Úterý , 25. 06. 2024

Ivan

Pokračování ikonického Sexu ve městě: A jak to bude dál?

Všichni milovníci seriálu Sex ve městě jsou jako na jehlách Carrie Bradshaw, protože je to tady! Kýžené pokračování v podobě nových dílů. Otázkou však zůstává, jestli se i tato série bude držet původního stylu Sexu ve městě, anebo se spíše můžeme těšit na něco nového. A v neposlední řadě, jestli to celé autoři pokračováním leda nepokazí.
sex ve městě
Na luxusním obutí je Carrie Bradshaw závislá. (foto: instagram.com/andjustlikethathbo)

09. 12. 2021

Sex ve městě je klasikou mezi klasikami, která jen tak neunikne ničí pozornosti. Původní seriál vycházel v letech 1998 až 2004, přičemž se během té doby odvysílalo téměř sto epizod, ve kterých jste hltaly život svých oblíbených charakterů. Stejně jako jejich luxusní a neotřelé outfity. Tehdy nebyla žena, co by neznala jméno Manolo Blahnik (divačky jistě rozumí). Zároveň vznikly dva filmy volně navazující na Sex ve městě. Sice sklidily úspěch, ale vyvolaly také mnoho diskuzí. Vzniknout měl dokonce i třetí film, k tomu však, bohužel pro fanoušky, nakonec nedošlo. To už nás ale nemusí trápit, jelikož jsou tu konečně díly nové!

Sex ve městě bez Samanthy?

Otázkou, která trápí mnoho fanoušků je, zda bude nahrazena sexuchtivá Samantha Jones. Ta byla ztvárněna herečkou Kim Catrall, která však účast na nejnovější sérii s díky odmítla. Jednalo se přitom o důležitou postavu, která patřila mezi čtveřici oblíbených hrdinek. Podle oficiálního vyjádření tvůrců však rozhodně nemá dojít k nahrazení tak svéhlavého charakteru.

V seriálu se proto neobjeví a neobjeví se ani nikdo, kdo by Samanthu nahradil. Spekulovalo se o tom, zda právě postava Lisy Todd Wexley neslouží jako náhrada za Samanthu, herečka to však důrazně vyvrátila se slovy, že to rozhodně není cílem. Zůstává tak pouze oblíbené ženské trio Carrie, Charlotte a Miranda. Přibude k nim samozřejmě mnoho jiných a zajímavých postav.

Staré i nové tváře

Jednu z nových tváří, na kterou se v seriálu můžeme těšit, představuje herečka Sara Ramirez. Ztvární nonbinární queer postavu, přičemž vede podcast, kterého se Carrie často účastní. Je významná svým velkým srdcem, skvělým smyslem pro humor a má také důležitou roli vzhledem k aktuálnímu zastoupení různých pohlaví ve společnosti.

K TÉMATU  Zoufalé manželky aneb zoufalost už od prvního řádku scénáře

Těšit se můžeme také na řadu mužských herců, jedná se například o Davida Eigenberga, Evana Handlera či Maria Cantoneho. John Corbett (v seriálu Aidan Shaw) prohlásil, že by se také mohl objevit v některých epizodách nadcházející série. To jsme na to tedy zvědavé.

https://www.youtube.com/watch?v=Cy8Zz7Q56dY
Oficiální trailer seriálu And Just Like That… (zdroj: youtube.com/HBO Max)

Moderní a rozmanité charaktery

Nové díly slibují natěšeným divačkám opravdu rozmanitou škálu charakterů. Objeví se v nich totiž lidé různých národností, nebinární postavy a tak dál. Díky tomu bude show dozajista vskutku pestrá. Tento projekt jde proto přinejmenším na první pohled s dobou. Teď jen, aby vše co slibuje, opravdu splnil.

O čem nový Sex ve městě bude?

Asi trochu tápete co od nových epizod vlastně máte očekávat. Přinejmenším však stejně jako u předchozích sérií nepřijdete o všechny krásy New Yorku s jedinečnou Carrie, ostrou Mirandou a láskyplnou Charlotte. Hlavním tématem tak stále zůstává láska a přátelství v područí okázalé módy, jen se z hlavních hrdinek mezitím staly padesátnice. To však neznamená, že by jejich sexuální život upadl.

Kde najdete nové díly?

Čekání je u konce, nová kapitola Sexu ve městě s názvem A jak to bylo dál… je k vidění od 9. prosince. V tento den vyjdou první dva díly, přičemž zbývajících osm bude ke zhlédnutí každé úterý na HBO Max. Přece nemůžeme chtít všechno najednou? Takže si připravte popcorn a nezapomeňte, že láska je jediná značka, která nikdy nevyjde z módy.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

4+1 tipy na seriály, které každou ženu vtáhnou do děje

Dopřáváte si ranní sex? Měli byste! Na zdraví má blahodárný vliv

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Všechny módní přehlídky jaro/léto 2023 jsou nyní za námi. Zaznamenali jsme je a vytáhli jsme klíčové jarní módní trendy v oblasti dámských teplákových souprav, na které byste se letos měly zaměřit. A zatímco návrháři zůstali věrni svému osobnímu stylu, objevilo se několik společných klíčových kousků, od kterých očekáváme, že budou pronikat z kolekcí přímo na trh a do našich šatníků.
Kyselina hyaluronová je látka, která je přirozeně obsažená v těle. Její kouzelnou vlastností je to, že je schopna vázat vodu, což je klíčové pro hydrataci naší pleti. Pojďme se proto podívat na kyselinu hyaluronovou zblízka.
High Desert Modern house se nachází v malém městě Bend v americkém Oregonu, v dosahu horských sjezdovek. Překrásná rezidence vás svým řešením uchvátí. Hlavní myšlenkou domu jsou posuvné panely, které mohou úplně oddělit a doslova skrýt jednotlivé prostory navzájem.
Připoutejte se a připravte se na divokou jízdu, protože přichází čtvrtý díl našeho napínavého příběhu, který vás zavede hlouběji do labyrintu tajemství, vášní a rozhodnutí s dalekosáhlými důsledky. Ve světě, kde se osobní a profesionální životy nebezpečně proplétají, se naše hrdinka ocitá na prahu osudového setkání, které může změnit vše. Co se stane, když se vaše nejtajnější touhy střetnou s nečekanou realitou? V tomto čtvrtém dílu se ponoříme ještě hlouběji do příběhu plného napětí, nečekaných zvratů a odhalení, která mají moc otřást vaším vnímáním pravdy. Otevřete dveře do světa, kde každý výběr může navždy změnit vaši budoucnost. Nechte se pohltit příběhem, který je stejně provokativní, jako je neodolatelný.
Všichni se souhlasně shodnou, že energetické nápoje nejsou pro děti. Osvěta v tomhle směru ale přesto trochu pokulhává: někde jsou k dostání i ve školním automatu. Proč je to špatně a jaké skrývají nebezpečí?
Psal se rok 2004 když do našich televizí vpadla historicky první řada Česko hledá SuperStar. Pěvecká soutěž lámala rekordy ve sledovanosti a její první vítězkou se stala zpěvačka Aneta Langerová, která se na naší malé hudební scéně slušně uchytila. Od té doby uplynulo hodně vody a řad hudební reality show. Hledali jsme talent a brzy na to i Česko Slovenskou SuperStar.
Samozřejmě že ji zvládnete. Cesta do Santiaga de Compostela má mnoho podob. Můžete si zvolit dlouhou a strastiplnou cestu, nebo raději půjdete kratší úseky a hezky pěkně po upravených cestičkách. Všechno se počítá. Každý krok se počítá.
Většina z nás tráví vsedě mnohdy více než 12 hodin denně. Není divu, že až třetina lidí se sedavým zaměstnáním má bolesti zad. Dlouhodobým a nesprávným sezením se tělo jednostranně přetěžuje a výsledek je jasný. Ale pozor, samotný sed neškodí, bolesti zad jsou také výsledkem nesprávného sezení.
Každá z nás chce být krásná. Ale je nutné být krásná za každou cenu? V případě prodlužování vašich vlastních řas těmi umělými rozhodně platí, že zdraví je důležitější. Jaká vám kvůli umělým řasám hrozí rizika? A čím můžete umělé prodlužování nahradit?
Obecně platí, že lidé tapety buď milují, nebo nesnáší. Tapety jsou skvělým řešením nejen z hlediska designu, ale také izolují teplo, hluk a zabraňují vzniku plísní. V devadesátých letech byly tyto textilie v módě a v každé stylové domácnosti se objevovaly stěny se zajímavými prvky. Po delší době se opět vrací do našich moderních bytů. S tím však vyvstává otázka, jaké jsou nyní trendy?
Párů, kterým se nedaří otěhotnět „přirozeně“ je spousta. Dneska se nepodíváme co je příčinou, ale když už postupujete IVF, tak jak vše zvládnout co nejlépe.

Výběr článků

Mytí vlasů může být stejnou rutinou jako samotná ranní hygiena. I při rutině však můžete dělat několik chyb, kterými kvalitu vlasů ničíte. Abyste takovým problémům předešli, naučte se vnímat nejčastější chyby a vyvarujte se jim. Naučte se správnou techniku mytí vlasů a už nikdy se nebudete trápit kvůli lámavým konečkům nebo mastnotě.
Bylinky mají mocnnou sílu. Pomohou nejen proti nachlazení, ale také posílit imunitu, zlepšit celkově zdraví. Po kterých byste měly sáhnout a proč?
Představte si nezapomenutelný únik od každodenního shonu a vydáte se s celou rodinou na dobrodružnou jarní dovolenou. V našem článku "Jarní prázdniny! Kam na jarní prázdniny s celou rodinou?" vám přinášíme inspirativní tipy na rodinné výlety a aktivity. Od přírodních krás až po kouzelná města, pojďte s námi objevit zajímavá místa, která poskytnou všem členům rodiny nezapomenutelné zážitky. Vyzvěte svou rodinu k dobrodružství a společně objevujte nové obzory v tomto jarním období. Kam se vydáte vy?

Nepřehlédněte

Vysoký cholesterol představuje závažný rizikový faktor pro vznik kardiovaskulárních onemocnění a mozkové mrtvice. Pokud se někdo potýká s vysokou hladinou cholesterolu v krvi, je mu doporučeno jeho hladinu snížit.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek