Čtvrtek , 22. 02. 2024

Petr

Co o vás říká indiánský horoskop?

Tento horoskop vynalezli indiáni ze Severní Ameriky, kteří uctívali různé totemy a věřili, že člověk narozený v určitý den v roce je příbuzný s konkrétními zvířaty. Své znamení znáte, teď poznejte svůj totem. Třeba vám odkryje spoustu nového o vaší povaze, věci, o kterých jste dosud nevěděli.
indiánský horoskop
Co o vás prozrazuje indiánský horoskop? (Foto: 123RF)

16. 09. 2021

Husa (12.12-19.1)

Indiánský horoskop zahrnuje i husu. Jejím hlavním elementem je země, ke které se pevně váže. Lidé narození v tomto znamení jsou tradicionalisté, odpůrci všeho nového. Zároveň mají v oblibě kvalitu, rádi se oblékají draze a extravagantně. Dokáží pečlivě zamaskovat své rozjitřené emoce.

Vydra (20.1-18.2)

Jejich základní element, ke kterému se váží a charakterizuje je, představuje vzduch. Tito lidé jsou výjimečně inteligentní a neskonale vtipní. S velkým potěšením pomáhají ostatním a mohli by se pro ně přímo rozdat. Mají sklon ke klidu, rovnováze, zajímají se o meditaci a sebereflexi. Často to bávají snílci. Oddávají se zcela své rodině a dětem, s nimiž mají hluboké vnitřní spojení.

Puma (19.2-20.3)

Jejich elementem je voda, a to v podobě klidné nebo i nespoutané. Jsou to velmi skromní lidé, mají rádi své soukromí. Patří k těm, kteří mají rádi mystiku a magii. Často jsou ale také náchylní k melancholii a depresi. Umí být velmi nerozhodní a nejistí. Raději skrývají své city, než aby urazili své blízké.

Orel (21.3-20.4)

Jejich živlem je oheň. Mají obrovskou fyzickou, duševní a emocionální energii. Často vyzařují optimismus daleko kolem sebe. Přizpůsobují se situaci i v těch nejnáročnějších podmínkách. Snadno se nechají pohltit novými nápady, avšak s tím souvisí i velké množství nedokončených úkolů. Břitký jazyk je často dostává do problémů.

Bobr (21.4-20.5)

Jejich elementem je element země. Mají vysokou inteligenci, na které si zakládají. Často se snaží o to dokázat víc, nebo se víc dozvědět. Jsou velmi nestálí, nevydrží na jednom místě. Milují pohyb, rychlost, změnu. Dokáží být paličatí, což se odráží v jejich odhodlanosti dospět k cíli. Snadno dokáží řešit vznikající problémy, ať už jejich nebo cizí. Milují luxus a pohodlí. Dodržují patriarchální názory.

Los (21.5-21.6)

Jejich živel je vzduch. Typická je pro ně fascinace a nadšení pro každou drobnost. Každého okouzlí svou elegancí a nadhledem. Dokáží své nadšení a energii snadno přenést i na své okolí. Jedná se však o povrchní lidi, kteří nemohou a nechtějí nést odpovědnost za důsledky svých činů. Je těžké na ně spoléhat nebo jim příliš věřit.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na pátek 14. 9. 2018. Vaše intuice kolem vztahů vám ukáže správnou cestu!

Datel (22.6-22.7)

Jejich elementem je voda. Na prvním místě je pro ně rodina a rodinné hodnoty. Starají se o materiální blaho své i svého okolí. Chtějí předně zabezpečit rodinu. Celý život si udržují mladistvého ducha. Vždy rádi přijímají hosty a věnují se hovorům s nimi. Přednostně si váží toho, co mají doma, na vnější svět příliš nehledí.

Moréna (23.7-22.8)

Jejich element je oheň. Mají všechny vlastnosti úspěšného vůdce: jsou odvážní, odhodlaní a rozhodní. Je však těžké jim proniknout do duše. Jsou velmi pomstychtiví, nikdy na nic nezapomínají. V hněvu jsou nepředvídatelní. Nikdy nad nimi nebudete mít moc.

Medvěd (23.8-22.9)

Jeho element je země. Medvědi jsou energičtí, odvážní a spolehliví lidé. Jsou také velmi vtipní. Rychle a snadno dosáhnou svých cílů. Rádi ovládají sebe i ostatní. Milují děti, ale vychovávají je v přísnosti a poslušnosti.

Havran (23.9-22.10)

Základní živel je pro ně vzduch. Jsou nebývale vynalézaví, rychlí a zvědaví lidé. Mají mnoho přátel a jsou velmi emotivní. Věří v silné přátelství a lásku na celý život. Zacházejí s dětmi s velkou náklonností.

Had (23.10-22.11)

Jejich živel je voda. Jsou velmi chytří, plní inovativních nápadů a kreativity. Pravdou však je, že pokud jejich myšlenky nebudou přijaty, rozčílí se. Milují komunikaci s opačným pohlavím. Také jsou velmi přitažliví. Jejich děti od nich dostávají svobodu, ale jejich chování je neustále sledováno zvenčí.

Jelen (23.11-21.12)

Jeho živlem je oheň. Intuice těchto lidí je často nepřekonatelná. Mohou se stát velkými proroky. Dokáží tak vnést do společnosti nové inovace a nápady. Dosahují vynikajících výsledků v práci díky své tvrdé práci a vytrvalosti. Spíše soutěží s přáteli, než spolupracují.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Která znamení jsou nejvtipnější a která na rozdíl preferují vážnost?

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na sobotu 22. 9. 2018. Měsíc vám dnes v noci možná něco napoví!

Ženy ve znameních zvěrokruhu – kteří muži je přitahují?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Milování s partnerem už tak trochu není, co bývalo? Vezměte otěže do svých rukou a navraťte do vztahu ztracenou vášeň. Jak? Přece s pomocí špenátu, jablek a ovesných vloček! To jsou ty správné prostředky, které mohou oživit vaše libido.
Blíží se významný den vaší ženy, případně jsou za rohem Vánoce a vy ještě nemáte žádný dárek? Nepanikařte, stále vše můžete zachránit. Zapomeňte ale na kreativitu, raději vsaďte na jistotu.
Ne nadarmo se říká, že Šumava patří k těm nejkrásnějším místům v České republice. Skutečně tomu tak je. Tamní příroda přímo vybízí k dlouhým procházkám po hřebenech kopců, po lesích i údolích. Co zajímavého můžete na Šumavě navštívit?
Zámecké zahrady a parky jsou vynikajícím nápadem na výlet s rodinou nebo romantickou procházku ve dvou. V Čechách máme nemalé množství zámků, které se mohou pyšnit krásně udržovanými parky. Rozkvetlé zahrady jsou tak po prohlídce zámku dalším místem, kam zamíříte. Někde si budete připadat jako v pohádce. Stačí si vybrat, kam vyrazit.
Designová krbová kamna vypadají v obývajím pokoji navozují tu správnou atmosféru. Kamna Nordica spadají do střední a vyšší třídy, a kvalita tomu odpovídá. Některá mají varnou plotnu, jiná lze umístit přímo na zeď. Prohlédněte si galerii.
V obláčku zamilovanosti se vám to možná nezdálo. Nebo jste měla pocit, že je normální pro něj udělat první poslední. Splnit mu každé přání. Jenže po čase si připadáte jako zahnaná do kouta. Přestáváte být sama sebou. A najednou si uvědomíte, že váš partner je zdatný manipulátor. Jak z toho ven?
Věděli jste, že podle posledních statistik má průměrný člověk ve svém mobilním telefonu stažených zhruba třicet mobilních aplikací? Sice je nemusí nutně využívat, ale staženy jsou. Zatímco pánové nezapomínají kromě sociálních sítí na sportovní aplikace nebo aplikace sportovního sázení, co ve svém mobilu ukrývají ženy?
Adventní věnce se dají koupit, ale opravdovou hodnotu má váš vlastnoruční výrobek. Inspirujte se úchvatnými nápady naoriginální adventní věnce z rozličných materiálů a vyzdobte jídelní stůl na letošní svátky nějakým novým kouskem.
Zažil to jistě každý z nás. Stačí pobyt venku, když počasí zrovna nepřeje, stejně tak jako trávit čas v místnosti, kde klimatizace jede na plné obrátky. Studené ruce sice mohou být naprosto běžným jevem, ale také mohou signalizovat zdravotní problém.
Fenomén českých televizních seriálů z období totality přetrval do dnešních dnů, a důvodů pro to je více. Ti starší se dívají často z nostalgie, mladší diváci sledují dobu, kterou nezažili, a srovnávají s dneškem. Ovšem dobrým důvodem, proč se vysílají a jsou v oblibě, je také nesporná kvalita mnoha tehdy natočených děl.

Výběr článků

Koberec, nebo lino? Tradiční otázka, kterou si pokládá každý při rekonstrukci, nebo stavbě nového bydlení. Podlahy mohou určovat charakter místnosti, pokud jsou tedy zvoleny správně. Jak koberec, tak lino mají své klady a zápory, takže stojí za to udělat nějaký průzkum a porovnat podlahy, abyste našli to nejlepší.
Podzim se hlásí o slovo a pro všechny milovníky zeleně to znamená jediné - je třeba začít rostlinky pomalu připravovat na období odpočinku, vegetační klid totiž začíná na podzim a končí až na jaře. Zatím se ale nemusíte úplně plašit, a pokud chcete mít ještě nějakou chvilku krásně zelený a rozkvetlý balkon, můžete ho mít. Které květiny nebo bylinky přežijí i chladnější počasí?

Nepřehlédněte

Sprchování nebo koupání jsou každodenní činnosti. Většinou se k nim schyluje po ránu, ale jindy také večer po náročném dni v zápřahu. Mnoho lidí však k této fázi hygieny přistupuje ekonomicky a spíše se nekoupou, než koupou. Čím víc se budu sprchovat či koupat, tím větší poplatky se na dům budou vztahovat, říkají si. Jelikož ale mluvíme o nezbytnosti, prozraďme si, co je z tohoto pohledu lepší čili ekonomičtější.  

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek