Neděle , 04. 06. 2023

Dalibor

Peněženka pro partnery. Prim hraje praktičnost a funkčnost

Chcete svého partnera obdarovat krásnou, novou a stylovou peněženkou? Rozpadá se mu ta stará v ruce? Možná si pokládáte otázku, která z nabízených bude tou nejlepší. Je třeba si uvědomit, že pánové uvažují trochu jinak a že i jejich požadavky na tento módní doplněk se mohou lišit. Předně se tak moc nekouká na celkový design.
peněženka pro partnery
Vybírejte pánskou peněženku podle několika kritérií. (foto: 123RF)

28. 07. 2021

Muži jsou spíše funkční a praktičtí. A přesně tyto vlastnosti by měla mít i peněženka pro partnery. Pokud tedy přemýšlíte nad tím, jakou peněženku pro svého muže pořídit, praktičnost a funkčnost budou klíčová kritéria.  

Dbejte prvně na kvalitu 

Ještě důležitějším kritériem, než je ona zmiňovaná funkčnost či praktičnost, je kvalita. Nechcete přece, aby se muži rozpadla v rukou během pár týdnů aktivního používání. I když ve svých peněženkách pánové nenosí tolik věcí jako ženy v těchto módních doplňcích, kvalita je zásadní. Nejlepší možnou volbou je tak pravá kůže.  

Tento materiál se pyšní opravdu skvělými vlastnostmi. Má nejen dlouhou životnost, ale také je vysoce odolný, a kromě jiného i dobře vypadá. To je zásadní sice pro ženu, ale i pánové to mohou hodnotit jako příjemný bonus navíc. Navíc pravá kůže nese mnoho barev. Může být klasicky černá, ale také hnědá nebo tmavě modrá. Obecně se volí neutrální barvy, pánové svou peněženku budou mít po ruce při formálních i neformálních událostech. Musí se tak hodit na jakoukoli příležitost. 

Menší a organizované jsou trefou do černého 

Jak již bylo několikrát zmíněno, pánové dbají na praktičnost a funkčnost. Pokud bychom se měli pozastavit u funkčnosti, volte takové peněženky, které jsou skvěle organizované. Pokud jsou navíc malé a organizované, je to trefa do černého. Muži totiž nosí tohoto společníka často po kapsách, i když to samozřejmě není doporučováno.  

Muž také ocení, když se s peněženkou snadno manipuluje. Žádné zbytečné cvoky nebo příliš mnoho kapsiček či zapínání neocení. Do své peněženky se musí dostat prakticky okamžitě. Když ji používá, musí se do ní dostat prakticky ihned.  

Sport nebo elegance? 

Každá žena si musí uvědomit, že ani muže nelze házet do jednoho pytle. Každý je jiný s jinými koníčky a zálibami. Při výběru módního doplňku v podobě peněženky musíte myslet na svého partnera a jeho vlastnosti. Je to spíše sportovec nebo elegán? Odpověď na otázku bude rozhodující.  

K TÉMATU  Pravidla pro nošení dámských hodinek: Dejte vyniknout jejich stylu

Existují totiž jak elegantní verze, tak ty sportovní. Pokud je váš muž zapáleným sportovcem, pořiďte mu raději sportovnější typ nebo peněženku ryze na karty, která pro něj bude praktičtější. Jestliže je to spíše elegán milující styl, jestli je to pravá kopie gentlemana, oslníte s klasickou formální elegancí, případně se dřevěnými alternativami.  

Dřevěné peněženky jsou nyní hitem 

Pokud chcete svému partnerovi pořídit opravdu unikátní, originální kousek, za zvážení stojí pořízení dřevěné peněženky. Je chybou se domnívat, že se jedná o těžký kousek, který bude nepraktický. Dřevěné peněženky jsou nejen lehké, ale dnes se dají pořídit v takových verzích, které si muž nebude moct vynachválit.  

Zatímco některé jsou určené ryze na karty a mají krásně provedenou přední stranu, jiné jsou jak na karty, tak i na hotovost. A některé (s koženými kapsičkami) jsou určené i na mince. Je nyní na vás, pro jakou se rozhodnete. Nosí váš drahý mince po kapsách nebo preferuje peněženku co nejmenších rozměrů, kterou by mohl mít u sebe prakticky kdykoliv? 

Jestliže se rozhodnete pro koupi dřevěné peněženky, vyplatí se investovat i do jiných dřevěných doplňků. Dřevo jako materiál je dnes velmi využívaný a stylový, doslova nadčasový. Neuděláte tak krok stranou ani s pořízením dřevěných manžetových knoflíčků, s koupí dřevěného motýlka nebo dřevěných brýlí. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Originální a stylové módní doplňky. Vyrobte si je doma během chvíle

Chcete vypadat stylově i v dešti? Do módy jdou opět pláštěnky

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Celosvětově uznávaný kanadský kytarista, skladatel a producent Jesse Cook, jež ve své tvorbě dokonale kombinuje prvky jazzu a flamenca, se na začátku nového roku poprvé představí českému publiku. Vystoupí za doprovodu svého bandu ve čtvrtek 20. února v pražském Lucerna Music Baru. V roli předskokana se objeví slovenské uskupení Blue Zodiac. Vstupenky jsou k zakoupení v síti GoOut.
Růže jsou překrásné a mohou mít mnoho podob, navíc patří k odolným a také k nejstarším rostlinám, které se pěstují. Můžete si je vysadit do záhonků, ale i do květináčů. Vždy vám budou dělat radost nejen tím, jak vypadají, ale i tím, jak voní. Jak se o ně ale správně starat? Co potřebujete k tomu, aby růže kvetly dlouho?
S drobnými popáleninami se chtě nechtě občas potýká každý. Děti se často popálí nepozorností, když se motají kolem kuchyně. Dospělí pak při různých grilováních a táborácích, když přecení své síly, podcení sílu ohně, nebo se jim pod vlivem alkoholu zhorší koordinace pohybu a odhad. Pokud jsou popáleniny vážné, je třeba vyhledat lékařskou pomoc. Ale s těmi mírnějšími si můžete snadno poradit i bez doktorů. Inspirovat se můžete třeba radami našich babiček.
Máte něco málo našetřeno a své úspory schováváte pod polštářem doufajíc, že vám je inflace “nesežere”? Bohužel inflace dosáhne i na vaše úspory, které sídlí na běžném účtu. Aby došlo naopak k jejich zhodnocení, vyplatí se je investovat. Do čeho? To je už na vás. Ať už se rozhodnete pro akcie, nemovitosti, dluhopisy nebo pro spořící účet, pomůžou vám knihy o investování, které vás navedou na tu správnou cestu.
Špatné zprávy se valí ze všech stran. Jejich kadence a obsah nedají mnohým spát. Odolat tlaku negativních informací není snadné. Nervy pracují a napětí roste. Snižte ho alespoň u sebe, než překročí onu pomyslnou hranici. Přinášíme vám pár tipů, jak se se stresem dnešních dnů vyrovnat.
Chcete si pořídit pejska, ale moc dobře si uvědomujete, že zanedlouho chcete založit rodinu? Možná z toho důvodu ztrácíte o pejska zájem, protože si říkáte, že pes a děti - to rozhodně nejde dohromady. Jenže opak je pravdou. Stačí si jen zvolit takové plemeno, které s dětmi bude opravdu skvěle vycházet. I když se to může jevit jako něco nereálného, psi jsou velice empatičtí a zejména některá plemena se o děti starají doslova jako o svá vlastní štěňata. Pořiďte si tedy svého čtyřnohého společníka a než si založíte rodinu, trochu si ho vycvičte. Můžete ho brát jako své první dítě a vyzkoušet si, co taková péče vlastně vyžaduje.

Nepřehlédněte

Zařizujete si novou kuchyň a přišlo na výběr osvětlení? Máme pro vás pár tipů, jak ho vybrat, abyste se tam cítili příjemně a taky bezpečně. Přeci jen jde o místo, kde se používají nože a další náčiní, u kterého je třeba dbát opatrnosti.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek