Pondělí , 15. 07. 2024

Jindřich

Nebojte se internetových seznamek! Šance, že najdete životního partnera, je vysoká. Na co dát pozor?

Tak ještě asi před deseti lety mělo vyhledávání partnera na internetu špatnou pověst. Ženy se bály, že inzeráty na seznamkách zadávají pouze zoufalci nebo muži, kteří touží po nezávazném sexuálním vztahu. Doba se však změnila. Internetové seznamky jsou dnes uznávaným seriózním způsobem, jak najít toho pravého. Šance je tedy vysoká.
Seznámení přes internetovou seznamku může vyjít
zdroj: 123RF.com

12. 02. 2019

Tomu neuvěříte! Už třetí byl ten pravý

Když měla moje kamarádka dlouholetý vztah s ženatým mužem, rozhodla se k radikálnímu řešení. Rozešla se s ním a navázala kontakt s potenciálními partnery prostřednictvím internetové seznamky. I když jsme tomu nevěřily, podařilo se jí najít takřka muže snů. Sešla se se třemi. První byl ve skutečnosti ženatý a stál pouze o sex. S tím druhým neměla společné zájmy. Třetí byl přesně podle jejího vkusu: rozvedený, dvě dospělé děti, dobrá práce a porozumění. A jak to dopadlo? Za pár měsíců společné bydlení, za dva roky svatba – už je to více než deset let.

Najděte si tu pravou seznamku! Řiďte se recenzemi a čtěte obchodní podmínky

Pokud chcete využít služeb on-line seznamky, neváhejte. Když si zadáte do vyhledávače „seznamka“, vyskočí na vás různé portály, které doporučují nejlepší seznamovací stránky, ale také další články a recenze. Hodnocení těch, kteří seznamky používají, může být důležité pro vaše rozhodnutí. Málokdo má čas podrobně číst obchodní podmínky. Ale je to důležité u všech internetových aplikací, které používáte a na nichž se registrujete. Dozvíte se také, na jaké služby máte nárok a jak je to s případnými platbami za prémiové služby. Pak teprve se rozhodněte, které seznamovací stránky využijete.

Pojďte na to! Zde jsou některé z nich

Nejjednodušší je začít na Rande.cz nebo třeba na Seznamka.cz. Tam ale můžete málo filtrovat a v podstatě se ocitnete na stránkách s inzeráty, z nichž se docela těžko vybírá. Jestliže chcete nabídku více na tělo, využijte seznamku, kde jsou inzeráty viditelné až po registraci. Sice od vás budou chtít spoustu údajů, ale na jejich základě jsou schopni vám vybrat odpovídající protějšek.
Jednou z takových je eDarling, seznamka pro nezadané nad 35 let. Další je například be2, a podle vzhledu zřejmě „sesterské“ seznamky Singles 50 a AcademicSingles.

K TÉMATU  První rande je za vámi. Pokud čekáte, až zavolá, raději zavolejte sama

Bez podrobných informací o vás to nejde

Registraci do těch náročnějších seznamek provázejí desítky dotazů. Mimo základních údajů o tom, jaký by měl být váš partner, je třeba absolvovat osobnostní test s mnoha otázkami, například co je pro vás v životě důležité, jak máte svůj život zorganizovaný, jaké máte pocity, zda jste pořádná, chytrá, vzdělaná, pracovitá. Odpovídejte pravdivě. Nemá cenu se idealizovat nebo lhát. Protože z toho, co odpovíte, se vygeneruje váš profil, který se nabídne potenciálním partnerům a vám nabídne ty, kteří by se mohli podle vlastností a informací hodit k vám. Pak jen stačí poslat zprávu vybranému partnerovi a začít komunikovat.

Pamatujte na bezpečnost! Při on-line seznamování to platí dvojnásob

Jestliže se rozhodnete pro schůzku, buďte opatrní. Je to poprvé a je to zatím cizí člověk. Sdělte přítelkyni nebo členovi rodiny informaci, s kým se setkáte a kde. Pro první rande zvolte veřejné místo nebo prostor, kde se cítíte bezpečně a které vám dá možnost odejít, pokud ze setkání nebudete mít dobrý pocit.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Po kom je to dítě tak divoké? Udělala jsem někde chybu při výchově? Nebo jsou to prostě geny?
Přestože letnímu tropickému počasí již pro tento rok odzvonilo, nemusíte si zoufat, a naopak si ještě užít vodních radovánek. Můžete vybírat z celé řady aquaparků, které jsou dostupné po celý rok. Přinášíme Vám hned 7 tipů, kam můžete vyrazit za zábavou, ale i odpočinkem a rozmanitou péčí o tělo.
Chorvatsko je právoplatně jednou z nejoblíbenějších destinací Čechů. Pokud se letos chystáte navštívit tuto zemi, jistě se vám hodí pár tipů na krásná místa, ale také na změny platné od počátku roku 2023.
Strach z pavouků, strach z uzavřených prostor, strach ze tmy. Na tom není vůbec nic neobvyklého. Ale existují mezi námi tací, kteří trpí strachem ze skutečně roztodivných věcí.
Znáte rýmovník? Pravděpodobně ano. Jedná se o bylinku, kterou velmi často pěstujeme na svých okenních parapetech. Pěstitelé mnohdy nevědí, co si s ní počít, protože roste tak rychle, že nestíháme ani mrknout okem. Rýmovník však využijete. Dá se z něj připravit med, sirup nebo také mastička. A jelikož se jedná o zdraví prospěšnou bylinku, je načase pustit se do výroby jednotlivých produktů.
Nikdo nestojí o takovou bolest, jaká zánět močového měchýře provází. Většinou následuje po prochladnutí a trvá několik dní. Jsou však bylinky, které vám pomohou, aby vás nic z toho nepotkalo. Které?
Po dlouhé a poměrně chladné zimě nám do schránek doputuje každoroční vyúčtování za energie. A mnozí se naprosto zhrozí, jelikož nejen, že musí doplácet, ale doplatek je doslova do nebe volající. V této chvíli nemohou dělat nic jiného než se zavřenými oči šek odeslat, a poté přemýšlet, jak snížit energetickou náročnost rodinného domu. Ono to ostatně není nic těžkého, tipy na několik úsporných opatření vám přinášíme.
Dokonalý trávník už pro vás nemusí být jen pouhý sen. A to navzdory tomu, že máte doma děti či psa, kteří dávají zahradě každý den zabrat. S triky, které vám představíme v našem dnešním článku, pro vás bude údržba trávníku hračka.
Jsem vdaná za svého muže dlouhých devatenáct let, máme tři děti, a i když jsme si prošli někdy těžkým obdobím, všechno jsme spolu ustáli. Teď ale přišlo něco, co nás rozdělilo a nevím, zda to ještě někdy může být zase jako dřív.
Co mají společného citron, jahody, káva nebo pytlík čaje? Zdánlivě nic, ale ve skutečnosti je můžete použít jako skvělé kosmetické vychytávky. S pomocí těch nejobyčejnějších ingrediencí z vaší kuchyně můžete zabojovat proti celulitidě, černým ucpaným pórům, zamaskovat modřinu nebo cucflek, a dokonce si pěkně vybělit zuby. Nevěříte?
Žena za volantem rovná se auto bez řidiče? Většina žen se s touhle hláškou alespoň jednou za život setkala a téměř jistě zazněla z úst nějakého muže. Vážně jsme my ženy tak špatné řidičky, jak o nás nespočet vtipů tvrdí? Nebo je to stejný mýtus jako míra hlouposti u blondýnek či policistů? 
Sebere mi děti – to patří mezi nejčastější obavy rodičů, kteří se rozvádějí. Často tato věta totiž bývá předmětem zastrašování ze strany některého z rodičů nebo nástrojem vydírání, aby rodič dosáhl v bitvě zvané „rozvod” svého. A obvykle to funguje.

Výběr článků

Jak vlastně zní definice dobré mámy? Je být matkou povolání ženy a má snad zapomenout na svůj vlastní život a na své ambice? Přečtěte si příběh Katky, která má tři děti, které vychovává sama. Našla si práci snů. Když se jí začalo dařit, okolí ji odsoudilo. Co si o tom myslíte vy?
S teenagery to občas nebývá snadné. Začnou být drzí, odmlouvat, prosazovat více své názory a nám najednou připadá, že jsme na ně krátcí. Paradoxní ale je, že právě v těchto dobách vás, vaši lásku a péči váš potomek potřebuje nejvíc. Řekneme vám, jak s ním udržet hezký vztah pomocí každodenních činností.

Nepřehlédněte

Pálení čarodějnic se tradičně slaví v noci ze 30. dubna na 1. května. To znamená, že i letos se čas oslav, opékání špekáčků a zapalování hranic blíží. Víte ale, kde se tento svátek vzal a jaká je jeho historie?
Lady Gaga se nesmazatelně vryla do historie pop music. Diva, která to v životě rozhodně nemá jednoduché, ale i přes všechna příkoří stále posouvá svou uměleckou kariéru dál a dál. Natočila film, získala Oscara, a nikdy se nevzdala svého snu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek