Úterý , 17. 05. 2022

Aneta

Neuvěřitelná proměna této ženy vás ohromí!

Říká se, že každá žena je v podstatě krásná, jen je zapotřebí přijít na správný způsob, jak onu krásu vyzdvihnout.

31. 08. 2020

31. 08. 2020

Některé ženy jsou na péči o svůj vzhled zaměřené velice intenzivně a navštěvují s velkou pravidelností různé kosmetické a kadeřnické salóny. Jiné si s tím nedělají až tak velké vrásky a na tom, jak vypadají, jim příliš nezáleží. Rozhodující je se líbit sama sobě, být se sebou spokojená. Avšak i nepatrná péče tím správným směrem z vás může vykouzlit zcela jiného člověka, jehož vzhled bude fascinující pro každého, kdo vás spatří. Tato zralá žena ze zahraničí se dostala do péče odborníků, jako jsou šikovní kadeřníci a zručné kosmetičky, kteří její vzhled neskutečným způsobem pozvedli. Podívejte se, jak se proměna podařila.

Lék na nízké sebevědomí

Dáma, kterou si vzali na starost specialisté na podpoření krásy, měla dlouhou dobu potíže s tím, že se sama sobě již nelíbila, její pleť jí připadala unavená, bez jiskry a energie a celkově trpěla díky tomu všemu nízkým sebevědomým. Rozhodla se tedy pro radikální změnu. Po zásahu zkušených kadeřníků a kosmetiček se tak může opět hrdě vydat do ulic a oslňovat svým vzhledem okolí. Proměna je přímo neuvěřitelná.

Osvěžující změna pro ženu

Při příchodu měla žena dlouhé ničím nevynikající blond vlasy a její pleť byla bez jakékoliv stopy make-upu. Kadeřník se tedy rozhodl dámu omladit kratším sestřihem. Vzniklé mikádo je ve výsledku famózní. Žena prokoukla a evidentně jí to velice svědčí. Přidanou hodnotou tohoto krátkého účesu je i to, že je snadný na úpravu. Žena může vlasy vlnit, nebo jen vyfoukat a vždy bude vypadat skvěle. Práce kosmetičky je ovšem také dokonalá. Ženě specialistka na vizáž zvýraznila její pěkné oči a také rty. Pleť celkově sjednotila do jednoho odstínu a z dámy je přímo královna. Tato proměna zkrátka nemá absolutně žádnou chybu a pouze dokazuje to, že se stačí zaměřit na pár detailů a záhy se z vás stane úplně jiný člověk.

K TÉMATUČelíte zimě bez pokrývky hlavy? Žádná čepice vám nesluší? Zkuste to změnit! Jsou různé cesty.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Neuvěřitelná proměna! Vizážista se postará o kompletní změnu vzhledu a omlazení!

Jak obnovit přirozenou krásu vlasů? Vyzkoušejte metodu No poo!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Každý měsíc je to stejné. Ohlásí se menstruace, která je připravená nám přibližně týden dělat společnost. Ačkoli je menstruace z hlediska přírody naší důležitou součástí, není nám zrovna dvakrát příjemná a to zejména ve chvíli, kdy nám připraví krušné zážitky plné bolesti a nekomfortu. Jak si alespoň trochu takovou část měsíce zpříjemnit a ulevit si od všech nepříjemností.
Kdo by netoužil po tom žít v domácnosti, která se vzhledově podobá královskému paláci! Pokud jste zastánci kombinace romantiky a možná malého kýče, anglický styl bydlení je pro vás to pravé. A i když nežijete na anglickém venkově, můžete takto zařízený příbytek mít. Stačí se držet několika pravidel.
Když v supermarketech udeří akce, sáhneme na dno prasátek a namíříme si to střemhlav na nákupy. Všechno, co lze schovat do mrazáku, nakoupíme za akční ceny, protože v opačném případě bychom za dané zboží utratili dvojnásobek. To samé platí i v případě masa. Když je za skvělou cenu, nabereme ho kila a pustíme se do zamrazování. Jenže co udělat v okamžiku, kdy ho chceme zpracovat?
Většina žen chce okouzlit své okolí perfektním vzhledem a dobře zvoleným módním outfitem. Z toho důvodu zpravidla volí kousky, které jim sice zaručí vyladěný vzhled, ovšem na úkor jejich zdraví. A možná k takovýmto ženám patříte i vy. Pojďte se proto podívat na několik špatných módních návyků, které neprospívají vašemu zdraví, a zjistěte, jak najít přijatelný kompromis.
Lidé by si vzájemně v nouzi měli pomáhat, i přesto však je na světě mnoho případů, kdy člověku či zvířeti v ohrožení života nikdo pomoc neposkytnul. Doba je čím dál hektičtější a lidé si již méně všímají toho, co se okolo nich děje. Často bývají i lhostejní vůči negativním situacím, do kterých raději nechtějí zasahovat, aby sami nebyli ohroženi.
Někdo nedá na ostrá jídla dopustit a dopřává si je téměř denně, jiný nesní jídlo jen o trochu víc okořeněné. Pokud to však nebudete s konzumací pálivých pochoutek vyloženě přehánět, vaše zdraví vám za ně poděkuje. Zkoušeli jste si někdy dát ostré jídlo třeba k obědu v průběhu parného léta? Nejprve vás sice pořádně prohřeje, ale následně způsobí žádané ochlazení.
Řasokoule - druh zelené řasy, který si dobrovolně přinášíme do domu. Zatímco někdo považuje řasokouli za netradiční pokojovou rostlinu, jiní ji považují za domácího mazlíčka. Ať už je pro vás čímkoli, pojďte společně s námi zjistit, co vlastně umí a jak se o ni starat.
Doplňky do koupelny používáme každý den, ale kromě jejich praktického účelu si dnes můžeme pořídit i krásné designové kousky, které podtrhnou styl vaší koupelny. Dávkovače mýdla, zásobníky na tampony, kelímek na vyplachování úst, košíky na kosmetiku nebo různé držáky, všechno si můžete vyladit k obrazu svému. Inspirujte se.
Každou noc se nám během spánku může zdát třeba i 5 snů, jejichž délka je nejčastěji 15 až 40 minut. Odborníci na sny vysvětlují, že naše sny odrážejí základní vzorce lidského chování. Odráží to, kdo jsme, co potřebujeme a v co věříme. Jaké jsou nejčastější sny a jaký je psychologický pohled na to, co znamenají?

Nepřehlédněte

Každou noc se nám během spánku může zdát třeba i 5 snů, jejichž délka je nejčastěji 15 až 40 minut. Odborníci na sny vysvětlují, že naše sny odrážejí základní vzorce lidského chování. Odráží to, kdo jsme, co potřebujeme a v co věříme. Jaké jsou nejčastější sny a jaký je psychologický pohled na to, co znamenají?

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek