Čtvrtek , 29. 09. 2022

Michal

Neuvěřitelná proměna této ženy vás ohromí!

Říká se, že každá žena je v podstatě krásná, jen je zapotřebí přijít na správný způsob, jak onu krásu vyzdvihnout.

31. 08. 2020

31. 08. 2020

Některé ženy jsou na péči o svůj vzhled zaměřené velice intenzivně a navštěvují s velkou pravidelností různé kosmetické a kadeřnické salóny. Jiné si s tím nedělají až tak velké vrásky a na tom, jak vypadají, jim příliš nezáleží. Rozhodující je se líbit sama sobě, být se sebou spokojená. Avšak i nepatrná péče tím správným směrem z vás může vykouzlit zcela jiného člověka, jehož vzhled bude fascinující pro každého, kdo vás spatří. Tato zralá žena ze zahraničí se dostala do péče odborníků, jako jsou šikovní kadeřníci a zručné kosmetičky, kteří její vzhled neskutečným způsobem pozvedli. Podívejte se, jak se proměna podařila.

Lék na nízké sebevědomí

Dáma, kterou si vzali na starost specialisté na podpoření krásy, měla dlouhou dobu potíže s tím, že se sama sobě již nelíbila, její pleť jí připadala unavená, bez jiskry a energie a celkově trpěla díky tomu všemu nízkým sebevědomým. Rozhodla se tedy pro radikální změnu. Po zásahu zkušených kadeřníků a kosmetiček se tak může opět hrdě vydat do ulic a oslňovat svým vzhledem okolí. Proměna je přímo neuvěřitelná.

Osvěžující změna pro ženu

Při příchodu měla žena dlouhé ničím nevynikající blond vlasy a její pleť byla bez jakékoliv stopy make-upu. Kadeřník se tedy rozhodl dámu omladit kratším sestřihem. Vzniklé mikádo je ve výsledku famózní. Žena prokoukla a evidentně jí to velice svědčí. Přidanou hodnotou tohoto krátkého účesu je i to, že je snadný na úpravu. Žena může vlasy vlnit, nebo jen vyfoukat a vždy bude vypadat skvěle. Práce kosmetičky je ovšem také dokonalá. Ženě specialistka na vizáž zvýraznila její pěkné oči a také rty. Pleť celkově sjednotila do jednoho odstínu a z dámy je přímo královna. Tato proměna zkrátka nemá absolutně žádnou chybu a pouze dokazuje to, že se stačí zaměřit na pár detailů a záhy se z vás stane úplně jiný člověk.

K TÉMATU  Jak vybrat správnou žehličku na vlasy? Poradíme

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Neuvěřitelná proměna! Vizážista se postará o kompletní změnu vzhledu a omlazení!

Jak obnovit přirozenou krásu vlasů? Vyzkoušejte metodu No poo!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Tato unikátní chata má skleněnou střechu i stěny, takže usínáte v teple, a přitom přímo pod hvězdnou oblohou a polární září. Panorama Glass Lodge se nachází 30 minut jízdy od Reykjavíku k pobřeží Grónského moře. Hned u chaty stojí vířivka, ze které se můžete kochat islandskou krajinou. V malé komfortní chatě najdete pohodlnou koupelnu i kuchyňku s jídelním stolem. Za noc pro dva v tomto islandském obydlí zaplatíte téměř 9000 korun, a mají tu i internet. Tenhle útulný úkryt vám ale může posloužit jak inspirace pro vaši vlastní chatu v přírodě. I s takto malým prostorem se dá pracovat a vytvořit něco kouzelného.
Honba za štíhlou a sexy postavou pokračuje, i když léto už je dávno za námi. Lidé se zkrátka chtějí udržovat v kondici. S nedávnými vánočními svátky však byla píle trochu mařena vynikajícím cukrovím a samými smaženými pokrmy. Během tohoto období na sklonku roku je třeba vykázat opravdu pevnou vůli, díky které odoláte i alkoholu. Především ten je při cvičení jedním velkým tabu.
Mnoho lidí začíná hubnout především s dietou, protože je to nejjednodušší způsob, jak změnit své každodenní stravovací návyky. To je správný směr, ale nestačí, pokud chcete na svém těle skutečně zapracovat a zhubnout. Je také nutné správně přizpůsobené cvičení a k tomu budete potřebovat vybavení a příslušenství!
Nemusíte mít přímo roubenku nebo srub. Dřevěný interiér sluší každé chatě, ale můžete se jím obklopit i doma. Tento klasický materiál bude v módě pořád. Dřevo existuje v mnoha variantách i barvách a s jeho pomocí vytvoříte neopakovatelné bydlení. Působí příjemně a je také zdravotně naprosto nezávadné. Prohlédněte si krásné interiéry, kde je hlavním motivem právě dřevo.
Závislost na internetu, sociálních sítích nebo počítačových hrách se projevuje u dětí stále častěji. Podle odborníků je má příznaky opravdové závislosti každé desáté dítě. To je nemalé riziko, že se to může stát i ve vaší rodině. Tyto závislosti jsou – vzhledem k rozšíření internetu a jeho komunikačních sítí – podstatně větším rizikem, než návykové látky či alkohol.
Říká se: „S chlapem špatně, ale bez něj ještě hůř.“ Tohle rčení nezní pro nás, ženy, tedy vůbec optimisticky! Skoro to vypadá, že ať tak nebo tak, máme to úderem plnoletosti prostě spočítaný, jen s tím chlapem bude ta hrůza zvaná život jaksi snesitelnější. V posledních letech si však stále více žen po rozchodu či rozvodu raději zvolí život o samotě. A navzdory tomuto rčení jen kvetou. Proč tomu tak je? Že by přece jen život bez chlapa skýtal také nějaké výhody? Samozřejmě! Tady jsou.
Ve světě krásy panuje řada mýtů a stereotypů. Některé z nich jsou pozůstatky starších studií, jiné vznikly jednoduše mezi lidmi a postupně se staly dostatečně přesvědčivé natolik, že ovlivnily naše chování a přístup ke kráse jako takový. Vyznat se ve světě pravdy a mýtů je skutečně nelehký úkol, ovšem, abychom vám jej alespoň trochu usnadnili, připravili jsme pro vás seznam těch nejčastějších mýtů, které i dodnes kolují mezi námi.

Nepřehlédněte

Různé alternativní směry výuky jsou v dnešní době stále populárnější. Možná si řeknete, že při pohledu na stav klasického státního školství není divu. Jedním z těchto směrů je Montessori pedagogika, někdy můžeme slyšet mluvit také o Montessoriovské škole. Víte, jak vypadá vzdělávání v takovýchto školách a školkách? Pojďme se podívat na základní principy.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek