Neděle , 24. 09. 2023

Jaromír

Celebrity s plastikou: kdo podlehl své závislosti?

Plastická operace, která pomůže vyřešit problém nebo zvýšit sebevědomí, je v moderním světě dobrá věc. Ovšem jen tehdy, pokud se to s ní zkrátka nepřežene a výsledek vypadá řekněme opravdu reprezentativně. Bohužel ve světě slavných občas neplatí rčení, že v nejlepším se má přestat, proto se v záři reflektorů objevuje řada celebrit, které si na plastikách vybudovaly doslova závislost. Které z nich jsou opravdu odstrašujícím případem?
amanda lepore celebrity s plastikou
Mezi celebrity s plastikou patří i tato dáma, která na první pohled působí jako vosková figurína. (foto: commons.wikimedia.org)

12. 07. 2021

12. 07. 2021

Možná na počátku toho všeho byla chuť na sobě něco vylepšit. Třeba za tím stála touha po dokonalosti. Možná to byl poslední výkřik zoufalství. Ať už ale celebrity přivedlo k plastikám cokoli, některé z nich si na nich vybudovaly opravdu slušnou závislost. Kdo mezi celebrity s plastikou patří?

K počátečním nevinným a poměrně drobným úpravám se posléze přidaly radikální zásahy, které naprosto zlikvidovaly přirozenost a výjimečnost každého z nich. A co je horší, i přesto stále neví, kdy přestat. Stále baží po úpravách, stále hledají pomyslnou dokonalost, kterou si ve svých myšlenkách stvořili.

Najednou se tahounem stala vyumělkovaná image, která sice zvyšuje sledovanost, ale bohužel nepřitáhne pozornost v tom pozitivním slova smyslu, což je přinejmenším škoda. Které celebrity to s plastikami opravdu přehnaly? Tak právě na to se teď podíváme.  

Rodrigo Alves

Mezi celebrity s plastikou patří i Jessica (dříve Rodrigo) Alves, což je v poslední době jméno, které se objevuje snad téměř ve všech bulvárních plátcích. Dnes a denně. A aby ne, výsledná vizáž totiž budí v mnohých případech až pohoršení. Za celou proměnou ale stojí docela zajímavý příběh, který pravděpodobně nemá konce. Tady se totiž závislost na plastikách projevila v plné síle.

Nejprve docházelo s malým a docela i přijatelným úpravám, které se postupně stupňovaly do nepřirozené formy – četné úpravy nosu a umělé břišní svaly snad mluví za vše. A aby toho nebylo málo, postupně došlo (dost možná pro větší zájem obecenstva) k rozhodnutí, že se Rodrigo necítí jako muž, ale jako žena. Ztělesnění ženskosti ovšem světu podal docela svéhlavým způsobem, který namísto toho, aby překvapil, tak spíše děsí.

rodrigo alves celebrity s plastikou
Tohoto muže nemusíme představovat. Je označován za živého kena. (foto: commons.wikimedia.org)

Amanda Lepore

Nehezkou změnu, která je opět prací plastických chirurgů, prodělal i transexuál, který nyní vystupuje pod jménem Amanda Lepore. Bohužel i v tomto případě se jedná o poměrně silnou závislost, která vyústila v nepřirozený vzhled, jehož hlavními znaky jsou kačeří rty, špičatý nos a nepřirozené silikonové poprsí.

amanda lepore celebrity s plastikou
Mezi celebrity s plastikou patří i tato dáma, která na první pohled působí jako vosková figurína. (foto: commons.wikimedia.org)

Jocelyn Wildenstein

Obličej slavné milionářky je odrazem toho, že přemíra peněz je někdy opravdu na škodu. Důkazem jsou četné úpravy zevnějšku, které vznikly tak nějak z nudy. Zkrátka ten moment, kdy nevíte, co s penězi. Jedním z popudů byl také fakt, že se chtěla ještě více zalíbit svému muži, který projevoval silnou náklonnost k šelmám.

K TÉMATU  Nejlepší domácí zázvorová limonáda. Zkuste neobvyklý mix s lesním medem

Proto, aby v jeho očích byla ještě atraktivnější, podstoupila několik desítek zákroků, které z půvabné tvářičky vytvořily kreaturu. Přezdívku “tygří žena” jí už ale nikdo jen tak nevezme.

celebrity s plasikou Jocelyn
Z Jocelyn jde až strach! (Foto: flickr.com)

Pete Burns

Velkou daň, co se týče závislosti na plastikách, si vybral také již zesnulý zpěvák Pete Burns, který se díky operacím chtěl vzhledově přiblížit k ženám. Bohužel výsledek dopadl katastrofálně a z pohledného a charismatického muže se stala osoba s děsivým vzhledem, jehož dominantou byly zvětšené rty a upravené lícní kosti. 

pete burns
A co říkáte na změnu Pete burns? (foto: flickr.com)

Valeria Lukyanová

Velkou závislostí na plastikách trpí také Valeria Lukyanová, jejímž snem bylo odjakživa stát se živoucí barbie. A proto, aby tomu tak skutečně bylo, se nebála podstoupit desítky drahých zákroků. Její snaha a také osobní propagace pak pravděpodobně přispěla k tomu, že se po celém světě začaly objevovat i další živoucí barbie.

Zatímco u některých z nich se jedná ještě o únosnou mez, jiné se do své proměny pustily tak radikálně, že je výsledek jednoznačně odstrašující. 

valeria lukyanova
Valeria je označována za živou barbie. (foto: commons.wikimedia.org)

Janice Dickinson

Také bývalá modelka Janice Dickinson, která chce za každou cenu vypadat mladě, podlehla nehezké závislosti. Kromě toho, že dbá o extrémně štíhlou postavu, se postavila i na stranu plastických operací, kterým rychle podlehla. Bohužel nic z toho nepřispělo k tomu, aby vypadala mladě a přirozeně. Z její původní krásy bohužel nezbylo už nic a výsledkem je tvář, která má blíže ke karikatuře.

Mickey Rourke

Mezi velké milovníky plastických operací bezesporu patří také Mickey Rourke, který se ve všech estetických zákrocích doslova vyžívá. Bohužel veškerá snaha ovšem není zcela ku prospěchu. Při pohledu na jeho současnou tvář a obličej, kdy o operacích teprve přemýšlel, snad každému dojde, že někdy je i lepší nechat stárnout tvář zcela přirozeně. Možná by měl ještě více charisma, než o jakém kdy snil.

micky rourke
Plastice podlehli i pánové. (Foto: commons.wikimedia.org)

Donatella Versace

Další módní ikonou, která trpí závislostí na plastikách, je bezesporu Donatella Versace. Kdysi krásná žena, která ovšem nedokázala přijmout fakt, že se dá stárnout i s grácií. Za několik let podstoupila řadu plastických operací (přesné číslo dodnes není známé), které naprosto změnily její vzhled a nutno podotknout, že k horšímu.

K TÉMATU  Slavné lesbičky aneb tyhle krásky o mužné objetí nestojí

Při pohledu na současnou vizáž je až zarážející, kam touha po “dokonalosti” dokáže zajít.

donatella
Donatella nebo čarodějnice? (foto: flickr.com)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Celebrity, kterým drastické hubnutí pomohlo!

Nejlépe placené herečky roku 2020. Tipli byste to do nich?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Podle studií však déčko chybí 60 až 75 % české populace. Bez něho je obranyschopnost oslabená a lidé snáze onemocní. Situace je teď o to vážnější, že druhá vlna pandemie stále není na ústupu a nastává doba podzimních respiračních infekcí. Lékaři proto bijí na poplach a na riziko spojené s nedostatkem vitaminu D opakovaně upozorňují.
Nastoupili jste na mateřskou dovolenou a přemýšlíte, jak si aspoň něco málo přivydělat k dobru? Nebo v hlavě nosíte už nějakou dobu podnikatelský plán, na který je najednou více času než kdy dřív? Podnikání na mateřské není tabu a není to ani nic nereálného. Dnes se jedná o zcela běžnou věc.  
Syndrom vyhoření ohrožuje lidskou práci a psychiku již po dlouhou dobu, v posledních letech však postihuje čím dál tím více lidí. Člověk neočekává, že by to potkalo zrovna jeho, tento psychický problém však může postihnout každého z nás. Syndromem vyhoření jsem si prošla, po zdlouhavé snaze se mi podařilo z něj vzpamatovat, a dokonce mě to v životě posunulo dál.
Nechceme je, bojujeme proti nim a stejně před nimi neutečeme. Vrásky už jednoduše patří k životu každého člověka, ovšem u někoho se objeví dřív a u jiných později. I když jejich přítomnost je zcela nevyhnutelná, pořád existují cesty, jak jim předcházet anebo zmírnit podobu těch, které se usídlily na naší tváři. Co zabírá na vrásky v každém věku?
Domácnost jako ze žurnálu, to je snem mnohých. Inspirovat se můžete buďto na sociálních sítích nebo v magazínech, které o bydlení pojednávají. Anebo si prostě a jednoduše můžete pustit nejlepší seriály, které vám prozradí, jak k zařizování nebo správě vašeho domova přistupovat. Všechny přináší Netflix, který je svou nabídkou známý široko daleko.
Na zimní období přicházejí do módy hranaté špičky bot. Přesto většina žen dobře ví, že nejvíc sexy jsou boty do špičky a na podpatku. Opticky prodlužují a zeštíhlují nohy. Hned se cítíme sebevědoměji a působíme více žensky i tím, jak musíme držet tělo rovně. Ovšem pozor na rizika, před kterými lékaři varují. Vy, které nosíte podobné boty denně, už o nich možná něco víte.
Rok co rok se s příchodem vánočních svátků napříč rádii rozeznívá typicky vánoční playlist, mezi kterým nikdy nechybí hitovka od Mariah Carey All I Want for Christmas Is You. Každý tuhle pecku zná, mnozí z nás si ji s oblibou pouští jako kulisu při pečení cukroví nebo balení dárků. Je prostě natolik nadčasová, že ji můžeme slyšet zas a znovu. Víte ale, kdy a jak legendární písnička vlastně vznikla a hlavně, kolik každoročně vydělává? Nejen na to se podíváme!

Nepřehlédněte

Dětství strávila v městečku na Vysočině, dospělost v Libanonu uprostřed války. Blanka Matragi je světově uznávaná módní návrhářka, která šije modely pro ženy z vyšších vrstev v Evropě i na Středním východě. Navrhla také uniformy pro policejní a vojenské složky Abú Dhabí. Čím ji okouzlil svět módy a jak válka v Libanonu ovlivnila její podnikání? Pojďme si společně zrekapitulovat pestrý život této energické rudovlásky.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek