Středa , 17. 07. 2024

Martina

Jak se mají finalisté prvního ročníku Superstar?

První česká superstar se odehrála roku 2004 … Ano, počítáte správně, je tomu už neuvěřitelných 17 let! A my máme stále v živé paměti některé z finalistů této obrazovky neopouštějící soutěže. Pamatujete si je všechny? A jak se dnes asi mají? Změnila je Superstar na celý život, nebo se spíše vrátili do zajetých kolejí? Posuďte sami.
superstar finále
Vzpomínáte si na první Superstar? (foto: zena-in.cz)

15. 10. 2021

Veronika Zaňková

Superstar finalisté zahrnují i Veroniku Zaňkovou. Hned po vypadnutí se vrhla na nahrávání cédéček a vystupování se svou kapelou Crazy Diamond. Poté se ale vdala a v roce 2009 porodila syna. Nyní má už tři děti, stále se ale věnuje nejen hudbě, ale i rodinnému životu.

zaňková
Pamatujete si ještě na Veroniku? (foto: refresher.cz)

Petr Poláček

Petr Poláček nejen že začal vydávat po dokončení Superstar alba se svými písničkami, objevil se navíc v několika muzikálech! Jedním z nich byl muzikál Děti ráje, kde se dokonce seznámil se svou budoucí chotí, s níž má nyní syna. Svou hudební kariéru tedy velmi povedeně přetavil do rodinného života.

poláček
Poláček byl lamač dívčích srdcí! (foto: zena-in.cz)

Petra Páchová

Petra překvapivě po ukončení Superstar žádné album nevydala, byla tak jedinou finalistkou, která se rozhodla nepokračovat v hudbě. Možná vás to mírně překvapí, ale její kroky vedly zcela jiným směrem – pustila se do návrhářství.

pachova
Jak se změnila za ta léta Petra Páchová? (Foto: zena-in.cz)

Stanislav Dolinek

Standa pověsil zpívání na hřebík relativně brzy. Jediné album, které vydal, nese název Standa 001. I když mělo docela úspěch, Standa se pak už ke zpěvu nevrátil. Zaměstnání pak měnil, a od provozního v restauraci se dostal až k pojišťovnictví, čemuž se věnuje v současné době.

Julián Záhorovský

Julián sice album vydal, ale stejně mu to dlouho nevydrželo. Hudbu má ale stále rád a z rockového zpěváka se přetavil spíš ve folkového zpěváka.  Jeho osud je spletitý, složil některé známé písně, dělal PR pro českou poštu, nyní vychovává dceru Miu a má před svatbou.

zahorovsky
Vzpomínáte si na Juliana? (Foto: zena-in.cz)

Martina Balogová

Martina sice vypadla jako pátá, ale se svým hlasem měla velké šance na úspěch. Její hvězda i po skončení Superstar stoupala, pak jí ale sláva stoupla do hlavy, a ještě k tomu otěhotněla. Z povědomí veřejnosti se na chvíli vytratila, někdy se ale na veřejnosti objevuje, třeba po boku Sámera Issy.

K TÉMATU  Romantická reklama, kterou si můžete pouštět pořád dokola

Tomáš Savka

 Trpělivý a velmi pracovitý Tomáš na sobě nikdy nepřestal makat. Vydal několik alb, a především se pustil do muzikálů, takže na muzikálových prknech ho můžete vidět dodnes. V roce 2014 dokonce získal cenu Thálie, a to už je tedy úspěch! Žije se svou manželkou a má tříletou dceru.

Sámer Issa

Sámer víc, než přes písničky budoval svou kariéru tím, že si vytvářel image nezastavitelného pařmena. To se mu málem stalo osudným. Nicméně lidé si ho stále s tímto bujarým životem spojují. Nyní však již Sámer žije poklidněji se svou partnerkou.

superstar finalisté issa
Samer Issa byl v první řadě nepřehlédnutelný. (foto: zivotvcesku.cz)

Šárka Vaňková

Šárka byla velkou adeptkou na vítězku soutěže a málokdo až do úplného konce tušil, jak to vlastně dopadne. Měla velký talent, který brzy přetavila do několika alb. Stala se také muzikálovou herečkou. Nejznámější jsou však nakonec asi její vztahy se staršími muži, mezi které patřil například Filip Renč nebo Daniel Hůlka. Poslední dobou se však po delší pauze vrací ke zpívání a účinkování v muzikálech, tak ji třeba někde uvidíte.

superstar finalisté vaňková
Šárka Vaňková se umístila na místě druhém. (foto: zena-in.cz)

Aneta Langerová

Vítězkou soutěže se stala velmi talentovaná Aneta Langerová. Hned po vítězství v soutěži si ji vzal na starost samotný Ivan Král, který jí pomohl vyprodukovat první album. Nyní se již Aneta v showbyznysu vyzná a je držitelkou několika hudebních ocenění. Zpěvačka je to kvalitní, a tak si nechává své kousky pořádně dozrát, než s nimi vyjde na veřejnost.

Nedávno jí vyšla poslední deska Dvě slunce. Někdy je vidět na veřejnosti se svou partnerkou, jinak si ale soukromí bedlivě střeží.

langerova
Aneta Langerová neupadla v zapomnění. (foto: denik.cz)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Celebrity s plastikou: kdo podlehl své závislosti?

Nejlépe placené herečky roku 2020. Tipli byste to do nich?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Tak trochu se stydíte za své podpaží? Buďte v klidu, vždyť jeho tmavší zbarvení se dá poměrně snadno napravit. K takovému účelu se přímo nabízí brambora, mléko, kokosový olej nebo stará dobrá jedlá soda. Jakých postupů se držet?
Je skvělé, že máme v dnešní době možnost koupit dětem vše, co jim na očích vidíme. Až si ale zkusíte společně s nimi vyrobit nějakou tu vychytávku do pokojíčku z obyčejného kartonu, uvidíte, jak si takovou tvořivou chvilku opravdově vychutnáte. Vyrobte si společně hračky!
Seznamování je samo o sobě poměrně náročnou činností, pokud chcete zanechat opravdu dobrý dojem. Ještě horší je, pokud se do této odvážné činnosti vrhnete v zimním období. V zimě totiž mnoho okolností vůbec nepřidává vaší snaze ohromit daného člověka. Je však škoda v těchto chladných měsících zahodit šanci poznat toho pravého nebo tu pravou.
Skotská vrchovina nabízí překrásnou přírodní scenérii, kterou charakterizují zelené kopce, rozmanité skalnaté útvary, horská údolí a jezera, ale i středověké hrady. Tady je malá ochutnávka, která vás možná navnadí na výlet do této řídce osídlené oblasti.
Taky už vám tohle období přijde zdlouhavé? Cítíte se stále více unavení a bez elánu. Počítáte dny za dnem a doufáte, že se svět vrátí už brzy zpět do starých kolejí. Jenže to stále nepřichází... Co tedy dělat v této době, abyste se cítili lépe? Abyste neprožívali stres, strach, úzkosti, únavu a taky nudu? V dnešním článku vám to prozradím, tak pokračujte ve čtení, abyste si i vy mohli karanténu více užívat!
V ČR jsou děti povinně očkovány proti devíti nemocem. Povinnost vysvětluje ministerstvo zdravotnictví ochranou zdraví celé společnosti. Roste ale počet rodičů, kteří děti očkovat nenechávají nebo ho odkládají do vyššího věku, protože je považují za nebezpečné. Závažné nežádoucí účinky ale nejsou prokázány.
Blýskající se světla, tóny radosti a nádech elegance – před námi stojí Silvestr, a proč by neměl být stejně nezapomenutelný jako každý okamžik, který nás provází životem? Dnešní předsilvestrovský článek na Dámské Lize vám nabízí vodítko k tomu, jak si připravit vlastní domácí Silvestr, který nejen zaujme, ale zapíše se do paměti jako noblesní večírek ve velkém stylu. Připravte se na luxusní zážitek plný stylu, radosti a nezapomenutelných okamžiků, které budou pro vás a vaše hosty pamětihodné i za dvacet let!
Také si spolu vaši domácí mazlíčci dobře rozumí? Podívejte se, jak si kočky a psi hrají s ptačími kamarády všeho druhu, jako jsou papoušci, kuřátka, slepice nebo kachny. Zvířátka umí být opravdu rozpustilá!
Problematika nakládání s odpady je v naší společnosti důležitým tématem. Rostoucí objem produkovaného odpadu a jeho dopady na životní prostředí nás nutí hledat efektivní řešení, mezi které patří především třídění a recyklace. Jedním z často využívaných obalů, jehož recyklace je vysoce přínosná, jsou nápojové kartony.
Upevnit do stojanu, vytáhnout krabice s ozdobami a pustit se do díla. První jdou na řadu světýlka! Někdo si ale na stromku postaví Betlém a vláček. Podívejte se na video.

Výběr článků

Většina lidí si myslí, že nový rok je ideální startovací čárou pro nové začátky. Proto si dávají předsevzetí, která pak ale ve většině porušují. Jak na to, aby vám předsevzetí vydrželo? A nejste-li zrovna povaha, která má pevnou vůli, má vůbec smysl si nějaká předsevzetí dávat?
Zůstala byste i v zimě ráda věrná svým oblíbeným roztrhaným džínům, (plisovaným) sukním a společenským sakům? Jde to, pokud ovládáte jedno kouzlo.
Některé z nás se při pojmech „povinné ručení“ a „havarijní pojištění“ jen zatočí hlava při představě, že bychom si jej měly sjednávat samy. Návštěva pojišťoven, porovnání, co nám na přepážkách bylo nabídnuto, ale hlavně: pamatovat si údaje o našem autě. Jenže takto už to dávno neprobíhá! Dnes se pojistíte online, z pohodlí domova. Potřebovat budete jen osobní doklady, velký technický průkaz a několik minut svého času.

Nepřehlédněte

Patříte k těm, kteří se rochní v mystičnu i všelijakých záhadách a občas vás přepadne myšlenka, jak skvělé by bylo vidět do minulosti i budoucnosti? Pak jste možná někdy uvažovali nad tím, že by nemuselo být úplně špatné naučit se vykládat karty – ať sobě nebo ostatním. A protože pro podzim se ezoterická atmosféra hodí víc než kdy jindy, nachystali jsme pro vás pár tipů, jak se nacítit na výklad karet.
Obrovskou tragédii prožívá moderátorka Novy Petra Svoboda (41). Za tragických okolností přišla v neděli odpoledne o manžela. Manažer Ondřej Křivka (†39) utrpěl fatální nehodu na kole, srazil ho nepozorný řidič.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek