Úterý , 04. 10. 2022

František

Antonie (28): V mém srdci sídlí kriminálník, který mě okradl

Nikdy jsem nevěřila, že se to stane zrovna mně. Okouzlil mě muž hned na první schůzce. Jeho charisma působilo jako magnet. Nakonec jsem se dozvěděla, že má za sebou bohatou kriminální minulost. Dnes jsem ráda, že jsem se dokázala odstěhovat. Finančně začínám od nuly.
kriminálník
Srdce si zkrátka nevybírá. (zdroj foto: www.123rf.com)

11. 12. 2020

Ty jeho oči byly prostě neodolatelné

Možná i vy znáte příběh nejkrásnějšího vězně planety, který dokázal pobláznit i bohatou dědičku slavného impéria. Chloe Green, dědička Top Shopu, se totiž zamilovala do muže, který byl kriminálník. Má s ním dokonce dítě. Proč tento slavný příběh znám? Protože jsem prožila něco podobného.

První schůzka s Evanem byla jako z jiného světa. Dokonale oblečený, dokonale upravený, nádherně voněl a jeho charisma z něj doslova sálalo! Naše první rande v centru Prahy bylo jako z pohádky. Podlehla jsem jeho kouzlu.

Se ženami to dokonale uměl

Bylo mi jasné, že nejsem první kočka, co mu zobe přímo z ruky. Ale i přes toto vědomí jsem si nedokázala pomoct a toužila jsem jej vidět stále častěji. Byl naprosto dokonalý – pozorný, všímavý, ohleduplný, a zároveň dostatečně mužský. Všiml si i drobných změn v mém účesu. Dokázal mi pochválit oblečení i úsměv.

No, mohla bych takto pokračovat snad do nekonečna. Absolutně mě okouzlil, takže netrvalo dlouho a sestěhovali jsme se. Neměla jsem nijak zvlášť v plánu se zabývat minulostí, a tak jsme spíše hovořili o tom, co nás čeká. Chtěli jsme si časem pořídit větší byt. A on stále mluvil o tom, že by si se mnou přál mít dítě.

Dala jsem mu své přístupové kódy k účtu

Pak nastala největší chyba v mém životě. Při nějaké platbě, kterou se chystala provést, mi sdělil, že mu ještě nepřišla výplata, zda bych mu mohla dát své přístupové kódy ke svému účtu. To jsme spolu již půl roku randili a měsíc bydleli, tak mě nenapadlo, že by se mohlo cokoliv stát.

A začala celá tahanice. Najednou jsem zjistila, že se mi, kousek po kousku, peníze rozkutálely. Partner (a i kriminálník) mi to vysvětlil tak, že se rozhodl nakoupit stavební materiál, abychom mohli postavit své vlastní bydlení.

K TÉMATU  Zneužil mě! Dva životní příběhy našich čtenářek. Jaký měly osud a jak se s ním vypořádaly?

Málem mi vylezly oči z důlků, když jsem zjistila jeho minulost!

Bohužel mi ale Evan stále nebyl schopen říct, kam stavební materiál uskladnil. Trochu jsem se začala obávat, co vlastně dělám. Najednou mi vyvstaly na očích všechny ty varovné signály od známých. Ti mě přesvědčovali, abych s ním nebyla. Že nikdo nemůže být takto dokonalý – a že to prostě zavání.

Nakonec jsem se pomocí jedné agentury dozvěděla naprosto šokující věci. Přišel mi domů dopis s popisem mého partnera. Celou dobu mi lhal! Ve skutečnosti se jmenoval Radim a měl za sebou dokonce kriminální minulost! Byl o kriminálník! Figuruje v evidenci dlužníků, a podle agentury často mění jméno a nechává se živit dámami. Málem mi vylezly oči z důlků!

Byla jsem obezřetná

Když mě přešla první vlna zlosti a došlo mi, že si za to můžu sama, spěchala jsem do banky si zablokovat účet a změnit si všechny přístupové kódy. Tam mi ale sdělili, že už na účtu téměř nic nezbývá. A přitom jsem tam měla našetřeno několik stovek tisíc, abych si mohla pořídit vlastní byt.

Už bylo pozdě cokoliv řešit. Musela jsem být obezřetná a chovat se klidně. Kdo ví, čeho by ještě byl Radim schopný. Vždyť je to kriminálník, proboha! Sice seděl za finanční podvody, ale riskovat nic nehodlám. Zavolala jsem policii a postupovala podle jejich rad.

Rozhodla jsem se, že ihned ukončím nájem a našla jsem si nový byt v úplně jiné lokalitě. Radim se mi už nikdy neozval, což beru jako dobré znamení. Nemá chuť se mi mstít. Samozřejmě své peníze už nikdy neuvidím, dala jsem mu přístupové kódy dobrovolně.

Začínám od nuly a věřte mi, že ohledně chlapů už si dávám pozor. Dokonalost prostě neexistuje. Celou dobu to byla manipulace. Přeju si raději muže, který bude mít nějakou tu chybu než zažít tuhle drsnou lekci.

K TÉMATU  Rozvody na denním pořádku. Co stojí za nimi dnes stojí?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Antonie (36): Nevěra je mé druhé jméno. Chodím za svým sousedem!

Radka (21): Byla jsem zdrogovaná. Ráno jsem se probudila nahá. Nic si nepamatuji

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Výběr plavek je pro spoustu žen téměř frustrující záležitostí. Pokud nejste šťastnou majitelkou dokonalé postavy, nejspíš už jste to zažila také. V obchodech si zkoušíte jeden model za druhým, ale každý z nich nějakým způsobem zvýrazní přesně tu část těla, kterou byste raději schovala.
Není snad člověk, který by je neznal. Zvláště v poslední době o nich média psala téměř neustále. Tato nepřehlédnutelná dvojice si získala srdce mnohých, ale řadu svých fanoušků také ztratila, a to právě kvůli stěží pochopitelným krokům, které provedla. Harry a Meghan jsou pár, který bude přitahovat pozornost médií neustále. Jaké byli jejich největší výstřelky? Pojďme si je připomenout!
Kuchyňský bar je někdy chápán jako náhrada za jídelní stůl v malých bytech. Pravda ale je, že klasické sezení u jídla nic nenahradí. Takže naopak, pokud máte prostor a můžete si kromě stolu dovolit i bar, potěšíte jím každou návštěvu. Navíc je bar dobrý pro optické oddělení kuchyně od obývacího prostoru. Další variantou je potom samostatný bar ve sklepě nebo spodním patře domu, kde můžete vytvořit malou klubovnu.
Módní trendy se mění jako na běžícím pásu, což statně potvrzují i všichni módní stylisté. Ti v současné době radí jedno – nebojte se kožených modelů, ty s námi ještě nějaký ten pátek zůstanou. A ostatně mají pravdu - kůže opravdu dominuje letošnímu podzimu a bylo by mylné se domnívat, že zanedlouho odejde z módy. Zatím to vypadá, že s námi zůstane až do podzimu nadcházejícího. 
S jarem je mimo stoupajících teplot neodmyslitelně spojena obměna šatníku za vzdušnější a pestřejší oblečení. Prostor dostávají kousky s vypasovanějšími střihy podtrhujícími ženskost a jemnost. Konec konců, kterou z žen by nepotěšila mužská pozornost, kterou vyvolá právě dobře padnoucí sukně různého střihu a délky? Víte, jaký střih se k vaší postavě hodí nejvíce?
Lékaři vám často promlouvají do duše, abyste se lépe starali o srdce a mozek. Na jeden orgán ale často zapomínají. Přitom jde o ten největší v těle, který je zároveň nejdůležitější pro naši obranyschopnost. Sídlí v něm až 80 % buněk imunitního systému. Jedná se o střeva a je důležité je mít v dobré kondici. Jedině tak budete připraveni na případný střet s koronavirem.
Žádná domácnost není útulná, pakliže v ní chybí pokojové rostliny. Zatímco starší generace nedají dopustit na barevně kvetoucí rostliny, jako je africká fialka nebo například ibišek, mladí dávají přednost stálezeleným rostlinám, k nimž patří i zamiokulkas. A právě o této pokojové rostlině bude nyní řeč.
Máte pocit, že vaše aviváž není tak zázračná jako v televizní reklamě? I když nerozjasní barvy vašeho prádla tak, jak by podle televize měla, nelamte nad ní hůl. Své využití najde i v mnoha dalších oblastech, na které její výrobce tak úplně nemyslel. Kde všude vám aviváž přijde vhod? To se dozvíte v našem dnešním článku.

Nepřehlédněte

Svatební den bývá pro mnoho lidí tím nejkrásnějším. Když žena dostane zásnubní prstýnek, začne se jí v hlavě točit milion věcí, které by na svatbě chtěla mít. Důležité je, se z toho nezbláznit. Pokud si můžete dovolit zaplatit společnost, která se organizací svateb zabývá, ušetříte si určitě mnoho starostí a nervů, ale z finanční stránky to asi nebude žádný med. Pokud děláte svatbu na vlastní pěst, nejlepší bude, pokud si všechny důležité věci budete sepisovat do deníčku. A to nejen množství hostů, velikost dortu, místo konání svatby, ale také samotný rozpočet, který se za svatbu chystáte utratit.
Někdo se pyšní hustou a dlouhou hřívou, někdo se zase trápí se svými řídkými vlasy, které sotva dorostou po ramena. Naštěstí existuje možnost prodloužení vlasů, díky níž si řada z nás splní svůj sen – mít krásné a dlouhé vlasy. Jaké jsou metody prodloužení a na co si dát pozor?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek