Středa , 29. 11. 2023

Zina

Pokračování ikonického Sexu ve městě: A jak to bude dál?

Všichni milovníci seriálu Sex ve městě jsou jako na jehlách Carrie Bradshaw, protože je to tady! Kýžené pokračování v podobě nových dílů. Otázkou však zůstává, jestli se i tato série bude držet původního stylu Sexu ve městě, anebo se spíše můžeme těšit na něco nového. A v neposlední řadě, jestli to celé autoři pokračováním leda nepokazí.
sex ve městě
Na luxusním obutí je Carrie Bradshaw závislá. (foto: instagram.com/andjustlikethathbo)

09. 12. 2021

Sex ve městě je klasikou mezi klasikami, která jen tak neunikne ničí pozornosti. Původní seriál vycházel v letech 1998 až 2004, přičemž se během té doby odvysílalo téměř sto epizod, ve kterých jste hltaly život svých oblíbených charakterů. Stejně jako jejich luxusní a neotřelé outfity. Tehdy nebyla žena, co by neznala jméno Manolo Blahnik (divačky jistě rozumí). Zároveň vznikly dva filmy volně navazující na Sex ve městě. Sice sklidily úspěch, ale vyvolaly také mnoho diskuzí. Vzniknout měl dokonce i třetí film, k tomu však, bohužel pro fanoušky, nakonec nedošlo. To už nás ale nemusí trápit, jelikož jsou tu konečně díly nové!

Sex ve městě bez Samanthy?

Otázkou, která trápí mnoho fanoušků je, zda bude nahrazena sexuchtivá Samantha Jones. Ta byla ztvárněna herečkou Kim Catrall, která však účast na nejnovější sérii s díky odmítla. Jednalo se přitom o důležitou postavu, která patřila mezi čtveřici oblíbených hrdinek. Podle oficiálního vyjádření tvůrců však rozhodně nemá dojít k nahrazení tak svéhlavého charakteru.

V seriálu se proto neobjeví a neobjeví se ani nikdo, kdo by Samanthu nahradil. Spekulovalo se o tom, zda právě postava Lisy Todd Wexley neslouží jako náhrada za Samanthu, herečka to však důrazně vyvrátila se slovy, že to rozhodně není cílem. Zůstává tak pouze oblíbené ženské trio Carrie, Charlotte a Miranda. Přibude k nim samozřejmě mnoho jiných a zajímavých postav.

Staré i nové tváře

Jednu z nových tváří, na kterou se v seriálu můžeme těšit, představuje herečka Sara Ramirez. Ztvární nonbinární queer postavu, přičemž vede podcast, kterého se Carrie často účastní. Je významná svým velkým srdcem, skvělým smyslem pro humor a má také důležitou roli vzhledem k aktuálnímu zastoupení různých pohlaví ve společnosti.

K TÉMATU  She-Hulk: Porce nadlidské marvelovské superzábavy pro ženy

Těšit se můžeme také na řadu mužských herců, jedná se například o Davida Eigenberga, Evana Handlera či Maria Cantoneho. John Corbett (v seriálu Aidan Shaw) prohlásil, že by se také mohl objevit v některých epizodách nadcházející série. To jsme na to tedy zvědavé.

https://www.youtube.com/watch?v=Cy8Zz7Q56dY
Oficiální trailer seriálu And Just Like That… (zdroj: youtube.com/HBO Max)

Moderní a rozmanité charaktery

Nové díly slibují natěšeným divačkám opravdu rozmanitou škálu charakterů. Objeví se v nich totiž lidé různých národností, nebinární postavy a tak dál. Díky tomu bude show dozajista vskutku pestrá. Tento projekt jde proto přinejmenším na první pohled s dobou. Teď jen, aby vše co slibuje, opravdu splnil.

O čem nový Sex ve městě bude?

Asi trochu tápete co od nových epizod vlastně máte očekávat. Přinejmenším však stejně jako u předchozích sérií nepřijdete o všechny krásy New Yorku s jedinečnou Carrie, ostrou Mirandou a láskyplnou Charlotte. Hlavním tématem tak stále zůstává láska a přátelství v područí okázalé módy, jen se z hlavních hrdinek mezitím staly padesátnice. To však neznamená, že by jejich sexuální život upadl.

Kde najdete nové díly?

Čekání je u konce, nová kapitola Sexu ve městě s názvem A jak to bylo dál… je k vidění od 9. prosince. V tento den vyjdou první dva díly, přičemž zbývajících osm bude ke zhlédnutí každé úterý na HBO Max. Přece nemůžeme chtít všechno najednou? Takže si připravte popcorn a nezapomeňte, že láska je jediná značka, která nikdy nevyjde z módy.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

4+1 tipy na seriály, které každou ženu vtáhnou do děje

Dopřáváte si ranní sex? Měli byste! Na zdraví má blahodárný vliv

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Součástí našeho vzhledu je samozřejmě i chrup. Když se na někoho usmějeme, někoho tím ohromíme, jiného zastrašíme. Abychom se těšili jen z té první reakce, měli bychom se o své zuby řádně starat, ať předejdeme nejen žloutnutí, ale také vypadaným zubům nebo kazům, které jen ničí náš zářivý úsměv.
Proč na ruce mít hodinky, které jen ukazují čas? Mohou mít celou řadu další inteligentních funkcí, které nám mohou usnadnit život. Zejména pokud jsme ve spěchu a nemáme čas lovit mobilní telefon z kabelky či kapsy, abychom se podívali, kdo nám zrovna telefonuje. To je ale jen jedna z výhod chytrých hodinek. Podle čeho se dají vybírat chytré hodinky?
V poslední době se mění seznamovací taktiky žen. Dříve bylo typické, že se přikláněly ke vztahu se starším partnerem. Nyní se karta obrátila a vyhledávají náruče mladíčků. Věkový rozdíl v řádu pár let není nic nevšedního, nicméně láskyplné partnerské pouto mezi čtyřicetiletou ženou a o 10 a více let mladším zajíčkem je pro mnohé na pováženou. Jistě si také pokládáte tu otázku, zda s ním udržíte krok a budete se mu za pár let líbit?
Sedavé zaměstnání a nedostatek pohybu se v současné době podepisují na zdravotním stavu velkého procenta populace. Tyto každodenní návyky přinášejí mimo jiné i bolestivé otoky nohou a podporují vznik křečových žil. Jak se s těmito běžnými, avšak velmi nepříjemnými problémy vypořádat?
Máte pocit, že vy nebo někdo ve vašem okolí tráví v práci mnohem víc času, než je zdravé? Je pro vás práce na prvním místě a to jediné, o čem dokážete mluvit, jsou pracovní záležitosti? Možná vás dostihl workoholismus, který dnes není nic výjimečného. V době, kdy lidé chtějí především uspět, něco dokázat a být bohatými se workoholismu poměrně daří. Lidé kladou profesní život na první příčku žebříčku priorit, rodinné záležitosti se odsouvají na neurčito. Jen málokdo si ale uvědomuje, že trpět workoholismem je špatně.
Vánoce a tradice jdou ruku v ruce. Nejedna z nás jich mnoho z nich dodržuje nebo si děláme vlastní. Jednou z takových poměrně zaběhnutých, je hladovění, neboli půst. Podle této tradice by se měl držet během Štědrého dne půst až do večeře, aby se nám zjevilo zlaté prasátko. Co na to říká naše tělo?
Všichni lidé na celém světě chtějí být zdraví a krásní. Téměř každá žena si chce uchovat svou krásu a mládí co nejdéle. I když se život zdá být hektický a obtížný, ženy se snaží najít několik minut na péči o sebe každý den. Cílem kosmetických procedur je zastavení nebo zpomalení procesu stárnutí. Ale co když mluvíme o nevysvětlitelné ztrátě krásy? Tohle se stalo ženě z Anglie – Mary Ann Bevan.
Pomyslný svět magie, kouzel a nadpřirozena sám o sobě vzbuzuje napětí a zvídavost. Co se vlastně vše dá představit pod pojem černá magie? Obecně se dá říci, že černá magie v podobě nadpřirozených sil a čar byla používána k ďábelským a nekalým činům, kdy vykonavatel z nich měl prospěch a ve většině případů u toho zároveň ublížil druhé straně.
Už vás nebaví chodit do práce? Jste naštvaní pokaždé, když musíte ráno brzy vstávat a když v zimě jezdíte za tmy domů? Pak je na čase poohlédnout se po práci nové, možná takové, při které už nikam nebudete muset chodit. Pracovat se dá přece i z domova.
O Češích se říká, že jsou národem pejskařů. Vždyť za své čtyřnohé psí parťáky jsou schopní utratit i přes milion korun ročně. To ukazují statistiky. Utrácí se předně za kvalitní žrádlo, také za veterináře a samozřejmě za produkty určené k dentální hygieně. Chovatelé si moc dobře uvědomují, že v psí dutině ústní probíhají stejné procesy jako u lidí. I v psí dutině se mohou vyskytnout zubní kameny nebo zubní plak vedoucí ke zmiňovanému problému. Proto se nedoporučuje podceňovat péči o psí chrup.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek