Pondělí , 30. 01. 2023

Robin

Karel Gott: Obklopen ženami, obdivován milenkami a uctíván dcerami

Karel Gott vždy byl, je a bude fenomén. Ačkoliv v Karlově životě hrály ženy důležitou roli, málokdo by řekl, že jen ta jedna jediná bude láska jeho života. Karel byl celý svůj život obklopen ženami. On miloval ženy a ženy milovaly jeho.
Karel Gott
Karel Gott byl po celý svůj život obklopován ženami. (foto: 123RF)

11. 11. 2021

Není ani divu, Karel byl celý svůj život šarmantní a k ženám velice galantní. Je však několik osudových žen, na které Karel Gott nedal dopustit a vždy se domníval, že je to právě ta pravá.

Evelyna Steimarová

První ženou, která Karla oslnila, je sestrou svého populárnějšího bratra Jiřího Kodeta. V roce 1962 bydlela Evelyna se svou maminkou v Holešovicích a s Karlem se téměř denně potkávala po cestě tramvají. Tehdy si jí Karel všiml a poprvé oslovil. Když se pak jednou Evelyna objevila v kavárně, Karel nijak nelenil, oslovil ji znovu, a to už byla téměř ruka v rukávě.

Poté spolu strávili několik dní, a především nocí v domě Karlových rodičů. Láska jim ale dlouho nevydržela, zůstali spolu necelý rok.

Antonie Zacpalová

Další žena Karlova života byla snad osudovou. Tehdy už sedmatřicetiletá Antonie s Karlem otěhotněla a na svět mu přivedla dceru Dominiku. To, že se mistr poprvé stal otcem, mu bylo oznámeno až po dceřině narození, v roce 1973, kdy už byl pár od sebe. Po této zprávě Karel nijak nadšený nebyl a na svou dceru se přišel podívat až po půl roce. Dalo by se říci, že Dominika byla nechtěným potomkem.

Jitka Svobodová

Při natáčení klipu pro televizi v roce 1984 Karel spatřil krásnou Jitku, téměř okamžitě se do ní zamiloval a řekl si, že ji ihned musí mít. Po několika neúspěšných seznámeních se nakonec dali dohromady a pár spolu vydržel krásných pět let. Zkrat přišel poté, co se Jitka dozvěděla, že se Karel stal již podruhé otcem a má už dvouletou dceru Lucii. Matkou však nebyla Jitka, ale další Karlova milenka. Rozchod tedy přišel ihned.

Iveta Kolářová

Tato žena byla pouze Karlovou milenkou. Avšak v jeho životě sehrála důležitou roli. Porodila mu druhou dceru Lucii, ale kvůli jeho dlouholetému vztahu s předchozí Jitkou musela Iveta jít z cesty. Avšak ze vztahu nevyšla naprázdno. Byla Karlem velmi štědře obdarovaná.

K TÉMATU  Skládání všeho! Jak ušetřit místo v bytě, garáži nebo na terase? Tyhle vychytávky vás překvapí, kolik úložného prostou navíc se dá získat!

Martina Zbořilová

Martina byla ve vztahu s Karlem pět let. Vypadalo to už, že je poslední ženou Karla Gotta, však opět neúspěšně. Skřípat v jejich vztahu to začalo, když Martina začala vážně mluvit o tom, že by s Karlem chtěla počít syna. Rozešli se tedy a Martina se později stala manželkou režiséra Miloše Formana.

Manuela Pechová

Každý jistě zná Karlovu píseň „Kakaová“. Je to právě díky Maunele, která pracovala na ambasádě, kde se s mistrem seznámila. Jednou se před Karlem zmínila, že tato práce není pro ni, zaměstnal si u sebe v agentuře GoJa. Po nějaké době Manuela požádala o dovolenou, odjela do Kanady, odkud se už nikdy nevrátila. Poté Karel složil právě Kakaovou píseň.

Marika Sörösová

Žena, která byla s Karlem tři roky, dělala mu jen žárlivé scény, a nakonec se s mistrem rozešli. V tu dobu už měl Karel ale nějakou dobu milenku a další osudovou ženu, Taťánu Smutnou.

Taťána Smutná

S touto ženou trval vztah jen krátce, protínal se také se vztahem s předchůdkyní Marikou. Jejich lásce nebylo přáno. Kontakt mezi mistrem a Taťánou po nějaké době úplně vyšuměl.

Ivana Gottová

Ta pravá a ta jediná. Se zdravotnicí Ivanou se seznámil na předávání cen TýTý. Poté v roce 2008 si řekli své ano v Las Vegas. Ivana přivedla na svět dvě zdravé dcery. Jejich manželství vydrželo až do mistrovy smrti.

Karel Gott měl mnoho žen, mezi které se samozřejmě řadí i jeho všechny dcery. Nejvíce však miloval svou jedinou právoplatnou manželku Ivanu, se kterou zůstal nejdéle, až do konce svého života.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak se mají finalisté prvního ročníku Superstar?

Nejmladší dcera zesnulého zpěváka Petra Muka vyrostla do krásy!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pandemie doléhá na nás všechny. Negativní zprávy, úmorné diskuze kolem zákazů a stále se nelepšící situace nikomu neprospívají. Spíše naopak. Těžce doléhají nejen na naše tělo, ale i duši. Ovšem udržet si vitalitu je jedinou cestou, jak my sami můžeme situaci čelit. Proto si pojďme zahrát o doplňky stravy Naturevia Omega 3 a Magnesium 1, které prospějí nejen naší fyzičce, ale i psychice.
Také vás postihlo toto nepříjemné kožní onemocnění? Pak máte pravděpodobně problém sestavit si takový jídelníček, který by vám kožní potíže neprohluboval, ale naopak vám pomohl problémy zmírnit. Řešení ale existuje. Poznejte potraviny, které vám skutečně pomohou, i ty, které vám mohou ošklivě ublížit.
Ať už jedeme na dovolenou kamkoliv, cílem každého z nás je si odpočinout. A to jak aktivně, tak pasivně. Pokud ale toužíte po dovolené, která vás doslova rozmazlí a třeba také posílí vaše zdraví, pak není nic lepšího, než se vydat do míst, kde je lázeňská péče spolu s léčivými termály naprostou samozřejmostí. A kam jinam vyrazit než právě do Maďarska, které je v tomto ohledu proslulé.
Katce se v posledních týdnech změnil život úplně naruby. „Dřív jsem se svým dítětem měla skvělý vztah, v posledním roce začal být však můj šestnáctiletý syn odtažitý a nechtěl si se mnou tolik povídat. Myslela jsem, že je to jen životní období. Pak ale přišel s tou nenadálou větou: Jsem gay, mami! Nevěděla jsem co odpovědět, vůbec jsem to nečekala. Nejradši bych utekla a chvíli ho neviděla! Co mám dělat, když to neschvaluju?“ ptá se.
Baculatý a oteklý obličej - to je problém mnoha žen. I když i mužů, ovšem ženy jsou ty, které s tímto problémem chtějí opravdu efektivně bojovat. Jestliže nejste se svým obličejem spokojená, nemusíte si zoufat a ani nemusíte chodit na plastiku. Existuje totiž několik věcí, které udělat, abyste o oteklý obličej přišla.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek