Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Slavní gayové, kteří jsou opravdoví krasavci! Kdo nás oslovil nejvíce?

Zimní dny přímo vybízejí naši fantazii, aby si tak trochu popustila uzdu a koukla se po nádherných a charismatických mužích, kteří se okolo nás vyskytují. Teď se podíváme na ty, kteří jsou nejen slavní, ale také naprosto nedostupní. Dali totiž přednost jiným mužům! Gayové, a přitom takoví krasavci! Fňuk!
slavní gayové
Gayové a taky krasavci! (zdroj foto: www.123rf.com)

10. 12. 2020

Ricky Martin

Latinskoamerický temperament, nádherný sametový hlas, tělo boha, krásné pronikavé oči, a dokonalé taneční umění – to je Ricky Martin, který už dlouhá desetiletí patří mezi ikony hudebního i kulturního života. Slavní gayové ho ukořistili do svých sítí.

Nádherný chlap, který v rámci Latinské Ameriky patří mezi jednu z největších osobností, ale po objetí žen netouží. Klipy, kde je obklopen spoře oděnými kráskami, tak můžete klidně považovat za dobře míněný žert. Ricky Martin totiž po dlouhé době spekulací veřejně přiznal, že je na muže.

Miliony fanynek po celém světě zatlačily slzu a dodnes doufají, že si to ještě rozmyslí. Zřejmě ale nerozmyslí, protože je šťastně provdán za svého manžela, kterým je malíř se syrskými kořeny, Jwan Yosef. A společně vychovávají už čtvrté dítě.

Zamilovanost a rodinná pohoda z nich čiší, a kromě kulturním aktivitám se také nezdráhají podpořit LGBTQ komunitu a veřejně vystupovat za právo na svou lásku. Rodina byla u Rickyho vždy na prvním místě, a tak se jeho kalendář přizpůsobuje individuálním potřebám jeho dětí. Prostě gayové k pohledání!

Asi se tedy budeme muset poohlédnout po jiných krasavcích…

Neil Patrick Harris

Pokud jste alespoň jednou viděli dnes již kultovní seriál Jak jsem poznal vaši matku, který je v oblíbenosti přirovnáván k Přátelům z devadesátek, nemohli jste si nevšimnout nejvýstřednější postavy celého seriálu. Barney Stinson – sukničkář, ujetý chlápek, který má city snad jen ke svému blogu nebo knize, kterou si sám píše.

Hezoun, který dostane téměř každou sukni, na kterou si pomyslí. Jeho výroky zlidověly a „nahoď oblek,“ „jsem boží,“ „už se znáš s Tedem?“ prostě zlidověly. Stejně jako jeho nekonečné léčky, kterými svádí holky.

Těžko si představit, že někdo, kdo hraje tak důmyslného svůdníka, ve skutečnosti o ženy nejeví zájem. Neil Patrick Harris, který patří mezi hollywoodské fešáky, se živí nejen jako herec, ale i jako moderátor. Umí také skvělé kouzelnické triky.

K TÉMATUKarlos Vémola a jeho Lela: Jak šel čas se slavným párem, který bojoval s COVID-19

 V roce 2015 dokonce moderoval udílení prestižních Oscarů. V roce 2010 byl jmenován jedním z 20 nejvlivnějších lidí na celém světě. A to i díky tomu, že otevřeně bojuje za práva LGBTQ komunity.

Už roky žije v pevném svazku s Davidem Burtkou, a společným životem se rádi pochlubí na svém účtu na Instagramu. Společně jako gayové vychovávají dvě děti, které jsou pro Neila podle jeho slov „největším požehnáním.“ Jak je vidět, i na tohoto krasavce si musíme nechat zajít chuť.

Karel Kovář

Teprve třiadvacetiletý krasavec se v našem malém rybníčku proslavil tím, že ve velmi mladém věku začal natáčet videa a stal se tak nejúspěšnějším youtuberem u nás. V současné době působí jako moderátor.

V minulosti se krom youtuberství věnoval také let´s playingu nebo vlogům. Pardubický rodák se také zúčastnil desáté řady oblíbené televizní taneční soutěže StarDance… když hvězdy tančí, kde vybojoval krásné 4. místo.

Na YouTube má dva největší kanály, jeden pod přezdívkou Kovy, druhý Gameballcz. Přitom na kanálu Kovy měl na konci roku 2019 neuvěřitelných 800 tisíc odběratelů. Ve svých videích se kromě obecných témat nevyhýbá ani politickým tématům. Zajímá se o světové dění, svět médií a politiku.

V roce 2017 vydal knihu s názvem Ovšem, kde je kromě jiného veřejně přiznal k tomu, že cítí náklonnost k mužům. Jeho partnerem je již několik let módní stylista Miroslav Romaniv. Jak je vidět, ani zde jeho zaryté fanynky nemohly dostát svého.

Věděli jste, že tito slavní krasavci jsou gayové?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Šárka Vaňková: Nevím, co by se muselo stát, abych se vrátila do Čech! Jsem na Slovensku šťastná!

Jsou to super samice. Věříte, že těmhle dámám z Ameriky i Čech už bylo padesát?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Křik a pak pláč, pocity nepochopení a smutek. Výkyvy nálad jsou jen jedním z nepříjemných příznaků klimakteria. K těm dalším patří návaly, noční pocení a nespavost. I proto je přechod pro mnohé velkým strašákem. Jestli se to týká i vás, pak je na čase změnit myšlení a přístup. Nejde o žádné stigma! Klimakterium je přirozenou etapou v životě každé ženy a navíc v dnešní době existuje řada způsobů, jak toto období usnadnit.
Prázdniny a dovolené jsou za dveřmi. Ovšem letos budou pro mnohé z nás jiné. Místo koupání v teplém moři nás čeká ráchání v bazénech, studených řekách a ne vždy zrovna čistých rybnících či přehradách. Následkem pak může být řezání a pálení, které mnohé z nás tak důvěrně znají. Typické letní záněty totiž dokážou pořádně potrápit a zkazit volno.
Poslední dny před Štědrým dnem! Sobota bude nejspíš ve znamení úklidu, i tak byste si ale měly najít čas na odpočinek. Zlatá neděle je pak den pro nákup těch úplně posledních chybějících dárků. Horoskop krásy a duševního zdraví od astroložky Nadi Šmídové vám napoví, co vás může o víkendu potkat.
Plastická operace, která pomůže vyřešit problém nebo zvýšit sebevědomí, je v moderním světě dobrá věc. Ovšem jen tehdy, pokud se to s ní zkrátka nepřežene a výsledek vypadá řekněme opravdu reprezentativně. Bohužel ve světě slavných občas neplatí rčení, že v nejlepším se má přestat, proto se v záři reflektorů objevuje řada celebrit, které si na plastikách vybudovaly doslova závislost. Které z nich jsou opravdu odstrašujícím případem?
Znamení zvěrokruhu o nás prozradí mnohé. Napoví, které plemeno psa je pro nás tím pravým společníkem, prozradí i to, jaké jsou naše silné a slabé stránky. Dokonce upozorní na to, jakým jsme milencem. A kromě jiného i naznačí, jestli patříme mezi chytrá či méně inteligentní stvoření.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek