Pondělí , 04. 07. 2022

Prokop

Animované filmy v kinech. Na co vyrazit s dětmi nebo rodinou o víkendu do kina

Animované filmy mají právě teď v kinech žně. Sázkou na jistotu je bezesporu Toy Story 4: Příběh hraček, který sklízí samou chválu. Pro nejmenší jsou tu Angry Birds ve filmu 2, oživlý svět stavebnice přináší Playmobil ve filmu a čerstvým přírůstkem je zvířecí animák Psí kusy. Napovíme, na co s dětmi nebo celou rodinou vyrazit.
Animované filmy, které jsou aktuálně v kinech. Na co vzít děti do kina
zdroj: disney

20. 09. 2019

20. 09. 2019

Toy Story 4: Příběh hraček válcuje kina

Mezi nejznámější animované filmy patří osvědčená a léty prověřená klasika, která je zpět už se čtvrtým dobrodružstvím. První díl v roce 1995 v podstatě předefinoval žánr animovaného filmu a obě následná pokračování si získala další generace diváků. Teď jsou oblíbené hračky zpět. Kovboj Woody, Buzz Rakeťák a spol. se tentokrát vydávají na nebezpečnou výpravu za nalezením hračky, kterou si oblíbila holčička Bonnie. Tou hračkou je Vidlík, který se odlišuje hlavně tím, že si ho malí Bonne vyrobila sama. V podstatě je to plastová vidlička, která dostala oči a ruce a byla pasována na hračku. Vidlík se ale jako hračka necítí a způsobí tak Woodymu pěkné trable, když se rozhodne zmizet. Statečný Woody by ale pro Bonnie udělal cokoliv, a tak začíná záchranná mise. V záplavě jednoduchých animáků Toy Story 4: Příběh hraček jednoznačně vyčnívá a nabízí zábavu i pro rodiče a pamětníky všech předchozích snímků. Připravte se na dojemný příběh, který vás zahřeje u srdce.

zdroj: youtube

Angry Birds ve filmu 2 pro nejmenší

Naštvaní ptáci jsou zpět. Další pokračování dostal animovaný film pro děti, který byl postaven na kdysi populární hře pro mobilní zařízení. Hrdinové Angry Birds ve filmu 2 musí uzavřít nečekané spojenectví. Rudohněv neboli Ruďák, Žluťas, jeho sestra Stříbrnka, Bombas a Orel Vazoun se spojí s velevepřem Leopardem, jeho pomocnicí Courtney a vynálezcem Garrym proti společnému nepříteli. Dohromady se pokusí odvrátit hrozbu, která ohrožuje Ptačí i Prasečí ostrov. Všichni tak musí zapomenout na osobní sváry a spolupracovat. Pokud vám jména postav připadají šílená, pak si připomeňme, že je tento animák určený nejmladším ročníkům. Nečekejte tedy animák pro dospělé. Vtipů, kterým by se zasmáli dospělí diváci, je minimum. Vaše malé ratolesti si ale film stoprocentně užijí a připomínat si jej mohou i prostřednictvím úspěšného soundtracku, který je plný známých hitů.

K TÉMATUUčíme děti samostatnosti: Kdy je pravá chvíle odstěhovat dítě z ložnice?
zdroj: youtube

Playmobil ve filmu zkouší následovat příkladu LEGO

Nejdříve jsme dostali LEGO příběh, který ale s druhým dílem moc neuspěl, a teď je tu Playmobil ve filmu. Německý výrobce se tak rozhodl se zpožděním následovat slavnějšího konkurenta a vysílá do první linie všechno, co nabízí ve svém katalogu. Hlavní hrdinkou je dívka Marla, která vlivem tragédie přišla o dětskou fantazii a zapomněla snít. Tohle se ale brzy změní, když se ocitne v říši Playmobil, kam následovala svého mladšího bratra. Oba se stávají plastovými panáčky a ožívá před nimi svět stavebnice. Film je opět cílený na mladší publikum a je třeba počítat s tím, že děj byl při jeho výrobě až na druhém místě za předvedením všeho, co Playmobil vyrábí. Pokud máte výhrady k LEGO příběhu, nepotěší vás ani tento animák. Oproti LEGO příběhu je to takový slabší nášup. Na druhou stranu, pro malé milovníky stavebnice je Playmobil ve filmu to pravé.

zdroj: youtube

Psí kusy je čerstvá novinka v kinech

Animovaný film Psí kusy vstoupil do kin 19. září a je tak nejčerstvějším přírůstkem do rodiny animáků. Přináší příběh malého psíka Lumpíka, který patřil pohádkově bohaté majitelce. Byl zvyklý žít v obřím paláci a přepychu, ale všechno náhle skončí, když jeho panička skoná. Lumpík se tak ocitá na ulici, a to je pro něho naprosto nová zkušenost, na kterou nebyl připravený. Všechno je pro něho cizí a psí hrdina postupně zjišťuje, že svět za dveřmi je plný nástrah. Potkává mladou dívku, která se ho ujímá a brzy mezi nimi vznikne přátelství. Problémy ale brzy doběhnou oba dva, a aby se Lumpík postavil k výzvě čelem, musí dostat pořádnou školu od zkušených psů… a veverek, které jsou jakousi chlupatou variací na milované Tučňáky z Madagaskaru. Zvířátka se dětem zkrátka nikdy neokoukají, takže další film s mazlíčky je sázkou na jistotu.

K TÉMATUDíky těmto trikům rychle nasytíte celou rodinu
zdroj: youtube
Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Praha rozhodně není jen o historii a o památkách. Samozřejmě je doporučujeme navštívit, jelikož opravdu stojí za vidění, ale ne vždycky máte chuť kochat se pamětihodnostmi. Praha je zároveň město nekonečných možností, i co se týče různých aktivit, adrenalinu a zábavy. A právě o tom je dnešní článek, kde vám představíme některé z možností, jak se v centru Prahy aktivně zabavit.
Mít home office a dělat doma má svoje nesporné výhody. Potom přijde vhod pracovna. Nejdříve musíte zvážit, jestli do ní budete zvát hosty nebo klienty, jestli děláte spíše přes den nebo večer, nebo jestli v ní budete trávit většinu času. Bude to ryze pracovní prostor nebo také místo pro relax. Pracovna uzpůsobená pro ženský element bude ale vypadat jinak, než pánská pracovna. Tady je trocha inspirace a nápadů na tu druhou z nich.
Krásné, silné a dlouhé vlasy jsou bezesporu symbolem ženství a vysoké atraktivity. Jsou jednoduše sexy a to nejen pro muže, ale i pro ženy. Každá to ale s vlasy máme trochu jinak. Zatímco některé ženy by se prodejem takových vlasů snad mohly i živit, je spousta žen, které marně čekají na každý centimetr. Pokud právě vy patříte ke krátkovláskám anebo s vámi bůh jednoduše odmítl diskutovat ve chvíli, kdy jste vlasů chtěla víc, zajisté jste někdy uvažovala o možnosti prodloužení a zhuštění vlasů. Proč ne. Víte ale, která z metod je tou nejlepší cestou? Inspirujte se.
Elenu trápí to, co mnoho dalších žen, ačkoliv o tom veřejně nemluví. „Můj manžel se mi nedávno svěřil s tím, že by chtěl ještě další vztah. Jsme manželé přes dva roky, cítím se ve vztahu šťastná. Jenže mu očividně nestačím. Chtěl by ještě jinou ženu, chodit s ní na rande a dokonce souložit. A já si mám prý taky někoho najít. Jenže já nic takového nechci, co mám dělat?“ Její muž mluví o tzv. polyamorii a v mužských fantaziích se nejedná o nic ojedinělého.
Kdo by je neznal. Kdo by je nemiloval. Pouze 4 chlapci a tolik slávy. 4 hezouni a každá fanynka v devadesátých letech šla při jejich vystoupení do kolen. Dívčí dětské pokoje, polepené plakáty této hudební skupiny, davové šílenství, obsazené první příčky hitparád devadesátých let, to vše je skupina čtyř českých chlapců – Lunetic.
Dnes jsem snědla svůj objednaný Caesar salát, i když vím, že měl chyby. Ale dávám si ho často. Tak jsem špatný druh použitého salátu a kus opečené slaniny neřešila. Vím, co jsem si objednala. Ovšem určitě se vám stává, že si dáte něco, co vůbec neodpovídá kvalitě, kterou jste očekávala. Co může být v restauraci předmětem reklamace?

Nepřehlédněte

Kdo by dnes neznal zlatý devadesátkový hit jménem ledvinky. Během devadesátých let se jednalo o velice stylový kousek, který se nejčastěji kombinoval s batikovanými tričky a zvonovými kalhoty, případně se stejnými kalhotami a halenkou se zvonovými rukávy. Když se však ledvinky najednou stáhly z trhu, mnohé ženy to sice oplakaly, ale nakonec se se skutečností smířily - ledvinky už zkrátka nejsou v módě. Jejich žhavé kousky byly odhozeny do koše nebo zapadly hluboko do skříně. Jenže to je škoda. Každý módní trend totiž jednou ožije a ledvinky opravdu nejsou výjimkou.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek