Úterý , 17. 05. 2022

Aneta

Co o vás říká indiánský horoskop?

Tento horoskop vynalezli indiáni ze Severní Ameriky, kteří uctívali různé totemy a věřili, že člověk narozený v určitý den v roce je příbuzný s konkrétními zvířaty. Své znamení znáte, teď poznejte svůj totem. Třeba vám odkryje spoustu nového o vaší povaze, věci, o kterých jste dosud nevěděli.
indiánský horoskop
Co o vás prozrazuje indiánský horoskop? (Foto: 123RF)

16. 09. 2021

Husa (12.12-19.1)

Indiánský horoskop zahrnuje i husu. Jejím hlavním elementem je země, ke které se pevně váže. Lidé narození v tomto znamení jsou tradicionalisté, odpůrci všeho nového. Zároveň mají v oblibě kvalitu, rádi se oblékají draze a extravagantně. Dokáží pečlivě zamaskovat své rozjitřené emoce.

Vydra (20.1-18.2)

Jejich základní element, ke kterému se váží a charakterizuje je, představuje vzduch. Tito lidé jsou výjimečně inteligentní a neskonale vtipní. S velkým potěšením pomáhají ostatním a mohli by se pro ně přímo rozdat. Mají sklon ke klidu, rovnováze, zajímají se o meditaci a sebereflexi. Často to bávají snílci. Oddávají se zcela své rodině a dětem, s nimiž mají hluboké vnitřní spojení.

Puma (19.2-20.3)

Jejich elementem je voda, a to v podobě klidné nebo i nespoutané. Jsou to velmi skromní lidé, mají rádi své soukromí. Patří k těm, kteří mají rádi mystiku a magii. Často jsou ale také náchylní k melancholii a depresi. Umí být velmi nerozhodní a nejistí. Raději skrývají své city, než aby urazili své blízké.

Orel (21.3-20.4)

Jejich živlem je oheň. Mají obrovskou fyzickou, duševní a emocionální energii. Často vyzařují optimismus daleko kolem sebe. Přizpůsobují se situaci i v těch nejnáročnějších podmínkách. Snadno se nechají pohltit novými nápady, avšak s tím souvisí i velké množství nedokončených úkolů. Břitký jazyk je často dostává do problémů.

Bobr (21.4-20.5)

Jejich elementem je element země. Mají vysokou inteligenci, na které si zakládají. Často se snaží o to dokázat víc, nebo se víc dozvědět. Jsou velmi nestálí, nevydrží na jednom místě. Milují pohyb, rychlost, změnu. Dokáží být paličatí, což se odráží v jejich odhodlanosti dospět k cíli. Snadno dokáží řešit vznikající problémy, ať už jejich nebo cizí. Milují luxus a pohodlí. Dodržují patriarchální názory.

Los (21.5-21.6)

Jejich živel je vzduch. Typická je pro ně fascinace a nadšení pro každou drobnost. Každého okouzlí svou elegancí a nadhledem. Dokáží své nadšení a energii snadno přenést i na své okolí. Jedná se však o povrchní lidi, kteří nemohou a nechtějí nést odpovědnost za důsledky svých činů. Je těžké na ně spoléhat nebo jim příliš věřit.

K TÉMATUHoroskop krásy a duševního zdraví od 3. do 7. 12. 2018. Odhalte všechny, kteří nehrají fér, a nenechte se ničím zastrašit!

Datel (22.6-22.7)

Jejich elementem je voda. Na prvním místě je pro ně rodina a rodinné hodnoty. Starají se o materiální blaho své i svého okolí. Chtějí předně zabezpečit rodinu. Celý život si udržují mladistvého ducha. Vždy rádi přijímají hosty a věnují se hovorům s nimi. Přednostně si váží toho, co mají doma, na vnější svět příliš nehledí.

Moréna (23.7-22.8)

Jejich element je oheň. Mají všechny vlastnosti úspěšného vůdce: jsou odvážní, odhodlaní a rozhodní. Je však těžké jim proniknout do duše. Jsou velmi pomstychtiví, nikdy na nic nezapomínají. V hněvu jsou nepředvídatelní. Nikdy nad nimi nebudete mít moc.

Medvěd (23.8-22.9)

Jeho element je země. Medvědi jsou energičtí, odvážní a spolehliví lidé. Jsou také velmi vtipní. Rychle a snadno dosáhnou svých cílů. Rádi ovládají sebe i ostatní. Milují děti, ale vychovávají je v přísnosti a poslušnosti.

Havran (23.9-22.10)

Základní živel je pro ně vzduch. Jsou nebývale vynalézaví, rychlí a zvědaví lidé. Mají mnoho přátel a jsou velmi emotivní. Věří v silné přátelství a lásku na celý život. Zacházejí s dětmi s velkou náklonností.

Had (23.10-22.11)

Jejich živel je voda. Jsou velmi chytří, plní inovativních nápadů a kreativity. Pravdou však je, že pokud jejich myšlenky nebudou přijaty, rozčílí se. Milují komunikaci s opačným pohlavím. Také jsou velmi přitažliví. Jejich děti od nich dostávají svobodu, ale jejich chování je neustále sledováno zvenčí.

Jelen (23.11-21.12)

Jeho živlem je oheň. Intuice těchto lidí je často nepřekonatelná. Mohou se stát velkými proroky. Dokáží tak vnést do společnosti nové inovace a nápady. Dosahují vynikajících výsledků v práci díky své tvrdé práci a vytrvalosti. Spíše soutěží s přáteli, než spolupracují.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Která znamení jsou nejvtipnější a která na rozdíl preferují vážnost?

K TÉMATUTvrdohlavý a energický Beran. Na co se u takového znamení připravit?

Ženy ve znameních zvěrokruhu – kteří muži je přitahují?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Blížila se sedmá hodina večerní a my už jsme netrpělivě čekali před televizními obrazovkami, až se ozve známá melodie a objeví se mužík s papírovou čepičkou. Večerníček je fenoménem, který si pamatujeme do dneška, zvláště některé oblíbené pohádky, které nám každý večer před spaním přinášel. Zavzpomínejte si na pohádkovou nadílku s námi.
Mikrovlnná trouba je skvělý pomocník v každé domácnosti, ale i v kuchyňkách v zaměstnání. Novější modely dokonce odbourávají tradiční neduhy mikrovlnek, které při ohřívání polévky ohřály jen talíř nebo misku a část pokrmu, zatímco ve středu zůstala úplně studená část. A s trochou cviku v nich ohřejete i knedlíky nebo maso tak, aby jídlo chutnalo jako čerstvě uvaření. Přesto existují potraviny, které do mikrovlnky prostě nepatří. Po ohřátí mohou být dokonce zdraví škodlivé.
Každou noc se nám během spánku může zdát třeba i 5 snů, jejichž délka je nejčastěji 15 až 40 minut. Odborníci na sny vysvětlují, že naše sny odrážejí základní vzorce lidského chování. Odráží to, kdo jsme, co potřebujeme a v co věříme. Jaké jsou nejčastější sny a jaký je psychologický pohled na to, co znamenají?

Nepřehlédněte

Klimakterium neboli menopauza je přirozené období v životě ženy, které může nastat kdykoli mezi 45. až 55. rokem života. Organismus pozvolna přejde z reprodukční fáze do fáze klidové. Tahle fyziologická životní etapa se prostě nedá zastavit ani obejít. A tělo vám může připravit horké chvilky právě ve věku, kdy se cítíte tak skvěle. Dá se ale to zvládnout.
Všude, kam se podíváme, vidíme nejrůznější způsoby stravování. Mezi ně samozřejmě patří krátkodobé diety jako takové, ale stejně tak trvalé formy, které už představují určitý životní styl. A právě mezi ně nepochybně patří stravování podle ročních období. V čem spočívá a má vůbec smysl?

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek