Soutěže

Soutěžíme o dvoje moderní sluchátka Trust v retro stylu pro mobilní zařízení i počítač. Co musíte udělat, abyste vyhrály?

Trust NOMA soutěž
zdroj: trust
Společnost Trust uvádí na trh sluchátka Trust Noma pro poslech hudby a hands-free volání s poutavým retro designem. Chcete je vyhrát? Máme pro vás jednoduchou soutěžní otázku. Zpříjemněte si Vánoce poslechem hudby.:)

Retro zkrátka v posledních letech jede. Pokud máte rády tento styl, máme pro vás jednu super soutěž. Dvě z vás budou obdarované milým dárkem.

Půlkulaté polstrované náušníky

Ústředním motivem sluchátek Trust Noma se staly půlkulaté polstrované náušníky, které jsou připojeny k hlavovému mostu drátovým systémem, sloužícím zároveň pro nastavení velikosti headsetu. Jsou k dispozici v matné černé barvě, kombinaci dřeva a džínoviny, a retro imitaci slonové kosti.

zdroj: trust

K mobilním zařízením je lze připojit skrze 3,5 mm jack konektor. Na 1,2 m dlouhém kabelu je umístěno také ovládání s integrovaným mikrofonem pro nastavení hudby a telefonních hovorů, počítá se tedy s připojením ke smartphonu. Udávaný frekvenční rozsah je 20 Hz až 20 000 Hz, impedance je 32 ohmů, sluchátka váží 182 gramů. Pro více informací navštivte www.Trust.com.

O co soutěžíme?

Celkem dvě výherkyně od nás obdrží sluchátka v různém designu. 

zdroj: trust

Soutěžní otázka zní:

Jaká je země původu značky Trust?

a) JAPONSKO

b) HOLANDSKO

c) ČESKÁ REPUBLIKA

Vyplňte soutěžní formulář a odešlete

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Vyhrává 30. a 100. správná odpověď. Soutěž končí v neděli 18. 11. 2018 v 23:59. Výherkyně následně vyhlásíme na našem webu a zkontaktujeme pro předání výhry. Předem všem přejeme mnoho štěstí.

komentáře

Klikněte pro napsání komentáře

Reklama

Reklama