Pondělí , 29. 05. 2023

Maxim

3 módní kousky, které si sbalit na výlet

Léto je v plném proudu a snad každého z nás čeká aspoň jeden výlet. Buď do přírody, někam za hranice nebo jen k babičce na chalupu. Tak či tak, existují tři módní kousky, bez kterých se nikdo neobejde. Tyto věci se hodí pro každou situaci - spaní pod širákem, letní přeháňka v rozpáleném velkoměstě nebo zkrátka jen stylový doplněk na rande s cizinem. Pojď si přečíst následující řádky a objevit, o jaké kousky se jedná.
vyletni krosna
Výletní krosna

Bez mikiny ani ránu

Mikina je bez debat základ šatníku a podle nás i základ každého výletu. Hodí se pro chladnější rána i večery, v batohu nezabírá příliš místa, dá se kombinovat na 1000 způsobů, může sloužit jako ochrana před deštěm a občas se dá skvěle využít i místo polštáře. Je to tedy všestranná parťačka, která by ti při cestování neměla chybět. Teď jen na řadu přichází otázka – vybrat mikinu s kapucí nebo bez kapuce?

pánská bíla mikina Nike
pánská bíla mikina Nike

Větrovka jako povinná výbava každého výletu

Větrovka, šusťákovka nebo windrunner – ať už ji říkáš jakkoliv, neexistuje lepší bunda na výlet. Nebuti v ní horko ani zima a zároveň ti poskytne ochranu před náhlým deštěm, který tvoje předpověď v mobilu rozhodně neukazovala. Oceníš ji nejen na výletech do lesa či do hor, ale také na fesťácích nebo místo deku pro piknik v městském parku. S tím, že ji při cestování zašpiníš, se počítá. Přečti si v článku i to, jak správně prát bundu.

červená pánská větrovka FJÄLLRÄVEN
červená pánská větrovka FJÄLLRÄVEN

Sluneční brýle jsou lifesaver

Na planetě není jediný člověk, který by nevlastnil sluneční brýle. Nejen, že náš zrak chrání před slunečními uv paprsky, ale také umí vytáhnout náš outfit o několik levelů nahoru nebo v některých situacích doslova zachránit život. Například v ty momenty, kdy po náročné noci nechceš raději existovat a i malý zdroj světla způsobuje bolehlav nebo pro holky můžou sloužit jako čelenka do vlasů, když po ruce zrovna nemají suchý šampón. Na trhu najdeš nepřeberné množství a stylů, takže se nemusíš bát, že by se pro tebe jedny vhodné sunnies nenašly. Vybírej, přebírej a objev ty své – třeba na výlet!

dámské sluneční brýle RETROSUPERFUTURE
dámské sluneční brýle RETROSUPERFUTURE
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pokud patříte mezi ty, kteří se pokoušejí hubnout, ale pokusy jsou zatím marné, tak pokračujte ve čtení. Dnes se dozvíte, v čem je kámen úrazu, že se vaše hubnutí nedaří. Dozvíte se něco, o čem jste nikdy předtím možná ani neslyšeli. Zároveň pochopíte, jak to můžete napravit. A jestliže tyto informace převedete do praxe, tak věřím, že se úspěch dostaví!
Když se s námi léto loučí v Česku, neznamená to, že jinde na světě sluneční paprsky i nadále nepřevládají. Například takové Maledivy jsou atraktivní i v zimních chladných měsících, o tom není pochyb ani sporu. Pokud přemýšlíte nad tím, že svůj čas strávíte za hranicemi, prozraďme si, co dovolená na Maledivách nabízí a další informace, které se každému turistovi mohou hodit.
Liběna Rochová, přední česká módní návrhářka, zakladatelka Studia LR, ale také vedoucí Ateliéru designu oděvu a obuvi na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Svoji tvorbu představila celému světu. V Paříži, Lyonu, Vídni, Düsseldorfu, New Yorku, Los Angeles, Bombaji, Dillí a v mnoha dalších destinacích. Jak se k módní tvorbě dostala a jaké překážky musela překonat?
Připadáte si tlustí, ovšem váha neukazuje žádný kilogram navíc? Na vině může být nafouknuté bříško, což je problém, který se vyskytuje zcela běžně. Patří k nevítaným společníkům, jenž stojí za nízkým sebevědomím. Pojďme si proto prozradit, jak se problému zbavit. 
Krásně a hladce oholené nohy bez jediného pořezání - to se zdá být nesplnitelným snem pro řadu žen. Je to ale opravdu tak náročné, jak se to jeví? Nebo je to jenom o několika tricích či dodržování zásad, které vedou k dokonalému oholení? Pojďme si prozradit, jak si dokonale oholit nohy. Vždyť hladká pokožka vede k vyšším sebevědomí.
Pokud si neprojdete speciálními genetickými testy, pravděpodobně ji nikdy neodhalíte. Přitom patří mezi nejnebezpečnější choroby na světě. Způsobuje trombózu a v těch nejkrajnějších případech také plicní embolii.
Milán – mekka módy, kam se dostanete prakticky za pár korun. Dopravu můžete zvolit leteckou, ale ve hře je i jízda osobním autem (vždyť leží sotva 800 kilometrů daleko). Ať už se však do italského města dostanete jakýmkoli způsobem, nezapomeňte zde navštívit řadu nádherných míst. Tahle jsou ta nejdůležitější, abyste skutečně mohli říct, že jste viděli Milán po všech jeho stránkách.
Celý den v jednom kole. Práce, děti, rodiče, domácnost. Nedej bože, když do toho zazvoní telefon a tam se ozve plačící kamarádka, že jí opět ten její nadával. Najednou vám začne docházet, že je toho na vás prostě moc. Kde se stala chyba? Příliš jste začali obětovat své vlastní životní štěstí a darovali jste ho na stříbrném podnose jiným lidem. Pomalu tento program změníme. Konec sebeobětování!

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek