Pondělí , 15. 08. 2022

Hana

6 věcí, co ženy tajně dělají, ale nikdy by to nepřiznaly nahlas?

My ženy jsme kolikrát jedno tajemství vedle druhého. Navenek spořádané a rozumné, ale když se zrovna nikdo nedívá, zpíváme si před zrcadlem s hřebenem v ruce. A děláme toho mnohem více, ale nikomu bychom to nepřiznaly. Často ani nejlepší kamarádce.
tajně
Za některé věci se nemusíte stydět, děláme je všechny... tajně!

01. 06. 2022

1. Zahodíme podprsenku, jen co za námi zaklapnou dveře

Neobejdeme se bez nich, potřebujeme jejich podporu pro naše přednosti a rády si vybíráme ty nejvíc sexy kousky, když k tomu máme nějakou speciální příležitost. Ale většina z nás podprsenku zahodí hned poté, co přijdeme domů a zavřou se za námi dveře. A ta úleva, když jsou „holky“ konečně venku, že?

podprsenka
Znáte některou ženu, co by nosila podprsenku i doma?

2. Prohlížíme se nahé v zrcadle

Zkoumáme si prsa, celulitidu na zadečku i faldíky na zádech. Jsme ochotné se kvůli tomu svléknout i uprostřed dne, prostě když je příležitost, musíme zkontrolovat, jak si, co se postavy týče, stojíme.

3. Hrajeme si na zpěvačky

Když zrovna nikdo není doma, ale zato máme po ruce hřeben a před sebou zrcadlo, rozpustíme si vlasy, nahodíme sexy výraz a předstíráme, že jsme zpěvačky, které právě vyprodaly celou halu a fanoušci je zbožňují. Která z nás tohle tajně nedělá?

zpěv
Když je koupelna ten nejlepší stadion na světě.

4. Šmírujeme svoje ex

Ale nikdo o tom nesmí vědět, to je jasné. Především naši bývalí, které tajně z povzdálí pozorujeme. V době sociálních sítí je to tak snadné, na pár kliknutí hned víme, s kým zrovna jsou, jak se mají, jak vypadají. Děláme to všechny, no ne?

5. Prdíme

Ženy prdí, i když naše babičky přísahaly, že to tak není. Ale fakta nelžou. Dělá to každý, lidské tělo tak prostě funguje. Ženy prdí stejně jako muži, i když je necháváme si myslet, že prdíme jednorožčí duhu. Haha.

6. Používáme toaletní papír jako nouzový tampon

Zvedněte ruku, pokud jste někdy dostaly menstruaci, když jste to nečekaly. Jahodová teta se prostě ráda objevuje neohlášeně, je to mrcha. I když se pravděpodobně snažíte mít v tašce náhradní tampon, ne vždy se to stane, a právě tehdy se uchýlíme k použití kousku složeného toaletního papíru jako náhradního tamponu. Kdo by to ale přiznal.

K TÉMATUJak se bránit agresivnímu chování

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Co si ženy ve skutečnosti myslí, když říkají…

Nejlepší romantické filmy podle skutečné události

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Věděli jste, že podle posledních statistik má průměrný člověk ve svém mobilním telefonu stažených zhruba třicet mobilních aplikací? Sice je nemusí nutně využívat, ale staženy jsou. Zatímco pánové nezapomínají kromě sociálních sítí na sportovní aplikace nebo aplikace sportovního sázení, co ve svém mobilu ukrývají ženy?
S příchodem miminka se ženě naprosto změní život. Najednou je zde někdo, kdo vás zcela potřebuje, je na vás zcela závislý. S tím se pojí i změny v soužití partnerů. Některý muž je na velkou změnu z postu partner na povolání otec schopen pružně reagovat. Někdo naopak odmítá novou roli přijmout a zarputile si jede ve starých kolejích. K čemu taková situace vede? A proč je tak nebezpečná?
Kdo by neměl rád léto! Nejkrásnější roční období má jen několik málo vad na kráse. Tou asi největší je dotěrný hmyz. Ať už jde o všudypřítomné komáry, které nám doslova a do písmene sají krev, nenápadná, leč nebezpečná klíšťata, nebo o nenechavé mravence. Právě s mravenci se řada Čechů od pozdního jara potýká. Slovy klasika, ty potvory se vám dostanou všude. Naštěstí s nimi můžete bojovat přírodními prostředky.
Také patříte mezi ty, kterým po jednom měsíci péče zajde i kaktus? Ne vždy musí být chyba na vaší straně. Pravděpodobně si jen vybíráte rostliny náročné na údržbu, případně pro své rostlinky volíte nevhodné prostředí. Seznamte se proto s rostlinami, které téměř žádnou péči nepotřebují, a i když na ně sem tam zapomenete, stejně se vám odvděčí svou nehynoucí krásou.
Všichni lidé na celém světě chtějí být zdraví a krásní. Téměř každá žena si chce uchovat svou krásu a mládí co nejdéle. I když se život zdá být hektický a obtížný, ženy se snaží najít několik minut na péči o sebe každý den. Cílem kosmetických procedur je zastavení nebo zpomalení procesu stárnutí. Ale co když mluvíme o nevysvětlitelné ztrátě krásy? Tohle se stalo ženě z Anglie – Mary Ann Bevan.
Různé alternativní směry výuky jsou v dnešní době stále populárnější. Možná si řeknete, že při pohledu na stav klasického státního školství není divu. Jedním z těchto směrů je Montessori pedagogika, někdy můžeme slyšet mluvit také o Montessoriovské škole. Víte, jak vypadá vzdělávání v takovýchto školách a školkách? Pojďme se podívat na základní principy.
Krásný a rovný úsměv dokáže otevírat srdce i dveře, proto je v současné době téměř nezbytností. Cesta k němu vede přes rovnátka, která vám budou dělat společnost po dobu několika měsíců nebo dokonce let. Je potřeba se během té doby o zuby a ústní hygienu obecně správně starat. Pojďte se podívat, co všechno budete potřebovat.
Značka Gucci je dlouhá léta považována za synonymum luxusu. Nedosáhne na ni každý, ovšem pokud už ji vlastníte, vlastníte fantastickou investici, která s každým novým dnem roste na své hodnotě. A to dokonce i v případě, že mluvíme o roztrhaných silonkách, které se nedávno ocitly v nabídce světově proslulé společnosti.

Nepřehlédněte

Fóbie - psychická porucha, která jde ruku v ruce s úzkostmi. Definovat ji lze jako chorobný strach vůči lidem, věcem, objektům nebo vůči konkrétním situacím. Mnohdy nejsou vysvětlitelné, mnohdy si je neseme už z dětství nebo z tohoto období života vychází. Pro mnohé jsou však denním chlebem. Trpí jimi také ženy.
Pokud máte doma dítko, které využívá jen málo slov, neskládá pořádně celé věty dohromady nebo se mnohdy v řeči sekne, protože prostě nenachází vhodná slova, zřejmě přemýšlíte, co s tím. Samozřejmě je na místě poradit se s lékařem, ale pokud není situace úplně vážná, snadno na tom můžete společně zapracovat. A o co víc – bude vás to bavit! Jak se dá vývoj řeči dětí podpořit?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek