Pátek , 24. 05. 2024

Jana

18 let od posledního dílu: Co dnes dělají děti ze seriálu Přátelé?

Kdo by neznal kultovní seriál Přátelé, který je oblíbený napříč mnoha generacemi? Rosse, Rachel, Monicu, Joeyho, Chandlera a Phoebe milujeme všichni, ovšem pamatujete si děti, které v seriálu hrály? Kdo ztvárnil Bena a Emmu, jedny z důležitých postav seriálu? A co dělají nyní?
Přátelé
Jak dnes vypadají děti ze seriálu Přátelé?

26. 10. 2022

Za deset let se v seriálu Přátelé vystřídala hromada dětí. A možná jste netušili, že většina z nich byla ztvárněná dvojčaty nebo dokonce klidně i čtyřčaty! V tomto článku rozhodně nechceme poukazovat na to, že jste staří (i když si tak asi budete připadat), ale podívejte se, jak všechny ty malé dětičky vyrostly.

Ben Geller

Charles Thomas Allen a John Christopher Allen

Prvním dítětem seriálu Přátelé byl Ben, který se narodil Rossovi a Carol. Jistě si pamatujete počáteční díl, kdy Ross zjistil, že jeho manželství je v troskách, protože jeho manželka Carol tak trochu přešla „na druhou stranu“ a zamilovala se do své kamarádky Susan. Jaké překvapení se jim však dostalo, když Carol zjistila, že s Rossem čeká dítě, Bena.

Ben
Jak Ben rostl, měnili se i herci, kteří jeho roli ztvárnili.

Úplně jako první ho ztvárnil Michael Gunderson, který byl ale nahrazený dvojčaty Charlesem Thomasem Allenem a Johnem Christopherem Allenem. Klukům je nyní 28 let, Charles filmový průmysl neopustil, dokonce se živí i sociálními sítěmi, šanci na skvělou kariéru vzal za správný konec.

přátelé
Thomas Charles Allen je jedním z dvojčat, která ztvárnila postavu Bena.

Cole Sprouse

Jak Ben rostl, potřeboval seriál Přátelé už někoho většího a toho ztvárnil právě Cole Sprouse, který je filmově známé dítě. Zahrál si například také ve filmu Velký táta, kde hrál syna Adama Sandlera nebo ve snímku Astronautova žena po boku Johnnyho Deppa. Svou kariéru však odstartoval sitcomem se svým dvojčetem Dylanem, Sladký život Zacka a Codyho. I Cole zůstal u herectví, můžeme ho vidět třeba v seriálu Riverdale.

Tento dnes již třicetiletý muž má dostatečně silnou základnu fanynek, pro svůj vzhled je také vyhledávaný mnoha modelingovými společnostmi.

Přátelé
Cole je stále herecky aktivní a je i vyhledávaným modelem.

Zajímavost: Cole si na natáčení Přátel vzpomíná, dokonce se přiznal, že v té době byl jako malý chlapec zamilovaný do Jennifer Aniston, která hrála Rossovu přítelkyni. Byl jí tak uchvácen, že nejednou zapomněl text a nedokázal ze sebe vydat ani hlásku.

Emma Geller-Green

Noelle a Cali Sheldon

Asi nejslavnějším dítětem seriálu Přátelé se stala dcera Rosse a Rachel, Emma, která byla zplozena „náhodou“, když se Rachel pár týdnů před svatbou Moniky a Chandlera zastesklo. A kdo jiný byl zrovna po ruce než Ross.

K TÉMATU  V hlavní roli kočky! Domácí mazlíčci jsou zdrojem radosti a dokáží nás také pěkně pobavit. Podívejte se na vtipné kočičí momenty!
Přátelé
A tady to celé začalo…

Původně děvčátko Emmu hrála dvoje dvojčata: Elizabeth and Genevieve Davidson a Alexandra and Athina Conley. Ty ale poté nahradila jiná dvojčata – Noelle a Cali Sheldon. Dnes už dvacetileté slečny v herectví dále pokračují, jejich posledním filmem byl horor „My“. Vzhledem k nízkému věku si holky na svou roli v seriálu nepamatují.

dvojčata
Dnes už jsou Cali a Noelle skoro dospělé ženy.

Zajímavost: Děvčata musela čekat na své 13. narozeniny, aby se na seriál mohla podívat a zjistit, koho to vlastně hrála. Seriál si holky samozřejmě zamilovaly stejně jako my všichni.

Trojčata Leslie, Chandler a Frank Jr.

V seriálu si zahrálo také spousta jiných dětí, někdo musel přece například ztvárnit trojčata Leslie, Chandlera a Franka mladšího. Ty porodila Phoebe svému bratrovi Frankovi (dlouhý příběh). Jejich role zastala čtyřčata Alexis, Cole, Justin a Paul Cimoch. Tihle sourozenci v roce 2017 úspěšně dokončili střední školu.

Přátelé
”The Cimoch gang” v roce 2017 úspěšně odmaturoval.

Později jejich role nahradila Sierra Marcoux jako Chandler, Dante Pastula jako Frank a Allisyn Ashley Arm jako Leslie. Všichni mají herecké zkušenosti především jako děti.

Děti Moniky a Chandlera

Také Monika a Chandler se nakonec dočkali svých vytoužených dětí, které jim porodila Erica, mladá dívka, co neměla ani tušení, že dvojčata vůbec čeká. O tom samozřejmě nevěděla ani Monica s Chandlerem, pro něhož to bylo obzvlášť velké překvapení, které musel dlouze rozdýchat. Vzhledem k tomu, že se dvojčata v seriálu jen mihla, jejich jména jsou neznámá. Dnes si zřejmě užívají svou pubertu.

Kdo by nemiloval seriál Přátelé?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Co říkají slavní Přátelé o jejich plánovaném comebacku?

Stravovací návyky podle Blake Lively: 80 % disciplíny, 20 % potěšení

Zdroje článku:
www.hellomagazine.com, www.mamamia.com.au
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Ještě vyčkat? Nebo raději odejít, když to doma není ideální? Tohle rozhodnutí bývá jedno z těch nejtěžších. Jakou roli v něm hraje touha po dětech, vlastní pohodlí, stáří i případné negativní reakce okolí?
Costume Institute Gala neboli Met Gala. Největší a nejvýznamnější charitativní akce módního světa konaná každoročně první květnové pondělí ve prospěch Metropolitan Museum of Art v New Yorku. Po dvou letech je konečně zpátky, a to ve své plné kráse a extravaganci.
Postel nebo televize, schovaná ve zdi, schovaný úložný prostor pod postelí nebo skládací stolky. Skládání všeho, co se dá. Je to účelné a praktické! Podívejte se na chytré vychytávky, které dokáží ušetřit spoustu místa ve vašem prostoru pro žití.
Pro mnoho žen je přechod velkým strašákem kvůli jeho nepříjemným symptomům. K nim patří návaly horka, noční pocení, výkyvy nálad a únava. Jenže menopauza patří k životu a je jeho přirozenou součástí. Projde jí každá žena. Ovšem existují přípravky, které vám pomohou její příznaky zmírnit a toto období zvládnout s grácií. Soutěžte s námi a vyhrajte doplňky stravy Naturevia PerfectDay a Magnesium 1!
Podzim je tady, proto je čas obout se do teplejší a pevnější obuvi. Trendy pro podzim 2022 vás nadchnou. In je pohodlí a funkčnost. Mrkněte, jaké se letos budou nosit kozačky, kotníkové boty a boty na sníh. Pro každou ženu máme spoustu tipů, ze kterých si vyberete. Využijte podzimního Black Friday a nakupte nejlepší boty za zlevněné ceny. Boty si můžete pořídit i na další sezóny, proto volte kvalitní materiály a prověřené značky.
Rodinné podnikání je na denním pořádku. Když pracujete s lidmi, s nimiž nežijete v jedné společné domácnosti, ještě to jde. Ale pracovat s partnerem? Být s ním 24 hodin denně? Jde to a vůbec nemusí vzniknout pověstná ponorková nemoc. Jen je třeba dodržovat určité zásady.
Téměř každá žena se chce líbit. Minimálně sobě, některé i svému partnerovi. Co to pro ni znamená? Mít zejména pěkně upravené vlasy, případně nehty, obličej s jemným make-upem a oblečení, které podtrhne její osobité kouzlo. Problémem je, že spousta žen vůbec netuší, jaký je jejich styl oblékání. A tak různě experimentují – a není to prostě ono.
Astroložka Naďa Šmídová připravila horoskop krásy a duševního zdraví na další pracovní týden. Čemu se v sychravém počasí vyhnout a co naopak očekávat?
Vánoce jsou za dveřmi a společně s nimi i příjemná "povinnost" zamyslet se nad dárky pro vaše nejbližší. Máte-li doma aktivního sportovce, kterému pohyb rozhodně není cizí, pak se možná při výběru vánočního dárku budete chtít vydat právě tímto směrem. Došla vám inspirace? Nevíte si s výběrem dárku rady? Nezoufejte! Máme pro vás pětici skvělých tipů, které sportovec zaručeně patřičně ocení!
Tělo je božským nástrojem rozkoše. Máte-li však svádět druhé, musíte nejprve svést samu sebe. I když máte dobrý sex, autoerotika je jedním z nejdůležitějších klíčů pro prvotřídní sexualitu. Chcete znát důvody, proč autoerotiku praktikovat? Jaká vám přináší pozitiva?
Cílem lymfodrenáže je zlepšit kvalitu lymfatického oběhu, popřípadě odčerpat přebytečnou lymfu z podkoží zpět do oběhu. Postup je nutno znát a bezpodmínečně respektovat, a tak patří jen do rukou zkušených odborníků. Nesmí způsobit žádné bolestivé pocity, nepoužívají se při ní žádné emulze ani oleje.

Výběr článků

Jak dlouho mohou děti sledovat denně televizi? Záleží na věku nebo ne? Může sledování některých programů poškodit jejich zdraví?
Dnešní medicína dokáže vážně zázraky. Jedním z takových oborů je oftalmologie. Oční specialisté vám už zvládnou pomocí umělých nitroočních čoček zcela obnovit poškozené vidění a vrátit vás do normálního života, aniž byste musely používat brýle či kontaktní čočky. Není ale čočka jako čočka.
Každý rodič se řadí mezi nějaké rodičovské typy. Ke kterým patříte vy?

Nepřehlédněte

Že ořechové skořápky poslouží leda tak v kamnech? Čaj z nich připravený podporuje štítnou žlázu a odstraňuje hleny, které dráždí dýchací cesty. A co víc, tahle medicína účinkuje v řádu několika hodin.
Udržování zdraví na pracovišti je klíčové pro produktivitu, spokojenost a celkovou pohodu. V tomto článku se dozvíte, jak si udržet fyzické a mentální zdraví i během náročných pracovních dnů. Poradíme vám, jak efektivně řešit stres, najít čas na pravidelný pohyb a zdravě se stravovat, i když jste zaneprázdněni pracovními povinnostmi. Navíc zvýrazníme význam psychické odolnosti a technik odpočinku, které pomohou zachovat klidnou mysl a pozitivní postoj. Tyto tipy vám umožní nejen lépe se cítit, ale také zvýšit vaši efektivitu a spokojenost v práci.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek