Neděle , 27. 11. 2022

Artur

Pád ikony: Madonna už není Madonna. Fanoušci se bojí o její psychické zdraví

Madonna, nejslavnější popová ikona od začátku 80. let až do současnosti plní sociální sítě fotografiemi, nad nimiž v poslední době zdravý rozum skutečně žasne. Zpěvačka se zřejmě nehodlá smířit s přirozeným procesem stárnutí a chce si i nadále zachovat svou dokonalou image. Má tohle ale být ještě náš vzor hodný následování?
madonna
Zpěvačka Madonna prošla od počátků své kariéry velkou proměnou.

04. 11. 2022

Madonna se postupně vypracovala mezi nejvýdělečnější a nejslavnější zpěvačky posledních let. Je to ikona, vizionářka, hudební budoucnost. Právem se jí přezdívá Královna popu. Jako daň má za sebou hned několik nevydařených manželství a vztahů, a to jak s muži, tak i ženami. Má dohromady šest dětí – Lourdes a Rocca, dále čtyři děti adoptovala z Malawi.

Madonna a její začátky

Madonna, celým jménem Madonna Louise Ciccone Ritchie, se narodila 16. srpna 1958 ve městě Bay City v Michiganu. Už jako malá věděla, že chce prorazit na prknech slávy, jejím velkým snem bylo stát se profesionální tanečnicí. Tohoto snu se cílevědomě držela a utekla do New Yorku. V kapse měla pouhých 35 dolarů, v New Yorku začala pracovat jako servírka, aby se vůbec uživila. Na výsluní ji dostaly hity jako Material Girl nebo Like a Virgin, které jsou i dnes v rádiích oblíbené.

Madonna – Material Girl

Madonna se toho rozhodně nikdy nebála a věděla, co chce. Svůj talent také předvedla v herectví, kdy si jako první zahrála zvrácenou Brunnu ve filmu A Certain Sacrifice z roku 1979. Madonna je žena mnoha tváří, nemá problém změnit image z minuty na minutu.

Jak šel s Madonnou čas 

Dá se říct, že se celý život drží hesla, čím zajímavější a netradiční, tím lepší. Z tohoto důvodu byla producenty vyhledávaná, ovšem divákům se některé její výkony nelíbily. Ty se snažila zakrýt svými songy a sexuálními provokacemi. Dále ji můžeme spatřit ve snímcích například Kdo je ta holka, Stíny a mlha nebo ve filmovém muzikálu Evita, díky kterému Madonnina sláva stoupla zas o kus výš.

Fanoušci si Madonnu jistě pamatují jako mladou slečnu s kudrnatými vlasy, červenými rty, mezerou mezi zuby a se zajímavým tvarem rtů. A pokud popovou divu neznáte takhle, zaručeně vám neuniklo její vystoupení ve špičaté podprsence. Nakolik byla zpěvačka kontroverzní a svá, vždy byla dokonalá, krásná, nestárnoucí. Jenže nikdo vlivu času prostě neunikne, ani Madonna, které je dnes už 64 let.

K TÉMATU  Zpěvačky, které skončily na drogách
Madonna ve své ikonické špičaté podprsence.

Utajené úpravy obličeje

Ačkoliv Madonna plastické operace popírá, každému trochu přemýšlejícímu člověku je jasné, že její obličej musel podstoupit nejeden zákrok. K tomu hojně používá vyhlazovací filtry, a tak na fotografiích ze sociálních sítí vypadá už trochu jako z jiného světa. Vyžehlený obličej, nepřirozené proporce, obří vnady. Nechtějte nám namluvit, že tohle je přirozeně stárnoucí žena.

První lifting obličeje už podstoupila údajně ve 37 letech, prozradila ji jizva na ušním lalůčku. Asi po deseti letech si lifting zopakovala, a po dalších patnácti letech měla podstoupit třetí. Tvář Madonny se měnila, což neuniklo nikomu, rozhodně ne jejím fanouškům. Ti měli jednu dobu za to, že si nechala v obličeji udělat výplně, aby se zbavila vrásek. Ovšem tento zákrok se zřejmě moc nepovedl. Výplně se nerozpustily tak, jak měly, a výsledkem bylo příliš oteklé strašidlo.

Madonna – Hung Up on Tokischa (2022)

Madonna svým vzhledem často a ráda šokovala, takže to se jí vlastně daří stále. V roce 2018 se objevila v silvestrovské show, kde se všichni místo jejího zpěvu soustředili na její pozadí. Spekulovalo se, zda nepodstoupila také chirurgický zákrok, kterým by získala lepší tvar zadečku nebo se jednalo o pouhé vycpávky.

Královna popu jde stále s dobou, takže nikoho nepřekvapilo, že se usídlila jako doma i na TikToku, který je pro ni doslova královstvím filtrů. Z příspěvků, které sem sází, občas už doslova mrazí a fanoušci jen se zamáčknutou slzou v oku doufají, že takhle jejich ikona ve skutečnosti nevypadá, že to je snad další virtuální vychytávka.

Madonna nebo Marilyn Manson?

Poslední dobou už je toho ale trochu příliš. Zpěvačka si je totiž čím dál méně podobná a veřejnost se přiklání k tomu, že už vypadá jako zpěvák Marilyn Manson a plastičtí chirurgové mají jasno – musela podstoupit další facelift, což by dokazovala změna tvaru jejích očí, obličej bez jediné vrásky a dokonale vypnutá pleť, kterou se pyšní dvacetileté holky.

K TÉMATU  New York Cheesecake. Recept na tu nejlepší verzi tvarohové pochoutky
madonna
Zpěvačka už si není vůbec podobná.

Madonna ráda provokuje. Tak to zůstane a je to součást její image. S přibývajícím věkem se toho však bojí čím dál méně, skoro jako by se snažila ještě co nejvíc dohnat. Extravagantní a odhalené lascivní snímky jsou už ale obdivuhodné také jen pro hrstku fajnšmekrů. Pro ten zbytek už Madonna prostě skončila a vždycky v ní budou vidět raději tu kudrnatou holku, co šokovala svět ve špičaté podprsence.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Lady Gaga zažila znásilnění a šikanu. Svého snu se přesto nikdy nevzdala

Dítě po čtyřicítce! Tyhle hvězdy to zvládly

Zdroje článku:
www.hitc.com , www.the-sun.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

V 90. letech bylo všechno mnohem jednodušší - zejména pokud jde o vztahy s celebritami. Ve skutečnosti existovaly četné páry celebrit z 90. let, které jsme všichni uctívali, i když jsme si nebyli jisti, jak dobře spolu vycházeli poté, co chaos na červeném koberci utichl a davy šly domů. Většina z těchto párů z 90. let se od té doby rozpadla. Ale pár šťastlivců je stále spolu a stále si užívá svůj románek.
Pozdrav vycházejícímu slunci nad třpytícím se oceánem. Meditace za zvuku mořských vln. Uvolňující procházky palmovými háji. Kokosová voda a spousty exotického ovoce. Potřebujete dovolenou pro tělo i mysl? Vydejte se do teplých krajin za jógou. Spojit dovolenou s cvičením jógy je stále víc a víc populární.
Znáte to, s velkou radostí si domů přinesete novou rostlinu, která vypadá báječně, jenže po pár měsících si všimnete jistých vad na kráse. Některé se projeví dokonce okamžitě, jen co kytka překročila práh vašeho domu. Ať už jsou to žluté nebo svěšené listy, každým takovým náznakem se nám rostlina snaží říct, že jí něco chybí, nebo přebývá.
S online kurzy se v posledních měsících doslova roztrhl pytel. Když nebylo možné setkávat se offline, podnikatelé se nalodili na online vlnu a rozjeli to právě ve světě internetu. A tak vznikly nejen kurzy týkající se výuky cizích jazyků, ale i efektivní způsoby, jak zlepšit své schopnosti nebo se naučit něčemu úplné novému, a to třeba FB reklamě nebo působení na sociálních sítích. Pokud i vy přemýšlíte nad koupí nějakého konkrétního online kurzu, seznamte se s několika věcmi, které se vyplatí vědět a znát.
Každý zaměstnavatel musí svým zaměstnancům nabídnout preventivní prohlídky. A zaměstnanci musí této nabídky využít. Nebo alespoň by měli. Poslední průzkumy ukazují, že lidé na takzvané ,,preventivky” nechodí, jistý podíl na tom má i koronavirová pandemie a apel na to, ať raději zůstáváme doma. Jenže svět se začíná vracet do normálu, což znamená, že se navrací i všechno s tím spojené.
Všichni víme, že současná doba není zrovna dvakrát příhodná. Všechno kolem nás zdražuje, najednou zaplatíme víc nejen na jídle, ale i na energiích či pohonných hmotách, ale výplata zůstává stejná. Doba utrácení tak pomalu mizí v nedohlednu a nám nezbývá nic jiného, než si prostě utáhnout opasky. Na čem se dá alespoň trochu ušetřit? Mrkněte na pár tipů.
Suchý šampon je typ vlasového přípravku, který omezuje mastnotu a nečistoty ve vlasech. Na rozdíl od mokrých šamponů a kondicionérů lze suchý šampon nanášet na vlasy, když jsou suché – a právě odtud získal svůj název. Suchý šampon není nutné z vlasů vymývat a obvykle se nanáší na temeno hlavy a další oblasti, kde se může viditelně hromadit olej a lesk.

Nepřehlédněte

Jestli pracujete denně s počítačem, zřejmě je vám jasné, o čem je řeč. Při dlouhodobé neměnné pozici ruky se pak často objevuje její bolest. Ruka vás může pálit, mravenčit nebo v ní ztrácíte citlivost. To vše lze shrnout pod označení syndrom karpálního tunelu.
Bohémské vlny a sexy kudrliny. Přesně to je dvojice, která se ve světě vlasových trendů snad pokaždé setkává s úspěchem. A aby ne. Vlnky představují určitou dávku divokosti, zatímco kudrliny dokážou být sexy a roztomilé zároveň. Jak podpořit přirozenou krásu vln nebo se postarat o to, abyste se místo rovných vlasů chlubila půvabnými loknami? Přesně na to se podíváme.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek