Sobota , 02. 12. 2023

Blanka

Jste opravdu dobré v posteli? Ženské a mužské představy se od sebe výrazně liší! Jak se pozná podle pánů vášnivá dračice?

Ženské představy o tom, jestli jsme dobré v posteli (v sexu) nebo nikoli, se od těch mužských diametrálně liší. Jestli jste si dosud myslela, že to dokážete při intimních chvilkách pořádně roztočit a partner o vás pěje mezi svými kamarády jen samé chvály, možná že to nebude až tak horké. Probádaly jsem terén a došly k zajímavým závěrům.
vasniva dracice
Zdroj: 123RF.com

Když se muži baví o milenkách

Všechno začalo tak, že jsem seděla s partou mužů a se zaujetím sledovala jejich bouřlivou konverzaci na téma: vášnivá milenka. Nějak jim nedošlo, že mezi nimi sedí žena a mně zase nevadilo nahlédnout do jejich spikleneckých debat. Jeden z nich si velmi otevřeně pochvaloval svou partnerku.

Cituji: “Miluji to, jak hlasitě vzdychá, nebrání se experimentovat, ale zároveň to nehraje. Je prostě otevřená!” Oči mu u toho svítily, jako by si zrovna představoval, jak na něm ta krásná žena sedí a pobízí ho k patřičnému výkonu. Ostatní mu přikyvovali a dávali do placu své historky z mládí, kdy a kde měli tu svou “nej” milenku a co všechno byla schopná pro svou, potažmo jejich rozkoš udělat.”

Když se muži baví o svých partnerkách

Na všechny ty ženy jsem jako zástupkyně “křehkého” pohlaví byla patřičně pyšná, dokud ovšem nedošlo na přetřásání současných partnerek. Po několikahodinové debatě jsem dospěla k zásadnímu závěru: Když se řekne o ženě, že je dobrá v posteli, muži si představí tu, která ví, co jí dělá dobře, umí si sex užít naplno a stejně tak plnými doušky prožívá slastné chvilky, o kterých se nebojí kdykoli mluvit.

Zajímavé je, co si myslíme my ženy

Po tomhle průzkumu jsem logicky hledala odpověď i u svých kamarádek. Mám kolem sebe sebevědomé ženy příjemného vzhledu, ty určitě s něčím podobným nemají problém. “Co podle vás znamená být dobrá v posteli?” Ptala jsem se. I přesto, že jsou u mě zvyklé na naprostou otevřenost, najednou váhaly. Jako by se ženy o sexu bály otevřeně mluvit. Nedělá jim problém bavit se o mužském přirození, říkat, co manžel v posteli dělá a co naopak nedělá, ale aby třeba jen náznakem přiznaly, co dělá dobře jim, toho jsem se nedočkala.

K TÉMATU  Co dělat po rozchodu. Jak rychle zapomenout a neudělat další chyby?

Myslíme si, že muži hledají křehkou ženu

Všechny měly tendence mi vysvětlovat, že muži hledají seriózní křehkou ženu, o kterou by se mohli starat a aby se v posteli chovala jako kurtizána. Všechny se také shodovaly na tom, že se snaží manžela příjemně tu a tam překvapit. I když si samozřejmě jejich iniciativy cením, stále mi to jako odpověď nestačilo. Mluvily jsme totiž dokola o tom, jak uspokojit partnera, ale jak by uspokojily sebe?

Je supermilenek jen hrstka?

Znamená to snad, že takových supermilenek je opravdu jen hrstka? Protože ženy si vlastně neumí o své potěšení říct, i když po tom jejich muži vlastně touží? Jednu jasnou indícii jsem ovšem přeci jen dostala. Ženy si ideálního milence představují jako muže, který si jich patřičně hledí, hýčká je a zároveň je spokojený s tím, jak ho samy uspokojily.

A jaký je závěr?

Ženy si myslí, že budou nejlepší milenkou, pokud co nejlépe uspokojí svého miláčka a bude jim to oběma v posteli klapat. Ve skutečnosti ovšem touží po milovníkovi, který je bude rozmazlovat a dávat jim najevo, jak jsou pro něj žádoucí. Muži si sexuální bohyni představují jako otevřenou ženu bez zábran, která se nechá laskat a ví, co jí v sexu udělá dobře.

Co si o tom myslíte vy?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jistě to znáte – někdy máte prostě chuť pustit si nějakou bláznivou komedii a veškeré starosti vyhodit na chvíli z hlavy. Pokud chcete strávit pohodový večer a zasmát se, přinášíme vám tipy na filmy, které by u vás mohly uspět. Některé z nich vás budou jen bavit, jiné vám mohou připadat trochu hořké, některé ve vás přece jen zasejí semínko vážnějších myšlenek, které vás budou provázet ještě pár následujících dní.
Dřevo je dokonalý materiál, který přidává rovnováhu, útulnost a eleganci prakticky do každého interiéru, a to jak v moderním, tak klasickém stylu. Po staletí se používá jako základní stavební materiál nábytku, přestože bývá teď často nahrazováno imitacemi. Vraťte se ke kořenům a sáhněte po kusu dřeva v jeho ryzí podobě. Využít část kmene stromu jako konferenční stolek je velice netradiční nápad, výsledek je ale jedinečný.
Praha, 9. prosince 2021: Přírody si vážíme a je pro nás důležitá, nicméně náš vztah s ní vnímáme jako příliš povrchní. I to zjistil průzkum společnosti VELUX realizovaný v osmi evropských zemích včetně České republiky. Jsme přesvědčeni, že pobyt v přírodě pomáhá našemu fyzickému i psychickému zdraví, nicméně jen zřídka pozorujeme např. ptáky, stromy nebo mraky. Někteří lidé stráví až třetinu svého života před obrazovkou. Jak se tedy v dnešní době technologií přiblížit světu venku?
Léto je tady a v rámci jakéhosi odlehčení účesů možná nejednoho z nás napadlo, že zrovna teď přišel čas na změnu. Jestli rádi jdete vstříc novým trendům, pak nepřehlédněte svěží účes wixie, který je plný života, energie a mladistvého stylu. Pokud se chcete cítit jako hvězda a dodat své image ten správný šmrnc, bude právě wixie sázkou na jistotu. Komu sluší, jak ho nosit a v čem je charakteristický? Odhalte jeho tajemství.
Horská túra nelze srovnávat s běžnou procházkou okolo domu. Při horské túře strávíte chůzí klidně celý den a často se nejedná o odpočinkový výkon ani z hlediska náročnosti trasy. Když se rozhodnete zdolat nějaký vrchol, případně jiný vysoko položený cíl, polovinu cesty stoupáte nahoru a druhou polovinu zase musíte brzdit z kopce, až vás z toho bolí kolena a prsty na nohou.
Rozchod není nikdy příjemný. Ztratíte člověka, na kterém vám ještě před časem velmi záleželo, a v srdci zůstává nepříjemné prázdno. Když se k tomu přidá fakt, že o vás mezi společnými známými váš ex partner mluví velmi nevybíravě, je to nesnesitelné. Máme pro vás tipy, co dělat, abyste tuto situaci zvládla.
V jednoduchosti je ta největší síla. Tento výrok je pravdivý i v případě cvičení a redukce váhy. Pokud i vy chcete zhubnout, vsaďte na program H.E.A.T. a jeho důraz na ten nejpřirozenější pohyb pro každého z nás. Díky chůzi totiž dokážete spálit maximum kalorií, které vás brzy dostanou k vysněné povaze.
Módní trendy se mění jako na běžícím pásu, což statně potvrzují i všichni módní stylisté. Ti v současné době radí jedno – nebojte se kožených modelů, ty s námi ještě nějaký ten pátek zůstanou. A ostatně mají pravdu - kůže opravdu dominuje letošnímu podzimu a bylo by mylné se domnívat, že zanedlouho odejde z módy. Zatím to vypadá, že s námi zůstane až do podzimu nadcházejícího. 

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek