Úterý , 17. 05. 2022

Aneta

Jak uspět s vánočním dárkem pro muže

Také máte každoroční problém, co koupit, manželovi, synovi nebo dědečkovi? Ženám se nakupuje samo, ale pro mužům? My pro vás máme tipy na originální vánoční dárky, které rozhodně nezůstanou dlouho zabalené…
vánočním dárkem
Přemýšlíte už, co koupit své polovičce k Vánocům?

S tímto vánočním dárkem nešlápnete vedle

Co naplat, ponožky, svetry a šály dostane snad každý muž a třeba krásnou knížku. Co byste ale řekli rozzářeným očím svého synka a manžela? Každý muž se nadchne, když mu pod stromeček nadělíte dárek, který má souvislost s auty, motorkami, náklaďáky, letadly nebo s válkami… Proto, když jim nadělíte plastové modely takového Porsche, Lamborghini, Corvette nebo model Titanicu či tanku Panther, zajásají. Nejenom, že je to jejich oblíbený stroj, ale mohou si ho i sami složit! Chce to jen trochu zapátrat nebo se nenápadně pozeptat na to, kterou automobilovou éru nebo značku aut nosí ve svém srdci.

Na Vánoce můžete z plastikových modelů pořídit dárek pro každého mužského rodu… Děda je milovníkem obou světových válek? Potom mu můžete k Vánocům koupit modely letadel z 1. nebo 2. světové války, vojenskou loď, tank nebo dělo. Detailně provedené plastikové modely figurek německé pěchoty nebo figurky generálů z 2. světové války se nabízí pro opravdového fajnšmekra válek a s vánočním dárkem máte vystaráno!

Možností je spousta

Ségra by asi hleděla, ale určitě neurazíte skoro dospělého bráchu modelem z legendární řady Star Wars, když mu darujete model  A-wing Starfighter. Bezva jsou také modely autobusů, ze kterých je nejpopulárnější VW  T1 Samba Bus. Myslíte si, že obdarovat plastikovým modelem mladšího bráchu je hloupost? Nemusíte mít strach, existují i modely aut, které sestaví šroubovákem čtyřletý bráška. Třeba policejní sledovací mise s pohyblivou sledovací kamerou přimontovanou na střeše auta a k tomu plně polohovatelná figurka policisty.

Má váš partner nebo manžel rád Ferrari nebo Škodovku? Je zapálený do historie vojenské lodě Bismarck nebo jeho vášní jsou motorky? Už neváhejte a zabrouzdejte po internetu. Když neznáte jeho sny, není nic snazšího než mu v e-shopu koupit dárkovou poukázku a máte vyřešeno.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Flirtování je bezesporu jedna z nejžhavějších a zároveň nejzábavnějších věcí, které si můžeme ve vztazích do sytosti užívat. Rozhodně neplatí, že flirt patří jen do seznamovací fáze vztahu, rozhodně lze flirtovat i v dlouhodobém vztahu. Pokud se chystáte na rande, bude se vám flirtování hodit. Poradíme vám, jak se v tom stát mistryní!
Jak vybrat brýle tak, aby vám vyhovovaly po všech stránkách? Zaměřte se na funkci, velikost ale i tvar obroučků a celkový design. Právě brýle totiž tvoří výrazný prvek obličeje a mohou vám v celkové image velmi pomoci, vyberete-li si je k obrazu svému. Pojďme si povědět víc.
Je běžné, že má dnes téměř každá domácnost vlastní tiskárnu. Platí ale také, že na tisk dokumentů do školy, do práce nebo vstupenek do divadla opravdu nepotřebujete nějakou zvlášť kvalitní tiskárnu a bezchybný tisk. Vyplatí se proto kupovat levné neoriginální tonery nebo je to hazard s životností vaší tiskárny?
Jde na vás nachlazení a potřebujete se ho rychle zbavit? Přepadla vás velká rýma, pociťujete bolest hlavy a cítíte se slabí? V dnešním článku vám prozradím, jak z toho vyváznout co nejrychleji! Zároveň vám povím, jak tomu předejít. Takže pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli informace, které vám budou přínosné.
Ačkoli menstruace občas bývá nepříjemná, je přirozenou součástí našeho života, která je důležitá pro naše zdraví i schopnost početí. Věděly jste ale, že barva vaší menstruace může hodně vypovědět o vašem zdraví?
Genetická modifikace, tedy úmyslná změna genetického materiálu, se využívá zejména ke snazšímu pěstování některých rostlin. Nejčastěji můžete v této souvislosti slyšet o kukuřici. Narazíte však na mnoho argumentů pro i proti tomuto zásahu při pěstování. Na jedné straně je vyzdvihován přínos a zajištění vyšší produkce, na straně druhé jsou pochyby a možná rizika spojená s jejich konzumací.
Zimní móda má svá specifika. Když venku sněží a teploty jsou na bodu mrazu, je třeba se podle toho oblékat. Vzít si péřovku, na nohy plátěnky a na hlavu nic, vypadá stejně, jako když si v létě obujete k plavkám sněhule. Zkuste experimentovat. Určitě najdete, co vám bude nejen slušet, ale hlavně vás zahřeje.
Pokud vy nebo učitel vašeho dítěte máte podezření, že vaše dítě může mít ADHD, je důležité vyhledat pomoc. Včasná intervence může potenciálně zabránit vzniku dalších příznaků a sekundárních stavů, jako je úzkost nebo opoziční vzdorné chování.
Sebevědomí dítěte je ve značné míře ovlivněno tím, jak k němu přistupují jeho rodiče a lidé, kteří jsou s ním v pravidelném kontaktu. Jen stěží si představíte, že by vyrostl zdravě sebevědomý člověk z dítěte, které denně slyší věty ve stylu: „Jsi úplně k ničemu.“ „Z tebe nikdy nic nebude.“ „Jak můžeš být sakra tak nešikovný?“ Takových podobných vět můžeme najít mnoho. Naopak, sami jistě víte, jak vás zahřeje na duši, když si od někoho vyslechnete:“ Tobě to ale dneska sluší!“ nebo „Jsi moc šikovná.“
Pečicí trouba patří do každé kuchyně. I když nezásobujete okolí buchtami a koláči jako na běžícím pásu, trouba se může hodit. Třeba někdy dostanete chuť na pizzu, pečené kuře nebo cokoli jiného. Jak ale vybrat troubu tak, aby odpovídala vašemu životnímu stylu a do domu se vám nedostal třeba zbytečně předimenzovaný požírač elektřiny, nebo naopak spotřebič, který zdaleka neuspokojí vaše touhy po pečených pokrmech? Tento článek vám s výběrem pomůže – a to v pouhých šesti krocích.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek