Čtvrtek , 22. 02. 2024

Petr

5 aquaparků, kam se s dětmi v létě určitě vypravit

Mílovou rychlostí se k nám blíží léto – a to znamená hlavně prázdniny pro naše děti. Pokud si lámete hlavu, čím je v tomto období zabavit, věřte, že voda je to nejlepší, co můžete vymyslet. Děti přece milují rochnění se na koupališti! Tak si udělejte příjemný výlet a vydejte se na celý den do jednoho z našich nejoblíbenějších aquaparků. Které to jsou?
aquapark
Léto, horko, prázdniny... ideální čas na rodinný výlet do aquaparku.

06. 06. 2022

Aquapark Kravaře

Sice menší areál, ale rozhodně si zde užijete spoustu zábavy. Komplex bazénu, vodního světa a wellness sekce je součástí sportovního komplexu Buly Aréna.

Hlavní bazén nabízí vodní chrliče a vodní děla, bublery, jeskyně, a také vodopád. Nicméně co vás bude bavit nejvíce, to je divoká řeka.  Pokud by vám nestačilo 30 stupňů Celsia v bazénu, můžete se ohřát ve Whirpoolu pro 6 osob. Bazénky pro děti také nesmí chybět, a co je hlavní, děti nepřijdou ani o tobogán. Maminky si mohou zase odpočinout v sauně, parní lázni či si zajít na solárko.

Aquapark Uherské Hradiště

A volně se přesuneme do slováckého srdce Moravy, do Uherského Hradiště. Největší výhodou tohoto aquaparku je hned několik tobogánů, houpací síť přímo nad vodou a několik skluzavek. Brouzdaliště s vodním hříbkem zabaví ty nejmenší, ty starší pak potěší malé lodičky a nafukovací bazén, v němž mohou pádlovat.

V případě náhlého deště se můžete s dětmi schovat do krytého bazénu, který skýtá také bazén pro malé děti. Rodiče je mohou sledovat klidně z pohodlí lehátek pod slunečníky.

Babylon Liberec

A vydáme se na úplný sever naší republiky, do Liberce, do prostorného zábavního komplexu, kde není problém strávit klidně celý den či víkend. Dominantou celého komplexu je samozřejmě aquapark s otevřenou venkovní terasou, z níž je neskutečný výhled na Ještěd.

aquapark
Děti na takový den určitě nezapomenou.

Pro milovníky adrenalinu je zde tobogán zvaný Černá díra. Nicméně i ti „méně otrlejší“ si zde užijí pořádnou zábavu. Jsou zde připravené skluzavky, gejzíry, vodotrysk, vodní hrad či divoká řeka. Po stranách jsou exotické jeskyně, kde si můžete užít v rámci možností i trochu soukromí, pokračovat budete třeba do wellness zóny.

Po koupání navštivte lunapark, IQ park či virtuální zónu.

K TÉMATU  Slovinský Bled: Pohádkové místo, které vás chytne za srdce

Aqualand Moravia

A zase jsme na Moravě – tentokrát v obci Pasohlávky, která je svým aquaparkem proslulá. Rozpíná se na rozloze neuvěřitelných 3000 metrů čtverečních, na nichž najdete celkem 16 bazénů – a to už je opravdu pěkné číslo.

Aqualand Moravia je obrovský komplex.

Nemůžeme opomenout velké množství atrakci, mezi nimiž najdete rozhodně i ty adrenalinové. Dále vás potěší 24 tobogánů a skluzavek či wellness zóna. Pokud byste zde chtěli strávit více času, ubytujte se v autokempu Merkur, kde je velké množství kiosků a restaurací, samozřejmostí je také dětský koutek.

Po dobu prázdnin si zde nejenom děti, ale i rodiče užijí animační programy.

Aquapark Frymburk

A hurá na Lipno! Tento aquapark najdete přímo ve wellness hotelu Frymburk. Jak už je zvykem, bazén nabízí spoustu atrakcí, jako je divoká řeka, skluzavky, vodní chrliče, brouzdaliště či tobogán. Venku si užijete celoročně vyhřívané bazény, jeden dokonce se slanou vodou.

Pro rodiče je připravený saunový svět, kam mají vstup povolený i děti. Poté, co se vyřádíte v aquaparku, určitě navštivte expozici Svět pod hladinou, kde vás zaujmou akvária a zajímavé artefakty s informacemi nejenom o našich, ale také o mořských živočiších.

Kam se v létě vydáte na výlet vy?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Bazén jako stěna ložnice? Netradiční ubytování nabídne Villa on the rocks

Příprava na léto. Do vody padáme často, ať už u bazénu nebo u moře. Pokud to ale někdo natočí, pro ostatní je to vždycky zábava

Zdroje článku:
https://www.refundo.cz, https://www.kampocesku.cz
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Znáte to: šéf tlačí novými úkoly a vy se snažíte najít odvahu říct NE. Jak však odmítnout šéfa bez rizika a udržet si duševní pohodu? Dnes se zaměříme na praktické strategie, jak elegantně odolat nadměrné pracovní zátěži, zachovat klid a udržet si zdravý životní rytmus.
Sychravé počasí střídá prosluněné dny. Ráno vycházíme ven téměř v mrazu, odpoledne šplhají teploty ke dvaceti stupňům. Právě toto období patří k těm, kdy se nachlazení nejspíš nevyhneme. Pokud ale znáte triky našich babiček na posílení imunity a přírodní léčbu rýmy a kašle, ničeho se obávat nemusíte.
Leden je ideálním obdobím, kdy byste si měli naordinovat očistu. Zbavíte se při ní všech škodlivých látek a zároveň posílíte imunitu. Přece jen játra, a nejen ta, dostala v závěru roku pořádně zabrat. Chcete-li jim ulevit, zapojte se do soutěže o balíček doplňků stravy Naturevia, který vám pomůže při detoxikaci organizmu a navíc podpoří vaši obranyschopnost.
Letošní vánoční svátky přišly doslova nečekaně. Člověk ani nestihl zamhouřit oka. A možná právě proto, že svou pozornost věnoval něčemu jinému, teď nemá ani vyzdobený svůj příbytek. Pokud stejně jako mnozí ostatní doháníte veškeré vánoční resty, možná máte na seznamu i položku: vyzdobit interiér. A od toho jsme tu my.
Co vás čeká tento pracovní týden? Čemu se raději vyhnout a co můžete očekávat? Některý den je vhodný na péči o vaše zdraví, jiný zase pro vypuštění vašich emocí. Horoskop krásy a duševního zdraví pro vás připravila astroložka Naďa Šmídová.
Zábava a práce v jednom? Sen, který se stává skutečností díky event managementu. Budujte kariéru v tomto oboru. Ukažte svůj manažerský talent a kreativitu organizováním firemních akcí. Toužíte po profesním růstu a dokonalé firemní kultuře?
Vědci tvrdí, že lunární cykly mohou souviset třeba s délkou spánku a menstruačními cykly. Vše je ale předmětem sporů. Jak si stojí věda a její pátrání po příčinách nespavosti u lidí? A v čem nás ještě měsíc a jeho cyklus ovlivňuje? Podíváme se na dopady měsíce na lidskou psychiku, zdraví i běžný denní režim.
Stoly plné jídla a mnoho výjimečných receptů, které se připravují zejména o Vánocích, jen jednou za rok. Jak zvládnout chutě v případě, že držíte dietu? Nenechte se zlákat těžkým jídlem, abyste v novém roce hříchu nelitovala. Díky těmto tipům si užijete Vánoce a zároveň se po nich budete cítit svěže a fit.
Prach a nepořádek má rád asi málokdo. A jelikož se vysávání většinou neřadí mezi nejoblíbenější činnosti, můžete úklid výrazně zrychlit a zefektivnit, pokud se vyvarujete následujících chyb.
Dnešní společnost často klade na ženy tlak ve smyslu partnerských vztahů, ačkoliv mnohé z nás volí cestu svobody a samostatnosti. Proč je ale tak často stigmatizováno být single, zejména když se jedná o vlastní rozhodnutí? V dnešním článku na Dámské Lize prozkoumáváme realitu života jako single ženy a zkoumáme, jak to, že jsme samy, může být prospěšné a osvobozující rozhodnutí, nikoli něco, co bychom měly vnímat jako nedostatek
Jednou z příčin snížené kvality spánku jsou civilizační vlivy, mezi které patří přítomnost nadměrného množství světla v noci. Usínání s rozsvícenou lampičkou není totéž, jako když vám do okna svítí reklamní poutače nebo vánočně osvětlená ulice. Naprostá většina lidí spí lépe v úplné tmě. Co proto udělat?
Vzájemné intimní chvíle soukromí si každý z nás střeží jako oko v hlavě. Jsou ale výjimky, kdy se naše čtenářky rády svěří s tím, jak to u nich doma probíhá – a to jsou prožité trapasy. Pojďte se s námi zasmát u příběhů, co napsal sám život.

Výběr článků

Vysavač je nepostradatelný nástroj pro každou domácnost. Zbavit se prachu a nečistot je prostě nutnost. Jak vybrat správný vysavač? Do jakých kategorií se rozdělují a k jakým parametrům přihlížet?
Všimli jste si, jak se doba s každým rokem mění? Takové proměny najdete všude – v jídle, módě i v kosmetice. A zatímco ještě nedávno platilo, že čím víc kosmetiky jste si nanesli na pleť, tím jste byli více cool, dnes už se vše zase vrací zpátky k jednoduchosti.
Poslední schůzku s Nelou pojala koučka Marcela Hlaváčková poněkud netradičně. A podle očekávání z ní měla její klientka velkou radost. Proč? To se dočtete na řádcích níže.

Nepřehlédněte

Zjištění, že vás váš partner nevěrný, může být bolestivým a emotivním zážitkem. Naše srdce hledá odpovědi a cesty, jak se vyrovnat s touto obtížnou situací. V našem článku "Byl mi nevěrný, co s tím?" se budeme společně zabývat tímto citlivým tématem. Prozkoumáme, jak se vypořádat s emocemi, jaké jsou možné kroky směrem k uzdravení a jak budovat důvěru znovu, pokud je to vaším cílem. Přečtěte si o zkušenostech jiných lidí, kteří prošli podobným setkáním, a možná najdete inspiraci pro vlastní cestu k uzdravení a nalezení klidu v srdci.
Mileniálové jsou prý rozmazlená generace, která nemá ráda závazky, zato má vysoké ambice. Veškerý volný čas tráví na mobilu a vyhýbají se sexu. Jak je na tom, ale předchozí generace X? Mají si co vyčítat?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek