Pátek , 07. 10. 2022

Justýna

Slavní gayové, kteří jsou opravdoví krasavci! Kdo nás oslovil nejvíce?

Zimní dny přímo vybízejí naši fantazii, aby si tak trochu popustila uzdu a koukla se po nádherných a charismatických mužích, kteří se okolo nás vyskytují. Teď se podíváme na ty, kteří jsou nejen slavní, ale také naprosto nedostupní. Dali totiž přednost jiným mužům! Gayové, a přitom takoví krasavci! Fňuk!
slavní gayové
Gayové a taky krasavci! (zdroj foto: www.123rf.com)

10. 12. 2020

Ricky Martin

Latinskoamerický temperament, nádherný sametový hlas, tělo boha, krásné pronikavé oči, a dokonalé taneční umění – to je Ricky Martin, který už dlouhá desetiletí patří mezi ikony hudebního i kulturního života. Slavní gayové ho ukořistili do svých sítí.

Nádherný chlap, který v rámci Latinské Ameriky patří mezi jednu z největších osobností, ale po objetí žen netouží. Klipy, kde je obklopen spoře oděnými kráskami, tak můžete klidně považovat za dobře míněný žert. Ricky Martin totiž po dlouhé době spekulací veřejně přiznal, že je na muže.

Miliony fanynek po celém světě zatlačily slzu a dodnes doufají, že si to ještě rozmyslí. Zřejmě ale nerozmyslí, protože je šťastně provdán za svého manžela, kterým je malíř se syrskými kořeny, Jwan Yosef. A společně vychovávají už čtvrté dítě.

Zamilovanost a rodinná pohoda z nich čiší, a kromě kulturním aktivitám se také nezdráhají podpořit LGBTQ komunitu a veřejně vystupovat za právo na svou lásku. Rodina byla u Rickyho vždy na prvním místě, a tak se jeho kalendář přizpůsobuje individuálním potřebám jeho dětí. Prostě gayové k pohledání!

Asi se tedy budeme muset poohlédnout po jiných krasavcích…

Neil Patrick Harris

Pokud jste alespoň jednou viděli dnes již kultovní seriál Jak jsem poznal vaši matku, který je v oblíbenosti přirovnáván k Přátelům z devadesátek, nemohli jste si nevšimnout nejvýstřednější postavy celého seriálu. Barney Stinson – sukničkář, ujetý chlápek, který má city snad jen ke svému blogu nebo knize, kterou si sám píše.

Hezoun, který dostane téměř každou sukni, na kterou si pomyslí. Jeho výroky zlidověly a „nahoď oblek,“ „jsem boží,“ „už se znáš s Tedem?“ prostě zlidověly. Stejně jako jeho nekonečné léčky, kterými svádí holky.

Těžko si představit, že někdo, kdo hraje tak důmyslného svůdníka, ve skutečnosti o ženy nejeví zájem. Neil Patrick Harris, který patří mezi hollywoodské fešáky, se živí nejen jako herec, ale i jako moderátor. Umí také skvělé kouzelnické triky.

K TÉMATU  Je těžké se neusmát! Černé kočky skákají, padají, hrají si, jsou zvědavé a lekají se věcí kolem. Tohle vám zaručeně zvedne náladu!

 V roce 2015 dokonce moderoval udílení prestižních Oscarů. V roce 2010 byl jmenován jedním z 20 nejvlivnějších lidí na celém světě. A to i díky tomu, že otevřeně bojuje za práva LGBTQ komunity.

Už roky žije v pevném svazku s Davidem Burtkou, a společným životem se rádi pochlubí na svém účtu na Instagramu. Společně jako gayové vychovávají dvě děti, které jsou pro Neila podle jeho slov „největším požehnáním.“ Jak je vidět, i na tohoto krasavce si musíme nechat zajít chuť.

Karel Kovář

Teprve třiadvacetiletý krasavec se v našem malém rybníčku proslavil tím, že ve velmi mladém věku začal natáčet videa a stal se tak nejúspěšnějším youtuberem u nás. V současné době působí jako moderátor.

V minulosti se krom youtuberství věnoval také let´s playingu nebo vlogům. Pardubický rodák se také zúčastnil desáté řady oblíbené televizní taneční soutěže StarDance… když hvězdy tančí, kde vybojoval krásné 4. místo.

Na YouTube má dva největší kanály, jeden pod přezdívkou Kovy, druhý Gameballcz. Přitom na kanálu Kovy měl na konci roku 2019 neuvěřitelných 800 tisíc odběratelů. Ve svých videích se kromě obecných témat nevyhýbá ani politickým tématům. Zajímá se o světové dění, svět médií a politiku.

V roce 2017 vydal knihu s názvem Ovšem, kde je kromě jiného veřejně přiznal k tomu, že cítí náklonnost k mužům. Jeho partnerem je již několik let módní stylista Miroslav Romaniv. Jak je vidět, ani zde jeho zaryté fanynky nemohly dostát svého.

Věděli jste, že tito slavní krasavci jsou gayové?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Šárka Vaňková: Nevím, co by se muselo stát, abych se vrátila do Čech! Jsem na Slovensku šťastná!

Jsou to super samice. Věříte, že těmhle dámám z Ameriky i Čech už bylo padesát?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Klimakterium neboli menopauza je přirozené období v životě ženy, které může nastat kdykoli mezi 45. až 55. rokem života. Organismus pozvolna přejde z reprodukční fáze do fáze klidové. Tahle fyziologická životní etapa se prostě nedá zastavit ani obejít. A tělo vám může připravit horké chvilky právě ve věku, kdy se cítíte tak skvěle. Dá se ale to zvládnout.
Animované filmy mají právě teď v kinech žně. Sázkou na jistotu je bezesporu Toy Story 4: Příběh hraček, který sklízí samou chválu. Pro nejmenší jsou tu Angry Birds ve filmu 2, oživlý svět stavebnice přináší Playmobil ve filmu a čerstvým přírůstkem je zvířecí animák Psí kusy. Napovíme, na co s dětmi nebo celou rodinou vyrazit.
V počátcích každého vztahu je velmi těžké odhadnout, jak je ten druhý naladěn, jaká témata ho uvádějí do rozpaků a které mu naopak vůbec nevadí, nebo ho dokonce těší. Pokud spolu ale trávíte romantický večer, vždycky dopadne velmi nechvalně, pokud stočíte řeč na jedno z níže uvedených témat.
Léto už je v plném proudu a s ním i více či méně nutné doplňování a obměňování šatníku. Co by ale v sestavování našeho šatníku na teplé měsíce mělo hrát největší roli, jsou materiály oblečení. Víte, které jsou ty nejvíce vhodné na léto, a kterým je lepší se v obchodě raději obloukem vyhnout?
Vědci tvrdí, že lunární cykly mohou souviset třeba s délkou spánku a menstruačními cykly. Vše je ale předmětem sporů. Jak si stojí věda a její pátrání po příčinách nespavosti u lidí? A v čem nás ještě měsíc a jeho cyklus ovlivňuje? Podíváme se na dopady měsíce na lidskou psychiku, zdraví i běžný denní režim.
Nejčastějším důvodem proč se lidé často přikloní k obědu z polední nabídky restaurace a svačině ve formě nějaké rychlovky z večerky naproti je to, že nemají čas si na každý den připravovat domácí pestrou stravu. V dnešní době je ale řešení celkem jednoduché a na trhu je k dostání nespočet krabičkových diet.
Začínáte pociťovat nepříznivé příznaky menopauzy nebo se jim chcete do budoucna co nejvíce vyhnout? Přinášíme vám pár tipů, jak toho docílit.
Ve většině medií proběhla zpráva nejen o oceněných filmech a osobnostech v anketě Český lev, ale také o tom, kdo měl co na sobě. Dress code, neboli pravidla oblékání na určité události, mnoho umělců nedodrželo. Ve světě nedodržování takových pravidel může znamenat i zákaz vstupu na dané místo. Co znamenají jednotlivé pojmy na pozvánkách na akce?
Avokádo se řadí mezi superpotraviny – a to rozhodně právem, je totiž plné zdraví prospěšných benefitů. Stalo se základem mnoha profesionálních kuchyní, jelikož je prakticky univerzální ingrediencí při vaření a je součástí vyvážené stravy. Jaké jsou jeho zdravotní výhody a jak si připravit tu nejlepší avokádovou pomazánku?
V dnešní době si již neumíme představit náš každodenní život bez přítomnosti smartphonů, internetu a neustálého chatování. Vždy tomu tak ale nebylo a tyto formy komunikace se staly našimi každodenními partnery až na konci 20. století. Představte si ale, jak by se historie odvíjela, kdyby tyto technologie byly dostupné před stovkami nebo dokonce tisíci let? Jak by mohly změnit život známých hrdinů z minulosti a populárních literárních postav? Pokud by známé literární postavy používaly Viber, jednu z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě, jejich příběhy by se třeba odvíjely zcela jinak.

Nepřehlédněte

Definice sendvičové generace je jasná. Je to jak šunka a sýr v sendviči, stlačeni mezi péči o děti a rodiče či prarodiče. Děti, které jsou na nás ještě závislé a zároveň je nutné pečovat o stárnoucí rodiče a prarodiče jednoho z manželů, v horších případech dokonce obou. A práci za vás také nikdo neudělá. Jak si zachovat zdravý rozum, klid a v této psychicky i finančně náročné situaci?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek