Pondělí , 05. 12. 2022

Jitka

Bavlna, krajka, kůže… Jak muži reagují na spodní prádlo?

Spodní prádlo je nedílnou součástí každodenního života. Kromě toho bývá také důležitým prvkem v tom intimním kontextu. A to zejména z pohledu mužů. Hezké spodní prádlo totiž dokáže muže naladit na tu správnou náladu, umocnit v něm nejrůznější fantazie a představy. Které je ale láká úplně nejvíc a jak na jednotlivé kousky reagují?
prádlo
Sexy prádlo neznamená jen kraječky. (foto: 123rf.com)

30. 12. 2021

30. 12. 2021

Každá žena má v oblibě něco jiného a to ať co se týče samotných materiálů, tak také jednotlivých střihů. Zatímco některé ženy nedají dopustit na klasické bavlněné kalhotky, jsou ženy, které nadevše milují krajková tanga. A stejně odlišný vkus na spodní prádlo mají samozřejmě také muži. Jak ale přesně vnímají styl spodního prádla a co je z jejich pohledu důležitější? Mrkněte.

Bavlněné spodní prádlo

Někomu se může zdát klasická bavlna poněkud nudná. V mnoha případech pak bývá spojená s takovým standardem, který nepotěší, ale ani neurazí. Ačkoli bavlněné spodní prádlo není v žebříčku mužské popularity na úplné špici, nutno podotknout, že i přesto je dokáže poměrně dobře zaujmout. Z jejich pohledu je totiž mnohem důležitější především hezký střih, který dobře padne na těle, stejně tak lákavá barva, která klasickou bavlnu povýší na zcela jinou úroveň. Ještě zajímavější je pak z jejich úhlu pohledu bavlna doplněná něčím zajímavým. Může se jednat třeba o výraznější prvek nebo kombinaci jiného materiálu, jako je například krajka.

Jak vidí muži ženy v bavlněném prádle? Jako velké pohodářky, které nade vše milují komfort.

Krajkové spodní prádlo

Krajkové prádlo bylo, a pravděpodobně vždy bude, naprostou jedničkou, která nikdy neztratí přízeň mužů. Pánové zkrátka krajku milují snad ve všech barvách i podobách. Stejně ale jako v prvním případě vždy vyhrává zejména vhodně zvolený střih, který by měl pěkně sedět a kopírovat ženskou siluetu. A jak vlastně muži vnímají krajku? Jako něco dráždivého, svůdného, do určité míry provokativního, co na ně působí jako silné afrodiziakum. Paradoxně je ale krajka v očích mnohých mužů braná také jako něžný a romantický doplněk ženy. Záleží samozřejmě na konkrétním provedení.

Jak vidí muži ženy v krajkovém prádle? Jako smyslné a svůdné ženy, které mají vybraný styl.

Kožené spodní prádlo

Kůže sama o sobě patří k materiálům, který je do určité míry rafinovaný a sexy, avšak z jiného úhlu pohledu má spíše drsnější podtext. Ne nadarmo je právě kůže nedílnou součástí erotických hrátek trochu tvrdšího kalibru. Obecně se muži v případě koženého spodního prádla přiklání spíše k decentnímu charakteru a určitému kompromisu, tedy vhodnému nakombinování kůže s jiným materiálem. A oproti jiným materiálům ji vítají spíše svátečně, v rámci zpestření.

K TÉMATU  Trápí vás tmavé lokty? Pomohou věci, které máte doma v kuchyni

Jak vidí muži ženy v koženém prádle? Jako velkou a sebevědomou dračici, která se ničeho nebojí.

Rozhoduje střih nebo materiál?

Ačkoli bývají mužské preference zřejmé, řada z nich se shoduje, že vůbec nejlepší je, pokud se žena cítí v prádle opravdu dobře a díky tomu jej umí i náležitě předvést. Kolikrát totiž víc parády udělá žena pohodlně oblečená v bavlně, než oděná v kůži, ve které se zrovna necítí nejlépe. Kromě toho je pro ně významný zejména vhodný a dobře padnoucí střih, který podtrhne ženské křivky. Pro muže totiž není nic horšího, než pohled na krásné prádlo zařezané v těch nejméně vhodných místech. 

A co barva?

Ačkoli se může zdát, že barva spodního prádla hraje druhé housle, není to tak úplně pravda. Vůbec nejraději mají muži na ženách sexy černou, něžnou bílou, hravou růžovou, žhavou červenou a také provokativní fialovou. Méně atraktivně na ně působí například béžová, hnědá, modrá nebo zelená. Ale i tady je to o vkusu a preferencích konkrétního muže.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Dopřáváte si ranní sex? Měli byste! Na zdraví má blahodárný vliv

Kůže dominuje podzimu. Investujte do kalhot i sexy sukní

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

O tom, že oddalování usnutí a následný nedostatek spánku způsobuje vystavení modrému světlu, jsme již psali. Ale příčin, které způsobují nespavost, je podstatně víc. Někdo má problém s usínáním, jiní usnou, jako když je do vody hodí, ale pak se vzbudí kolem třetí ráno a znovu usnout se nepodaří. Co s tím?
Ano, řeč bude tentokrát o mužském přechodu. O tom, co se děje v tuto dobu u žen se mluví hodně, ale téma mužské andropauzy je stále tak trochu opomíjenou záležitostí. I muži však mohou toto období vnímat jako velmi náročné a přináší jim celou řadu nepříjemností. Co se v jejich těle děje, a jak se s těmito změnami co nejlépe vyrovnat?
Barva bot o vás hodně prozradí a v případě lodiček to platí dvojnásob. Vyberte si barvu podle svého vkusu a osobnosti a doplňte svůj outfit chytře a vkusně. Lodičky jsou klasické dámské boty, kterými nikdy žádný model nepokazíte. Můžete je brát na slavnostní příležitosti k róbám, ale využijete je i v casual módě. Ženy v byznysu je také ocení ke kostýmkům nebo do práce na jednání. Lodičky jsou kouzelně ženské, proto se vyplatí mít jich víc párů. Jaké barvy by neměly chybět ve vašm obetníku objevíte v tomto článku.
Rostliny nerozeznávají čtyři roční období jako my lidé, ale pouze dvě. Ovšem od podzimu až do jara mají pokojové rostliny období takzvaného vegetativního klidu. Je chladno a brzy se stmívá, proto rostlinky přestávají tak rychle růst a kvést a prožívají zimní spánek.
Pokud toužíte po romantice, nečekejte, až váš přítel naplánuje něco zvláštního, převezměte otěže a zajistěte si večer svých snů sami. Možná budete chtít naplánovat rande s ohledem na svůj vkus, ale pokud pro něj chcete připravit něco zvláštního, měla byste své plány přizpůsobit jeho zájmům. Zde je několik užitečných rad pro plánování romantického rande pro vás a vašeho přítele.

Nepřehlédněte

Aby vaše pleť vypadala zdravě, svěže a odpočatě, nemusíte vydávat horentní sumy za drahé pleťové krémy. I díky běžně dostupným surovinám bude vaše pleť zářivě krásná. Domácí pleťové masky na suchou pleť dodají pleti tolik potřebnou hydrataci a pro jejich přípravu stačí zajít jen do lednice.
Na zimní období přicházejí do módy hranaté špičky bot. Přesto většina žen dobře ví, že nejvíc sexy jsou boty do špičky a na podpatku. Opticky prodlužují a zeštíhlují nohy. Hned se cítíme sebevědoměji a působíme více žensky i tím, jak musíme držet tělo rovně. Ovšem pozor na rizika, před kterými lékaři varují. Vy, které nosíte podobné boty denně, už o nich možná něco víte.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek