Pondělí , 15. 08. 2022

Hana

Bavlna, krajka, kůže… Jak muži reagují na spodní prádlo?

Spodní prádlo je nedílnou součástí každodenního života. Kromě toho bývá také důležitým prvkem v tom intimním kontextu. A to zejména z pohledu mužů. Hezké spodní prádlo totiž dokáže muže naladit na tu správnou náladu, umocnit v něm nejrůznější fantazie a představy. Které je ale láká úplně nejvíc a jak na jednotlivé kousky reagují?
prádlo
Sexy prádlo neznamená jen kraječky. (foto: 123rf.com)

30. 12. 2021

30. 12. 2021

Každá žena má v oblibě něco jiného a to ať co se týče samotných materiálů, tak také jednotlivých střihů. Zatímco některé ženy nedají dopustit na klasické bavlněné kalhotky, jsou ženy, které nadevše milují krajková tanga. A stejně odlišný vkus na spodní prádlo mají samozřejmě také muži. Jak ale přesně vnímají styl spodního prádla a co je z jejich pohledu důležitější? Mrkněte.

Bavlněné spodní prádlo

Někomu se může zdát klasická bavlna poněkud nudná. V mnoha případech pak bývá spojená s takovým standardem, který nepotěší, ale ani neurazí. Ačkoli bavlněné spodní prádlo není v žebříčku mužské popularity na úplné špici, nutno podotknout, že i přesto je dokáže poměrně dobře zaujmout. Z jejich pohledu je totiž mnohem důležitější především hezký střih, který dobře padne na těle, stejně tak lákavá barva, která klasickou bavlnu povýší na zcela jinou úroveň. Ještě zajímavější je pak z jejich úhlu pohledu bavlna doplněná něčím zajímavým. Může se jednat třeba o výraznější prvek nebo kombinaci jiného materiálu, jako je například krajka.

Jak vidí muži ženy v bavlněném prádle? Jako velké pohodářky, které nade vše milují komfort.

Krajkové spodní prádlo

Krajkové prádlo bylo, a pravděpodobně vždy bude, naprostou jedničkou, která nikdy neztratí přízeň mužů. Pánové zkrátka krajku milují snad ve všech barvách i podobách. Stejně ale jako v prvním případě vždy vyhrává zejména vhodně zvolený střih, který by měl pěkně sedět a kopírovat ženskou siluetu. A jak vlastně muži vnímají krajku? Jako něco dráždivého, svůdného, do určité míry provokativního, co na ně působí jako silné afrodiziakum. Paradoxně je ale krajka v očích mnohých mužů braná také jako něžný a romantický doplněk ženy. Záleží samozřejmě na konkrétním provedení.

Jak vidí muži ženy v krajkovém prádle? Jako smyslné a svůdné ženy, které mají vybraný styl.

Kožené spodní prádlo

Kůže sama o sobě patří k materiálům, který je do určité míry rafinovaný a sexy, avšak z jiného úhlu pohledu má spíše drsnější podtext. Ne nadarmo je právě kůže nedílnou součástí erotických hrátek trochu tvrdšího kalibru. Obecně se muži v případě koženého spodního prádla přiklání spíše k decentnímu charakteru a určitému kompromisu, tedy vhodnému nakombinování kůže s jiným materiálem. A oproti jiným materiálům ji vítají spíše svátečně, v rámci zpestření.

K TÉMATUPéče o semišové boty. Jak je čistit, ať jsou i po zimě jako nové

Jak vidí muži ženy v koženém prádle? Jako velkou a sebevědomou dračici, která se ničeho nebojí.

Rozhoduje střih nebo materiál?

Ačkoli bývají mužské preference zřejmé, řada z nich se shoduje, že vůbec nejlepší je, pokud se žena cítí v prádle opravdu dobře a díky tomu jej umí i náležitě předvést. Kolikrát totiž víc parády udělá žena pohodlně oblečená v bavlně, než oděná v kůži, ve které se zrovna necítí nejlépe. Kromě toho je pro ně významný zejména vhodný a dobře padnoucí střih, který podtrhne ženské křivky. Pro muže totiž není nic horšího, než pohled na krásné prádlo zařezané v těch nejméně vhodných místech. 

A co barva?

Ačkoli se může zdát, že barva spodního prádla hraje druhé housle, není to tak úplně pravda. Vůbec nejraději mají muži na ženách sexy černou, něžnou bílou, hravou růžovou, žhavou červenou a také provokativní fialovou. Méně atraktivně na ně působí například béžová, hnědá, modrá nebo zelená. Ale i tady je to o vkusu a preferencích konkrétního muže.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Dopřáváte si ranní sex? Měli byste! Na zdraví má blahodárný vliv

Kůže dominuje podzimu. Investujte do kalhot i sexy sukní

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Každý den se na nás valí plno informací, mnohdy zažíváme stres v práci, aktuálně třeba také těžkosti při distanční výuce dětí nebo různá omezení, která člověku komplikují život. Pak se snadno stane, že večer máte už prostě jen touhu zalézt ke knížce a přepnout své myšlenky na něco úplně jiného.
Nedávná událost, velká bouře na řeckém poloostrově Chalkidiki, ukázala, že je mezi cestovateli stále mnoho těch, kteří nejsou připraveni na mimořádné situace. Cestovní pojištění je nutností, protože vás běžně může potkat na dovolené úraz, havárie či porucha automobilu, zemětřesení, setkání s divokým zvířetem, či dokonce teroristická akce. Jak se zachovat, abyste z události vyšla pokud možno nepoškozená?
Člověku to nedá, aby si toho nevšiml – je to tu už od začátku října, kdy se v obchodech objevuje první vánoční výzdoba, prohnaně proložená figurkami Mikulášů, čertů a andělů. V trafice se začínají objevovat svépomocné kuchařské časopisy, ze kterých se na člověka smějí pusinky, úly a kuličky, a než se nadějeme, máme tady plný frontální útok na peněženku a první signální soustavu. A co uděláme?
Probouzíte se každé ráno s pocitem, že nadcházející den nebude stát za nic? Nemáte sílu na běžné denní činnosti, natož na práci či vaše koníčky? Pak je třeba s tím něco dělat. Ne nadarmo se říká, že ráno dělá den.
Celý den v jednom kole. Práce, děti, rodiče, domácnost. Nedej bože, když do toho zazvoní telefon a tam se ozve plačící kamarádka, že jí opět ten její nadával. Najednou vám začne docházet, že je toho na vás prostě moc. Kde se stala chyba? Příliš jste začali obětovat své vlastní životní štěstí a darovali jste ho na stříbrném podnose jiným lidem. Pomalu tento program změníme. Konec sebeobětování!
Deodorant nebo antiperspirant? To je oč tu běží! Zejména v létě, kdy se potíme víc, než v jiných ročních obdobích saháme po pomocnících, jež umí s potem bojovat (minimálně bojovat s jeho zápachem). Těmito pomocníky jsou myšleny zmiňované antiperspiranty a deodoranty, mezi nimiž je velký rozdíl, který si lidé bohužel neuvědomují či neumí ho definovat. Vesměs se však sáhne vždy po deodorantu, který navíc používáme špatně. Jak správně deodorant používat?
Když poprvé začnete s dietou, můžete v prvním měsíci ztratit o něco více. Pokud například dodržujete nízkosacharidovou dietu, vaše tělo spaluje glykogen uložený ve svalové tkáni, když mu dojdou sacharidy. Glykogen se váže na vodu a při jeho spalování na energii se také ztrácí voda. Tato počáteční rychlá ztráta hmotnosti může být velmi motivující, ale nakonec se zúží.

Nepřehlédněte

Občas kvůli tomu, že je tady zase, protočíme panenky. Často nám připravuje krušné i bolestivé chvíle a někdy bychom byly raději, kdybychom si užily alespoň měsíc bez ní. Přesně tak většina žen vnímá menstruaci, která vlivem let neustále mění svou podobu. Jak vypadá ve dvaceti, třiceti a ve čtyřiceti? Mrkněte na její tři, pokaždé jiné, tváře.
Mnohokrát skloňované téma, které patří dlouhodobě na seznam globalizačních problémů v celém Západním světě. Věděly jste, že podle statistik z roku 2018 průměrný Čech ročně spotřebuje zhruba 785 kilogramů potravin a zhruba 200 kilogramů vyhodí? Statistiky Evropské unie mluví jasně. Každoročně se vyhodí zhruba 88 milionů tun jídla. Každá česká domácnost má tak ve své režii svoji vlastní spotřebu a záleží jen na nás, jak se k ní postavíme.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek