Čtvrtek , 19. 05. 2022

Nataša

Karel Gott: Obklopen ženami, obdivován milenkami a uctíván dcerami

Karel Gott vždy byl, je a bude fenomén. Ačkoliv v Karlově životě hrály ženy důležitou roli, málokdo by řekl, že jen ta jedna jediná bude láska jeho života. Karel byl celý svůj život obklopen ženami. On miloval ženy a ženy milovaly jeho.
Karel Gott
Karel Gott byl po celý svůj život obklopován ženami. (foto: 123RF)

11. 11. 2021

Není ani divu, Karel byl celý svůj život šarmantní a k ženám velice galantní. Je však několik osudových žen, na které Karel Gott nedal dopustit a vždy se domníval, že je to právě ta pravá.

Evelyna Steimarová

První ženou, která Karla oslnila, je sestrou svého populárnějšího bratra Jiřího Kodeta. V roce 1962 bydlela Evelyna se svou maminkou v Holešovicích a s Karlem se téměř denně potkávala po cestě tramvají. Tehdy si jí Karel všiml a poprvé oslovil. Když se pak jednou Evelyna objevila v kavárně, Karel nijak nelenil, oslovil ji znovu, a to už byla téměř ruka v rukávě.

Poté spolu strávili několik dní, a především nocí v domě Karlových rodičů. Láska jim ale dlouho nevydržela, zůstali spolu necelý rok.

Antonie Zacpalová

Další žena Karlova života byla snad osudovou. Tehdy už sedmatřicetiletá Antonie s Karlem otěhotněla a na svět mu přivedla dceru Dominiku. To, že se mistr poprvé stal otcem, mu bylo oznámeno až po dceřině narození, v roce 1973, kdy už byl pár od sebe. Po této zprávě Karel nijak nadšený nebyl a na svou dceru se přišel podívat až po půl roce. Dalo by se říci, že Dominika byla nechtěným potomkem.

Jitka Svobodová

Při natáčení klipu pro televizi v roce 1984 Karel spatřil krásnou Jitku, téměř okamžitě se do ní zamiloval a řekl si, že ji ihned musí mít. Po několika neúspěšných seznámeních se nakonec dali dohromady a pár spolu vydržel krásných pět let. Zkrat přišel poté, co se Jitka dozvěděla, že se Karel stal již podruhé otcem a má už dvouletou dceru Lucii. Matkou však nebyla Jitka, ale další Karlova milenka. Rozchod tedy přišel ihned.

Iveta Kolářová

Tato žena byla pouze Karlovou milenkou. Avšak v jeho životě sehrála důležitou roli. Porodila mu druhou dceru Lucii, ale kvůli jeho dlouholetému vztahu s předchozí Jitkou musela Iveta jít z cesty. Avšak ze vztahu nevyšla naprázdno. Byla Karlem velmi štědře obdarovaná.

K TÉMATU7 bohatých a slavných, kteří byli kdysi bez domova

Martina Zbořilová

Martina byla ve vztahu s Karlem pět let. Vypadalo to už, že je poslední ženou Karla Gotta, však opět neúspěšně. Skřípat v jejich vztahu to začalo, když Martina začala vážně mluvit o tom, že by s Karlem chtěla počít syna. Rozešli se tedy a Martina se později stala manželkou režiséra Miloše Formana.

Manuela Pechová

Každý jistě zná Karlovu píseň „Kakaová“. Je to právě díky Maunele, která pracovala na ambasádě, kde se s mistrem seznámila. Jednou se před Karlem zmínila, že tato práce není pro ni, zaměstnal si u sebe v agentuře GoJa. Po nějaké době Manuela požádala o dovolenou, odjela do Kanady, odkud se už nikdy nevrátila. Poté Karel složil právě Kakaovou píseň.

Marika Sörösová

Žena, která byla s Karlem tři roky, dělala mu jen žárlivé scény, a nakonec se s mistrem rozešli. V tu dobu už měl Karel ale nějakou dobu milenku a další osudovou ženu, Taťánu Smutnou.

Taťána Smutná

S touto ženou trval vztah jen krátce, protínal se také se vztahem s předchůdkyní Marikou. Jejich lásce nebylo přáno. Kontakt mezi mistrem a Taťánou po nějaké době úplně vyšuměl.

Ivana Gottová

Ta pravá a ta jediná. Se zdravotnicí Ivanou se seznámil na předávání cen TýTý. Poté v roce 2008 si řekli své ano v Las Vegas. Ivana přivedla na svět dvě zdravé dcery. Jejich manželství vydrželo až do mistrovy smrti.

Karel Gott měl mnoho žen, mezi které se samozřejmě řadí i jeho všechny dcery. Nejvíce však miloval svou jedinou právoplatnou manželku Ivanu, se kterou zůstal nejdéle, až do konce svého života.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak se mají finalisté prvního ročníku Superstar?

Nejmladší dcera zesnulého zpěváka Petra Muka vyrostla do krásy!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Coca-cola je slazený sycený nápoj hnědé barvy, který dobyl celý svět. Kromě toho, že vám budou doktoři doporučovat ho pít jen výjimečně, se dá využít na celou škálu domácích problémů, se kterými by člověk jinak ztrácel drahocenný čas. Coca-cola je díky své "agresivitě" vyřeší rychle a jednoduše a budete nejspíš překvapeni, kde všude najde svoje uplatnění a s čím pomůže.
Potřebujete si z pohodlí domova přivydělat při mateřské dovolené nebo jenom proto, že home office nepokrývá celý váš volný čas? Možností je opravdu mnoho, zejména v dnešní době. Zatímco některé nabídky práce jsou placené opravdu velmi špatně, jiné jsou ohodnoceny naopak velice dobře - tedy pokud se práce odvádí s dostatečnou kvalitou. To je případ i takzvaného copywritingu - psaní textů pro webové stránky.
Podzim je tradiční období v roce, kdy bilancujeme. Dny se zkracují, počasí zhoršuje, nálada prostě není. Odtud je už jen krůček k nepříjemným pocitům a sešupu nálady směrem strmě dolů. Když se to stane jednou, je to v pořádku. Podzimní deprese by se ale neměly opakovat často.
Každé znamení zvěrokruhu má své vlastní silné stránky. Ty jsou klíčové pro určení toho, co ženy bude na mužích přitahovat, tedy jaká znamení si budou volit jaké muže. Pokud jste žena nebo muž, vyberte si své znamení a podívejte se na jeho povahové rysy. Následně se dozvíte, jaké typy mužů budou danou ženu přitahovat.
Dům, do kterého je vidět téměř ze všech stran. Skleněný dům se poprvé objevil v roce 1949. Slavnou stavbu navrhl americký architekt Philip Johnson, získala jméno Glass House a stojí na Ponus Ridge Road v Connecticutu. Její vzhled inspiruje dodnes stavby po celém světě. Myšlenka otevřeného domu s prostým tvarem nabízí skutečně raritní bydlení, a jeho hlavním rysem je jednoduchost a minimalismus. A samozřejmě také dokonalý výhled do zahrady kolem, ale i mnohem dál. Prosklený dům si můžete nechat postavit i vy.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek