Pondělí , 08. 08. 2022

Soběslav

Peněženka pro partnery. Prim hraje praktičnost a funkčnost

Chcete svého partnera obdarovat krásnou, novou a stylovou peněženkou? Rozpadá se mu ta stará v ruce? Možná si pokládáte otázku, která z nabízených bude tou nejlepší. Je třeba si uvědomit, že pánové uvažují trochu jinak a že i jejich požadavky na tento módní doplněk se mohou lišit. Předně se tak moc nekouká na celkový design.
peněženka pro partnery
Vybírejte pánskou peněženku podle několika kritérií. (foto: 123RF)

28. 07. 2021

Muži jsou spíše funkční a praktičtí. A přesně tyto vlastnosti by měla mít i peněženka pro partnery. Pokud tedy přemýšlíte nad tím, jakou peněženku pro svého muže pořídit, praktičnost a funkčnost budou klíčová kritéria.  

Dbejte prvně na kvalitu 

Ještě důležitějším kritériem, než je ona zmiňovaná funkčnost či praktičnost, je kvalita. Nechcete přece, aby se muži rozpadla v rukou během pár týdnů aktivního používání. I když ve svých peněženkách pánové nenosí tolik věcí jako ženy v těchto módních doplňcích, kvalita je zásadní. Nejlepší možnou volbou je tak pravá kůže.  

Tento materiál se pyšní opravdu skvělými vlastnostmi. Má nejen dlouhou životnost, ale také je vysoce odolný, a kromě jiného i dobře vypadá. To je zásadní sice pro ženu, ale i pánové to mohou hodnotit jako příjemný bonus navíc. Navíc pravá kůže nese mnoho barev. Může být klasicky černá, ale také hnědá nebo tmavě modrá. Obecně se volí neutrální barvy, pánové svou peněženku budou mít po ruce při formálních i neformálních událostech. Musí se tak hodit na jakoukoli příležitost. 

Menší a organizované jsou trefou do černého 

Jak již bylo několikrát zmíněno, pánové dbají na praktičnost a funkčnost. Pokud bychom se měli pozastavit u funkčnosti, volte takové peněženky, které jsou skvěle organizované. Pokud jsou navíc malé a organizované, je to trefa do černého. Muži totiž nosí tohoto společníka často po kapsách, i když to samozřejmě není doporučováno.  

Muž také ocení, když se s peněženkou snadno manipuluje. Žádné zbytečné cvoky nebo příliš mnoho kapsiček či zapínání neocení. Do své peněženky se musí dostat prakticky okamžitě. Když ji používá, musí se do ní dostat prakticky ihned.  

Sport nebo elegance? 

Každá žena si musí uvědomit, že ani muže nelze házet do jednoho pytle. Každý je jiný s jinými koníčky a zálibami. Při výběru módního doplňku v podobě peněženky musíte myslet na svého partnera a jeho vlastnosti. Je to spíše sportovec nebo elegán? Odpověď na otázku bude rozhodující.  

K TÉMATUJak vybrat správnou žehličku na vlasy? Poradíme

Existují totiž jak elegantní verze, tak ty sportovní. Pokud je váš muž zapáleným sportovcem, pořiďte mu raději sportovnější typ nebo peněženku ryze na karty, která pro něj bude praktičtější. Jestliže je to spíše elegán milující styl, jestli je to pravá kopie gentlemana, oslníte s klasickou formální elegancí, případně se dřevěnými alternativami.  

Dřevěné peněženky jsou nyní hitem 

Pokud chcete svému partnerovi pořídit opravdu unikátní, originální kousek, za zvážení stojí pořízení dřevěné peněženky. Je chybou se domnívat, že se jedná o těžký kousek, který bude nepraktický. Dřevěné peněženky jsou nejen lehké, ale dnes se dají pořídit v takových verzích, které si muž nebude moct vynachválit.  

Zatímco některé jsou určené ryze na karty a mají krásně provedenou přední stranu, jiné jsou jak na karty, tak i na hotovost. A některé (s koženými kapsičkami) jsou určené i na mince. Je nyní na vás, pro jakou se rozhodnete. Nosí váš drahý mince po kapsách nebo preferuje peněženku co nejmenších rozměrů, kterou by mohl mít u sebe prakticky kdykoliv? 

Jestliže se rozhodnete pro koupi dřevěné peněženky, vyplatí se investovat i do jiných dřevěných doplňků. Dřevo jako materiál je dnes velmi využívaný a stylový, doslova nadčasový. Neuděláte tak krok stranou ani s pořízením dřevěných manžetových knoflíčků, s koupí dřevěného motýlka nebo dřevěných brýlí. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Originální a stylové módní doplňky. Vyrobte si je doma během chvíle

Chcete vypadat stylově i v dešti? Do módy jdou opět pláštěnky

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Tělo je dobře propracovaný stroj, který nás pravděpodobně nepřestane fascinovat. Aby však fungovalo tak, jak má, je zapotřebí, aby bylo poháněno správným palivem. Ani klasický automobil nepojede bez benzínu, ani tělo nebude fungovat bez minerálů a vitaminů, které jsou jeho pohonnou hmotou.  
Vánoce jsou za dveřmi a společně s nimi i příjemná "povinnost" zamyslet se nad dárky pro vaše nejbližší. Máte-li doma aktivního sportovce, kterému pohyb rozhodně není cizí, pak se možná při výběru vánočního dárku budete chtít vydat právě tímto směrem. Došla vám inspirace? Nevíte si s výběrem dárku rady? Nezoufejte! Máme pro vás pětici skvělých tipů, které sportovec zaručeně patřičně ocení!
Svícen z proutí vyrobíte za chviličku a pak už stačí jen zapálit svíčku a užívat si atmosféru. Poradíme vám ale i jak sestavit dekoraci z elektrických světýlek. V obou případech by se dalo použít řčení "za málo peněz, hodně muziky", protože na přípravu nepotřebujete nic nedostupného. Jako nástroj postačí tavná pistole. Výsledek je ale úchvatný. Vyzdobte si domov vlastnoručními kouzelnými detaily!
Zarámované fotky jsou klasika, ale co takhle vytvořit celou stěnu ze vzpomínek na vaše zážitky nebo ratolesti, když vyrůstaly? Rámy a rámečky poslouží jako krásná dekorace. Vhodným poskládáním můžete stvořit koláž podle vašeho vkusu, od zvoleného materiálu rámečků až po snímky, které zvěčníte na zdi. Můžete je pak podle libosti měnit a prohazovat. V rámečku ale nemusí být jen fotka, jak uvidíte v naší galerii.
Stává se vám, že dojíte své jídlo, ale i poté máte zase hlad? Spoustu lidí dojí svou porci, ale i tak je přepadnou chutě dát si ještě něco dalšího. Anebo je přes den stále honí mlsná a snědli by vše, co mají na očích. Čím to vlastně je? A jak se toho ukrutného pocitu hladu a chutí zbavit? Pokračujte ve čtení článku a získáte tak odpovědi na vaše otázky.
Lepek je rostlinný protein, který se nachází ve všech odrůdách ječmene, žita a pšenice, a tak ho můžete najít v produktech denního stravování jako je typicky chléb, rohlíky, těstoviny apod. Jsou to ale i tak lahodné potraviny jako sušenky, müsli, nebo třeba preclíky a jiné dobroty z pekárny. Navíc se lepek do mnoha potravin dostává také během jejich zpracování nebo je do nich přidáván jako pojivo. Co když vás v životě potká alergie na lepek nebo se mu z nějakého důvodu chcete vyhnout?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek