Úterý , 07. 02. 2023

Veronika

Antonie (28): V mém srdci sídlí kriminálník, který mě okradl

Nikdy jsem nevěřila, že se to stane zrovna mně. Okouzlil mě muž hned na první schůzce. Jeho charisma působilo jako magnet. Nakonec jsem se dozvěděla, že má za sebou bohatou kriminální minulost. Dnes jsem ráda, že jsem se dokázala odstěhovat. Finančně začínám od nuly.
kriminálník
Srdce si zkrátka nevybírá. (zdroj foto: www.123rf.com)

11. 12. 2020

Ty jeho oči byly prostě neodolatelné

Možná i vy znáte příběh nejkrásnějšího vězně planety, který dokázal pobláznit i bohatou dědičku slavného impéria. Chloe Green, dědička Top Shopu, se totiž zamilovala do muže, který byl kriminálník. Má s ním dokonce dítě. Proč tento slavný příběh znám? Protože jsem prožila něco podobného.

První schůzka s Evanem byla jako z jiného světa. Dokonale oblečený, dokonale upravený, nádherně voněl a jeho charisma z něj doslova sálalo! Naše první rande v centru Prahy bylo jako z pohádky. Podlehla jsem jeho kouzlu.

Se ženami to dokonale uměl

Bylo mi jasné, že nejsem první kočka, co mu zobe přímo z ruky. Ale i přes toto vědomí jsem si nedokázala pomoct a toužila jsem jej vidět stále častěji. Byl naprosto dokonalý – pozorný, všímavý, ohleduplný, a zároveň dostatečně mužský. Všiml si i drobných změn v mém účesu. Dokázal mi pochválit oblečení i úsměv.

No, mohla bych takto pokračovat snad do nekonečna. Absolutně mě okouzlil, takže netrvalo dlouho a sestěhovali jsme se. Neměla jsem nijak zvlášť v plánu se zabývat minulostí, a tak jsme spíše hovořili o tom, co nás čeká. Chtěli jsme si časem pořídit větší byt. A on stále mluvil o tom, že by si se mnou přál mít dítě.

Dala jsem mu své přístupové kódy k účtu

Pak nastala největší chyba v mém životě. Při nějaké platbě, kterou se chystala provést, mi sdělil, že mu ještě nepřišla výplata, zda bych mu mohla dát své přístupové kódy ke svému účtu. To jsme spolu již půl roku randili a měsíc bydleli, tak mě nenapadlo, že by se mohlo cokoliv stát.

A začala celá tahanice. Najednou jsem zjistila, že se mi, kousek po kousku, peníze rozkutálely. Partner (a i kriminálník) mi to vysvětlil tak, že se rozhodl nakoupit stavební materiál, abychom mohli postavit své vlastní bydlení.

K TÉMATU  Petra (29): O svém těhotenství jsem se dozvěděla až v pátém měsíci! A celou tu dobu jsem brala drogy

Málem mi vylezly oči z důlků, když jsem zjistila jeho minulost!

Bohužel mi ale Evan stále nebyl schopen říct, kam stavební materiál uskladnil. Trochu jsem se začala obávat, co vlastně dělám. Najednou mi vyvstaly na očích všechny ty varovné signály od známých. Ti mě přesvědčovali, abych s ním nebyla. Že nikdo nemůže být takto dokonalý – a že to prostě zavání.

Nakonec jsem se pomocí jedné agentury dozvěděla naprosto šokující věci. Přišel mi domů dopis s popisem mého partnera. Celou dobu mi lhal! Ve skutečnosti se jmenoval Radim a měl za sebou dokonce kriminální minulost! Byl o kriminálník! Figuruje v evidenci dlužníků, a podle agentury často mění jméno a nechává se živit dámami. Málem mi vylezly oči z důlků!

Byla jsem obezřetná

Když mě přešla první vlna zlosti a došlo mi, že si za to můžu sama, spěchala jsem do banky si zablokovat účet a změnit si všechny přístupové kódy. Tam mi ale sdělili, že už na účtu téměř nic nezbývá. A přitom jsem tam měla našetřeno několik stovek tisíc, abych si mohla pořídit vlastní byt.

Už bylo pozdě cokoliv řešit. Musela jsem být obezřetná a chovat se klidně. Kdo ví, čeho by ještě byl Radim schopný. Vždyť je to kriminálník, proboha! Sice seděl za finanční podvody, ale riskovat nic nehodlám. Zavolala jsem policii a postupovala podle jejich rad.

Rozhodla jsem se, že ihned ukončím nájem a našla jsem si nový byt v úplně jiné lokalitě. Radim se mi už nikdy neozval, což beru jako dobré znamení. Nemá chuť se mi mstít. Samozřejmě své peníze už nikdy neuvidím, dala jsem mu přístupové kódy dobrovolně.

Začínám od nuly a věřte mi, že ohledně chlapů už si dávám pozor. Dokonalost prostě neexistuje. Celou dobu to byla manipulace. Přeju si raději muže, který bude mít nějakou tu chybu než zažít tuhle drsnou lekci.

K TÉMATU  Rozvodové řízení aneb 4 tipy, jak se v klidu rozvést

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Antonie (36): Nevěra je mé druhé jméno. Chodím za svým sousedem!

Radka (21): Byla jsem zdrogovaná. Ráno jsem se probudila nahá. Nic si nepamatuji

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Barvení velikonočních vajec je nejrozšířenější symbol Velikonoc u nás. Kraslice může být natvrdo uvařené i vyfouknuté prázdné vejce, které se zdobí různými technikami. Co takhle nějaké netradiční? Zapojte děti a zkuste vytvořit kraslice způsobem, který vás možná ani nenapadl. Barvení pomocí houbičky na nádobí, vytváření vzorů pomocí tavné pistole, namáčení do pěny na holení, barvení pomocí laku na nehty, bublinkové fólie nebo cibule. Všechny způsoby jsou přitom jednoduché. Vyberte si inspiraci pro vás!
Přemýšleli jste někdy nad tím, že začnete cvičit? Chtěli byste mít jakýkoli pohyb, ale nemůžete se k tomu prostě dokopat? Pokud ano, pak pokračujte ve čtení! Tento článek bude pro vás velkou motivací, proč s pohybem začít! Jak vám může změnit život doslova k nepoznání...
Ve velkých městech je denně potkáváte. Mají kasičky, často prodávají drobné předměty, klíčenky, plyšáky, odznaky. A žádají vás o příspěvek na invalidní vozík pro malou holčičku, nemocné pejsky, nevyléčitelné děti a mnoho dalšího. Jak si ověřit, že opravdu přispíváme tam, kde je to potřeba?
Přítomnost a pohlazení chlupatého přítele je více než povzbudivé. Tyto němé tváře dokážou povědět více, než by se zdálo. Tak jak pes pomáhá člověku, děje se samozřejmě i naopak. Zodpovědní pánové psů se o svá zvířata pečlivě starají, a dokonce v některých případech i pomáhají rodit štěňátka.
Většina dívek nebo dam, které chtějí mít krásné gelové nety obvykle automaticky zamíří k odborníkovi. Jenže salony krásy jsou mnohde zavřeny, a tak si každá z nás hledá cestu, jak se starat o svůj zevnějšek co nejlépe. Gelové nehty však mohou být problém. Ne každý si je totiž ohledně gelových nehtů jistý v kramflecích. Jak si je doma udělat? Jak nanášet gelový lak doma vám poradíme krok za krokem.

Nepřehlédněte

Dnes jsem snědla svůj objednaný Caesar salát, i když vím, že měl chyby. Ale dávám si ho často. Tak jsem špatný druh použitého salátu a kus opečené slaniny neřešila. Vím, co jsem si objednala. Ovšem určitě se vám stává, že si dáte něco, co vůbec neodpovídá kvalitě, kterou jste očekávala. Co může být v restauraci předmětem reklamace?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek