Neděle , 03. 03. 2024

Kamil

Jak se mají finalisté prvního ročníku Superstar?

První česká superstar se odehrála roku 2004 … Ano, počítáte správně, je tomu už neuvěřitelných 17 let! A my máme stále v živé paměti některé z finalistů této obrazovky neopouštějící soutěže. Pamatujete si je všechny? A jak se dnes asi mají? Změnila je Superstar na celý život, nebo se spíše vrátili do zajetých kolejí? Posuďte sami.
superstar finále
Vzpomínáte si na první Superstar? (foto: zena-in.cz)

15. 10. 2021

Veronika Zaňková

Superstar finalisté zahrnují i Veroniku Zaňkovou. Hned po vypadnutí se vrhla na nahrávání cédéček a vystupování se svou kapelou Crazy Diamond. Poté se ale vdala a v roce 2009 porodila syna. Nyní má už tři děti, stále se ale věnuje nejen hudbě, ale i rodinnému životu.

zaňková
Pamatujete si ještě na Veroniku? (foto: refresher.cz)

Petr Poláček

Petr Poláček nejen že začal vydávat po dokončení Superstar alba se svými písničkami, objevil se navíc v několika muzikálech! Jedním z nich byl muzikál Děti ráje, kde se dokonce seznámil se svou budoucí chotí, s níž má nyní syna. Svou hudební kariéru tedy velmi povedeně přetavil do rodinného života.

poláček
Poláček byl lamač dívčích srdcí! (foto: zena-in.cz)

Petra Páchová

Petra překvapivě po ukončení Superstar žádné album nevydala, byla tak jedinou finalistkou, která se rozhodla nepokračovat v hudbě. Možná vás to mírně překvapí, ale její kroky vedly zcela jiným směrem – pustila se do návrhářství.

pachova
Jak se změnila za ta léta Petra Páchová? (Foto: zena-in.cz)

Stanislav Dolinek

Standa pověsil zpívání na hřebík relativně brzy. Jediné album, které vydal, nese název Standa 001. I když mělo docela úspěch, Standa se pak už ke zpěvu nevrátil. Zaměstnání pak měnil, a od provozního v restauraci se dostal až k pojišťovnictví, čemuž se věnuje v současné době.

Julián Záhorovský

Julián sice album vydal, ale stejně mu to dlouho nevydrželo. Hudbu má ale stále rád a z rockového zpěváka se přetavil spíš ve folkového zpěváka.  Jeho osud je spletitý, složil některé známé písně, dělal PR pro českou poštu, nyní vychovává dceru Miu a má před svatbou.

zahorovsky
Vzpomínáte si na Juliana? (Foto: zena-in.cz)

Martina Balogová

Martina sice vypadla jako pátá, ale se svým hlasem měla velké šance na úspěch. Její hvězda i po skončení Superstar stoupala, pak jí ale sláva stoupla do hlavy, a ještě k tomu otěhotněla. Z povědomí veřejnosti se na chvíli vytratila, někdy se ale na veřejnosti objevuje, třeba po boku Sámera Issy.

K TÉMATU  Jsou to super samice. Věříte, že těmhle dámám z Ameriky i Čech už bylo padesát?

Tomáš Savka

 Trpělivý a velmi pracovitý Tomáš na sobě nikdy nepřestal makat. Vydal několik alb, a především se pustil do muzikálů, takže na muzikálových prknech ho můžete vidět dodnes. V roce 2014 dokonce získal cenu Thálie, a to už je tedy úspěch! Žije se svou manželkou a má tříletou dceru.

Sámer Issa

Sámer víc, než přes písničky budoval svou kariéru tím, že si vytvářel image nezastavitelného pařmena. To se mu málem stalo osudným. Nicméně lidé si ho stále s tímto bujarým životem spojují. Nyní však již Sámer žije poklidněji se svou partnerkou.

superstar finalisté issa
Samer Issa byl v první řadě nepřehlédnutelný. (foto: zivotvcesku.cz)

Šárka Vaňková

Šárka byla velkou adeptkou na vítězku soutěže a málokdo až do úplného konce tušil, jak to vlastně dopadne. Měla velký talent, který brzy přetavila do několika alb. Stala se také muzikálovou herečkou. Nejznámější jsou však nakonec asi její vztahy se staršími muži, mezi které patřil například Filip Renč nebo Daniel Hůlka. Poslední dobou se však po delší pauze vrací ke zpívání a účinkování v muzikálech, tak ji třeba někde uvidíte.

superstar finalisté vaňková
Šárka Vaňková se umístila na místě druhém. (foto: zena-in.cz)

Aneta Langerová

Vítězkou soutěže se stala velmi talentovaná Aneta Langerová. Hned po vítězství v soutěži si ji vzal na starost samotný Ivan Král, který jí pomohl vyprodukovat první album. Nyní se již Aneta v showbyznysu vyzná a je držitelkou několika hudebních ocenění. Zpěvačka je to kvalitní, a tak si nechává své kousky pořádně dozrát, než s nimi vyjde na veřejnost.

Nedávno jí vyšla poslední deska Dvě slunce. Někdy je vidět na veřejnosti se svou partnerkou, jinak si ale soukromí bedlivě střeží.

langerova
Aneta Langerová neupadla v zapomnění. (foto: denik.cz)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Celebrity s plastikou: kdo podlehl své závislosti?

Nejlépe placené herečky roku 2020. Tipli byste to do nich?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Každý rok se světu představí nové trendy, kterými se můžeme řídit při vybírání nového šatníku nebo zařizování svého bydlení. Zaměřme se nyní na trendy ze světa bydlení, které se budou krapet lišit od těch z roku 2020. Hlavní roli budou hrát přírodní materiály.
Do svého jídelníčku můžeme zakomponovat celou řadu potravin. Zapomínat nesmíme především na zeleninu, konkrétně na rajčata, která jsou mnohdy lékaři i odborníky na zdravé stravování označována za zázračnou potravinu. Proč si rajčata vysloužila takovou přezdívku? Proč je mnozí označují za “zázračná”? Důvodem toho jsou zdravotní benefity. Ať už přidáte rajčata do omáčky, polévky nebo jenom na chleba s máslem, uděláte tak něco pro své zdraví.
Jak docílit perfektního vzhledu obočí? Pomocí vosku! Video vám ukáže, že s touto pomůckou orámujete svoje obočí tak, že bude vypadat jak z obálky časopisu.
Kvůli práci z domova či výuce online trávíte denně mnoho hodin před monitorem. Často je to mnohem víc času, než kolik to bylo před pandemií. Výsledkem je enormní zátěž pro oči. Ty jsou pak unavené. Dopřejte jim péči a výživu, kterou si zaslouží. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia pro namáhané oči.
Umět lyžovat, bruslit. Dnes běžný standard pro mnoho rodin. Ale co když vaše dítě zimní sporty nezajímají? Má k nim odpor? Může se vám podařit ho překonat?
TikTok je v dnešní době nejrychleji rostoucí platforma sociálních médií na světě. Má více než 1 miliardu aktivních uživatelů měsíčně ve 155 zemích.
Samozřejmě že ji zvládnete. Cesta do Santiaga de Compostela má mnoho podob. Můžete si zvolit dlouhou a strastiplnou cestu, nebo raději půjdete kratší úseky a hezky pěkně po upravených cestičkách. Všechno se počítá. Každý krok se počítá.
Být sama na výchovu dítěte, ať už z jakéhokoliv důvodu, není věc jednoduchá. Zapomeňme dnes na psychologický podtext a složitosti rodiče, který zvládá sám roli mámy – táty dohromady. Pojďme se zaměřit na čistě materiální stránku věci. I ta není jednoduchá. Na jaké dávky a příspěvky máte nárok a kde je žádat?
Několikrát denně slýcháme že tent o či onen šampón pomůže našim vlasům od kořínků až po konečky. Dámy, která z vás trpí na roztřepané konečky vlasů dáte nám zapravdu, že jediné, co jim zaručeně pomůže je kadeřník. Ale ještě, než půjdete opět ke kadeřníkovi, vsaďte na účinnou prevenci.
Jedna z nejznámějších rolí, kterou proslula anglická herečka Kate Beckinsale, je upírka Selene. Skoro to ale vypadá, že recept na věčné mládí objevila i ve skutečném životě.
Možná jste se někdy ocitli v situaci, kdy jste nevěděli, jak se rozhodnout. Dokola jste přemýšleli nad tím, jaká je ta vaše správná cesta. Taky jste si asi říkali, jestli to rozhodnutí bude opravdu z vašeho srdce. Jak tedy poznat, co doopravdy chcete a činit tak vždy správná rozhodnutí, která vychází z vašeho srdce? O tom si dnes povíme!

Výběr článků

Byla krásná jako žádná jiná. Muži se o ni prali. Dostávala jednu roli za druhou a dosyta si užívala veškeré slávy, kterou jí povolání herečky přinášelo. Avšak ani ona se bohužel nevyhnula mnohému trápení, které si pro ni osud přichystal.
Zná to nejspíš každá z vás. Někdy během svého života jste si určitě ve vztahu prošla fází žárlivosti. Pokud byla oprávněná, a váš partner vám byl opravdu nevěrný, chápeme, že jste ostražitá. Pokud ale byla nemístná, a vy se nacházíte ve zdravém a spokojeném vztahu založeném na důvěře, není se čeho obávat. Jestliže jste si totiž partnerovou oddaností jistá a víte, že má oči jen pro vás, žárlivost vás akorát zbytečně vyčerpává. Proto pro vás máme několik tipů, jak se žárlivostí zatočit.
Každému je nejspíš jasné, že bez zdravé životosprávy a pravidelného cvičení je téměř nemožné si vypracovat štíhlou postavu. Dneska se zaměříme na cvičení. Protože víme, jak je těžké začít cvičit, tak aby nás to všechny bavilo, proto vám v dnešním článku přinášíme pět jednoduchých cviků, které vám zdokonalí vaši postavu.

Nepřehlédněte

Mikrovlnná trouba je skvělý pomocník v každé domácnosti, ale i v kuchyňkách v zaměstnání. Novější modely dokonce odbourávají tradiční neduhy mikrovlnek, které při ohřívání polévky ohřály jen talíř nebo misku a část pokrmu, zatímco ve středu zůstala úplně studená část. A s trochou cviku v nich ohřejete i knedlíky nebo maso tak, aby jídlo chutnalo jako čerstvě uvaření. Přesto existují potraviny, které do mikrovlnky prostě nepatří. Po ohřátí mohou být dokonce zdraví škodlivé.
Milování většina z nás vnímá jako jednu z nejpříjemnějších věcí na světě. Jde o romantické souznění dvou duší. O fyzický i psychický požitek, který zpravidla popisujeme pozitivně. Najdou se mezi námi ale tací, kteří se na sex rozhodně nedívají tak toužebně, jako většina ostatních. Ba naopak, tihle lidé mají ze sexu strach.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek