Pondělí , 25. 09. 2023

Zlata

Nebojte se internetových seznamek! Šance, že najdete životního partnera, je vysoká. Na co dát pozor?

Tak ještě asi před deseti lety mělo vyhledávání partnera na internetu špatnou pověst. Ženy se bály, že inzeráty na seznamkách zadávají pouze zoufalci nebo muži, kteří touží po nezávazném sexuálním vztahu. Doba se však změnila. Internetové seznamky jsou dnes uznávaným seriózním způsobem, jak najít toho pravého. Šance je tedy vysoká.
Seznámení přes internetovou seznamku může vyjít
zdroj: 123RF.com

12. 02. 2019

Tomu neuvěříte! Už třetí byl ten pravý

Když měla moje kamarádka dlouholetý vztah s ženatým mužem, rozhodla se k radikálnímu řešení. Rozešla se s ním a navázala kontakt s potenciálními partnery prostřednictvím internetové seznamky. I když jsme tomu nevěřily, podařilo se jí najít takřka muže snů. Sešla se se třemi. První byl ve skutečnosti ženatý a stál pouze o sex. S tím druhým neměla společné zájmy. Třetí byl přesně podle jejího vkusu: rozvedený, dvě dospělé děti, dobrá práce a porozumění. A jak to dopadlo? Za pár měsíců společné bydlení, za dva roky svatba – už je to více než deset let.

Najděte si tu pravou seznamku! Řiďte se recenzemi a čtěte obchodní podmínky

Pokud chcete využít služeb on-line seznamky, neváhejte. Když si zadáte do vyhledávače „seznamka“, vyskočí na vás různé portály, které doporučují nejlepší seznamovací stránky, ale také další články a recenze. Hodnocení těch, kteří seznamky používají, může být důležité pro vaše rozhodnutí. Málokdo má čas podrobně číst obchodní podmínky. Ale je to důležité u všech internetových aplikací, které používáte a na nichž se registrujete. Dozvíte se také, na jaké služby máte nárok a jak je to s případnými platbami za prémiové služby. Pak teprve se rozhodněte, které seznamovací stránky využijete.

Pojďte na to! Zde jsou některé z nich

Nejjednodušší je začít na Rande.cz nebo třeba na Seznamka.cz. Tam ale můžete málo filtrovat a v podstatě se ocitnete na stránkách s inzeráty, z nichž se docela těžko vybírá. Jestliže chcete nabídku více na tělo, využijte seznamku, kde jsou inzeráty viditelné až po registraci. Sice od vás budou chtít spoustu údajů, ale na jejich základě jsou schopni vám vybrat odpovídající protějšek.
Jednou z takových je eDarling, seznamka pro nezadané nad 35 let. Další je například be2, a podle vzhledu zřejmě „sesterské“ seznamky Singles 50 a AcademicSingles.

K TÉMATU  Byl vám nevěrný? Okamžitý rozchod nemusí být řešení

Bez podrobných informací o vás to nejde

Registraci do těch náročnějších seznamek provázejí desítky dotazů. Mimo základních údajů o tom, jaký by měl být váš partner, je třeba absolvovat osobnostní test s mnoha otázkami, například co je pro vás v životě důležité, jak máte svůj život zorganizovaný, jaké máte pocity, zda jste pořádná, chytrá, vzdělaná, pracovitá. Odpovídejte pravdivě. Nemá cenu se idealizovat nebo lhát. Protože z toho, co odpovíte, se vygeneruje váš profil, který se nabídne potenciálním partnerům a vám nabídne ty, kteří by se mohli podle vlastností a informací hodit k vám. Pak jen stačí poslat zprávu vybranému partnerovi a začít komunikovat.

Pamatujte na bezpečnost! Při on-line seznamování to platí dvojnásob

Jestliže se rozhodnete pro schůzku, buďte opatrní. Je to poprvé a je to zatím cizí člověk. Sdělte přítelkyni nebo členovi rodiny informaci, s kým se setkáte a kde. Pro první rande zvolte veřejné místo nebo prostor, kde se cítíte bezpečně a které vám dá možnost odejít, pokud ze setkání nebudete mít dobrý pocit.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Podzimní kolekce zaplavily obchodní domy a jistě vás to svádí nějaký nový kousek do svého šatníku ulovit. Bohužel je toho tolik, že člověk neví, co přetrvá déle než pár týdnů. Nevadí, s naší pomocí se ve všem zorientujete. Tohle jsou kousky, které se s největší pravděpodobností budou nosit i další roky.
Každý jsme tím místem prošli. Někdo bez ztráty kytičky dal své zkoušky na poprvé, jiný se trápil a ani po několika pokusech mu řidičák nedali. Pojďte se podívat na přehled zábavných kousků z autoškoly. Třeba i vaše auto při té vzpomínce zaskáče radostí - co vy a autoškola?
Jste milovnicí masáží a máte pocit, že znáte už všechny nazpaměť a přesně víte, jak která masáž probíhá? V tom případě vězte, že existují i masáže, které rozhodně neznáte a které jste ještě nikdy v životě nezažili. Jak to víme? Protože jsou natolik neobvyklé, že v našich končinách se téměř nevyskytují. Které to jsou?
Stává se vám, že se čas od času v ložnici už nudíte? Hledáte způsob, jak v sobě probudit vášnivou dračici a ve svém partnerovi toho divokého milence, kterého jste poznala na začátku vztahu? Vezměte iniciativu do svých rukou a rozpoutejte v ložnici takovou sexuální bouři, že na ni ani jeden z vás jen tak nezapomene – a budete na ni rádi nejen vzpomínat, ale především si ji pravidelně opakovat!
Start do nového roku je ideální doba, kdy byste se měli začít o sebe lépe starat a napravit co nejvíce hříchů z minulosti. Lednová očista, zdravější strava a více pohybu vám udělají jedině dobře. Budete se cítit lehčeji. Shodíte přebytečná kila a vhodné bylinky vás zbaví všech škodlivin, které se ve vás za poslední rok nahromadily.
Dámská liga si pro vás ve spolupráci se značkou GLISS připravila speciální soutěž o balíček různých druhů dámských vlasových masek GLISS! O jaké produkty se jedná a co musíte udělat pro výhru? Přečtěte si článek níže, ve kterém naleznete odpovědi na tyto otázky.
Ať už vítáte návštěvu nebo si potřebujete po dlouhém a náročném dni v práci odpočinout, sedací souprava je to, co využijete jako první. Sedačka by měla být dominantou každého obývacího pokoje, ať je sebevíc velký či naopak sebevíc malý. Chybět by neměla ve velkých příbytcích, ani v drobných bytových jednotkách. Otázkou ale je, jak tu správnou vybrat.
Děti dnes vyrůstají mezi chytrými telefony a tablety, a jejich zájem o ně musíte mít pod kontrolou. Vaše ratolesti vás vidí chytrou elektroniku používat, a není třeba se snažit jim zájem o ni odpírat. Nemyslíme tím, aby vaše dítě místo stavebnice nebo panenky žmoulalo telefon, ale existují hry, které se snaží zábavnou formou něčemu přiučit. Jaké aplikace budou užitečné pro ty nejmenší?
Existuje tolik různých způsobů, jak si s rodinou vyrobit vlastní ozdoby. A při jejich tvorbě můžete využít spoustu různých materiálů! Každý jistě máme doma třeba nějaký přebytečný papír, že ano? Máme pro vás jednoduché vánoční ozdoby, které si dnes večer můžete s dětmi vytvořit.

Nepřehlédněte

Možná si to ani neuvědomujeme, ale plasty jsou všude kolem nás. Některé jsou velmi cenné a pomáhají nám v běžném životě. Například plastové součástky elektroniky, plastové rukavice a pomůcky v nemocnicích nebo plastové součástky aut a všeobecně plast používaný v průmyslu. Některé plasty nám ovšem neslouží léta, ale jen pár hodin nebo dokonce minut. Proto bychom se na tyto druhy plastů měli zaměřit a začít s nimi šetřit. Jak můžeme v domácnosti během každodenních činností plasty eliminovat?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek