Středa , 17. 08. 2022

Petra

3 módní kousky, které si sbalit na výlet

Léto je v plném proudu a snad každého z nás čeká aspoň jeden výlet. Buď do přírody, někam za hranice nebo jen k babičce na chalupu. Tak či tak, existují tři módní kousky, bez kterých se nikdo neobejde. Tyto věci se hodí pro každou situaci - spaní pod širákem, letní přeháňka v rozpáleném velkoměstě nebo zkrátka jen stylový doplněk na rande s cizinem. Pojď si přečíst následující řádky a objevit, o jaké kousky se jedná.
vyletni krosna
Výletní krosna

Bez mikiny ani ránu

Mikina je bez debat základ šatníku a podle nás i základ každého výletu. Hodí se pro chladnější rána i večery, v batohu nezabírá příliš místa, dá se kombinovat na 1000 způsobů, může sloužit jako ochrana před deštěm a občas se dá skvěle využít i místo polštáře. Je to tedy všestranná parťačka, která by ti při cestování neměla chybět. Teď jen na řadu přichází otázka – vybrat mikinu s kapucí nebo bez kapuce?

pánská bíla mikina Nike
pánská bíla mikina Nike

Větrovka jako povinná výbava každého výletu

Větrovka, šusťákovka nebo windrunner – ať už ji říkáš jakkoliv, neexistuje lepší bunda na výlet. Nebuti v ní horko ani zima a zároveň ti poskytne ochranu před náhlým deštěm, který tvoje předpověď v mobilu rozhodně neukazovala. Oceníš ji nejen na výletech do lesa či do hor, ale také na fesťácích nebo místo deku pro piknik v městském parku. S tím, že ji při cestování zašpiníš, se počítá. Přečti si v článku i to, jak správně prát bundu.

červená pánská větrovka FJÄLLRÄVEN
červená pánská větrovka FJÄLLRÄVEN

Sluneční brýle jsou lifesaver

Na planetě není jediný člověk, který by nevlastnil sluneční brýle. Nejen, že náš zrak chrání před slunečními uv paprsky, ale také umí vytáhnout náš outfit o několik levelů nahoru nebo v některých situacích doslova zachránit život. Například v ty momenty, kdy po náročné noci nechceš raději existovat a i malý zdroj světla způsobuje bolehlav nebo pro holky můžou sloužit jako čelenka do vlasů, když po ruce zrovna nemají suchý šampón. Na trhu najdeš nepřeberné množství a stylů, takže se nemusíš bát, že by se pro tebe jedny vhodné sunnies nenašly. Vybírej, přebírej a objev ty své – třeba na výlet!

dámské sluneční brýle RETROSUPERFUTURE
dámské sluneční brýle RETROSUPERFUTURE
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pulty obchodů během zimních měsíců plní exotické ovoce nejrůznějších druhů. Vánoční svátky klepou na dveře a touha po plné štědrovečerní tabuli, ze které je neustále co ujídat, se o to víc násobí. Ta touha bude ostatně silnější než peněženka, která brzy na to zapláče. V případě ovoce se však nezdráhejte, protože řada z rozličných exotických druhů je zdraví velmi prospěšná a co důležitějšího si přát o Vánocích než zdraví.
Nosíme je snad všichni, ale jenom málokdo z nás si uvědomuje, že mohou být skutečně nebezpečná a trvale poškodit naše zdraví. Jen skutečně kvalitní sluchátka toto riziko snižují na minimum, ale co všechno způsobují ta obyčejná?
Vibrátory, nevibrační penisy, afrodiziaka, lubrikační gely, masážní oleje. Mnoho žen si stále myslí, že nic takového nepotřebuje, pokud žije v dobrém partnerském vztahu. Ale položme si otázku, zda po každodenním spěchu a stresu máme často chuť na sex. Možná jsou to právě tyto erotické pomůcky, které mohou zlepšit kvalitu společně prožitých intimních okamžiků.

Nepřehlédněte

Ve světě stále více posedlém zdravím vzkvétá trh s fitness technologiemi. Ať už jste v tělocvičně nebo si v sobotu ráno jen tak běžně zaběhnete po místním parku, každý chce mít na ruce fitness tracker, který zaznamenává jeho data. Nebuďte však na omylu, fitness trackery nejsou vymyšleny jen pro běžce a vášnivé návštěvníky tělocvičny.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek