Čtvrtek , 07. 12. 2023

Ambrož

18 let od posledního dílu: Co dnes dělají děti ze seriálu Přátelé?

Kdo by neznal kultovní seriál Přátelé, který je oblíbený napříč mnoha generacemi? Rosse, Rachel, Monicu, Joeyho, Chandlera a Phoebe milujeme všichni, ovšem pamatujete si děti, které v seriálu hrály? Kdo ztvárnil Bena a Emmu, jedny z důležitých postav seriálu? A co dělají nyní?
Přátelé
Jak dnes vypadají děti ze seriálu Přátelé?

26. 10. 2022

Za deset let se v seriálu Přátelé vystřídala hromada dětí. A možná jste netušili, že většina z nich byla ztvárněná dvojčaty nebo dokonce klidně i čtyřčaty! V tomto článku rozhodně nechceme poukazovat na to, že jste staří (i když si tak asi budete připadat), ale podívejte se, jak všechny ty malé dětičky vyrostly.

Ben Geller

Charles Thomas Allen a John Christopher Allen

Prvním dítětem seriálu Přátelé byl Ben, který se narodil Rossovi a Carol. Jistě si pamatujete počáteční díl, kdy Ross zjistil, že jeho manželství je v troskách, protože jeho manželka Carol tak trochu přešla „na druhou stranu“ a zamilovala se do své kamarádky Susan. Jaké překvapení se jim však dostalo, když Carol zjistila, že s Rossem čeká dítě, Bena.

Ben
Jak Ben rostl, měnili se i herci, kteří jeho roli ztvárnili.

Úplně jako první ho ztvárnil Michael Gunderson, který byl ale nahrazený dvojčaty Charlesem Thomasem Allenem a Johnem Christopherem Allenem. Klukům je nyní 28 let, Charles filmový průmysl neopustil, dokonce se živí i sociálními sítěmi, šanci na skvělou kariéru vzal za správný konec.

přátelé
Thomas Charles Allen je jedním z dvojčat, která ztvárnila postavu Bena.

Cole Sprouse

Jak Ben rostl, potřeboval seriál Přátelé už někoho většího a toho ztvárnil právě Cole Sprouse, který je filmově známé dítě. Zahrál si například také ve filmu Velký táta, kde hrál syna Adama Sandlera nebo ve snímku Astronautova žena po boku Johnnyho Deppa. Svou kariéru však odstartoval sitcomem se svým dvojčetem Dylanem, Sladký život Zacka a Codyho. I Cole zůstal u herectví, můžeme ho vidět třeba v seriálu Riverdale.

Tento dnes již třicetiletý muž má dostatečně silnou základnu fanynek, pro svůj vzhled je také vyhledávaný mnoha modelingovými společnostmi.

Přátelé
Cole je stále herecky aktivní a je i vyhledávaným modelem.

Zajímavost: Cole si na natáčení Přátel vzpomíná, dokonce se přiznal, že v té době byl jako malý chlapec zamilovaný do Jennifer Aniston, která hrála Rossovu přítelkyni. Byl jí tak uchvácen, že nejednou zapomněl text a nedokázal ze sebe vydat ani hlásku.

Emma Geller-Green

Noelle a Cali Sheldon

Asi nejslavnějším dítětem seriálu Přátelé se stala dcera Rosse a Rachel, Emma, která byla zplozena „náhodou“, když se Rachel pár týdnů před svatbou Moniky a Chandlera zastesklo. A kdo jiný byl zrovna po ruce než Ross.

K TÉMATU  Mary Ann Bevanová: jaký je příběh nejošklivější ženy světa?
Přátelé
A tady to celé začalo…

Původně děvčátko Emmu hrála dvoje dvojčata: Elizabeth and Genevieve Davidson a Alexandra and Athina Conley. Ty ale poté nahradila jiná dvojčata – Noelle a Cali Sheldon. Dnes už dvacetileté slečny v herectví dále pokračují, jejich posledním filmem byl horor „My“. Vzhledem k nízkému věku si holky na svou roli v seriálu nepamatují.

dvojčata
Dnes už jsou Cali a Noelle skoro dospělé ženy.

Zajímavost: Děvčata musela čekat na své 13. narozeniny, aby se na seriál mohla podívat a zjistit, koho to vlastně hrála. Seriál si holky samozřejmě zamilovaly stejně jako my všichni.

Trojčata Leslie, Chandler a Frank Jr.

V seriálu si zahrálo také spousta jiných dětí, někdo musel přece například ztvárnit trojčata Leslie, Chandlera a Franka mladšího. Ty porodila Phoebe svému bratrovi Frankovi (dlouhý příběh). Jejich role zastala čtyřčata Alexis, Cole, Justin a Paul Cimoch. Tihle sourozenci v roce 2017 úspěšně dokončili střední školu.

Přátelé
”The Cimoch gang” v roce 2017 úspěšně odmaturoval.

Později jejich role nahradila Sierra Marcoux jako Chandler, Dante Pastula jako Frank a Allisyn Ashley Arm jako Leslie. Všichni mají herecké zkušenosti především jako děti.

Děti Moniky a Chandlera

Také Monika a Chandler se nakonec dočkali svých vytoužených dětí, které jim porodila Erica, mladá dívka, co neměla ani tušení, že dvojčata vůbec čeká. O tom samozřejmě nevěděla ani Monica s Chandlerem, pro něhož to bylo obzvlášť velké překvapení, které musel dlouze rozdýchat. Vzhledem k tomu, že se dvojčata v seriálu jen mihla, jejich jména jsou neznámá. Dnes si zřejmě užívají svou pubertu.

Kdo by nemiloval seriál Přátelé?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Co říkají slavní Přátelé o jejich plánovaném comebacku?

Stravovací návyky podle Blake Lively: 80 % disciplíny, 20 % potěšení

Zdroje článku:
www.hellomagazine.com, www.mamamia.com.au
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Přemýšlíte nad tím, kam byste si s partnerem, anebo sama mohla vyrazit na prodloužený víkend? V tom případě pro vás máme pár tipů, které dozajista oceníte. Poznejte ta nejkrásnější evropská města, do kterých se budete velmi ráda vracet, a na která vám (pro začátek) bude stačit jen pár dní volna.
Nechci! Nebudu to jíst! A mnohdy i horší slova padají z dětských úst, když před ně dáte talíř s rybou. Jenže právě toto maso obsahuje spoustu důležitých živin. Je bohaté na vitaminy, omega3 mastné kyseliny a bílkoviny, které jsou prospěšné pro naše zdraví. Jak ale přesvědčit potomky, aby šupináče neodmítali?
Do svého jídelníčku můžeme zakomponovat celou řadu potravin. Zapomínat nesmíme především na zeleninu, konkrétně na rajčata, která jsou mnohdy lékaři i odborníky na zdravé stravování označována za zázračnou potravinu. Proč si rajčata vysloužila takovou přezdívku? Proč je mnozí označují za “zázračná”? Důvodem toho jsou zdravotní benefity. Ať už přidáte rajčata do omáčky, polévky nebo jenom na chleba s máslem, uděláte tak něco pro své zdraví.
Výběr kontaktních čoček je pro každého jejich nositele klíčovým. V dnešní době existuje celá řada variant kontaktních čoček, které mohou vyhovovat jednomu a druhému naopak méně, či vůbec. Jak tedy správně vybrat a nesáhnout vedle? Existuje několik možností, ale nejlépe vám pomůže váš oční specialista
Fakt, že pěvecká televizní soutěž Superstar je oblíbeným fenoménem nejen v Česku a na Slovensku, dokazuje historie. Vždyť první ročník SuperStar, kterému vévodila Aneta Langerová, se vysílal již v roce 2004. Letošní řada však přinese spoustu nového, díky čemuž i vás vtáhne do každého kola.
Že nám po probdělé noci nebývá úplně fajn, víme zřejmě všichni. Když se takových nocí zopakuje hned několik, naše energie během dne rapidně klesá. To však není jediným nepříjemným efektem nedostatku spánku. Tento stav se na našem těle odráží v mnoha ohledech.

Nepřehlédněte

Vždycky jsem byla tak trošku rebel, do vztahů jsem se úplně nehrnula, závazků jsem se obávala vždycky. Dospěla jsem ale postupně do stavu, kdy mi došlo, že to tahle nemůžu a nechci dělat celý svůj život. Mám partnera už tři roky, on by se rád posunul dál a bydlel se mnou. Ale i přesto, že ho miluji, začínám někde uvnitř sebe couvat. Nevím, zda jeho nátlak ustojím.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek