Domů » Horoskopy » Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 13. – 14. 10. 2018. Správný čas na procházku na vzduchu a večerní relaxační koupel!
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com
Horoskopy

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 13. – 14. 10. 2018. Správný čas na procházku na vzduchu a večerní relaxační koupel!

Babí léto nám o víkendu přinese dobrou náladu. Volné dny věnujte péči o pokožku, troše zdravého pohybu venku, a večery si nechte pro sebe. Co dalšího radí astroložka Naďa Šmídová?

Sobota 13. 10. 2018

Připravte se zapamatovat si sen

Jakmile se probudíte, popadněte tužku a zapište si, co se vám zdálo. Sny z pátku na sobotu vám totiž poodhalí v symbolech, co vězí za případnými problémy, ve kterých bloudíte pořád dokola jak v začarovaném kruhu. Najít jejich příčinu bude první, ale zásadní krok k jejich vyřešení, abyste se už nikdy v budoucnu neocitly ve stejné situaci.

Zelený čaj pomůže játrům

Při Luně ve Střelci byste si měly detoxikovat játra, tak celé dopoledne pojídejte grapefruity nebo pijte zelený čaj.

Správný čas na trochu pohybu

Určitě byste si měly pořádně protáhnout stehna a kyčle, tak odpoledne vyrazte na výlet, ale vyberte si rovnější terén, na spadaném listí to totiž bude klouzat.

Provoňte si koupel

V Tibetu během stávající fáze Měsíce provádějí rituály na zkvalitnění a prodloužení života. Vy si provoňte byt aroma citrusů, tea tree či hřebíčku, a olejíček si přidejte i do koupele. Tyto vůně jsou totiž symbolem duchovní obnovy a regenerace.

Neděle 14. 10. 2018

Hydratujte pleť!

Protože je fáze Měsíce vhodná k omlazení pleti, ráno ušlehejte zralý banán s tvarohem a hmotu si naneste na obličej i dekolt. Pokožku budete mít hydratovanou, vyhladí se vám vrásky a pleť se rozzáří!

Na nezadané možná čeká ten pravý

Jste-li nezadané a toužíte po klidném vztahu, vyrazte hned po snídani do ulic! Na lovu totiž budou muži, kteří už mají za sebou bouřlivá období, vyřešenou minulost, úspěšně rozjetou stabilní kariéru, a hlavně toužící po rodině.

Kreativci najdou nečekanou inspiraci

Živíte-li se duševní nebo kreativní profesí, dopoledne vypněte telefon, abyste měly klid a věnujte se práci. Políbí vás totiž múza inspirace „Mnémosyné“. Za jejího přispění vytvoříte nebo sepíšete něco ojedinělého, prostě úžasného!

Večer se ponořte do sebe

Protože se během stmíváno otevře pomyslný kanál do vyšších sfér vesmíru, zapalte si svíčku, zavřete oči a nechte se unášet podvědomým. Mnohé z vás se vnitřním zrakem podívají do jiných kosmických dimenzí.

data-matched-content-rows-num="3,3" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked">

Pin It on Pinterest