Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

Nekončící all beige trend, nebo nepřehlédnutelné barvy?

All beige outfity. Nekončící trend, který bychom už mohli označit pomyslnou značkou nadčasovost. Za těch pár let, co tu s námi je, by si to zasloužil. Stejně jako černá, bílá či námořnicky modrá patří i béžová mezi barvy, se kterými nikdy nešlápnete vedle.
all beige
Spojení béžové a sukně či šatů je nepřekonatelné. Snad jenom malými černými. Nadčasová all beige klasika, se kterou nešlápnete vedle. Ať už se vypravíte kamkoli.

13. 06. 2022

A naproti tomu toto jaro a léto velmi trendy a oblíbené barvy. Čím výraznější, tím lepší. Pokud se nedržíte zkrátka, nemusíte se držet jen v mezích all beige.

Pomyslnými královnami se staly královsky modrá, sytě růžová a výrazná oranžová. Kombinovat je můžete jak mezi sebou, tak s neutrálními barvami, kam patří i všemi oblíbená béžová. A pokud jste odvážnější, vsaďte na monochromatický look právě s jednou z uvedených barev. Nešlápnete vedle. Ale začneme již zmiňovanou béžovou.

Jak a kam

Jakkoli a kamkoli. Opravdu. Béžová, stejně jako třeba červená, sluší bez výjimky úplně všem. Stačí pouze najít ten svůj správný odstín, který vás podtrhne. Odstínů je totiž nespočet, od oblíbené camel přes pískovou až po smetanovou.

TIP: Pokud jste studený typ, volte i odstíny béžové ve studených tónech, a pokud naopak patříte mezi teplé typy, kterým sluší barvy s teplým a zemitým odstínem, měly byste na to pamatovat i při výběru nového béžového kousku.

Možná máte některé z nás zafixované béžové barvy od svojí babičky. All beige outfit však není jen výsadou starších ročníků. Šmrnc vám dodá svou jednoduchostí a když k němu zvolíte například výraznou rtěnku či brýle, budete nepřehlédnutelná.

All beige nebo barvy?

I výrazné barvy, které letos vládnou ulicím, se dají nosit elegantně a s grácií. Vždy ale pamatujte na pravidlo, že méně je někdy více. Na pracovní schůzku proto raději než sytě růžový overal zvolte jednoduché kalhoty s košilí a výrazným sakem. Vždy ale záleží na příležitosti, pokud se jedná o méně formální schůzku, sáhněte po výrazném kostýmku či midi šatech ve vámi oblíbené výrazné barvě.

all beige
All beige není žádný sezónní trend, vydrží s námi ještě hodně dlouho.

O něco méně nadčasové, ale o nic méně koukavé a šmrncovní. Spojení výrazných barevných šatů, kalhotového kostýmku či plisované sukně s ještě o něco výraznějšími doplňky či svršky. Nuda to rozhodně nebude.

K TÉMATU  Čistota a minimalismus. Moderní stodola nabízí prostorné bydlení

Nepodceňujte sílu materiálu

Slunné dny a lněné šaty. Nerozlučná kombinace. Pokud už vás all beige nebaví, sáhněte tentokrát po výrazné růžové, sytě oranžové či královsky modré. Jediné pravidlo, které by se v módě nemělo porušovat je, že vám daný kousek musí slušet. Nebo ještě lépe, musíte se v něm cítit krásná a svá. Na to při koupi nových (výrazných) letních kousků nezapomínejte.

all beige
Nadcházející slunné dny a lněné (béžové outfity), umíte si představit něco více elegantního, jemného a stylového? My tedy ne.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Chcete mít trendy nehty? Vsaďte na jeden z těchto 14 looků roku 2022

Barvy interiéru: jak na nás působí? S černou opatrně

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Zvlášť v dnešní pandemické době, kdy jsou kosmetické služby méně dostupné, je nutné poradit si v rámci manikúry a pedikúry. Péče o chodidla a jejich ztvrdlé části je někdy tvrdý oříšek. Pravidelnou starostí o nohy se ale všem nepříjemným stavům vyhnete. Vyzkoušejte tyto účinné tipy na krásná a hladká chodidla.
Voda je pro člověka jeden z nejdůležitějších prvků. Víte, že tvoří až 60 % těla dospělého jedince? Je nezbytná pro biochemické reakce, zásobování celého těla živinami, odstraňování odpadních látek a pro udržování krevního oběhu a tělesné teploty. Jak se ale v létě udržet správně hydratovaní, co se počítá, a co ne?
Strečink je jednoznačně nezbytnou součástí jakéhokoli tréninku či cvičení. Pomáhá zvyšovat flexibilitu a rozšiřovat možnosti pohybu těla. Správně byste měli strečink provádět jak před, tak i po cvičení. Před tréninkem je třeba tělo trochu prohřát a připravit na zátěž, aby nedošlo ke svalovým křečím. Po cvičení musíte zase svaly trochu zklidnit. A právě to dokáže správný strečink.
Střelci, jakožto jedno z ohnivých znamení, dokáží být neuvěřitelně spontánní a jsou to právě oni, kteří vám bez obalu řeknou naprosto vše, ať se vám to líbí či nikoliv. Oni věci nefiltrují. Se Střelci bývá velká zábava, často jsou proto obklopeni hromadou lidí a přátel. Mají nadstandardní konverzační schopnosti a své okolí umí vysoce zaujmout a inspirovat, aby žili svůj nejlepší možný život.
Každý měsíc je to stejné. Ohlásí se menstruace, která je připravená nám přibližně týden dělat společnost. Ačkoli je menstruace z hlediska přírody naší důležitou součástí, není nám zrovna dvakrát příjemná a to zejména ve chvíli, kdy nám připraví krušné zážitky plné bolesti a nekomfortu. Jak si alespoň trochu takovou část měsíce zpříjemnit a ulevit si od všech nepříjemností.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek