Neděle , 02. 10. 2022

Olívie a Oliver

Bavlna, krajka, kůže… Jak muži reagují na spodní prádlo?

Spodní prádlo je nedílnou součástí každodenního života. Kromě toho bývá také důležitým prvkem v tom intimním kontextu. A to zejména z pohledu mužů. Hezké spodní prádlo totiž dokáže muže naladit na tu správnou náladu, umocnit v něm nejrůznější fantazie a představy. Které je ale láká úplně nejvíc a jak na jednotlivé kousky reagují?
prádlo
Sexy prádlo neznamená jen kraječky. (foto: 123rf.com)

30. 12. 2021

30. 12. 2021

Každá žena má v oblibě něco jiného a to ať co se týče samotných materiálů, tak také jednotlivých střihů. Zatímco některé ženy nedají dopustit na klasické bavlněné kalhotky, jsou ženy, které nadevše milují krajková tanga. A stejně odlišný vkus na spodní prádlo mají samozřejmě také muži. Jak ale přesně vnímají styl spodního prádla a co je z jejich pohledu důležitější? Mrkněte.

Bavlněné spodní prádlo

Někomu se může zdát klasická bavlna poněkud nudná. V mnoha případech pak bývá spojená s takovým standardem, který nepotěší, ale ani neurazí. Ačkoli bavlněné spodní prádlo není v žebříčku mužské popularity na úplné špici, nutno podotknout, že i přesto je dokáže poměrně dobře zaujmout. Z jejich pohledu je totiž mnohem důležitější především hezký střih, který dobře padne na těle, stejně tak lákavá barva, která klasickou bavlnu povýší na zcela jinou úroveň. Ještě zajímavější je pak z jejich úhlu pohledu bavlna doplněná něčím zajímavým. Může se jednat třeba o výraznější prvek nebo kombinaci jiného materiálu, jako je například krajka.

Jak vidí muži ženy v bavlněném prádle? Jako velké pohodářky, které nade vše milují komfort.

Krajkové spodní prádlo

Krajkové prádlo bylo, a pravděpodobně vždy bude, naprostou jedničkou, která nikdy neztratí přízeň mužů. Pánové zkrátka krajku milují snad ve všech barvách i podobách. Stejně ale jako v prvním případě vždy vyhrává zejména vhodně zvolený střih, který by měl pěkně sedět a kopírovat ženskou siluetu. A jak vlastně muži vnímají krajku? Jako něco dráždivého, svůdného, do určité míry provokativního, co na ně působí jako silné afrodiziakum. Paradoxně je ale krajka v očích mnohých mužů braná také jako něžný a romantický doplněk ženy. Záleží samozřejmě na konkrétním provedení.

Jak vidí muži ženy v krajkovém prádle? Jako smyslné a svůdné ženy, které mají vybraný styl.

Kožené spodní prádlo

Kůže sama o sobě patří k materiálům, který je do určité míry rafinovaný a sexy, avšak z jiného úhlu pohledu má spíše drsnější podtext. Ne nadarmo je právě kůže nedílnou součástí erotických hrátek trochu tvrdšího kalibru. Obecně se muži v případě koženého spodního prádla přiklání spíše k decentnímu charakteru a určitému kompromisu, tedy vhodnému nakombinování kůže s jiným materiálem. A oproti jiným materiálům ji vítají spíše svátečně, v rámci zpestření.

K TÉMATU  Jak (ne)být sexy. Zkoušeli jsme zaručené rady z časopisů!

Jak vidí muži ženy v koženém prádle? Jako velkou a sebevědomou dračici, která se ničeho nebojí.

Rozhoduje střih nebo materiál?

Ačkoli bývají mužské preference zřejmé, řada z nich se shoduje, že vůbec nejlepší je, pokud se žena cítí v prádle opravdu dobře a díky tomu jej umí i náležitě předvést. Kolikrát totiž víc parády udělá žena pohodlně oblečená v bavlně, než oděná v kůži, ve které se zrovna necítí nejlépe. Kromě toho je pro ně významný zejména vhodný a dobře padnoucí střih, který podtrhne ženské křivky. Pro muže totiž není nic horšího, než pohled na krásné prádlo zařezané v těch nejméně vhodných místech. 

A co barva?

Ačkoli se může zdát, že barva spodního prádla hraje druhé housle, není to tak úplně pravda. Vůbec nejraději mají muži na ženách sexy černou, něžnou bílou, hravou růžovou, žhavou červenou a také provokativní fialovou. Méně atraktivně na ně působí například béžová, hnědá, modrá nebo zelená. Ale i tady je to o vkusu a preferencích konkrétního muže.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Dopřáváte si ranní sex? Měli byste! Na zdraví má blahodárný vliv

Kůže dominuje podzimu. Investujte do kalhot i sexy sukní

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Ekologie se v současné době klade na první místo. Svůj podíl na tom má zjištění, že stojíme za rychle se oteplující planetou nebo že naším přičiněním mořští živočichové nežijí tak dlouho, jak by mohli, neboť se zamotají do plastových odpadků. Kromě toho, že se spustila řada kampaní bojujících proti plastům a proti nadměrné konzumaci masa, dostaly se také do popředí přírodní úklidové prostředky. Jinými slovy jsme se opět navrátily do minulosti.
Je tu! První článek, první krůček k cestě za posunem, učením se, přeměnou zaběhlých vzorců. Z upřímné zpovědi jedné odvážné ženy se dozvíte, proč za mnou přišla, kam se chce pomocí koučinku Emočních rovnic posunout i proč si vybrala právě mě. Bude to naše společná jízda - na rok, rok a půl. A vy budete u toho a nahlédnete tak do způsobu mé práce z první řady. Vaše Marcela Hlaváčková.
Možná patříte mezi ty, kteří nepotřebují jíst maso příliš často. A nemusí to být z důvodu, že se vám příčí zabíjení zvířat, ale třeba vám jen jednoduše maso tolik nechutná a nemáte častou potřebu ho konzumovat. Jak ale zajistit, aby přesto váš jídelníček obsahoval veškeré potřebné živiny?
Turistické boty jsou fantastické boty, které se nosí, když jste v divočině a razíte cestu z prašných cest, podél žulových balvanů a po hřebenech úzkých kaňonů, dají se ale outdoorové boty pánské či dámské nosit každý den? Přeci jen, byly původně vyrobeny k jinému účelu.
Dnes jsem snědla svůj objednaný Caesar salát, i když vím, že měl chyby. Ale dávám si ho často. Tak jsem špatný druh použitého salátu a kus opečené slaniny neřešila. Vím, co jsem si objednala. Ovšem určitě se vám stává, že si dáte něco, co vůbec neodpovídá kvalitě, kterou jste očekávala. Co může být v restauraci předmětem reklamace?
Vysmíváte se těm, kdo si píšou deník? A zkoušela jste to už někdy? Je to neuvěřitelně očistná záležitost, která vám pomůže zbavit se stresu, utřídit si myšlenky a mnohdy vás také povzbudí. Navíc budete díky deníku mít za pár desítek let na co vzpomínat.
Léto je v plném proudu a snad každého z nás čeká aspoň jeden výlet. Buď do přírody, někam za hranice nebo jen k babičce na chalupu. Tak či tak, existují tři módní kousky, bez kterých se nikdo neobejde. Tyto věci se hodí pro každou situaci - spaní pod širákem, letní přeháňka v rozpáleném velkoměstě nebo zkrátka jen stylový doplněk na rande s cizinem. Pojď si přečíst následující řádky a objevit, o jaké kousky se jedná.
Existuje několik možností, jak se vyspat i tehdy, pokud váš partner hlasitě chrápe. Jednou z možností je jít spát do jiné místnosti. Pak existují samozřejmě i vtipná doporučení, jako je přilepit partnerovi pomocí lepicí pásky na záda míček. Ví se, že chrápání je nejintenzívnější, když dotyčná osoba spí na zádech. Míček přilepený na pyžamo (na záda) zabrání, aby se člověk na záda překulil.

Nepřehlédněte

Když poprvé začnete s dietou, můžete v prvním měsíci ztratit o něco více. Pokud například dodržujete nízkosacharidovou dietu, vaše tělo spaluje glykogen uložený ve svalové tkáni, když mu dojdou sacharidy. Glykogen se váže na vodu a při jeho spalování na energii se také ztrácí voda. Tato počáteční rychlá ztráta hmotnosti může být velmi motivující, ale nakonec se zúží.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek