Středa , 18. 05. 2022

Aneta

Pokračování ikonického Sexu ve městě: A jak to bude dál?

Všichni milovníci seriálu Sex ve městě jsou jako na jehlách Carrie Bradshaw, protože je to tady! Kýžené pokračování v podobě nových dílů. Otázkou však zůstává, jestli se i tato série bude držet původního stylu Sexu ve městě, anebo se spíše můžeme těšit na něco nového. A v neposlední řadě, jestli to celé autoři pokračováním leda nepokazí.
sex ve městě
Na luxusním obutí je Carrie Bradshaw závislá. (foto: instagram.com/andjustlikethathbo)

09. 12. 2021

Sex ve městě je klasikou mezi klasikami, která jen tak neunikne ničí pozornosti. Původní seriál vycházel v letech 1998 až 2004, přičemž se během té doby odvysílalo téměř sto epizod, ve kterých jste hltaly život svých oblíbených charakterů. Stejně jako jejich luxusní a neotřelé outfity. Tehdy nebyla žena, co by neznala jméno Manolo Blahnik (divačky jistě rozumí). Zároveň vznikly dva filmy volně navazující na Sex ve městě. Sice sklidily úspěch, ale vyvolaly také mnoho diskuzí. Vzniknout měl dokonce i třetí film, k tomu však, bohužel pro fanoušky, nakonec nedošlo. To už nás ale nemusí trápit, jelikož jsou tu konečně díly nové!

Sex ve městě bez Samanthy?

Otázkou, která trápí mnoho fanoušků je, zda bude nahrazena sexuchtivá Samantha Jones. Ta byla ztvárněna herečkou Kim Catrall, která však účast na nejnovější sérii s díky odmítla. Jednalo se přitom o důležitou postavu, která patřila mezi čtveřici oblíbených hrdinek. Podle oficiálního vyjádření tvůrců však rozhodně nemá dojít k nahrazení tak svéhlavého charakteru.

V seriálu se proto neobjeví a neobjeví se ani nikdo, kdo by Samanthu nahradil. Spekulovalo se o tom, zda právě postava Lisy Todd Wexley neslouží jako náhrada za Samanthu, herečka to však důrazně vyvrátila se slovy, že to rozhodně není cílem. Zůstává tak pouze oblíbené ženské trio Carrie, Charlotte a Miranda. Přibude k nim samozřejmě mnoho jiných a zajímavých postav.

Staré i nové tváře

Jednu z nových tváří, na kterou se v seriálu můžeme těšit, představuje herečka Sara Ramirez. Ztvární nonbinární queer postavu, přičemž vede podcast, kterého se Carrie často účastní. Je významná svým velkým srdcem, skvělým smyslem pro humor a má také důležitou roli vzhledem k aktuálnímu zastoupení různých pohlaví ve společnosti.

K TÉMATU5 nejlepších seriálů, které byste měla vidět

Těšit se můžeme také na řadu mužských herců, jedná se například o Davida Eigenberga, Evana Handlera či Maria Cantoneho. John Corbett (v seriálu Aidan Shaw) prohlásil, že by se také mohl objevit v některých epizodách nadcházející série. To jsme na to tedy zvědavé.

https://www.youtube.com/watch?v=Cy8Zz7Q56dY
Oficiální trailer seriálu And Just Like That… (zdroj: youtube.com/HBO Max)

Moderní a rozmanité charaktery

Nové díly slibují natěšeným divačkám opravdu rozmanitou škálu charakterů. Objeví se v nich totiž lidé různých národností, nebinární postavy a tak dál. Díky tomu bude show dozajista vskutku pestrá. Tento projekt jde proto přinejmenším na první pohled s dobou. Teď jen, aby vše co slibuje, opravdu splnil.

O čem nový Sex ve městě bude?

Asi trochu tápete co od nových epizod vlastně máte očekávat. Přinejmenším však stejně jako u předchozích sérií nepřijdete o všechny krásy New Yorku s jedinečnou Carrie, ostrou Mirandou a láskyplnou Charlotte. Hlavním tématem tak stále zůstává láska a přátelství v područí okázalé módy, jen se z hlavních hrdinek mezitím staly padesátnice. To však neznamená, že by jejich sexuální život upadl.

Kde najdete nové díly?

Čekání je u konce, nová kapitola Sexu ve městě s názvem A jak to bylo dál… je k vidění od 9. prosince. V tento den vyjdou první dva díly, přičemž zbývajících osm bude ke zhlédnutí každé úterý na HBO Max. Přece nemůžeme chtít všechno najednou? Takže si připravte popcorn a nezapomeňte, že láska je jediná značka, která nikdy nevyjde z módy.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

4+1 tipy na seriály, které každou ženu vtáhnou do děje

Dopřáváte si ranní sex? Měli byste! Na zdraví má blahodárný vliv

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Když v supermarketech udeří akce, sáhneme na dno prasátek a namíříme si to střemhlav na nákupy. Všechno, co lze schovat do mrazáku, nakoupíme za akční ceny, protože v opačném případě bychom za dané zboží utratili dvojnásobek. To samé platí i v případě masa. Když je za skvělou cenu, nabereme ho kila a pustíme se do zamrazování. Jenže co udělat v okamžiku, kdy ho chceme zpracovat?
Vztah s otcem vašeho dítěte skončil a vy víte, že má novou známost. Jak své dítě připravit na setkání s cizí paní? Co musíte dodržet, pokud si nepřejete, aby dítko prožívalo traumata? A jak se odměnit za dobře odvedenou práci? Projděte si základní pravidla potřebná pro toto nelehké životní období.
Děti - je s nimi radost i starost. Úsměv na rtech vám ulpívá vždy v okamžiku, kdy řeknou nějaké moudro, které se zapíše do vaší paměti. Vrásky naopak na čele přibývají ve chvíli, kdy se objeví další zlozvyk, který budete muset pracně odbourávat. Pojďme si prozradit nejčastější dětské zlozvyky, které někdy až trhají žíly nejednomu rodiči.  
O Češích se říká, že jsou národem pejskařů. Vždyť za své čtyřnohé psí parťáky jsou schopní utratit i přes milion korun ročně. To ukazují statistiky. Utrácí se předně za kvalitní žrádlo, také za veterináře a samozřejmě za produkty určené k dentální hygieně. Chovatelé si moc dobře uvědomují, že v psí dutině ústní probíhají stejné procesy jako u lidí. I v psí dutině se mohou vyskytnout zubní kameny nebo zubní plak vedoucí ke zmiňovanému problému. Proto se nedoporučuje podceňovat péči o psí chrup.
Nabídka kroužků pro školní, ale i předškolní, děti je v současné době mimořádně bohatá. Potřebují děti organizovanou zábavu? Mají si mimo školu rozvíjet své znalosti ve vzdělávacích kroužcích? Určitě ano, ale musíte zvážit, kdy je třeba nechat svoje ambice spát. Pro děti je prospěšný i čas, kdy doma jen tak lelkují. Kolik kroužků už je moc? Jaký kroužek dítěti sedí nejlépe?

Nepřehlédněte

Plánujete svou zahradu krásně osvítit? Chcete na ní strávit následující teplé měsíce? Osvětlení na zahradu zkrátka patří. Je součástí vašich večerů s přáteli i grilovacích večírků. Je to nejen stylový prvek, ale také mluvíme o funkční a praktické části zahrady zabraňující mnoha nepříjemným nehodám jako jsou pády ze schodů, pády do bazénů, jezírek a podobně. Vyberte si osvětlení na zahradu správně a střízlivě.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek