Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Celebrity s plastikou: kdo podlehl své závislosti?

Plastická operace, která pomůže vyřešit problém nebo zvýšit sebevědomí, je v moderním světě dobrá věc. Ovšem jen tehdy, pokud se to s ní zkrátka nepřežene a výsledek vypadá řekněme opravdu reprezentativně. Bohužel ve světě slavných občas neplatí rčení, že v nejlepším se má přestat, proto se v záři reflektorů objevuje řada celebrit, které si na plastikách vybudovaly doslova závislost. Které z nich jsou opravdu odstrašujícím případem?
amanda lepore celebrity s plastikou
Mezi celebrity s plastikou patří i tato dáma, která na první pohled působí jako vosková figurína. (foto: commons.wikimedia.org)

12. 07. 2021

12. 07. 2021

Možná na počátku toho všeho byla chuť na sobě něco vylepšit. Třeba za tím stála touha po dokonalosti. Možná to byl poslední výkřik zoufalství. Ať už ale celebrity přivedlo k plastikám cokoli, některé z nich si na nich vybudovaly opravdu slušnou závislost. Kdo mezi celebrity s plastikou patří?

K počátečním nevinným a poměrně drobným úpravám se posléze přidaly radikální zásahy, které naprosto zlikvidovaly přirozenost a výjimečnost každého z nich. A co je horší, i přesto stále neví, kdy přestat. Stále baží po úpravách, stále hledají pomyslnou dokonalost, kterou si ve svých myšlenkách stvořili.

Najednou se tahounem stala vyumělkovaná image, která sice zvyšuje sledovanost, ale bohužel nepřitáhne pozornost v tom pozitivním slova smyslu, což je přinejmenším škoda. Které celebrity to s plastikami opravdu přehnaly? Tak právě na to se teď podíváme.  

Rodrigo Alves

Mezi celebrity s plastikou patří i Jessica (dříve Rodrigo) Alves, což je v poslední době jméno, které se objevuje snad téměř ve všech bulvárních plátcích. Dnes a denně. A aby ne, výsledná vizáž totiž budí v mnohých případech až pohoršení. Za celou proměnou ale stojí docela zajímavý příběh, který pravděpodobně nemá konce. Tady se totiž závislost na plastikách projevila v plné síle.

Nejprve docházelo s malým a docela i přijatelným úpravám, které se postupně stupňovaly do nepřirozené formy – četné úpravy nosu a umělé břišní svaly snad mluví za vše. A aby toho nebylo málo, postupně došlo (dost možná pro větší zájem obecenstva) k rozhodnutí, že se Rodrigo necítí jako muž, ale jako žena. Ztělesnění ženskosti ovšem světu podal docela svéhlavým způsobem, který namísto toho, aby překvapil, tak spíše děsí.

rodrigo alves celebrity s plastikou
Tohoto muže nemusíme představovat. Je označován za živého kena. (foto: commons.wikimedia.org)

Amanda Lepore

Nehezkou změnu, která je opět prací plastických chirurgů, prodělal i transexuál, který nyní vystupuje pod jménem Amanda Lepore. Bohužel i v tomto případě se jedná o poměrně silnou závislost, která vyústila v nepřirozený vzhled, jehož hlavními znaky jsou kačeří rty, špičatý nos a nepřirozené silikonové poprsí.

amanda lepore celebrity s plastikou
Mezi celebrity s plastikou patří i tato dáma, která na první pohled působí jako vosková figurína. (foto: commons.wikimedia.org)

Jocelyn Wildenstein

Obličej slavné milionářky je odrazem toho, že přemíra peněz je někdy opravdu na škodu. Důkazem jsou četné úpravy zevnějšku, které vznikly tak nějak z nudy. Zkrátka ten moment, kdy nevíte, co s penězi. Jedním z popudů byl také fakt, že se chtěla ještě více zalíbit svému muži, který projevoval silnou náklonnost k šelmám.

K TÉMATUJak se protáhnout při sedavém zaměstnání

Proto, aby v jeho očích byla ještě atraktivnější, podstoupila několik desítek zákroků, které z půvabné tvářičky vytvořily kreaturu. Přezdívku “tygří žena” jí už ale nikdo jen tak nevezme.

celebrity s plasikou Jocelyn
Z Jocelyn jde až strach! (Foto: flickr.com)

Pete Burns

Velkou daň, co se týče závislosti na plastikách, si vybral také již zesnulý zpěvák Pete Burns, který se díky operacím chtěl vzhledově přiblížit k ženám. Bohužel výsledek dopadl katastrofálně a z pohledného a charismatického muže se stala osoba s děsivým vzhledem, jehož dominantou byly zvětšené rty a upravené lícní kosti. 

pete burns
A co říkáte na změnu Pete burns? (foto: flickr.com)

Valeria Lukyanová

Velkou závislostí na plastikách trpí také Valeria Lukyanová, jejímž snem bylo odjakživa stát se živoucí barbie. A proto, aby tomu tak skutečně bylo, se nebála podstoupit desítky drahých zákroků. Její snaha a také osobní propagace pak pravděpodobně přispěla k tomu, že se po celém světě začaly objevovat i další živoucí barbie.

Zatímco u některých z nich se jedná ještě o únosnou mez, jiné se do své proměny pustily tak radikálně, že je výsledek jednoznačně odstrašující. 

valeria lukyanova
Valeria je označována za živou barbie. (foto: commons.wikimedia.org)

Janice Dickinson

Také bývalá modelka Janice Dickinson, která chce za každou cenu vypadat mladě, podlehla nehezké závislosti. Kromě toho, že dbá o extrémně štíhlou postavu, se postavila i na stranu plastických operací, kterým rychle podlehla. Bohužel nic z toho nepřispělo k tomu, aby vypadala mladě a přirozeně. Z její původní krásy bohužel nezbylo už nic a výsledkem je tvář, která má blíže ke karikatuře.

Mickey Rourke

Mezi velké milovníky plastických operací bezesporu patří také Mickey Rourke, který se ve všech estetických zákrocích doslova vyžívá. Bohužel veškerá snaha ovšem není zcela ku prospěchu. Při pohledu na jeho současnou tvář a obličej, kdy o operacích teprve přemýšlel, snad každému dojde, že někdy je i lepší nechat stárnout tvář zcela přirozeně. Možná by měl ještě více charisma, než o jakém kdy snil.

micky rourke
Plastice podlehli i pánové. (Foto: commons.wikimedia.org)

Donatella Versace

Další módní ikonou, která trpí závislostí na plastikách, je bezesporu Donatella Versace. Kdysi krásná žena, která ovšem nedokázala přijmout fakt, že se dá stárnout i s grácií. Za několik let podstoupila řadu plastických operací (přesné číslo dodnes není známé), které naprosto změnily její vzhled a nutno podotknout, že k horšímu.

K TÉMATUOčekávání versus realita. Jak výrobci upravují jídlo i nápoje pro reklamu

Při pohledu na současnou vizáž je až zarážející, kam touha po “dokonalosti” dokáže zajít.

donatella
Donatella nebo čarodějnice? (foto: flickr.com)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Celebrity, kterým drastické hubnutí pomohlo!

Nejlépe placené herečky roku 2020. Tipli byste to do nich?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pandemie koronaviru přesunula učebnu – a kancelář – v dohledné budoucnosti do online režimu, což znamená, že vaše děti potřebují mnohem více pozornosti a vašeho času. Karanténa je docela náročná na zábavu dětí, ale sedět pořád u tabletu není způsob, jak trávit tento čas doma.
Máte pocit, že jste vždy třetí kolo, pokud jde o vašeho partnera a jeho telefon? Představte si toto: jste nadšená z rande se svým partnerem – bude to první noc v tomto týdnu, kdy budete trávit čas společně. Ale když se dostanete do restaurace, nepustí telefon z ruky.

Nepřehlédněte

Zhubnout kilogramy, které si možná nesete s sebou od Vánoc nebo z prožité dovolené, jež se nesla ve znamení ochutnávání tamních pokrmů - to je cíl mnoha žen. Odborníci na hubnutí se však shodují na tom, že klíčem k úspěchu je z většiny správné stravování. Do svého jídelníčku proto zařaďte spoustu zeleniny. Mnohé druhy vaši snahu velkou měrou podpoří.
Menstruace je nedílnou součástí života každé ženy. Zatímco některým z nás nepůsobí výraznější potíže, jiné ji doslova protrpí. Ať už jsou však projevy menstruace poměrně rozdílné, jedno mají všechny ženy společné - neustále hledají cesty jak tyto dny přečkat co nejkomfortněji.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek