Čtvrtek , 06. 10. 2022

Eliška

Co vás čeká po čtyřicítce? Přijde lepší sex i závislost na telefonu

Schyluje se u vás k milníku v podobě čtyřicátých narozenin? Těšte se na to, že konečně odhodíte stud a začněte si to v posteli pořádně užívat. Co dalšího vás čeká a co s tím má společného smartphone? Bude hrát s vámi nebo proti vám?
Co vás čeká po čtyřicítce? Přijde lepší sex i závislost na telefonu
zdroj: 123RF.com

Každá životní dekáda s sebou přináší určitá pozitiva i negativa. Zatímco ve dvaceti máme minimum vrásek i zdravotních obtíží, bojujeme s nedostatkem peněz. Po třicítce se vlivem stabilního zaměstnání i rozvážnějšího hospodaření finanční situace stabilizuje, ovšem na pořadu dne bývají jiné trable. Podle zahraničního serveru Woman’s Day se ženy v tomto období začínají potýkat s větším rizikem potratu, sníženou schopností reprodukce, vypadáváním vlasů nebo nechtěnými přírůstky na váze. Co dalšího lze očekávat po čtyřicítce?

Velký třesk v milostné sféře i neskrývaná upřímnost

Hodně lidí si klade otázku, proč tolik mladých mužů vyhledává náruč starších žen. Možnou odpověď přináší americký výzkum, který uskutečnili tvůrci mobilní antikoncepční aplikace Natural Cycles. Ti na základě studie, do které bylo zahrnuto 2600 respondentek, zastávají názor, že příslušnice něžného pohlaví zažívají po čtyřicítce nejlepší milování ve svém životě. Proč právě v tomto čase není o příznivé změny v ložnici nouze?

Děláš to špatně, dotkni se mě níž

Vzhledem k tomu, že ženy přirozeně stárnou, rozvíjejí více společenských a psychologických zkušeností, díky čemuž jsou v kontaktu s vlastní sexualitou. Také bývají smířené se svými tělesnými proporcemi, proto se cítí sebevědoměji, odvážněji a atraktivněji,“ odkrývá tajemství pětihvězdičkových fyzických projevů lásky světoznámý a uznávaný manželský terapeut Ian Kerner, jenž se na průzkumu podílel.

Uvedený odborník zároveň dodává, že taková uvolněnost poskytuje příhodné podmínky pro nejrůznější experimenty, přičemž umožňuje hovořit s partnerem o intimních potřebách, a to zcela otevřeně, což se na kvalitě sexu pozitivně promítá. A pozor, zatímco někdy je potřeba komunikace ku prospěchu věci, jinde může naopak uškodit. Pořád totiž platí, že sdílnost se cení hlavně v té posteli, kterou okupujete s partnerem, nikde jinde!

Mobil jako dobrý sluha, ale zlý pán

Ze všech stran neustále slýcháme, že mladé generace používají své chytré mobilní telefony víc, než je únosné. Přehnané náklonnosti k těmto zařízením ale zdaleka nečelí jen dospívající teenageři, o čemž nedávno informoval britský deník Daily Mail. Závěry průzkumu, jež tento plátek zveřejnil, totiž sdělují, že téměř čtvrtina žen ve věku mezi 40 a 45 lety kontroluje svůj smartphone až dvousetkrát za den. A to navzdory tomu, že si až polovina z nich uvědomuje negativní dopad takové závislosti, stejně jako špatného vlivu sociálních sítí na osobní život i rodinné vazby. Nenechte techniku, aby i vám zničila skvělý sex!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Když byly salóny krásy zavřené, vyvstala najednou mezi ženami otázka, jak se správně starat o své obočí. Každá z nás se chce o něj naučit správně starat tak, aby své pokožce nezpůsobovala zbytečnou újmu. Správně vytvarované obočí navíc dodá vašemu obličeji šmrnc, rozhodně to tedy není zanedbatelný prvek vedoucí k vnější kráse. Opravdu víte o postupu vytrhávání všechno?
Máte pocit, že vaše aviváž není tak zázračná jako v televizní reklamě? I když nerozjasní barvy vašeho prádla tak, jak by podle televize měla, nelamte nad ní hůl. Své využití najde i v mnoha dalších oblastech, na které její výrobce tak úplně nemyslel. Kde všude vám aviváž přijde vhod? To se dozvíte v našem dnešním článku.
V dalším chladném pracovním týdnu pomalu ukončete případné spory s ostatními, ať je nepřenášíte do dalšího roku. Nezapomínejte na péči o své zdraví, a zajděte se uvolnit od stresu do divadla, kina nebo na koncert. Co dalšího na vás čeká vám napoví horoskop krásy a duševního zdraví, který připravila astroložka Naďa Šmídová
Léto už je v plném proudu a s ním i více či méně nutné doplňování a obměňování šatníku. Co by ale v sestavování našeho šatníku na teplé měsíce mělo hrát největší roli, jsou materiály oblečení. Víte, které jsou ty nejvíce vhodné na léto, a kterým je lepší se v obchodě raději obloukem vyhnout?
Svou domácnost můžete zpestřit různými věcmi. Zatímco někdo sází na bytový textil, jiný si raději pořizuje pokojové rostliny, které dokážou vdechnout interiéru život. Pakliže patříte také mezi pěstitele, kteří touží po jedinečném prvku ve svém domově, naučte se pěstovat amarylis. Působivou pokojovou rostlinu, která je stokrát hezčí než barevný povlak na polštář.  

Nepřehlédněte

Téměř každý z nás se v rámci rodinných nákupů spoléhá na igelitové sáčky, které nám tak nějak ulehčují pravidelné návštěvy supermarketů. Zatímco nám v jistém ohledu pomáhají, naší přírodě jejich přítomnost zrovna dvakrát nesvědčí. A přitom to jde dost dobře i bez nich. Seznamte se s trendem, který dává sbohem igelitovým sáčkům a dopřává zelenou nákupům takzvaně bez obalu.
Obecně platí, že lidé tapety buď milují, nebo nesnáší. Tapety jsou skvělým řešením nejen z hlediska designu, ale také izolují teplo, hluk a zabraňují vzniku plísní. V devadesátých letech byly tyto textilie v módě a v každé stylové domácnosti se objevovaly stěny se zajímavými prvky. Po delší době se opět vrací do našich moderních bytů. S tím však vyvstává otázka, jaké jsou nyní trendy?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek