Pátek , 02. 12. 2022

Blanka

Potřebujete se přesvědčit, jestli vám zvolená barva na vlasy nebo líčení padne? Zkuste to nanečisto přes aplikaci!

Bojíte se, že šlápnete vedle? Váháte s výběrem make-upu nebo brýlí? Rozhodnutí vám usnadní beauty aplikace. Na výběr je jich hned několik. Zkuste všechny!
Beauty aplikace
zdroj: 123RF.com

22. 11. 2018

22. 11. 2018

Krása a kosmetika je pro většinu žen denní rutina, ale samozřejmě také zábava. Dnes je k sehnání tolik rozličných druhů kosmetiky, až z toho hlava přechází. A to i z pohodlí domova. Občas je třeba vyzkoušet něco nového, ale co když vám nebude vybrané zboží po dodání vyhovovat? Tento problém pomůže vyřešit tzv. virtuální zrcadlo. Jednoduše si sama na sobě vyzkoušíte, zda vám vybraná kosmetika sluší nebo ne. Pak si ji objednáte. Kde všude to už funguje?

Zrcadlo ve smartphonu

Rtěnku, make up, oční stíny nebo linky – to všecno si můžete vyzkoušet například v aplikaci Sephora: Beauty, Makeup & Hair pro iOS, a Sephora – Makeup, Skin Care & Beauty Shopping pro Android. Jedná se o tu samou aplikaci, která nabízí srovnání nekonečných zástupů rtěnek, očních stínů i linek. Aplikace samozřejmě nabízí porovnání nejen odstínů, ale i různých výrobců a značek. Vybrané produkty můžete samozřejmě rovnou objednat, a nakupováním navíc sbíráte body, které se budou hodit na později. Stačí si jednoduše vyfotit selfie a můžete na sebe virtuálně aplikovat, co vás jen napadne. Je to docela i zábava. Výsledek klidně můžete poslat drahé polovičce nebo kamarádce, jak se jim to líbí, pokud si sama nejste jistá.

zdroj: itunes.apple.com

Vytvořte si vlastní vzhled nanečisto

Chcete zkusit nový look? Neumíte si představit sama sebe v jiném líčení, než na které jste zvyklá? Žádný problém. Vyzkoušejte aplikaci MakeUp Genius. Ta „naskenuje“ váš obličej, a pak se můžete virtuálně líčit, jak se vám zamane. Můžete si tak dopředu jednoduše naplánovat make-up na pracovní schůzku, na ples nebo na rande – aplikace vás povede krůček po krůčku aa poradí vám. I takhle aplikace nabízí rovnou i nákup. Své výsledky můžete jednoduše také sdílet.

K TÉMATU  Jak pečovat (nejen v létě) o vlasy, abyste je měly krásné jako modelky z reklamy?

Než vyrazíte ke kadeřnici…

A jak je to s vlasy? Dřívější nástroje na internetu sice nabízely nějaké možnosti, ale výsledek nebyl úplně dokonalý. Současné aplikace jsou doslova vymazlené. Třeba Matrix Color Lounge vám umožní vyzkoušet si různé odstíny vašich vlasů, a zjistit snadno, co vám bude sedět. Je dostupná jak pro iOS, tak pro Android. Naproti tomu, webová aplikace na happyhair.cz vám kromě barvy nebo melíru nabídne i pohled na změnu účesu. Na výběr jsou stovky moderních, klasických, ale i různých extravagantních úprav vlasů. Díky jednoduchým nástrojům se můžete podívat, jak by vám slušel účes, o kterém by vás nenapadlo ani přemýšlet, a přitom by vám slušel.

zdroj: itunes.apple.com

Nová barva na nehty? Nebo na obroučky?

Chcete se podívat, jak by vás slušela konkrétní barva laku? OPI Nail Studio vám umožní virtuálně vyzkoušet celou škálu designů a barev, a to přímo na vaší ruce. Velice užitečné jsou potom webové aplikace pro nákup brýlí na webech Robinlook.de nebo Zeelool.com. Každá z vás, která brýle nosí, dobře ví, jaké to je, hledat ty správné obroučky a donekonečna je zkoušet v obchodě s optikou. Virtuální pohled na váš obličej s rozličnými tvary brýlí celý proces rozhodně usnadní a poskytne inspiraci pro případný nákup.

Tak co, používáte při výběru zboží také nějaké aplikace?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Když se blíží vánoční svátky, v obchodních centrech se setkáváme s obrovskými frontami. Ty však nevedou nikam jinam než do malého krámku s názvem Pandora. Zejména pánové, kteří zapomněli svým nejdražším koupit něco hezkého se snaží na poslední chvíli ulovit alespoň přívěsek na náramek, po kterém ženy doslova touží, i když se tedy razantně plácnou přes kapsu. To se však změní.
Každý z nás má svou polohu, ve které spí nejraději. Někdo spí rád na břiše, jiný na zádech a další třeba zase na boku. Ale napadlo vás někdy hledat ve spánkových polohách význam? Že ne? Pak se možná budete divit, co která spánková poloha znamená.
Není snad člověk, který by je neznal. Zvláště v poslední době o nich média psala téměř neustále. Tato nepřehlédnutelná dvojice si získala srdce mnohých, ale řadu svých fanoušků také ztratila, a to právě kvůli stěží pochopitelným krokům, které provedla. Harry a Meghan jsou pár, který bude přitahovat pozornost médií neustále. Jaké byli jejich největší výstřelky? Pojďme si je připomenout!
Není nic lepšího, než vlastnoručně vypěstovaná zelenina. Bez všech možných chemických hnojiv, pesticidů, insekticidů a bůhvíjaké další chemie. Ale v našich klimatických podmínkách není takové pěstování nic jednoduchého. Zejména v případě, že se stejně jako letos zima poněkud protáhne a i v nížinách sněží ještě v dubnu. Proto pro vás máme tipy a triky, které oceníte při pěstování rajčat.
Kvalitní spánek je nepostradatelnou součástí našeho života. Když ale koukneme na současná čísla, je až k neuvěření, kolik lidí trápí problémy se spánkem. S přechodnou nespavostí si tělo dokáže poměrně dobře poradit, ovšem pokud dlouhodobě nemůžete usnout anebo se často probouzíte uprostřed noci, nastává problém, který si v zájmu vašeho zdraví žádá urychlené řešení. Jak si s tím šikovně poradit?
Každý si svůj svatební den představuje jinak. Někdo sní o pohádkových šatech s dlouhou vlečkou a pompézní výzdobou, jiný zase o skromné party ve stodole, která ale dnes už také může stát desítky korun. Ať už si každý svůj velký den představuje jakkoli, je pravdou, že i ta sebemenší svatba stojí nějaké peníze. Pokud chcete ušetřit a využít své prostředky třeba na svatební cestu, určitě vyzkoušejte některý z našich tipů.
Tento měsíc rozhodne. Pandemie dosáhla v Česku dalšího vrcholu a téměř zastavila život. Děti opět zůstaly doma a školy se zcela uzavřely. Jenže i mezi nimi nejmenšími přibývá nemocných. Jejich obranyschopnost je oslabená. Chybí jí přirozené podněty a dlouhá zima vyčerpala zásoby vitaminů. Nelze se tak divit, že přibývá také dětských pacientů.
Rozchodem si projde každý z nás, začíná to v dětství s prvními láskami, pokračuje v dospělosti, kdy s námi mohou neskutečně zatřást. Vzpamatování se z rozchodu je poměrně dlouhá cesta, kterou není dobré moc uspěchat. Člověk by si měl projít všemi nepříjemnostmi, aby dospěl k novému začátku. A jak toho docílit?

Nepřehlédněte

Vzhledem k tomu, že čas už sledujeme spíše na chytrých telefonech, hodinky se stávají hlavně módním doplňkem. Díky tomu, že je nabízeno mnoho různých designů, můžete si je zcela přizpůsobit svému stylu. Ovšem ženský šatník mnohdy bývá rozmanitý, takže může být složité vybrat k oděvu ty pravé hodinky. Tyto tipy vám však pomohou s výběrem a jejich nošením.
Nemusíte mít přímo roubenku nebo srub. Dřevěný interiér sluší každé chatě, ale můžete se jím obklopit i doma. Tento klasický materiál bude v módě pořád. Dřevo existuje v mnoha variantách i barvách a s jeho pomocí vytvoříte neopakovatelné bydlení. Působí příjemně a je také zdravotně naprosto nezávadné. Prohlédněte si krásné interiéry, kde je hlavním motivem právě dřevo.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek