Neděle , 23. 06. 2024

Zdeňka

Pád ikony: Madonna už není Madonna. Fanoušci se bojí o její psychické zdraví

Madonna, nejslavnější popová ikona od začátku 80. let až do současnosti plní sociální sítě fotografiemi, nad nimiž v poslední době zdravý rozum skutečně žasne. Zpěvačka se zřejmě nehodlá smířit s přirozeným procesem stárnutí a chce si i nadále zachovat svou dokonalou image. Má tohle ale být ještě náš vzor hodný následování?
madonna
Zpěvačka Madonna prošla od počátků své kariéry velkou proměnou.

04. 11. 2022

Madonna se postupně vypracovala mezi nejvýdělečnější a nejslavnější zpěvačky posledních let. Je to ikona, vizionářka, hudební budoucnost. Právem se jí přezdívá Královna popu. Jako daň má za sebou hned několik nevydařených manželství a vztahů, a to jak s muži, tak i ženami. Má dohromady šest dětí – Lourdes a Rocca, dále čtyři děti adoptovala z Malawi.

Madonna a její začátky

Madonna, celým jménem Madonna Louise Ciccone Ritchie, se narodila 16. srpna 1958 ve městě Bay City v Michiganu. Už jako malá věděla, že chce prorazit na prknech slávy, jejím velkým snem bylo stát se profesionální tanečnicí. Tohoto snu se cílevědomě držela a utekla do New Yorku. V kapse měla pouhých 35 dolarů, v New Yorku začala pracovat jako servírka, aby se vůbec uživila. Na výsluní ji dostaly hity jako Material Girl nebo Like a Virgin, které jsou i dnes v rádiích oblíbené.

Madonna – Material Girl

Madonna se toho rozhodně nikdy nebála a věděla, co chce. Svůj talent také předvedla v herectví, kdy si jako první zahrála zvrácenou Brunnu ve filmu A Certain Sacrifice z roku 1979. Madonna je žena mnoha tváří, nemá problém změnit image z minuty na minutu.

Jak šel s Madonnou čas 

Dá se říct, že se celý život drží hesla, čím zajímavější a netradiční, tím lepší. Z tohoto důvodu byla producenty vyhledávaná, ovšem divákům se některé její výkony nelíbily. Ty se snažila zakrýt svými songy a sexuálními provokacemi. Dále ji můžeme spatřit ve snímcích například Kdo je ta holka, Stíny a mlha nebo ve filmovém muzikálu Evita, díky kterému Madonnina sláva stoupla zas o kus výš.

Fanoušci si Madonnu jistě pamatují jako mladou slečnu s kudrnatými vlasy, červenými rty, mezerou mezi zuby a se zajímavým tvarem rtů. A pokud popovou divu neznáte takhle, zaručeně vám neuniklo její vystoupení ve špičaté podprsence. Nakolik byla zpěvačka kontroverzní a svá, vždy byla dokonalá, krásná, nestárnoucí. Jenže nikdo vlivu času prostě neunikne, ani Madonna, které je dnes už 64 let.

K TÉMATU  Film 3Bobule je dotočený. Co prozradili herci o natáčení a proč si ho Lukáš Langmajer užil nejvíc
Madonna ve své ikonické špičaté podprsence.

Utajené úpravy obličeje

Ačkoliv Madonna plastické operace popírá, každému trochu přemýšlejícímu člověku je jasné, že její obličej musel podstoupit nejeden zákrok. K tomu hojně používá vyhlazovací filtry, a tak na fotografiích ze sociálních sítí vypadá už trochu jako z jiného světa. Vyžehlený obličej, nepřirozené proporce, obří vnady. Nechtějte nám namluvit, že tohle je přirozeně stárnoucí žena.

První lifting obličeje už podstoupila údajně ve 37 letech, prozradila ji jizva na ušním lalůčku. Asi po deseti letech si lifting zopakovala, a po dalších patnácti letech měla podstoupit třetí. Tvář Madonny se měnila, což neuniklo nikomu, rozhodně ne jejím fanouškům. Ti měli jednu dobu za to, že si nechala v obličeji udělat výplně, aby se zbavila vrásek. Ovšem tento zákrok se zřejmě moc nepovedl. Výplně se nerozpustily tak, jak měly, a výsledkem bylo příliš oteklé strašidlo.

Madonna – Hung Up on Tokischa (2022)

Madonna svým vzhledem často a ráda šokovala, takže to se jí vlastně daří stále. V roce 2018 se objevila v silvestrovské show, kde se všichni místo jejího zpěvu soustředili na její pozadí. Spekulovalo se, zda nepodstoupila také chirurgický zákrok, kterým by získala lepší tvar zadečku nebo se jednalo o pouhé vycpávky.

Královna popu jde stále s dobou, takže nikoho nepřekvapilo, že se usídlila jako doma i na TikToku, který je pro ni doslova královstvím filtrů. Z příspěvků, které sem sází, občas už doslova mrazí a fanoušci jen se zamáčknutou slzou v oku doufají, že takhle jejich ikona ve skutečnosti nevypadá, že to je snad další virtuální vychytávka.

Madonna nebo Marilyn Manson?

Poslední dobou už je toho ale trochu příliš. Zpěvačka si je totiž čím dál méně podobná a veřejnost se přiklání k tomu, že už vypadá jako zpěvák Marilyn Manson a plastičtí chirurgové mají jasno – musela podstoupit další facelift, což by dokazovala změna tvaru jejích očí, obličej bez jediné vrásky a dokonale vypnutá pleť, kterou se pyšní dvacetileté holky.

K TÉMATU  Januhairy a lednový trend, kdy ženy říkají ne holení a ano k sebevědomí!
madonna
Zpěvačka už si není vůbec podobná.

Madonna ráda provokuje. Tak to zůstane a je to součást její image. S přibývajícím věkem se toho však bojí čím dál méně, skoro jako by se snažila ještě co nejvíc dohnat. Extravagantní a odhalené lascivní snímky jsou už ale obdivuhodné také jen pro hrstku fajnšmekrů. Pro ten zbytek už Madonna prostě skončila a vždycky v ní budou vidět raději tu kudrnatou holku, co šokovala svět ve špičaté podprsence.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Lady Gaga zažila znásilnění a šikanu. Svého snu se přesto nikdy nevzdala

Dítě po čtyřicítce! Tyhle hvězdy to zvládly

Zdroje článku:
www.hitc.com , www.the-sun.com
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Jistěže si můžete koupit klasické hnojivo na pokojové či venkovní rostliny a hnojit bez obav jím. Ale proč nevyužít to, co třeba máte běžně doma? Vyzkoušejte osvědčené tipy a triky všech zkušených pěstitelů.
Každý den se na nás valí plno informací, mnohdy zažíváme stres v práci, aktuálně třeba také těžkosti při distanční výuce dětí nebo různá omezení, která člověku komplikují život. Pak se snadno stane, že večer máte už prostě jen touhu zalézt ke knížce a přepnout své myšlenky na něco úplně jiného.
Pamela Anderson zářila na Met Gala v jemném líčení a výrazných šatech od Oscara de la Renta. Tento večer, který se nesl v duchu pohádkového tématu "Zahrada času", ukázal, že i minimalistický make-up může oslnit. Andersonova přeměna, spolu s dalšími hvězdnými účastníky jako Jennifer Lopez a Zendaya, přinesla na zelený koberec opravdovou kouzelnou atmosféru.
Každé znamení zvěrokruhu má své vlastní silné stránky. Ty jsou klíčové pro určení toho, co ženy bude na mužích přitahovat, tedy jaká znamení si budou volit jaké muže. Pokud jste žena nebo muž, vyberte si své znamení a podívejte se na jeho povahové rysy. Následně se dozvíte, jaké typy mužů budou danou ženu přitahovat.
Termín letní láska je s trochou nadsázky jen další pojmenování záletů. Jde zpravidla o krátkodobý vztah mezi dvěma lidmi. Zahrnuje tak mnohem méně složitostí a odpovědnosti než vážný vztah. V létě jsou románky častější, letní láska je navíc stejně krátká a proměnlivá jako roční období.
Pálení čarodějnic se tradičně slaví v noci ze 30. dubna na 1. května. To znamená, že i letos se čas oslav, opékání špekáčků a zapalování hranic blíží. Víte ale, kde se tento svátek vzal a jaká je jeho historie?
Ptáte se, kde využít kameny v zahradě, aby vše fungovalo? Váš pozemek je místem, kde se snoubí krása přírody s kreativitou. Horniny a minerály přidávají estetickou hodnotu, ale také mohou ovlivnit její funkčnost a zdraví. Poradíme vám s výběrem.
Kvalitní pohorky oceníte nejen během výpravy na nejvyšší vrchol Tater, ale i při výstupu na Sněžku nebo na výletě k nejbližšímu hradu či zámku.
Dřevěný plot je klasika. Dnes už ale nejsou zdaleka všechny ploty dřevěné nebo v podobě kovových mříží. Hodně se staví betonové ploty, sypané kamenné ploty, ale také lamelové ploty z hliníku. Jaký zvolíte vy?
Bojíte se, že se můžete stát alkoholičkou, když si dáte každý večer jednu nebo dvě sklenky vína? Někteří odborníci to tvrdí. Jiní zase oponují, že sklenka vína denně, jedno pivo nebo panák tvrdého alkoholu prospívá lidskému organismu.
Seznamování je samo o sobě poměrně náročnou činností, pokud chcete zanechat opravdu dobrý dojem. Ještě horší je, pokud se do této odvážné činnosti vrhnete v zimním období. V zimě totiž mnoho okolností vůbec nepřidává vaší snaze ohromit daného člověka. Je však škoda v těchto chladných měsících zahodit šanci poznat toho pravého nebo tu pravou.
Máte v plánu zahradní párty? Léto je tady a nejlepší místo pro posezení s přáteli je venku. Grilování, oslava narozenin nebo jen tak, připravte stůl snů! Pokud máte zahradu, je hlavní problém vyřešený. Nemusíte nutně sedět pod vaším přístřeškem, zkuste netradičně posadit hosty uprostřed pozemku na trávníku. A pokud zahradu nemáte, můžete udělat to samé někde za domem. Dny jsou dlouhé a večery teplé, takže vám nic nebrání posedět, jak dlouho jen budete chtít. Důležitá je ale příprava, aby bylo po ruce všechno!

Výběr článků

Dobře se odlíčit, hydratovat pleť nebo se dostatečně chránit před sluncem… Jsou určitá pravidla, která fungují, ať je vám 20 nebo 50 let.  Naše pokožka se ale postupem času mění a v každé etapě života potřebuje něco jiného. Co přesně?
Máte pocit, že jste doma neustále sami? Pravděpodobně zvažujete koupi nového zvířecího kamaráda. Co takhle okřídleného společníka? Papoušci jsou totiž oproti kočkám nebo psům méně náročnými stvořeními, která dokážou žít vlastním životem bez vaší přítomnosti. Při výběru ideálního druhu však buďte opatrní – ne všechny se hodí do bytu.
Většina obyvatelstva spíše řeší naprostý opak, a to, jak zhubnout nebo minimálně, jak nepřibrat. Každý závidí těm, kteří nemají sklon k tloustnutí. Nicméně na vše existují dva pohledy a žádný extrém není dobrý. Co když opravdu potřebujete přibrat?

Nepřehlédněte

Nikdo nestojí o takovou bolest, jaká zánět močového měchýře provází. Většinou následuje po prochladnutí a trvá několik dní. Jsou však bylinky, které vám pomohou, aby vás nic z toho nepotkalo. Které?
Chcete-li být sebevědomé bytosti, které mají vlastní názor a umí asertivně jednat, bude dobré, když se zaměříte na vlastní intuici. Ta lze trénovat na více úrovních. Pokud jste tímto tématem nepolíbení, nezoufejte. Na následujících řádcích si totiž povíme vše podstatné o tom, co má na rozvoj intuice vliv. Proto čtěte a nechte se inspirovat společně s námi. Co je to intuice a proč se vyplatí jí naslouchat?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek