. Ale je to důležité u všech internetových aplikací, které používáte a na nichž se registrujete. Dozvíte se také, na jaké služby máte nárok a jak je to s případnými platbami za prémiové služby. Pak teprve se rozhodněte, které seznamovací stránky využijete.

Pojďte na to! Zde jsou některé z nich

Nejjednodušší je začít na Rande.cz nebo třeba na Seznamka.cz. Tam ale můžete málo filtrovat a v podstatě se ocitnete na stránkách s inzeráty, z nichž se docela těžko vybírá. Jestliže chcete nabídku více na tělo, využijte seznamku, kde jsou inzeráty viditelné až po registraci. Sice od vás budou chtít spoustu údajů, ale na jejich základě jsou schopni vám vybrat odpovídající protějšek.
Jednou z takových je eDarling, seznamka pro nezadané nad 35 let. Další je například be2, a podle vzhledu zřejmě „sesterské“ seznamky Singles 50 a AcademicSingles.

K TÉMATU  Co vás čeká po čtyřicítce? Přijde lepší sex i závislost na telefonu

Bez podrobných informací o vás to nejde

Registraci do těch náročnějších seznamek provázejí desítky dotazů. Mimo základních údajů o tom, jaký by měl být váš partner, je třeba absolvovat osobnostní test s mnoha otázkami, například co je pro vás v životě důležité, jak máte svůj život zorganizovaný, jaké máte pocity, zda jste pořádná, chytrá, vzdělaná, pracovitá. Odpovídejte pravdivě. Nemá cenu se idealizovat nebo lhát. Protože z toho, co odpovíte, se vygeneruje váš profil, který se nabídne potenciálním partnerům a vám nabídne ty, kteří by se mohli podle vlastností a informací hodit k vám. Pak jen stačí poslat zprávu vybranému partnerovi a začít komunikovat.

Pamatujte na bezpečnost! Při on-line seznamování to platí dvojnásob

Jestliže se rozhodnete pro schůzku, buďte opatrní. Je to poprvé a je to zatím cizí člověk. Sdělte přítelkyni nebo členovi rodiny informaci, s kým se setkáte a kde. Pro první rande zvolte veřejné místo nebo prostor, kde se cítíte bezpečně a které vám dá možnost odejít, pokud ze setkání nebudete mít dobrý pocit.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Sebevědomí je klíčem k úspěchu, a to ať už mluvíme o úspěchu v osobním či profesním životě. K jeho snížení přispívá kupříkladu akné nebo jiné kosmetické vady, ale také zažloutlý chrup. Že vás právě žluté zuby trápí a denně snižují zmiňované sebevědomí? Pojďme si zmínit několik tipů, jak efektivně vybělit zuby.
Proč na ruce mít hodinky, které jen ukazují čas? Mohou mít celou řadu další inteligentních funkcí, které nám mohou usnadnit život. Zejména pokud jsme ve spěchu a nemáme čas lovit mobilní telefon z kabelky či kapsy, abychom se podívali, kdo nám zrovna telefonuje. To je ale jen jedna z výhod chytrých hodinek. Podle čeho se dají vybírat chytré hodinky?
Ať už vítáte návštěvu nebo si potřebujete po dlouhém a náročném dni v práci odpočinout, sedací souprava je to, co využijete jako první. Sedačka by měla být dominantou každého obývacího pokoje, ať je sebevíc velký či naopak sebevíc malý. Chybět by neměla ve velkých příbytcích, ani v drobných bytových jednotkách. Otázkou ale je, jak tu správnou vybrat.

Nepřehlédněte

Chcete-li vaší ratolesti pořídit pohodlné a zároveň vysoce módní boty, zkuste se porozhlédnout po dětských teniskách. Na následujících řádcích vám prozradíme, podle jakých kritérií vybírat tenisky pro chlapce, abychom nešláply vedle. Čtěte a nechte se inspirovat s námi!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek