Pondělí , 29. 05. 2023

Maxim

Neuvěřitelná proměna této ženy vás ohromí!

Říká se, že každá žena je v podstatě krásná, jen je zapotřebí přijít na správný způsob, jak onu krásu vyzdvihnout.

31. 08. 2020

31. 08. 2020

Některé ženy jsou na péči o svůj vzhled zaměřené velice intenzivně a navštěvují s velkou pravidelností různé kosmetické a kadeřnické salóny. Jiné si s tím nedělají až tak velké vrásky a na tom, jak vypadají, jim příliš nezáleží. Rozhodující je se líbit sama sobě, být se sebou spokojená. Avšak i nepatrná péče tím správným směrem z vás může vykouzlit zcela jiného člověka, jehož vzhled bude fascinující pro každého, kdo vás spatří. Tato zralá žena ze zahraničí se dostala do péče odborníků, jako jsou šikovní kadeřníci a zručné kosmetičky, kteří její vzhled neskutečným způsobem pozvedli. Podívejte se, jak se proměna podařila.

Lék na nízké sebevědomí

Dáma, kterou si vzali na starost specialisté na podpoření krásy, měla dlouhou dobu potíže s tím, že se sama sobě již nelíbila, její pleť jí připadala unavená, bez jiskry a energie a celkově trpěla díky tomu všemu nízkým sebevědomým. Rozhodla se tedy pro radikální změnu. Po zásahu zkušených kadeřníků a kosmetiček se tak může opět hrdě vydat do ulic a oslňovat svým vzhledem okolí. Proměna je přímo neuvěřitelná.

Osvěžující změna pro ženu

Při příchodu měla žena dlouhé ničím nevynikající blond vlasy a její pleť byla bez jakékoliv stopy make-upu. Kadeřník se tedy rozhodl dámu omladit kratším sestřihem. Vzniklé mikádo je ve výsledku famózní. Žena prokoukla a evidentně jí to velice svědčí. Přidanou hodnotou tohoto krátkého účesu je i to, že je snadný na úpravu. Žena může vlasy vlnit, nebo jen vyfoukat a vždy bude vypadat skvěle. Práce kosmetičky je ovšem také dokonalá. Ženě specialistka na vizáž zvýraznila její pěkné oči a také rty. Pleť celkově sjednotila do jednoho odstínu a z dámy je přímo královna. Tato proměna zkrátka nemá absolutně žádnou chybu a pouze dokazuje to, že se stačí zaměřit na pár detailů a záhy se z vás stane úplně jiný člověk.

K TÉMATU  15 odstínů podzimu, které budou letos v kurzu

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Neuvěřitelná proměna! Vizážista se postará o kompletní změnu vzhledu a omlazení!

Jak obnovit přirozenou krásu vlasů? Vyzkoušejte metodu No poo!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Lidé jsou různí a někteří mají prostě potřebu se zviditelňovat za každou cenu. Uznání široké veřejnosti si lze získat různými způsoby, na světě je velká spousta lidí, co udělá téměř všechno jen pro to, aby se o nich psalo či mluvilo. Zápis do Guinessovy knihy rekordů jistě jistým úspěchem je, stačí vlastně jen vyniknout a být nejlepší. A je docela jedno v čem.
Ne nadarmo se říká, že každý člověk je jedinečný. Tento argument se bezpochyby týká i v případě volby dioptrických brýlí, které, mají jí maximálně splňovat nejnáročnější kritéria, musí být vybírány na základě určitých vlastností jejich nového majitele. Která to jsou? Pojďme se na to podívat!
Chloupky umí rapidně snížit ženské sebevědomí, a to zejména v létě, kdy nohy jsou to, co chceme ukazovat a odhalovat. Aby zely hladkostí a abychom se nebáli vzít si krátkou sukni či oblíbené šaty, depilace přichází vhod. Od epilace se liší několika výhodami.
Deprese a úzkosti jsou dnes běžné jevy, se kterými se potýkáme. Zatímco někdo k těmto stavům sklouzne z důvodu špatného rodinného zázemí, jiný se do depresí dostane z důvodu až příliš velké snahy uspět. A někdy - někdy je na vině takzvaná obsedantně-kompulzivní porucha. O co konkrétně jde?
Během panující pandemie koronaviru se společnost Netflix mohla radovat snad každý den. Každý den jí totiž narůstalo množství diváků, kteří nevěděli, jak jinak si zkrátit čas než dobrým filmovým snímkem či seriálovým hitem. Popularita streamovací služby neutichla ani v okamžiku, kdy se lidé navrátili do svých zaměstnání. Naopak trend značně sílil, a to i díky novinkám, které Netflix neustále přináší.
U každého tu a tam přijde chvíle, kdy potřebuje nějaký ten životabudič. A mezi stoprocentní nakopávače energie patří samozřejmě i káva. Jenže, co když ji potřebujete něčím nahradit a hledáte stejně účinnou alternativu? Ano, tak právě vám se tenhle článek rozhodně zalíbí.
Známe ho úplně všichni. Nejspíš ho mnoho z nás má na talíři alespoň párkrát do týdne. Avokádo je hit posledních let, je to superpotravina, která nesmí chybět v žádném zdravém jídelníčku. Jenže s sebou nese i temnou stránku, o které se ví, ale příliš se o ní nemluví. Nebo ji záměrně nevidíme.

Nepřehlédněte

Prakticky v každé moderní domácnosti se nachází myčka a pračka. Tyto spotřebiče nám dokážou ušetřit neskutečné množství času a práce. Z toho důvodu je třeba se o ně pořádně starat, aby z ničeho nic nevypověděly svou službu a nenechaly vás na holičkách. Jak na to?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek