Čtvrtek , 02. 02. 2023

Nela a Hromnice

Designové, úsporné a efektivní, to jsou moderní přímotopy

I přímotopy jdou s dobou. Ta si žádá úsporné a efektivní přístroje, které nebude třeba schovávat do skříní, ale naopak vystavovat na obdiv členům domácnosti i návštěvám.

Pokud máte doma zastaralý přímotop, nebojte se sáhnout po novém. Oplatí vám to nejen svým vzhledem. Moderní přímotopy jsou úsporné a ekonomické, a tak se vám částka do nich vložená brzo vrátí.

Jsou také tiché, disponují celou řadou zajímavých funkcí, dají se ovládat pomocí mobilního telefonu a často v sobě nemají ventilátor, který by vířil prach, a tedy byl zcela nevhodný do domácností, ve kterých žije někdo s respiračními problémy.

Jaký přímotopy jsou nyní IN a s jakými vaše ruka – toužící po kráse a efektivitě – nemůže sáhnout vedle?

přímotopy

Teplovzdušný konvektor SENCOR

Je skleněný, červený, nemá žádný ventilátor a je prostě „cooool“. V sobě má zabudovaný topný hliníkový článek ve tvaru „X“, čímž je ideální pro rovnoměrnou distribuci tepla a rychlé zahřátí. Jeho rozsah teploty je ohromující – 5 až do 45°C. Ovládat se dá chytře, na dálku lze nastavit několik funkcí a způsobů topení a výkonu. K dostání také světle šedý a černý.

přímotopy

Karbonový infrazářič Simfer

Topidla fungující na principu infračerveného záření, již dávnou nejsou takové ty pochybně vyhlížející přístroje v koupelnách, alespoň ne tento karbonový. Funguje na principu sálavého tepla – ohřívá jen osoby a předměty a až od nich pak okolní vzduch. Pro jeho koupi hovoří rychle poskytnuté teplo a nízké provozní náklady a vysoká účinnost.

přímotopy

Keramické topidlo Argo Willis

Tento příjemně zaoblený design pohladí duši a zahřeje tělo. Bílé stěnové keramické topidlo s ventilátorem, týdenním časovačem a dálkovým ovládáním je vhodné do místností do 60 m3. Výhodou je jeho výkonné optimalizované proudění vzduchu směrem dolů.

Olejový radiátor SENCOR SOH 6111BK

Olejové radiátory jsou skvělé v tom, že jsou naprosto tiché. Budou vás hřát během spánku, aniž by jakkoli narušily vaše sny. Platí to i o tomto 11 článkovém fešákovi s LED displejem, který je určený pro místnosti do 35m2. Olejový radiátor je navíc i mimořádně úsporný, protože hřeje i po vypnutí přístroje.

K TÉMATU  Cockpit zajistí, že se vždy budete vracet do krásně vyhřátého domova! Jak to?

Kterým přímotopem se letos zahřejete vy?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

V každém vztahu někdy nastane čas, kdy se lidé hádají, dohadují, přehodnocují své názory. Takové menší krize jsou v každém vztahu běžné a můžete je očekávat. Velké krize většinou přicházejí s tím, jak se vztah mění a vyvíjí. Mohou vás potkat dříve či později, avšak odborníci se shodují v tom, jaké kroky (a i roky) ve vztahu bývají kritické.
V poslední době se mění seznamovací taktiky žen. Dříve bylo typické, že se přikláněly ke vztahu se starším partnerem. Nyní se karta obrátila a vyhledávají náruče mladíčků. Věkový rozdíl v řádu pár let není nic nevšedního, nicméně láskyplné partnerské pouto mezi čtyřicetiletou ženou a o 10 a více let mladším zajíčkem je pro mnohé na pováženou. Jistě si také pokládáte tu otázku, zda s ním udržíte krok a budete se mu za pár let líbit?
Zarámované fotky jsou klasika, ale co takhle vytvořit celou stěnu ze vzpomínek na vaše zážitky nebo ratolesti, když vyrůstaly? Rámy a rámečky poslouží jako krásná dekorace. Vhodným poskládáním můžete stvořit koláž podle vašeho vkusu, od zvoleného materiálu rámečků až po snímky, které zvěčníte na zdi. Můžete je pak podle libosti měnit a prohazovat. V rámečku ale nemusí být jen fotka, jak uvidíte v naší galerii.
Aktuální neutěšená situace brnká mnohým na nervy. Home office, učení s dětmi online, péče o ně, starosti o zdraví prarodičů a negativní zprávy valící se ze všech stran. Odolat tomu tlaku není vůbec snadné. Vidina zlepšení je navíc v nedohlednu. Nezbývá tak nic jiného než zatnout zuby a vydržet. Zvládnout složitou dobu vám pomohou i naše tipy.
Sezóna klíšťat už nastala. Že se kvůli tomu bojíte do přírody, abyste si domů nepřinesli boreliózu nebo klíšťovou encefalitidu? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu, nemusíte se vzdávat přírody, abyste žádné klíště nepřilákali. Stačí se jen dostatečně chránit a vsadit na prevenci.
Úklidové práce jsou něčím, co nastupuje na scénu prakticky každý týden. Z posledních statistik vyplývá, že úklidem domácnosti stráví každý průměrný člověk až desetinu svého života. Abyste jednotlivými pracemi netrávili více času, než je skutečně nutné, začněte aplikovat několik zásad, jak důkladně uklidit byt. Prozradíme vám, na co hlavně nezapomenout (a na co se obvykle zapomíná).
Každému se jistě stalo, že se při vaření popálil. Stačí delší pobyt nad unikající párou nebo opomenutí nasazení chňapek a může být neštěstí na světě. Od nehezkých následků vás mohou ochránit lístky aloe vera, které uvnitř ukrývají příjemnou léčivou a zároveň chladivou dužinu. Pěstujete ji na svém okenním parapetu? 
Je zcela na místě, aby jsme vzhledem k času stráveném v kuchyni, vybrali přesně tu, která bude tvořit ucelený design celého bytu či domu, tak také, aby nám efektivně sloužila. Pro splnění těchto podmínek je tak potřeba pečlivě vybírat a přihlédnout v neposlední řadě i k ceně. Tak jaká bude ta vaše vysněná kuchyně? Pojďme se na to společně podívat!

Nepřehlédněte

Modelek je po celém světe velké množství. Jejich konkurence je opravdu vysoká. Do světa reflektorů se ale dostanou jen ty nejlepší. Ovšem co to znamená nejlepší? Nejvyšší? Nejhubenější? Nejkrásnější? Nejmladší? To vše má svůj úhel pohledu. Jsou totiž modelky, jejichž kariéra skončí tak rychle, jak začala, a oproti tomu jsou i takové, které jsou stále žádané i ve věku (nebo právě proto), kdybychom si spíše řekli, že už takové povolání není zcela vhodné.
Problémů, které člověka dokážou potrápit, je celá spousta. Mezi ně patří také zánět močových cest, který je velmi bolestivou zdravotní potíží. Ať už postihne ženu nebo muže, umí vyvolat nepříjemné pocity a dokáže člověka potrápit. Proto si pojďme prozradit, jak ho vyléčit.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek