Úterý , 25. 06. 2024

Ivan

Slavní gayové, kteří jsou opravdoví krasavci! Kdo nás oslovil nejvíce?

Zimní dny přímo vybízejí naši fantazii, aby si tak trochu popustila uzdu a koukla se po nádherných a charismatických mužích, kteří se okolo nás vyskytují. Teď se podíváme na ty, kteří jsou nejen slavní, ale také naprosto nedostupní. Dali totiž přednost jiným mužům! Gayové, a přitom takoví krasavci! Fňuk!
slavní gayové
Gayové a taky krasavci! (zdroj foto: www.123rf.com)

10. 12. 2020

Ricky Martin

Latinskoamerický temperament, nádherný sametový hlas, tělo boha, krásné pronikavé oči, a dokonalé taneční umění – to je Ricky Martin, který už dlouhá desetiletí patří mezi ikony hudebního i kulturního života. Slavní gayové ho ukořistili do svých sítí.

Nádherný chlap, který v rámci Latinské Ameriky patří mezi jednu z největších osobností, ale po objetí žen netouží. Klipy, kde je obklopen spoře oděnými kráskami, tak můžete klidně považovat za dobře míněný žert. Ricky Martin totiž po dlouhé době spekulací veřejně přiznal, že je na muže.

Miliony fanynek po celém světě zatlačily slzu a dodnes doufají, že si to ještě rozmyslí. Zřejmě ale nerozmyslí, protože je šťastně provdán za svého manžela, kterým je malíř se syrskými kořeny, Jwan Yosef. A společně vychovávají už čtvrté dítě.

Zamilovanost a rodinná pohoda z nich čiší, a kromě kulturním aktivitám se také nezdráhají podpořit LGBTQ komunitu a veřejně vystupovat za právo na svou lásku. Rodina byla u Rickyho vždy na prvním místě, a tak se jeho kalendář přizpůsobuje individuálním potřebám jeho dětí. Prostě gayové k pohledání!

Asi se tedy budeme muset poohlédnout po jiných krasavcích…

Neil Patrick Harris

Pokud jste alespoň jednou viděli dnes již kultovní seriál Jak jsem poznal vaši matku, který je v oblíbenosti přirovnáván k Přátelům z devadesátek, nemohli jste si nevšimnout nejvýstřednější postavy celého seriálu. Barney Stinson – sukničkář, ujetý chlápek, který má city snad jen ke svému blogu nebo knize, kterou si sám píše.

Hezoun, který dostane téměř každou sukni, na kterou si pomyslí. Jeho výroky zlidověly a „nahoď oblek,“ „jsem boží,“ „už se znáš s Tedem?“ prostě zlidověly. Stejně jako jeho nekonečné léčky, kterými svádí holky.

Těžko si představit, že někdo, kdo hraje tak důmyslného svůdníka, ve skutečnosti o ženy nejeví zájem. Neil Patrick Harris, který patří mezi hollywoodské fešáky, se živí nejen jako herec, ale i jako moderátor. Umí také skvělé kouzelnické triky.

K TÉMATU  Jsou feministky jen nebezpečné hysterky, co nenávidí muže?

 V roce 2015 dokonce moderoval udílení prestižních Oscarů. V roce 2010 byl jmenován jedním z 20 nejvlivnějších lidí na celém světě. A to i díky tomu, že otevřeně bojuje za práva LGBTQ komunity.

Už roky žije v pevném svazku s Davidem Burtkou, a společným životem se rádi pochlubí na svém účtu na Instagramu. Společně jako gayové vychovávají dvě děti, které jsou pro Neila podle jeho slov „největším požehnáním.“ Jak je vidět, i na tohoto krasavce si musíme nechat zajít chuť.

Karel Kovář

Teprve třiadvacetiletý krasavec se v našem malém rybníčku proslavil tím, že ve velmi mladém věku začal natáčet videa a stal se tak nejúspěšnějším youtuberem u nás. V současné době působí jako moderátor.

V minulosti se krom youtuberství věnoval také let´s playingu nebo vlogům. Pardubický rodák se také zúčastnil desáté řady oblíbené televizní taneční soutěže StarDance… když hvězdy tančí, kde vybojoval krásné 4. místo.

Na YouTube má dva největší kanály, jeden pod přezdívkou Kovy, druhý Gameballcz. Přitom na kanálu Kovy měl na konci roku 2019 neuvěřitelných 800 tisíc odběratelů. Ve svých videích se kromě obecných témat nevyhýbá ani politickým tématům. Zajímá se o světové dění, svět médií a politiku.

V roce 2017 vydal knihu s názvem Ovšem, kde je kromě jiného veřejně přiznal k tomu, že cítí náklonnost k mužům. Jeho partnerem je již několik let módní stylista Miroslav Romaniv. Jak je vidět, ani zde jeho zaryté fanynky nemohly dostát svého.

Věděli jste, že tito slavní krasavci jsou gayové?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Šárka Vaňková: Nevím, co by se muselo stát, abych se vrátila do Čech! Jsem na Slovensku šťastná!

Jsou to super samice. Věříte, že těmhle dámám z Ameriky i Čech už bylo padesát?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Mnohé druhy zeleniny a ovoce v minulosti rozhodně nevypadaly a nechutnaly tak jako dnes. Lidé si je vyšlechtili k obrazu svému. Otázkou je, jestli je to na škodu, nebo k užitku. Seznamte se s těmi nejznámějšími vyšlechtěnými druhy plodů, které dříve byly úplně jiné.
Ve věku 95 let nás opustila uznávaná spisovatelka a scenáristka Hermína Franková, známá především díky svému dílu "Dívka na koštěti". Informaci o jejím úmrtí zveřejnil Český PEN klub. Pohřeb proběhne 19. června 2024 ve 13.20 v Malé obřadní síni krematoria v Praze-Strašnicích. Franková zanechala významný otisk v české literatuře a filmové tvorbě.
Zrovna teď je ten správný čas začít chodit do sauny. Proč? Sauna totiž umí zlepšit imunitu, a zabránit tak častému onemocnění. V neposlední řadě vám také dovede vylepšit psychiku!
Tu a tam každý z nás dostane chuť na dobrý koktejl. Jenže… Když se snažíte nějaké to kilo shodit nebo si chcete udržet štíhlou linii, máte logicky trochu zábrany. Nebo výčitky. Ostatně alkohol zrovna patří k nápojům, kterým bychom se pro štěstí své váhy měli vyhýbat. Ovšem naštěstí ne tak docela.
Uznávaný a oblíbený šéfkuchař, porotce soutěže MasterChef, odborník přes gastronomii, tím vším se po profesní stránce může Přemek Forejt pyšnit. O to větší šok je jeho spolupráce s nejoblíbenějším fast foodovým řetězcem McDonald's.
Modelek je po celém světe velké množství. Jejich konkurence je opravdu vysoká. Do světa reflektorů se ale dostanou jen ty nejlepší. Ovšem co to znamená nejlepší? Nejvyšší? Nejhubenější? Nejkrásnější? Nejmladší? To vše má svůj úhel pohledu. Jsou totiž modelky, jejichž kariéra skončí tak rychle, jak začala, a oproti tomu jsou i takové, které jsou stále žádané i ve věku (nebo právě proto), kdybychom si spíše řekli, že už takové povolání není zcela vhodné.
Solární světélka, zapíchaná podél chodníčku, udělají také příjemnou atmosféru. Ale noční osvětlení zahrady, jako je tohle, vás přenese rovnou do pohádky. Světla zavěšená v koruně stromu nebo naopak umístěná u kmene menších stromků vytváří ve tmě přímo čarovnou náladu.
V pražském Rudolfínu se odehrál večer plný emocí a překvapení, kde 31. ročník cen Český lev odhalil své hrdiny. Večer, kdy se historie prolínala s novou tvorbou, přinesl do popředí talent, který čekal na svůj okamžik čtyři desetiletí. Simona Peková, jejíž výkon ve filmu "Přišla v noci" ji vyřadil z řad nekorunovaných králů českého filmu, se stala symbolem večera. Zatímco "Bratři" si odnesli titul za nejlepší film, byl to právě seriál "Volha" a snímek "Bod obnovy", kdo dominoval počtem ocenění. Které momenty letošního ceremoniálu vás nejvíce oslovily a jaký film či umělec pro vás byl objevem roku?
Správné sezení na záchodě je stejně důležité, jako například sezení u pracovního stolu s počítačem. I když je vyprazdňování naprosto přirozený jev, většina z nás ho provádí špatně. Představíme vám ty největší chyby, kterých se na toaletě při vykonávání potřeby dopouští každý z nás. O jaké se jedná?
Nejradši byste křičeli, dupali nebo někoho doslova uškrtili! Něco vás tak moc naštvalo, že se nedokážete kontrolovat a vámi proudí jedna emoce za druhou.
Rozhodli jste se zhubnout přebytečná kila? Chcete konečně dosáhnout vysněné štíhlé linie? Doporučujeme vsadit na plavání. Jen málokdo si uvědomuje, jak efektivním sportem plavání vlastně je. Pojďme si prozradit, jak dlouho musíme plavat, abychom konečně zhubli.
Ekologická a přátelská vůči přírodě. Přesně taková je udržitelná móda, která se za poslední roky stala doslova hitem. Co vlastně představuje a v čem má tento alternativní přístup k módě své kouzlo?

Výběr článků

Bolest při pohlavním styku, bolestivá menstruace a problémy s početím. To všechno se může skrývat pod diagnózou endometriózy. Endometrióza je gynekologické onemocnění, které postihuje řadu žen především v plodném věku.
Jednou z možností, jak se podívat na své hubnutí, je právě podle odlišností jednotlivých krevních skupin. Někomu z vás možná právě tato metoda bude dávat smysl a dokáže s její pomocí shodit pár nadbytečných kil.
Katce se v posledních týdnech změnil život úplně naruby. „Dřív jsem se svým dítětem měla skvělý vztah, v posledním roce začal být však můj šestnáctiletý syn odtažitý a nechtěl si se mnou tolik povídat. Myslela jsem, že je to jen životní období. Pak ale přišel s tou nenadálou větou: Jsem gay, mami! Nevěděla jsem co odpovědět, vůbec jsem to nečekala. Nejradši bych utekla a chvíli ho neviděla! Co mám dělat, když to neschvaluju?“ ptá se.

Nepřehlédněte

Je tu! První článek, první krůček k cestě za posunem, učením se, přeměnou zaběhlých vzorců. Z upřímné zpovědi jedné odvážné ženy se dozvíte, proč za mnou přišla, kam se chce pomocí koučinku Emočních rovnic posunout i proč si vybrala právě mě. Bude to naše společná jízda - na rok, rok a půl. A vy budete u toho a nahlédnete tak do způsobu mé práce z první řady. Vaše Marcela Hlaváčková.
Strom ginkgo biloba je svými účinky proslulý již po staletí. Využíval se v tradiční čínské a ajurvédské medicíně. V Asii, odkud pochází, je v některých místech dokonce uctívaný.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek