Domů » Horoskopy » Horoskop krásy a duševního zdraví na pondělí 24. 9. 2018. Dnes za vás budou mluvit emoce!
horoskop
zdroj: 123RF.com
Horoskopy

Horoskop krásy a duševního zdraví na pondělí 24. 9. 2018. Dnes za vás budou mluvit emoce!

S radikálním poklesem teplot je potřeba pohlídat si imunitní systém. Co na dnešní den radí horoskop astroložky Naďy Šmídové?

Nevěřte každému!

Věřte jenom lidem, které dobře znáte! Pondělí bude pod taktovkou Měsíce v Rybách, vy budete na vše reagovat emočně, a hlavně budete neuvěřitelně důvěřivé, takže byste se mohly snadno stát pomyslnou loutkou, kterou povedou ruce podvodníka!

Sauna dnes prospěje

Protože Luna bude dorůstat a mohly by vám otékat nohy, během sezení si s nimi podupávejte a ve volném čase zamiřte do sauny. Prokrví vám každý sval těla a pokožku, rozpohybuje se lymfatický systém a tělo vyplaví snadno nahromaděné toxiny. Zarůstají-li vám nehty, ostříhejte si je, porostou správně.

Večer si dopřejte výdech

Večer nastane klidná, přímo duchovní atmosféra, jako stvořená pro meditování. Tak si pusťte potichu například zvuky moře, zapalte si svíčku a meditujte. Poté si vše, co uvidíte vnitřním zrakem zapište, protože fáze Měsíce vám umožní nakouknout do budoucnosti!

data-matched-content-rows-num="3,3" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked">

Pin It on Pinterest