Domů » Zábava » Slavní » Slavní gayové, kteří jsou opravdoví krasavci! Kdo nás oslovil nejvíce?
Slavní

Slavní gayové, kteří jsou opravdoví krasavci! Kdo nás oslovil nejvíce?

slavní gayové
Gayové a taky krasavci! (zdroj foto: www.123rf.com)
Zimní dny přímo vybízejí naši fantazii, aby si tak trochu popustila uzdu a koukla se po nádherných a charismatických mužích, kteří se okolo nás vyskytují. Teď se podíváme na ty, kteří jsou nejen slavní, ale také naprosto nedostupní. Dali totiž přednost jiným mužům! Gayové, a přitom takoví krasavci! Fňuk!

Ricky Martin

Latinskoamerický temperament, nádherný sametový hlas, tělo boha, krásné pronikavé oči, a dokonalé taneční umění – to je Ricky Martin, který už dlouhá desetiletí patří mezi ikony hudebního i kulturního života. Slavní gayové ho ukořistili do svých sítí.

Nádherný chlap, který v rámci Latinské Ameriky patří mezi jednu z největších osobností, ale po objetí žen netouží. Klipy, kde je obklopen spoře oděnými kráskami, tak můžete klidně považovat za dobře míněný žert. Ricky Martin totiž po dlouhé době spekulací veřejně přiznal, že je na muže.

Miliony fanynek po celém světě zatlačily slzu a dodnes doufají, že si to ještě rozmyslí. Zřejmě ale nerozmyslí, protože je šťastně provdán za svého manžela, kterým je malíř se syrskými kořeny, Jwan Yosef. A společně vychovávají už čtvrté dítě.

Zamilovanost a rodinná pohoda z nich čiší, a kromě kulturním aktivitám se také nezdráhají podpořit LGBTQ komunitu a veřejně vystupovat za právo na svou lásku. Rodina byla u Rickyho vždy na prvním místě, a tak se jeho kalendář přizpůsobuje individuálním potřebám jeho dětí. Prostě gayové k pohledání!

Asi se tedy budeme muset poohlédnout po jiných krasavcích…

Neil Patrick Harris

Pokud jste alespoň jednou viděli dnes již kultovní seriál Jak jsem poznal vaši matku, který je v oblíbenosti přirovnáván k Přátelům z devadesátek, nemohli jste si nevšimnout nejvýstřednější postavy celého seriálu. Barney Stinson – sukničkář, ujetý chlápek, který má city snad jen ke svému blogu nebo knize, kterou si sám píše.

Hezoun, který dostane téměř každou sukni, na kterou si pomyslí. Jeho výroky zlidověly a „nahoď oblek,“ „jsem boží,“ „už se znáš s Tedem?“ prostě zlidověly. Stejně jako jeho nekonečné léčky, kterými svádí holky.

Těžko si představit, že někdo, kdo hraje tak důmyslného svůdníka, ve skutečnosti o ženy nejeví zájem. Neil Patrick Harris, který patří mezi hollywoodské fešáky, se živí nejen jako herec, ale i jako moderátor. Umí také skvělé kouzelnické triky.

 V roce 2015 dokonce moderoval udílení prestižních Oscarů. V roce 2010 byl jmenován jedním z 20 nejvlivnějších lidí na celém světě. A to i díky tomu, že otevřeně bojuje za práva LGBTQ komunity.

Už roky žije v pevném svazku s Davidem Burtkou, a společným životem se rádi pochlubí na svém účtu na Instagramu. Společně jako gayové vychovávají dvě děti, které jsou pro Neila podle jeho slov „největším požehnáním.“ Jak je vidět, i na tohoto krasavce si musíme nechat zajít chuť.

Karel Kovář

Teprve třiadvacetiletý krasavec se v našem malém rybníčku proslavil tím, že ve velmi mladém věku začal natáčet videa a stal se tak nejúspěšnějším youtuberem u nás. V současné době působí jako moderátor.

V minulosti se krom youtuberství věnoval také let´s playingu nebo vlogům. Pardubický rodák se také zúčastnil desáté řady oblíbené televizní taneční soutěže StarDance… když hvězdy tančí, kde vybojoval krásné 4. místo.

Na YouTube má dva největší kanály, jeden pod přezdívkou Kovy, druhý Gameballcz. Přitom na kanálu Kovy měl na konci roku 2019 neuvěřitelných 800 tisíc odběratelů. Ve svých videích se kromě obecných témat nevyhýbá ani politickým tématům. Zajímá se o světové dění, svět médií a politiku.

V roce 2017 vydal knihu s názvem Ovšem, kde je kromě jiného veřejně přiznal k tomu, že cítí náklonnost k mužům. Jeho partnerem je již několik let módní stylista Miroslav Romaniv. Jak je vidět, ani zde jeho zaryté fanynky nemohly dostát svého.

Věděli jste, že tito slavní krasavci jsou gayové?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Šárka Vaňková: Nevím, co by se muselo stát, abych se vrátila do Čech! Jsem na Slovensku šťastná!

Jsou to super samice. Věříte, že těmhle dámám z Ameriky i Čech už bylo padesát?