Domů » Rodina » Jak uspět s vánočním dárkem pro muže
Reklama Rodina

Jak uspět s vánočním dárkem pro muže

vánočním dárkem
Přemýšlíte už, co koupit své polovičce k Vánocům?
Také máte každoroční problém, co koupit, manželovi, synovi nebo dědečkovi? Ženám se nakupuje samo, ale pro mužům? My pro vás máme tipy na originální vánoční dárky, které rozhodně nezůstanou dlouho zabalené…

S tímto vánočním dárkem nešlápnete vedle

Co naplat, ponožky, svetry a šály dostane snad každý muž a třeba krásnou knížku. Co byste ale řekli rozzářeným očím svého synka a manžela? Každý muž se nadchne, když mu pod stromeček nadělíte dárek, který má souvislost s auty, motorkami, náklaďáky, letadly nebo s válkami… Proto, když jim nadělíte plastové modely takového Porsche, Lamborghini, Corvette nebo model Titanicu či tanku Panther, zajásají. Nejenom, že je to jejich oblíbený stroj, ale mohou si ho i sami složit! Chce to jen trochu zapátrat nebo se nenápadně pozeptat na to, kterou automobilovou éru nebo značku aut nosí ve svém srdci.

Na Vánoce můžete z plastikových modelů pořídit dárek pro každého mužského rodu… Děda je milovníkem obou světových válek? Potom mu můžete k Vánocům koupit modely letadel z 1. nebo 2. světové války, vojenskou loď, tank nebo dělo. Detailně provedené plastikové modely figurek německé pěchoty nebo figurky generálů z 2. světové války se nabízí pro opravdového fajnšmekra válek a s vánočním dárkem máte vystaráno!

Možností je spousta

Ségra by asi hleděla, ale určitě neurazíte skoro dospělého bráchu modelem z legendární řady Star Wars, když mu darujete model  A-wing Starfighter. Bezva jsou také modely autobusů, ze kterých je nejpopulárnější VW  T1 Samba Bus. Myslíte si, že obdarovat plastikovým modelem mladšího bráchu je hloupost? Nemusíte mít strach, existují i modely aut, které sestaví šroubovákem čtyřletý bráška. Třeba policejní sledovací mise s pohyblivou sledovací kamerou přimontovanou na střeše auta a k tomu plně polohovatelná figurka policisty.

Má váš partner nebo manžel rád Ferrari nebo Škodovku? Je zapálený do historie vojenské lodě Bismarck nebo jeho vášní jsou motorky? Už neváhejte a zabrouzdejte po internetu. Když neznáte jeho sny, není nic snazšího než mu v e-shopu koupit dárkovou poukázku a máte vyřešeno.