Sobota , 23. 09. 2023

Berta

10 novinek z dílny studia Netflix. Jaký film si nenechat ujít?

Během panující pandemie koronaviru se společnost Netflix mohla radovat snad každý den. Každý den jí totiž narůstalo množství diváků, kteří nevěděli, jak jinak si zkrátit čas než dobrým filmovým snímkem či seriálovým hitem. Popularita streamovací služby neutichla ani v okamžiku, kdy se lidé navrátili do svých zaměstnání. Naopak trend značně sílil, a to i díky novinkám, které Netflix neustále přináší.
novinky Netflix
Co nového nám Netflix přinesl? (zdroj foto: www.123rf.com)

18. 01. 2021

Stejně jako on-line platformy pro sledování seriálů a filmů, i společnost Netflix neustále přidává nové a nové snímky do své nabídky. Možná i díky tomu je tak sledovaná – pokaždé zde člověk narazí na něco jiného, co by ho mohlo zajímat nebo co by chtěl zhlédnout.  

Pojďme si proto prozradit dlouho očekávané novinky, které přistály v nabídce společnosti Netflix v poslední době. Patříte mezi rychlíky a máte už některou z nich zhlédnutou? 

Koruna, další řada 

Mezi vůbec nejlepší seriály na Netflixu patří seriál Koruna. Mluvíme zároveň o nejvíce nákladném seriálu, který americká společnost natočila. Jedná se o příběh britské královské rodiny, který je založen na skutečnostech.

Čtvrtá řada patří vůbec k těm nejočekávanějším, a to hlavně proto, že se v ní má objevit princezna Diana. Tu se snažila královna zkrotit, ve stejné době však do politiky přišla i ikonická Margaret Thatcher. Opět tak je, na co se dívat.  

Čtvrtá řada seriálu Koruna však bude jenom potvrzením toho, že se jedná o jeden z nejatraktivnějších seriálů na Netflixu. Neustále se drží mezi prvními deseti nejsledovanějšími snímky. Kdo by taky nechtěl sledovat dění uvnitř královské rodiny, že ano? 

Americká elegie také patří mezi novinky na Netflixu 

Pokud bychom měli zmítni nějaký filmový snímek, nikoli seriálový hit, zmíníme dílo režiséra, který stojí kupříkladu za fenomenálním filmem Rivalové nebo za ještě lepším filmem Apollo 13. Ron Howard totiž natočil další film, a to Americká elegie, který je nyní k vidění na streamovací platformě Netflix.  

Filmový snímek pojednává o bílé Americe a probíhající krizi, která se znázorňuje na třech generacích. Je to pravděpodobně jeden ze snímků, který se bude ucházet o Oscara.  

Vánoční kronika vnese do domácnosti ještě trochu vánoční atmosféry 

Netflix byl hodně sledovaný i během vánočních prázdnin. V nabídce se totiž nachází celá spousta pohádek a také vánočních seriálů či filmů, které vnesly do domácnosti tu pravou vánoční atmosféru, když v televizi neběželo nic jiného než Mistři zastavárny, Simpsonovi nebo Mentalista.

K TÉMATU  7 dokumentů na Netflixu, které vás chytnou a nepustí

Pokud jste během Vánoc stihli zhlédnout film Vánoční kronika, který byl natočen před dvěma lety, jistě byste neměli přehlédnout dvojku tohoto podařeného snímku, který se přidal do nabídky Netflixu poměrně nedávno.  

Producenti z Netflixu se rozhodli pro tvorbu sequelu, proto se ve dvojce Vánoční kroniky přesuneme o několik let dopředu. Opět je příběh ryze vánoční, ale to se od tohoto snímku dalo očekávat.  

Liberator: Operace Avalanche 

Pokud patříte k fanouškům filmového snímku Zachraňte vojína Ryana, rozhodně si zamilujete i novinku v nabídce společnosti Netflix, a to Liberator: Operace Avalanche. Jedná se o nový projekt z dílny společnosti Netflix, který bude rozdělen do čtyř dílů.

Pojednává se v něm o americké jednotce, která se vylodila v Itálii a která se probojovala během několika stovek dní až do Francie, kde osvobozovala koncentrační tábor v Dachau.  

Film nebo respektive seriál byl natočen na základě knihy The Liberator: One World War II Soldier’s 500-Day Odyssey. A o tom, že se bude jednat o skvělou podívanou, svědčí i fakt, že scénáristou byl člověk stojící kupříkladu za Smrtonosnou pastí. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Seriály na Netflixu, které stojí za zhlédnutí. Už jste je viděli?

Nejlepší zahraniční komediální seriály všech dob! Jaký je váš favorit?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Ve všech pohádkách je konec jasný – „Žili spolu šťastně až do smrti.“ Realita je ovšem dost jiná a my se nacházíme v situaci, kdy si z předchozího vztahu do toho nového s sebou bereme děti. Podobně je na tom i náš nový partner. A zapletenec je na světě! Zvládněte vztah mezi nevlastními sourozenci.
Příchod miminka představuje krásný okamžik v životě každé maminky. I přes to ale moc dobře víme, že právě založení rodiny mnohdy může zacloumat s rodinným rozpočtem. Příjem maminky se v tu chvíli smrskne na rodičovský příspěvek. Když k tomu přičteme kolik toho miminko potřebuje nebo jak se vše kolem zdražuje, často si říkáme, že by se hodila nějaká koruna navíc. Řešením může být přivýdělek na rodičovské, na který se nyní trochu detailněji podíváme.
Rostlinná mléka jsou skvělou alternativou kravského mléka, a to hlavně pro ty, kterým mléko živočišného původu nedělá dobře, pro lidi s alergií nebo intolerancí na živočišné mléko. Zároveň existuje mnoho lidí, kteří si rostlinné mléko prostě zamilovali a pijí ho i bez zdravotních problémů.
Když začnou bolet dásně, je to velice nepříjemné. Často problém tkví ve vznikajícím zánětu, se kterým je třeba co nejdříve bojovat. Zánět dásní je sice běžné onemocnění, které postihuje dospělé i děti v jakémkoli věku, ale nikdy by se nemělo podceňovat. Pokud vás dásně občas bolí, pojďte se tomu podívat na zoubek, třeba konečně přijdete na to, jak s tímto nepříjemným pocitem zatočit jednou provždy!
Kočka cejlonská je nejmenší kočka na světě. Tento ohrožený druh žije pouze na jihu Indie a ostrově Srí Lanka. Kvůli náročnosti chovu můžete tohle zvířátko spatřit u nás pouze v Zoo Liberec a Zoo Ostrava. Malý noční predátor je ztělesněná roztomilost! Posuďte samy.
I když se letošní léto bude nést v trochu méně omezeném duchu (hygienická opatření se začínají uvolňovat stále víc a víc), přesto se většina lidí rozhodla strávit volné dny s rodinou v tuzemsku. I Česká republika zkrátka nabízí mnoho krásného a atraktivního, tak proč to nevidět? Nemusíte nutně využívat automobil k přejíždění z místa na místo, stejně tak nemusíte ujít desítky kilometrů, abyste se dostali tam, kam se dostat chcete. Stačí usednout na kolo. Česko je totiž cyklostezkami doslova protkané.
Není žádným tajemstvím, že snídaně je naprostý základ. Poctivá snídaně je zároveň nejdůležitějším jídlem dne, což je o důvod víc, proč bychom si na ní měli dát opravdu záležet. Chutné jídlo vám po ránu zajistí potěšení (a není nic lepšího, než začínat den s radostí). Pokud navíc snídani převlečete do zdravého kabátu, prospějete tím své postavě i celkovému zdraví. Jaké dobroty si tedy po ránu nachystat?
Je to tady! Společnost Warner Media oznámila, že hrdinové oblíbeného sitcomu z devadesátek se již v květnu objeví na stanici HBO Max. Co o comebacku legendárních Přátel víme, jak se k němu samotní aktéři vyjádřili, a jak se k tomu postavili tvůrci? Nový projekt je na spadnutí!

Nepřehlédněte

Na vašem těhotenském testu se konečně objevily dvě čárky a vás začala děsit vidina, že se příštích devět měsíců nepohnete z gauče? Dobrá zpráva je, že se v těhotenství sportu zříkat nemusíte. Právě naopak, fyzická aktivita představuje skvělou přípravu na porod. Musíte jen zvolit tu správnou a nepřepínat své síly.
Mnoho z nás pěstuje pokojové květiny ve svých bytech. A mnoho z těchto bytů má balkon (i když největším luxusem pro pěstitele je slunná lodžie, kterou lze proměnit v rozkvetlou zahradu). Nicméně pěstování květin na balkoně (tzv. balkónovek) se poněkud liší od běžného pěstování květin uvnitř bytů a domů. V čem konkrétně a jak se o balkónovky starat se dočtete v článku.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek