Neděle , 05. 02. 2023

Dobromila

Krásná, moderní a funkční kuchyně za méně! Jak to udělat?

Je zcela na místě, aby jsme vzhledem k času stráveném v kuchyni, vybrali přesně tu, která bude tvořit ucelený design celého bytu či domu, tak také, aby nám efektivně sloužila. Pro splnění těchto podmínek je tak potřeba pečlivě vybírat a přihlédnout v neposlední řadě i k ceně. Tak jaká bude ta vaše vysněná kuchyně? Pojďme se na to společně podívat!
kuchyně
Vyberte moderní kuchyni a ještě ušetřete!

25. 08. 2022

25. 08. 2022

Co od kuchyně očekávám?

Klíčová otázka číslo jedna při výběru jakékoliv kuchyně je definovat její hlavní parametry. Chcete, aby byla prostorná? Nebo naopak útulná a veškeré vybavení na dosah? Samozřejmě nás limitují i prostory vyhrazené čistě na kuchyni, avšak právě volba množství bílých spotřebičů výrazně ovlivňuje celkový prostor kuchyně.

Obecně tedy platí, že právě na elektrospotřebiče je potřeba přihlížet jako na jednu z nejnákladnějších položek při sestavení kuchyně. Vyplatí se tedy pečlivě sledovat vývoj jejich cen a využívat výhod slev. Například Okay slevový kupón přináší poměrně výraznou finanční úsporu, která je obzvlášť v této době více než žádaná.

Vše má svůj řád

Každá žena preferuje jiné rozložení kuchyňského příslušenství. Všechny ale spojuje, že je potřeba v tomto mít jasné zásady. Nejpoužívanější nádobí musí být hned po ruce. Talíře a příbory se používají takřka denně, zpravidla se tedy dávají do první a druhé přihrádky vaší kuchyňské skříně hned pod kuchyňskou desku. Naopak méně používané příslušenství můžeme uskladnit do horních pozic kuchyňských skříní.

Například sklenice na červené víno jsou samy o sobě poměrně neskladné a prostorné. Navíc je vytahujeme příležitostně v případě návštěv. Na pořízení zmíněného, a spousta dalšího příslušenství, nám Tescoma slevy pomůžou ušetřit.

A jaká jsou vaše tipy na vysněnou kuchyni?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pečicí trouba patří do každé kuchyně. I když nezásobujete okolí buchtami a koláči jako na běžícím pásu, trouba se může hodit. Třeba někdy dostanete chuť na pizzu, pečené kuře nebo cokoli jiného. Jak ale vybrat troubu tak, aby odpovídala vašemu životnímu stylu a do domu se vám nedostal třeba zbytečně předimenzovaný požírač elektřiny, nebo naopak spotřebič, který zdaleka neuspokojí vaše touhy po pečených pokrmech? Tento článek vám s výběrem pomůže – a to v pouhých šesti krocích.
Hudba. Pro někoho smysl života, pro někoho příjemné povzbuzení během dne a pro jiného ideální hnací motor pro konkrétní činnost. Ne nadarmo se říká, že svět vidíme podle toho, jakou hudbu posloucháme. Naše oblíbené žánry mnohdy zrcadlí naši osobnost. Zároveň je to pro nás mnohdy v těch nejtěžších a nejnáročnějších okamžicích ten nejlepší parťák, jakého si jen můžeme přát. Hudba ale může efektivně posloužit pro naši práci, rozvoj osobnosti nebo daleko více - může nám pomoci najít samu sebe.
Všechno kolem nás podléhá trendům, nejinak je tomu i u svateb. Jestli tedy plánujete na letošní rok veselku a chcete, aby byla v souladu s trendy pro rok 2021, bude udržitelná, šedožlutá a přikloní se k přírodě. Co se však nemění, je jídlo, protože dobře najedený host je spokojený host.
Animované filmy mají právě teď v kinech žně. Sázkou na jistotu je bezesporu Toy Story 4: Příběh hraček, který sklízí samou chválu. Pro nejmenší jsou tu Angry Birds ve filmu 2, oživlý svět stavebnice přináší Playmobil ve filmu a čerstvým přírůstkem je zvířecí animák Psí kusy. Napovíme, na co s dětmi nebo celou rodinou vyrazit.
Pokud máte doma dítko, které využívá jen málo slov, neskládá pořádně celé věty dohromady nebo se mnohdy v řeči sekne, protože prostě nenachází vhodná slova, zřejmě přemýšlíte, co s tím. Samozřejmě je na místě poradit se s lékařem, ale pokud není situace úplně vážná, snadno na tom můžete společně zapracovat. A o co víc – bude vás to bavit! Jak se dá vývoj řeči dětí podpořit?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek