Pátek , 01. 07. 2022

Jaroslava

Nekončící all beige trend, nebo nepřehlédnutelné barvy?

All beige outfity. Nekončící trend, který bychom už mohli označit pomyslnou značkou nadčasovost. Za těch pár let, co tu s námi je, by si to zasloužil. Stejně jako černá, bílá či námořnicky modrá patří i béžová mezi barvy, se kterými nikdy nešlápnete vedle.
all beige
Spojení béžové a sukně či šatů je nepřekonatelné. Snad jenom malými černými. Nadčasová all beige klasika, se kterou nešlápnete vedle. Ať už se vypravíte kamkoli.

13. 06. 2022

A naproti tomu toto jaro a léto velmi trendy a oblíbené barvy. Čím výraznější, tím lepší. Pokud se nedržíte zkrátka, nemusíte se držet jen v mezích all beige.

Pomyslnými královnami se staly královsky modrá, sytě růžová a výrazná oranžová. Kombinovat je můžete jak mezi sebou, tak s neutrálními barvami, kam patří i všemi oblíbená béžová. A pokud jste odvážnější, vsaďte na monochromatický look právě s jednou z uvedených barev. Nešlápnete vedle. Ale začneme již zmiňovanou béžovou.

Jak a kam

Jakkoli a kamkoli. Opravdu. Béžová, stejně jako třeba červená, sluší bez výjimky úplně všem. Stačí pouze najít ten svůj správný odstín, který vás podtrhne. Odstínů je totiž nespočet, od oblíbené camel přes pískovou až po smetanovou.

TIP: Pokud jste studený typ, volte i odstíny béžové ve studených tónech, a pokud naopak patříte mezi teplé typy, kterým sluší barvy s teplým a zemitým odstínem, měly byste na to pamatovat i při výběru nového béžového kousku.

Možná máte některé z nás zafixované béžové barvy od svojí babičky. All beige outfit však není jen výsadou starších ročníků. Šmrnc vám dodá svou jednoduchostí a když k němu zvolíte například výraznou rtěnku či brýle, budete nepřehlédnutelná.

All beige nebo barvy?

I výrazné barvy, které letos vládnou ulicím, se dají nosit elegantně a s grácií. Vždy ale pamatujte na pravidlo, že méně je někdy více. Na pracovní schůzku proto raději než sytě růžový overal zvolte jednoduché kalhoty s košilí a výrazným sakem. Vždy ale záleží na příležitosti, pokud se jedná o méně formální schůzku, sáhněte po výrazném kostýmku či midi šatech ve vámi oblíbené výrazné barvě.

all beige
All beige není žádný sezónní trend, vydrží s námi ještě hodně dlouho.

O něco méně nadčasové, ale o nic méně koukavé a šmrncovní. Spojení výrazných barevných šatů, kalhotového kostýmku či plisované sukně s ještě o něco výraznějšími doplňky či svršky. Nuda to rozhodně nebude.

K TÉMATUNejlepší seriály o bydlení, které vás dostanou, ale hlavně inspirují

Nepodceňujte sílu materiálu

Slunné dny a lněné šaty. Nerozlučná kombinace. Pokud už vás all beige nebaví, sáhněte tentokrát po výrazné růžové, sytě oranžové či královsky modré. Jediné pravidlo, které by se v módě nemělo porušovat je, že vám daný kousek musí slušet. Nebo ještě lépe, musíte se v něm cítit krásná a svá. Na to při koupi nových (výrazných) letních kousků nezapomínejte.

all beige
Nadcházející slunné dny a lněné (béžové outfity), umíte si představit něco více elegantního, jemného a stylového? My tedy ne.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Chcete mít trendy nehty? Vsaďte na jeden z těchto 14 looků roku 2022

Barvy interiéru: jak na nás působí? S černou opatrně

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Chloupky umí rapidně snížit ženské sebevědomí, a to zejména v létě, kdy nohy jsou to, co chceme ukazovat a odhalovat. Aby zely hladkostí a abychom se nebáli vzít si krátkou sukni či oblíbené šaty, depilace přichází vhod. Od epilace se liší několika výhodami.
Lidé dávají na první dojem. Pokud není zrovna dobrý, automaticky člověka přesouvají do škatulky - s ním se bavit nechci. Velkou měrou se na dobrém prvním dojmu podílí i náš úsměv. Pokud jsou zuby plné kazů, druhého to spíše jenom odpudí. Ano, stáváme se možná trochu povrchními, ale většinou za zkaženými zuby stojí nedostatečná dentální hygiena a to o člověku něco naznačuje.
Jste příznivci pořádných krváků nebo spíš duchařských hororů? Nebo je vám to úplně jedno, jen když se pořádně bojíte? Těchto pět hororů byste si rozhodně neměli nechat ujít, protože děsivější filmy nejspíš nikdy neuvidíte.
Pokud jste se rozhodli, že regál je skvělým způsobem, jak dosáhnout úspory místa i zpřehlednění uskladněných věcí (může jít o potraviny, nářadí, nástroje, kanystry, přístroje a další), nyní stojíte před rozhodnutím, jaký regál si vlastně vybrat. V úvahu je třeba vzít hned několik parametrů.
Možná závidíte mužům, o kterých se říká, že zrají jako víno. Herci, zpěváci nebo třeba sportovci, kteří po dvacítce vypadali tak nějak nedospěle a rozhodně ve vás neprobouzeli vášně, vám možná po čtyřicítce či padesátce začínají připadat přitažliví. Co na tom, že mají prošedivělé skráně, které se většinou ani nesnaží zakrývat barvou.
Každý z nás si přeje mít prostorný a světelný byt. Dostatek světla působí pozitivně na naši psychiku a vybízí také k větší aktivitě a kreativitě. Máte i vy rozpoložení bytu, které přirozenému světlu příliš nepřeje? Máme pro vás skvělé tipy, jak si do interiéru světlo přidat. Výsledek bude fascinující!
Když v supermarketech udeří akce, sáhneme na dno prasátek a namíříme si to střemhlav na nákupy. Všechno, co lze schovat do mrazáku, nakoupíme za akční ceny, protože v opačném případě bychom za dané zboží utratili dvojnásobek. To samé platí i v případě masa. Když je za skvělou cenu, nabereme ho kila a pustíme se do zamrazování. Jenže co udělat v okamžiku, kdy ho chceme zpracovat?
Jestliže jste sama ve třiceti, není na tom dnes nic divného. Pokud zůstáváte stále sama a je vám čtyřicet či padesát, začínáte vypadat podezřele. Dlouholeté představy jsou, že je single typicky mladý muž nebo mladá žena, kteří si užívají života, cestují nebo dělají kariéru. Je ale tohle tvrzení pravdivé?
Vánoční svátky má snad každý rád! Vždyť se během nich jenom odpočívá, sledují se pohádky neustále jdoucí v televizi, také se pořád jí a rozdávají se dárky. Navíc jsou Vánoce dny, během kterých trávíme svůj čas s rodinou a všemi, na kterých nám záleží. Nebo přinejmenším doufáme, že máte o svátcích přesně takovou pohodu.

Nepřehlédněte

V poslední době se mění seznamovací taktiky žen. Dříve bylo typické, že se přikláněly ke vztahu se starším partnerem. Nyní se karta obrátila a vyhledávají náruče mladíčků. Věkový rozdíl v řádu pár let není nic nevšedního, nicméně láskyplné partnerské pouto mezi čtyřicetiletou ženou a o 10 a více let mladším zajíčkem je pro mnohé na pováženou. Jistě si také pokládáte tu otázku, zda s ním udržíte krok a budete se mu za pár let líbit?

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek