Pondělí , 29. 05. 2023

Maxim

Horoskop krásy a duševního zdraví od 10. do 14. 12. 2018. Ke konci roku ukončete všechny spory, ať máte čistý štít!

V dalším chladném pracovním týdnu pomalu ukončete případné spory s ostatními, ať je nepřenášíte do dalšího roku. Nezapomínejte na péči o své zdraví, a zajděte se uvolnit od stresu do divadla, kina nebo na koncert. Co dalšího na vás čeká vám napoví horoskop krásy a duševního zdraví, který připravila astroložka Naďa Šmídová
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Pondělí 10. 12. 2018

V práci se možná zdržíte

Přepnout z víkendového režimu do pracovního vás přinutí pregnantní Luna v Kozorohu. Připravte se dopředu  na situace, kdy budete muset v zaměstnání  prokázat svou profesionalitu nejen slovy, ale i skutky!  Měsíc budou plout třetím dekanem, a ocitne se mezi Plutem a Dračím ohonem, což patrně odhalí nedostatky z minulého týdne. Tak dopředu počítejte s tím, že ze zaměstnání odejdete později, protože dokud vše nebude tak jak má být, šéf vás domů prostě nepustí!

Nezapomínejte na své zdraví

Konstelace odhalí všechny nedostatky na vaší pokožce, například i počínající lupenku. V takovém případě zamiřte do ordinace dermatologa! Odpoledne je ideální pro posílení nebo změnu odstínu vlasů. Barva dobře chytne a nebude se vymývat. Doma večer choďte chvilku bosé s knihou na hlavě, srovnáte si páteř. Posílit byste měly i prsní svaly zvedáním činek.

Kdy jste byla naposledy v divadle?

Večer nepodceňujte své pocity, strach, úzkost, závist, zlost, pýchu… Bude to signál lunární fáze, že je vaše tělo zaneseno negativními emocemi. Zamyslete se v takovém případě nad svým životním stylem, kdy jste naposled byly v divadle, na koncertu, taneční zábavě. Možná zjistíte, že se jenom honíte za penězi a kariérou. V takovém případě od zítřka každý večer nakrmte psychiku nějakým kulturním či duchovním zážitkem!

Úterý 11. 12. 2018

Ukončete rozepře ke konci roku

„Zakopejte“ válečnou sekeru s lidmi, se kterými máte dlouhodobější konflikty, abyste do vánočních svátků a roku 2019 vstoupily s čistým štítem! Lepší den pro upřímné vyříkání si, co se vám líbí a co ne, už letos nenastane! S Lunou ve Vodnáři totiž dokážete stanovit hranice, za které druhé nepustíte, a lidé uznají že máte nárok například na svůj názor či svobodný prostor.

Můj dům, můj hrad!

Protože Měsíc bude přecházet přes strážkyni ohně, asteroid Vestu, domov se pro vás již odpoledne stane posvátnou půdou, kam smí vkročit pouze jedinci, které vy pozvete dál, nezvané hosty nemilosrdně odeženete od dveří! Je také možné, že po setmění začnete rodině vyprávět o tradicích vašich rodičů či prarodičů v období adventu.

K TÉMATU  Jak na správné rozmrazování masa? Klíčem je studená voda

Voda je vždy váš spojenec

Ráno i večer si sprchujte nohy od kotníků ke kolenům studenou vodou, prospěje to vašim cévám. Odpoledne si zajděte na masáž lávovými kameny. Když to nebude možné, alespoň si doma dopřejte bublinkovou koupel nebo relaxujte ve vířivce.

A co ptáčci v zimě?

Šamani i druidové během stávající fáze Měsíce nabádali lidi svého kmene, aby byli solidární vůči přírodě. Na jejich tradici můžete snadno navázat! Kupte semínka slunečnice a naplňte jimi všechny krmítka v okolí svého bydliště!

Středa 12. 12. 2018

Možná budete trochu vyčnívat

Středa je doslova den pokušení! S aktivní Lilith budete mít tendenci vyvolávat rozruch, šokoval ostatní nejen oblečením či líčením, ale také nekonvenčním chováním! Budete mít snahu lidem ukázat, že nerespektujete zavedené normy! Mlčet vám prospěje v práci, protože vaše nápady budou mírně řečeno absurdní!

Je čas to rozetnout?

Zelenou ale dostávají ty z vás, které setrvávají ve vztahu i přesto, že vás partner omezuje. Lilith si totiž nemilosrdně posvítí na všechno harampádí, které jste sami před sebou uklidili do podvědomí a v partnerství neřešili. Bude to taková síla, že konečně dostanete odvahu sbalit kufry a odejít!

Pryč s křečovými žílami!

Máte-li křečové žily, prospěje vám obléknout si ráno zdravotní punčochy. Pokud vám praskají cévky, nevystavujte pokožku kontrastním teplotám, tedy nechoďte do sauny a nenapařujte si obličej! Po příchodu domů dopřejte nohám takzvanou „žilní gymnastiku“. Lehněte si na záda, zvedněte nohy a napodobujte jízdu na kole, účinná bude i svíčka. Před spaním si lýtka promasírujte směrem nahoru sedmikráskovým olejem, který posiluje cévy.

Práce s energií

Sužuje-li vás dlouhodoběji zdravotní problém, fáze Měsíce vám radí vyzkoušet po setmění Reiki. Předávané energie budou mít dvojnásobný účinek než v jiné dny!

Čtvrtek 13. 12. 2018

Příliš mnoho podnětů

Možná se v průběhu čtvrtka sami sebe v duchu zeptáte, zda má vaše šedá kůra mozková dostatečnou kapacitu, aby se do ní uložily všechny informace. Ty se na vás začnou valit ze všech stran! V noci totiž Merkur opustí Štíra, překročí pomyslnou hranici a vstoupí do zvídavého Střelce. Všemu ale nevěřte! Lidé budou přehánět a ještě k tomu si událost převypráví tak, aby pointa byla co nejvíc zajímavá a vtipná! Najdou se ale i tací, kteří budou filozofovat, moralizovat, a ti vás pobaví nejvíc. Hned vám svitne, že „kážou vodu, ale sami pijí víno“!

K TÉMATU  Nemáte čas na zdravé jídlo? Řešením je krabičková dieta!

Lymfatické uzliny potřebují péči

Protože se dá předpokládat, že vás budou bolet nohy, po  příchodu domů si je vykoupejte v teplém nálevu z jablečného octa, a poté chvilku jakoby šlapejte vodu. Vyčistí se pokožka, uklidní unavená chodidla a zároveň rozpohybuje lymfatický oběh.

Zkuste před spaním hudbu

Večer bude pod taktovkou měsíční fáze, o které se traduje, že pod jejím vlivem funguje jako nejúčinnější relaxační terapie muzika a zpěv. Tak si s rodinou prozpěvujte koledy a neuškodí, když si před spaním pustíte duchovní hudbu.

Pátek 14. 12. 2018

Den pro všechny kreativce

Nejasné situace a nejednoznačné diskuse zapříčiní silný vodní živel. Smiřte se s tím, že prim bude mít fantazie a důležitá rozhodnutí odložte na další týden. Těžit z této situace na obloze budou ale jedinci s kreativní profesí. Je jedno, zda se živíte psaním nebo třeba grafikou či malováním, vaše výtvory budou mít nádech mystiky! Večer byste měly zamířit na adventní koncert, protože umělci, a to profesionálové i amatéři, odvedou úžasný výkon…

Protáhněte nohy i celé tělo

Protože bude nutné rozpohybovat mízní oběh, zejména, když pracujete vsedě, pravidelně si udělejte alespoň 5 dřepů a odpoledne si dopřejte svižnou procházku. Úplně nejlepší ale bude, když si zajdete zaplavat. Uvolní se vám každý sval na těle a pohyb rozproudí lymfatický oběh. Tomu také prospívá pocení, tak druhou variantou je návštěva sauny.

Dnes raději jenom sprchu

Večer si nechte zajít chuť na laškování v koupelně! Luna se bude pohybovat v blízkosti bílé hvězdy Achernar, před kterou varují staří hvězdopravci. Po staletí se totiž o této hvězdě traduje, že asistuje při  zraněních v souvislosti s vodou…

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Víte o tom, že to, jak dýcháte, má obrovský vliv na váš život? Na vaše zdraví, vaši vitalitu a také na vaši postavu! Proto byste se měli co nejdřív zaměřit na váš dech a naučit se správně dýchat. Můžete si díky tomu vyřešit spoustu zdravotních problémů a také problém s únavou.
Snad každá žena touží po hezké a zdravě vyhlížející postavě. Ovšem jen hrstka z nich má opravdu dostatek času na to, aby trávila celé hodiny v posilovnách nebo jinými sportovními aktivitami. Možná právě proto se v poslední době stala hitem ultra krátká cvičení, která slibují jistý kompromis. Fungují ale vůbec?
Součástí našeho vzhledu je samozřejmě i chrup. Když se na někoho usmějeme, někoho tím ohromíme, jiného zastrašíme. Abychom se těšili jen z té první reakce, měli bychom se o své zuby řádně starat, ať předejdeme nejen žloutnutí, ale také vypadaným zubům nebo kazům, které jen ničí náš zářivý úsměv.
Máte pocit, že vaše aviváž není tak zázračná jako v televizní reklamě? I když nerozjasní barvy vašeho prádla tak, jak by podle televize měla, nelamte nad ní hůl. Své využití najde i v mnoha dalších oblastech, na které její výrobce tak úplně nemyslel. Kde všude vám aviváž přijde vhod? To se dozvíte v našem dnešním článku.
Mentální anorexie je choroba psychického i fyzického rázu, která nás dokáže pořádně vystrašit. Zvláště, pokud se něco takového děje našemu dítěti. Bezesporu je ji třeba řešit s odborníky, jelikož může vážně poškodit zdravotní stav člověka. Nejdříve ale musíte sami zjistit, že jí daná osoba trpí. Nejčastěji se vyskytuje u dívek, avšak setkat se s ní můžeme u jakéhokoliv pohlaví i v každém věku. Jak ji poznat, abyste včas dokázali zamezit jejímu prohlubování?
Možná jste někdy přemýšleli, zda je vůbec možné řešit vaše zdraví bez pomocí léků. Třeba jste byli doposud zvyklí navštěvovat často lékaře a možná někteří z vás užíváte prášky každý den. Co kdybych vám ale řekla, že to jde i jinak? Že je tady možnost, jak řešit své zdraví bez pomocí prášků? Jste zvědaví, jakým způsobem toho docílit? Pak pokračujte ve čtení!
Dokonalé obočí naštěstí může mít každá žena i ta, které do vínku nebyly dány pravidelné rysy, ta správná hustota obočí ani tvar, který by si sama přála. Teď můžete mít všechno a být ještě krásnější. Co obnáší permanentní tetování obočí a co byste měla vědět předtím, než tuto kosmetickou proceduru podstoupíte?
Ne nadarmo se říká, že každý člověk je jedinečný. Tento argument se bezpochyby týká i v případě volby dioptrických brýlí, které, mají jí maximálně splňovat nejnáročnější kritéria, musí být vybírány na základě určitých vlastností jejich nového majitele. Která to jsou? Pojďme se na to podívat!

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek