Domů » Krása a móda » Potřebujete se přesvědčit, jestli vám zvolená barva na vlasy nebo líčení padne? Zkuste to nanečisto přes aplikaci!
Krása a móda

Potřebujete se přesvědčit, jestli vám zvolená barva na vlasy nebo líčení padne? Zkuste to nanečisto přes aplikaci!

Beauty aplikace
zdroj: 123RF.com
Bojíte se, že šlápnete vedle? Váháte s výběrem make-upu nebo brýlí? Rozhodnutí vám usnadní beauty aplikace. Na výběr je jich hned několik. Zkuste všechny!

Krása a kosmetika je pro většinu žen denní rutina, ale samozřejmě také zábava. Dnes je k sehnání tolik rozličných druhů kosmetiky, až z toho hlava přechází. A to i z pohodlí domova. Občas je třeba vyzkoušet něco nového, ale co když vám nebude vybrané zboží po dodání vyhovovat? Tento problém pomůže vyřešit tzv. virtuální zrcadlo. Jednoduše si sama na sobě vyzkoušíte, zda vám vybraná kosmetika sluší nebo ne. Pak si ji objednáte. Kde všude to už funguje?

Zrcadlo ve smartphonu

Rtěnku, make up, oční stíny nebo linky – to všecno si můžete vyzkoušet například v aplikaci Sephora: Beauty, Makeup & Hair pro iOS, a Sephora – Makeup, Skin Care & Beauty Shopping pro Android. Jedná se o tu samou aplikaci, která nabízí srovnání nekonečných zástupů rtěnek, očních stínů i linek. Aplikace samozřejmě nabízí porovnání nejen odstínů, ale i různých výrobců a značek. Vybrané produkty můžete samozřejmě rovnou objednat, a nakupováním navíc sbíráte body, které se budou hodit na později. Stačí si jednoduše vyfotit selfie a můžete na sebe virtuálně aplikovat, co vás jen napadne. Je to docela i zábava. Výsledek klidně můžete poslat drahé polovičce nebo kamarádce, jak se jim to líbí, pokud si sama nejste jistá.

zdroj: itunes.apple.com

Vytvořte si vlastní vzhled nanečisto

Chcete zkusit nový look? Neumíte si představit sama sebe v jiném líčení, než na které jste zvyklá? Žádný problém. Vyzkoušejte aplikaci MakeUp Genius. Ta “naskenuje” váš obličej, a pak se můžete virtuálně líčit, jak se vám zamane. Můžete si tak dopředu jednoduše naplánovat make-up na pracovní schůzku, na ples nebo na rande – aplikace vás povede krůček po krůčku aa poradí vám. I takhle aplikace nabízí rovnou i nákup. Své výsledky můžete jednoduše také sdílet.

Než vyrazíte ke kadeřnici…

A jak je to s vlasy? Dřívější nástroje na internetu sice nabízely nějaké možnosti, ale výsledek nebyl úplně dokonalý. Současné aplikace jsou doslova vymazlené. Třeba Matrix Color Lounge vám umožní vyzkoušet si různé odstíny vašich vlasů, a zjistit snadno, co vám bude sedět. Je dostupná jak pro iOS, tak pro Android. Naproti tomu, webová aplikace na happyhair.cz vám kromě barvy nebo melíru nabídne i pohled na změnu účesu. Na výběr jsou stovky moderních, klasických, ale i různých extravagantních úprav vlasů. Díky jednoduchým nástrojům se můžete podívat, jak by vám slušel účes, o kterém by vás nenapadlo ani přemýšlet, a přitom by vám slušel.

zdroj: itunes.apple.com

Nová barva na nehty? Nebo na obroučky?

Chcete se podívat, jak by vás slušela konkrétní barva laku? OPI Nail Studio vám umožní virtuálně vyzkoušet celou škálu designů a barev, a to přímo na vaší ruce. Velice užitečné jsou potom webové aplikace pro nákup brýlí na webech Robinlook.de nebo Zeelool.com. Každá z vás, která brýle nosí, dobře ví, jaké to je, hledat ty správné obroučky a donekonečna je zkoušet v obchodě s optikou. Virtuální pohled na váš obličej s rozličnými tvary brýlí celý proces rozhodně usnadní a poskytne inspiraci pro případný nákup.

Tak co, používáte při výběru zboží také nějaké aplikace?