Úterý , 17. 05. 2022

Přemysl

Horoskop krásy a duševního zdraví od 10. do 14. 12. 2018. Ke konci roku ukončete všechny spory, ať máte čistý štít!

V dalším chladném pracovním týdnu pomalu ukončete případné spory s ostatními, ať je nepřenášíte do dalšího roku. Nezapomínejte na péči o své zdraví, a zajděte se uvolnit od stresu do divadla, kina nebo na koncert. Co dalšího na vás čeká vám napoví horoskop krásy a duševního zdraví, který připravila astroložka Naďa Šmídová
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Pondělí 10. 12. 2018

V práci se možná zdržíte

Přepnout z víkendového režimu do pracovního vás přinutí pregnantní Luna v Kozorohu. Připravte se dopředu  na situace, kdy budete muset v zaměstnání  prokázat svou profesionalitu nejen slovy, ale i skutky!  Měsíc budou plout třetím dekanem, a ocitne se mezi Plutem a Dračím ohonem, což patrně odhalí nedostatky z minulého týdne. Tak dopředu počítejte s tím, že ze zaměstnání odejdete později, protože dokud vše nebude tak jak má být, šéf vás domů prostě nepustí!

Nezapomínejte na své zdraví

Konstelace odhalí všechny nedostatky na vaší pokožce, například i počínající lupenku. V takovém případě zamiřte do ordinace dermatologa! Odpoledne je ideální pro posílení nebo změnu odstínu vlasů. Barva dobře chytne a nebude se vymývat. Doma večer choďte chvilku bosé s knihou na hlavě, srovnáte si páteř. Posílit byste měly i prsní svaly zvedáním činek.

Kdy jste byla naposledy v divadle?

Večer nepodceňujte své pocity, strach, úzkost, závist, zlost, pýchu… Bude to signál lunární fáze, že je vaše tělo zaneseno negativními emocemi. Zamyslete se v takovém případě nad svým životním stylem, kdy jste naposled byly v divadle, na koncertu, taneční zábavě. Možná zjistíte, že se jenom honíte za penězi a kariérou. V takovém případě od zítřka každý večer nakrmte psychiku nějakým kulturním či duchovním zážitkem!

Úterý 11. 12. 2018

Ukončete rozepře ke konci roku

„Zakopejte“ válečnou sekeru s lidmi, se kterými máte dlouhodobější konflikty, abyste do vánočních svátků a roku 2019 vstoupily s čistým štítem! Lepší den pro upřímné vyříkání si, co se vám líbí a co ne, už letos nenastane! S Lunou ve Vodnáři totiž dokážete stanovit hranice, za které druhé nepustíte, a lidé uznají že máte nárok například na svůj názor či svobodný prostor.

Můj dům, můj hrad!

Protože Měsíc bude přecházet přes strážkyni ohně, asteroid Vestu, domov se pro vás již odpoledne stane posvátnou půdou, kam smí vkročit pouze jedinci, které vy pozvete dál, nezvané hosty nemilosrdně odeženete od dveří! Je také možné, že po setmění začnete rodině vyprávět o tradicích vašich rodičů či prarodičů v období adventu.

K TÉMATUManuál léčivých tinktur: Pronikněte do světa blahodárných kapiček a bylinek

Voda je vždy váš spojenec

Ráno i večer si sprchujte nohy od kotníků ke kolenům studenou vodou, prospěje to vašim cévám. Odpoledne si zajděte na masáž lávovými kameny. Když to nebude možné, alespoň si doma dopřejte bublinkovou koupel nebo relaxujte ve vířivce.

A co ptáčci v zimě?

Šamani i druidové během stávající fáze Měsíce nabádali lidi svého kmene, aby byli solidární vůči přírodě. Na jejich tradici můžete snadno navázat! Kupte semínka slunečnice a naplňte jimi všechny krmítka v okolí svého bydliště!

Středa 12. 12. 2018

Možná budete trochu vyčnívat

Středa je doslova den pokušení! S aktivní Lilith budete mít tendenci vyvolávat rozruch, šokoval ostatní nejen oblečením či líčením, ale také nekonvenčním chováním! Budete mít snahu lidem ukázat, že nerespektujete zavedené normy! Mlčet vám prospěje v práci, protože vaše nápady budou mírně řečeno absurdní!

Je čas to rozetnout?

Zelenou ale dostávají ty z vás, které setrvávají ve vztahu i přesto, že vás partner omezuje. Lilith si totiž nemilosrdně posvítí na všechno harampádí, které jste sami před sebou uklidili do podvědomí a v partnerství neřešili. Bude to taková síla, že konečně dostanete odvahu sbalit kufry a odejít!

Pryč s křečovými žílami!

Máte-li křečové žily, prospěje vám obléknout si ráno zdravotní punčochy. Pokud vám praskají cévky, nevystavujte pokožku kontrastním teplotám, tedy nechoďte do sauny a nenapařujte si obličej! Po příchodu domů dopřejte nohám takzvanou „žilní gymnastiku“. Lehněte si na záda, zvedněte nohy a napodobujte jízdu na kole, účinná bude i svíčka. Před spaním si lýtka promasírujte směrem nahoru sedmikráskovým olejem, který posiluje cévy.

Práce s energií

Sužuje-li vás dlouhodoběji zdravotní problém, fáze Měsíce vám radí vyzkoušet po setmění Reiki. Předávané energie budou mít dvojnásobný účinek než v jiné dny!

Čtvrtek 13. 12. 2018

Příliš mnoho podnětů

Možná se v průběhu čtvrtka sami sebe v duchu zeptáte, zda má vaše šedá kůra mozková dostatečnou kapacitu, aby se do ní uložily všechny informace. Ty se na vás začnou valit ze všech stran! V noci totiž Merkur opustí Štíra, překročí pomyslnou hranici a vstoupí do zvídavého Střelce. Všemu ale nevěřte! Lidé budou přehánět a ještě k tomu si událost převypráví tak, aby pointa byla co nejvíc zajímavá a vtipná! Najdou se ale i tací, kteří budou filozofovat, moralizovat, a ti vás pobaví nejvíc. Hned vám svitne, že „kážou vodu, ale sami pijí víno“!

K TÉMATUHoroskop krásy a duševního zdraví na sobotu 15. 9. 2018. Co dnes vyslovíte, stane se skutečností!

Lymfatické uzliny potřebují péči

Protože se dá předpokládat, že vás budou bolet nohy, po  příchodu domů si je vykoupejte v teplém nálevu z jablečného octa, a poté chvilku jakoby šlapejte vodu. Vyčistí se pokožka, uklidní unavená chodidla a zároveň rozpohybuje lymfatický oběh.

Zkuste před spaním hudbu

Večer bude pod taktovkou měsíční fáze, o které se traduje, že pod jejím vlivem funguje jako nejúčinnější relaxační terapie muzika a zpěv. Tak si s rodinou prozpěvujte koledy a neuškodí, když si před spaním pustíte duchovní hudbu.

Pátek 14. 12. 2018

Den pro všechny kreativce

Nejasné situace a nejednoznačné diskuse zapříčiní silný vodní živel. Smiřte se s tím, že prim bude mít fantazie a důležitá rozhodnutí odložte na další týden. Těžit z této situace na obloze budou ale jedinci s kreativní profesí. Je jedno, zda se živíte psaním nebo třeba grafikou či malováním, vaše výtvory budou mít nádech mystiky! Večer byste měly zamířit na adventní koncert, protože umělci, a to profesionálové i amatéři, odvedou úžasný výkon…

Protáhněte nohy i celé tělo

Protože bude nutné rozpohybovat mízní oběh, zejména, když pracujete vsedě, pravidelně si udělejte alespoň 5 dřepů a odpoledne si dopřejte svižnou procházku. Úplně nejlepší ale bude, když si zajdete zaplavat. Uvolní se vám každý sval na těle a pohyb rozproudí lymfatický oběh. Tomu také prospívá pocení, tak druhou variantou je návštěva sauny.

Dnes raději jenom sprchu

Večer si nechte zajít chuť na laškování v koupelně! Luna se bude pohybovat v blízkosti bílé hvězdy Achernar, před kterou varují staří hvězdopravci. Po staletí se totiž o této hvězdě traduje, že asistuje při  zraněních v souvislosti s vodou…

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Spodní prádlo - většina z nás ho bere jako samozřejmost. A není to špatně. Jen je nutné si alespoň někdy uvědomit, že i taková maličkost ukrývající se pod oblečením se nám výraznou měrou podílí na zdravotní kondici. Například špatně zvolená podprsenka způsobuje bolesti zad a zvyšuje riziko vzniku zánětů a bulek. A kalhotky? Pokud jsou malé, nevhodného střihu nebo z nepříjemného materiálu, vede to ke vzniku vaginálních mykóz.
A když už ne život, tak tvář rozhodně ano. Obočí je stejně důležité jako naše rty, nos nebo oči. Proto bychom mu také měly věnovat náležitou pozornost. Ale co laminace obočí vlastně je?
Pokojové květiny mají v zimě jiné nároky, podle toho, zda potřebují přezimovat v chladnější místnosti, nebo zda mohou přežít zimu v běžném bytě s teplotou nad 20 °C. Netvarovat, nestříhat! Co ještě nedělat? Kdy a jak hnojit? Jestliže se chcete s pokojovkami těšit i v mrazivých měsících, vytvořte jim vhodné podmínky.
Viber, jedna z předních světových aplikací pro zasílání zpráv, se spojila s útulkem Bouchalka, který pomáhá psům, kteří čekají na nové majitele nebo kteří se ztatili. Viber nedávno představil lokalizovaný balíček samolepek určený právě pro milovníky psů a pokud i vy chcete přispět pejskům v Bouchalce.
Krásný a rovný úsměv dokáže otevírat srdce i dveře, proto je v současné době téměř nezbytností. Cesta k němu vede přes rovnátka, která vám budou dělat společnost po dobu několika měsíců nebo dokonce let. Je potřeba se během té doby o zuby a ústní hygienu obecně správně starat. Pojďte se podívat, co všechno budete potřebovat.
Neustálé převalování, polštáře na uších, probděné noci, špunty v uších. Přijde vám to povědomé? Pak právě váš partner nebo partnerka chrápe. Nemusíte se obávat toho, že byste v tom byli sami. Najde se mezi námi vícero lidí, kteří se ptají na jednu otázku, a sice jak se zbavit chrápání, které nám nedá v noci spát?
Ekologie se v současné době klade na první místo. Svůj podíl na tom má zjištění, že stojíme za rychle se oteplující planetou nebo že naším přičiněním mořští živočichové nežijí tak dlouho, jak by mohli, neboť se zamotají do plastových odpadků. Kromě toho, že se spustila řada kampaní bojujících proti plastům a proti nadměrné konzumaci masa, dostaly se také do popředí přírodní úklidové prostředky. Jinými slovy jsme se opět navrátily do minulosti.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek