Sobota , 02. 03. 2024

Anežka

Superstar 2021 válcuje sledovanost! Na co se letos těšit?

Fakt, že pěvecká televizní soutěž Superstar je oblíbeným fenoménem nejen v Česku a na Slovensku, dokazuje historie. Vždyť první ročník SuperStar, kterému vévodila Aneta Langerová, se vysílal již v roce 2004. Letošní řada však přinese spoustu nového, díky čemuž i vás vtáhne do každého kola.
superstar 2021
Superstar znovu kraluje na televizních obrazovkách. (Foto: msn.com)

24. 11. 2021

Česko a Slovensko se spojilo

Česká republika má spolu se Slovenskem mnoho společného, nejen blízkost jazyka. I proto se soutěž SuperStar (letos SuperStar 2021) spojila a vysílá se v obou státech. V Čechách proběhla premiéra letošní řady 4. září na stanici TV Nova, zatímco na Slovensku o den dříve na TV Markíza. Zatímco ostatní ročníky mají mezi sebou alespoň roční pauzu, kvůli světové pandemii se televizní štáb rozhodl pustit hned další řadu v dalším roce vůbec poprvé.

Proč televizní stanice nevysílají souběžně?

Původní plán takový samozřejmě byl. Obě stanice, které se společně na televizní soutěži podílí, měly vysílat každou premiéru vždy v neděli večer. S první změnou přišla ale TV Nova, který posunula první premiéru na sobotu 4. září, údajně kvůli fotbalovému utkání proti Belgii. Nejspíš se však snažila soutěží SuperStar přemoct ve sledovanosti televizi Prima, která v ten samý den vysílala první díl očekávaného seriálu Dvojka na zabití.

Do změn se však pustila i slovenská televize Markíza, která posunula premiéry nových dílů soutěže už na páteční večer. Je to především kvůli konkurenční stanici Jednotka, na níž se vysílá ve stejný čas pořad Byť zdravý je výhra, na podzim tento pořad navíc vystřídá dlouho očekávaný pořad Pečie celé Slovensko.

Porota vás zaujme od prvního dílu!

O zajímavost celé soutěže se postaralo už v polovině června 2021 rozhodnutí o celé porotě. Pro mnohé diváky bude překvapením, že se žádná změna od minulého ročníku nekonala. Poprvé za celou dobu působení se totiž nikdy nestalo, aby ve dvou ročnících zůstala stejná porota. Je tedy stále složená z pěti členů.

  • Prvním je Pavol Habera, který má velké zkušenosti ze všech odvysílaných řad soutěže Superstar.
  • Oblíbený moderátor Leoš Mareš je druhým členem poroty.
  • Posledním mužem v porotě je muzikant Marián Čekovský.
  • Něžné pohlaví v porotě reprezentuje zpěvačka (a účastnice SuperStar 2009) Monika Bagárová spolu se sympatickou herečkou Petricií Pagáčovou.
K TÉMATU  Jaký to je pocit, uvidět najednou všechny barvy světa, když jste byli celý dosavadní život barvoslepí? Podívejte se na dojemné reakce!

Jelikož je porota složená nejen ze zpěváků, ale také moderátorů a herců, zastávají společně také roli moderátorů soutěže, jak tomu bylo i v minulém ročníku.

První premiéra nebyla nejúspěšnější

Zatímco se může zdát, že odvysílání prvního dílu castingů může být vůbec nejsledovanější, není tomu tak. V České republice sledovalo první premiéru celkem 571 000 diváků (na Slovensku 386 000), zatímco druhý díl castingů sledovalo již 653 000 diváků (na Slovensku 416 000). Tou nejsledovanější premiérou prozatím byla ta poslední odvysílaná 26. září, kdy se počet diváků vyšplhal na 661 000, na Slovensku také vzrostl na 422 000.

Zajímaví soutěžící

Prvních šest dílů jsou sestřihem z castingů, a tak vás do 10. října čekají samá zajímavá vystoupení, kterými soutěžící chtějí přesvědčit porotu o svých pěveckých kvalitách. Zatímco se zpěv některým velmi daří a překvapují tak svým krásným hlasem porotu i celé okolí, jiní se dostávají do nepříjemných trapasů.

Mezi zajímavé soutěžící patří například Chili, která zazářila již v oblíbeném pořadu MasterChef a nyní se snaží dobýt i SuperStar. Mladé diváky zaujme svým vystoupením také známá influencerka Dominique Alagia, kterou sledující osočují, že se chce ještě více zviditelnit právě díky SuperStar. Další z řad influencerek se účastnila castingu také Petra Hasarová, která se však před svými fanoušky naprosto ztrapnila. Její zpěv totiž nebyl vůbec poslouchatelný.

Pokud vás zajímá, kdo v letošní pěvecké soutěžit Superstar 2021 zazáří a kdo se naopak propadne do hlubin trapasu, podívejte se na další dva castingy, po nichž již bude následovat další vyřazovací kolo v divadle.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak se mají finalisté prvního ročníku Superstar?

Karel Gott: Obklopen ženami, obdivován milenkami a uctíván dcerami

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Chladná rána i večery nepřidají na náladě nikomu. Známe ale potraviny, které vás dokáží zahřát a zpříjemnit vám den. Už tím, že vám nebudete po těle chladno. Kterými obohatit podzimní jídelníček?
Jaké si odnesla Nela vědomosti a pocity z třetího sezení s Marcelou Hlaváčkovou v rámci koučování Emočních rovnic?
Bulvární plátky v posledních měsících plní články, které se věnují vztahu Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa což je v tomto spojení opravdový bizár. Kdybyste se s někým vsadili, že tihle dva skončí spolu, každý by si klepal na čelo. Na druhou stranu, je to tak šílená dvojice, až jsou si možná vlastně souzeni.
Okořenit si společné partnerské chvíle nemusíte jen v rámci ložnice. Co takhle vymyslet nějaký malý vtípek, na který budete dlouho vzpomínat? Máme pro vás pár tipů, které hravě zvládnete, a kterými svého partnera trochu pozlobíte a vyprovokujete k akci. Pojďte se pobavit i vy!
Surfování, velice atraktivní letní aktivita. A to i když jí jen pasivně přihlížíte. Možná se vám tento sport začal líbit už dávno, a zaryl se do paměti. Na první pohled se může jevit jednoduše, svézt se po vlně, nicméně realita je pak o mnoho jiná. Jednou za rok u moře se z vás zkušený surfař nestane. Ale trénovat můžete i v Čechách.
Turecké koberce dříve sloužily nomádům jako ochrana před nepřízní počasí. V posledních letech se ale staly velmi moderní a také luxusní záležitostí. Vydejte se s námi do jedné z výrobny tureckých koberců a podívejte se, jak se tento investiční skvost vyrábí.
Současná doba není zcela jednoduchá. A právě veškeré dění kolem nás, každodenní starosti i povinnosti, do toho sem tam nějaký klacík pod nohy, přispívají k tomu, že naše psychická i fyzická odolnost trochu ztrácejí na síle. Jak se co nejvíce zocelit a nabrat tu správnou odolnost v každém směru? Právě na to se nyní podíváme.
Známe to všechny, každé z nás se občas stane, že nás přepadne úzkost nebo stres, nic nás nebaví a svou budoucnost vidíme v černých barvách. V této chvíli je zapotřebí zvolnit a udělat si čas sama pro sebe alespoň na pár desítek minut.
Recept, který pro vás dnes máme, patří zcela výjimečně mezi ty náročnější. Ale výsledek rozhodně stojí za to. Tohle lehce netradiční vánoční cukroví si totiž okamžitě zamilujete. Kromě toho s ním uděláte skvělý dojem i na tu nejpřísnější tchýni.
Patříte k těm ženám, co o své ruce pečují se železnou pravidelností, a přesto ne a ne docílit toho, aby byly dokonele pevné? Možná někde přeci jen děláte chybu.
Kreativitě při balení dárků se žádné meze nekladou. Taštička vám sice ušetří čas, na druhou stranu, pěkný balíček v balícím papíru se stuhou nic nenahradí. Když se na balení trochu vyřádíte a přijdete s něčím originálním, vždycky to bude úspěch, a navíc do vaší práce s balením otisknete i svou snahu, a to se vždycky cení. Inspirujte se nápady na balení dárků ve videu.

Výběr článků

Zařizovat si obývací pokoj je stejně těžké, jako si zařizovat ložnici. Zatímco ložnice má být především oázou klidu, obývací pokoj je zase místem, kde se setkává rodina s přáteli, proto se chcete vyšvihnout v očích známých a zařídit si místnost k naprosté dokonalosti. Aby zde však stále proudila potřebná energie, nezapomínejte na zásady feng-šuej.
Grill párty, ale i tradiční české opékání se těší stále větší popularitě! Není tak divu, že se mění i zvyklosti ohledně vybavení letních teras či pergol. V současné době zde už nenajdete jen pohodlné posezení pro rodinu a přátele, ale i další kusy praktického nábytku, které poskytují cenný úložný prostor na věci, které je vhodné mít při trávení volného času venku po ruce.

Nepřehlédněte

Pohlavní nemoci – pro mnohé tabu, pro jiné něco tak intimního. Je chybou se domnívat, že vás některá z těchto velmi choulostivých onemocnění nemůže postihnout. Mnohé se totiž nepřenáší jen při pohlavním styku nebo nechráněným sexem. Jejich příčiny mohou být i jiné. Pojďme se seznámit s těmi nejčastějšími.
Když jsem před třemi lety potkala svého současného muže, byla jsem nadšená. Vkládala jsem velké naděje do naší lásky. Pořídili jsme si společné bydlení a narodila se nám dcera. Po čase jsem ale poznala, že žádné dlouhodobé soužití není ideální. Dnes je náš společný život rodičovský, a já si začala psát s bývalým z Chorvatska.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek