Pátek , 20. 05. 2022

Zbyšek

Jak se mají finalisté prvního ročníku Superstar?

První česká superstar se odehrála roku 2004 … Ano, počítáte správně, je tomu už neuvěřitelných 17 let! A my máme stále v živé paměti některé z finalistů této obrazovky neopouštějící soutěže. Pamatujete si je všechny? A jak se dnes asi mají? Změnila je Superstar na celý život, nebo se spíše vrátili do zajetých kolejí? Posuďte sami.
superstar finále
Vzpomínáte si na první Superstar? (foto: zena-in.cz)

15. 10. 2021

Veronika Zaňková

Superstar finalisté zahrnují i Veroniku Zaňkovou. Hned po vypadnutí se vrhla na nahrávání cédéček a vystupování se svou kapelou Crazy Diamond. Poté se ale vdala a v roce 2009 porodila syna. Nyní má už tři děti, stále se ale věnuje nejen hudbě, ale i rodinnému životu.

zaňková
Pamatujete si ještě na Veroniku? (foto: refresher.cz)

Petr Poláček

Petr Poláček nejen že začal vydávat po dokončení Superstar alba se svými písničkami, objevil se navíc v několika muzikálech! Jedním z nich byl muzikál Děti ráje, kde se dokonce seznámil se svou budoucí chotí, s níž má nyní syna. Svou hudební kariéru tedy velmi povedeně přetavil do rodinného života.

poláček
Poláček byl lamač dívčích srdcí! (foto: zena-in.cz)

Petra Páchová

Petra překvapivě po ukončení Superstar žádné album nevydala, byla tak jedinou finalistkou, která se rozhodla nepokračovat v hudbě. Možná vás to mírně překvapí, ale její kroky vedly zcela jiným směrem – pustila se do návrhářství.

pachova
Jak se změnila za ta léta Petra Páchová? (Foto: zena-in.cz)

Stanislav Dolinek

Standa pověsil zpívání na hřebík relativně brzy. Jediné album, které vydal, nese název Standa 001. I když mělo docela úspěch, Standa se pak už ke zpěvu nevrátil. Zaměstnání pak měnil, a od provozního v restauraci se dostal až k pojišťovnictví, čemuž se věnuje v současné době.

Julián Záhorovský

Julián sice album vydal, ale stejně mu to dlouho nevydrželo. Hudbu má ale stále rád a z rockového zpěváka se přetavil spíš ve folkového zpěváka.  Jeho osud je spletitý, složil některé známé písně, dělal PR pro českou poštu, nyní vychovává dceru Miu a má před svatbou.

zahorovsky
Vzpomínáte si na Juliana? (Foto: zena-in.cz)

Martina Balogová

Martina sice vypadla jako pátá, ale se svým hlasem měla velké šance na úspěch. Její hvězda i po skončení Superstar stoupala, pak jí ale sláva stoupla do hlavy, a ještě k tomu otěhotněla. Z povědomí veřejnosti se na chvíli vytratila, někdy se ale na veřejnosti objevuje, třeba po boku Sámera Issy.

K TÉMATUDítě po čtyřicítce! Tyhle hvězdy to zvládly

Tomáš Savka

 Trpělivý a velmi pracovitý Tomáš na sobě nikdy nepřestal makat. Vydal několik alb, a především se pustil do muzikálů, takže na muzikálových prknech ho můžete vidět dodnes. V roce 2014 dokonce získal cenu Thálie, a to už je tedy úspěch! Žije se svou manželkou a má tříletou dceru.

Sámer Issa

Sámer víc, než přes písničky budoval svou kariéru tím, že si vytvářel image nezastavitelného pařmena. To se mu málem stalo osudným. Nicméně lidé si ho stále s tímto bujarým životem spojují. Nyní však již Sámer žije poklidněji se svou partnerkou.

superstar finalisté issa
Samer Issa byl v první řadě nepřehlédnutelný. (foto: zivotvcesku.cz)

Šárka Vaňková

Šárka byla velkou adeptkou na vítězku soutěže a málokdo až do úplného konce tušil, jak to vlastně dopadne. Měla velký talent, který brzy přetavila do několika alb. Stala se také muzikálovou herečkou. Nejznámější jsou však nakonec asi její vztahy se staršími muži, mezi které patřil například Filip Renč nebo Daniel Hůlka. Poslední dobou se však po delší pauze vrací ke zpívání a účinkování v muzikálech, tak ji třeba někde uvidíte.

superstar finalisté vaňková
Šárka Vaňková se umístila na místě druhém. (foto: zena-in.cz)

Aneta Langerová

Vítězkou soutěže se stala velmi talentovaná Aneta Langerová. Hned po vítězství v soutěži si ji vzal na starost samotný Ivan Král, který jí pomohl vyprodukovat první album. Nyní se již Aneta v showbyznysu vyzná a je držitelkou několika hudebních ocenění. Zpěvačka je to kvalitní, a tak si nechává své kousky pořádně dozrát, než s nimi vyjde na veřejnost.

Nedávno jí vyšla poslední deska Dvě slunce. Někdy je vidět na veřejnosti se svou partnerkou, jinak si ale soukromí bedlivě střeží.

langerova
Aneta Langerová neupadla v zapomnění. (foto: denik.cz)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Celebrity s plastikou: kdo podlehl své závislosti?

Nejlépe placené herečky roku 2020. Tipli byste to do nich?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Umíte si představit kuchyni bez lednice? Lednice a mrazák zkrátka patří k našemu životu. Denně je používáme, snažíme se je mít neustále plné. Na co však zapomínáme, tak je péče o ně. Především o lednici, kterou používáme trochu více než mrazák, bychom měli správně a dostatečně pečovat. Jenom tak dosáhneme správného efektu, který na potraviny lednice má.  
Milujete nakupování a ještě více milujete nakupování za super nízké ceny? V tom případě jste tady správně a určitě byste si neměli nechat ujít následující řádky! Pro všechny shopaholiky, kteří neodolají rozšiřování své sbírky o nové bezva kousky, jsme sepsali celkem 4 tipy na skvělé outlety, v nichž nakoupíte luxusní oblečení, boty i doplňky za parádně nízké ceny!
Pěstitelská sezona je v plném proudu, což znamená, že si lidé ve svém volném čase musí najít čas na svádění boje s mandelinkami. Právě mandelinky jsou totiž největším problémem, který sužuje jejich pěstované brambory. Rozpoznat je není vůbec nic těžkého. Mandelinka bramborová je americký brouček, který je asi dvanáct milimetrů dlouhý a osm milimetrů široký. Většinou je zbarven do bílo-žluta nebo do bílo-oranžova s tím, že ho zdobí černé pruhy.
Měl to být hit, naslibovali nám nejdrsnější reality show. A místo toho máme v televizi pohled na táboření v exotice uplakaných celebrit. Survivor patří k nejsledovanějším a nejoblíbenějším reality show na světě. Asi nejslavnější je ale originální americká verze, kterou už 41 sezón moderuje Jeff Probst. U nás se vysílala pod názvem Kdo přežije.
Všechny to známe. Kolikrát něco řekneme a přitom si myslíme úplně něco jiného. Často především v komunikaci s našimi drahými polovičkami nebo nejlepšími kamarádkami nemůžeme říct to, co doopravdy chceme, protože by to působilo, že jsme chladnokrevné, věčně nespokojené, arogantní nebo vypočítavé potvory.
Jaro se pomalu přelévá do léta, a tak začínají lidé řešit, jak budou vypadat v plavkách. Ať už u českých řek, rybníků či bazénů, nebo někde u moře. A přiznejme si, že po roce všemožných protiepidemických opatření, zavřených tělocvičen a fit center nebo zákazu lyžování je ve formě jen málokdo. Proto byste mohla ocenit cvičení pro zpevnění zadečku, která zaručeně fungují.

Nepřehlédněte

Patrik Hartl natočí filmovou komedii podle své první knihy Prvok, Šampón, Tečka a Karel. Film ponese stejný název. Hrdinům, kteří se rozhodnou zahnat krizi čtyřicátníků plněním nesplnitelných úkolů, připravil oproti románu několik změn. Milovníky knihy tak čekají i překvapení. Jaká?
Jistě to znáte – někdy máte prostě chuť pustit si nějakou bláznivou komedii a veškeré starosti vyhodit na chvíli z hlavy. Pokud chcete strávit pohodový večer a zasmát se, přinášíme vám tipy na filmy, které by u vás mohly uspět. Některé z nich vás budou jen bavit, jiné vám mohou připadat trochu hořké, některé ve vás přece jen zasejí semínko vážnějších myšlenek, které vás budou provázet ještě pár následujících dní.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek