Úterý , 23. 07. 2024

Libor

“Nadpřirozené schopnosti mám už od malička. Dnes je využívám k pomoci dalším lidem,” říká Marie

Marie byla od mala o něco plašší než ostatní děti. Viděla věci, které ji znepokojovaly. Až v dospělém věku si vše dokázala rozklíčovat za asistence duchovně naladěných lidí. A dnes? Po překonání dlouhé nemoci pomáhá Marie lidem ve svém okolí.
schopnosti
,,Díky své nemoci mohu pomáhat ostatním lidem. A to je super pocit." (zdroj foto: pixabay.com)

05. 06. 2020

Má totiž nadpřirozené schopnosti. Jaký je příběh ženy, která se smířila se svým zvláštním darem?

Stydlivá holčička

Marie patřila mezi děti, kterým stačí málo. Dokázala si dlouhé hodiny hrát sama, své rodiče neobtěžovala neustálým žadoněním o pozornost. Mezi dětmi byla spokojená, ale nikdy nepatřila mezi tahouny týmu. Ve školním věku se začala vědomě zaměřovat na děti, které byly slabší a ostatní je měli za snadný terč. Dokázala jim pomoci a přesvědčit je, aby si opět věřily. Názor většiny ji nezajímal.

Bojím se!

Zhruba ve věku sedmi let začala mít Marie velké potíže se spánkem a bála se v noci chodit sama na toaletu. Důsledek? Noční pomočování. Veškeré lékařské závěry byly v pořádku. Holčička byla zdravá. Problém však neustával. Rodiče se nebáli, a i v době, která nepřála alternativám, vyhledali pomoc. Holčička se svěřila, že vidí energie, kterých se bojí, a proto nemůže jít v noci ani na toaletu. Kombinace správné diagnostiky a včasné pomoci vedla k tomu, že holčička svůj problém překonala a objevila v sobě nadpřirozené schopnosti.

První kontakt s podobně naladěnými lidmi

Na gymnáziu se Marie setkala se svým učitelem matematiky. Ten v ní její schopnosti viděl, jelikož sám také prošel podobnou cestou. Dokázali si telepaticky povídat a sdělovali si své poznatky z oblasti přírodních věd. Marie se učila rozumět bylinám a jejich působení na lidský organismus. Právě v době, kdy byla spokojená, jí životní cestu zkřížila dlouhá nemoc.

Lékaři jí sdělili, že na boreliózu lék nemají, a mladá žena ležela dlouhé týdny v posteli, bez možnosti pohybu. S pomocí rodiny se dostali k přírodnímu léčiteli, který jí pomocí bylinných tinktur pomalu dostával z nejhoršího. Dávkoval jí bylinky pomocí virgule a Marie se dokázala opět postavit na nohy.

K TÉMATU  Tetování může snížit šanci na získání zaměstnání. Kde je to problém a kde to nevadí
energie
Marie dokáže pracovat s energiemi, jejichž odstraněním se vyřeší potíže lidí. Zdravotní i emoční. (zdroj foto: pixabay.com)

Práce jako každá jiná

I když se Marie snažila zapadnout mezi vrstevníky a lidi ze své vesnice, nikdy to úplně neklapalo. Její zdravotní omezení jí nedovolila vykonávat běžné sporty a starat se o záhony květin a plodin, jako to dělávaly její sousedky. O to více ale pracovala sama na sobě. Naučila se umění meditace a dokázala si od mnoha bolestí pomoci sama.

Když kamarádce zemřel bratr, byla to právě Marie, kdo dokázal předat vzkaz, který zoufalé rodině chyběl na cestě k vyřešení dědického řízení. „Cítila jsem se vždy jako outsider, ale dnes vím, že každý je v něčem dobrý. Má „práce“ je stejná jako každá jiná.“

Vlak se rozjel, je třeba jej ukočírovat

Duchovní práce nepatří mezi lehké nebo příjemné činnosti. „Když odvádím duše zemřelých, kteří si přejí předat svým blízkým nějaký vzkaz, cítím se potom velmi vyčerpaně. Jako byste celý den chodili po horách.“ Marie si musela začít vybírat, komu může pomoci, a co je nad její síly. Začala se zabývat bylinkami, které působí na psychiku.

„Bachovky pomohly mým dětem, mám je vyzkoušeny na celé rodině i na přátelích. Jsem ráda za všechny ohlasy a vážím si toho, že mám dar, který mohu využít k pomoci ostatním. Musím si ale hlídat, abych to s pomocí nepřeháněla, a nedostala se tak sama do potíží. Stále se učím hledat rovnováhu.“ Naštěstí má za sebou další lidi s podobnými schopnostmi, kteří jí v nesnázích rádi pomohou.

Dnes je Marie obklopena přáteli a rodinou, kteří ji berou takovou, jaká je. Každý umí něco. Marie dokáže pracovat s energiemi, jejichž odstraněním se vyřeší letité zdravotní nebo emoční potíže lidí, pro které své nadpřirozené schopnosti využívá.

K TÉMATU  Zpět do práce s miminkem. Je to normální nebo jste špatná matka? Nenechte se stresovat svým okolím a jděte do toho. Jak začít?

„Je to jako velký úklid. Dokáže to každý, jen je třeba pár let tréninku,“ uzavírá.

DALŠÍ PŘÍBĚHY, KTERÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT:

“Nevěra mi málem zničila manželství. Výčitky svědomí jsem ale překonala,” říká Kristýna (38)

Petra (29): O svém těhotenství jsem se dozvěděla až v pátém měsíci! A celou tu dobu jsem brala drogy

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Sváteční období je v plném proudu, a s ním přichází potřeba najít rovnováhu mezi odpočinkem a aktivitami. Dnešní pondělní článek na Dámské Lize se věnuje této výzvě, přináší nápady a tipy, jak aktivně odpočívat mezi svátky. Bez ohledu na to, zda preferujete venkovní dobrodružství, relaxaci v pohodlí domova, nebo nové zážitky s rodinou a přáteli, čekají vás inspirace, jak plně využít krásné chvíle mezi vánočními svátky.
Správné nakládání s léčivy je důležitá, a přesto tak často opomíjená, součást bezpečné léčby. Patří do toho totiž i zacházení s nepoužitými nebo expirovanými léky. Průzkumy sice ukazují, že se stále více lidí učí odnášet nepoužité a prošlé léky zpátky do lékáren, nicméně to nijak nesnižuje to obrovské množství, které se každoročně vyhodí. Celkový objem se liší stát od státu, kraj od kraje, i město od města. Můžeme ale říct, že průměr evropských zemí bývá mezi 10 a 100 tunami na milion obyvatel ročně. V Česku jsou to každoročně léky za zhruba 4 miliardy korun. Největším problémem ale stále zůstává fakt, že většina léčiv stále ještě končí v odpadech.
Odolný přírodní materiál, který provází člověka odjakživa. Kůže v interiéru znamená pro mnohé sedačku nebo křeslo, ale její využití je velice rozmanité. Kromě jejího praktického využití je totiž perfektním materiálem pro nejrůznější dekorace i originální nábytek. Pokud milujete retro nebo vintage styl, nějaký ten kousek kůže si určitě najde cestu i k vám domů.
Rezidence CH House se nachází ve městě Le Tsyion v Izraeli, jižně pod Tel Avivem. Stavba nepatří mezi nejrozlehlejší, ale zaujme svým praktickým řešením a moderním pojetím. Všechny úhly i prostory jsou čisté a úhledné. Celé přízemí je možné v podstatě otevřít čerstvému vzduchu a slunci. A ten bazén! Tam by se bydlelo.
Vánoční dekorace jsou prvkem, který doma vytvoří přesně tu pravou kouzelnou atmosféru. Vlastnoruční výroba má hned několik výhod: ušetříte, budete originální a uděláte si radost. Zkuste se inspirovat jednoduchými nápady a uvidíte, že nejde o nic složitého. O jejich výrobu se můžete podělit i s dětmi.
Bohémské vlny a sexy kudrliny. Přesně to je dvojice, která se ve světě vlasových trendů snad pokaždé setkává s úspěchem. A aby ne. Vlnky představují určitou dávku divokosti, zatímco kudrliny dokážou být sexy a roztomilé zároveň. Jak podpořit přirozenou krásu vln nebo se postarat o to, abyste se místo rovných vlasů chlubila půvabnými loknami? Přesně na to se podíváme.
Jak poznat menopauzu? Otázka, kterou si po čtyřicítce začne klást mnoho žen. Menopauza, klimakterium či přechod, je přirozené období v životě každé ženy, kdy dochází útlumu funkce vaječníků a v důsledku toho k vymizení menstruace.
I když už se za okny kolikrát "rýsuje" jaro, ještě si nějaký ten pátek počkáme, než se dá zima definitivně na ústup. Počasí je nevyzpytatelné a po ránu umí i nepříjemně překvapit. Studený vítr a teploty okolo nuly rtům příliš nesvědčí.
Někdo se narodil jako barvoslepý a celý život neviděl nic z barev tak, jak je vnímáme my ostatní. Jaký je to asi pocit, spatřit to všechno kolem poprvé? Speciální brýle umožní takovým lidem vnímat barevné spektrum. A tady se můžete podívat na reakce lidí, kteří to právě zažívají.
Když přijedete do Itálie, je to naprosto běžné. Každá žena tu má svůj skútr, se kterým jezdí do práce, na nákupy, ale třeba i vyzvedávat děti ze školy. Jak se žije řidičkám skútru v Česku?
Psychohygiena představuje metody k získání duševní rovnováhy, psychické odolnosti a spokojenému životu. Proč bychom měli psychohygieně věnovat stejnou pozornost jako své fyzické kondici?
V průběhu života se s bolestí hlavy setká přes 90 procent lidí. Bolest přitom většinou ustoupí během několika málo hodin. Stejně jako při chřipce či jiných nemocech. Jenže migréna, to už je jiná káva. S tou si sami neporadíme. Tady už potřebujeme lékaře jako sůl.

Výběr článků

Bez bezmezné důvěry žádný vztah fungovat nebude. Alespoň ne dlouhodobě. Jak to ale udělat tak, abyste si s partnerem takové silné pouto vypěstovala?
Každý zaměstnavatel musí svým zaměstnancům nabídnout preventivní prohlídky. A zaměstnanci musí této nabídky využít. Nebo alespoň by měli. Poslední průzkumy ukazují, že lidé na takzvané ,,preventivky” nechodí, jistý podíl na tom má i koronavirová pandemie a apel na to, ať raději zůstáváme doma. Jenže svět se začíná vracet do normálu, což znamená, že se navrací i všechno s tím spojené.
Sehnat v obchodě kvalitní antibakteriální čistič, to je v posledních týdnech až nadlidský úkol. A pokud už seženete, tak je daný produkt astronomicky drahý. Co s tím? Poradíme vám.

Nepřehlédněte

Sváteční atmosféra je o víc než jen vánočním stromečku a dárcích. Jak vykouzlit tu pravou vánoční pohodu? Dnešní článek na Dámské Lize přináší osvědčené tipy, které vám pomohou vytvořit nezapomenutelnou atmosféru na Štědrý den. Od kouzelného osvětlení po voňavé lahůdky, zjistěte, co by nemělo chybět ve vašem vánočním repertoáru a jak si užít tento magický čas s rodinou a přáteli.
Astroložka Naďa Šmnídová přináší další horoskop krásy a duševního zdraví. O víkendu si pořádně odpočiňte a zrelaxujte, a věnujte se péči o zdraví a imunitu. Bude to třeba.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek