Sobota , 02. 07. 2022

Patricie

10 novinek z dílny studia Netflix. Jaký film si nenechat ujít?

Během panující pandemie koronaviru se společnost Netflix mohla radovat snad každý den. Každý den jí totiž narůstalo množství diváků, kteří nevěděli, jak jinak si zkrátit čas než dobrým filmovým snímkem či seriálovým hitem. Popularita streamovací služby neutichla ani v okamžiku, kdy se lidé navrátili do svých zaměstnání. Naopak trend značně sílil, a to i díky novinkám, které Netflix neustále přináší.
novinky Netflix
Co nového nám Netflix přinesl? (zdroj foto: www.123rf.com)

18. 01. 2021

Stejně jako on-line platformy pro sledování seriálů a filmů, i společnost Netflix neustále přidává nové a nové snímky do své nabídky. Možná i díky tomu je tak sledovaná – pokaždé zde člověk narazí na něco jiného, co by ho mohlo zajímat nebo co by chtěl zhlédnout.  

Pojďme si proto prozradit dlouho očekávané novinky, které přistály v nabídce společnosti Netflix v poslední době. Patříte mezi rychlíky a máte už některou z nich zhlédnutou? 

Koruna, další řada 

Mezi vůbec nejlepší seriály na Netflixu patří seriál Koruna. Mluvíme zároveň o nejvíce nákladném seriálu, který americká společnost natočila. Jedná se o příběh britské královské rodiny, který je založen na skutečnostech.

Čtvrtá řada patří vůbec k těm nejočekávanějším, a to hlavně proto, že se v ní má objevit princezna Diana. Tu se snažila královna zkrotit, ve stejné době však do politiky přišla i ikonická Margaret Thatcher. Opět tak je, na co se dívat.  

Čtvrtá řada seriálu Koruna však bude jenom potvrzením toho, že se jedná o jeden z nejatraktivnějších seriálů na Netflixu. Neustále se drží mezi prvními deseti nejsledovanějšími snímky. Kdo by taky nechtěl sledovat dění uvnitř královské rodiny, že ano? 

Americká elegie také patří mezi novinky na Netflixu 

Pokud bychom měli zmítni nějaký filmový snímek, nikoli seriálový hit, zmíníme dílo režiséra, který stojí kupříkladu za fenomenálním filmem Rivalové nebo za ještě lepším filmem Apollo 13. Ron Howard totiž natočil další film, a to Americká elegie, který je nyní k vidění na streamovací platformě Netflix.  

Filmový snímek pojednává o bílé Americe a probíhající krizi, která se znázorňuje na třech generacích. Je to pravděpodobně jeden ze snímků, který se bude ucházet o Oscara.  

Vánoční kronika vnese do domácnosti ještě trochu vánoční atmosféry 

Netflix byl hodně sledovaný i během vánočních prázdnin. V nabídce se totiž nachází celá spousta pohádek a také vánočních seriálů či filmů, které vnesly do domácnosti tu pravou vánoční atmosféru, když v televizi neběželo nic jiného než Mistři zastavárny, Simpsonovi nebo Mentalista.

K TÉMATUSlavní malíři, kteří byli dost ulítlí. Kdo zkoumal trus skotu a kdo si nechal za života vybudovat muzeum?

Pokud jste během Vánoc stihli zhlédnout film Vánoční kronika, který byl natočen před dvěma lety, jistě byste neměli přehlédnout dvojku tohoto podařeného snímku, který se přidal do nabídky Netflixu poměrně nedávno.  

Producenti z Netflixu se rozhodli pro tvorbu sequelu, proto se ve dvojce Vánoční kroniky přesuneme o několik let dopředu. Opět je příběh ryze vánoční, ale to se od tohoto snímku dalo očekávat.  

Liberator: Operace Avalanche 

Pokud patříte k fanouškům filmového snímku Zachraňte vojína Ryana, rozhodně si zamilujete i novinku v nabídce společnosti Netflix, a to Liberator: Operace Avalanche. Jedná se o nový projekt z dílny společnosti Netflix, který bude rozdělen do čtyř dílů.

Pojednává se v něm o americké jednotce, která se vylodila v Itálii a která se probojovala během několika stovek dní až do Francie, kde osvobozovala koncentrační tábor v Dachau.  

Film nebo respektive seriál byl natočen na základě knihy The Liberator: One World War II Soldier’s 500-Day Odyssey. A o tom, že se bude jednat o skvělou podívanou, svědčí i fakt, že scénáristou byl člověk stojící kupříkladu za Smrtonosnou pastí. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Seriály na Netflixu, které stojí za zhlédnutí. Už jste je viděli?

Nejlepší zahraniční komediální seriály všech dob! Jaký je váš favorit?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Janina rodina byla soudržná. Scházeli se u babičky a rádi spolu trávili víkendový čas. Vše se změnilo, když si její bratr našel Ninu. Zprvu to vypadalo, že bude švagrová docela milá, nakonec ale dokázala proti Janě poštvat celou rodinu, včetně tolik milovaného bratra. A to všechno proto, že jí záviděla.
Když Jeff Moody narazil na starý srub v horské vesnici Telluride, věděl, že našel ideální rekreační místo pro svou rodinu. Obrovský srub se šesti ložnicemi se nachází daleko od ruchu Toronta, odkud Moody pochází. V zimě se dají nazout lyže takřka od dveří. Skvělý výhled, dobrý přístup a slunné místo v kombinaci s moderní přestavbou udělalo z Moody Residence skvost!
Určitě jste to v rodině zažili. Stačí obyčejné Člověče, nezlob se! Vaše figurka je shodou náhod v domečku dřív a už dítě hází kostkou, kácí figurky, bourá hrací plán a křičí, že zase prohrálo! Měli jste ho raději nechat vyhrát? Prohra je součástí života. Nechte ho někdy prohrát a projít si smutkem, který následuje.
Žijete ve spokojeném vztahu, ovšem i když se v něm cítíte opravdu dobře, přesto byste našli něco, co by se dalo zlepšit? Možná tím “něčím” je jeho milostná stránka. Sex ke zdravému vztahu patří, a když to v něm skřípe, začíná to skřípat také mezi dvěma lidmi. Abyste předcházeli nemilým scénářům a aby vás opět zaplavilo štěstí během společné noci s partnerem, vyzkoušejte některý z tipů.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek