Čtvrtek , 22. 02. 2024

Petr

Neuvěřitelná proměna této ženy vás ohromí!

Říká se, že každá žena je v podstatě krásná, jen je zapotřebí přijít na správný způsob, jak onu krásu vyzdvihnout.

31. 08. 2020

31. 08. 2020

Některé ženy jsou na péči o svůj vzhled zaměřené velice intenzivně a navštěvují s velkou pravidelností různé kosmetické a kadeřnické salóny. Jiné si s tím nedělají až tak velké vrásky a na tom, jak vypadají, jim příliš nezáleží. Rozhodující je se líbit sama sobě, být se sebou spokojená. Avšak i nepatrná péče tím správným směrem z vás může vykouzlit zcela jiného člověka, jehož vzhled bude fascinující pro každého, kdo vás spatří. Tato zralá žena ze zahraničí se dostala do péče odborníků, jako jsou šikovní kadeřníci a zručné kosmetičky, kteří její vzhled neskutečným způsobem pozvedli. Podívejte se, jak se proměna podařila.

Lék na nízké sebevědomí

Dáma, kterou si vzali na starost specialisté na podpoření krásy, měla dlouhou dobu potíže s tím, že se sama sobě již nelíbila, její pleť jí připadala unavená, bez jiskry a energie a celkově trpěla díky tomu všemu nízkým sebevědomým. Rozhodla se tedy pro radikální změnu. Po zásahu zkušených kadeřníků a kosmetiček se tak může opět hrdě vydat do ulic a oslňovat svým vzhledem okolí. Proměna je přímo neuvěřitelná.

Osvěžující změna pro ženu

Při příchodu měla žena dlouhé ničím nevynikající blond vlasy a její pleť byla bez jakékoliv stopy make-upu. Kadeřník se tedy rozhodl dámu omladit kratším sestřihem. Vzniklé mikádo je ve výsledku famózní. Žena prokoukla a evidentně jí to velice svědčí. Přidanou hodnotou tohoto krátkého účesu je i to, že je snadný na úpravu. Žena může vlasy vlnit, nebo jen vyfoukat a vždy bude vypadat skvěle. Práce kosmetičky je ovšem také dokonalá. Ženě specialistka na vizáž zvýraznila její pěkné oči a také rty. Pleť celkově sjednotila do jednoho odstínu a z dámy je přímo královna. Tato proměna zkrátka nemá absolutně žádnou chybu a pouze dokazuje to, že se stačí zaměřit na pár detailů a záhy se z vás stane úplně jiný člověk.

K TÉMATU  Letní péče o vlasy. Jak se ostříhat, chránit před sluncem, chlórem i solí z moře

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Neuvěřitelná proměna! Vizážista se postará o kompletní změnu vzhledu a omlazení!

Jak obnovit přirozenou krásu vlasů? Vyzkoušejte metodu No poo!

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Období plodných dnů i samotná ovulace jsou jedinou cestou, díky které je možné stát se maminkou. Věděli jste ale, že ovulace v jednom cyklu nemusí být pouze jedna? A jak je možné, že za měsíc může tělo ovulovat klidně dvakrát?
Znáte to, s velkou radostí si domů přinesete novou rostlinu, která vypadá báječně, jenže po pár měsících si všimnete jistých vad na kráse. Některé se projeví dokonce okamžitě, jen co kytka překročila práh vašeho domu. Ať už jsou to žluté nebo svěšené listy, každým takovým náznakem se nám rostlina snaží říct, že jí něco chybí, nebo přebývá.
V historii člověka se mobbing a bossing vyskytoval vždy. Jde o pocit ohroženosti, díky kterému musíme novou osobu zastrašit. Mohla by nám totiž vzít naše pozice, být lepší, než my. Tak je třeba jí tak znepříjemnit práci, aby to pokud možno vzdala sama. Nejste zdaleka sama, pokud jste podobný přístup zažila. Lze se mobbingu bránit?
Dnes už většina z nás fotí mobilem. Někomu to jde dobře, jinému méně. Přestože je paměť telefonu skoro nekonečná, nač pořizovat nekvalitní a zbytečné obrázky? Máme pro vás pár základních rad a pravidel, jak fotit tak, aby byl výsledek top!
Připravuje vás o nervy celulitida nebo akné? Řešení těchto kosmetických problémů představuje olej z čajovníku australského. Mimochodem, ten vás zbaví také lupů a pomáhá zneviditelnit vzhled jizev!
Vlastnímu dýchání obvykle nevěnujeme pozornost. Pravdou však je, že bez něj by naše tělo fungovalo jen několik minut, a že jeho kvalita v mnoha ohledech ovlivňuje naše zdraví i celkové rozpoložení.
„Není ta omáčka moc kyselá? Nejsou ty knedlíčky moc mazlavé?“ Citát z oblíbeného filmu dokumentuje, jak málo si některé ženy věří. A to i v případě, že svou práci zvládají skvěle. Jste jedna z nich? Také máte pocit, že nic neuděláte perfektně? Možná se jen podceňujete. A že nejste dokonalá? Hoďte pochybnosti za hlavu a mějte se ráda!
Že se nedá módou a módními trendy bojovat proti „blbé“ náladě? Ale dá! Důkazem jsou aktuální trendy na rok 2021, které se na symboliku naděje, síly a vytrvalosti soustředí nejen v barvách, vybavení domácnosti, ale také ve stylu oblékání, účesů a samozřejmě i líčení. Pojďme se na jednotlivé trendy tohoto roku podívat právě optikou nálady a symboliky. Uvidíte, že letos bude čím zahánět chmury!
Každý rodič se řadí mezi nějaké rodičovské typy. Ke kterým patříte vy?
Že jste se rozhodly začít chodit na jógu? Protože umí protáhnout tělo, zpevnit, zklidnit. Jenže těch druhů! Která je tedy vhodná pro vás? Zjistili jsme to za vás.
A je to tady zase! S blížící se menstruací se pleť mnoha z nás změní v pastvu roztodivných kožních problémů, za nimiž stojí změna hladiny hormonů. A i když jsme si pubertou a kožními problémy prošly už dávno, hormonální akné umí potrápit v jakémkoliv věku.
Teepee je splněný sen malých špuntů i odrostlejších dětí. Proč si jej pořídit a jakou variantu zvládnete i doma? Těšte se na ty nejlepší tipy na teepee!

Výběr článků

Každá z nás chce být krásná. Ale je nutné být krásná za každou cenu? V případě prodlužování vašich vlastních řas těmi umělými rozhodně platí, že zdraví je důležitější. Jaká vám kvůli umělým řasám hrozí rizika? A čím můžete umělé prodlužování nahradit?
Mít dokonalou postavu bez špíčků je snem snad každé ženy. Pokud se snažíte shodit nějaké to kilo navíc, jistě jste už někdy přemýšlela o možnosti liposukce. Zatímco některé ženy se nebrání operativnímu zákroku, jiné ženy by raději upřednostnily bezbolestnou metodu hubnutí. A právě v tu chvíli se nabízí možnost využití kryolipolýzy, laserové liposukce nebo kavitace. O jaké metody se jedná a fungují vůbec?
Křišťálově průzračná voda, sluneční paprsky v plné síle, relax na písečných plážích a k tomu dechberoucí výhled na panorama majestátních hor. Jaká nejkrásnější rakouská jezera stojí za to navštívit?

Nepřehlédněte

Pokud patříte mezi ty, kteří se pokoušejí hubnout, ale pokusy jsou zatím marné, tak pokračujte ve čtení. Dnes se dozvíte, v čem je kámen úrazu, že se vaše hubnutí nedaří. Dozvíte se něco, o čem jste nikdy předtím možná ani neslyšeli. Zároveň pochopíte, jak to můžete napravit. A jestliže tyto informace převedete do praxe, tak věřím, že se úspěch dostaví!
Domácí kosmetika vznikne během chvilky! Oční linky, stíny, tvářenka, rtěnka a lesk v jednom, make-up i pudr. Šest receptů, které překvapí svou jednoduchostí a plně nahradí kupované produkty. Nevěříte?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek