Pátek , 24. 05. 2024

Jana

Potřebujete se přesvědčit, jestli vám zvolená barva na vlasy nebo líčení padne? Zkuste to nanečisto přes aplikaci!

Bojíte se, že šlápnete vedle? Váháte s výběrem make-upu nebo brýlí? Rozhodnutí vám usnadní beauty aplikace. Na výběr je jich hned několik. Zkuste všechny!
Beauty aplikace
zdroj: 123RF.com

22. 11. 2018

22. 11. 2018

Krása a kosmetika je pro většinu žen denní rutina, ale samozřejmě také zábava. Dnes je k sehnání tolik rozličných druhů kosmetiky, až z toho hlava přechází. A to i z pohodlí domova. Občas je třeba vyzkoušet něco nového, ale co když vám nebude vybrané zboží po dodání vyhovovat? Tento problém pomůže vyřešit tzv. virtuální zrcadlo. Jednoduše si sama na sobě vyzkoušíte, zda vám vybraná kosmetika sluší nebo ne. Pak si ji objednáte. Kde všude to už funguje?

Zrcadlo ve smartphonu

Rtěnku, make up, oční stíny nebo linky – to všecno si můžete vyzkoušet například v aplikaci Sephora: Beauty, Makeup & Hair pro iOS, a Sephora – Makeup, Skin Care & Beauty Shopping pro Android. Jedná se o tu samou aplikaci, která nabízí srovnání nekonečných zástupů rtěnek, očních stínů i linek. Aplikace samozřejmě nabízí porovnání nejen odstínů, ale i různých výrobců a značek. Vybrané produkty můžete samozřejmě rovnou objednat, a nakupováním navíc sbíráte body, které se budou hodit na později. Stačí si jednoduše vyfotit selfie a můžete na sebe virtuálně aplikovat, co vás jen napadne. Je to docela i zábava. Výsledek klidně můžete poslat drahé polovičce nebo kamarádce, jak se jim to líbí, pokud si sama nejste jistá.

zdroj: itunes.apple.com

Vytvořte si vlastní vzhled nanečisto

Chcete zkusit nový look? Neumíte si představit sama sebe v jiném líčení, než na které jste zvyklá? Žádný problém. Vyzkoušejte aplikaci MakeUp Genius. Ta “naskenuje” váš obličej, a pak se můžete virtuálně líčit, jak se vám zamane. Můžete si tak dopředu jednoduše naplánovat make-up na pracovní schůzku, na ples nebo na rande – aplikace vás povede krůček po krůčku aa poradí vám. I takhle aplikace nabízí rovnou i nákup. Své výsledky můžete jednoduše také sdílet.

K TÉMATU  5 trendy polobotek na léto

Než vyrazíte ke kadeřnici…

A jak je to s vlasy? Dřívější nástroje na internetu sice nabízely nějaké možnosti, ale výsledek nebyl úplně dokonalý. Současné aplikace jsou doslova vymazlené. Třeba Matrix Color Lounge vám umožní vyzkoušet si různé odstíny vašich vlasů, a zjistit snadno, co vám bude sedět. Je dostupná jak pro iOS, tak pro Android. Naproti tomu, webová aplikace na happyhair.cz vám kromě barvy nebo melíru nabídne i pohled na změnu účesu. Na výběr jsou stovky moderních, klasických, ale i různých extravagantních úprav vlasů. Díky jednoduchým nástrojům se můžete podívat, jak by vám slušel účes, o kterém by vás nenapadlo ani přemýšlet, a přitom by vám slušel.

zdroj: itunes.apple.com

Nová barva na nehty? Nebo na obroučky?

Chcete se podívat, jak by vás slušela konkrétní barva laku? OPI Nail Studio vám umožní virtuálně vyzkoušet celou škálu designů a barev, a to přímo na vaší ruce. Velice užitečné jsou potom webové aplikace pro nákup brýlí na webech Robinlook.de nebo Zeelool.com. Každá z vás, která brýle nosí, dobře ví, jaké to je, hledat ty správné obroučky a donekonečna je zkoušet v obchodě s optikou. Virtuální pohled na váš obličej s rozličnými tvary brýlí celý proces rozhodně usnadní a poskytne inspiraci pro případný nákup.

Tak co, používáte při výběru zboží také nějaké aplikace?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Milán – mekka módy, kam se dostanete prakticky za pár korun. Dopravu můžete zvolit leteckou, ale ve hře je i jízda osobním autem (vždyť leží sotva 800 kilometrů daleko). Ať už se však do italského města dostanete jakýmkoli způsobem, nezapomeňte zde navštívit řadu nádherných míst. Tahle jsou ta nejdůležitější, abyste skutečně mohli říct, že jste viděli Milán po všech jeho stránkách.
I když si v době neutichající rýmy myslíme, že se nám nemůže nic horšího stát, existuje celá spousta daleko vážnějších onemocnění, které nám dokážou život obrátit doslova naruby. Jednou z nich je rakovina – nemoc, která je obrovským náporem na psychiku.
Mnoho lidí nad brokolicí ohrnuje nos, ale zkuste jí dát šanci a třeba vyzkoušejte různé možnosti její přípravy. Pokud vám v nějaké podobě zachutná, vaše zdraví to jistě ocení. Přináší nám totiž celou řadu blahodárných látek.
Červená řepa je doslova vitaminová bomba. Obsahuje mnoho látek, příznivých pro náš organismus. Může se pyšnit například vysokým obsahem vitamínu C, vitamínu B. Mimo jiné také obsahuje další blahodárné minerály, jako je hořčík, draslík, sodík. Je plná železa a kyseliny listové, a tak se doporučuje i při chudokrevnosti. Také příznivě působí na štítnou žlázu, protože v ní najdeme i jód. A jaké má další skvělé vlastnosti?
Po delší odmlce zapříčiněné zdravotní stopkou Nely se opět začínáme potkávat a obracet zažité vzorce v její hlavě. Co se doteď díky koučinku u Nely dělo?
Co takhle navštívit podmořský svět a vidět zblízka delfíny, tuleně nebo běluhu? Zasmějte se a podívejte se na překvapené děti, které zaskočí reakce mořských tvorů v akváriu!
Už na gymnáziu jsem věděla, co chci dělat. Chtěla jsem se stát fyzioterapeutkou, pracovat s lidmi a pomáhat jim od bolesti. Jenže to nebylo tak snadné, na vysokou jsem se nedostala, ani napoprvé, ani napodruhé, a tak jsem to vzdala a rozhodla jsem se, že se stanu masérkou. A pak přišla hodně lákavá nabídka.
V dnešním světě, který se neustále mění a vyvíjí, se mění i role rodičů a způsoby, jakými vychovávají své potomky. Článek "Moderní rodičovství a výchova dětí" se zaměřuje na aktuální trendy a přístupy v oblasti péče o děti. Od respektování individuality a podporování kreativity po využívání moderních technologií – objevte, jak se rodičovství adaptuje na nové výzvy a jak můžete vytvořit harmonický vztah s vašimi dětmi v dnešním rychle se měnícím světě.
Když se řekne jóga, můžeme si představit mnoho jejích variant. Může jít o pomalé protažení celého těla, dynamickou power jógu, ale třeba i o jógu hormonální. Právě s její pomocí můžete vyřešit mnoho nepříjemností plynoucích z nevhodné hladiny hormonů v těle.
Co vyrazit na hory? Vyhlášená lyžařská destinace Méribel ve francouzských Alpách patří mezi ty nejluxusnější. Tahle překrásná horská chata je k pronájmu! Celých 330 m² a 3 patra, kde je 6 ložnic, prostorný obývací pokoj s panoramatickým oknem nebo vlastní kuchyně. Dole najdete krytý bazén a k dispozici je i sauna. Navíc dodávka s řidičem. Stejně ohromující jako vzhled a interiér chaty je i ceník služeb. Tohle zkrátka něco stojí.
Muži a ženy, to jsou podle odborníků a psychologů dva různé světy, které si v podstatě nikdy neporozumí, ale neumějí bez sebe žít. Existují vůbec nějaké základní komunikační principy nebo vlastnosti, díky kterým se lze naučit porozumět svému protějšku? Zajímavé rady a podněty ze své praxe nám prozradila lektorka a koučka Hana Drahoňovská.

Výběr článků

Mentální anorexie je choroba psychického i fyzického rázu, která nás dokáže pořádně vystrašit. Zvláště, pokud se něco takového děje našemu dítěti. Bezesporu je ji třeba řešit s odborníky, jelikož může vážně poškodit zdravotní stav člověka. Nejdříve ale musíte sami zjistit, že jí daná osoba trpí. Nejčastěji se vyskytuje u dívek, avšak setkat se s ní můžeme u jakéhokoliv pohlaví i v každém věku. Jak ji poznat, abyste včas dokázali zamezit jejímu prohlubování?
V dnešní moderní době jsme až zahlceni spoustou nových vychytávek. To se týká oi spotřebičů a pomocníků do domácnosti. V obchodech najdete zboží jakéhokoliv druhu a někdy se vám dokonce podaří narazit na poněkud podivná zařízení, jejichž účel je třeba ještě uhodnout. Přiznejme si, že někde mezi touto hojností zaujal své místo parní čistič.
Jaké jsou vaše plány a cíle? Chcete zůstat v zajetých kolejích zaměstnance? Nebo prahnete po výstupu ze své zóny komfortu, která s sebou nese také start podnikání? Ať už chcete rozjet velkou společnost nebo působit „na vlastní noze”, v obou případech by vám v knihovně mělo dřímat několik knižních výtisků, které mohou člověka sedmimílovými kroky posunout kupředu.

Nepřehlédněte

Aby bylo zajištěno bezproblémové fungování těla a všech jeho funkcí, je zapotřebí, abychom mu dodávali jeho pohonné hmoty. Jimi se myslí především vitaminy, také minerály, antioxidanty a další živiny, které se společně podílí na správném fungování organismu. Jedním z klíčových vitaminů je vitamin D, jehož nedostatek umí v těle způsobit opravdu velkou paseku.
Rozhodli jsme se, že se pro procházky přírodou vybavíme repelenty proti klíšťatům.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek