Sobota , 02. 12. 2023

Blanka

Designové, úsporné a efektivní, to jsou moderní přímotopy

I přímotopy jdou s dobou. Ta si žádá úsporné a efektivní přístroje, které nebude třeba schovávat do skříní, ale naopak vystavovat na obdiv členům domácnosti i návštěvám.

Pokud máte doma zastaralý přímotop, nebojte se sáhnout po novém. Oplatí vám to nejen svým vzhledem. Moderní přímotopy jsou úsporné a ekonomické, a tak se vám částka do nich vložená brzo vrátí.

Jsou také tiché, disponují celou řadou zajímavých funkcí, dají se ovládat pomocí mobilního telefonu a často v sobě nemají ventilátor, který by vířil prach, a tedy byl zcela nevhodný do domácností, ve kterých žije někdo s respiračními problémy.

Jaký přímotopy jsou nyní IN a s jakými vaše ruka – toužící po kráse a efektivitě – nemůže sáhnout vedle?

přímotopy

Teplovzdušný konvektor SENCOR

Je skleněný, červený, nemá žádný ventilátor a je prostě „cooool“. V sobě má zabudovaný topný hliníkový článek ve tvaru „X“, čímž je ideální pro rovnoměrnou distribuci tepla a rychlé zahřátí. Jeho rozsah teploty je ohromující – 5 až do 45°C. Ovládat se dá chytře, na dálku lze nastavit několik funkcí a způsobů topení a výkonu. K dostání také světle šedý a černý.

přímotopy

Karbonový infrazářič Simfer

Topidla fungující na principu infračerveného záření, již dávnou nejsou takové ty pochybně vyhlížející přístroje v koupelnách, alespoň ne tento karbonový. Funguje na principu sálavého tepla – ohřívá jen osoby a předměty a až od nich pak okolní vzduch. Pro jeho koupi hovoří rychle poskytnuté teplo a nízké provozní náklady a vysoká účinnost.

přímotopy

Keramické topidlo Argo Willis

Tento příjemně zaoblený design pohladí duši a zahřeje tělo. Bílé stěnové keramické topidlo s ventilátorem, týdenním časovačem a dálkovým ovládáním je vhodné do místností do 60 m3. Výhodou je jeho výkonné optimalizované proudění vzduchu směrem dolů.

Olejový radiátor SENCOR SOH 6111BK

Olejové radiátory jsou skvělé v tom, že jsou naprosto tiché. Budou vás hřát během spánku, aniž by jakkoli narušily vaše sny. Platí to i o tomto 11 článkovém fešákovi s LED displejem, který je určený pro místnosti do 35m2. Olejový radiátor je navíc i mimořádně úsporný, protože hřeje i po vypnutí přístroje.

K TÉMATU  Dekorace z dýně. Originální podzimní výzdoba do interiéru i na zahradu

Kterým přímotopem se letos zahřejete vy?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Miloš Zeman brzy sesedne z pozice hlavy státu. 8. března 2023 tomu bude 10 let od složení prvního prezidentského slibu Milošem Zemanem. Byl zvolen, jako první, přímou volbou a svůj mandát po pěti letech obhájil. Třetí kandidaturu Ústava nepovoluje, a tak teď Česko hledá nového prezidenta. Nebo historicky první prezidentku? Po čem volá naše společnost?
Šnečí sliz můžeme stále častěji vidět jako součást drahých kosmetických přípravků. Než se stal trendem pro podporu krásy, byl ve starověkém Řecku lékem na záněty. Mnoho žen o něm ještě neslyšelo a některé na něj jen nevěřícně koukají v obchodních regálech. Představíme si, co to šnečí sliz je a jaké má potenciální přínosy.
Zjistili jste, že jste bez takzvaného hotovostního polštáře? Tudíž kdyby přišla další mimořádná situace podobná té na jaře, neměli byste, z čeho žít? Pak je načase začít s financemi lépe hospodařit. Abyste se však radovali ze zisků a nikoli ze ztrát, které na konci měsíce vykážete, stáhněte si mobilní aplikace, které vám se správou osobních financí pomůžou.
Říká se, že ženy jsou v uvažování složité, zatímco muži zůstávají srozumitelní a jednoduší. Co se ale vztahů týká, tak muži a ženy následují trochu rozdílné cesty. To, co muži hledají ve vztahu není to, co by ženy motivovalo, aby do takového vztahu šly. Rozdělují je jejich touhy, mentalita, vášně či úroveň vyjadřování. My vám nyní řekneme, co muži doopravdy očekávají od vztahů se ženami a po čem jejich srdce touží.
Dřevěné bedýnky aktuálně frčí. Nehodí se přirozeně do každého interiéru, ale pokud máte rádi venkovský, přírodní nebo skandinávský styl, oceníte chytré nápady na jejich využití. Bedýnky poslouží hlavně jako odkládací prostory. Vhodnou kombinací z nich můžete vytvářet vlastní originální praktická řešení. Je na vás, jestli zvolíte jednoduché jednobarevné bedýnky nebo omšelý retro vzhled. Dají se obrousit, natřít i spojit. Upravte si je podle sebe!
Podzimní kolekce zaplavily obchodní domy a jistě vás to svádí nějaký nový kousek do svého šatníku ulovit. Bohužel je toho tolik, že člověk neví, co přetrvá déle než pár týdnů. Nevadí, s naší pomocí se ve všem zorientujete. Tohle jsou kousky, které se s největší pravděpodobností budou nosit i další roky.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek