Neděle , 03. 07. 2022

Radomír

Potřebujete se přesvědčit, jestli vám zvolená barva na vlasy nebo líčení padne? Zkuste to nanečisto přes aplikaci!

Bojíte se, že šlápnete vedle? Váháte s výběrem make-upu nebo brýlí? Rozhodnutí vám usnadní beauty aplikace. Na výběr je jich hned několik. Zkuste všechny!
Beauty aplikace
zdroj: 123RF.com

22. 11. 2018

22. 11. 2018

Krása a kosmetika je pro většinu žen denní rutina, ale samozřejmě také zábava. Dnes je k sehnání tolik rozličných druhů kosmetiky, až z toho hlava přechází. A to i z pohodlí domova. Občas je třeba vyzkoušet něco nového, ale co když vám nebude vybrané zboží po dodání vyhovovat? Tento problém pomůže vyřešit tzv. virtuální zrcadlo. Jednoduše si sama na sobě vyzkoušíte, zda vám vybraná kosmetika sluší nebo ne. Pak si ji objednáte. Kde všude to už funguje?

Zrcadlo ve smartphonu

Rtěnku, make up, oční stíny nebo linky – to všecno si můžete vyzkoušet například v aplikaci Sephora: Beauty, Makeup & Hair pro iOS, a Sephora – Makeup, Skin Care & Beauty Shopping pro Android. Jedná se o tu samou aplikaci, která nabízí srovnání nekonečných zástupů rtěnek, očních stínů i linek. Aplikace samozřejmě nabízí porovnání nejen odstínů, ale i různých výrobců a značek. Vybrané produkty můžete samozřejmě rovnou objednat, a nakupováním navíc sbíráte body, které se budou hodit na později. Stačí si jednoduše vyfotit selfie a můžete na sebe virtuálně aplikovat, co vás jen napadne. Je to docela i zábava. Výsledek klidně můžete poslat drahé polovičce nebo kamarádce, jak se jim to líbí, pokud si sama nejste jistá.

zdroj: itunes.apple.com

Vytvořte si vlastní vzhled nanečisto

Chcete zkusit nový look? Neumíte si představit sama sebe v jiném líčení, než na které jste zvyklá? Žádný problém. Vyzkoušejte aplikaci MakeUp Genius. Ta „naskenuje“ váš obličej, a pak se můžete virtuálně líčit, jak se vám zamane. Můžete si tak dopředu jednoduše naplánovat make-up na pracovní schůzku, na ples nebo na rande – aplikace vás povede krůček po krůčku aa poradí vám. I takhle aplikace nabízí rovnou i nákup. Své výsledky můžete jednoduše také sdílet.

K TÉMATUJak zlepšit cíleně své fyzické i psychické zdraví? Zkuste následující rady a výsledky se dostaví! Kdy a čím začít?

Než vyrazíte ke kadeřnici…

A jak je to s vlasy? Dřívější nástroje na internetu sice nabízely nějaké možnosti, ale výsledek nebyl úplně dokonalý. Současné aplikace jsou doslova vymazlené. Třeba Matrix Color Lounge vám umožní vyzkoušet si různé odstíny vašich vlasů, a zjistit snadno, co vám bude sedět. Je dostupná jak pro iOS, tak pro Android. Naproti tomu, webová aplikace na happyhair.cz vám kromě barvy nebo melíru nabídne i pohled na změnu účesu. Na výběr jsou stovky moderních, klasických, ale i různých extravagantních úprav vlasů. Díky jednoduchým nástrojům se můžete podívat, jak by vám slušel účes, o kterém by vás nenapadlo ani přemýšlet, a přitom by vám slušel.

zdroj: itunes.apple.com

Nová barva na nehty? Nebo na obroučky?

Chcete se podívat, jak by vás slušela konkrétní barva laku? OPI Nail Studio vám umožní virtuálně vyzkoušet celou škálu designů a barev, a to přímo na vaší ruce. Velice užitečné jsou potom webové aplikace pro nákup brýlí na webech Robinlook.de nebo Zeelool.com. Každá z vás, která brýle nosí, dobře ví, jaké to je, hledat ty správné obroučky a donekonečna je zkoušet v obchodě s optikou. Virtuální pohled na váš obličej s rozličnými tvary brýlí celý proces rozhodně usnadní a poskytne inspiraci pro případný nákup.

Tak co, používáte při výběru zboží také nějaké aplikace?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pokud vy nebo učitel vašeho dítěte máte podezření, že vaše dítě může mít ADHD, je důležité vyhledat pomoc. Včasná intervence může potenciálně zabránit vzniku dalších příznaků a sekundárních stavů, jako je úzkost nebo opoziční vzdorné chování.
Jistě to znáte – někdy máte prostě chuť pustit si nějakou bláznivou komedii a veškeré starosti vyhodit na chvíli z hlavy. Pokud chcete strávit pohodový večer a zasmát se, přinášíme vám tipy na filmy, které by u vás mohly uspět. Některé z nich vás budou jen bavit, jiné vám mohou připadat trochu hořké, některé ve vás přece jen zasejí semínko vážnějších myšlenek, které vás budou provázet ještě pár následujících dní.
Kdo by neznal milou Rachel ze seriálu Přátelé? Jennifer Aniston tato role jednoznačně proslavila. Od té doby ale natočila spoustu filmů, kde jsme mohli obdivovat její herecký talent a nestárnoucí krásu. Na hollywoodském výsluní tak zůstává nadále, a nevypadá to, že by se chystala odejít. Ale i ona má občas dny jako „pouhý smrtelník“. Co jste o ní určitě nevěděli?
Jakou nohou jste vkročili do nového roku? I když se zdá být letošní rok stejný jako loňský, několik změn už začalo platit. Mluvíme předně o finančních změnách, kterých letos bylo víc než dost. Otázku je, jestli k řadě z nich muselo vlivem koronavirové krize a velkého schodku ve státním rozpočtu dojít. V každém případě k nim došlo a my vám přinášíme velký přehled.
Že vám někdo řekl, že čokoláda škodí, kazí se po ní zuby a tloustne se kvůli ní? Onen dotyčný určitě nemluvil o kvalitní čokoládě s vysokým procentem kakaa. Taková čokoláda totiž naopak tělu prospívá. Že vám někdo řekl, že čokoláda škodí, kazí se po ní zuby a tloustne se kvůli ní? Onen dotyčný určitě nemluvil o kvalitní čokoládě s vysokým procentem kakaa. Taková čokoláda totiž naopak tělu prospívá.
Pro někoho může jít o kraj nehostinný, neboť si ho často spojujeme zejména s těžbou uhlí. Ve skutečnosti jde ale o nádherný kus krajiny s bohatou historií a přírodními scenériemi, které rozhodně stojí za to navštívit. Vybrali jsme pro vás deset nejzajímavějších míst, které byste si při návštěvě severních Čech neměli nechat ujít.
V rámci České republiky se můžeme setkat se školskými a neškolskými předškolními zařízeními, která jsou určena pro děti předškolního věku. Přičemž předškolní vzdělávání je dobrovolné a (vyjma dětí od 5 let, které jsou z pohledu současného vzdělávacího systému již povinné se předškolního vzdělávání účastnit) zaměřuje se na vzdělávání, rozvoj schopností i dovedností, podporu v osvojování kulturních, hygienických a sociálních návyků dítěte a oporu ve výchově.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek