Neděle , 23. 06. 2024

Zdeňka

Celebrity s plastikou: kdo podlehl své závislosti?

Plastická operace, která pomůže vyřešit problém nebo zvýšit sebevědomí, je v moderním světě dobrá věc. Ovšem jen tehdy, pokud se to s ní zkrátka nepřežene a výsledek vypadá řekněme opravdu reprezentativně. Bohužel ve světě slavných občas neplatí rčení, že v nejlepším se má přestat, proto se v záři reflektorů objevuje řada celebrit, které si na plastikách vybudovaly doslova závislost. Které z nich jsou opravdu odstrašujícím případem?
amanda lepore celebrity s plastikou
Mezi celebrity s plastikou patří i tato dáma, která na první pohled působí jako vosková figurína. (foto: commons.wikimedia.org)

12. 07. 2021

12. 07. 2021

Možná na počátku toho všeho byla chuť na sobě něco vylepšit. Třeba za tím stála touha po dokonalosti. Možná to byl poslední výkřik zoufalství. Ať už ale celebrity přivedlo k plastikám cokoli, některé z nich si na nich vybudovaly opravdu slušnou závislost. Kdo mezi celebrity s plastikou patří?

K počátečním nevinným a poměrně drobným úpravám se posléze přidaly radikální zásahy, které naprosto zlikvidovaly přirozenost a výjimečnost každého z nich. A co je horší, i přesto stále neví, kdy přestat. Stále baží po úpravách, stále hledají pomyslnou dokonalost, kterou si ve svých myšlenkách stvořili.

Najednou se tahounem stala vyumělkovaná image, která sice zvyšuje sledovanost, ale bohužel nepřitáhne pozornost v tom pozitivním slova smyslu, což je přinejmenším škoda. Které celebrity to s plastikami opravdu přehnaly? Tak právě na to se teď podíváme.  

Rodrigo Alves

Mezi celebrity s plastikou patří i Jessica (dříve Rodrigo) Alves, což je v poslední době jméno, které se objevuje snad téměř ve všech bulvárních plátcích. Dnes a denně. A aby ne, výsledná vizáž totiž budí v mnohých případech až pohoršení. Za celou proměnou ale stojí docela zajímavý příběh, který pravděpodobně nemá konce. Tady se totiž závislost na plastikách projevila v plné síle.

Nejprve docházelo s malým a docela i přijatelným úpravám, které se postupně stupňovaly do nepřirozené formy – četné úpravy nosu a umělé břišní svaly snad mluví za vše. A aby toho nebylo málo, postupně došlo (dost možná pro větší zájem obecenstva) k rozhodnutí, že se Rodrigo necítí jako muž, ale jako žena. Ztělesnění ženskosti ovšem světu podal docela svéhlavým způsobem, který namísto toho, aby překvapil, tak spíše děsí.

rodrigo alves celebrity s plastikou
Tohoto muže nemusíme představovat. Je označován za živého kena. (foto: commons.wikimedia.org)

Amanda Lepore

Nehezkou změnu, která je opět prací plastických chirurgů, prodělal i transexuál, který nyní vystupuje pod jménem Amanda Lepore. Bohužel i v tomto případě se jedná o poměrně silnou závislost, která vyústila v nepřirozený vzhled, jehož hlavními znaky jsou kačeří rty, špičatý nos a nepřirozené silikonové poprsí.

amanda lepore celebrity s plastikou
Mezi celebrity s plastikou patří i tato dáma, která na první pohled působí jako vosková figurína. (foto: commons.wikimedia.org)

Jocelyn Wildenstein

Obličej slavné milionářky je odrazem toho, že přemíra peněz je někdy opravdu na škodu. Důkazem jsou četné úpravy zevnějšku, které vznikly tak nějak z nudy. Zkrátka ten moment, kdy nevíte, co s penězi. Jedním z popudů byl také fakt, že se chtěla ještě více zalíbit svému muži, který projevoval silnou náklonnost k šelmám.

K TÉMATU  9 největších zajímavostí o filmu Top Gun

Proto, aby v jeho očích byla ještě atraktivnější, podstoupila několik desítek zákroků, které z půvabné tvářičky vytvořily kreaturu. Přezdívku “tygří žena” jí už ale nikdo jen tak nevezme.

celebrity s plasikou Jocelyn
Z Jocelyn jde až strach! (Foto: flickr.com)

Pete Burns

Velkou daň, co se týče závislosti na plastikách, si vybral také již zesnulý zpěvák Pete Burns, který se díky operacím chtěl vzhledově přiblížit k ženám. Bohužel výsledek dopadl katastrofálně a z pohledného a charismatického muže se stala osoba s děsivým vzhledem, jehož dominantou byly zvětšené rty a upravené lícní kosti. 

pete burns
A co říkáte na změnu Pete burns? (foto: flickr.com)

Valeria Lukyanová

Velkou závislostí na plastikách trpí také Valeria Lukyanová, jejímž snem bylo odjakživa stát se živoucí barbie. A proto, aby tomu tak skutečně bylo, se nebála podstoupit desítky drahých zákroků. Její snaha a také osobní propagace pak pravděpodobně přispěla k tomu, že se po celém světě začaly objevovat i další živoucí barbie.

Zatímco u některých z nich se jedná ještě o únosnou mez, jiné se do své proměny pustily tak radikálně, že je výsledek jednoznačně odstrašující. 

valeria lukyanova
Valeria je označována za živou barbie. (foto: commons.wikimedia.org)

Janice Dickinson

Také bývalá modelka Janice Dickinson, která chce za každou cenu vypadat mladě, podlehla nehezké závislosti. Kromě toho, že dbá o extrémně štíhlou postavu, se postavila i na stranu plastických operací, kterým rychle podlehla. Bohužel nic z toho nepřispělo k tomu, aby vypadala mladě a přirozeně. Z její původní krásy bohužel nezbylo už nic a výsledkem je tvář, která má blíže ke karikatuře.

Mickey Rourke

Mezi velké milovníky plastických operací bezesporu patří také Mickey Rourke, který se ve všech estetických zákrocích doslova vyžívá. Bohužel veškerá snaha ovšem není zcela ku prospěchu. Při pohledu na jeho současnou tvář a obličej, kdy o operacích teprve přemýšlel, snad každému dojde, že někdy je i lepší nechat stárnout tvář zcela přirozeně. Možná by měl ještě více charisma, než o jakém kdy snil.

micky rourke
Plastice podlehli i pánové. (Foto: commons.wikimedia.org)

Donatella Versace

Další módní ikonou, která trpí závislostí na plastikách, je bezesporu Donatella Versace. Kdysi krásná žena, která ovšem nedokázala přijmout fakt, že se dá stárnout i s grácií. Za několik let podstoupila řadu plastických operací (přesné číslo dodnes není známé), které naprosto změnily její vzhled a nutno podotknout, že k horšímu.

K TÉMATU  První rande, které vás pobaví! Malý proutník umí sotva chodit, ale nezadrží ho ani dětská postýlka!

Při pohledu na současnou vizáž je až zarážející, kam touha po “dokonalosti” dokáže zajít.

donatella
Donatella nebo čarodějnice? (foto: flickr.com)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Celebrity, kterým drastické hubnutí pomohlo!

Nejlépe placené herečky roku 2020. Tipli byste to do nich?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Mužské a ženské práce. Ve světě, kde je genderová rovnost denně probírána v médiích, je toto dělení skoro sprostým slovem. Jak to máte doma vy? Máte mužské a ženské práce nebo je vše jen na vás?
Patříte mezi ty, kteří ráno bojují s nedostatkem energie? Zvoní budík, vy máte vstát, ale vám se tak nechce! Nejradši byste spali ještě další 3 hodiny... Pak nakonec vstanete, ale bez elánu, bez energie a jediné, na co se těšíte, je ranní káva. A doufáte, že právě ona vás spasí. Jenže pak uběhne pár hodin a vy potřebujete další kávu... Jak s tímto skoncovat? Jak se cítit vždy plní energie a to třeba i bez kávy? Pokračujte ve čtení článku a odpověď najdete!
Love Island je celosvětově oblíbená reality show, která je jakousi obdobou dříve známé reality show Hotel Paradise, kterou vyhrála dnes již známá „podnikatelka“ Nela Slováková. Love Island má své fanoušky po celém světě, k nám se dostala v roce 2021, kdy byla odvysílána její první řada. Pamatujete si na její účastníky?
Sociální sítě vůbec nejsou tak nevinné, jak se tváří. Už jste někdy slyšely o tom, že vás bez výčitek mohou definitivně připravit o pracně vydřené štíhlé křivky, dobrou náladu i celkovou rovnováhu?
Jak šetřit s vodou? Běžná otázka, na kterou chce znát tolik lidí odpověď. Úspěch ale tkví ve dvou věcech, a sice ve změně svých návyků a v investování do spotřebičů, které s vodou zachází opatrně. A jedním z těchto spotřebičů je myčka na nádobí. Pokud ještě ve vaší kuchyni nedominuje, prozraďme si, jak takovou myčku na nádobí vybrat?
Jestliže jste právě absolvovala a teprve začínáte uvažovat o hledání zaměstnání, je nejvyšší čas. Možná jste si naplánovala poslední prázdniny s tím, že začnete hledat práci až v září. Ale to už může být pozdě. Některé pozice si rozeberou ti rychlejší. Počítejte totiž s tím, že proces hledání práce a nástupu do zaměstnání může trvat i několik měsíců.
Nejradši byste křičeli, dupali nebo někoho doslova uškrtili! Něco vás tak moc naštvalo, že se nedokážete kontrolovat a vámi proudí jedna emoce za druhou.
I když jídlo není zrovna nejlevnější položka, to nejdražší na Vánocích jsou zejména dárky. Dvojnásob to platí tehdy, pokud máte kolem sebe víc lidí, které chcete pod stromečkem obdarovat. Jak se dá ušetřit za dárky, aniž byste museli mít výčitky před ostatními členy rodiny? Poradíme vám.
Ploché břicho je snem nejen žen, ale také spousty mužů. Čím dál více mužů bojuje s přebytečným tukem v oblasti pasu - a dokonce je jich mnohem více než žen. K zeštíhlení břicha je ale potřeba dosáhnout správné kombinace stravy a fyzické aktivity. Aerobní trénink doplněný silovými cviky vám umožní efektivně zhubnout a zdůraznit svaly.
Ptáte se, kde využít kameny v zahradě, aby vše fungovalo? Váš pozemek je místem, kde se snoubí krása přírody s kreativitou. Horniny a minerály přidávají estetickou hodnotu, ale také mohou ovlivnit její funkčnost a zdraví. Poradíme vám s výběrem.
Lesklé zrcadlové polevy neboli mirror glaze udělají z každého dortu malířský obraz. Poléváním a mícháním různých barev můžete vytvořit vzory podle své fantazie. Vaše dílo bude vypadat jako od profesionálů!

Výběr článků

Ještě se stydíte za nedokonalosti svého těla? S pocity, které vás dlouho sužovaly, se můžete vesele rozloučit! Trend body positivity je zde! Frčí modelky kyprých tvarů, dvoubarevné kůže, ženy s příběhem.
Tak tohle by vás pravděpodobně nenapadlo. Nebo ano? Tak tohle by vás pravděpodobně nenapadlo. Nebo ano? Vychytávky, které zužitkují doma všechny maminky. Nebo i tátové? :))
Blíží se vaše dovolená a vy přemýšlíte, jestli vzít svého domácího mazlíčka s sebou. Myslíte, že mu bez vás bude smutno, ale jak se bude cítit na pláži nebo na horách? Pes může chodit s vámi, ale kočka? Ať se rozhodnete odjet sama a mazlíčka svěřit do péče jiné osoby, nebo pojede s vámi, příprava se vyplatí.

Nepřehlédněte

Dneska jsme se zaměřili na téma, které je pro každou rodinu klíčové – zdravé stravovací návyky pro děti v novém roce. V článku "Zdravé stravovací návyky pro děti v novém roce: Jak podporovat vyváženou stravu" přinášíme praktické tipy a nápady, jak dětem přiblížit svět zdravého stravování. Od zajímavých receptů až po osvědčené strategie, čeká na vás inspirace, jak vytvořit prostředí, ve kterém bude zdravá strava pro děti přirozenou a radostnou součástí každodenního života. Připravte se na nový rok plný chutných a vyvážených jídel pro celou rodinu.
Hlavní rozdíl, kterým se vířivky liší od bazénu? Užíváte si je celoročně! Odhalit vyhřátou kouřící hladinu je paráda, třeba uprostřed noci, kdy můžete pozorovat hvězdy. Stejně tak skvělý zážitek je koupání v zimním období, kdy horká koupel kontrastuje s chladným vzduchem.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek