Pondělí , 11. 12. 2023

Dana

6 věcí, co ženy tajně dělají, ale nikdy by to nepřiznaly nahlas?

My ženy jsme kolikrát jedno tajemství vedle druhého. Navenek spořádané a rozumné, ale když se zrovna nikdo nedívá, zpíváme si před zrcadlem s hřebenem v ruce. A děláme toho mnohem více, ale nikomu bychom to nepřiznaly. Často ani nejlepší kamarádce.
tajně
Za některé věci se nemusíte stydět, děláme je všechny... tajně!

01. 06. 2022

1. Zahodíme podprsenku, jen co za námi zaklapnou dveře

Neobejdeme se bez nich, potřebujeme jejich podporu pro naše přednosti a rády si vybíráme ty nejvíc sexy kousky, když k tomu máme nějakou speciální příležitost. Ale většina z nás podprsenku zahodí hned poté, co přijdeme domů a zavřou se za námi dveře. A ta úleva, když jsou “holky” konečně venku, že?

podprsenka
Znáte některou ženu, co by nosila podprsenku i doma?

2. Prohlížíme se nahé v zrcadle

Zkoumáme si prsa, celulitidu na zadečku i faldíky na zádech. Jsme ochotné se kvůli tomu svléknout i uprostřed dne, prostě když je příležitost, musíme zkontrolovat, jak si, co se postavy týče, stojíme.

3. Hrajeme si na zpěvačky

Když zrovna nikdo není doma, ale zato máme po ruce hřeben a před sebou zrcadlo, rozpustíme si vlasy, nahodíme sexy výraz a předstíráme, že jsme zpěvačky, které právě vyprodaly celou halu a fanoušci je zbožňují. Která z nás tohle tajně nedělá?

zpěv
Když je koupelna ten nejlepší stadion na světě.

4. Šmírujeme svoje ex

Ale nikdo o tom nesmí vědět, to je jasné. Především naši bývalí, které tajně z povzdálí pozorujeme. V době sociálních sítí je to tak snadné, na pár kliknutí hned víme, s kým zrovna jsou, jak se mají, jak vypadají. Děláme to všechny, no ne?

5. Prdíme

Ženy prdí, i když naše babičky přísahaly, že to tak není. Ale fakta nelžou. Dělá to každý, lidské tělo tak prostě funguje. Ženy prdí stejně jako muži, i když je necháváme si myslet, že prdíme jednorožčí duhu. Haha.

6. Používáme toaletní papír jako nouzový tampon

Zvedněte ruku, pokud jste někdy dostaly menstruaci, když jste to nečekaly. Jahodová teta se prostě ráda objevuje neohlášeně, je to mrcha. I když se pravděpodobně snažíte mít v tašce náhradní tampon, ne vždy se to stane, a právě tehdy se uchýlíme k použití kousku složeného toaletního papíru jako náhradního tamponu. Kdo by to ale přiznal.

K TÉMATU  Cambridge dieta: vše, co jste potřebovali vědět

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Co si ženy ve skutečnosti myslí, když říkají…

Nejlepší romantické filmy podle skutečné události

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Několikrát denně slýcháme že tent o či onen šampón pomůže našim vlasům od kořínků až po konečky. Dámy, která z vás trpí na roztřepané konečky vlasů dáte nám zapravdu, že jediné, co jim zaručeně pomůže je kadeřník. Ale ještě, než půjdete opět ke kadeřníkovi, vsaďte na účinnou prevenci.
Léto se rychle blíží a s ním přichází i doba infekcí močových cest, které trápí nejednu ženu. Jakmile se objeví první nepříjemné příznaky, začněte okamžitě jednat. Včasný zásah vás totiž může ochránit před vzplanutím problému v plné síle i následnými recidivami. Máte-li k těmto potížím sklony, předcházejte jim!
Některé ženy bohužel mají tu smůlu, že se jim nedaří otěhotnět. Naštěstí existuje možnost umělého oplodnění, díky kterému žena porodí své vytoužené dítě. Pokud přemýšlíte nad dárcovstvím vajíček, ale váháte kvůli tomu, že nevíte, co vás čeká, přečtěte si následující článek, který vám odpoví na spoustu otázek.
Zoufalé manželky – kdo by neznal tento legendární seriál a jeho 4 hlavní představitelky? Když tedy pomineme Mary Alice, která to zabalila již v pilotním dílu. Ani se jí nedivíme, když dopředu znala scénář. Asi nebyla jediná, kdo se nedokázal vyznat v té spleti nekonečných vražd, zmizení, sousedských válek a podrazů.
Podle studií však déčko chybí 60 až 75 % české populace. Bez něho je obranyschopnost oslabená a lidé snáze onemocní. Situace je teď o to vážnější, že druhá vlna pandemie stále není na ústupu a nastává doba podzimních respiračních infekcí. Lékaři proto bijí na poplach a na riziko spojené s nedostatkem vitaminu D opakovaně upozorňují.
Úspěšné složení závěrečných zkoušet se musí oslavit. Promoce je jedinečnou možností, kam uzavřít jednu kapitolu života a otevřít další. Všichni chceme absolventa překvapit krásným dárkem, který se mu bude líbit. Poradíme vám, co pořídit pro ženy i muže. Uvidíte, že nakonec ten nejlepší dárek vyberete.

Nepřehlédněte

Svou domácnost můžete zpestřit různými věcmi. Zatímco někdo sází na bytový textil, jiný si raději pořizuje pokojové rostliny, které dokážou vdechnout interiéru život. Pakliže patříte také mezi pěstitele, kteří touží po jedinečném prvku ve svém domově, naučte se pěstovat amarylis. Působivou pokojovou rostlinu, která je stokrát hezčí než barevný povlak na polštář.  

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek