Čtvrtek , 30. 05. 2024

Ferdinand

10 novinek z dílny studia Netflix. Jaký film si nenechat ujít?

Během panující pandemie koronaviru se společnost Netflix mohla radovat snad každý den. Každý den jí totiž narůstalo množství diváků, kteří nevěděli, jak jinak si zkrátit čas než dobrým filmovým snímkem či seriálovým hitem. Popularita streamovací služby neutichla ani v okamžiku, kdy se lidé navrátili do svých zaměstnání. Naopak trend značně sílil, a to i díky novinkám, které Netflix neustále přináší.
novinky Netflix
Co nového nám Netflix přinesl? (zdroj foto: www.123rf.com)

18. 01. 2021

Stejně jako on-line platformy pro sledování seriálů a filmů, i společnost Netflix neustále přidává nové a nové snímky do své nabídky. Možná i díky tomu je tak sledovaná – pokaždé zde člověk narazí na něco jiného, co by ho mohlo zajímat nebo co by chtěl zhlédnout.  

Pojďme si proto prozradit dlouho očekávané novinky, které přistály v nabídce společnosti Netflix v poslední době. Patříte mezi rychlíky a máte už některou z nich zhlédnutou? 

Koruna, další řada 

Mezi vůbec nejlepší seriály na Netflixu patří seriál Koruna. Mluvíme zároveň o nejvíce nákladném seriálu, který americká společnost natočila. Jedná se o příběh britské královské rodiny, který je založen na skutečnostech.

Čtvrtá řada patří vůbec k těm nejočekávanějším, a to hlavně proto, že se v ní má objevit princezna Diana. Tu se snažila královna zkrotit, ve stejné době však do politiky přišla i ikonická Margaret Thatcher. Opět tak je, na co se dívat.  

Čtvrtá řada seriálu Koruna však bude jenom potvrzením toho, že se jedná o jeden z nejatraktivnějších seriálů na Netflixu. Neustále se drží mezi prvními deseti nejsledovanějšími snímky. Kdo by taky nechtěl sledovat dění uvnitř královské rodiny, že ano? 

Americká elegie také patří mezi novinky na Netflixu 

Pokud bychom měli zmítni nějaký filmový snímek, nikoli seriálový hit, zmíníme dílo režiséra, který stojí kupříkladu za fenomenálním filmem Rivalové nebo za ještě lepším filmem Apollo 13. Ron Howard totiž natočil další film, a to Americká elegie, který je nyní k vidění na streamovací platformě Netflix.  

Filmový snímek pojednává o bílé Americe a probíhající krizi, která se znázorňuje na třech generacích. Je to pravděpodobně jeden ze snímků, který se bude ucházet o Oscara.  

Vánoční kronika vnese do domácnosti ještě trochu vánoční atmosféry 

Netflix byl hodně sledovaný i během vánočních prázdnin. V nabídce se totiž nachází celá spousta pohádek a také vánočních seriálů či filmů, které vnesly do domácnosti tu pravou vánoční atmosféru, když v televizi neběželo nic jiného než Mistři zastavárny, Simpsonovi nebo Mentalista.

K TÉMATU  Vyděšené reakce lidí, které překvapila zvířata! Jak reagují děti i dospělí, když je zaskočí nenadálá pozornost tuleně nebo opice?

Pokud jste během Vánoc stihli zhlédnout film Vánoční kronika, který byl natočen před dvěma lety, jistě byste neměli přehlédnout dvojku tohoto podařeného snímku, který se přidal do nabídky Netflixu poměrně nedávno.  

Producenti z Netflixu se rozhodli pro tvorbu sequelu, proto se ve dvojce Vánoční kroniky přesuneme o několik let dopředu. Opět je příběh ryze vánoční, ale to se od tohoto snímku dalo očekávat.  

Liberator: Operace Avalanche 

Pokud patříte k fanouškům filmového snímku Zachraňte vojína Ryana, rozhodně si zamilujete i novinku v nabídce společnosti Netflix, a to Liberator: Operace Avalanche. Jedná se o nový projekt z dílny společnosti Netflix, který bude rozdělen do čtyř dílů.

Pojednává se v něm o americké jednotce, která se vylodila v Itálii a která se probojovala během několika stovek dní až do Francie, kde osvobozovala koncentrační tábor v Dachau.  

Film nebo respektive seriál byl natočen na základě knihy The Liberator: One World War II Soldier’s 500-Day Odyssey. A o tom, že se bude jednat o skvělou podívanou, svědčí i fakt, že scénáristou byl člověk stojící kupříkladu za Smrtonosnou pastí. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Seriály na Netflixu, které stojí za zhlédnutí. Už jste je viděli?

Nejlepší zahraniční komediální seriály všech dob! Jaký je váš favorit?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Letošní léto patřilo bezesporu k těm nejparnějším. Teploty se šplhají přes hranici třiceti stupňů a koupaliště či vodní nádrže hlásí absolutně plno. Zatímco na zmíněných místech se můžeme zchladit ve vodě, doma přemýšlíme nad tím, jak se osvěžit. V každém pokoji domácnosti je totiž snad ještě větší teplo než venku, a tak řada lidí uvažuje nad koupí klimatizace. Je však pravdou, že klimatizace není zrovna levná záležitost a mnohým může toto zařízení udělat velkou čáru přes rozpočet. Proto raději investujte do pokojových rostlin, které zvládnou udržet v interiéru velmi přijatelné klima, i když venkovní teploty dosahují rekordních hodnot.
Máte před sebou první rande a hned jdete společně na večeři? Gratulujeme k takové odvážnosti. Přemýšlela jste někdy nad tím, co všechno se ale při takové obyčejné večeři může stát?
Jste věčná začátečnice? Vždycky se pustíte do běhání a po pár týdnech to vzdáte? Nebo jste ještě nikdy neběhala, ale ráda byste začala? Možná právě vám se bude hodit následujících deset tipů, díky kterým si běh skutečně zamilujete.
Redakce Damskaliga.cz si pro vás ve spolupráci s hotelem Mariott připravila soutěž o pobyt pro dvě osoby v krásném Superior pokoji. Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte třeba právě Vy! Soutěž trvá do 30.11.2021
Chtěla jsem vždycky dělat všechno správně, ale nedařilo se mi. Někdy jsem měla pocit, že jsem jeden velký omyl, že můj život je jeden velký omyl, a dnes si to myslí i moje rodina. Nevím, jestli jsem skutečně tak špatná, špatná máma, špatná manželka i dcera, ale rodina se mnou už nějaký čas vůbec nekomunikuje, a to mě trápí. Nejhorší ve svém životě snad už mám za sebou, ale i tak propadám beznaději.
Na letošní zimu se opět vyrojila spousta krásného oblečení pro ženy. Hlavním heslem je různorodost. Frčí lesklé, kovové barvy, černá – bílá, žlutá, růžová a samozřejmě i různé barevné kombinace. Kožešinové límce jsou stále módní, ale měly by být vždy odnímatelné.
Možná je to uspěchanou dobou, možná jsme jen citlivější na určité podněty. V každém případě je pravdou, že čím dál víc přibývá lidí trpících úzkostí bez ohledu na věk či pohlaví. Právě z toho důvodu se prakticky neustále objevují různé způsoby, které mají příznaky úzkosti o něco zmírnit. Asi tak jako novinka v podání šperků proti úzkosti, které se v posledních měsících staly trendem. Vážně ale fungují? To zkusíme rozlousknout.
V éře digitálních rande a sociálních sítí se naše cesty k lásce neustále vyvíjejí. Zjistěte, jak moderní technologie přetvářejí způsoby, jakými navazujeme a udržujeme vztahy, a co to znamená pro budoucnost romantiky.
Každá kočka potřebuje občas ostříhat drápky. Tenhle kocour ale dává jasně najevo, že nesouhlasí. Co na něj platí? Podívejte se na krátké video, které zaručeně pobaví.
Ve světě kosmetiky najdeme celou spoustu zajímavých produktů. Zatímco některé jenom oživí naši unavenou pleť, jiné toho umí daleko víc. Mluvíme kupříkladu o ricinovém oleji, který je tím, co ženě nesmí chybět v koupelně.
Rozhodli jste se sobě nebo svým blízkým udělat radost a koupit jim chytré hodinky? Dalo by se říct, že chytré hodinky jsou výkřikem módy a že je to trend, který je budoucností. I proto je každý chce mít. Zvyšující poptávka vede ke zvyšující se nabídce a rázem není tak snadné vybrat si jedny, které nám budou dělat společnost. Pojďme si tedy prozradit, jak vybrat chytré hodinky, které budou tím nejlepším parťákem v každodenním životě.

Výběr článků

Rozhodli jste se sobě nebo svým blízkým udělat radost a koupit jim chytré hodinky? Dalo by se říct, že chytré hodinky jsou výkřikem módy a že je to trend, který je budoucností. I proto je každý chce mít. Zvyšující poptávka vede ke zvyšující se nabídce a rázem není tak snadné vybrat si jedny, které nám budou dělat společnost. Pojďme si tedy prozradit, jak vybrat chytré hodinky, které budou tím nejlepším parťákem v každodenním životě.
S online kurzy se v posledních měsících doslova roztrhl pytel. Když nebylo možné setkávat se offline, podnikatelé se nalodili na online vlnu a rozjeli to právě ve světě internetu. A tak vznikly nejen kurzy týkající se výuky cizích jazyků, ale i efektivní způsoby, jak zlepšit své schopnosti nebo se naučit něčemu úplné novému, a to třeba FB reklamě nebo působení na sociálních sítích. Pokud i vy přemýšlíte nad koupí nějakého konkrétního online kurzu, seznamte se s několika věcmi, které se vyplatí vědět a znát.
Potřebujete trochu rozveselit? Leze na vás jarní deprese, nebo naopak podzimní splín? V tom případě není nic lepšího, než zasednout k televizi a pustit si něco třeskutě vtipného. Které komediální filmy a seriály jsou pro tento účel jako stvořené?

Nepřehlédněte

Smoothie vám může zajistit denní dávku vitamínů nebo si jím můžete třeba nahradit večeři. Každopádně si jistě pochutnáte a vaše zdraví to ocení. Smoothie jsou opravdovým hitem při snaze o zdravé stravování. A není se čemu divit! Tak jen vyzkoušejte některý z receptů na jejich přípravu.
Jak to vypadá, když v nákupním centru usedne za veřejné piano člověk a začne hrát? Tentokrát je to ale profesionální hudebník Henri Herbert, který za klávesami vypaluje skladbu Boogie Woogie Piano. Na svou dokonalou hru přirozeně kolemjdoucí upoutá!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek