Pondělí , 30. 01. 2023

Robin

Pokračování ikonického Sexu ve městě: A jak to bude dál?

Všichni milovníci seriálu Sex ve městě jsou jako na jehlách Carrie Bradshaw, protože je to tady! Kýžené pokračování v podobě nových dílů. Otázkou však zůstává, jestli se i tato série bude držet původního stylu Sexu ve městě, anebo se spíše můžeme těšit na něco nového. A v neposlední řadě, jestli to celé autoři pokračováním leda nepokazí.
sex ve městě
Na luxusním obutí je Carrie Bradshaw závislá. (foto: instagram.com/andjustlikethathbo)

09. 12. 2021

Sex ve městě je klasikou mezi klasikami, která jen tak neunikne ničí pozornosti. Původní seriál vycházel v letech 1998 až 2004, přičemž se během té doby odvysílalo téměř sto epizod, ve kterých jste hltaly život svých oblíbených charakterů. Stejně jako jejich luxusní a neotřelé outfity. Tehdy nebyla žena, co by neznala jméno Manolo Blahnik (divačky jistě rozumí). Zároveň vznikly dva filmy volně navazující na Sex ve městě. Sice sklidily úspěch, ale vyvolaly také mnoho diskuzí. Vzniknout měl dokonce i třetí film, k tomu však, bohužel pro fanoušky, nakonec nedošlo. To už nás ale nemusí trápit, jelikož jsou tu konečně díly nové!

Sex ve městě bez Samanthy?

Otázkou, která trápí mnoho fanoušků je, zda bude nahrazena sexuchtivá Samantha Jones. Ta byla ztvárněna herečkou Kim Catrall, která však účast na nejnovější sérii s díky odmítla. Jednalo se přitom o důležitou postavu, která patřila mezi čtveřici oblíbených hrdinek. Podle oficiálního vyjádření tvůrců však rozhodně nemá dojít k nahrazení tak svéhlavého charakteru.

V seriálu se proto neobjeví a neobjeví se ani nikdo, kdo by Samanthu nahradil. Spekulovalo se o tom, zda právě postava Lisy Todd Wexley neslouží jako náhrada za Samanthu, herečka to však důrazně vyvrátila se slovy, že to rozhodně není cílem. Zůstává tak pouze oblíbené ženské trio Carrie, Charlotte a Miranda. Přibude k nim samozřejmě mnoho jiných a zajímavých postav.

Staré i nové tváře

Jednu z nových tváří, na kterou se v seriálu můžeme těšit, představuje herečka Sara Ramirez. Ztvární nonbinární queer postavu, přičemž vede podcast, kterého se Carrie často účastní. Je významná svým velkým srdcem, skvělým smyslem pro humor a má také důležitou roli vzhledem k aktuálnímu zastoupení různých pohlaví ve společnosti.

K TÉMATU  Nejlepší zahraniční komediální seriály všech dob! Jaký je váš favorit?

Těšit se můžeme také na řadu mužských herců, jedná se například o Davida Eigenberga, Evana Handlera či Maria Cantoneho. John Corbett (v seriálu Aidan Shaw) prohlásil, že by se také mohl objevit v některých epizodách nadcházející série. To jsme na to tedy zvědavé.

https://www.youtube.com/watch?v=Cy8Zz7Q56dY
Oficiální trailer seriálu And Just Like That… (zdroj: youtube.com/HBO Max)

Moderní a rozmanité charaktery

Nové díly slibují natěšeným divačkám opravdu rozmanitou škálu charakterů. Objeví se v nich totiž lidé různých národností, nebinární postavy a tak dál. Díky tomu bude show dozajista vskutku pestrá. Tento projekt jde proto přinejmenším na první pohled s dobou. Teď jen, aby vše co slibuje, opravdu splnil.

O čem nový Sex ve městě bude?

Asi trochu tápete co od nových epizod vlastně máte očekávat. Přinejmenším však stejně jako u předchozích sérií nepřijdete o všechny krásy New Yorku s jedinečnou Carrie, ostrou Mirandou a láskyplnou Charlotte. Hlavním tématem tak stále zůstává láska a přátelství v područí okázalé módy, jen se z hlavních hrdinek mezitím staly padesátnice. To však neznamená, že by jejich sexuální život upadl.

Kde najdete nové díly?

Čekání je u konce, nová kapitola Sexu ve městě s názvem A jak to bylo dál… je k vidění od 9. prosince. V tento den vyjdou první dva díly, přičemž zbývajících osm bude ke zhlédnutí každé úterý na HBO Max. Přece nemůžeme chtít všechno najednou? Takže si připravte popcorn a nezapomeňte, že láska je jediná značka, která nikdy nevyjde z módy.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

4+1 tipy na seriály, které každou ženu vtáhnou do děje

Dopřáváte si ranní sex? Měli byste! Na zdraví má blahodárný vliv

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Léto je pro rty extrémním obdobím: naše rty, stejně jako celý obličej, jsou vystaveny spalujícímu slunci, horkému suchému větru, někdy dokonce i slané mořské vodě. Navíc kvalita rtěnky, kterou na rty nanášíme také může přispět k podráždění už tak namáhaných rtů. Co tedy dělat, aby vaše rty vypadaly stále mladé, pevné a sladké? Dáme vám několik rad, jak o ně správně pečovat.
Připravit vše potřebné pro dítě na dva týdny do malého kufříku je velmi složitá věc. Proto bychom se měli při balení snažit, aby dítěti nic nechybělo, ale aby v kufru nemělo ani zbytečně moc nepotřebných věcí. Existují seznamy věcí, které si na letní tábor má dítě vzít, ale co opravdu potřebuje a bez čeho se neobejde? Vezměte si papír a tužku a sepište si seznam.
Základní pravidlo skutečné ženy zní: Na parfému se nešetří. Už slavná Coco Chanel nazvala parfém doplňkem, který vypoví o vzhledu ženy, a stále vám ji připomíná, když je zrovna pryč. Podle Francouzů jsou zase vůně, spodní prádlo a boty nejdůležitějšími prvky, které vytvářejí obraz ženy.
Součástí našeho vzhledu je samozřejmě i chrup. Když se na někoho usmějeme, někoho tím ohromíme, jiného zastrašíme. Abychom se těšili jen z té první reakce, měli bychom se o své zuby řádně starat, ať předejdeme nejen žloutnutí, ale také vypadaným zubům nebo kazům, které jen ničí náš zářivý úsměv.
Zařizujete si novou kuchyň a přišlo na výběr osvětlení? Máme pro vás pár tipů, jak ho vybrat, abyste se tam cítili příjemně a taky bezpečně. Přeci jen jde o místo, kde se používají nože a další náčiní, u kterého je třeba dbát opatrnosti.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek