Pátek , 07. 10. 2022

Justýna

Horoskop krásy a duševního zdraví od 10. do 14. 12. 2018. Ke konci roku ukončete všechny spory, ať máte čistý štít!

V dalším chladném pracovním týdnu pomalu ukončete případné spory s ostatními, ať je nepřenášíte do dalšího roku. Nezapomínejte na péči o své zdraví, a zajděte se uvolnit od stresu do divadla, kina nebo na koncert. Co dalšího na vás čeká vám napoví horoskop krásy a duševního zdraví, který připravila astroložka Naďa Šmídová
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Pondělí 10. 12. 2018

V práci se možná zdržíte

Přepnout z víkendového režimu do pracovního vás přinutí pregnantní Luna v Kozorohu. Připravte se dopředu  na situace, kdy budete muset v zaměstnání  prokázat svou profesionalitu nejen slovy, ale i skutky!  Měsíc budou plout třetím dekanem, a ocitne se mezi Plutem a Dračím ohonem, což patrně odhalí nedostatky z minulého týdne. Tak dopředu počítejte s tím, že ze zaměstnání odejdete později, protože dokud vše nebude tak jak má být, šéf vás domů prostě nepustí!

Nezapomínejte na své zdraví

Konstelace odhalí všechny nedostatky na vaší pokožce, například i počínající lupenku. V takovém případě zamiřte do ordinace dermatologa! Odpoledne je ideální pro posílení nebo změnu odstínu vlasů. Barva dobře chytne a nebude se vymývat. Doma večer choďte chvilku bosé s knihou na hlavě, srovnáte si páteř. Posílit byste měly i prsní svaly zvedáním činek.

Kdy jste byla naposledy v divadle?

Večer nepodceňujte své pocity, strach, úzkost, závist, zlost, pýchu… Bude to signál lunární fáze, že je vaše tělo zaneseno negativními emocemi. Zamyslete se v takovém případě nad svým životním stylem, kdy jste naposled byly v divadle, na koncertu, taneční zábavě. Možná zjistíte, že se jenom honíte za penězi a kariérou. V takovém případě od zítřka každý večer nakrmte psychiku nějakým kulturním či duchovním zážitkem!

Úterý 11. 12. 2018

Ukončete rozepře ke konci roku

„Zakopejte“ válečnou sekeru s lidmi, se kterými máte dlouhodobější konflikty, abyste do vánočních svátků a roku 2019 vstoupily s čistým štítem! Lepší den pro upřímné vyříkání si, co se vám líbí a co ne, už letos nenastane! S Lunou ve Vodnáři totiž dokážete stanovit hranice, za které druhé nepustíte, a lidé uznají že máte nárok například na svůj názor či svobodný prostor.

Můj dům, můj hrad!

Protože Měsíc bude přecházet přes strážkyni ohně, asteroid Vestu, domov se pro vás již odpoledne stane posvátnou půdou, kam smí vkročit pouze jedinci, které vy pozvete dál, nezvané hosty nemilosrdně odeženete od dveří! Je také možné, že po setmění začnete rodině vyprávět o tradicích vašich rodičů či prarodičů v období adventu.

K TÉMATU  Potraviny, které pomáhají jako prevence proti rakovině nejrůznějšího typu podle České onkologické společnosti. Jaké množství sníst?

Voda je vždy váš spojenec

Ráno i večer si sprchujte nohy od kotníků ke kolenům studenou vodou, prospěje to vašim cévám. Odpoledne si zajděte na masáž lávovými kameny. Když to nebude možné, alespoň si doma dopřejte bublinkovou koupel nebo relaxujte ve vířivce.

A co ptáčci v zimě?

Šamani i druidové během stávající fáze Měsíce nabádali lidi svého kmene, aby byli solidární vůči přírodě. Na jejich tradici můžete snadno navázat! Kupte semínka slunečnice a naplňte jimi všechny krmítka v okolí svého bydliště!

Středa 12. 12. 2018

Možná budete trochu vyčnívat

Středa je doslova den pokušení! S aktivní Lilith budete mít tendenci vyvolávat rozruch, šokoval ostatní nejen oblečením či líčením, ale také nekonvenčním chováním! Budete mít snahu lidem ukázat, že nerespektujete zavedené normy! Mlčet vám prospěje v práci, protože vaše nápady budou mírně řečeno absurdní!

Je čas to rozetnout?

Zelenou ale dostávají ty z vás, které setrvávají ve vztahu i přesto, že vás partner omezuje. Lilith si totiž nemilosrdně posvítí na všechno harampádí, které jste sami před sebou uklidili do podvědomí a v partnerství neřešili. Bude to taková síla, že konečně dostanete odvahu sbalit kufry a odejít!

Pryč s křečovými žílami!

Máte-li křečové žily, prospěje vám obléknout si ráno zdravotní punčochy. Pokud vám praskají cévky, nevystavujte pokožku kontrastním teplotám, tedy nechoďte do sauny a nenapařujte si obličej! Po příchodu domů dopřejte nohám takzvanou „žilní gymnastiku“. Lehněte si na záda, zvedněte nohy a napodobujte jízdu na kole, účinná bude i svíčka. Před spaním si lýtka promasírujte směrem nahoru sedmikráskovým olejem, který posiluje cévy.

Práce s energií

Sužuje-li vás dlouhodoběji zdravotní problém, fáze Měsíce vám radí vyzkoušet po setmění Reiki. Předávané energie budou mít dvojnásobný účinek než v jiné dny!

Čtvrtek 13. 12. 2018

Příliš mnoho podnětů

Možná se v průběhu čtvrtka sami sebe v duchu zeptáte, zda má vaše šedá kůra mozková dostatečnou kapacitu, aby se do ní uložily všechny informace. Ty se na vás začnou valit ze všech stran! V noci totiž Merkur opustí Štíra, překročí pomyslnou hranici a vstoupí do zvídavého Střelce. Všemu ale nevěřte! Lidé budou přehánět a ještě k tomu si událost převypráví tak, aby pointa byla co nejvíc zajímavá a vtipná! Najdou se ale i tací, kteří budou filozofovat, moralizovat, a ti vás pobaví nejvíc. Hned vám svitne, že „kážou vodu, ale sami pijí víno“!

K TÉMATU  Fascinující přínosy hudby. Dělá z nás lepší řidiče a urychluje hubnutí!

Lymfatické uzliny potřebují péči

Protože se dá předpokládat, že vás budou bolet nohy, po  příchodu domů si je vykoupejte v teplém nálevu z jablečného octa, a poté chvilku jakoby šlapejte vodu. Vyčistí se pokožka, uklidní unavená chodidla a zároveň rozpohybuje lymfatický oběh.

Zkuste před spaním hudbu

Večer bude pod taktovkou měsíční fáze, o které se traduje, že pod jejím vlivem funguje jako nejúčinnější relaxační terapie muzika a zpěv. Tak si s rodinou prozpěvujte koledy a neuškodí, když si před spaním pustíte duchovní hudbu.

Pátek 14. 12. 2018

Den pro všechny kreativce

Nejasné situace a nejednoznačné diskuse zapříčiní silný vodní živel. Smiřte se s tím, že prim bude mít fantazie a důležitá rozhodnutí odložte na další týden. Těžit z této situace na obloze budou ale jedinci s kreativní profesí. Je jedno, zda se živíte psaním nebo třeba grafikou či malováním, vaše výtvory budou mít nádech mystiky! Večer byste měly zamířit na adventní koncert, protože umělci, a to profesionálové i amatéři, odvedou úžasný výkon…

Protáhněte nohy i celé tělo

Protože bude nutné rozpohybovat mízní oběh, zejména, když pracujete vsedě, pravidelně si udělejte alespoň 5 dřepů a odpoledne si dopřejte svižnou procházku. Úplně nejlepší ale bude, když si zajdete zaplavat. Uvolní se vám každý sval na těle a pohyb rozproudí lymfatický oběh. Tomu také prospívá pocení, tak druhou variantou je návštěva sauny.

Dnes raději jenom sprchu

Večer si nechte zajít chuť na laškování v koupelně! Luna se bude pohybovat v blízkosti bílé hvězdy Achernar, před kterou varují staří hvězdopravci. Po staletí se totiž o této hvězdě traduje, že asistuje při  zraněních v souvislosti s vodou…

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nic nedokáže pokazit dovolenou tak jako špatné počasí a zdravotní obtíže. S počasím sice vy sami nic neuděláte, ale před zdravotními neduhy se můžete chránit tím, že si pečlivě sbalíte s sebou na dovolenou také lékárničku. V zahraničí se totiž léky první pomoci shání obtížněji.
Většina dívek nebo dam, které chtějí mít krásné gelové nety obvykle automaticky zamíří k odborníkovi. Jenže salony krásy jsou mnohde zavřeny, a tak si každá z nás hledá cestu, jak se starat o svůj zevnějšek co nejlépe. Gelové nehty však mohou být problém. Ne každý si je totiž ohledně gelových nehtů jistý v kramflecích. Jak si je doma udělat? Jak nanášet gelový lak doma vám poradíme krok za krokem.
Možná si i vy někdy povzdechnete, že vaše příjmení není nejkrásnější. Třeba jste vždy tiše záviděly spolužačce její příjemné a zvučné příjmení. Než budete klesat na mysli, pojďte se s námi podívat na opravdu velkou sklizeň toho, co se v naších zemích skutečně vyskytuje. Co byste řekly tomu, kdybyste se jmenovaly třeba…
Chcete dát svému milenci ultra speciální dárek, který mu ukáže, jak vám na něm záleží? Proč nezkusit smyslnou, erotickou masáž? Erotická masáž, která je dokonalým způsobem, jak vás dostat oba do nálady, je skvělou formou předehry a může pomoci budovat a prodlužovat potěšení, aby bylo vyvrcholení ještě příjemnější. A co si budeme, vzrušená budete i vy – a jak! Sama to dnes večer zkuste.
Téměř každá žena touží po ideální postavě. Rad, jak zaručeně zhubnout, jsou v časopisech i na internetu tisíce. Daň v podobě jojo-efektu nebo zdravotních problémů, kterou platí za drastické shazování kilogramů nebo nepochopené hubnoucí praktiky, je ovšem příliš veliká. Co takhle začít jednou pro vždy správně? Poradíme vám, jak na to!
Není žádným tajemstvím, že poslední roky jsou pro každého z nás náročné, což se podepsalo jak na zdraví fyzickém a psychickém, tak i na partnerských vztazích. Mnoho párů prožilo „křest ohněm“, některým vztah vydržel, jiným ne. Dopady pandemie se nevyhnuly ani hereckým hvězdám.
Každý člověk má nějaké zlozvyky, a zatímco některé vadí spíše okolí, jiné mohou vadit člověku samotnému. Jedním z nich jsou pocuchané nervy, které lze definovat jako neustálé vytáčení se kvůli každé drobnosti. Jelikož tato nemilá vlastnost ničí vzájemné vztahy, je dobré vědět, jak s problémem zatočit. Možností je víc než dost.
Některé z nás se při pojmech „povinné ručení“ a „havarijní pojištění“ jen zatočí hlava při představě, že bychom si jej měly sjednávat samy. Návštěva pojišťoven, porovnání, co nám na přepážkách bylo nabídnuto, ale hlavně: pamatovat si údaje o našem autě. Jenže takto už to dávno neprobíhá! Dnes se pojistíte online, z pohodlí domova. Potřebovat budete jen osobní doklady, velký technický průkaz a několik minut svého času.
Přemýšleli jste někdy nad tím, co děláte, když večer ulehnete do postele? Drtivá většina z nás zapne televizi nebo sáhne po svém telefonu, aby nám náhodou před spaním nic neuniklo. Nebo v horším případě obě tyto možnosti zkombinujeme. Bohužel obrazovky těchto zařízení vyzařují takzvané modré světlo, které narušuje naše přirozené spánkové cykly. Ale abyste své tělo připravili na kvalitní spánek, je třeba modré světlo naprosto minimalizovat.
Zásnuby jsou neopakovatelným a silným životním okamžikem. Jistě víte, že my ženy jej většinou prožíváme mnohem intenzivněji a zásnubní prstýnek jen tak z prstu nesundáme. I když každá máme jiný vkus, někdy se rády řídíme i trendy. Z čeho si budete moci vybrat nadcházející sezónu?

Nepřehlédněte

Vaše dítě odmaturovalo a na vysokou školu ho nevzali. Mělo by si najít zaměstnání. Jenže by rádo mělo ještě poslední prázdniny. Jste rozvedená a jeho otec mu řekl, že od června přestává platit výživné. Je to správné? Jak dlouho má rodič vyživovací povinnost k dospělému dítěti? A má dítě právo na poslední prázdniny?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek