Pondělí , 03. 10. 2022

Bohumil

Krásná, moderní a funkční kuchyně za méně! Jak to udělat?

Je zcela na místě, aby jsme vzhledem k času stráveném v kuchyni, vybrali přesně tu, která bude tvořit ucelený design celého bytu či domu, tak také, aby nám efektivně sloužila. Pro splnění těchto podmínek je tak potřeba pečlivě vybírat a přihlédnout v neposlední řadě i k ceně. Tak jaká bude ta vaše vysněná kuchyně? Pojďme se na to společně podívat!
kuchyně
Vyberte moderní kuchyni a ještě ušetřete!

25. 08. 2022

25. 08. 2022

Co od kuchyně očekávám?

Klíčová otázka číslo jedna při výběru jakékoliv kuchyně je definovat její hlavní parametry. Chcete, aby byla prostorná? Nebo naopak útulná a veškeré vybavení na dosah? Samozřejmě nás limitují i prostory vyhrazené čistě na kuchyni, avšak právě volba množství bílých spotřebičů výrazně ovlivňuje celkový prostor kuchyně.

Obecně tedy platí, že právě na elektrospotřebiče je potřeba přihlížet jako na jednu z nejnákladnějších položek při sestavení kuchyně. Vyplatí se tedy pečlivě sledovat vývoj jejich cen a využívat výhod slev. Například Okay slevový kupón přináší poměrně výraznou finanční úsporu, která je obzvlášť v této době více než žádaná.

Vše má svůj řád

Každá žena preferuje jiné rozložení kuchyňského příslušenství. Všechny ale spojuje, že je potřeba v tomto mít jasné zásady. Nejpoužívanější nádobí musí být hned po ruce. Talíře a příbory se používají takřka denně, zpravidla se tedy dávají do první a druhé přihrádky vaší kuchyňské skříně hned pod kuchyňskou desku. Naopak méně používané příslušenství můžeme uskladnit do horních pozic kuchyňských skříní.

Například sklenice na červené víno jsou samy o sobě poměrně neskladné a prostorné. Navíc je vytahujeme příležitostně v případě návštěv. Na pořízení zmíněného, a spousta dalšího příslušenství, nám Tescoma slevy pomůžou ušetřit.

A jaká jsou vaše tipy na vysněnou kuchyni?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Současná doba není zcela jednoduchá. A právě veškeré dění kolem nás, každodenní starosti i povinnosti, do toho sem tam nějaký klacík pod nohy, přispívají k tomu, že naše psychická i fyzická odolnost trochu ztrácejí na síle. Jak se co nejvíce zocelit a nabrat tu správnou odolnost v každém směru? Právě na to se nyní podíváme.
O botoxu a jeho účincích se hojně mluví, kosmetické úpravy botoxem jsou skloňovány v médiích a zejména celebrity si v těchto úpravách libují. Ale už zdaleka nejen slavné tváře jeho magii podlehly. Ovšem i když se díky botoxovým injekcím můžete zbavit vrásek, čímž jistě alespoň na chvíli vizuálně zastavíte stárnutí, ne vždy je to výhra.
Nakupování dárků pro rodinu je těžké. Mnohem těžší než nakupování dárků pro spolupracovníka nebo oblíbeného učitele. Když ale nakupujete pro lidi, které znáte celý svůj život, máte jistou výhodu. Znáte totiž jejich koníčky a zájmy. Víte (nebo byste měli vědět) co mají rádi a po čem touží. Když tuhle výhodu dobře použijete, pořídit dárky k Vánocům pro rodinné příslušníky pak bude brnkačka. Už máte jasno, co komu nadělíte?
Krásné a dobře upravené vlasy bez ohledu na povětrnostní podmínky a roční období – to je sen každé ženy. Zvláště v dnešní době není vždy možné využívat služby kadeřnických salonů. Proto stojí za to vybavit se doma speciálními přístroji, kterými svým vlasům dodáte zcela nový vzhled. K takovým patří právě žehlička na vlasy. Víte ale, jak vybrat tu správnou?
Pandemie koronaviru přesunula učebnu – a kancelář – v dohledné budoucnosti do online režimu, což znamená, že vaše děti potřebují mnohem více pozornosti a vašeho času. Karanténa je docela náročná na zábavu dětí, ale sedět pořád u tabletu není způsob, jak trávit tento čas doma.
Brouzdáte po Netflixu nebo HBO GO a nevíte, co si pustit? Připravili jsme si pro vás TOP 5 seriálů, které byste si určitě neměla nechat ujít. Na své si přijdou romantické duše, milovnice napětí a dramatu a také ty ženy, které se chtějí zasmát a zkrátka žasnout.
Kam se špinavým prádlem? Do pračky! Ale někdy je ho víc a různých barev, a než přijde na řadu, uschová ho koš na prádlo, praktický doplněk vaší koupelny. Vybrat si můžete přesně takový, aby stylově i barevně zapadl do vašeho interiéru. Koše na prádlo jsou proutěné, plastové nebo látkové, ale také z bambusu. Inspirace pro vás!

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek