Domů » Krása a móda » Bavlna, krajka, kůže… Jak muži reagují na spodní prádlo?
Krása a móda

Bavlna, krajka, kůže… Jak muži reagují na spodní prádlo?

prádlo
Sexy prádlo neznamená jen kraječky. (foto: 123rf.com)
Spodní prádlo je nedílnou součástí každodenního života. Kromě toho bývá také důležitým prvkem v tom intimním kontextu. A to zejména z pohledu mužů. Hezké spodní prádlo totiž dokáže muže naladit na tu správnou náladu, umocnit v něm nejrůznější fantazie a představy. Které je ale láká úplně nejvíc a jak na jednotlivé kousky reagují?

Každá žena má v oblibě něco jiného a to ať co se týče samotných materiálů, tak také jednotlivých střihů. Zatímco některé ženy nedají dopustit na klasické bavlněné kalhotky, jsou ženy, které nadevše milují krajková tanga. A stejně odlišný vkus na spodní prádlo mají samozřejmě také muži. Jak ale přesně vnímají styl spodního prádla a co je z jejich pohledu důležitější? Mrkněte.

Bavlněné spodní prádlo

Někomu se může zdát klasická bavlna poněkud nudná. V mnoha případech pak bývá spojená s takovým standardem, který nepotěší, ale ani neurazí. Ačkoli bavlněné spodní prádlo není v žebříčku mužské popularity na úplné špici, nutno podotknout, že i přesto je dokáže poměrně dobře zaujmout. Z jejich pohledu je totiž mnohem důležitější především hezký střih, který dobře padne na těle, stejně tak lákavá barva, která klasickou bavlnu povýší na zcela jinou úroveň. Ještě zajímavější je pak z jejich úhlu pohledu bavlna doplněná něčím zajímavým. Může se jednat třeba o výraznější prvek nebo kombinaci jiného materiálu, jako je například krajka.

Jak vidí muži ženy v bavlněném prádle? Jako velké pohodářky, které nade vše milují komfort.

Krajkové spodní prádlo

Krajkové prádlo bylo, a pravděpodobně vždy bude, naprostou jedničkou, která nikdy neztratí přízeň mužů. Pánové zkrátka krajku milují snad ve všech barvách i podobách. Stejně ale jako v prvním případě vždy vyhrává zejména vhodně zvolený střih, který by měl pěkně sedět a kopírovat ženskou siluetu. A jak vlastně muži vnímají krajku? Jako něco dráždivého, svůdného, do určité míry provokativního, co na ně působí jako silné afrodiziakum. Paradoxně je ale krajka v očích mnohých mužů braná také jako něžný a romantický doplněk ženy. Záleží samozřejmě na konkrétním provedení.

Jak vidí muži ženy v krajkovém prádle? Jako smyslné a svůdné ženy, které mají vybraný styl.

Kožené spodní prádlo

Kůže sama o sobě patří k materiálům, který je do určité míry rafinovaný a sexy, avšak z jiného úhlu pohledu má spíše drsnější podtext. Ne nadarmo je právě kůže nedílnou součástí erotických hrátek trochu tvrdšího kalibru. Obecně se muži v případě koženého spodního prádla přiklání spíše k decentnímu charakteru a určitému kompromisu, tedy vhodnému nakombinování kůže s jiným materiálem. A oproti jiným materiálům ji vítají spíše svátečně, v rámci zpestření.

Jak vidí muži ženy v koženém prádle? Jako velkou a sebevědomou dračici, která se ničeho nebojí.

Rozhoduje střih nebo materiál?

Ačkoli bývají mužské preference zřejmé, řada z nich se shoduje, že vůbec nejlepší je, pokud se žena cítí v prádle opravdu dobře a díky tomu jej umí i náležitě předvést. Kolikrát totiž víc parády udělá žena pohodlně oblečená v bavlně, než oděná v kůži, ve které se zrovna necítí nejlépe. Kromě toho je pro ně významný zejména vhodný a dobře padnoucí střih, který podtrhne ženské křivky. Pro muže totiž není nic horšího, než pohled na krásné prádlo zařezané v těch nejméně vhodných místech. 

A co barva?

Ačkoli se může zdát, že barva spodního prádla hraje druhé housle, není to tak úplně pravda. Vůbec nejraději mají muži na ženách sexy černou, něžnou bílou, hravou růžovou, žhavou červenou a také provokativní fialovou. Méně atraktivně na ně působí například béžová, hnědá, modrá nebo zelená. Ale i tady je to o vkusu a preferencích konkrétního muže.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Dopřáváte si ranní sex? Měli byste! Na zdraví má blahodárný vliv

Kůže dominuje podzimu. Investujte do kalhot i sexy sukní