Pondělí , 30. 01. 2023

Robin

Jak uspět s vánočním dárkem pro muže

Také máte každoroční problém, co koupit, manželovi, synovi nebo dědečkovi? Ženám se nakupuje samo, ale pro mužům? My pro vás máme tipy na originální vánoční dárky, které rozhodně nezůstanou dlouho zabalené…
vánočním dárkem
Přemýšlíte už, co koupit své polovičce k Vánocům?

S tímto vánočním dárkem nešlápnete vedle

Co naplat, ponožky, svetry a šály dostane snad každý muž a třeba krásnou knížku. Co byste ale řekli rozzářeným očím svého synka a manžela? Každý muž se nadchne, když mu pod stromeček nadělíte dárek, který má souvislost s auty, motorkami, náklaďáky, letadly nebo s válkami… Proto, když jim nadělíte plastové modely takového Porsche, Lamborghini, Corvette nebo model Titanicu či tanku Panther, zajásají. Nejenom, že je to jejich oblíbený stroj, ale mohou si ho i sami složit! Chce to jen trochu zapátrat nebo se nenápadně pozeptat na to, kterou automobilovou éru nebo značku aut nosí ve svém srdci.

Na Vánoce můžete z plastikových modelů pořídit dárek pro každého mužského rodu… Děda je milovníkem obou světových válek? Potom mu můžete k Vánocům koupit modely letadel z 1. nebo 2. světové války, vojenskou loď, tank nebo dělo. Detailně provedené plastikové modely figurek německé pěchoty nebo figurky generálů z 2. světové války se nabízí pro opravdového fajnšmekra válek a s vánočním dárkem máte vystaráno!

Možností je spousta

Ségra by asi hleděla, ale určitě neurazíte skoro dospělého bráchu modelem z legendární řady Star Wars, když mu darujete model  A-wing Starfighter. Bezva jsou také modely autobusů, ze kterých je nejpopulárnější VW  T1 Samba Bus. Myslíte si, že obdarovat plastikovým modelem mladšího bráchu je hloupost? Nemusíte mít strach, existují i modely aut, které sestaví šroubovákem čtyřletý bráška. Třeba policejní sledovací mise s pohyblivou sledovací kamerou přimontovanou na střeše auta a k tomu plně polohovatelná figurka policisty.

Má váš partner nebo manžel rád Ferrari nebo Škodovku? Je zapálený do historie vojenské lodě Bismarck nebo jeho vášní jsou motorky? Už neváhejte a zabrouzdejte po internetu. Když neznáte jeho sny, není nic snazšího než mu v e-shopu koupit dárkovou poukázku a máte vyřešeno.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Love Island je celosvětově oblíbená reality show, která je jakousi obdobou dříve známé reality show Hotel Paradise, kterou vyhrála dnes již známá „podnikatelka“ Nela Slováková. Love Island má své fanoušky po celém světě, k nám se dostala v roce 2021, kdy byla odvysílána její první řada. Pamatujete si na její účastníky?
V dnešní době bezpochyby roste oblíbenost korejské a japonské kosmetiky a pomůcek pro krásu, nicméně ani ta čínská nezůstává v zapomnění. Počínaje čínskými bylinkovými čaji a pudry zaznamenal svět krásy instagramový vzestup křišťálového kamene na obličej – Gua sha. To je nástroj, který se používá k masáži obličeje pro čistší a zdravější pleť.
Bali - nádherný, romantický a přírodou protkaný ostrov, který přímo vybízí k prožití okamžiku, který se na vždy zapíše do vaší paměti jako váš den D. Plánujete zde svatbu? Proč ne, je to ostatně v poslední době poměrně trendy záležitost. Předem byste rozhodně měly vědět, na co se připravit. Svatební specialistka a místní balijský průvodce pro vás připravili souhrnné informace přímo z místa činu.
Rostliny nerozeznávají čtyři roční období jako my lidé, ale pouze dvě. Ovšem od podzimu až do jara mají pokojové rostliny období takzvaného vegetativního klidu. Je chladno a brzy se stmívá, proto rostlinky přestávají tak rychle růst a kvést a prožívají zimní spánek.
Rádi byste si s partnerem, rodinou či přáteli pronajali byt, ale máte s hledáním bytu buď špatné zkušenosti, nebo jde dokonce o vaši vůbec první zkušenost? Máme pro vás několik tipů, jak vhodný byt bezpečně najít.
Již půl roku se potýkáme s rouškami v různých prostorách. Zatímco někdo v roušce musí trávit jen nezbytný čas například při nákupu, pro jiné se tato povinnost vztahuje na celou pracovní dobu. Pleť pod vlivem vlhka, tepla a nedostatku vzduchu logicky velmi trpí. Objevil se nový problém – jmenuje se maskné. Jak předejít jeho vzniku a jak s ním bojovat, když už se objeví? Poradíme vám.

Nepřehlédněte

S příchodem chladnějšího ročního období se pulty supermarketů začínají plnit exotickými druhy ovoce. A vedle tradičního kaki, pomela a dalších podobných vynikajících kousků, nám svou střapatou hlavičku ukazuje také ananas. Věděli jste, že se jedná o spalovač tuků? Zejména po svátcích by proto neměl chybět ve vašem jídelníčku.
Ve většině medií proběhla zpráva nejen o oceněných filmech a osobnostech v anketě Český lev, ale také o tom, kdo měl co na sobě. Dress code, neboli pravidla oblékání na určité události, mnoho umělců nedodrželo. Ve světě nedodržování takových pravidel může znamenat i zákaz vstupu na dané místo. Co znamenají jednotlivé pojmy na pozvánkách na akce?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek