Pondělí , 11. 12. 2023

Dana

Jak připravit pro svého partnera romantický večer?

Pokud toužíte po romantice, nečekejte, až váš přítel naplánuje něco zvláštního, převezměte otěže a zajistěte si večer svých snů sami. Možná budete chtít naplánovat rande s ohledem na svůj vkus, ale pokud pro něj chcete připravit něco zvláštního, měla byste své plány přizpůsobit jeho zájmům. Zde je několik užitečných rad pro plánování romantického rande pro vás a vašeho přítele.
jak připravit romantický večer
Připravit romantický večer není nic těžkého. (foto: 123RF)

06. 05. 2021

Láska prochází žaludkem

Jak připravit romantický večer? Ať už chcete strávit celý den se svým mužem, nebo se uvidíte až večer, určitě budete chtít do svých plánů zahrnout jídlo. Naplánujte si piknik, zarezervujte si luxusní restauraci nebo se jen zastavte třeba na zmrzlinu. Jídlo vám dodá energii na později, kterou rozhodně budete potřebovat.

Pokud chcete zůstat doma, společné vaření může být zábava a dá vám spoustu příležitostí k romantickým okamžikům, jako je například společné ochutnávání.

Kupte si několik lahví vína podle svého vkusu a vkusu svého partnera, nebo pokud máte doma několik různých lahví vína ještě lépe. Poté si naplánujte perfektní romantickou noc pro. Oblečte se, abyste na svého partnera udělala opravdu dojem, i když nejste v nějaké luxusní restauraci.

Místo toho, abyste ochutnávali víno v drahých restauracích a utráceli peníze, pozvěte svého partnera na domácí degustaci.

Také si můžete vyrobit pozvánku sami a poslat ji svému partnerovi, aby viděl, že jste do realizace těchto myšlenek skutečně investovala velké úsilí.

A ta příprava je opravdu potřeba! Nastudujte si vína, která budete svému partnerovi podávat. Pokud chcete trošku podvádět, napište si tyto informace na papír, váš partner bude mít při degustaci stejně zavázané oči, aby dokázal vnímat chuť vína ještě více. Tyto taháky ale vytáhněte až v době, kdy to vás partner nebude vědět. Takový malý „podvůdek“ ničemu nevadí.

Vyrazte ven

Svou romantickou noc si můžete prodloužit tím, že půjdete třeba do kina, projdete se a naplánujete romantický večer se svým mužem v parku nebo něco podobného. I když milujete třeba paintball nebo další adrenalinové činnosti, pro své romantické rande toto vynechte a dělejte něco úplně jiného, prostě klidného. A nějaký adrenalinový zážitek si klidně nechte na druhý den.

K TÉMATU  Šťastně až na věky? Realita bývá jiná a rozchody patří k životu. Jak jim předejít nebo je ustát?

Volba uvolněnější činnosti vám dává šanci užít si jednoduše pobyt ve společnosti toho druhého. Šetřete energii, kterou jste dostali z večeře, na později.

Nechte si místo na dezert

Pokud dáváte přednost tomu, abyste z romantiky na vášeň počkali do konce svého rande, nebo pokud plánujete přeskočit formality a zahájit noc volnou zábavou, nezapomeňte si ve svém rozvrhu ponechat čas. Není nic špatného, ​​když třeba nestihnete film nebo vynecháte večeři, protože jste byli příliš zaneprázdněni.

V tomto případě totiž můžete všechny plány zrušit a prostě si to všechno užít podle momentální situace. Prostě vášeň nade vše. Dámy! A taková neplánovaná vášeň, to je něco!

Jak připravit romantický večer? Buďte připraveni na všechno

Nyní, když jste si naplánovaly rande, udělejte si seznam všech věcí, které budete potřebovat. To zahrnuje vše od šampaňského a svíček až po nové oblečení nebo sexy prádlo. Měly byste se také ujistit, že máte dostatečné zásoby kondomů a lubrikantů. Nezapomeňte na příjemnou hudbu.

A nemusí to zrovna být pomalé slaďáky. Pokud máte oblíbené písničky, klidně i rychlejší, na nic nečekejte a pusťte je. Už jenom poslech této muziky vás doslova naladí na příjemnou notu.

Romantická noc se svým mužem, ať už slavíte zvláštní příležitost nebo prostě máte chuť pro něj udělat něco pěkného, je skvělý způsob, jak do vašeho vztahu vnést trochu extra vášně. Jen se ujistěte, že věci, které plánujete, jsou věcmi, které oba rádi děláte. Například, pokud nesnáší mořské plody, sushi bar by byl pravděpodobně špatná volba, i když je to vaše oblíbené jídlo.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Ta největší faux pas, která se opravdu stala na prvním rande

K TÉMATU  Dva nejčastější důvody k nevěře? Odborníci mají jasno: na vině rozhodně není jen kolabující vášeň!

První rande je za vámi. Pokud čekáte, až zavolá, raději zavolejte sama

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Každá z nás chce být krásná. Ale je nutné být krásná za každou cenu? V případě prodlužování vašich vlastních řas těmi umělými rozhodně platí, že zdraví je důležitější. Jaká vám kvůli umělým řasám hrozí rizika? A čím můžete umělé prodlužování nahradit?
Léto je v plném proudu a častuje nás nevyzpytatelným počasím. Vyzrajte na něj s limonádami plnými ovoce. Horké dny si žádají osvěžení a během těch deštivých zase potřebujete vitaminy, abyste předešli nachlazením. Přinášíme proto tipy na limonády z exotického ovoce, které zahrnují jak osvědčené klasiky, tak netradiční kombinace. Nejenomže vám budou chutnat, ale zároveň vás – alespoň pomyslně – přenesou tropického ráje.
Každá z nás neustále hledáme osvědčený recept na to, jak být krásná, výjimečná a atraktivní. Představa je to samozřejmě příjemná, ale jak toho vlastně nejsnáze dosáhnout? Snad nejlepší věc, kterou pro to můžeme udělat, je načerpat inspiraci od žen, které se takové už naučily být. Co takové ženy radí ostatním ženám?
Připadáte si tlustí, ovšem váha neukazuje žádný kilogram navíc? Na vině může být nafouknuté bříško, což je problém, který se vyskytuje zcela běžně. Patří k nevítaným společníkům, jenž stojí za nízkým sebevědomím. Pojďme si proto prozradit, jak se problému zbavit. 
Co to je, perfektní make-up na léto? Ve skutečnosti neexistuje žádná samostatná kategorie, kterou bysme mohli pojmenovat „letní tónovací krémy“, protože pleť každého člověka má různé vlastnosti a potřebuje jinou kosmetiku. Navíc každý chce získat různé výsledky: někdo má rád matný finiš a někdo si oblíbil efekt mokré pleti.
Šnečí sliz můžeme stále častěji vidět jako součást drahých kosmetických přípravků. Než se stal trendem pro podporu krásy, byl ve starověkém Řecku lékem na záněty. Mnoho žen o něm ještě neslyšelo a některé na něj jen nevěřícně koukají v obchodních regálech. Představíme si, co to šnečí sliz je a jaké má potenciální přínosy.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek