Středa , 30. 11. 2022

Ondřej

10 novinek z dílny studia Netflix. Jaký film si nenechat ujít?

Během panující pandemie koronaviru se společnost Netflix mohla radovat snad každý den. Každý den jí totiž narůstalo množství diváků, kteří nevěděli, jak jinak si zkrátit čas než dobrým filmovým snímkem či seriálovým hitem. Popularita streamovací služby neutichla ani v okamžiku, kdy se lidé navrátili do svých zaměstnání. Naopak trend značně sílil, a to i díky novinkám, které Netflix neustále přináší.
novinky Netflix
Co nového nám Netflix přinesl? (zdroj foto: www.123rf.com)

18. 01. 2021

Stejně jako on-line platformy pro sledování seriálů a filmů, i společnost Netflix neustále přidává nové a nové snímky do své nabídky. Možná i díky tomu je tak sledovaná – pokaždé zde člověk narazí na něco jiného, co by ho mohlo zajímat nebo co by chtěl zhlédnout.  

Pojďme si proto prozradit dlouho očekávané novinky, které přistály v nabídce společnosti Netflix v poslední době. Patříte mezi rychlíky a máte už některou z nich zhlédnutou? 

Koruna, další řada 

Mezi vůbec nejlepší seriály na Netflixu patří seriál Koruna. Mluvíme zároveň o nejvíce nákladném seriálu, který americká společnost natočila. Jedná se o příběh britské královské rodiny, který je založen na skutečnostech.

Čtvrtá řada patří vůbec k těm nejočekávanějším, a to hlavně proto, že se v ní má objevit princezna Diana. Tu se snažila královna zkrotit, ve stejné době však do politiky přišla i ikonická Margaret Thatcher. Opět tak je, na co se dívat.  

Čtvrtá řada seriálu Koruna však bude jenom potvrzením toho, že se jedná o jeden z nejatraktivnějších seriálů na Netflixu. Neustále se drží mezi prvními deseti nejsledovanějšími snímky. Kdo by taky nechtěl sledovat dění uvnitř královské rodiny, že ano? 

Americká elegie také patří mezi novinky na Netflixu 

Pokud bychom měli zmítni nějaký filmový snímek, nikoli seriálový hit, zmíníme dílo režiséra, který stojí kupříkladu za fenomenálním filmem Rivalové nebo za ještě lepším filmem Apollo 13. Ron Howard totiž natočil další film, a to Americká elegie, který je nyní k vidění na streamovací platformě Netflix.  

Filmový snímek pojednává o bílé Americe a probíhající krizi, která se znázorňuje na třech generacích. Je to pravděpodobně jeden ze snímků, který se bude ucházet o Oscara.  

Vánoční kronika vnese do domácnosti ještě trochu vánoční atmosféry 

Netflix byl hodně sledovaný i během vánočních prázdnin. V nabídce se totiž nachází celá spousta pohádek a také vánočních seriálů či filmů, které vnesly do domácnosti tu pravou vánoční atmosféru, když v televizi neběželo nic jiného než Mistři zastavárny, Simpsonovi nebo Mentalista.

K TÉMATU  Prevít jménem rakovina. Kdo z celebrit s ní bojuje?

Pokud jste během Vánoc stihli zhlédnout film Vánoční kronika, který byl natočen před dvěma lety, jistě byste neměli přehlédnout dvojku tohoto podařeného snímku, který se přidal do nabídky Netflixu poměrně nedávno.  

Producenti z Netflixu se rozhodli pro tvorbu sequelu, proto se ve dvojce Vánoční kroniky přesuneme o několik let dopředu. Opět je příběh ryze vánoční, ale to se od tohoto snímku dalo očekávat.  

Liberator: Operace Avalanche 

Pokud patříte k fanouškům filmového snímku Zachraňte vojína Ryana, rozhodně si zamilujete i novinku v nabídce společnosti Netflix, a to Liberator: Operace Avalanche. Jedná se o nový projekt z dílny společnosti Netflix, který bude rozdělen do čtyř dílů.

Pojednává se v něm o americké jednotce, která se vylodila v Itálii a která se probojovala během několika stovek dní až do Francie, kde osvobozovala koncentrační tábor v Dachau.  

Film nebo respektive seriál byl natočen na základě knihy The Liberator: One World War II Soldier’s 500-Day Odyssey. A o tom, že se bude jednat o skvělou podívanou, svědčí i fakt, že scénáristou byl člověk stojící kupříkladu za Smrtonosnou pastí. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Seriály na Netflixu, které stojí za zhlédnutí. Už jste je viděli?

Nejlepší zahraniční komediální seriály všech dob! Jaký je váš favorit?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pořídit si psa je velký krok, který by si měl každý z nás minimálně dvakrát promyslet. Pes vyžaduje spoustu pozornosti, péče – a to je mnohdy finančně náročné. Pokud i přes to všechno do své rodiny chcete přivítat čtyřnohého mazlíka, vzhůru do toho. S jeho výběrem vám rádi pomůžeme.
Určitě jste to v rodině zažili. Stačí obyčejné Člověče, nezlob se! Vaše figurka je shodou náhod v domečku dřív a už dítě hází kostkou, kácí figurky, bourá hrací plán a křičí, že zase prohrálo! Měli jste ho raději nechat vyhrát? Prohra je součástí života. Nechte ho někdy prohrát a projít si smutkem, který následuje.
Ať už patříte mezi takzvané online podnikatele nebo se mezi ně zanedlouho zařadíte, vyplatí se poslouchat podcasty - hlasové záznamy, které vás mohou posunout vpřed. Samozřejmě nejsou určeny jen pro byznysmeny či ty, kteří se na tomto poli chtějí pohybovat. Jejich motivační síla může pohánět kdekoho. Otázkou je, jaké poslouchat, když je jich dnes tolik!
Celosvětově uznávaný kanadský kytarista, skladatel a producent Jesse Cook, jež ve své tvorbě dokonale kombinuje prvky jazzu a flamenca, se na začátku nového roku poprvé představí českému publiku. Vystoupí za doprovodu svého bandu ve čtvrtek 20. února v pražském Lucerna Music Baru. V roli předskokana se objeví slovenské uskupení Blue Zodiac. Vstupenky jsou k zakoupení v síti GoOut.
Těhotenství patří k požehnaným stavům, při kterých žena prochází řadou změn. A právě tyto změny mohou devítiměsíční čekání značně znepříjemnit. Obrnit se trpělivostí a vytrvalostí musí nejen samy zástupkyně něžného pohlaví, ale i jejich partneři, kteří jsou velmi zkoušení. Pojďme si odtajnit hlavní a nejzásadnější změny, ke kterým v těle těhotné ženy dochází.
Podle statistik nejen u nás, ale i v Evropě, žije každé desáté dítě v nové rodině, kde je pouze jeden rodič jejich vlastní. Často tam žijí s nevlastními sourozenci, nebo se s nimi setkávají v rámci různých programů a dohod rozvedených rodičů o víkendech, prázdninách či svátcích. Společné soužití takové rodiny není zpočátku vůbec jednoduché.
Když se rozšířily kontaktní čočky, vypadalo to, že brzy nebude brýle nosit nikdo. Opak je pravdou. Ne každému totiž kontaktní čočky vyhovují. Navíc brýle nejen korigují oční vady, ale umí také doplnit nebo podtrhnout váš outfit a osobnost. Někteří lidí dokonce nosí brýle bez dioptrických skel, jen jako zajímavý módní doplněk. Jaké jsou trendy v optice roku 2019?

Nepřehlédněte

Můžete lásku ovlivnit tím, co naservírujete k obědu? Přísloví, že láska prochází žaludkem, má určitě svůj význam. Jídlo je totiž jeden ze způsobů, jak zapůsobit na partnera, uklidnit ho nebo povzbudit pro další partnerské aktivity. A také společně strávit denně klidný čas.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek