Úterý , 07. 02. 2023

Veronika

Minišaty opět na scéně. Jak je sebevědomě a s grácií nosit?

Minišaty jsou naprostou klasikou, díky níž může žena vypadat ležérně, šik, ale i sexy. Pravdou ale je, že minišaty mají také špatnou pověst, jelikož mohou být při nevhodném nošení odhalující a žena pak působí lacině. Je tedy zapotřebí nosit tyto krásné šaty opatrně a zaměřovat se na detaily, jako je postava, líčení a doplňky.
minišaty
Nechte zářit svoje sebevědomí a noste minišaty přirozeně.

28. 07. 2022

Kombinace minišatů a punčoch

Jednou z největších obav, které mohou nastat u nošení minišatů je to, že jsou velmi krátké. To je sice samo o sobě v pořádku, jsou přece mini, ale přidání punčocháčů může být skvělým způsobem, jak nosit minišaty v chladnějším počasí nebo jak je udělat lehce decentnější, jsou-li příliš krátké.

Rozhodující je samozřejmě i událost, na kterou se v minišatech chystáte. Pakliže jdete do baru s kamarádkami, mini je povoleno, ale pokud máte před sebou rodinnou oslavu, kombinace s punčocháči je více než žádoucí.

Pozor: Rozhodně se vyhněte síťovaným punčochám. Místo toho zvolte neprůhledné nebo pevné punčocháče. Síťované nabývají na pocitu lacinosti a lehkosti, proto od nich dejte raději ruce pryč.

Správné boty jsou základ

Volba bot je u minišatů také důležitá, ono samotné boty mohou celý outfit buď vylepšit, anebo zhoršit. Boty volíme zásadně podle příležitosti a stylu šatů. Pokud nosíte boty na podpatku, nezapomeňte, že díky nim krátké sukně vypadají kratší a že kombinace podpatků a minišatů se během dne moc nehodí.

Tip: Nebojte se například kombinace kozaček a minišatů s punčochami, vypadá to elegantně a roztomile. Lodičkami nic nepokazíte a pokud máte ležérnější „sjekťákové” minišaty, můžete sáhnout po oblíbených Converskách, které se hodí prakticky ke všemu (a nosí se výhradně, pokud nejdete na nějakou společenskou událost).

minišaty
Zkombinujte minišaty a conversky, pokud to jejich styl dovoluje.

Buďte uvolněné

Jak už bylo řečeno, minišaty jsou odhalující, proto nejlichotivější způsob, jak je nosit, je cítit se pohodlně. Musíte vědět, kolik toho ukazujete. Pokud venku není zrovna třicet stupňů, dají se k nim vzít i legíny. Je to o vlastním pocitu komfortu.

Neukazujte příliš mnoho kůže

I když může být lákavé koupit si mini šaty s hlubokým výstřihem, tento vzhled je málokdy lichotivý, respektive se dají nosit jen na určité příležitosti (například do klubů). Většina žen zjistí, že jim nejvíce lichotí, když v minišatech neukazují výstřih. Tento střih modelu totiž využijí i na jiné příležitosti, než jen na párty do baru.

K TÉMATU  Prodlužování vlasů aneb vše, co potřebujete vědět

Hlavní je to nepřehnat

V neposlední řadě je vždy dobré pamatovat na to, že to nesmíte přehánět. Pokud je událost neformální, je přehánění samozřejmě naprosto v pořádku, ale při běžném nošení je dobré zachovat jednoduchost a eleganci. Pokud jsou šaty jednoduché, doplňte je výrazným náhrdelníkem nebo páskem, případně elegantními botami. Pokud jsou šaty extravagantní, nechte je být středem pozornosti a omezte doplňky na minimum. Jak říkají nejedni stylisté: „Jedna opičárna stačí.“

minišaty
Jak říkají stylisté: Jedna opičárna stačí.

Ne, nepotřebujete postavu modelky

Každý módní trend lze přizpůsobit individuální postavě a osobnímu stylu každého člověka, tudíž nemusíte mít velikost nula, abyste si mohly dovolit minišaty. S tolika návrháři a firmami existuje spousta možností, které budou vypadat, jako by byly stvořené právě pro vás. Stačí mít jen ono odhodlání a trochu toho sebevědomí, které vám dovolí šaty vynosit.

Stejně jako u všech ostatních oděvů, i u sexy, koketních minišatů jde o to, abyste zdůraznili své přednosti a vytvořili rovnováhu – ne o to, abyste zakryli problémové partie. Minišaty nemají tento efekt. Mají spíše pozvednout už zmiňované sebevědomí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Geometrické tvary jsou v módě. Jak je nosit?

5 věcí, co muži nesnáší na ženách, i když to nikdy neřeknou?

Zdroje článku:
https://www.newvision.co.ug/news/1439543/wear-mini-dress?fbclid=IwAR0JiUTeyczgA5GUo3bEMVYegXVLulgOC1L2Rlc_LVNTpNSsPFihnEF0Nj4
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Přemýšlíte nad tím, co za rostlinku si vypěstujete? Nechcete nic extrémně náročného, na druhou stranu požadujete, aby byla přínosná a ku prospěchu? Za zvážení stojí pepřovník, což je rostlina, která vám bude plodit vlastní pepř! A jelikož je pepř součástí prakticky jakéhokoli jídla, určitě stojí právě tato rostlina za vyzkoušení. Otázkou ale zůstává, jak na pěstování pepřovníku? Pojďme si záhadu společně rozlousknout!
Mnoho lidí se potýká s bolestmi zad při sedavém zaměstnání. Často si poposedneme, vypneme se, ale za chvilku zase povolíme záda i břicho. Ty, kteří pracují u počítače celý den, trápí tuhá krční páteř a také trapézy máme stále v napětí. Co s tím? Přestávky a malý workout při práci na počítači jsou nutné, protože sedíme v jedné pozici a jediné čím hýbeme, jsou prsty na rukách… Zapojit své tělo, prohřát se a protáhnout se je s naším tipem jednoduché a zábavné.
V jednoduchosti je ta největší síla. Tento výrok je pravdivý i v případě cvičení a redukce váhy. Pokud i vy chcete zhubnout, vsaďte na program H.E.A.T. a jeho důraz na ten nejpřirozenější pohyb pro každého z nás. Díky chůzi totiž dokážete spálit maximum kalorií, které vás brzy dostanou k vysněné povaze.
Citron je již od pradávna používán jako pomocník při mnoha zdravotních potížích. Kyselina citronová v citronu je totiž známá svými imunitními, antibakteriálními a antivirovými vlastnostmi. Co vás napadne jak první, když máte například chřipku? Samozřejmě pořádný bylinkový čaj s medem, zázvore, a hlavně citronem! Jaké jsou účinky citronu na lidské tělo?
Lidé jsou různí a někteří mají prostě potřebu se zviditelňovat za každou cenu. Uznání široké veřejnosti si lze získat různými způsoby, na světě je velká spousta lidí, co udělá téměř všechno jen pro to, aby se o nich psalo či mluvilo. Zápis do Guinessovy knihy rekordů jistě jistým úspěchem je, stačí vlastně jen vyniknout a být nejlepší. A je docela jedno v čem.
Sociální sítě jsou dnes mocné marketingové nástroje, které nutně nemusí být určeny jen k propagaci byznysu nebo nějakého produktu. Mohou to být zrcadla nás samotných a lze si z nich vytvořit i pasivní příjem. Stačí, aby byl instagramový profil dostatečně atraktivní, získal určitý počet sledujících a byl hojně navštěvovaný. K tomu všemu mohou přispět instagramové šablony a dalších několik tipů.
Řada lidí se klidně i léta odhodlává k tomu, aby přestali kouřit. Mnohdy následuje několik neúspěšných pokusů, u některých nakonec dojde opravdu k tomu, že se zvládnou této závislosti zbavit. Pokud patříte mezi ty, kteří se chtějí s kouřením rozloučit, můžete si vzít za pomocníka třeba také bylinky. Jaké konkrétně se vám budou hodit?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek