Pátek , 01. 12. 2023

Iva

Bavlna, krajka, kůže… Jak muži reagují na spodní prádlo?

Spodní prádlo je nedílnou součástí každodenního života. Kromě toho bývá také důležitým prvkem v tom intimním kontextu. A to zejména z pohledu mužů. Hezké spodní prádlo totiž dokáže muže naladit na tu správnou náladu, umocnit v něm nejrůznější fantazie a představy. Které je ale láká úplně nejvíc a jak na jednotlivé kousky reagují?
prádlo
Sexy prádlo neznamená jen kraječky. (foto: 123rf.com)

30. 12. 2021

30. 12. 2021

Každá žena má v oblibě něco jiného a to ať co se týče samotných materiálů, tak také jednotlivých střihů. Zatímco některé ženy nedají dopustit na klasické bavlněné kalhotky, jsou ženy, které nadevše milují krajková tanga. A stejně odlišný vkus na spodní prádlo mají samozřejmě také muži. Jak ale přesně vnímají styl spodního prádla a co je z jejich pohledu důležitější? Mrkněte.

Bavlněné spodní prádlo

Někomu se může zdát klasická bavlna poněkud nudná. V mnoha případech pak bývá spojená s takovým standardem, který nepotěší, ale ani neurazí. Ačkoli bavlněné spodní prádlo není v žebříčku mužské popularity na úplné špici, nutno podotknout, že i přesto je dokáže poměrně dobře zaujmout. Z jejich pohledu je totiž mnohem důležitější především hezký střih, který dobře padne na těle, stejně tak lákavá barva, která klasickou bavlnu povýší na zcela jinou úroveň. Ještě zajímavější je pak z jejich úhlu pohledu bavlna doplněná něčím zajímavým. Může se jednat třeba o výraznější prvek nebo kombinaci jiného materiálu, jako je například krajka.

Jak vidí muži ženy v bavlněném prádle? Jako velké pohodářky, které nade vše milují komfort.

Krajkové spodní prádlo

Krajkové prádlo bylo, a pravděpodobně vždy bude, naprostou jedničkou, která nikdy neztratí přízeň mužů. Pánové zkrátka krajku milují snad ve všech barvách i podobách. Stejně ale jako v prvním případě vždy vyhrává zejména vhodně zvolený střih, který by měl pěkně sedět a kopírovat ženskou siluetu. A jak vlastně muži vnímají krajku? Jako něco dráždivého, svůdného, do určité míry provokativního, co na ně působí jako silné afrodiziakum. Paradoxně je ale krajka v očích mnohých mužů braná také jako něžný a romantický doplněk ženy. Záleží samozřejmě na konkrétním provedení.

Jak vidí muži ženy v krajkovém prádle? Jako smyslné a svůdné ženy, které mají vybraný styl.

Kožené spodní prádlo

Kůže sama o sobě patří k materiálům, který je do určité míry rafinovaný a sexy, avšak z jiného úhlu pohledu má spíše drsnější podtext. Ne nadarmo je právě kůže nedílnou součástí erotických hrátek trochu tvrdšího kalibru. Obecně se muži v případě koženého spodního prádla přiklání spíše k decentnímu charakteru a určitému kompromisu, tedy vhodnému nakombinování kůže s jiným materiálem. A oproti jiným materiálům ji vítají spíše svátečně, v rámci zpestření.

K TÉMATU  Spodní prádlo ovlivňuje zdraví. Jaké nosit, abychom se vyhnuli mykózám?

Jak vidí muži ženy v koženém prádle? Jako velkou a sebevědomou dračici, která se ničeho nebojí.

Rozhoduje střih nebo materiál?

Ačkoli bývají mužské preference zřejmé, řada z nich se shoduje, že vůbec nejlepší je, pokud se žena cítí v prádle opravdu dobře a díky tomu jej umí i náležitě předvést. Kolikrát totiž víc parády udělá žena pohodlně oblečená v bavlně, než oděná v kůži, ve které se zrovna necítí nejlépe. Kromě toho je pro ně významný zejména vhodný a dobře padnoucí střih, který podtrhne ženské křivky. Pro muže totiž není nic horšího, než pohled na krásné prádlo zařezané v těch nejméně vhodných místech. 

A co barva?

Ačkoli se může zdát, že barva spodního prádla hraje druhé housle, není to tak úplně pravda. Vůbec nejraději mají muži na ženách sexy černou, něžnou bílou, hravou růžovou, žhavou červenou a také provokativní fialovou. Méně atraktivně na ně působí například béžová, hnědá, modrá nebo zelená. Ale i tady je to o vkusu a preferencích konkrétního muže.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Dopřáváte si ranní sex? Měli byste! Na zdraví má blahodárný vliv

Kůže dominuje podzimu. Investujte do kalhot i sexy sukní

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pocity štěstí a spokojenosti v životě jsou nesmírně důležité. Jak jich ale docílit a dlouhodobě si je udržet? Možná máte pocit, že je to obrovská alchymie, se kterou si nevíte rady. Nejspíše si myslíte, že ve hře je celá řada faktorů a mnoho z nich dokážete ovlivnit jenom z části – například vztahy v rodině, v práci… Ve skutečnosti toho ale máte v rukou hodně. Velkou pomoc vám nabízí hormon dopamin a jeho hladinu ve svém těle můžete ovlivnit více, než sami tušíte. Jak na to?
Pohádky a romantické komedie nás již dlouho přesvědčují o tom, že ve vesmíru žije jedna jediná osoba, která je vám skutečně předurčena. Prostě ten „Pan Božský“, spřízněná duše, někdo naprosto dokonalý. Asi vás zklameme, každý terapeut by vám řekl, že je to pěkná blbost, že záleží na tom, jak se k sobě lidé chovají a ne na jakémsi předurčení.
Sice jsou tenisky nejoblíbenější obuví, ovšem v zimě, kdy teploty padají pod bod mrazu, by nám v nich umrzla noha. Proto si pořizujeme boty zimní, které nás dokážou před nízkými hodnotami na teploměru ochránit. Velmi oblíbené jsou semišové zimní boty, které i skvěle vypadají. Tedy pokud jsou čisté a umíte o ně pečovat! V opačném případě žádnou parádu neudělají.
Máte ráda ty večery, kdy si sednete s lahvinkou vína, přidáte nějakou dobrotu a pustíte si pořádný doják, u něhož si můžete pobrečet dojetím, aniž by vás někdo viděl? A co je ještě lepší, tak film, který je založen na skutečné události! Vybrali jsme pro vás ty nejdojemnější kousky, které nenechají jedno oko suché!
Nakupování na internetu se stalo pomyslným trendem. Zejména v době panující pandemie a karantény se i ti, kteří nakupování v e-shopech zatracovali, k tomuto kroku svolili. Neměli najednou na výběr, ostatně nakonec nově nabytou zkušenost dál používali v praxi. To poté vedlo k trhání rekordů v tržbách internetových prodejen, což je trend, který i nadále pokračuje. Pokud i vy patříte mezi vášnivé on-line kupující, pozor si dejte na podvodné e-shopy.
Výprodeje jsou pro většinu z nás lákavou záležitostí, která nám umožňuje pořídit řadu stylových modelů téměř za babku. Často se ale stává, že nám výhodné ceny zamotají hlavu natolik, že koupíme něco, s čím pak nejsme spokojené a nastává ponákupní vystřízlivění – radost následně vystřídá hořké zklamání. Proto jsme pro vás sestavili několik zásadních bodů, které vám pomohou vybrat si na poprvé opravdu skvělé módní kousky, kterých ani v budoucnu nebudete litovat.
Možná závidíte mužům, o kterých se říká, že zrají jako víno. Herci, zpěváci nebo třeba sportovci, kteří po dvacítce vypadali tak nějak nedospěle a rozhodně ve vás neprobouzeli vášně, vám možná po čtyřicítce či padesátce začínají připadat přitažliví. Co na tom, že mají prošedivělé skráně, které se většinou ani nesnaží zakrývat barvou.
Bez rostlin by na Zemi nemohl být život. A přestože má člověk sklon své přirozené prostředí nevybíravým způsobem poškozovat, rostliny stále ještě vnímáme jako uklidňující prvek. Proto se jimi obklopují i ti největší cynici. Existují však různé druhy rostlin a květin. Některé nám prospívají více, jiné méně, a některé nám mohou být dokonce jedovaté. Nejen svými plody, ale i vůní, kterou zejména na jaře vypouštějí. Pojďme se však nyní podívat na pokojové rostliny, které stojí za ti mít doma.
Ať už patříte mezi takzvané online podnikatele nebo se mezi ně zanedlouho zařadíte, vyplatí se poslouchat podcasty - hlasové záznamy, které vás mohou posunout vpřed. Samozřejmě nejsou určeny jen pro byznysmeny či ty, kteří se na tomto poli chtějí pohybovat. Jejich motivační síla může pohánět kdekoho. Otázkou je, jaké poslouchat, když je jich dnes tolik!

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek