Čtvrtek , 22. 02. 2024

Petr

“Nadpřirozené schopnosti mám už od malička. Dnes je využívám k pomoci dalším lidem,” říká Marie

Marie byla od mala o něco plašší než ostatní děti. Viděla věci, které ji znepokojovaly. Až v dospělém věku si vše dokázala rozklíčovat za asistence duchovně naladěných lidí. A dnes? Po překonání dlouhé nemoci pomáhá Marie lidem ve svém okolí.
schopnosti
,,Díky své nemoci mohu pomáhat ostatním lidem. A to je super pocit." (zdroj foto: pixabay.com)

05. 06. 2020

Má totiž nadpřirozené schopnosti. Jaký je příběh ženy, která se smířila se svým zvláštním darem?

Stydlivá holčička

Marie patřila mezi děti, kterým stačí málo. Dokázala si dlouhé hodiny hrát sama, své rodiče neobtěžovala neustálým žadoněním o pozornost. Mezi dětmi byla spokojená, ale nikdy nepatřila mezi tahouny týmu. Ve školním věku se začala vědomě zaměřovat na děti, které byly slabší a ostatní je měli za snadný terč. Dokázala jim pomoci a přesvědčit je, aby si opět věřily. Názor většiny ji nezajímal.

Bojím se!

Zhruba ve věku sedmi let začala mít Marie velké potíže se spánkem a bála se v noci chodit sama na toaletu. Důsledek? Noční pomočování. Veškeré lékařské závěry byly v pořádku. Holčička byla zdravá. Problém však neustával. Rodiče se nebáli, a i v době, která nepřála alternativám, vyhledali pomoc. Holčička se svěřila, že vidí energie, kterých se bojí, a proto nemůže jít v noci ani na toaletu. Kombinace správné diagnostiky a včasné pomoci vedla k tomu, že holčička svůj problém překonala a objevila v sobě nadpřirozené schopnosti.

První kontakt s podobně naladěnými lidmi

Na gymnáziu se Marie setkala se svým učitelem matematiky. Ten v ní její schopnosti viděl, jelikož sám také prošel podobnou cestou. Dokázali si telepaticky povídat a sdělovali si své poznatky z oblasti přírodních věd. Marie se učila rozumět bylinám a jejich působení na lidský organismus. Právě v době, kdy byla spokojená, jí životní cestu zkřížila dlouhá nemoc.

Lékaři jí sdělili, že na boreliózu lék nemají, a mladá žena ležela dlouhé týdny v posteli, bez možnosti pohybu. S pomocí rodiny se dostali k přírodnímu léčiteli, který jí pomocí bylinných tinktur pomalu dostával z nejhoršího. Dávkoval jí bylinky pomocí virgule a Marie se dokázala opět postavit na nohy.

K TÉMATU  Ideální dodavatel energií, mýtus dnešní doby?
energie
Marie dokáže pracovat s energiemi, jejichž odstraněním se vyřeší potíže lidí. Zdravotní i emoční. (zdroj foto: pixabay.com)

Práce jako každá jiná

I když se Marie snažila zapadnout mezi vrstevníky a lidi ze své vesnice, nikdy to úplně neklapalo. Její zdravotní omezení jí nedovolila vykonávat běžné sporty a starat se o záhony květin a plodin, jako to dělávaly její sousedky. O to více ale pracovala sama na sobě. Naučila se umění meditace a dokázala si od mnoha bolestí pomoci sama.

Když kamarádce zemřel bratr, byla to právě Marie, kdo dokázal předat vzkaz, který zoufalé rodině chyběl na cestě k vyřešení dědického řízení. „Cítila jsem se vždy jako outsider, ale dnes vím, že každý je v něčem dobrý. Má „práce“ je stejná jako každá jiná.“

Vlak se rozjel, je třeba jej ukočírovat

Duchovní práce nepatří mezi lehké nebo příjemné činnosti. „Když odvádím duše zemřelých, kteří si přejí předat svým blízkým nějaký vzkaz, cítím se potom velmi vyčerpaně. Jako byste celý den chodili po horách.“ Marie si musela začít vybírat, komu může pomoci, a co je nad její síly. Začala se zabývat bylinkami, které působí na psychiku.

„Bachovky pomohly mým dětem, mám je vyzkoušeny na celé rodině i na přátelích. Jsem ráda za všechny ohlasy a vážím si toho, že mám dar, který mohu využít k pomoci ostatním. Musím si ale hlídat, abych to s pomocí nepřeháněla, a nedostala se tak sama do potíží. Stále se učím hledat rovnováhu.“ Naštěstí má za sebou další lidi s podobnými schopnostmi, kteří jí v nesnázích rádi pomohou.

Dnes je Marie obklopena přáteli a rodinou, kteří ji berou takovou, jaká je. Každý umí něco. Marie dokáže pracovat s energiemi, jejichž odstraněním se vyřeší letité zdravotní nebo emoční potíže lidí, pro které své nadpřirozené schopnosti využívá.

K TÉMATU  Laskavé psí srdce vyrazilo dech všem, co se o této lásce dozvěděli

„Je to jako velký úklid. Dokáže to každý, jen je třeba pár let tréninku,“ uzavírá.

DALŠÍ PŘÍBĚHY, KTERÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT:

“Nevěra mi málem zničila manželství. Výčitky svědomí jsem ale překonala,” říká Kristýna (38)

Petra (29): O svém těhotenství jsem se dozvěděla až v pátém měsíci! A celou tu dobu jsem brala drogy

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Naši dva redaktoři, Mirek a Verča, zkusili zdokonalit svou angličtinu pomocí Skype lekcí. Kde našli lektory?
Většina z nás už minimálně jednou držela nějakou tu dietu. Dobře víte, jak je to složité. Možná by vám více vyhovovalo řídit se barvami. Jak to? Barvy totiž mohou přímo souviset s hubnutím a dost možná vás shazování přebytečných kilogramů bude konečně bavit.
Čisticí prostředky na nás útočí reklamou, podle které je každý z nich ten nejúčinnější a nejvoňavější. Jsou látky v pracích prostředcích nezávadné? Laik to nepozná, ale existuje úsporné i efektivní řešení. Vyrobte si doma vlastní prací prášek. A nebojte, nejedná se o žádnou neúčinnou náhražku - tohle vám plně nahradí běžně kupované výrobky. Jak na to?
Třešně a višně jsou jedny z nejčastěji pěstovaných ovocných stromů na pozemcích a zahradách u rodinných domků. To není překvapivé, protože všechny odrůdy třešní jsou chutné, zdravé a ideální pro konzumaci přímo ze stromu. Stojí za to zjistit, jak tuto rostlinu správně pěstovat a jak vybrat nejlepší odrůdy třešní, které každoročně poskytnou bohatou úrodu. Řekneme vám také, jaká může být cena třešní a kde je nejlépe koupit.
Chystáte se na dovolenou na druhý konec světa a čeká vás dlouhý let? V tom případě se na něj musíte dobře připravit. Pokud tedy nepatříte mezi šťastlivce, kteří každý let bez problémů prospí.
Snídaně dělá den – to je staré známé pořekadlo, které platí od dob dávno minulých až po moderní současnost. Právě snídaně by nám měla dát potřebné živiny a energii potřebnou pro následující den. Její součástí by tak měly být hlavně suroviny, které obsahují důležité bílkoviny, vlákninu a další nepostradatelné látky. I proto jsou její součástí ovesné vločky - tedy měly by být její součástí.
Bez mobilu si už nedovedeme život představit. Místo toho, abyste ale surfovali na netu nebo si psali s přáteli a leželi doma na posteli, můžete ho využit k zeštíhlení a posílení celého těla. Mobilní aplikace vám mohou posloužit třeba k vytvoření zdravého jídelníčku nebo zařazení cvičení do každodenního programu. Na trhu je dnes nepřeberné množství apek, co za vás odvedou velký kus práce nebo vám hubnutí aspoň zpříjemní. Vyzkoušejte některý z navrhovaných tipů!
Vrstvený sestřih je stylistická stálice, která je pro svou efektnost a praktičnost dosud vyhledávána v kadeřnických studiích. Zároveň ženy a dívky zkoušejí a experimentují, jak i bez složitých sponkování a vrstvení vlasů tohoto sestřihu vlasů dosáhnout i svépomocí.
Už na gymnáziu jsem věděla, co chci dělat. Chtěla jsem se stát fyzioterapeutkou, pracovat s lidmi a pomáhat jim od bolesti. Jenže to nebylo tak snadné, na vysokou jsem se nedostala, ani napoprvé, ani napodruhé, a tak jsem to vzdala a rozhodla jsem se, že se stanu masérkou. A pak přišla hodně lákavá nabídka.
Brouzdáte po Netflixu nebo HBO GO a nevíte, co si pustit? Připravili jsme si pro vás TOP 5 seriálů, které byste si určitě neměla nechat ujít. Na své si přijdou romantické duše, milovnice napětí a dramatu a také ty ženy, které se chtějí zasmát a zkrátka žasnout.
Asi každý z nás už někdy nějaký ochutnal. Zatímco někomu chutnají více, jinému méně. Očekáváme od nich, že nás doslova nakopnou, dodají nám energii. Úkolem energetických nápojů je zlepšit koncentraci a podpořit soustředění. Málokdo z nás už se ale ohlíží na zdravotní dopad těchto tolik oblíbených drinků.

Výběr článků

Jestli se také chystáte na předvánoční úklid, máme pro vás několik tipů, jak si usnadnit odstraňování různých skvrn a špíny. Všechno níže uvedené jsme vyzkoušely, takže dáme za rady ruce do ohně, že fungují!
Jít na první schůzku s celou řadou očekávání, která musí partner splňovat, je velmi kontraproduktivní. Jestliže se chcete seznámit, nemůžete čekat, že protějšek splní vaše představy během krátkého setkání v kavárně. Rychlé soudy jsou špatné soudy.
Face roller je oblíbený nástroj, který se využívá k péči o pleť a pokud ho ještě nemáte doma, zřejmě si klepete na čelo, jak by vám ”šudlání” kamenem po obličeji mělo vyhladit vrásky. Pojďme si proto zopakovat, co vlastně face roller je, jaké jsou jeho výhody a mýty, a především, jak s face rollerem pracovat.

Nepřehlédněte

Poslední pracovní týden před Vánoci je tady. Co vás v něm může potkat prozradí astroložka Naďa Šmídová a její horoskop krásy a duševního zdraví.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek