Pondělí , 05. 12. 2022

Jitka

6 věcí, co ženy tajně dělají, ale nikdy by to nepřiznaly nahlas?

My ženy jsme kolikrát jedno tajemství vedle druhého. Navenek spořádané a rozumné, ale když se zrovna nikdo nedívá, zpíváme si před zrcadlem s hřebenem v ruce. A děláme toho mnohem více, ale nikomu bychom to nepřiznaly. Často ani nejlepší kamarádce.
tajně
Za některé věci se nemusíte stydět, děláme je všechny... tajně!

01. 06. 2022

1. Zahodíme podprsenku, jen co za námi zaklapnou dveře

Neobejdeme se bez nich, potřebujeme jejich podporu pro naše přednosti a rády si vybíráme ty nejvíc sexy kousky, když k tomu máme nějakou speciální příležitost. Ale většina z nás podprsenku zahodí hned poté, co přijdeme domů a zavřou se za námi dveře. A ta úleva, když jsou „holky“ konečně venku, že?

podprsenka
Znáte některou ženu, co by nosila podprsenku i doma?

2. Prohlížíme se nahé v zrcadle

Zkoumáme si prsa, celulitidu na zadečku i faldíky na zádech. Jsme ochotné se kvůli tomu svléknout i uprostřed dne, prostě když je příležitost, musíme zkontrolovat, jak si, co se postavy týče, stojíme.

3. Hrajeme si na zpěvačky

Když zrovna nikdo není doma, ale zato máme po ruce hřeben a před sebou zrcadlo, rozpustíme si vlasy, nahodíme sexy výraz a předstíráme, že jsme zpěvačky, které právě vyprodaly celou halu a fanoušci je zbožňují. Která z nás tohle tajně nedělá?

zpěv
Když je koupelna ten nejlepší stadion na světě.

4. Šmírujeme svoje ex

Ale nikdo o tom nesmí vědět, to je jasné. Především naši bývalí, které tajně z povzdálí pozorujeme. V době sociálních sítí je to tak snadné, na pár kliknutí hned víme, s kým zrovna jsou, jak se mají, jak vypadají. Děláme to všechny, no ne?

5. Prdíme

Ženy prdí, i když naše babičky přísahaly, že to tak není. Ale fakta nelžou. Dělá to každý, lidské tělo tak prostě funguje. Ženy prdí stejně jako muži, i když je necháváme si myslet, že prdíme jednorožčí duhu. Haha.

6. Používáme toaletní papír jako nouzový tampon

Zvedněte ruku, pokud jste někdy dostaly menstruaci, když jste to nečekaly. Jahodová teta se prostě ráda objevuje neohlášeně, je to mrcha. I když se pravděpodobně snažíte mít v tašce náhradní tampon, ne vždy se to stane, a právě tehdy se uchýlíme k použití kousku složeného toaletního papíru jako náhradního tamponu. Kdo by to ale přiznal.

K TÉMATU  Bolavé dásně: jak úspěšně bojovat s nepříjemným problémem?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Co si ženy ve skutečnosti myslí, když říkají…

Nejlepší romantické filmy podle skutečné události

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Většina klientů center zabývajících se laserovou epilací jsou přirozeně ženy. K návštěvě takového centra je vedou především obecně přijímané standardy ve společnosti – každá z nás chce mít hladkou, upravenou kůži na nohou i pažích. Genetické vlastnosti jsou velmi odlišné, ale jedno máme společné: každá chceme vypadat skvěle. A právě zde přichází na řadu laserová epilace.
Každá žena se chce líbit. Některé z nás sází na přírodní krásu, jiné se snaží zdokonalit pomocí různých řasenek, očních stínů, make-upu apod. Když se ale vydáme do obchodu, často tam bezradně stojíme před regálem a nevíme, co si vlastně vybrat. S tím je teď ale konec. Přečtěte si následující řádky a příště půjdete najisto.
Zimní zahrady jsou u nás stále více oblíbené. Kdo by si nechtěl užívat sluníčka a přirozeného světla i v době, kdy venku panuje zima. Vybudováním zimní zahrady navíc zvětšíte svůj obytný prostor a vznikne tak příjemné spojení s přírodou. Pokud je prostor i vytápěný, nic vám nebrání trávit zde váš čas kdykoliv. Jakou si vyberete?
Proč na ruce mít hodinky, které jen ukazují čas? Mohou mít celou řadu další inteligentních funkcí, které nám mohou usnadnit život. Zejména pokud jsme ve spěchu a nemáme čas lovit mobilní telefon z kabelky či kapsy, abychom se podívali, kdo nám zrovna telefonuje. To je ale jen jedna z výhod chytrých hodinek. Podle čeho se dají vybírat chytré hodinky?
Blíží se váš svatební den? Ten je třeba chystat už od chvíle, kdy řeknete při zásnubách své “ano”. Ta nejkrásnější místa na svatbu jsou totiž brzy rezervována. Teprve po rezervaci termínu a místa přichází čas na tvorbu svatebních oznámení. Kdy je poslat a na co si dát pozor?
Dnes, v době nových přístupů k výživě, se na pohanku začalo pohlížet jako na superpotravinu která dokáže se zdraví člověka dělat naprosté divy! Obsahuje totiž mikroživiny, vitamíny, je to výborný zdroj vlákniny a obsahuje sacharidy s nízkým glykemickým indexem. Proč se do jídel s pohankou pustit a jak ji můžete připravovat vám poradíme v článku.
Působení na sociálních sítích je dnes prakticky nutností. Právě zde se totiž celé dění světa odehrává. Lidé sdílí své dny, zážitky, také pracovní nabídky. Firmy prezentují své služby a produkty. Zkrátka a dobře kdo není na Instagramu, jako kdyby nebyl. Proto se snažte vyladit svůj profil k dokonalosti natolik, aby se z něj stala podoba pasivního příjmu. Jaké aplikace vám k dosažení kýženého množství sledujících pomůžou?
Je běžné, že má dnes téměř každá domácnost vlastní tiskárnu. Platí ale také, že na tisk dokumentů do školy, do práce nebo vstupenek do divadla opravdu nepotřebujete nějakou zvlášť kvalitní tiskárnu a bezchybný tisk. Vyplatí se proto kupovat levné neoriginální tonery nebo je to hazard s životností vaší tiskárny?

Nepřehlédněte

Jestliže jste právě absolvovala a teprve začínáte uvažovat o hledání zaměstnání, je nejvyšší čas. Možná jste si naplánovala poslední prázdniny s tím, že začnete hledat práci až v září. Ale to už může být pozdě. Některé pozice si rozeberou ti rychlejší. Počítejte totiž s tím, že proces hledání práce a nástupu do zaměstnání může trvat i několik měsíců.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek