Pondělí , 03. 10. 2022

Bohumil

Outfity, které vám uberou několik kilogramů!

Zdroj:123RF.com

01. 08. 2017

I když se většině mužů líbí oblé ženské tvary, nám ženám naše obliny moc radosti nedělají. Tedy ne všem. Jedno je jasné, téměř žádná žena není spokojena se svou postavou, pokud neví, jak zdůraznit její krásu. Existují kombinace oblečení, které dokáží zakrýt to, co má zůstat běžnému oku neviditelné.

Když máte větší boky, pas nebo stehna

Pokud vám příroda nadělila do vínku širší proporce v této oblasti, nezoufejte. Stačí, když oblečením přitáhnete pohled na vaše ostatní partie a je hotovo. Tmavší barvy by se měly vyskytovat v dolní linii těla a světlejší na horních dílech oblečení.
Doporučujeme:
  1. Noste trička a svetříky s nápadným vzorem v horní části a dole mírně splývající. Ideální je délka až na boky. Větší nebo menší délka naopak na vaše nedostatky upozorní.
  2. Pokud jste se svým hrudníkem spokojené, nezakrývejte je příliš volným svrškem. Vyberte si raději vypasovanejší střihy. Totéž platí i u saka. Ale dejte si pozor na příliš napnutou látku na problematických partiích.
  3. Pozor na doplňky. Ideálními doplňky každého outfitu jsou šperky, které by měly být výrazné. Tato sezóna mimořádně přeje bižuterii, proto nebude výběr problém. Pro vyšší postavu se hodí delší náhrdelníky, naopak menší ženy by měly dát přesnost kratším verzím.
  4. Nejvhodnější střih sukně je tzv. tulipánového typu, který prodlouží postavu a vyrovná proporce. Delší úzká sukně prodlouží siluetu.
  5. Vašim širokým bokům a stehnům budou nejlépe sedět co nejdelší kalhoty, které jsou dole mírně rozšířené. Jakékoliv zkrácené délky opticky zkracují postavu a přidávají na objemu.
  6. Zapomeňte na výrazný pásek a jakékoli ozdoby v této oblasti.
  7. Vyhněte se plisovaným kalhotám či modelům s širokým pasem a džínům, které mají světlejší plochy na stehnech nebo příliš mnoho kapes. Výjimkou jsou výrazné přední kapsy na džínách. Ty jsou vhodné pro zamaskování širších boků. Pro ženy s větším bříškem jsou ideální rifle s vysokým pasem.
Další rady najdete zde.
Zdroj: Tamsin.cz
Autor: red
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Postel ukrytá v knihovně nebo sedačka, která se sama přestaví na palandu. Chytré a praktické řešení prostoru doma nabízí originální nábytek budoucnosti. Tyto nápady ale nepůsobí jen jako snaha o získání prostoru za každou cenu. Mnohá řešení jsou vysoce praktická z důvodu účelnosti, jako zasouvací botník pod schody do patra.
Jakou nohou jste vkročili do nového roku? I když se zdá být letošní rok stejný jako loňský, několik změn už začalo platit. Mluvíme předně o finančních změnách, kterých letos bylo víc než dost. Otázku je, jestli k řadě z nich muselo vlivem koronavirové krize a velkého schodku ve státním rozpočtu dojít. V každém případě k nim došlo a my vám přinášíme velký přehled.
Vánoce a tradice jdou ruku v ruce. Nejedna z nás jich mnoho z nich dodržuje nebo si děláme vlastní. Jednou z takových poměrně zaběhnutých, je hladovění, neboli půst. Podle této tradice by se měl držet během Štědrého dne půst až do večeře, aby se nám zjevilo zlaté prasátko. Co na to říká naše tělo?
Dva měsíce letních prázdnin utekly jako voda a opět nastalo období, kdy deset měsíců vypravujete děti do školy. Což bývá často plné zmatku. Aby u vás doma nevypukl tento scénář, přinášíme vám několik rad. Díky těm vás žádné školní ráno nezaskočí nepřipravené a vše stihnete.
Strečink je jednoznačně nezbytnou součástí jakéhokoli tréninku či cvičení. Pomáhá zvyšovat flexibilitu a rozšiřovat možnosti pohybu těla. Správně byste měli strečink provádět jak před, tak i po cvičení. Před tréninkem je třeba tělo trochu prohřát a připravit na zátěž, aby nedošlo ke svalovým křečím. Po cvičení musíte zase svaly trochu zklidnit. A právě to dokáže správný strečink.
Trápí vás akné? Dělají se vám pupínky, různé vyrážky a vás už to přestává bavit? Možná jste zkoušeli plno mastiček, plno čistících přípravků, ale i tak se vám potíže s pletí stále vrací! Jak vyřešit akné jednou provždy? Dá se to vůbec? Rovnou vám řeknu, že ano! A nyní vám prozradím, jak na to.
Tinnitus je nemoc, která přichází zcela nečekaně, ale nezřídka s námi zůstává po celý život. Často se o ní hovoří jako o civilizační chorobě. Jenže tinnitus není nemoc jako taková, spíše jde o příznak něčeho jiného, jen lékaři stále nevypátrali čeho.

Nepřehlédněte

Připadáte si tlustí, ovšem váha neukazuje žádný kilogram navíc? Na vině může být nafouknuté bříško, což je problém, který se vyskytuje zcela běžně. Patří k nevítaným společníkům, jenž stojí za nízkým sebevědomím. Pojďme si proto prozradit, jak se problému zbavit. 
O spodním prádle se zrovna moc nemluví, a to hlavně z toho důvodu, že se jedná o něco opravdu intimního, ale přitom tak běžného. Také proto jsou fakta o spodním prádle tak trochu zapovězena – ale věřte, že i v tomto případě se můžete zasmát a podivovat, jakou proměnou spodní prádlo prošlo za tu dlouhou řadu let od jeho vynalezení.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek