Pátek , 31. 03. 2023

Kvido

Co o vás říká indiánský horoskop?

Tento horoskop vynalezli indiáni ze Severní Ameriky, kteří uctívali různé totemy a věřili, že člověk narozený v určitý den v roce je příbuzný s konkrétními zvířaty. Své znamení znáte, teď poznejte svůj totem. Třeba vám odkryje spoustu nového o vaší povaze, věci, o kterých jste dosud nevěděli.
indiánský horoskop
Co o vás prozrazuje indiánský horoskop? (Foto: 123RF)

16. 09. 2021

Husa (12.12-19.1)

Indiánský horoskop zahrnuje i husu. Jejím hlavním elementem je země, ke které se pevně váže. Lidé narození v tomto znamení jsou tradicionalisté, odpůrci všeho nového. Zároveň mají v oblibě kvalitu, rádi se oblékají draze a extravagantně. Dokáží pečlivě zamaskovat své rozjitřené emoce.

Vydra (20.1-18.2)

Jejich základní element, ke kterému se váží a charakterizuje je, představuje vzduch. Tito lidé jsou výjimečně inteligentní a neskonale vtipní. S velkým potěšením pomáhají ostatním a mohli by se pro ně přímo rozdat. Mají sklon ke klidu, rovnováze, zajímají se o meditaci a sebereflexi. Často to bávají snílci. Oddávají se zcela své rodině a dětem, s nimiž mají hluboké vnitřní spojení.

Puma (19.2-20.3)

Jejich elementem je voda, a to v podobě klidné nebo i nespoutané. Jsou to velmi skromní lidé, mají rádi své soukromí. Patří k těm, kteří mají rádi mystiku a magii. Často jsou ale také náchylní k melancholii a depresi. Umí být velmi nerozhodní a nejistí. Raději skrývají své city, než aby urazili své blízké.

Orel (21.3-20.4)

Jejich živlem je oheň. Mají obrovskou fyzickou, duševní a emocionální energii. Často vyzařují optimismus daleko kolem sebe. Přizpůsobují se situaci i v těch nejnáročnějších podmínkách. Snadno se nechají pohltit novými nápady, avšak s tím souvisí i velké množství nedokončených úkolů. Břitký jazyk je často dostává do problémů.

Bobr (21.4-20.5)

Jejich elementem je element země. Mají vysokou inteligenci, na které si zakládají. Často se snaží o to dokázat víc, nebo se víc dozvědět. Jsou velmi nestálí, nevydrží na jednom místě. Milují pohyb, rychlost, změnu. Dokáží být paličatí, což se odráží v jejich odhodlanosti dospět k cíli. Snadno dokáží řešit vznikající problémy, ať už jejich nebo cizí. Milují luxus a pohodlí. Dodržují patriarchální názory.

Los (21.5-21.6)

Jejich živel je vzduch. Typická je pro ně fascinace a nadšení pro každou drobnost. Každého okouzlí svou elegancí a nadhledem. Dokáží své nadšení a energii snadno přenést i na své okolí. Jedná se však o povrchní lidi, kteří nemohou a nechtějí nést odpovědnost za důsledky svých činů. Je těžké na ně spoléhat nebo jim příliš věřit.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 27. - 28. 10. 2018. Co vás čeká o víkendu po úplňku?

Datel (22.6-22.7)

Jejich elementem je voda. Na prvním místě je pro ně rodina a rodinné hodnoty. Starají se o materiální blaho své i svého okolí. Chtějí předně zabezpečit rodinu. Celý život si udržují mladistvého ducha. Vždy rádi přijímají hosty a věnují se hovorům s nimi. Přednostně si váží toho, co mají doma, na vnější svět příliš nehledí.

Moréna (23.7-22.8)

Jejich element je oheň. Mají všechny vlastnosti úspěšného vůdce: jsou odvážní, odhodlaní a rozhodní. Je však těžké jim proniknout do duše. Jsou velmi pomstychtiví, nikdy na nic nezapomínají. V hněvu jsou nepředvídatelní. Nikdy nad nimi nebudete mít moc.

Medvěd (23.8-22.9)

Jeho element je země. Medvědi jsou energičtí, odvážní a spolehliví lidé. Jsou také velmi vtipní. Rychle a snadno dosáhnou svých cílů. Rádi ovládají sebe i ostatní. Milují děti, ale vychovávají je v přísnosti a poslušnosti.

Havran (23.9-22.10)

Základní živel je pro ně vzduch. Jsou nebývale vynalézaví, rychlí a zvědaví lidé. Mají mnoho přátel a jsou velmi emotivní. Věří v silné přátelství a lásku na celý život. Zacházejí s dětmi s velkou náklonností.

Had (23.10-22.11)

Jejich živel je voda. Jsou velmi chytří, plní inovativních nápadů a kreativity. Pravdou však je, že pokud jejich myšlenky nebudou přijaty, rozčílí se. Milují komunikaci s opačným pohlavím. Také jsou velmi přitažliví. Jejich děti od nich dostávají svobodu, ale jejich chování je neustále sledováno zvenčí.

Jelen (23.11-21.12)

Jeho živlem je oheň. Intuice těchto lidí je často nepřekonatelná. Mohou se stát velkými proroky. Dokáží tak vnést do společnosti nové inovace a nápady. Dosahují vynikajících výsledků v práci díky své tvrdé práci a vytrvalosti. Spíše soutěží s přáteli, než spolupracují.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Která znamení jsou nejvtipnější a která na rozdíl preferují vážnost?

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na pondělí 10. 9. 2018. Dejte si pozor na imunitu a nepouštějte se do zkrášlujících procedur na obličeji!

Ženy ve znameních zvěrokruhu – kteří muži je přitahují?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Aktuálně nejedna zahrada oplývá pěstovanou zeleninou. Zatímco z počátku jara a léta trápilo zahrádkáře sucho, nyní jsou tím hlavním problémem škůdci, kteří okupují pěstovanou zeleninu. Žádný zahrádkář si však nemusí nechat svou zeleninu vzít, se škůdci totiž lze efektivně bojovat. Dokonce se nemusí použít ani chemie, po které sahají především nezkušení zahrádkáři, kteří jednotlivé druhy zeleniny pěstují vůbec poprvé.
Všude, kam se podíváme, vidíme nejrůznější způsoby stravování. Mezi ně samozřejmě patří krátkodobé diety jako takové, ale stejně tak trvalé formy, které už představují určitý životní styl. A právě mezi ně nepochybně patří stravování podle ročních období. V čem spočívá a má vůbec smysl?
Jsou aspekty, které pleti ubližují celoročně, nehledě na aktuální roční období. Řadí se mezi ně stres, nedostatek spánku, nevhodná strava bez patřičných živin, nedostatek pitného režimu, nedostatek pohybu a fyzických aktivit, kouření anebo používání nevhodné kosmetiky. Předně na podzim lidé zažívají nejvyšší psychickou zátěž, deprese a splín. To všechno se dokáže podepsat na fyzickém zdraví, včetně vzhledu.
Přejete si, aby z vašeho dítěte pomalu ale jistě rostla sebevědomá osobnost, která se v životě neztratí? V tom případě budete muset trochu přehodnotit své chování k vlastním potomkům. Když jim totiž dáte trochu nezávislosti a odpovědnosti, velmi jim tím pomůžete. Co by měly doma zvládnout předškolní děti?
Máte ráda ty večery, kdy si sednete s lahvinkou vína, přidáte nějakou dobrotu a pustíte si pořádný doják, u něhož si můžete pobrečet dojetím, aniž by vás někdo viděl? A co je ještě lepší, tak film, který je založen na skutečné události! Vybrali jsme pro vás ty nejdojemnější kousky, které nenechají jedno oko suché!
Seznamování je samo o sobě poměrně náročnou činností, pokud chcete zanechat opravdu dobrý dojem. Ještě horší je, pokud se do této odvážné činnosti vrhnete v zimním období. V zimě totiž mnoho okolností vůbec nepřidává vaší snaze ohromit daného člověka. Je však škoda v těchto chladných měsících zahodit šanci poznat toho pravého nebo tu pravou.

Nepřehlédněte

Snímek Top Gun se ihned po svém uvedení roku 1986 stal kasovním trhákem a fenoménem, v čele s Tomem Cruisem a Kelly McGillis – a jeho oblíbenost přetrvává do dnešního dne. Je to prostě jeden z těch kultovních filmů, které byste měli alespoň jednou za život vidět. Film pojednává o prostředí elitních stíhacích pilotů, o stíhací škole v rámci amerického námořního loďstva a tohle jsou největší zajímavosti, které Top Gun provází.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek