Čtvrtek , 19. 05. 2022

Nataša

Horoskop krásy a duševního zdraví na pondělí 24. 9. 2018. Dnes za vás budou mluvit emoce!

S radikálním poklesem teplot je potřeba pohlídat si imunitní systém. Co na dnešní den radí horoskop astroložky Naďy Šmídové?
horoskop
zdroj: 123RF.com

24. 09. 2018

Nevěřte každému!

Věřte jenom lidem, které dobře znáte! Pondělí bude pod taktovkou Měsíce v Rybách, vy budete na vše reagovat emočně, a hlavně budete neuvěřitelně důvěřivé, takže byste se mohly snadno stát pomyslnou loutkou, kterou povedou ruce podvodníka!

Sauna dnes prospěje

Protože Luna bude dorůstat a mohly by vám otékat nohy, během sezení si s nimi podupávejte a ve volném čase zamiřte do sauny. Prokrví vám každý sval těla a pokožku, rozpohybuje se lymfatický systém a tělo vyplaví snadno nahromaděné toxiny. Zarůstají-li vám nehty, ostříhejte si je, porostou správně.

Večer si dopřejte výdech

Večer nastane klidná, přímo duchovní atmosféra, jako stvořená pro meditování. Tak si pusťte potichu například zvuky moře, zapalte si svíčku a meditujte. Poté si vše, co uvidíte vnitřním zrakem zapište, protože fáze Měsíce vám umožní nakouknout do budoucnosti!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Taky už vám tohle období přijde zdlouhavé? Cítíte se stále více unavení a bez elánu. Počítáte dny za dnem a doufáte, že se svět vrátí už brzy zpět do starých kolejí. Jenže to stále nepřichází... Co tedy dělat v této době, abyste se cítili lépe? Abyste neprožívali stres, strach, úzkosti, únavu a taky nudu? V dnešním článku vám to prozradím, tak pokračujte ve čtení, abyste si i vy mohli karanténu více užívat!
Patříte mezi ty, kteří ráno bojují s nedostatkem energie? Zvoní budík, vy máte vstát, ale vám se tak nechce! Nejradši byste spali ještě další 3 hodiny... Pak nakonec vstanete, ale bez elánu, bez energie a jediné, na co se těšíte, je ranní káva. A doufáte, že právě ona vás spasí. Jenže pak uběhne pár hodin a vy potřebujete další kávu... Jak s tímto skoncovat? Jak se cítit vždy plní energie a to třeba i bez kávy? Pokračujte ve čtení článku a odpověď najdete!

Nepřehlédněte

Zná to nejspíš každá z vás. Někdy během svého života jste si určitě ve vztahu prošla fází žárlivosti. Pokud byla oprávněná, a váš partner vám byl opravdu nevěrný, chápeme, že jste ostražitá. Pokud ale byla nemístná, a vy se nacházíte ve zdravém a spokojeném vztahu založeném na důvěře, není se čeho obávat. Jestliže jste si totiž partnerovou oddaností jistá a víte, že má oči jen pro vás, žárlivost vás akorát zbytečně vyčerpává. Proto pro vás máme několik tipů, jak se žárlivostí zatočit.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek