Sobota , 03. 12. 2022

Blanka

Peněženka pro partnery. Prim hraje praktičnost a funkčnost

Chcete svého partnera obdarovat krásnou, novou a stylovou peněženkou? Rozpadá se mu ta stará v ruce? Možná si pokládáte otázku, která z nabízených bude tou nejlepší. Je třeba si uvědomit, že pánové uvažují trochu jinak a že i jejich požadavky na tento módní doplněk se mohou lišit. Předně se tak moc nekouká na celkový design.
peněženka pro partnery
Vybírejte pánskou peněženku podle několika kritérií. (foto: 123RF)

28. 07. 2021

Muži jsou spíše funkční a praktičtí. A přesně tyto vlastnosti by měla mít i peněženka pro partnery. Pokud tedy přemýšlíte nad tím, jakou peněženku pro svého muže pořídit, praktičnost a funkčnost budou klíčová kritéria.  

Dbejte prvně na kvalitu 

Ještě důležitějším kritériem, než je ona zmiňovaná funkčnost či praktičnost, je kvalita. Nechcete přece, aby se muži rozpadla v rukou během pár týdnů aktivního používání. I když ve svých peněženkách pánové nenosí tolik věcí jako ženy v těchto módních doplňcích, kvalita je zásadní. Nejlepší možnou volbou je tak pravá kůže.  

Tento materiál se pyšní opravdu skvělými vlastnostmi. Má nejen dlouhou životnost, ale také je vysoce odolný, a kromě jiného i dobře vypadá. To je zásadní sice pro ženu, ale i pánové to mohou hodnotit jako příjemný bonus navíc. Navíc pravá kůže nese mnoho barev. Může být klasicky černá, ale také hnědá nebo tmavě modrá. Obecně se volí neutrální barvy, pánové svou peněženku budou mít po ruce při formálních i neformálních událostech. Musí se tak hodit na jakoukoli příležitost. 

Menší a organizované jsou trefou do černého 

Jak již bylo několikrát zmíněno, pánové dbají na praktičnost a funkčnost. Pokud bychom se měli pozastavit u funkčnosti, volte takové peněženky, které jsou skvěle organizované. Pokud jsou navíc malé a organizované, je to trefa do černého. Muži totiž nosí tohoto společníka často po kapsách, i když to samozřejmě není doporučováno.  

Muž také ocení, když se s peněženkou snadno manipuluje. Žádné zbytečné cvoky nebo příliš mnoho kapsiček či zapínání neocení. Do své peněženky se musí dostat prakticky okamžitě. Když ji používá, musí se do ní dostat prakticky ihned.  

Sport nebo elegance? 

Každá žena si musí uvědomit, že ani muže nelze házet do jednoho pytle. Každý je jiný s jinými koníčky a zálibami. Při výběru módního doplňku v podobě peněženky musíte myslet na svého partnera a jeho vlastnosti. Je to spíše sportovec nebo elegán? Odpověď na otázku bude rozhodující.  

K TÉMATU  DIY video návod, jak si vyrobit praktický a přehledný kosmetický pořadač

Existují totiž jak elegantní verze, tak ty sportovní. Pokud je váš muž zapáleným sportovcem, pořiďte mu raději sportovnější typ nebo peněženku ryze na karty, která pro něj bude praktičtější. Jestliže je to spíše elegán milující styl, jestli je to pravá kopie gentlemana, oslníte s klasickou formální elegancí, případně se dřevěnými alternativami.  

Dřevěné peněženky jsou nyní hitem 

Pokud chcete svému partnerovi pořídit opravdu unikátní, originální kousek, za zvážení stojí pořízení dřevěné peněženky. Je chybou se domnívat, že se jedná o těžký kousek, který bude nepraktický. Dřevěné peněženky jsou nejen lehké, ale dnes se dají pořídit v takových verzích, které si muž nebude moct vynachválit.  

Zatímco některé jsou určené ryze na karty a mají krásně provedenou přední stranu, jiné jsou jak na karty, tak i na hotovost. A některé (s koženými kapsičkami) jsou určené i na mince. Je nyní na vás, pro jakou se rozhodnete. Nosí váš drahý mince po kapsách nebo preferuje peněženku co nejmenších rozměrů, kterou by mohl mít u sebe prakticky kdykoliv? 

Jestliže se rozhodnete pro koupi dřevěné peněženky, vyplatí se investovat i do jiných dřevěných doplňků. Dřevo jako materiál je dnes velmi využívaný a stylový, doslova nadčasový. Neuděláte tak krok stranou ani s pořízením dřevěných manžetových knoflíčků, s koupí dřevěného motýlka nebo dřevěných brýlí. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Originální a stylové módní doplňky. Vyrobte si je doma během chvíle

Chcete vypadat stylově i v dešti? Do módy jdou opět pláštěnky

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

V posledním roce je u nás velmi populární, proto jste o něm nejspíš už slyšela. Ale co skutečně CBD umí, to možná ještě nevíte. Až ale konopný olej poznáte, věřte, že ho budete chtít také vyzkoušet.
Léto je časem dovolených, ale každá taková sranda něco stojí. Lehké upuštění páry a odjezd ze stereotypního života, nám poskytuje odpočinek a oddech. Jenže kde na něj vzít peníze? Pokud jste letos za dovolenou nechtěně utratili majlant nebo máte tu svou vysněnou teprve před sebou, jistě vám přijdou vhod naše tipy, jak ušetřit na dovolené peníze.
Hub se letos urodilo poměrně dost, i když je pravdou, že jen na některých místech. Pokud patříte k lidem, kteří se letos vydávali na houby poměrně aktivně, víte, že se dařilo hlavně růstu bedel. Ať už jste ale narazili na tuto nebo zcela jinou houbu, její konzumací jste prospěli svému zdraví. Houby jsou totiž zdravé, zejména tedy některé z nich.  
Bohužel alergie trpí nejen lidé, ale také naší čtyřnozí kamarádi. Počet alergických onemocnění se zvyšuje. Nejvýznamnější alergie u psů jsou alergie na parazity, alergie na inhalační alergeny, alergie na potraviny a nebo kontaktní alergie. Podívejte se na několik tipů, které dokážou alergickou reakce u psa zmírnit.
Události minulých týdnů nás nenechaly chladnými a rozhodli jsme se, že se vydáme dále za poznáním sebe sama. Karanténu jsme zvládli každý po svém, stejně tak jsme si v sobě všichni museli zpracovat strach o sebe i své nejbližší. Nyní je čas se se vším vypořádat. Každý po svém. My zkusili pobyt ve tmě aneb týdenní terapii, kdy se o sobě dozvíte mnohem více, než byste čekali.
Pod tímto jménem si lze představit nejen Nizozemce známého jako Ledový muž, ale současně i jeho zázračnou techniku otužování, která po celém světě zaznamenala neuvěřitelný boom a vedla k inspiraci mnoha a mnoha lidí. Wim Hof je proslulý svou odolností vůči chladu a je několikanásobným rekordmanem v této oblasti. V čem jeho metoda spočívá?

Nepřehlédněte

Období, kterým nyní procházíme, je složité. A asi bychom se shodly na tom, že pro všechny. Staří lidé jsou samotní, mladí lidé musí řešit péči o děti a jejich výuku. Hodně domácností se potýká s nedostatkem peněz. Někteří se potýkají se špatným zdravotním stavem. Věřte ale, že bude líp, a je potřeba si udržet, alespoň někdy, dobrou náladu. Tak si dejme nějaké super české komedie!
Snídaně dělá den – to je staré známé pořekadlo, které platí od dob dávno minulých až po moderní současnost. Právě snídaně by nám měla dát potřebné živiny a energii potřebnou pro následující den. Její součástí by tak měly být hlavně suroviny, které obsahují důležité bílkoviny, vlákninu a další nepostradatelné látky. I proto jsou její součástí ovesné vločky - tedy měly by být její součástí.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek