Čtvrtek , 29. 02. 2024

Horymír

Karel Gott: Obklopen ženami, obdivován milenkami a uctíván dcerami

Karel Gott vždy byl, je a bude fenomén. Ačkoliv v Karlově životě hrály ženy důležitou roli, málokdo by řekl, že jen ta jedna jediná bude láska jeho života. Karel byl celý svůj život obklopen ženami. On miloval ženy a ženy milovaly jeho.
Karel Gott
Karel Gott byl po celý svůj život obklopován ženami. (foto: 123RF)

11. 11. 2021

Není ani divu, Karel byl celý svůj život šarmantní a k ženám velice galantní. Je však několik osudových žen, na které Karel Gott nedal dopustit a vždy se domníval, že je to právě ta pravá.

Evelyna Steimarová

První ženou, která Karla oslnila, je sestrou svého populárnějšího bratra Jiřího Kodeta. V roce 1962 bydlela Evelyna se svou maminkou v Holešovicích a s Karlem se téměř denně potkávala po cestě tramvají. Tehdy si jí Karel všiml a poprvé oslovil. Když se pak jednou Evelyna objevila v kavárně, Karel nijak nelenil, oslovil ji znovu, a to už byla téměř ruka v rukávě.

Poté spolu strávili několik dní, a především nocí v domě Karlových rodičů. Láska jim ale dlouho nevydržela, zůstali spolu necelý rok.

Antonie Zacpalová

Další žena Karlova života byla snad osudovou. Tehdy už sedmatřicetiletá Antonie s Karlem otěhotněla a na svět mu přivedla dceru Dominiku. To, že se mistr poprvé stal otcem, mu bylo oznámeno až po dceřině narození, v roce 1973, kdy už byl pár od sebe. Po této zprávě Karel nijak nadšený nebyl a na svou dceru se přišel podívat až po půl roce. Dalo by se říci, že Dominika byla nechtěným potomkem.

Jitka Svobodová

Při natáčení klipu pro televizi v roce 1984 Karel spatřil krásnou Jitku, téměř okamžitě se do ní zamiloval a řekl si, že ji ihned musí mít. Po několika neúspěšných seznámeních se nakonec dali dohromady a pár spolu vydržel krásných pět let. Zkrat přišel poté, co se Jitka dozvěděla, že se Karel stal již podruhé otcem a má už dvouletou dceru Lucii. Matkou však nebyla Jitka, ale další Karlova milenka. Rozchod tedy přišel ihned.

Iveta Kolářová

Tato žena byla pouze Karlovou milenkou. Avšak v jeho životě sehrála důležitou roli. Porodila mu druhou dceru Lucii, ale kvůli jeho dlouholetému vztahu s předchozí Jitkou musela Iveta jít z cesty. Avšak ze vztahu nevyšla naprázdno. Byla Karlem velmi štědře obdarovaná.

K TÉMATU  Ilona Csáková slaví! 30 let od vydání první sólové desky Kosmopolis!

Martina Zbořilová

Martina byla ve vztahu s Karlem pět let. Vypadalo to už, že je poslední ženou Karla Gotta, však opět neúspěšně. Skřípat v jejich vztahu to začalo, když Martina začala vážně mluvit o tom, že by s Karlem chtěla počít syna. Rozešli se tedy a Martina se později stala manželkou režiséra Miloše Formana.

Manuela Pechová

Každý jistě zná Karlovu píseň „Kakaová“. Je to právě díky Maunele, která pracovala na ambasádě, kde se s mistrem seznámila. Jednou se před Karlem zmínila, že tato práce není pro ni, zaměstnal si u sebe v agentuře GoJa. Po nějaké době Manuela požádala o dovolenou, odjela do Kanady, odkud se už nikdy nevrátila. Poté Karel složil právě Kakaovou píseň.

Marika Sörösová

Žena, která byla s Karlem tři roky, dělala mu jen žárlivé scény, a nakonec se s mistrem rozešli. V tu dobu už měl Karel ale nějakou dobu milenku a další osudovou ženu, Taťánu Smutnou.

Taťána Smutná

S touto ženou trval vztah jen krátce, protínal se také se vztahem s předchůdkyní Marikou. Jejich lásce nebylo přáno. Kontakt mezi mistrem a Taťánou po nějaké době úplně vyšuměl.

Ivana Gottová

Ta pravá a ta jediná. Se zdravotnicí Ivanou se seznámil na předávání cen TýTý. Poté v roce 2008 si řekli své ano v Las Vegas. Ivana přivedla na svět dvě zdravé dcery. Jejich manželství vydrželo až do mistrovy smrti.

Karel Gott měl mnoho žen, mezi které se samozřejmě řadí i jeho všechny dcery. Nejvíce však miloval svou jedinou právoplatnou manželku Ivanu, se kterou zůstal nejdéle, až do konce svého života.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak se mají finalisté prvního ročníku Superstar?

Nejmladší dcera zesnulého zpěváka Petra Muka vyrostla do krásy!

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Když Karel Gott zemřel, byla to doslova národní tragédie. Mnoho lidí ukázalo velkou vlnu solidarity, která spočívala jak ve velkém množství vzkazů, které dostávala manželka Ivana.
Vánoce a tradice jdou ruku v ruce. Nejedna z nás jich mnoho z nich dodržuje nebo si děláme vlastní. Jednou z takových poměrně zaběhnutých, je hladovění, neboli půst. Podle této tradice by se měl držet během Štědrého dne půst až do večeře, aby se nám zjevilo zlaté prasátko. Co na to říká naše tělo?
Vinný sklípek vyžaduje podzemní prostor, kde si budete moci naplno vychutnat tu pravou atmosféru posezení s přáteli nad sklenkou vína. Pokud sklepní prostory nemáte, můžete originální způsob uskladnění vína vymyslet i v kuchyni nebo obýváku.
Svatební den bývá pro mnoho lidí tím nejkrásnějším. Když žena dostane zásnubní prstýnek, začne se jí v hlavě točit milion věcí, které by na svatbě chtěla mít. Důležité je, se z toho nezbláznit. Pokud si můžete dovolit zaplatit společnost, která se organizací svateb zabývá, ušetříte si určitě mnoho starostí a nervů, ale z finanční stránky to asi nebude žádný med. Pokud děláte svatbu na vlastní pěst, nejlepší bude, pokud si všechny důležité věci budete sepisovat do deníčku. A to nejen množství hostů, velikost dortu, místo konání svatby, ale také samotný rozpočet, který se za svatbu chystáte utratit.
Tak co, kdy jdete k zápisu? Už se těšíš do školy? Počkej, paní učitelka bude přísná, tam nebudeš moci takhle divočit! Takové a mnoho dalších „hlášek“ slyší šestileté děti od příbuzných, když se chystají na svůj slavný den – zápis do základní školy. Co jsou schopny doopravdy chápat?
Vy ani váš partner nepijete alkohol? Žili jste spolu ještě před svatbou? Váš vztah asi nevydrží. A to i přes to, že jste si před oltářem slibovali lásku a věrnost. V pozoru by měli být i tací, kteří mají odloučené rodiče. Prý je potká stejný osud!
Jak si během minuty poradit s okem na svetru? Jak na zaseklý zip u kalhot nebo odpad, ucpaný vašimi vlasy? A k čemu všemu se dá využít korkový špunt? To a mnohem víc praktických vychytávek ve videu. Neuvěříte, jak to může být snadné!
Nakupování dárků pro rodinu je těžké. Mnohem těžší než nakupování dárků pro spolupracovníka nebo oblíbeného učitele. Když ale nakupujete pro lidi, které znáte celý svůj život, máte jistou výhodu. Znáte totiž jejich koníčky a zájmy. Víte (nebo byste měli vědět) co mají rádi a po čem touží. Když tuhle výhodu dobře použijete, pořídit dárky k Vánocům pro rodinné příslušníky pak bude brnkačka. Už máte jasno, co komu nadělíte?
Řada lidí se klidně i léta odhodlává k tomu, aby přestali kouřit. Mnohdy následuje několik neúspěšných pokusů, u některých nakonec dojde opravdu k tomu, že se zvládnou této závislosti zbavit. Pokud patříte mezi ty, kteří se chtějí s kouřením rozloučit, můžete si vzít za pomocníka třeba také bylinky. Jaké konkrétně se vám budou hodit?
Orchideje patří k pokojovým rostlinám, které jsou dlouhodobě oblíbené. I když se mnozí domnívají, že se nejedná o moderní pokojovou rostlinu, opak je pravdou. Je to stále dokonalý dárek k narozeninám nebo k výročí. Jen je třeba myslet na to, že ne každý obdarovaný se o tuto elegantní rostlinu umí starat. Při pěstování orchideje se totiž dopouštíme několika chyb, jež ji mohou spíše vyhubit než podpořit v bezproblémovém růstu.
Jíst zdravě a prospět svému zdraví - to je hlavní úkol mnohých z nás. Dnes si stále více lidí uvědomuje fakt, že zdraví máme jenom jedno a že ho můžeme podpořit (nebo také zcela zruinovat) tím, co jíme. Pokud do jídelníčku zařadíte pečivo či smažené pokrmy, budete se cítit unavení a zdraví začne skomírat.

Výběr článků

Ať už se chystáte na výlet, za nákupy, na první dovolenou nebo zkrátka jen někde chcete přenocovat, podívejte se, jestli se ve vámi vybrané lokalitě nenachází zařízení, které disponuje certifikátem „baby friendly“. Věřte nebo ne, ale ubytování nebo pouhý oběd s dítětem po boku se vám totiž může v mnohém zpříjemnit a usnadnit.
Trh s nemovitostmi zažívá doslova boom. Je potřeba si však uvědomovat několik možných komplikací. Co nám brání v koupi vysněného příbytku?
Kam se špinavým prádlem? Do pračky! Ale někdy je ho víc a různých barev, a než přijde na řadu, uschová ho koš na prádlo, praktický doplněk vaší koupelny. Vybrat si můžete přesně takový, aby stylově i barevně zapadl do vašeho interiéru. Koše na prádlo jsou proutěné, plastové nebo látkové, ale také z bambusu. Inspirace pro vás!

Nepřehlédněte

Blíží se narozeniny, svátek nebo jiná příležitost, při které chcete sestru obdarovat? Podívejte se, jaký dárek pro sestru vybrat. Přečtěte si osvědčené tipy.
Je skvělé, když si se svým novým partnerem rozumíte téměř ve všem. Ovšem, už jste se setkala s jeho přáteli? Obáváte se prvního setkání? A co když to napoprvé moc nevyšlo? Nezoufejte, připravili jsme pro vás několik rad, které vás navedou k tomu, abyste se s jeho přáteli více sblížila.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek