Úterý , 23. 07. 2024

Libor

Minišaty opět na scéně. Jak je sebevědomě a s grácií nosit?

Minišaty jsou naprostou klasikou, díky níž může žena vypadat ležérně, šik, ale i sexy. Pravdou ale je, že minišaty mají také špatnou pověst, jelikož mohou být při nevhodném nošení odhalující a žena pak působí lacině. Je tedy zapotřebí nosit tyto krásné šaty opatrně a zaměřovat se na detaily, jako je postava, líčení a doplňky.
minišaty
Nechte zářit svoje sebevědomí a noste minišaty přirozeně.

28. 07. 2022

Kombinace minišatů a punčoch

Jednou z největších obav, které mohou nastat u nošení minišatů je to, že jsou velmi krátké. To je sice samo o sobě v pořádku, jsou přece mini, ale přidání punčocháčů může být skvělým způsobem, jak nosit minišaty v chladnějším počasí nebo jak je udělat lehce decentnější, jsou-li příliš krátké.

Rozhodující je samozřejmě i událost, na kterou se v minišatech chystáte. Pakliže jdete do baru s kamarádkami, mini je povoleno, ale pokud máte před sebou rodinnou oslavu, kombinace s punčocháči je více než žádoucí.

Pozor: Rozhodně se vyhněte síťovaným punčochám. Místo toho zvolte neprůhledné nebo pevné punčocháče. Síťované nabývají na pocitu lacinosti a lehkosti, proto od nich dejte raději ruce pryč.

Správné boty jsou základ

Volba bot je u minišatů také důležitá, ono samotné boty mohou celý outfit buď vylepšit, anebo zhoršit. Boty volíme zásadně podle příležitosti a stylu šatů. Pokud nosíte boty na podpatku, nezapomeňte, že díky nim krátké sukně vypadají kratší a že kombinace podpatků a minišatů se během dne moc nehodí.

Tip: Nebojte se například kombinace kozaček a minišatů s punčochami, vypadá to elegantně a roztomile. Lodičkami nic nepokazíte a pokud máte ležérnější „sjekťákové” minišaty, můžete sáhnout po oblíbených Converskách, které se hodí prakticky ke všemu (a nosí se výhradně, pokud nejdete na nějakou společenskou událost).

minišaty
Zkombinujte minišaty a conversky, pokud to jejich styl dovoluje.

Buďte uvolněné

Jak už bylo řečeno, minišaty jsou odhalující, proto nejlichotivější způsob, jak je nosit, je cítit se pohodlně. Musíte vědět, kolik toho ukazujete. Pokud venku není zrovna třicet stupňů, dají se k nim vzít i legíny. Je to o vlastním pocitu komfortu.

Neukazujte příliš mnoho kůže

I když může být lákavé koupit si mini šaty s hlubokým výstřihem, tento vzhled je málokdy lichotivý, respektive se dají nosit jen na určité příležitosti (například do klubů). Většina žen zjistí, že jim nejvíce lichotí, když v minišatech neukazují výstřih. Tento střih modelu totiž využijí i na jiné příležitosti, než jen na párty do baru.

K TÉMATU  Levandule právě kvete. Využijte toho a připravte si esenciální olej, pleťovou vodu nebo zmrzlinu

Hlavní je to nepřehnat

V neposlední řadě je vždy dobré pamatovat na to, že to nesmíte přehánět. Pokud je událost neformální, je přehánění samozřejmě naprosto v pořádku, ale při běžném nošení je dobré zachovat jednoduchost a eleganci. Pokud jsou šaty jednoduché, doplňte je výrazným náhrdelníkem nebo páskem, případně elegantními botami. Pokud jsou šaty extravagantní, nechte je být středem pozornosti a omezte doplňky na minimum. Jak říkají nejedni stylisté: „Jedna opičárna stačí.”

minišaty
Jak říkají stylisté: Jedna opičárna stačí.

Ne, nepotřebujete postavu modelky

Každý módní trend lze přizpůsobit individuální postavě a osobnímu stylu každého člověka, tudíž nemusíte mít velikost nula, abyste si mohly dovolit minišaty. S tolika návrháři a firmami existuje spousta možností, které budou vypadat, jako by byly stvořené právě pro vás. Stačí mít jen ono odhodlání a trochu toho sebevědomí, které vám dovolí šaty vynosit.

Stejně jako u všech ostatních oděvů, i u sexy, koketních minišatů jde o to, abyste zdůraznili své přednosti a vytvořili rovnováhu – ne o to, abyste zakryli problémové partie. Minišaty nemají tento efekt. Mají spíše pozvednout už zmiňované sebevědomí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Geometrické tvary jsou v módě. Jak je nosit?

5 věcí, co muži nesnáší na ženách, i když to nikdy neřeknou?

Zdroje článku:
https://www.newvision.co.ug/news/1439543/wear-mini-dress?fbclid=IwAR0JiUTeyczgA5GUo3bEMVYegXVLulgOC1L2Rlc_LVNTpNSsPFihnEF0Nj4
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Petr Hapka, významný český skladatel, by oslavil 13. května 2024 své osmdesáté narozeniny. Své umělecké kořeny má v hudební rodině a vzdělání z pražské konzervatoře. Jeho rozsáhlé dílo zahrnuje hudbu k filmům, televizním seriálům, divadelním představením a také vlastní hudební projekty. Hapka je známý svým jedinečným skladebným stylem, který ovlivnil mnohé generace.
V současné době chtějí být všichni ekologičtí. Dbají na životní prostředí a snaží se neplýtvat jídlem či třídit odpad. Dokonce se správně nakládá i s bioodpadem. A s tím se spojí kompostování. Pokud zvažujete pořízení kompostéru na zahradu nebo kompostéru do interiéru, nabízí se otázka, jak správně kompostovat a čemu se vyvarovat? Kompostování je sice hitem, na druhou stranu se to musí umět.
V zimním období vyžaduje vaše pleť i vlasy více péče než po zbytek roku. Neustálé střídání teplot, vítr, mráz, sníh a smog, to je koktejl, který má na vaši pokožku i vlasy zničující účinek. Jak zabránit tomu, aby byla vaše pleť v zimě zašedlá a nezdravá a vlasy oslabené, polámané a bez života? Vyžaduje to kosmetickou první pomoc.
Hliníkové systémy, včetně oken, dveří, fasád a příček, se staly stále oblíbenější volbou v architektuře díky svým výjimečným vlastnostem a vysoké flexibilitě. Jedním z aspektů, který získává na důležitosti, je jejich schopnost poskytovat efektivní protipožární ochranu.
Herec Leonardo DiCaprio byl vždy znám svými sympatiemi ke krásným modelkám. Ovšem čím je starší, tím jsou jeho úlovky mladší. Cokoliv je nad hranici 25 let, do toho se nežene a nebo to pustí k vodě. Jak to tedy se slavným proutníkem ve skutečnosti je?
Pokud si neprojdete speciálními genetickými testy, pravděpodobně ji nikdy neodhalíte. Přitom patří mezi nejnebezpečnější choroby na světě. Způsobuje trombózu a v těch nejkrajnějších případech také plicní embolii.
Vánoce jsou rodinné svátky, ale když jste sama - bez partnera, manžela, dětí, mohou to být svátky hodně stresující. Důležité je však začít se na to dívat z jiného úhlu. Být single na Vánoce je nakonec vlastně fajn.
Astroložka Naďa Šmídová připravila horoskop krásy a duševního zdraví na další pracovní týden. Čemu se v sychravém počasí vyhnout a co naopak očekávat?
Výroba domácí kosmetiky není složitá, a navíc je to zábava. Vaší pleti udělají výrobky z přírodních ingrediencí určitě dobře. Už žádná chemie! Je fajn, že můžete ovlivnit složení vaší kosmetiky. A péče o vaše tělo bude tak pouze ve vašich rukách.
Jak probíhá druhý koučink z pohledu klienta? Co uvízne v hlavě po druhém koučování a s čím konkrétně aktuálně Nele Marcela Hlaváčková pomáhá? Co ji učí? O tom bude dnešní článek.
A je to tady zase! S blížící se menstruací se pleť mnoha z nás změní v pastvu roztodivných kožních problémů, za nimiž stojí změna hladiny hormonů. A i když jsme si pubertou a kožními problémy prošly už dávno, hormonální akné umí potrápit v jakémkoliv věku.
Nastávající zima s sebou kromě bruslení na zamrzlých rybnících a stavění sněhuláků nese i situace, které toto roční období dokáží znepříjemnit. Kdo z nás v zimě alespoň jednou neuklouzne na namrzlém chodníku? Ty každoročně představují hrozbu pro naše zdraví a nepříjemné pády mnohdy končí zlomeninami. Dalším zimním strašákem je velké množství sněhu padající ze střech nebo obrovské ulamující se rampouchy. Co nám pomůže se chránit?

Výběr článků

Máte v plánu zahradní párty? Léto je tady a nejlepší místo pro posezení s přáteli je venku. Grilování, oslava narozenin nebo jen tak, připravte stůl snů! Pokud máte zahradu, je hlavní problém vyřešený. Nemusíte nutně sedět pod vaším přístřeškem, zkuste netradičně posadit hosty uprostřed pozemku na trávníku. A pokud zahradu nemáte, můžete udělat to samé někde za domem. Dny jsou dlouhé a večery teplé, takže vám nic nebrání posedět, jak dlouho jen budete chtít. Důležitá je ale příprava, aby bylo po ruce všechno!
Čeká Vás výlet do zahraničí? Jedete v zimě do Itálie na hory, na exotické Maledivy, nebo pozorovat polární záři na Island? A chcete se cítit bezpečně za všech okolností? Mít jistotu, že když se Vám něco stane, bude Vám zajištěn ten nejlepší komfort a servis, že se o Vás někdo skutečně postará? Pak jednou z nejdůležitějších věcí, kterou musíte před cestou udělat, je uzavřít dobré cestovní pojištění. Jakou pojišťovnu si ale vybrat, aby seděla na míru Vašim potřebám, a přitom Vás cestovní pojištění nevyšlo víc než celá vytoužená dovolená? Na to Vám pomůže najít odpověď srovnávač pojištění Yespojisteni.cz.
Nemoci si nevybírají člověka podle toho, odkud pochází ani kolik má peněz. Některé nemoci jsou ovšem typické pro ženy a jiné pro muže. Naše těla a biologie se hodně liší. Samozřejmě některé z těchto onemocnění mohou mít také muži, ale ženy k nim mají mnohem větší sklony. Dnes se podíváme, co vás jako ženu může postihnout.

Nepřehlédněte

O tom, že věk je jen číslo, by mohly tyto dámy napsat dlouhé knihy. Samozřejmě to nemají zadarmo, ale jejich úsilí je nekonečné - a výsledek … famózní. Podívejte se na tyto super samice, kterým by padesát netipoval nikdo z nás! Na konci článku vás čeká naprostá pecka!
Mnozí z nás opalování velmi podceňují, přitom jde o jednu z nejrizikovějších kratochvílí, která nám může zničit zdraví. Co všechno byste měli vědět o opalování, než si lehnete na lehátko a začnete se v žáru poledního slunce opalovat?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek