Domů » Příběhy » Antonie (28): V mém srdci sídlí kriminálník, který mě okradl
Příběhy

Antonie (28): V mém srdci sídlí kriminálník, který mě okradl

kriminálník
Srdce si zkrátka nevybírá. (zdroj foto: www.123rf.com)
Nikdy jsem nevěřila, že se to stane zrovna mně. Okouzlil mě muž hned na první schůzce. Jeho charisma působilo jako magnet. Nakonec jsem se dozvěděla, že má za sebou bohatou kriminální minulost. Dnes jsem ráda, že jsem se dokázala odstěhovat. Finančně začínám od nuly.

Ty jeho oči byly prostě neodolatelné

Možná i vy znáte příběh nejkrásnějšího vězně planety, který dokázal pobláznit i bohatou dědičku slavného impéria. Chloe Green, dědička Top Shopu, se totiž zamilovala do muže, který byl kriminálník. Má s ním dokonce dítě. Proč tento slavný příběh znám? Protože jsem prožila něco podobného.

První schůzka s Evanem byla jako z jiného světa. Dokonale oblečený, dokonale upravený, nádherně voněl a jeho charisma z něj doslova sálalo! Naše první rande v centru Prahy bylo jako z pohádky. Podlehla jsem jeho kouzlu.

Se ženami to dokonale uměl

Bylo mi jasné, že nejsem první kočka, co mu zobe přímo z ruky. Ale i přes toto vědomí jsem si nedokázala pomoct a toužila jsem jej vidět stále častěji. Byl naprosto dokonalý – pozorný, všímavý, ohleduplný, a zároveň dostatečně mužský. Všiml si i drobných změn v mém účesu. Dokázal mi pochválit oblečení i úsměv.

No, mohla bych takto pokračovat snad do nekonečna. Absolutně mě okouzlil, takže netrvalo dlouho a sestěhovali jsme se. Neměla jsem nijak zvlášť v plánu se zabývat minulostí, a tak jsme spíše hovořili o tom, co nás čeká. Chtěli jsme si časem pořídit větší byt. A on stále mluvil o tom, že by si se mnou přál mít dítě.

Dala jsem mu své přístupové kódy k účtu

Pak nastala největší chyba v mém životě. Při nějaké platbě, kterou se chystala provést, mi sdělil, že mu ještě nepřišla výplata, zda bych mu mohla dát své přístupové kódy ke svému účtu. To jsme spolu již půl roku randili a měsíc bydleli, tak mě nenapadlo, že by se mohlo cokoliv stát.

A začala celá tahanice. Najednou jsem zjistila, že se mi, kousek po kousku, peníze rozkutálely. Partner (a i kriminálník) mi to vysvětlil tak, že se rozhodl nakoupit stavební materiál, abychom mohli postavit své vlastní bydlení.

Málem mi vylezly oči z důlků, když jsem zjistila jeho minulost!

Bohužel mi ale Evan stále nebyl schopen říct, kam stavební materiál uskladnil. Trochu jsem se začala obávat, co vlastně dělám. Najednou mi vyvstaly na očích všechny ty varovné signály od známých. Ti mě přesvědčovali, abych s ním nebyla. Že nikdo nemůže být takto dokonalý – a že to prostě zavání.

Nakonec jsem se pomocí jedné agentury dozvěděla naprosto šokující věci. Přišel mi domů dopis s popisem mého partnera. Celou dobu mi lhal! Ve skutečnosti se jmenoval Radim a měl za sebou dokonce kriminální minulost! Byl o kriminálník! Figuruje v evidenci dlužníků, a podle agentury často mění jméno a nechává se živit dámami. Málem mi vylezly oči z důlků!

Byla jsem obezřetná

Když mě přešla první vlna zlosti a došlo mi, že si za to můžu sama, spěchala jsem do banky si zablokovat účet a změnit si všechny přístupové kódy. Tam mi ale sdělili, že už na účtu téměř nic nezbývá. A přitom jsem tam měla našetřeno několik stovek tisíc, abych si mohla pořídit vlastní byt.

Už bylo pozdě cokoliv řešit. Musela jsem být obezřetná a chovat se klidně. Kdo ví, čeho by ještě byl Radim schopný. Vždyť je to kriminálník, proboha! Sice seděl za finanční podvody, ale riskovat nic nehodlám. Zavolala jsem policii a postupovala podle jejich rad.

Rozhodla jsem se, že ihned ukončím nájem a našla jsem si nový byt v úplně jiné lokalitě. Radim se mi už nikdy neozval, což beru jako dobré znamení. Nemá chuť se mi mstít. Samozřejmě své peníze už nikdy neuvidím, dala jsem mu přístupové kódy dobrovolně.

Začínám od nuly a věřte mi, že ohledně chlapů už si dávám pozor. Dokonalost prostě neexistuje. Celou dobu to byla manipulace. Přeju si raději muže, který bude mít nějakou tu chybu než zažít tuhle drsnou lekci.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Antonie (36): Nevěra je mé druhé jméno. Chodím za svým sousedem!

Radka (21): Byla jsem zdrogovaná. Ráno jsem se probudila nahá. Nic si nepamatuji