Neděle , 29. 01. 2023

Zdislava

Jak připravit pro svého partnera romantický večer?

Pokud toužíte po romantice, nečekejte, až váš přítel naplánuje něco zvláštního, převezměte otěže a zajistěte si večer svých snů sami. Možná budete chtít naplánovat rande s ohledem na svůj vkus, ale pokud pro něj chcete připravit něco zvláštního, měla byste své plány přizpůsobit jeho zájmům. Zde je několik užitečných rad pro plánování romantického rande pro vás a vašeho přítele.
jak připravit romantický večer
Připravit romantický večer není nic těžkého. (foto: 123RF)

06. 05. 2021

Láska prochází žaludkem

Jak připravit romantický večer? Ať už chcete strávit celý den se svým mužem, nebo se uvidíte až večer, určitě budete chtít do svých plánů zahrnout jídlo. Naplánujte si piknik, zarezervujte si luxusní restauraci nebo se jen zastavte třeba na zmrzlinu. Jídlo vám dodá energii na později, kterou rozhodně budete potřebovat.

Pokud chcete zůstat doma, společné vaření může být zábava a dá vám spoustu příležitostí k romantickým okamžikům, jako je například společné ochutnávání.

Kupte si několik lahví vína podle svého vkusu a vkusu svého partnera, nebo pokud máte doma několik různých lahví vína ještě lépe. Poté si naplánujte perfektní romantickou noc pro. Oblečte se, abyste na svého partnera udělala opravdu dojem, i když nejste v nějaké luxusní restauraci.

Místo toho, abyste ochutnávali víno v drahých restauracích a utráceli peníze, pozvěte svého partnera na domácí degustaci.

Také si můžete vyrobit pozvánku sami a poslat ji svému partnerovi, aby viděl, že jste do realizace těchto myšlenek skutečně investovala velké úsilí.

A ta příprava je opravdu potřeba! Nastudujte si vína, která budete svému partnerovi podávat. Pokud chcete trošku podvádět, napište si tyto informace na papír, váš partner bude mít při degustaci stejně zavázané oči, aby dokázal vnímat chuť vína ještě více. Tyto taháky ale vytáhněte až v době, kdy to vás partner nebude vědět. Takový malý „podvůdek“ ničemu nevadí.

Vyrazte ven

Svou romantickou noc si můžete prodloužit tím, že půjdete třeba do kina, projdete se a naplánujete romantický večer se svým mužem v parku nebo něco podobného. I když milujete třeba paintball nebo další adrenalinové činnosti, pro své romantické rande toto vynechte a dělejte něco úplně jiného, prostě klidného. A nějaký adrenalinový zážitek si klidně nechte na druhý den.

K TÉMATU  Posuňte jeho limity: Adrenalinové dárky pro muže

Volba uvolněnější činnosti vám dává šanci užít si jednoduše pobyt ve společnosti toho druhého. Šetřete energii, kterou jste dostali z večeře, na později.

Nechte si místo na dezert

Pokud dáváte přednost tomu, abyste z romantiky na vášeň počkali do konce svého rande, nebo pokud plánujete přeskočit formality a zahájit noc volnou zábavou, nezapomeňte si ve svém rozvrhu ponechat čas. Není nic špatného, ​​když třeba nestihnete film nebo vynecháte večeři, protože jste byli příliš zaneprázdněni.

V tomto případě totiž můžete všechny plány zrušit a prostě si to všechno užít podle momentální situace. Prostě vášeň nade vše. Dámy! A taková neplánovaná vášeň, to je něco!

Jak připravit romantický večer? Buďte připraveni na všechno

Nyní, když jste si naplánovaly rande, udělejte si seznam všech věcí, které budete potřebovat. To zahrnuje vše od šampaňského a svíček až po nové oblečení nebo sexy prádlo. Měly byste se také ujistit, že máte dostatečné zásoby kondomů a lubrikantů. Nezapomeňte na příjemnou hudbu.

A nemusí to zrovna být pomalé slaďáky. Pokud máte oblíbené písničky, klidně i rychlejší, na nic nečekejte a pusťte je. Už jenom poslech této muziky vás doslova naladí na příjemnou notu.

Romantická noc se svým mužem, ať už slavíte zvláštní příležitost nebo prostě máte chuť pro něj udělat něco pěkného, je skvělý způsob, jak do vašeho vztahu vnést trochu extra vášně. Jen se ujistěte, že věci, které plánujete, jsou věcmi, které oba rádi děláte. Například, pokud nesnáší mořské plody, sushi bar by byl pravděpodobně špatná volba, i když je to vaše oblíbené jídlo.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Ta největší faux pas, která se opravdu stala na prvním rande

K TÉMATU  Rozchod, smrt, nebo nemoc? Postavte se ke krizi správně a změňte si život k lepšímu

První rande je za vámi. Pokud čekáte, až zavolá, raději zavolejte sama

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Výraz plovoucí podlaha je tu s námi zhruba už od 90. let minulého století, od té doby se začaly objevovat ve více a více domácnostech. Jejich slávě však ještě zdaleka neodzvonilo. Majitelé bytů a domů jsou si vědomi jejich výhod, a proto výběr typu podlahy padne často zrovna na ně.
Sociální sítě jsou dnes mocné marketingové nástroje, které nutně nemusí být určeny jen k propagaci byznysu nebo nějakého produktu. Mohou to být zrcadla nás samotných a lze si z nich vytvořit i pasivní příjem. Stačí, aby byl instagramový profil dostatečně atraktivní, získal určitý počet sledujících a byl hojně navštěvovaný. K tomu všemu mohou přispět instagramové šablony a dalších několik tipů.
I když dříve bylo naprosto normální, že si děti sem tam od rodičů vysloužily nějaký ten pohlavek nebo plácnutí přes zadek, v dnešní době se na tělesné tresty nahlíží úplně jinak. Zatímco naši rodiče nebo prarodiče na občasném proplesknutí neviděli nic špatného, ba naopak byli zastánci hesla "škoda každé rány, která padne vedle", dneska jakmile na dítě vztáhnete ruku, hned se na vás společnost dívá skrze prsty.
Anorexia nervosa tzv. anorexie je zahalená velkým množstvím stigmat, a třeba právě vás zajímá pravda. Jak nepříjemné je žít v těle anorektika, na kterého se okolí dívá skrz prsty? Uvažování člověka s mentální poruchou není jednoduché, a to včetně člověka trpícího anorexií.
Čas nejde zastavit, a tak i miláček všech žen, Antonio Banderas, zakotvil v přístavu šedesátníků. V poslední době prošel velkými změnami ve svém životě. Mimo jiné prodělal infarkt a před několika týdny oznámil, že má koronavirus. Svůj zaběhlý hollywoodský život ale právě po infarktu zcela přehodnotil a dnes plní sociální sítě zcela novými příspěvky. Čemu propadl?
Máte něco málo našetřeno a své úspory schováváte pod polštářem doufajíc, že vám je inflace “nesežere”? Bohužel inflace dosáhne i na vaše úspory, které sídlí na běžném účtu. Aby došlo naopak k jejich zhodnocení, vyplatí se je investovat. Do čeho? To je už na vás. Ať už se rozhodnete pro akcie, nemovitosti, dluhopisy nebo pro spořící účet, pomůžou vám knihy o investování, které vás navedou na tu správnou cestu.
Ne každá z nás se rozplývá nad množstvím výšivek a volánů a girlandami květin. Nebo jste si možná s partnerem právě řekli, že se chcete vzít. Svatba hned! Nečekat rok, nemít svatební horečku a spousty poradkyň či agentur. Nezkoušet si půl roku šaty. Prostě jste se rozhodli a chcete si svůj svatební den užít co nejdříve. Jde to?

Nepřehlédněte

Máte v plánu pořízení nové kuchyňské linky? Pak jistě stojíte před důležitým rozhodnutím. Je lepší koupit si kuchyňskou linku matnou, nebo lesklou? Jasná odpověď v podstatě neexistuje, můžete však obojí zkombinovat nebo si projít všechny výhody a nevýhody. Jak se nakonec rozhodnete?
Tohle jistě všechny známe… Ani se nenadějete, chvilku zůstanete na sluníčku (ať už odpočívat nebo pracovat) a večer se pak doma nestačíte divit, jak máte červená ramena, záda nebo jinou část těla. Je to nepříjemné, člověku se špatně spí, pokožka je napjatá, citlivá. Kolikrát je obtěžující i nošení různého oblečení s ramínky, těsnějšími okraji. Jak si můžete v takovou chvíli pomoct a dát svou pokožku zase rychle do pořádku?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek