Čtvrtek , 07. 12. 2023

Ambrož

Co vás čeká po čtyřicítce? Přijde lepší sex i závislost na telefonu

Schyluje se u vás k milníku v podobě čtyřicátých narozenin? Těšte se na to, že konečně odhodíte stud a začněte si to v posteli pořádně užívat. Co dalšího vás čeká a co s tím má společného smartphone? Bude hrát s vámi nebo proti vám?
Co vás čeká po čtyřicítce? Přijde lepší sex i závislost na telefonu
zdroj: 123RF.com

Každá životní dekáda s sebou přináší určitá pozitiva i negativa. Zatímco ve dvaceti máme minimum vrásek i zdravotních obtíží, bojujeme s nedostatkem peněz. Po třicítce se vlivem stabilního zaměstnání i rozvážnějšího hospodaření finanční situace stabilizuje, ovšem na pořadu dne bývají jiné trable. Podle zahraničního serveru Woman’s Day se ženy v tomto období začínají potýkat s větším rizikem potratu, sníženou schopností reprodukce, vypadáváním vlasů nebo nechtěnými přírůstky na váze. Co dalšího lze očekávat po čtyřicítce?

Velký třesk v milostné sféře i neskrývaná upřímnost

Hodně lidí si klade otázku, proč tolik mladých mužů vyhledává náruč starších žen. Možnou odpověď přináší americký výzkum, který uskutečnili tvůrci mobilní antikoncepční aplikace Natural Cycles. Ti na základě studie, do které bylo zahrnuto 2600 respondentek, zastávají názor, že příslušnice něžného pohlaví zažívají po čtyřicítce nejlepší milování ve svém životě. Proč právě v tomto čase není o příznivé změny v ložnici nouze?

Děláš to špatně, dotkni se mě níž

Vzhledem k tomu, že ženy přirozeně stárnou, rozvíjejí více společenských a psychologických zkušeností, díky čemuž jsou v kontaktu s vlastní sexualitou. Také bývají smířené se svými tělesnými proporcemi, proto se cítí sebevědoměji, odvážněji a atraktivněji,“ odkrývá tajemství pětihvězdičkových fyzických projevů lásky světoznámý a uznávaný manželský terapeut Ian Kerner, jenž se na průzkumu podílel.

Uvedený odborník zároveň dodává, že taková uvolněnost poskytuje příhodné podmínky pro nejrůznější experimenty, přičemž umožňuje hovořit s partnerem o intimních potřebách, a to zcela otevřeně, což se na kvalitě sexu pozitivně promítá. A pozor, zatímco někdy je potřeba komunikace ku prospěchu věci, jinde může naopak uškodit. Pořád totiž platí, že sdílnost se cení hlavně v té posteli, kterou okupujete s partnerem, nikde jinde!

Mobil jako dobrý sluha, ale zlý pán

Ze všech stran neustále slýcháme, že mladé generace používají své chytré mobilní telefony víc, než je únosné. Přehnané náklonnosti k těmto zařízením ale zdaleka nečelí jen dospívající teenageři, o čemž nedávno informoval britský deník Daily Mail. Závěry průzkumu, jež tento plátek zveřejnil, totiž sdělují, že téměř čtvrtina žen ve věku mezi 40 a 45 lety kontroluje svůj smartphone až dvousetkrát za den. A to navzdory tomu, že si až polovina z nich uvědomuje negativní dopad takové závislosti, stejně jako špatného vlivu sociálních sítí na osobní život i rodinné vazby. Nenechte techniku, aby i vám zničila skvělý sex!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Chorvatsko je nejen pro Čechy velmi oblíbeným místem, kam vyrazit na dovolenou. Ať už hledáte relax u moře, zajímá vás místní kultura a památky, či snad hledáte nějaké dobrodružství, tato země je skvělou volbou. Chorvatsko totiž pro turisty nabízí dokonalé možnosti.
Vlastnoručně vyrobené vánoční dekorace mají hned několik pozitiv. Budou jedinečné a originální, přizpůsobíte je dokonale svým představám a navíc ušetříte. K tomu všemu budete mít z jejich tvorby skvělý pocit, obzvlášť v případě, že vám je pochválí nějaká návštěva. Inspirujte se nějakým nápadem!
Mnohokrát skloňované téma, které patří dlouhodobě na seznam globalizačních problémů v celém Západním světě. Věděly jste, že podle statistik z roku 2018 průměrný Čech ročně spotřebuje zhruba 785 kilogramů potravin a zhruba 200 kilogramů vyhodí? Statistiky Evropské unie mluví jasně. Každoročně se vyhodí zhruba 88 milionů tun jídla. Každá česká domácnost má tak ve své režii svoji vlastní spotřebu a záleží jen na nás, jak se k ní postavíme.
Pojďte se v klidu usadit a kroutit hlavou nad příběhy nešťastníků, kterým se rozhodně první rande nepovedlo podle jejich vysněných představ. Kdo si neohlídal zuby, kdo to přehnal s romantikou, kdo ukázal ze svého těla více, než měl původně v plánu a kdo již svou životní lásku nebyl schopen nahradit někým novým?
Zoufalé manželky – kdo by neznal tento legendární seriál a jeho 4 hlavní představitelky? Když tedy pomineme Mary Alice, která to zabalila již v pilotním dílu. Ani se jí nedivíme, když dopředu znala scénář. Asi nebyla jediná, kdo se nedokázal vyznat v té spleti nekonečných vražd, zmizení, sousedských válek a podrazů.
Polycystický ovariální syndrom, neboli PCOS, je strašákem pro ženy v reprodukčním věku. Otěhotnět s tímto onemocněním přirozenou cestou je často nad síly ženy samotné i lékařů. Problém je, že příčina, proč onemocnění vzniká, není dosud úplně jasná. A tak naprosté vyléčení není možné.
Vyzdobit interiér nejrůznějšími dekoracemi s vánoční tematikou je jedna věc, ale druhá je mít v domě trochu života. I když se o to postarají většinou děti, můžou mít na živosti v domě podíl i pokojové rostliny. Během kouzelných svátků na konci roku však sázejte na takové, které vánoční atmosféru v příbytku umocní.
Podzim s sebou nese pochmurnou náladu. Zejména tedy ten letošní. Chybí mu trocha sluníčka a pozitivní nálady. Nemůžeme se divit tomu, že většina lidí opravdu upadá do podzimních smutných nálad a nemá chuť dělat nic, co je baví. Nestravte však v tomto stavu veškeré své volné dny v tomto ročním období. Vyzrajte na takzvanou podzimní depresi s bylinkami, které podzimní deprese hravě zahání.  
Letadlem, autem, autobusem nebo třeba vlakem? To je jedna z otázek, kterou si pokládáme v okamžiku, kdy se chystáme do dovolenkového ráje. Pokud však hodláte vyrazit do populárních destinací, kam se dostanete vzduchem i po souši, povíme vám, proč je právě auto ideální volba.
Tolik lidí si přeje jíst zdravě. Bohužel ne každému se to podaří. Lidé se po čase vrátí ke starému režimu nezdravého stravování. O měsíc později zkouší další pokus, ale zase je něco vrátí ke starému režimu. A takto je to dokola a dokola. Jsou tu ale i takoví, kteří se zdravou stravou ještě ani nezačali, protože se nemohou odhodlat. Jak to tedy jednou provždy změnit? Jak se odhodlat, a zároveň u toho vytrvat a nevracet se zpět ke starým návykům? O tom si povíme v dnešním článku. Proto pokračujte ve čtení, držte se daných pravidel a úspěch vás nemine...
Většina klientů center zabývajících se laserovou epilací jsou přirozeně ženy. K návštěvě takového centra je vedou především obecně přijímané standardy ve společnosti – každá z nás chce mít hladkou, upravenou kůži na nohou i pažích. Genetické vlastnosti jsou velmi odlišné, ale jedno máme společné: každá chceme vypadat skvěle. A právě zde přichází na řadu laserová epilace.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek