Pátek , 23. 02. 2024

Svatopluk

Minišaty opět na scéně. Jak je sebevědomě a s grácií nosit?

Minišaty jsou naprostou klasikou, díky níž může žena vypadat ležérně, šik, ale i sexy. Pravdou ale je, že minišaty mají také špatnou pověst, jelikož mohou být při nevhodném nošení odhalující a žena pak působí lacině. Je tedy zapotřebí nosit tyto krásné šaty opatrně a zaměřovat se na detaily, jako je postava, líčení a doplňky.
minišaty
Nechte zářit svoje sebevědomí a noste minišaty přirozeně.

28. 07. 2022

Kombinace minišatů a punčoch

Jednou z největších obav, které mohou nastat u nošení minišatů je to, že jsou velmi krátké. To je sice samo o sobě v pořádku, jsou přece mini, ale přidání punčocháčů může být skvělým způsobem, jak nosit minišaty v chladnějším počasí nebo jak je udělat lehce decentnější, jsou-li příliš krátké.

Rozhodující je samozřejmě i událost, na kterou se v minišatech chystáte. Pakliže jdete do baru s kamarádkami, mini je povoleno, ale pokud máte před sebou rodinnou oslavu, kombinace s punčocháči je více než žádoucí.

Pozor: Rozhodně se vyhněte síťovaným punčochám. Místo toho zvolte neprůhledné nebo pevné punčocháče. Síťované nabývají na pocitu lacinosti a lehkosti, proto od nich dejte raději ruce pryč.

Správné boty jsou základ

Volba bot je u minišatů také důležitá, ono samotné boty mohou celý outfit buď vylepšit, anebo zhoršit. Boty volíme zásadně podle příležitosti a stylu šatů. Pokud nosíte boty na podpatku, nezapomeňte, že díky nim krátké sukně vypadají kratší a že kombinace podpatků a minišatů se během dne moc nehodí.

Tip: Nebojte se například kombinace kozaček a minišatů s punčochami, vypadá to elegantně a roztomile. Lodičkami nic nepokazíte a pokud máte ležérnější „sjekťákové” minišaty, můžete sáhnout po oblíbených Converskách, které se hodí prakticky ke všemu (a nosí se výhradně, pokud nejdete na nějakou společenskou událost).

minišaty
Zkombinujte minišaty a conversky, pokud to jejich styl dovoluje.

Buďte uvolněné

Jak už bylo řečeno, minišaty jsou odhalující, proto nejlichotivější způsob, jak je nosit, je cítit se pohodlně. Musíte vědět, kolik toho ukazujete. Pokud venku není zrovna třicet stupňů, dají se k nim vzít i legíny. Je to o vlastním pocitu komfortu.

Neukazujte příliš mnoho kůže

I když může být lákavé koupit si mini šaty s hlubokým výstřihem, tento vzhled je málokdy lichotivý, respektive se dají nosit jen na určité příležitosti (například do klubů). Většina žen zjistí, že jim nejvíce lichotí, když v minišatech neukazují výstřih. Tento střih modelu totiž využijí i na jiné příležitosti, než jen na párty do baru.

K TÉMATU  Nekončící all beige trend, nebo nepřehlédnutelné barvy?

Hlavní je to nepřehnat

V neposlední řadě je vždy dobré pamatovat na to, že to nesmíte přehánět. Pokud je událost neformální, je přehánění samozřejmě naprosto v pořádku, ale při běžném nošení je dobré zachovat jednoduchost a eleganci. Pokud jsou šaty jednoduché, doplňte je výrazným náhrdelníkem nebo páskem, případně elegantními botami. Pokud jsou šaty extravagantní, nechte je být středem pozornosti a omezte doplňky na minimum. Jak říkají nejedni stylisté: „Jedna opičárna stačí.”

minišaty
Jak říkají stylisté: Jedna opičárna stačí.

Ne, nepotřebujete postavu modelky

Každý módní trend lze přizpůsobit individuální postavě a osobnímu stylu každého člověka, tudíž nemusíte mít velikost nula, abyste si mohly dovolit minišaty. S tolika návrháři a firmami existuje spousta možností, které budou vypadat, jako by byly stvořené právě pro vás. Stačí mít jen ono odhodlání a trochu toho sebevědomí, které vám dovolí šaty vynosit.

Stejně jako u všech ostatních oděvů, i u sexy, koketních minišatů jde o to, abyste zdůraznili své přednosti a vytvořili rovnováhu – ne o to, abyste zakryli problémové partie. Minišaty nemají tento efekt. Mají spíše pozvednout už zmiňované sebevědomí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Geometrické tvary jsou v módě. Jak je nosit?

5 věcí, co muži nesnáší na ženách, i když to nikdy neřeknou?

Zdroje článku:
https://www.newvision.co.ug/news/1439543/wear-mini-dress?fbclid=IwAR0JiUTeyczgA5GUo3bEMVYegXVLulgOC1L2Rlc_LVNTpNSsPFihnEF0Nj4
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Stačila vteřina navíc nebo kousek vedle a dopadlo by to špatně. Dechberoucí momenty, při kterých zrovna někdo natáčel. Možná na něj nevěříte, ale jak se říká - tihle lidé měli z pekla štěstí.
Stále ještě máte zafixované tenisky jako sportovní obuv, která se nehodí do města nebo do práce?
Jamu je tradiční indonéský lék z kořenů, bylin, květů, kůry a koření. Vyrábí se již více než 1200 let z čerstvých surovin, jako jsou tamarind, galangal, zázvor a kurkuma. V Indonésii se podává prakticky na každém kroku, například i v masážních salonech či při léčebných sezeních. Nejenom, že Indonésanům chutná, ale je také prospěšný pro lidské zdraví. Jak si jej vyrobit, a s kterými neduhy nám dokáže pomoci?
Hodně lidí si chce užívat neustále krásného a teplého počasí venku. To bohužel není v naší zemi možné. V zimě, na podzim i během léta přijdou ošklivé dny. Musíte proto vědět, jak si zpříjemnit volný čas doma, když nemůžete kvůli počasí jít ven. Poradíme vám, jak si snadno zlepšit život a udělat si z domova nádherné a pohodlné místo.
Doba zahradničení, mnoha lidmi tolik oblíbený ruch týkající se zahrádky a všeho okolo. Láká vás představa vlastní zeleniny, ale nemáte dostatek zkušeností? Nevadí! Poradíme vám, jaká kořenová zelenina je vhodná i pro začátečníky.
Se slovem umělec se často pojí různé výstřednosti, z nichž některé plní stránky novin a o jiných se zase tak moc neví. Pojďme se podívat na to, v čem zvláštním vynikají některé známé osobnosti.
Vztahy jsou velmi křehká záležitost. Mohou být snadno otřeseny drobnými nedorozuměními či menšími problémy. Jakmile jsou jednou něčím takovým narušeny, je pak velmi těžké do nich vrátit ztracenou důvěru. Záleží-li nám na druhém člověku, snažíme se, aby se vztah zachránil. Pokud je toto i váš případ, tak si přečtěte, jak toho lze docílit.
Udržet svou mysl i tělo zdravé je v dnešní době trochu těžké, nemyslíte? Ze všech stran se na nás valí negativní zprávy a vybudovat si napříč jim celkovou psychickou a fyzickou pohodu může být ošemetné.
Každou noc se nám během spánku může zdát třeba i 5 snů, jejichž délka je nejčastěji 15 až 40 minut. Odborníci na sny vysvětlují, že naše sny odrážejí základní vzorce lidského chování. Odráží to, kdo jsme, co potřebujeme a v co věříme. Jaké jsou nejčastější sny a jaký je psychologický pohled na to, co znamenají?
Recept, který pro vás dnes máme, patří zcela výjimečně mezi ty náročnější. Ale výsledek rozhodně stojí za to. Tohle lehce netradiční vánoční cukroví si totiž okamžitě zamilujete. Kromě toho s ním uděláte skvělý dojem i na tu nejpřísnější tchýni.
Před časem jsme se s partnerem rozhodli, že po svatbě a pořízení bytu bychom rádi měli miminko. To jsem ale netušila, jaké utrpení mě bude čekat.
Teploty stoupají a pomalu svítá i naděje, že se brzy otevřou sportoviště. Jestli se chcete po delší pauze dostat do formy, rozhodně nepodceňujte přípravu. Dobijte energii a dávejte si postupné cíle. Jinak byste mohli skončit s nepříjemnými křečemi, bolestivě nataženými svaly a vyčerpaní únavou.

Výběr článků

Svatební obřad je sice hlavní program, uteče ale poměrně rychle. Pak přijde na řadu hostina. Právě ke svatební párty se upíná nejvíce pozornosti i plánování. Prohlédněte si honosné slavnostní stolování
Věděli jste, že oblečení může dost závažně poškodit zdraví? Možná si vybíráte oblečení jenom podle barvy, střihu nebo materiálu, ale ne vždycky jsou to ta správná kritéria. Někdy je dobré se zajímat i o to, zdali neobsahuje toxické látky.
Prostředek proti lupům, lék na houbové plísně na nohách, prací zlepšovák hodně znečistěného oblečení nebo šikovná dezinfekce rukou? Tohle všechno je ústní voda, která svede zázraky i tam, kde by to asi nikdo nečekal!

Nepřehlédněte

Zdá se to neuvěřitelné, ale podle Světové zdravotnické organizace patří mezi jednu z deseti nejčastějších příčin smrti dýchání znečištěného vzduchu, tedy smogu. Život ve velkoměstech, spojený s moderním způsobem života, v sobě nese spoustu nenápadných nebezpečí. Stres, deprese, nespavost, dýchací potíže, to všechno lze označit za civilizační choroby, a spojení se smogem  má na náš organismus neblahý vliv.
Připojit se k rodině vašeho manžela může znamenat orientaci v obtížných vztazích, zejména s jeho matkou. Je to prostě vaše tchyně. Ať už chcete mít pozitivní vztah od samého začátku, nebo se momentálně potýkáte s problémy, je možné si svou tchýni „převychovat“.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek