Čtvrtek , 29. 09. 2022

Michal

Horoskop krásy a duševního zdraví na pondělí 24. 9. 2018. Dnes za vás budou mluvit emoce!

S radikálním poklesem teplot je potřeba pohlídat si imunitní systém. Co na dnešní den radí horoskop astroložky Naďy Šmídové?
horoskop
zdroj: 123RF.com

24. 09. 2018

Nevěřte každému!

Věřte jenom lidem, které dobře znáte! Pondělí bude pod taktovkou Měsíce v Rybách, vy budete na vše reagovat emočně, a hlavně budete neuvěřitelně důvěřivé, takže byste se mohly snadno stát pomyslnou loutkou, kterou povedou ruce podvodníka!

Sauna dnes prospěje

Protože Luna bude dorůstat a mohly by vám otékat nohy, během sezení si s nimi podupávejte a ve volném čase zamiřte do sauny. Prokrví vám každý sval těla a pokožku, rozpohybuje se lymfatický systém a tělo vyplaví snadno nahromaděné toxiny. Zarůstají-li vám nehty, ostříhejte si je, porostou správně.

Večer si dopřejte výdech

Večer nastane klidná, přímo duchovní atmosféra, jako stvořená pro meditování. Tak si pusťte potichu například zvuky moře, zapalte si svíčku a meditujte. Poté si vše, co uvidíte vnitřním zrakem zapište, protože fáze Měsíce vám umožní nakouknout do budoucnosti!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Vlastnoručně vyrobené vánoční dekorace mají hned několik pozitiv. Budou jedinečné a originální, přizpůsobíte je dokonale svým představám a navíc ušetříte. K tomu všemu budete mít z jejich tvorby skvělý pocit, obzvlášť v případě, že vám je pochválí nějaká návštěva. Inspirujte se nějakým nápadem!
Fenomén českých televizních seriálů z období totality přetrval do dnešních dnů, a důvodů pro to je více. Ti starší se dívají často z nostalgie, mladší diváci sledují dobu, kterou nezažili, a srovnávají s dneškem. Ovšem dobrým důvodem, proč se vysílají a jsou v oblibě, je také nesporná kvalita mnoha tehdy natočených děl.
Málokterá z nás má cvičení v oblibě – chceme se mu vyhnout co se dá a doufáme, že to bez něj zvládneme. Existují ale cviky, které nejsou tolik náročné, a zároveň dokáží změnit život k lepšímu. Ať už v oblasti zdraví nebo sexu. V obojím případě se budete cítit mnohem lépe poté, co budete pravidelně cvičit Kegelovy cviky.
Zimní dny přímo vybízejí naši fantazii, aby si tak trochu popustila uzdu a koukla se po nádherných a charismatických mužích, kteří se okolo nás vyskytují. Teď se podíváme na ty, kteří jsou nejen slavní, ale také naprosto nedostupní. Dali totiž přednost jiným mužům! Gayové, a přitom takoví krasavci! Fňuk!

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek