Neděle , 27. 11. 2022

Xenie

18 let od posledního dílu: Co dnes dělají děti ze seriálu Přátelé?

Kdo by neznal kultovní seriál Přátelé, který je oblíbený napříč mnoha generacemi? Rosse, Rachel, Monicu, Joeyho, Chandlera a Phoebe milujeme všichni, ovšem pamatujete si děti, které v seriálu hrály? Kdo ztvárnil Bena a Emmu, jedny z důležitých postav seriálu? A co dělají nyní?
Přátelé
Jak dnes vypadají děti ze seriálu Přátelé?

26. 10. 2022

Za deset let se v seriálu Přátelé vystřídala hromada dětí. A možná jste netušili, že většina z nich byla ztvárněná dvojčaty nebo dokonce klidně i čtyřčaty! V tomto článku rozhodně nechceme poukazovat na to, že jste staří (i když si tak asi budete připadat), ale podívejte se, jak všechny ty malé dětičky vyrostly.

Ben Geller

Charles Thomas Allen a John Christopher Allen

Prvním dítětem seriálu Přátelé byl Ben, který se narodil Rossovi a Carol. Jistě si pamatujete počáteční díl, kdy Ross zjistil, že jeho manželství je v troskách, protože jeho manželka Carol tak trochu přešla „na druhou stranu“ a zamilovala se do své kamarádky Susan. Jaké překvapení se jim však dostalo, když Carol zjistila, že s Rossem čeká dítě, Bena.

Ben
Jak Ben rostl, měnili se i herci, kteří jeho roli ztvárnili.

Úplně jako první ho ztvárnil Michael Gunderson, který byl ale nahrazený dvojčaty Charlesem Thomasem Allenem a Johnem Christopherem Allenem. Klukům je nyní 28 let, Charles filmový průmysl neopustil, dokonce se živí i sociálními sítěmi, šanci na skvělou kariéru vzal za správný konec.

přátelé
Thomas Charles Allen je jedním z dvojčat, která ztvárnila postavu Bena.

Cole Sprouse

Jak Ben rostl, potřeboval seriál Přátelé už někoho většího a toho ztvárnil právě Cole Sprouse, který je filmově známé dítě. Zahrál si například také ve filmu Velký táta, kde hrál syna Adama Sandlera nebo ve snímku Astronautova žena po boku Johnnyho Deppa. Svou kariéru však odstartoval sitcomem se svým dvojčetem Dylanem, Sladký život Zacka a Codyho. I Cole zůstal u herectví, můžeme ho vidět třeba v seriálu Riverdale.

Tento dnes již třicetiletý muž má dostatečně silnou základnu fanynek, pro svůj vzhled je také vyhledávaný mnoha modelingovými společnostmi.

Přátelé
Cole je stále herecky aktivní a je i vyhledávaným modelem.

Zajímavost: Cole si na natáčení Přátel vzpomíná, dokonce se přiznal, že v té době byl jako malý chlapec zamilovaný do Jennifer Aniston, která hrála Rossovu přítelkyni. Byl jí tak uchvácen, že nejednou zapomněl text a nedokázal ze sebe vydat ani hlásku.

Emma Geller-Green

Noelle a Cali Sheldon

Asi nejslavnějším dítětem seriálu Přátelé se stala dcera Rosse a Rachel, Emma, která byla zplozena „náhodou“, když se Rachel pár týdnů před svatbou Moniky a Chandlera zastesklo. A kdo jiný byl zrovna po ruce než Ross.

K TÉMATU  Seriálová nostalgie. Televizní seriály z doby totality se stále vysílají, a dokonce jsou v oblibě mladších diváků! Jak to?
Přátelé
A tady to celé začalo…

Původně děvčátko Emmu hrála dvoje dvojčata: Elizabeth and Genevieve Davidson a Alexandra and Athina Conley. Ty ale poté nahradila jiná dvojčata – Noelle a Cali Sheldon. Dnes už dvacetileté slečny v herectví dále pokračují, jejich posledním filmem byl horor „My“. Vzhledem k nízkému věku si holky na svou roli v seriálu nepamatují.

dvojčata
Dnes už jsou Cali a Noelle skoro dospělé ženy.

Zajímavost: Děvčata musela čekat na své 13. narozeniny, aby se na seriál mohla podívat a zjistit, koho to vlastně hrála. Seriál si holky samozřejmě zamilovaly stejně jako my všichni.

Trojčata Leslie, Chandler a Frank Jr.

V seriálu si zahrálo také spousta jiných dětí, někdo musel přece například ztvárnit trojčata Leslie, Chandlera a Franka mladšího. Ty porodila Phoebe svému bratrovi Frankovi (dlouhý příběh). Jejich role zastala čtyřčata Alexis, Cole, Justin a Paul Cimoch. Tihle sourozenci v roce 2017 úspěšně dokončili střední školu.

Přátelé
”The Cimoch gang” v roce 2017 úspěšně odmaturoval.

Později jejich role nahradila Sierra Marcoux jako Chandler, Dante Pastula jako Frank a Allisyn Ashley Arm jako Leslie. Všichni mají herecké zkušenosti především jako děti.

Děti Moniky a Chandlera

Také Monika a Chandler se nakonec dočkali svých vytoužených dětí, které jim porodila Erica, mladá dívka, co neměla ani tušení, že dvojčata vůbec čeká. O tom samozřejmě nevěděla ani Monica s Chandlerem, pro něhož to bylo obzvlášť velké překvapení, které musel dlouze rozdýchat. Vzhledem k tomu, že se dvojčata v seriálu jen mihla, jejich jména jsou neznámá. Dnes si zřejmě užívají svou pubertu.

Kdo by nemiloval seriál Přátelé?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Co říkají slavní Přátelé o jejich plánovaném comebacku?

Stravovací návyky podle Blake Lively: 80 % disciplíny, 20 % potěšení

Zdroje článku:
www.hellomagazine.com, www.mamamia.com.au
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Kdo by dnes neznal zlatý devadesátkový hit jménem ledvinky. Během devadesátých let se jednalo o velice stylový kousek, který se nejčastěji kombinoval s batikovanými tričky a zvonovými kalhoty, případně se stejnými kalhotami a halenkou se zvonovými rukávy. Když se však ledvinky najednou stáhly z trhu, mnohé ženy to sice oplakaly, ale nakonec se se skutečností smířily - ledvinky už zkrátka nejsou v módě. Jejich žhavé kousky byly odhozeny do koše nebo zapadly hluboko do skříně. Jenže to je škoda. Každý módní trend totiž jednou ožije a ledvinky opravdu nejsou výjimkou.
Čas je to, oč tu běží. Nikdy ho není dost a zvláště v poslední době je každá minuta drahá. Ze dne na den jste se staly na plný úvazek nejen matkami, ale i učitelkami, vychovatelkami a kuchařkami. K tomu všemu musíte zvládnout ještě svoji práci. Pokud se z toho nechcete zbláznit, rozdělte úkoly v rodině a nebojte se ulehčit si práci. Využijte všeho, co doba nabízí, a uvidíte, že bude i teplé jídlo.
Topná sezona je tady, což znamená, že většina lidí přemýšlí nad tím, jestli nezainvestuje do nějakého úspornějšího zařízení. Přece jenom výdaje na energie kvůli konci roku sahají do nemilých výšin a většina lidí hledá možnosti, jak trochu ušetřit. Investice do úspornějšího vytápění je rozhodně jedna z cest stejně jako změna dodavatele elektřiny či plynu. Druhým zmíněným se však nezabývejme a raději si prozraďme, jak vytápět rodinný dům. 
Milování většina z nás vnímá jako jednu z nejpříjemnějších věcí na světě. Jde o romantické souznění dvou duší. O fyzický i psychický požitek, který zpravidla popisujeme pozitivně. Najdou se mezi námi ale tací, kteří se na sex rozhodně nedívají tak toužebně, jako většina ostatních. Ba naopak, tihle lidé mají ze sexu strach.
Svou domácnost můžete zpestřit různými věcmi. Zatímco někdo sází na bytový textil, jiný si raději pořizuje pokojové rostliny, které dokážou vdechnout interiéru život. Pakliže patříte také mezi pěstitele, kteří touží po jedinečném prvku ve svém domově, naučte se pěstovat amarylis. Působivou pokojovou rostlinu, která je stokrát hezčí než barevný povlak na polštář.  
Málokterá z nás má cvičení v oblibě – chceme se mu vyhnout co se dá a doufáme, že to bez něj zvládneme. Existují ale cviky, které nejsou tolik náročné, a zároveň dokáží změnit život k lepšímu. Ať už v oblasti zdraví nebo sexu. V obojím případě se budete cítit mnohem lépe poté, co budete pravidelně cvičit Kegelovy cviky.

Nepřehlédněte

Jaimie a Dave žijí již několik let v Americe. Oba měli stejný cíl a sen, a to postavit si svůj vlastní dům. Myšlenka hypotéky je nelákala, a tak se rozhodli, že z našetřených peněz zakoupí několik přepravních plechových kontejnerů, přepracují je a doplní dalším recyklovaným materiálem. Výsledek je naprosto famózní. Mladý americký pár dokázal téměř nemožné. Uprostřed přírody postavil dokonalé obydlí, které splňuje veškeré standardy na bydlení. Pojďte se s námi podívat, jak se muži a ženě práce podařila.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek