Sobota , 08. 10. 2022

Justýna

Co o vás říká indiánský horoskop?

Tento horoskop vynalezli indiáni ze Severní Ameriky, kteří uctívali různé totemy a věřili, že člověk narozený v určitý den v roce je příbuzný s konkrétními zvířaty. Své znamení znáte, teď poznejte svůj totem. Třeba vám odkryje spoustu nového o vaší povaze, věci, o kterých jste dosud nevěděli.
indiánský horoskop
Co o vás prozrazuje indiánský horoskop? (Foto: 123RF)

16. 09. 2021

Husa (12.12-19.1)

Indiánský horoskop zahrnuje i husu. Jejím hlavním elementem je země, ke které se pevně váže. Lidé narození v tomto znamení jsou tradicionalisté, odpůrci všeho nového. Zároveň mají v oblibě kvalitu, rádi se oblékají draze a extravagantně. Dokáží pečlivě zamaskovat své rozjitřené emoce.

Vydra (20.1-18.2)

Jejich základní element, ke kterému se váží a charakterizuje je, představuje vzduch. Tito lidé jsou výjimečně inteligentní a neskonale vtipní. S velkým potěšením pomáhají ostatním a mohli by se pro ně přímo rozdat. Mají sklon ke klidu, rovnováze, zajímají se o meditaci a sebereflexi. Často to bávají snílci. Oddávají se zcela své rodině a dětem, s nimiž mají hluboké vnitřní spojení.

Puma (19.2-20.3)

Jejich elementem je voda, a to v podobě klidné nebo i nespoutané. Jsou to velmi skromní lidé, mají rádi své soukromí. Patří k těm, kteří mají rádi mystiku a magii. Často jsou ale také náchylní k melancholii a depresi. Umí být velmi nerozhodní a nejistí. Raději skrývají své city, než aby urazili své blízké.

Orel (21.3-20.4)

Jejich živlem je oheň. Mají obrovskou fyzickou, duševní a emocionální energii. Často vyzařují optimismus daleko kolem sebe. Přizpůsobují se situaci i v těch nejnáročnějších podmínkách. Snadno se nechají pohltit novými nápady, avšak s tím souvisí i velké množství nedokončených úkolů. Břitký jazyk je často dostává do problémů.

Bobr (21.4-20.5)

Jejich elementem je element země. Mají vysokou inteligenci, na které si zakládají. Často se snaží o to dokázat víc, nebo se víc dozvědět. Jsou velmi nestálí, nevydrží na jednom místě. Milují pohyb, rychlost, změnu. Dokáží být paličatí, což se odráží v jejich odhodlanosti dospět k cíli. Snadno dokáží řešit vznikající problémy, ať už jejich nebo cizí. Milují luxus a pohodlí. Dodržují patriarchální názory.

Los (21.5-21.6)

Jejich živel je vzduch. Typická je pro ně fascinace a nadšení pro každou drobnost. Každého okouzlí svou elegancí a nadhledem. Dokáží své nadšení a energii snadno přenést i na své okolí. Jedná se však o povrchní lidi, kteří nemohou a nechtějí nést odpovědnost za důsledky svých činů. Je těžké na ně spoléhat nebo jim příliš věřit.

K TÉMATU  Člověk ve znamení Panny? Loajální, praktický a tvrdý dříč

Datel (22.6-22.7)

Jejich elementem je voda. Na prvním místě je pro ně rodina a rodinné hodnoty. Starají se o materiální blaho své i svého okolí. Chtějí předně zabezpečit rodinu. Celý život si udržují mladistvého ducha. Vždy rádi přijímají hosty a věnují se hovorům s nimi. Přednostně si váží toho, co mají doma, na vnější svět příliš nehledí.

Moréna (23.7-22.8)

Jejich element je oheň. Mají všechny vlastnosti úspěšného vůdce: jsou odvážní, odhodlaní a rozhodní. Je však těžké jim proniknout do duše. Jsou velmi pomstychtiví, nikdy na nic nezapomínají. V hněvu jsou nepředvídatelní. Nikdy nad nimi nebudete mít moc.

Medvěd (23.8-22.9)

Jeho element je země. Medvědi jsou energičtí, odvážní a spolehliví lidé. Jsou také velmi vtipní. Rychle a snadno dosáhnou svých cílů. Rádi ovládají sebe i ostatní. Milují děti, ale vychovávají je v přísnosti a poslušnosti.

Havran (23.9-22.10)

Základní živel je pro ně vzduch. Jsou nebývale vynalézaví, rychlí a zvědaví lidé. Mají mnoho přátel a jsou velmi emotivní. Věří v silné přátelství a lásku na celý život. Zacházejí s dětmi s velkou náklonností.

Had (23.10-22.11)

Jejich živel je voda. Jsou velmi chytří, plní inovativních nápadů a kreativity. Pravdou však je, že pokud jejich myšlenky nebudou přijaty, rozčílí se. Milují komunikaci s opačným pohlavím. Také jsou velmi přitažliví. Jejich děti od nich dostávají svobodu, ale jejich chování je neustále sledováno zvenčí.

Jelen (23.11-21.12)

Jeho živlem je oheň. Intuice těchto lidí je často nepřekonatelná. Mohou se stát velkými proroky. Dokáží tak vnést do společnosti nové inovace a nápady. Dosahují vynikajících výsledků v práci díky své tvrdé práci a vytrvalosti. Spíše soutěží s přáteli, než spolupracují.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Která znamení jsou nejvtipnější a která na rozdíl preferují vážnost?

K TÉMATU  Karmický horoskop pro jednotlivá znamení na rok 2019. Co všechno budete řešit a jak se vám vrátí, co jste v minulosti zasely?

Ženy ve znameních zvěrokruhu – kteří muži je přitahují?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

V zahradě nám přináší radost, uklidňuje a nabíjí pozitivní energií. Zahradní jezírko vytváří příjemnou atmosféru a jeho realizace není nic těžkého. Můžete vytvořit klasický rybníček s kameny a okrasnými rostlinami, případně do něj umístit nenáročné kapry Koi. Zahradní jezírko může být ale i designově čisté a s pravidelným tvarem, jak si můžete prohlédnout v naší galerii. Které se nakonec stane srdcem vaší zahrádky?
Vaše dítě odmaturovalo a na vysokou školu ho nevzali. Mělo by si najít zaměstnání. Jenže by rádo mělo ještě poslední prázdniny. Jste rozvedená a jeho otec mu řekl, že od června přestává platit výživné. Je to správné? Jak dlouho má rodič vyživovací povinnost k dospělému dítěti? A má dítě právo na poslední prázdniny?
V dnešní době mnoho lidí pracuje z domu, a proto se chtějí ve své domácnosti dobře. Jaké kroky podniknout, abychom se cítily dobře a zároveň nám nevyschl náš finanční polštář? Pojďme se podívat na pár tipů, pomocí nichž můžeme zútulnit naši domácnost.
Dlažby ve vzhledu dřeva jsou ozdobou koupelny a celého interiéru v domě Lukáše Pavelky z Brněnska. Jak sám říká, na výběru podlahových krytin si dala jeho partnerka Pavla zvláště záležet. Inspiraci k dlažbám hledala v časopisech o bydlení. Nejvíc ji okouzlil venkovský styl bydlení, kterému dodala moderní šmrnc pomocí doplňků v severském a industriálním stylu.
Slyšeli jste někdy o meditaci? Zkoušeli jste ji někdy praktikovat nebo ji dokonce již praktikujete? Dnešní článek bude totiž právě o ní! Pro ty z vás, kteří o meditaci slyšíte poprvé, tak pokračujte ve čtení, protože se dozvíte, jak moc vám může změnit váš život. A to pozitivně. Redukovat stres, léčit vaše tělo, cítit se klidně, cítit se radostně a spoustu dalších benefitů!
Připojit se k rodině vašeho manžela může znamenat orientaci v obtížných vztazích, zejména s jeho matkou. Je to prostě vaše tchyně. Ať už chcete mít pozitivní vztah od samého začátku, nebo se momentálně potýkáte s problémy, je možné si svou tchýni „převychovat“.
Jakékoliv potíže se spánkem se mohou nepříjemně odrazit na průběhu celého našeho dne. Pokud se necítíte ve své kůži, hned se obtížněji hledá potřebná trpělivost při doprovázení dětí do školek či do škol. Stěží budete pak mít v práci dostatek energie na řešení všech úkolů. Není však nutné sahat hned po lécích. Kvalitu svého spánku můžete výrazně podpořit pomocí bylinek. Jaké stojí za to vyzkoušet?
S novým rokem přichází i řada předsevzetí, mezi nimiž jasně vévodí redukce tělesné hmotnosti. Pokud si i vy přejete zhubnout a nechcete samotnému hubnutí věnovat mnoho času nebo ten čas na dlouhé cvičení jednoduše nemáte, určitě vás zaujme Power Plate. Proč je tento druh cvičení tolik oblíbený a jak je možné, že můžete redukovat tuk během pár minut?

Nepřehlédněte

Znáte rýmovník? Pravděpodobně ano. Jedná se o bylinku, kterou velmi často pěstujeme na svých okenních parapetech. Pěstitelé mnohdy nevědí, co si s ní počít, protože roste tak rychle, že nestíháme ani mrknout okem. Rýmovník však využijete. Dá se z něj připravit med, sirup nebo také mastička. A jelikož se jedná o zdraví prospěšnou bylinku, je načase pustit se do výroby jednotlivých produktů.
Každý to má jinak: Někdo s radostí čeká na předvánoční šílenství a těší se na shánění dárků, jiný bledne hrůzou, protože absolutně neví, co má jako dárek zabalit. Shodneme se ale asi v jednom: pro děti se dárky vybírají nejsnáze - obzvlášť pro holčičky. Snové, barevné a třpytivé hračky jsou pastvou pro zvídavé oči malých princezen. I americký výrobce hraček Hasbro si zajistil místo na výsluní svou kolekcí hraček „My little Pony“.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek