Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

Outfity, které vám uberou několik kilogramů!

Zdroj:123RF.com

01. 08. 2017

I když se většině mužů líbí oblé ženské tvary, nám ženám naše obliny moc radosti nedělají. Tedy ne všem. Jedno je jasné, téměř žádná žena není spokojena se svou postavou, pokud neví, jak zdůraznit její krásu. Existují kombinace oblečení, které dokáží zakrýt to, co má zůstat běžnému oku neviditelné.

Když máte větší boky, pas nebo stehna

Pokud vám příroda nadělila do vínku širší proporce v této oblasti, nezoufejte. Stačí, když oblečením přitáhnete pohled na vaše ostatní partie a je hotovo. Tmavší barvy by se měly vyskytovat v dolní linii těla a světlejší na horních dílech oblečení.
Doporučujeme:
  1. Noste trička a svetříky s nápadným vzorem v horní části a dole mírně splývající. Ideální je délka až na boky. Větší nebo menší délka naopak na vaše nedostatky upozorní.
  2. Pokud jste se svým hrudníkem spokojené, nezakrývejte je příliš volným svrškem. Vyberte si raději vypasovanejší střihy. Totéž platí i u saka. Ale dejte si pozor na příliš napnutou látku na problematických partiích.
  3. Pozor na doplňky. Ideálními doplňky každého outfitu jsou šperky, které by měly být výrazné. Tato sezóna mimořádně přeje bižuterii, proto nebude výběr problém. Pro vyšší postavu se hodí delší náhrdelníky, naopak menší ženy by měly dát přesnost kratším verzím.
  4. Nejvhodnější střih sukně je tzv. tulipánového typu, který prodlouží postavu a vyrovná proporce. Delší úzká sukně prodlouží siluetu.
  5. Vašim širokým bokům a stehnům budou nejlépe sedět co nejdelší kalhoty, které jsou dole mírně rozšířené. Jakékoliv zkrácené délky opticky zkracují postavu a přidávají na objemu.
  6. Zapomeňte na výrazný pásek a jakékoli ozdoby v této oblasti.
  7. Vyhněte se plisovaným kalhotám či modelům s širokým pasem a džínům, které mají světlejší plochy na stehnech nebo příliš mnoho kapes. Výjimkou jsou výrazné přední kapsy na džínách. Ty jsou vhodné pro zamaskování širších boků. Pro ženy s větším bříškem jsou ideální rifle s vysokým pasem.
Další rady najdete zde.
Zdroj: Tamsin.cz
Autor: red
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Když se s námi léto loučí v Česku, neznamená to, že jinde na světě sluneční paprsky i nadále nepřevládají. Například takové Maledivy jsou atraktivní i v zimních chladných měsících, o tom není pochyb ani sporu. Pokud přemýšlíte nad tím, že svůj čas strávíte za hranicemi, prozraďme si, co dovolená na Maledivách nabízí a další informace, které se každému turistovi mohou hodit.
Pokud nevíte, co si pod pojmem oční jóga představit, jedná se o pohyby, které jednoduše posilují oční svaly. Nemyslete si ale, že vám toto cvičení zlepší zrak. Dokáže však spolehlivě snížit oční zátěž, vyléčit příznaky suchého oka a zmírnit oční napětí. Jaké jsou tedy největší výhody?
Být lepší verzí sebe samých. Snažíme se o to každý den. A když se o to nesnažíme my, chtějí to po nás druzí. V současné době jsou na nás kladené obrovské nároky, během nichž jsme vystavováni nesmírnému tlaku. Co kdybychom vám ale řekli, že každá životní situace se dá zvládnout s nadhledem a lehkostí. Jen potřebujete člověka, který vás pošťouchne tím správným směrem.
Možná jste ve svém malém bytě naprosto spokojení a víc prostoru momentálně nepotřebujete. Proč ho ale aspoň zdánlivě trochu nezvětšit, aby nevypadal příliš stísněně? Pomocí snadných triků bude váš byt hned působit, jako kdyby měl o třetinu větší rozlohu.
Každou milovnici nakupování a módní intelektuálku teď nezajímá nic jiného, než co bude trendem letošního podzimu. Někteří už možná mají nastudováno z módních časopisů či procházkách po obchodech, jiní však stále netuší, do čeho se na ulici obléknout.

Nepřehlédněte

Potřebujete si z pohodlí domova přivydělat při mateřské dovolené nebo jenom proto, že home office nepokrývá celý váš volný čas? Možností je opravdu mnoho, zejména v dnešní době. Zatímco některé nabídky práce jsou placené opravdu velmi špatně, jiné jsou ohodnoceny naopak velice dobře - tedy pokud se práce odvádí s dostatečnou kvalitou. To je případ i takzvaného copywritingu - psaní textů pro webové stránky.
Každý zaměstnavatel musí svým zaměstnancům nabídnout preventivní prohlídky. A zaměstnanci musí této nabídky využít. Nebo alespoň by měli. Poslední průzkumy ukazují, že lidé na takzvané ,,preventivky” nechodí, jistý podíl na tom má i koronavirová pandemie a apel na to, ať raději zůstáváme doma. Jenže svět se začíná vracet do normálu, což znamená, že se navrací i všechno s tím spojené.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek