Domů » Krása a móda » 3 módní kousky, které si sbalit na výlet
Krása a móda Reklama

3 módní kousky, které si sbalit na výlet

vyletni krosna
Výletní krosna
Léto je v plném proudu a snad každého z nás čeká aspoň jeden výlet. Buď do přírody, někam za hranice nebo jen k babičce na chalupu. Tak či tak, existují tři módní kousky, bez kterých se nikdo neobejde. Tyto věci se hodí pro každou situaci - spaní pod širákem, letní přeháňka v rozpáleném velkoměstě nebo zkrátka jen stylový doplněk na rande s cizinem. Pojď si přečíst následující řádky a objevit, o jaké kousky se jedná.

Bez mikiny ani ránu

Mikina je bez debat základ šatníku a podle nás i základ každého výletu. Hodí se pro chladnější rána i večery, v batohu nezabírá příliš místa, dá se kombinovat na 1000 způsobů, může sloužit jako ochrana před deštěm a občas se dá skvěle využít i místo polštáře. Je to tedy všestranná parťačka, která by ti při cestování neměla chybět. Teď jen na řadu přichází otázka – vybrat mikinu s kapucí nebo bez kapuce?

pánská bíla mikina Nike
pánská bíla mikina Nike

Větrovka jako povinná výbava každého výletu

Větrovka, šusťákovka nebo windrunner – ať už ji říkáš jakkoliv, neexistuje lepší bunda na výlet. Nebuti v ní horko ani zima a zároveň ti poskytne ochranu před náhlým deštěm, který tvoje předpověď v mobilu rozhodně neukazovala. Oceníš ji nejen na výletech do lesa či do hor, ale také na fesťácích nebo místo deku pro piknik v městském parku. S tím, že ji při cestování zašpiníš, se počítá. Přečti si v článku i to, jak správně prát bundu.

červená pánská větrovka FJÄLLRÄVEN
červená pánská větrovka FJÄLLRÄVEN

Sluneční brýle jsou lifesaver

Na planetě není jediný člověk, který by nevlastnil sluneční brýle. Nejen, že náš zrak chrání před slunečními uv paprsky, ale také umí vytáhnout náš outfit o několik levelů nahoru nebo v některých situacích doslova zachránit život. Například v ty momenty, kdy po náročné noci nechceš raději existovat a i malý zdroj světla způsobuje bolehlav nebo pro holky můžou sloužit jako čelenka do vlasů, když po ruce zrovna nemají suchý šampón. Na trhu najdeš nepřeberné množství a stylů, takže se nemusíš bát, že by se pro tebe jedny vhodné sunnies nenašly. Vybírej, přebírej a objev ty své – třeba na výlet!

dámské sluneční brýle RETROSUPERFUTURE
dámské sluneční brýle RETROSUPERFUTURE
štítky