Úterý , 04. 10. 2022

František

Jak připravit pro svého partnera romantický večer?

Pokud toužíte po romantice, nečekejte, až váš přítel naplánuje něco zvláštního, převezměte otěže a zajistěte si večer svých snů sami. Možná budete chtít naplánovat rande s ohledem na svůj vkus, ale pokud pro něj chcete připravit něco zvláštního, měla byste své plány přizpůsobit jeho zájmům. Zde je několik užitečných rad pro plánování romantického rande pro vás a vašeho přítele.
jak připravit romantický večer
Připravit romantický večer není nic těžkého. (foto: 123RF)

06. 05. 2021

Láska prochází žaludkem

Jak připravit romantický večer? Ať už chcete strávit celý den se svým mužem, nebo se uvidíte až večer, určitě budete chtít do svých plánů zahrnout jídlo. Naplánujte si piknik, zarezervujte si luxusní restauraci nebo se jen zastavte třeba na zmrzlinu. Jídlo vám dodá energii na později, kterou rozhodně budete potřebovat.

Pokud chcete zůstat doma, společné vaření může být zábava a dá vám spoustu příležitostí k romantickým okamžikům, jako je například společné ochutnávání.

Kupte si několik lahví vína podle svého vkusu a vkusu svého partnera, nebo pokud máte doma několik různých lahví vína ještě lépe. Poté si naplánujte perfektní romantickou noc pro. Oblečte se, abyste na svého partnera udělala opravdu dojem, i když nejste v nějaké luxusní restauraci.

Místo toho, abyste ochutnávali víno v drahých restauracích a utráceli peníze, pozvěte svého partnera na domácí degustaci.

Také si můžete vyrobit pozvánku sami a poslat ji svému partnerovi, aby viděl, že jste do realizace těchto myšlenek skutečně investovala velké úsilí.

A ta příprava je opravdu potřeba! Nastudujte si vína, která budete svému partnerovi podávat. Pokud chcete trošku podvádět, napište si tyto informace na papír, váš partner bude mít při degustaci stejně zavázané oči, aby dokázal vnímat chuť vína ještě více. Tyto taháky ale vytáhněte až v době, kdy to vás partner nebude vědět. Takový malý „podvůdek“ ničemu nevadí.

Vyrazte ven

Svou romantickou noc si můžete prodloužit tím, že půjdete třeba do kina, projdete se a naplánujete romantický večer se svým mužem v parku nebo něco podobného. I když milujete třeba paintball nebo další adrenalinové činnosti, pro své romantické rande toto vynechte a dělejte něco úplně jiného, prostě klidného. A nějaký adrenalinový zážitek si klidně nechte na druhý den.

K TÉMATU  Seznamování aneb jak najít toho pravého prince a nenaletět podvodníkům

Volba uvolněnější činnosti vám dává šanci užít si jednoduše pobyt ve společnosti toho druhého. Šetřete energii, kterou jste dostali z večeře, na později.

Nechte si místo na dezert

Pokud dáváte přednost tomu, abyste z romantiky na vášeň počkali do konce svého rande, nebo pokud plánujete přeskočit formality a zahájit noc volnou zábavou, nezapomeňte si ve svém rozvrhu ponechat čas. Není nic špatného, ​​když třeba nestihnete film nebo vynecháte večeři, protože jste byli příliš zaneprázdněni.

V tomto případě totiž můžete všechny plány zrušit a prostě si to všechno užít podle momentální situace. Prostě vášeň nade vše. Dámy! A taková neplánovaná vášeň, to je něco!

Jak připravit romantický večer? Buďte připraveni na všechno

Nyní, když jste si naplánovaly rande, udělejte si seznam všech věcí, které budete potřebovat. To zahrnuje vše od šampaňského a svíček až po nové oblečení nebo sexy prádlo. Měly byste se také ujistit, že máte dostatečné zásoby kondomů a lubrikantů. Nezapomeňte na příjemnou hudbu.

A nemusí to zrovna být pomalé slaďáky. Pokud máte oblíbené písničky, klidně i rychlejší, na nic nečekejte a pusťte je. Už jenom poslech této muziky vás doslova naladí na příjemnou notu.

Romantická noc se svým mužem, ať už slavíte zvláštní příležitost nebo prostě máte chuť pro něj udělat něco pěkného, je skvělý způsob, jak do vašeho vztahu vnést trochu extra vášně. Jen se ujistěte, že věci, které plánujete, jsou věcmi, které oba rádi děláte. Například, pokud nesnáší mořské plody, sushi bar by byl pravděpodobně špatná volba, i když je to vaše oblíbené jídlo.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Ta největší faux pas, která se opravdu stala na prvním rande

K TÉMATU  Co dělat a čeho se vyvarovat na prvním rande. Buďte hlavně přirozená

První rande je za vámi. Pokud čekáte, až zavolá, raději zavolejte sama

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Křečové žíly trápí obrovskou část populace a každý chceme mít o nich co nejdříve pokoj. Jak s nimi ale zatočit, když se někdy může zdá, že nám prostě nechtějí dát pokoj? Léčit je musíte nejen zavedenými lidovými prostředky, ale je třeba k tomu dodržovat i další pravidla. Tělo je složitý organismus a vše je provázáno. Proto zároveň s léčbou dodržujte správný pohyb, jídlo i odpočinek. Jak na to vám poradíme v článku.
Jaká je optimální délka spánku? Všechny vědecké výzkumy, které byly uskutečněné v posledních několika letech, se shodují na tom, že tím jediným správným počtem je osm hodin. Proč? Protože jedině díky osmihodinovému spánku může naše tělo fungovat tak, jak má.
Každá žena ví, že bez doplňků by nebyl outfit dokonalý a úplný. I za doplňky se musí utrácet, a to zejména za náušnice, které jsou často to nejvýraznější na celém outfitu. Ovšem stejně, jako je tomu v případě jiných kousků oblečení, i ve světě náušnic se mění trendy jako na běžícím pásu. Každý rok móda přinese na trh zcela jiné typy náušnic, které mají zpestřovat outfity v dané sezoně. Nabízí se proto otázka, jaké náušnice ovládnou nejbližší měsíce a týdny?

Nepřehlédněte

Název této léčivé metody přímo zavání jemnými vůněmi, které vás ovanou hned, jakmile se a takovou aromaterapii vydáte. Poslední dobou e mezi lidmi tato nenásilná cesta harmonizace vlastního těla i duše stále populárnější.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek