Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

5 aquaparků, kam se s dětmi v létě určitě vypravit

Mílovou rychlostí se k nám blíží léto – a to znamená hlavně prázdniny pro naše děti. Pokud si lámete hlavu, čím je v tomto období zabavit, věřte, že voda je to nejlepší, co můžete vymyslet. Děti přece milují rochnění se na koupališti! Tak si udělejte příjemný výlet a vydejte se na celý den do jednoho z našich nejoblíbenějších aquaparků. Které to jsou?
aquapark
Léto, horko, prázdniny... ideální čas na rodinný výlet do aquaparku.

06. 06. 2022

Aquapark Kravaře

Sice menší areál, ale rozhodně si zde užijete spoustu zábavy. Komplex bazénu, vodního světa a wellness sekce je součástí sportovního komplexu Buly Aréna.

Hlavní bazén nabízí vodní chrliče a vodní děla, bublery, jeskyně, a také vodopád. Nicméně co vás bude bavit nejvíce, to je divoká řeka.  Pokud by vám nestačilo 30 stupňů Celsia v bazénu, můžete se ohřát ve Whirpoolu pro 6 osob. Bazénky pro děti také nesmí chybět, a co je hlavní, děti nepřijdou ani o tobogán. Maminky si mohou zase odpočinout v sauně, parní lázni či si zajít na solárko.

Aquapark Uherské Hradiště

A volně se přesuneme do slováckého srdce Moravy, do Uherského Hradiště. Největší výhodou tohoto aquaparku je hned několik tobogánů, houpací síť přímo nad vodou a několik skluzavek. Brouzdaliště s vodním hříbkem zabaví ty nejmenší, ty starší pak potěší malé lodičky a nafukovací bazén, v němž mohou pádlovat.

V případě náhlého deště se můžete s dětmi schovat do krytého bazénu, který skýtá také bazén pro malé děti. Rodiče je mohou sledovat klidně z pohodlí lehátek pod slunečníky.

Babylon Liberec

A vydáme se na úplný sever naší republiky, do Liberce, do prostorného zábavního komplexu, kde není problém strávit klidně celý den či víkend. Dominantou celého komplexu je samozřejmě aquapark s otevřenou venkovní terasou, z níž je neskutečný výhled na Ještěd.

aquapark
Děti na takový den určitě nezapomenou.

Pro milovníky adrenalinu je zde tobogán zvaný Černá díra. Nicméně i ti „méně otrlejší“ si zde užijí pořádnou zábavu. Jsou zde připravené skluzavky, gejzíry, vodotrysk, vodní hrad či divoká řeka. Po stranách jsou exotické jeskyně, kde si můžete užít v rámci možností i trochu soukromí, pokračovat budete třeba do wellness zóny.

Po koupání navštivte lunapark, IQ park či virtuální zónu.

K TÉMATU  Veselý vánoční animovaný film pro pobavení. Se svíčkami raději opatrně!

Aqualand Moravia

A zase jsme na Moravě – tentokrát v obci Pasohlávky, která je svým aquaparkem proslulá. Rozpíná se na rozloze neuvěřitelných 3000 metrů čtverečních, na nichž najdete celkem 16 bazénů – a to už je opravdu pěkné číslo.

Aqualand Moravia je obrovský komplex.

Nemůžeme opomenout velké množství atrakci, mezi nimiž najdete rozhodně i ty adrenalinové. Dále vás potěší 24 tobogánů a skluzavek či wellness zóna. Pokud byste zde chtěli strávit více času, ubytujte se v autokempu Merkur, kde je velké množství kiosků a restaurací, samozřejmostí je také dětský koutek.

Po dobu prázdnin si zde nejenom děti, ale i rodiče užijí animační programy.

Aquapark Frymburk

A hurá na Lipno! Tento aquapark najdete přímo ve wellness hotelu Frymburk. Jak už je zvykem, bazén nabízí spoustu atrakcí, jako je divoká řeka, skluzavky, vodní chrliče, brouzdaliště či tobogán. Venku si užijete celoročně vyhřívané bazény, jeden dokonce se slanou vodou.

Pro rodiče je připravený saunový svět, kam mají vstup povolený i děti. Poté, co se vyřádíte v aquaparku, určitě navštivte expozici Svět pod hladinou, kde vás zaujmou akvária a zajímavé artefakty s informacemi nejenom o našich, ale také o mořských živočiších.

Kam se v létě vydáte na výlet vy?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Bazén jako stěna ložnice? Netradiční ubytování nabídne Villa on the rocks

Příprava na léto. Do vody padáme často, ať už u bazénu nebo u moře. Pokud to ale někdo natočí, pro ostatní je to vždycky zábava

Zdroje článku:
https://www.refundo.cz, https://www.kampocesku.cz
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jste věčná začátečnice? Vždycky se pustíte do běhání a po pár týdnech to vzdáte? Nebo jste ještě nikdy neběhala, ale ráda byste začala? Možná právě vám se bude hodit následujících deset tipů, díky kterým si běh skutečně zamilujete.
Chceme-li být i v letošní letní sezóně trendy, bude to chtít i stylové boty. Ty by však neměly být pouze vysoce módní, ale také pohodlné. Na následujících řádcích se dozvíte, podle čeho letní boty vybírat, aby byl váš outfit dokonalost sama. Čtěte a inspirujte se s námi!
Zdravé lesklé vlasy plné síly a vitality jsou ozdobou každé ženy. Dosáhnout tohoto stavu ale nemusí být vždy snadné. Jednou z nejčastějších chyb je, že svým vlasům věnují ženy péče až příliš. Neustálé mytí, česání, kulmování, fénování či žehlení vlasy zatěžuje a poškozuje. Pravidelná péče je samozřejmě důležitá, je však třeba přistupovat k ní z té správné strany. Jak tedy o vlasy správně pečovat?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek