Úterý , 04. 10. 2022

František

Jak se mají finalisté prvního ročníku Superstar?

První česká superstar se odehrála roku 2004 … Ano, počítáte správně, je tomu už neuvěřitelných 17 let! A my máme stále v živé paměti některé z finalistů této obrazovky neopouštějící soutěže. Pamatujete si je všechny? A jak se dnes asi mají? Změnila je Superstar na celý život, nebo se spíše vrátili do zajetých kolejí? Posuďte sami.
superstar finále
Vzpomínáte si na první Superstar? (foto: zena-in.cz)

15. 10. 2021

Veronika Zaňková

Superstar finalisté zahrnují i Veroniku Zaňkovou. Hned po vypadnutí se vrhla na nahrávání cédéček a vystupování se svou kapelou Crazy Diamond. Poté se ale vdala a v roce 2009 porodila syna. Nyní má už tři děti, stále se ale věnuje nejen hudbě, ale i rodinnému životu.

zaňková
Pamatujete si ještě na Veroniku? (foto: refresher.cz)

Petr Poláček

Petr Poláček nejen že začal vydávat po dokončení Superstar alba se svými písničkami, objevil se navíc v několika muzikálech! Jedním z nich byl muzikál Děti ráje, kde se dokonce seznámil se svou budoucí chotí, s níž má nyní syna. Svou hudební kariéru tedy velmi povedeně přetavil do rodinného života.

poláček
Poláček byl lamač dívčích srdcí! (foto: zena-in.cz)

Petra Páchová

Petra překvapivě po ukončení Superstar žádné album nevydala, byla tak jedinou finalistkou, která se rozhodla nepokračovat v hudbě. Možná vás to mírně překvapí, ale její kroky vedly zcela jiným směrem – pustila se do návrhářství.

pachova
Jak se změnila za ta léta Petra Páchová? (Foto: zena-in.cz)

Stanislav Dolinek

Standa pověsil zpívání na hřebík relativně brzy. Jediné album, které vydal, nese název Standa 001. I když mělo docela úspěch, Standa se pak už ke zpěvu nevrátil. Zaměstnání pak měnil, a od provozního v restauraci se dostal až k pojišťovnictví, čemuž se věnuje v současné době.

Julián Záhorovský

Julián sice album vydal, ale stejně mu to dlouho nevydrželo. Hudbu má ale stále rád a z rockového zpěváka se přetavil spíš ve folkového zpěváka.  Jeho osud je spletitý, složil některé známé písně, dělal PR pro českou poštu, nyní vychovává dceru Miu a má před svatbou.

zahorovsky
Vzpomínáte si na Juliana? (Foto: zena-in.cz)

Martina Balogová

Martina sice vypadla jako pátá, ale se svým hlasem měla velké šance na úspěch. Její hvězda i po skončení Superstar stoupala, pak jí ale sláva stoupla do hlavy, a ještě k tomu otěhotněla. Z povědomí veřejnosti se na chvíli vytratila, někdy se ale na veřejnosti objevuje, třeba po boku Sámera Issy.

K TÉMATU  Ta největší faux pas, která se opravdu stala na prvním rande

Tomáš Savka

 Trpělivý a velmi pracovitý Tomáš na sobě nikdy nepřestal makat. Vydal několik alb, a především se pustil do muzikálů, takže na muzikálových prknech ho můžete vidět dodnes. V roce 2014 dokonce získal cenu Thálie, a to už je tedy úspěch! Žije se svou manželkou a má tříletou dceru.

Sámer Issa

Sámer víc, než přes písničky budoval svou kariéru tím, že si vytvářel image nezastavitelného pařmena. To se mu málem stalo osudným. Nicméně lidé si ho stále s tímto bujarým životem spojují. Nyní však již Sámer žije poklidněji se svou partnerkou.

superstar finalisté issa
Samer Issa byl v první řadě nepřehlédnutelný. (foto: zivotvcesku.cz)

Šárka Vaňková

Šárka byla velkou adeptkou na vítězku soutěže a málokdo až do úplného konce tušil, jak to vlastně dopadne. Měla velký talent, který brzy přetavila do několika alb. Stala se také muzikálovou herečkou. Nejznámější jsou však nakonec asi její vztahy se staršími muži, mezi které patřil například Filip Renč nebo Daniel Hůlka. Poslední dobou se však po delší pauze vrací ke zpívání a účinkování v muzikálech, tak ji třeba někde uvidíte.

superstar finalisté vaňková
Šárka Vaňková se umístila na místě druhém. (foto: zena-in.cz)

Aneta Langerová

Vítězkou soutěže se stala velmi talentovaná Aneta Langerová. Hned po vítězství v soutěži si ji vzal na starost samotný Ivan Král, který jí pomohl vyprodukovat první album. Nyní se již Aneta v showbyznysu vyzná a je držitelkou několika hudebních ocenění. Zpěvačka je to kvalitní, a tak si nechává své kousky pořádně dozrát, než s nimi vyjde na veřejnost.

Nedávno jí vyšla poslední deska Dvě slunce. Někdy je vidět na veřejnosti se svou partnerkou, jinak si ale soukromí bedlivě střeží.

langerova
Aneta Langerová neupadla v zapomnění. (foto: denik.cz)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Celebrity s plastikou: kdo podlehl své závislosti?

Nejlépe placené herečky roku 2020. Tipli byste to do nich?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Už jste někdy slyšeli o ASMR? O technice, která vám díky souboru zvuků dopřeje příjemný pocit uvolnění, relaxace a pomůže vám rychleji usnout? Pokud ještě ne, lepší pozdě než vůbec. Mrkněte, v čem spočívá její tajemství. A proč jí propadlo tolik lidí.
Krásné, silné a dlouhé vlasy jsou bezesporu symbolem ženství a vysoké atraktivity. Jsou jednoduše sexy a to nejen pro muže, ale i pro ženy. Každá to ale s vlasy máme trochu jinak. Zatímco některé ženy by se prodejem takových vlasů snad mohly i živit, je spousta žen, které marně čekají na každý centimetr. Pokud právě vy patříte ke krátkovláskám anebo s vámi bůh jednoduše odmítl diskutovat ve chvíli, kdy jste vlasů chtěla víc, zajisté jste někdy uvažovala o možnosti prodloužení a zhuštění vlasů. Proč ne. Víte ale, která z metod je tou nejlepší cestou? Inspirujte se.
Vyrazit na túru či pořádně šlápnout do pedálů chce během léta nejeden z nás. Jenže mnohdy plány zůstanou jen v hlavě, protože po prvním dni a zvýšené pohybové aktivitě se dostaví bolesti svalů, nepříjemné křeče a únava. Přitom všechny tyto potíže mají často společného původce. Tím je nedostatek hořčíku. Jde-li o dlouhodobý problém, mohou být následky mnohem závažnější.
Dnešní doba se těší oblíbenosti zdravého životního stylu s dostatkem pohybu. Proto není divu, že se zejména ženy snaží vedle vyváženého jídelníčku také pravidelně cvičit a záleží jim na vyrýsované postavě. Pokud i vy toužíte po pevném a kulatém zadečku, je na čase najít ty nejefektivnější cviky, které můžete cvičit i v pohodlí domova a zapojit hýždě.
Zvoní budík - je zase ráno. Probouzíte se polámaní, s viditelnými kruhy pod očima a s padajícími očními víčky. Znovu jste se pořádně nevyspali. Už se to táhne několik dní a stále nevíte, jak svůj spánek opět zkvalitnit a prodloužit. Ty probděné noci se začínají projevovat na vaší pracovní výkonnosti i na náladě, kterou nemáte zrovna nejlepší. Možná za špatným spaním vězí tři věci. Jaké?
Nakupování dárků pro rodinu je těžké. Mnohem těžší než nakupování dárků pro spolupracovníka nebo oblíbeného učitele. Když ale nakupujete pro lidi, které znáte celý svůj život, máte jistou výhodu. Znáte totiž jejich koníčky a zájmy. Víte (nebo byste měli vědět) co mají rádi a po čem touží. Když tuhle výhodu dobře použijete, pořídit dárky k Vánocům pro rodinné příslušníky pak bude brnkačka. Už máte jasno, co komu nadělíte?

Nepřehlédněte

Ačkoli bychom to měli dělat všichni, opravdu není pravidlem, že se v každé domácnosti třídí odpad. Pokud si neosvojíme tyto správné návyky, může se stát, že často budeme vyhazovat odpadky tam, kam prostě nepatří. Ještě horší varianta je ta, že netřídíme vůbec (hanba!). Přitom je to naprosto jednoduchá disciplína. Nejtěžší je pouze začít. Do lehkého začátku vám poradíme, jak na to, abyste přispěli k lepšímu životnímu prostředí.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek