Pondělí , 11. 12. 2023

Dana

Pád ikony: Madonna už není Madonna. Fanoušci se bojí o její psychické zdraví

Madonna, nejslavnější popová ikona od začátku 80. let až do současnosti plní sociální sítě fotografiemi, nad nimiž v poslední době zdravý rozum skutečně žasne. Zpěvačka se zřejmě nehodlá smířit s přirozeným procesem stárnutí a chce si i nadále zachovat svou dokonalou image. Má tohle ale být ještě náš vzor hodný následování?
madonna
Zpěvačka Madonna prošla od počátků své kariéry velkou proměnou.

04. 11. 2022

Madonna se postupně vypracovala mezi nejvýdělečnější a nejslavnější zpěvačky posledních let. Je to ikona, vizionářka, hudební budoucnost. Právem se jí přezdívá Královna popu. Jako daň má za sebou hned několik nevydařených manželství a vztahů, a to jak s muži, tak i ženami. Má dohromady šest dětí – Lourdes a Rocca, dále čtyři děti adoptovala z Malawi.

Madonna a její začátky

Madonna, celým jménem Madonna Louise Ciccone Ritchie, se narodila 16. srpna 1958 ve městě Bay City v Michiganu. Už jako malá věděla, že chce prorazit na prknech slávy, jejím velkým snem bylo stát se profesionální tanečnicí. Tohoto snu se cílevědomě držela a utekla do New Yorku. V kapse měla pouhých 35 dolarů, v New Yorku začala pracovat jako servírka, aby se vůbec uživila. Na výsluní ji dostaly hity jako Material Girl nebo Like a Virgin, které jsou i dnes v rádiích oblíbené.

Madonna – Material Girl

Madonna se toho rozhodně nikdy nebála a věděla, co chce. Svůj talent také předvedla v herectví, kdy si jako první zahrála zvrácenou Brunnu ve filmu A Certain Sacrifice z roku 1979. Madonna je žena mnoha tváří, nemá problém změnit image z minuty na minutu.

Jak šel s Madonnou čas 

Dá se říct, že se celý život drží hesla, čím zajímavější a netradiční, tím lepší. Z tohoto důvodu byla producenty vyhledávaná, ovšem divákům se některé její výkony nelíbily. Ty se snažila zakrýt svými songy a sexuálními provokacemi. Dále ji můžeme spatřit ve snímcích například Kdo je ta holka, Stíny a mlha nebo ve filmovém muzikálu Evita, díky kterému Madonnina sláva stoupla zas o kus výš.

Fanoušci si Madonnu jistě pamatují jako mladou slečnu s kudrnatými vlasy, červenými rty, mezerou mezi zuby a se zajímavým tvarem rtů. A pokud popovou divu neznáte takhle, zaručeně vám neuniklo její vystoupení ve špičaté podprsence. Nakolik byla zpěvačka kontroverzní a svá, vždy byla dokonalá, krásná, nestárnoucí. Jenže nikdo vlivu času prostě neunikne, ani Madonna, které je dnes už 64 let.

K TÉMATU  Hanička ”písnička” Zagorová: Zpěvačka, která se otiskla do české historie
Madonna ve své ikonické špičaté podprsence.

Utajené úpravy obličeje

Ačkoliv Madonna plastické operace popírá, každému trochu přemýšlejícímu člověku je jasné, že její obličej musel podstoupit nejeden zákrok. K tomu hojně používá vyhlazovací filtry, a tak na fotografiích ze sociálních sítí vypadá už trochu jako z jiného světa. Vyžehlený obličej, nepřirozené proporce, obří vnady. Nechtějte nám namluvit, že tohle je přirozeně stárnoucí žena.

První lifting obličeje už podstoupila údajně ve 37 letech, prozradila ji jizva na ušním lalůčku. Asi po deseti letech si lifting zopakovala, a po dalších patnácti letech měla podstoupit třetí. Tvář Madonny se měnila, což neuniklo nikomu, rozhodně ne jejím fanouškům. Ti měli jednu dobu za to, že si nechala v obličeji udělat výplně, aby se zbavila vrásek. Ovšem tento zákrok se zřejmě moc nepovedl. Výplně se nerozpustily tak, jak měly, a výsledkem bylo příliš oteklé strašidlo.

Madonna – Hung Up on Tokischa (2022)

Madonna svým vzhledem často a ráda šokovala, takže to se jí vlastně daří stále. V roce 2018 se objevila v silvestrovské show, kde se všichni místo jejího zpěvu soustředili na její pozadí. Spekulovalo se, zda nepodstoupila také chirurgický zákrok, kterým by získala lepší tvar zadečku nebo se jednalo o pouhé vycpávky.

Královna popu jde stále s dobou, takže nikoho nepřekvapilo, že se usídlila jako doma i na TikToku, který je pro ni doslova královstvím filtrů. Z příspěvků, které sem sází, občas už doslova mrazí a fanoušci jen se zamáčknutou slzou v oku doufají, že takhle jejich ikona ve skutečnosti nevypadá, že to je snad další virtuální vychytávka.

Madonna nebo Marilyn Manson?

Poslední dobou už je toho ale trochu příliš. Zpěvačka si je totiž čím dál méně podobná a veřejnost se přiklání k tomu, že už vypadá jako zpěvák Marilyn Manson a plastičtí chirurgové mají jasno – musela podstoupit další facelift, což by dokazovala změna tvaru jejích očí, obličej bez jediné vrásky a dokonale vypnutá pleť, kterou se pyšní dvacetileté holky.

K TÉMATU  Zpěvák Sebastian připravuje Vesmírnou tour 2017. Je už Toulavá navždy pasé?
madonna
Zpěvačka už si není vůbec podobná.

Madonna ráda provokuje. Tak to zůstane a je to součást její image. S přibývajícím věkem se toho však bojí čím dál méně, skoro jako by se snažila ještě co nejvíc dohnat. Extravagantní a odhalené lascivní snímky jsou už ale obdivuhodné také jen pro hrstku fajnšmekrů. Pro ten zbytek už Madonna prostě skončila a vždycky v ní budou vidět raději tu kudrnatou holku, co šokovala svět ve špičaté podprsence.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Lady Gaga zažila znásilnění a šikanu. Svého snu se přesto nikdy nevzdala

Dítě po čtyřicítce! Tyhle hvězdy to zvládly

Zdroje článku:
www.hitc.com , www.the-sun.com
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Cestování se stane vášní prakticky každého, kdo se do něj ponoří a kdo si začne sepisovat seznam míst, která by chtěl během svého života navštívit. Na wish listu prakticky každého cestovatele se nachází nádherná Paříž, Fontána di Trevi v Římě nebo Spojené státy, které se chtějí zažít už jenom kvůli odlišné kultuře a faktu, že se jedná o naprosto jiný svět. Co si na papír ale napsat i taková místa, o kterých se předpokládá, že za pár let zmizí z povrchu zemského?
Křik a pak pláč, pocity nepochopení a smutek. Výkyvy nálad jsou jen jedním z nepříjemných příznaků klimakteria. K těm dalším patří návaly, noční pocení a nespavost. I proto je přechod pro mnohé velkým strašákem. Jestli se to týká i vás, pak je na čase změnit myšlení a přístup. Nejde o žádné stigma! Klimakterium je přirozenou etapou v životě každé ženy a navíc v dnešní době existuje řada způsobů, jak toto období usnadnit.

Nepřehlédněte

Sociální sítě jsou dnes mocné marketingové nástroje, které nutně nemusí být určeny jen k propagaci byznysu nebo nějakého produktu. Mohou to být zrcadla nás samotných a lze si z nich vytvořit i pasivní příjem. Stačí, aby byl instagramový profil dostatečně atraktivní, získal určitý počet sledujících a byl hojně navštěvovaný. K tomu všemu mohou přispět instagramové šablony a dalších několik tipů.
Pokud se chcete letos blýsknout, můžete vsadit i na červené tenisky. Ty jsou stylové a můžete je ladit s nejrůznějšími trendy oděvy a s módními doplňky. Jestliže zrovna nejste módní guru, nemusíte si zoufat. My vám na následujících řádcích prozradíme o červených teniskách vše podstatné. Proto čtěte a pojďte se inspirovat s námi!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek