Pondělí , 24. 06. 2024

Jan

Silvestr a děti? Kde trávit s dětmi Silvestr?

Silvestr je oslavou plnou světla, radosti a naděje, a pro rodiče s dětmi přináší otázku, jak tuto magickou noc nejlepším způsobem sdílet. Dnešní článek na Dámské Lize se věnuje otázce, kde trávit Silvestr s dětmi. Přinášíme tipy na rodinná přátelská místa a aktivity, kde můžete vytvořit nezapomenutelné chvíle pro vaši rodinu a přivítat nový rok s radostí a láskou.
děti silvestr
Silvestr a děti

Silvestr je časem oslav, zábavy a naděje na příští rok, a mnoho rodin se snaží najít způsob, jak tuto magickou noc sdílet s dětmi. Zde je několik tipů, kde trávit Silvestr s dětmi a jak vytvořit pro ně nezapomenutelný zážitek:

1. Rodinná silvestrovská party doma

Jednou z možností je uspořádat rodinnou Silvestrovskou párty přímo doma. Můžete si připravit vlastní speciální večeři, hrát společenské hry a sledovat ohňostroj na televizi. Nezapomeňte na tradiční odpočítávání do nového roku s dětmi.

2. Návštěva místního ohňostroje

Mnoho měst a obcí pořádá veřejné ohňostroje na Silvestra. To může být skvělá zábava pro děti. Před odjezdem se ujistěte, že máte dostatek teplého oblečení a vhodných prostředků pro děti, jako jsou sluchátka na ochranu sluchu.

3. Rodinný výlet na hory nebo do přírody

Pokud máte rádi přírodu, můžete zvážit rodinný výlet na hory nebo do národního parku. Mnoho z těchto míst pořádá speciální Silvestrovské akce s ohňostroji a oslavami ve venkovním prostředí.

4. Návštěva zábavního parku nebo zoo

Zábavní parky a zoo často pořádají speciální akce na Silvestra pro rodiny s dětmi. Můžete strávit den v zábavě a pak sledovat ohňostroj ve speciálním prostředí.

5. Silvestr na pobřeží

Pokud žijete poblíž moře nebo oceánu, může být Silvestr na pláži krásným zážitkem. Děti si mohou hrát na písku a pozorovat ohňostroj nad vodou.

6. Dobrovolnictví a dobročinnost

Silvestr může být také příležitostí učit děti o dobročinnosti a pomoci těm, kteří to potřebují. Zapojte se do dobročinných akcí nebo volontariátu a ukažte dětem důležitost pomáhání druhým.

7. Tradiční oslavy

Můžete také trávit Silvestr tradičním způsobem tím, že budete sledovat televizní přenosy oslav z celého světa a uděláte si vlastní odpočet do nového roku.

K TÉMATU  Zemřel Vlastimil Harapes

Nezapomeňte, že děti mají různé potřeby a preference, takže je důležité brát v úvahu jejich věk a zájmy při plánování Silvestrova. Cílem je vytvořit pro ně bezpečné a zábavné prostředí, kde si mohou užít magii Silvestra a vítání nového roku s radostí a láskou rodiny.

MOHLO BY SE HODIT

5 míst, kde je zakázaná pyrotechnika: Chcete si užít Silvestra bez rachejtlí?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Ne, že by za vás bylinky vyřešily veškerá kila přibraná během vánočních svátků. Pokud je ale rády používáte, mohou vám pomoct nastartovat vaše trávení a tělo pak bude snadněji odbourávat nahromaděné tuky. Jestli jste se tedy rozhodly začít s hubnutím, klidně po nich sáhněte.
Celé léto jste strávila v teniskách, protože vám sráží sebevědomí neposlušný vbočený palec? Nechodíte kvůli němu ani na pedikúru? V tom případě vám prozradíme, jak na něj vyzrát, abyste další léto byla do sandálů připravená.
Suchý šampon, to je pomocník mnoha z nás, o kterém jste už jistě slyšely. Jak s ním ale pracovat, aby se skutečně stal vaším přítelem do nepohody? Naučte se to!
Kde začít? Anální sex rozhodně nepatří mezi okrajové praktiky, ale přesto se mu spousta párů z rozličných důvodů vyhýbá. Obvykle kvůli strachu z neznámého. Přeci jen jde o milování, které je opředeno různými mýty, polopravdami a absolutními nepravdami. V tomto článku se dozvíte důležitá fakta i rady, jak si první milování „do zadku“ užít bez rizika bolesti či „voňavé“ nehody.
Jamu je tradiční indonéský lék z kořenů, bylin, květů, kůry a koření. Vyrábí se již více než 1200 let z čerstvých surovin, jako jsou tamarind, galangal, zázvor a kurkuma. V Indonésii se podává prakticky na každém kroku, například i v masážních salonech či při léčebných sezeních. Nejenom, že Indonésanům chutná, ale je také prospěšný pro lidské zdraví. Jak si jej vyrobit, a s kterými neduhy nám dokáže pomoci?
Sychravé počasí střídá prosluněné dny. Ráno vycházíme ven téměř v mrazu, odpoledne šplhají teploty ke dvaceti stupňům. Právě toto období patří k těm, kdy se nachlazení nejspíš nevyhneme. Pokud ale znáte triky našich babiček na posílení imunity a přírodní léčbu rýmy a kašle, ničeho se obávat nemusíte.
S teenagery to občas nebývá snadné. Začnou být drzí, odmlouvat, prosazovat více své názory a nám najednou připadá, že jsme na ně krátcí. Paradoxní ale je, že právě v těchto dobách vás, vaši lásku a péči váš potomek potřebuje nejvíc. Řekneme vám, jak s ním udržet hezký vztah pomocí každodenních činností.
Recepty na bezlepkové cukroví vyřeší problém s vánočním mlsáním, pokud máte vy nebo někdo z rodiny intoleranci na lepek. Vždyť co by to bylo za Vánoce bez cukroví? Takhle se omezovat nemusíte a ani nepoznáte, že je cukroví na stole vlastně bezlepková dieta.
Máte pocit, že jste vždy třetí kolo, pokud jde o vašeho partnera a jeho telefon? Představte si toto: jste nadšená z rande se svým partnerem – bude to první noc v tomto týdnu, kdy budete trávit čas společně. Ale když se dostanete do restaurace, nepustí telefon z ruky.
S příchodem nového roku se obnovily módní kolekce v oblíbených i méně oblíbených obchodech. Loňské zboží vystřídalo letošní a my si již mohli všimnout toho, co se bude letos nosit. Stejně jako vloni, i letos se bude naše pozornost upínat k modelům, které ohlásily svůj velký comeback. I letošnímu roku budou dominovat kousky, které známe z devadesátých let a které po nějakou dobu upadly do zapomnění.
Ranní sex rozhodně má něco do sebe. Většina z nás se mu ale vyhýbá a to je velká škoda. Věděli jste, že sex po ránu má podobné účinky jako třeba ranní káva?

Výběr článků

Léto se pomalu loučí a my se již nemůžeme dočkat, až se v našem šatníku objeví svěží a nové podzimní kousky. Představujeme vám barvy, které jsou letos na podzim in. Pojďte se inspirovat - tohle je podzimní móda!
Pod pojmem detox si nepředstavujte plán na zhubnutí. Mělo by jít spíš o odlehčení po období, kdy jste hřešily a pochutnávaly si na potravinách, které nejsou pro tělo ideální. Čekat na jaro nemusíte. Detox můžete spustit kdykoli. Jen je potřeba přizpůsobit výběr potravin ročnímu období.
Mykóza je velmi nepříjemný, ale celkem běžný druh infekce. Její příčinou jsou houby, které se běžně vyskytují v našem prostředí. Pokud se kůže nohou nakazí, trápí ji nejen estetické nedostatky, ale také svědí nebo pálí. Při přemnožení hub dochází ke vzniku zánětů.

Nepřehlédněte

Jógu zná v dnešní době snad každý a vysoké procento z nás jí doma nebo v tělocvičně dokonce cvičí. Tato relaxační cvičení se vždy provádějí zpomaleně a využívají všech svalů v těle. Jóga má díky tomu skvělé zpevňující a detoxikační vlastnosti. Není sice na hubnutí tak efektivní jako aerobik, nicméně je to velice funkční způsob, jak formovat své tělo. Pokud jógu milujete nebo s ní teprve začínáte, určitě se seznamte se 7 pozicemi, které tvoří samotný základ jógy a pro vaše tělo dokáží vykonat zázraky!
S výskytem a rychlým šířením koronaviru po celém světě jsme byli bohužel dohnáni k různým opatřením, aby se nákaze zabránilo. Jedním z nich je karanténa.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek