Čtvrtek , 07. 12. 2023

Ambrož

Slavní gayové, kteří jsou opravdoví krasavci! Kdo nás oslovil nejvíce?

Zimní dny přímo vybízejí naši fantazii, aby si tak trochu popustila uzdu a koukla se po nádherných a charismatických mužích, kteří se okolo nás vyskytují. Teď se podíváme na ty, kteří jsou nejen slavní, ale také naprosto nedostupní. Dali totiž přednost jiným mužům! Gayové, a přitom takoví krasavci! Fňuk!
slavní gayové
Gayové a taky krasavci! (zdroj foto: www.123rf.com)

10. 12. 2020

Ricky Martin

Latinskoamerický temperament, nádherný sametový hlas, tělo boha, krásné pronikavé oči, a dokonalé taneční umění – to je Ricky Martin, který už dlouhá desetiletí patří mezi ikony hudebního i kulturního života. Slavní gayové ho ukořistili do svých sítí.

Nádherný chlap, který v rámci Latinské Ameriky patří mezi jednu z největších osobností, ale po objetí žen netouží. Klipy, kde je obklopen spoře oděnými kráskami, tak můžete klidně považovat za dobře míněný žert. Ricky Martin totiž po dlouhé době spekulací veřejně přiznal, že je na muže.

Miliony fanynek po celém světě zatlačily slzu a dodnes doufají, že si to ještě rozmyslí. Zřejmě ale nerozmyslí, protože je šťastně provdán za svého manžela, kterým je malíř se syrskými kořeny, Jwan Yosef. A společně vychovávají už čtvrté dítě.

Zamilovanost a rodinná pohoda z nich čiší, a kromě kulturním aktivitám se také nezdráhají podpořit LGBTQ komunitu a veřejně vystupovat za právo na svou lásku. Rodina byla u Rickyho vždy na prvním místě, a tak se jeho kalendář přizpůsobuje individuálním potřebám jeho dětí. Prostě gayové k pohledání!

Asi se tedy budeme muset poohlédnout po jiných krasavcích…

Neil Patrick Harris

Pokud jste alespoň jednou viděli dnes již kultovní seriál Jak jsem poznal vaši matku, který je v oblíbenosti přirovnáván k Přátelům z devadesátek, nemohli jste si nevšimnout nejvýstřednější postavy celého seriálu. Barney Stinson – sukničkář, ujetý chlápek, který má city snad jen ke svému blogu nebo knize, kterou si sám píše.

Hezoun, který dostane téměř každou sukni, na kterou si pomyslí. Jeho výroky zlidověly a „nahoď oblek,“ „jsem boží,“ „už se znáš s Tedem?“ prostě zlidověly. Stejně jako jeho nekonečné léčky, kterými svádí holky.

Těžko si představit, že někdo, kdo hraje tak důmyslného svůdníka, ve skutečnosti o ženy nejeví zájem. Neil Patrick Harris, který patří mezi hollywoodské fešáky, se živí nejen jako herec, ale i jako moderátor. Umí také skvělé kouzelnické triky.

K TÉMATU  Vánoční přání: Vyrobte si vlastní krásná, pro své blízké! Inspirujte se originálními nápady, které vás možná překvapí!

 V roce 2015 dokonce moderoval udílení prestižních Oscarů. V roce 2010 byl jmenován jedním z 20 nejvlivnějších lidí na celém světě. A to i díky tomu, že otevřeně bojuje za práva LGBTQ komunity.

Už roky žije v pevném svazku s Davidem Burtkou, a společným životem se rádi pochlubí na svém účtu na Instagramu. Společně jako gayové vychovávají dvě děti, které jsou pro Neila podle jeho slov „největším požehnáním.“ Jak je vidět, i na tohoto krasavce si musíme nechat zajít chuť.

Karel Kovář

Teprve třiadvacetiletý krasavec se v našem malém rybníčku proslavil tím, že ve velmi mladém věku začal natáčet videa a stal se tak nejúspěšnějším youtuberem u nás. V současné době působí jako moderátor.

V minulosti se krom youtuberství věnoval také let´s playingu nebo vlogům. Pardubický rodák se také zúčastnil desáté řady oblíbené televizní taneční soutěže StarDance… když hvězdy tančí, kde vybojoval krásné 4. místo.

Na YouTube má dva největší kanály, jeden pod přezdívkou Kovy, druhý Gameballcz. Přitom na kanálu Kovy měl na konci roku 2019 neuvěřitelných 800 tisíc odběratelů. Ve svých videích se kromě obecných témat nevyhýbá ani politickým tématům. Zajímá se o světové dění, svět médií a politiku.

V roce 2017 vydal knihu s názvem Ovšem, kde je kromě jiného veřejně přiznal k tomu, že cítí náklonnost k mužům. Jeho partnerem je již několik let módní stylista Miroslav Romaniv. Jak je vidět, ani zde jeho zaryté fanynky nemohly dostát svého.

Věděli jste, že tito slavní krasavci jsou gayové?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Šárka Vaňková: Nevím, co by se muselo stát, abych se vrátila do Čech! Jsem na Slovensku šťastná!

Jsou to super samice. Věříte, že těmhle dámám z Ameriky i Čech už bylo padesát?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Přestože má jít o svátky klidu a míru, jsou Vánoce často spojené s nákupním šílenstvím. Lidé v České republice nakupují čím dál tím více dárků a zvyšují se i výdaje spojené s Vánocemi. Kolik tedy v průměru Češi za Vánoce utratí? A je vůbec možné při nákupu vánočních dárků výrazněji ušetřit? Na to se podíváme v tomto článku.
Čokoláda. Komodita, která dokáže hýbat světem. Člověka umí zbavit stresu a navodit nám pocity štěstí, a to díky uvolňování dopaminu, po kterém se cítíme zkrátka šťastní a uvolnění. Je to zdroj rychlé energie právě proto, že je bohatá na sacharidy. Čokoláda svou vůní a chutí na jazyku dokáže vyvolat krásné vzpomínky a nám navodit příjemný pocit po celém těle.
V životě jsem si nikdy nevedla špatně po finanční stránce, to však neznamená, že bych si mohla nějak vyskakovat. Proto jsem začala přemýšlet, kde přijít k dalším penězům. Pak jsem narazila na nabídku online casina, přišlo mi to jako skvělá možnost, jak si přivydělat z domova. Řekla jsem si, že zkusím štěstí. To jsem však ještě nevěděla, že je to jedna velká past.
První česká superstar se odehrála roku 2004 … Ano, počítáte správně, je tomu už neuvěřitelných 17 let! A my máme stále v živé paměti některé z finalistů této obrazovky neopouštějící soutěže. Pamatujete si je všechny? A jak se dnes asi mají? Změnila je Superstar na celý život, nebo se spíše vrátili do zajetých kolejí? Posuďte sami.
Sychravé počasí střídá prosluněné dny. Ráno vycházíme ven téměř v mrazu, odpoledne šplhají teploty ke dvaceti stupňům. Právě toto období patří k těm, kdy se nachlazení nejspíš nevyhneme. Pokud ale znáte triky našich babiček na posílení imunity a přírodní léčbu rýmy a kašle, ničeho se obávat nemusíte.
Kdo by neznal milou Rachel ze seriálu Přátelé? Jennifer Aniston tato role jednoznačně proslavila. Od té doby ale natočila spoustu filmů, kde jsme mohli obdivovat její herecký talent a nestárnoucí krásu. Na hollywoodském výsluní tak zůstává nadále, a nevypadá to, že by se chystala odejít. Ale i ona má občas dny jako „pouhý smrtelník“. Co jste o ní určitě nevěděli?

Nepřehlédněte

Když je zmínka o mandlovém mléce, možná vás na prvním místě napadne jeho přínos v kuchyni. Je velmi populární u lidí alergických na laktózu, vegetariánů či vitariánů. Mandlové mléko však může mít i zcela odlišné využití. Může vám totiž pomoct ke zdravým vlasům a pleti.
Většina obyvatelstva spíše řeší naprostý opak, a to, jak zhubnout nebo minimálně, jak nepřibrat. Každý závidí těm, kteří nemají sklon k tloustnutí. Nicméně na vše existují dva pohledy a žádný extrém není dobrý. Co když opravdu potřebujete přibrat?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek