Úterý , 04. 10. 2022

Bohumil

Horoskop krásy a duševního zdraví na víkend 13. – 14. 10. 2018. Správný čas na procházku na vzduchu a večerní relaxační koupel!

Babí léto nám o víkendu přinese dobrou náladu. Volné dny věnujte péči o pokožku, troše zdravého pohybu venku, a večery si nechte pro sebe. Co dalšího radí astroložka Naďa Šmídová?
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Sobota 13. 10. 2018

Připravte se zapamatovat si sen

Jakmile se probudíte, popadněte tužku a zapište si, co se vám zdálo. Sny z pátku na sobotu vám totiž poodhalí v symbolech, co vězí za případnými problémy, ve kterých bloudíte pořád dokola jak v začarovaném kruhu. Najít jejich příčinu bude první, ale zásadní krok k jejich vyřešení, abyste se už nikdy v budoucnu neocitly ve stejné situaci.

Zelený čaj pomůže játrům

Při Luně ve Střelci byste si měly detoxikovat játra, tak celé dopoledne pojídejte grapefruity nebo pijte zelený čaj.

Správný čas na trochu pohybu

Určitě byste si měly pořádně protáhnout stehna a kyčle, tak odpoledne vyrazte na výlet, ale vyberte si rovnější terén, na spadaném listí to totiž bude klouzat.

Provoňte si koupel

V Tibetu během stávající fáze Měsíce provádějí rituály na zkvalitnění a prodloužení života. Vy si provoňte byt aroma citrusů, tea tree či hřebíčku, a olejíček si přidejte i do koupele. Tyto vůně jsou totiž symbolem duchovní obnovy a regenerace.

Neděle 14. 10. 2018

Hydratujte pleť!

Protože je fáze Měsíce vhodná k omlazení pleti, ráno ušlehejte zralý banán s tvarohem a hmotu si naneste na obličej i dekolt. Pokožku budete mít hydratovanou, vyhladí se vám vrásky a pleť se rozzáří!

Na nezadané možná čeká ten pravý

Jste-li nezadané a toužíte po klidném vztahu, vyrazte hned po snídani do ulic! Na lovu totiž budou muži, kteří už mají za sebou bouřlivá období, vyřešenou minulost, úspěšně rozjetou stabilní kariéru, a hlavně toužící po rodině.

Kreativci najdou nečekanou inspiraci

Živíte-li se duševní nebo kreativní profesí, dopoledne vypněte telefon, abyste měly klid a věnujte se práci. Políbí vás totiž múza inspirace „Mnémosyné“. Za jejího přispění vytvoříte nebo sepíšete něco ojedinělého, prostě úžasného!

K TÉMATU  Co je únavový syndrom a jak s ním bojovat?

Večer se ponořte do sebe

Protože se během stmíváno otevře pomyslný kanál do vyšších sfér vesmíru, zapalte si svíčku, zavřete oči a nechte se unášet podvědomým. Mnohé z vás se vnitřním zrakem podívají do jiných kosmických dimenzí.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Mít dokonalou postavu bez špíčků je snem snad každé ženy. Pokud se snažíte shodit nějaké to kilo navíc, jistě jste už někdy přemýšlela o možnosti liposukce. Zatímco některé ženy se nebrání operativnímu zákroku, jiné ženy by raději upřednostnily bezbolestnou metodu hubnutí. A právě v tu chvíli se nabízí možnost využití kryolipolýzy, laserové liposukce nebo kavitace. O jaké metody se jedná a fungují vůbec?
Termín mamahotel se používá hlavně pro syny, kteří bydlí u svých matek či rodičů dlouho, samostatně vydělávají, nicméně na vedení domácnosti se příliš nepodílejí. Ale i mladé slečny mohou svým dlouhodobým bydlením s rodiči plnit definice mamahotelu. Kdy je ten správný čas dětem naznačit, že se mají stěhovat a mamahotel končí? A naopak, není příliš brzy, když chtějí odejít ve 20?
Péče o sebe je v dnešní době pro mnoho lidí synonymem nákupních horeček, drahých lázeňských procedur, brunchů či kosmetiky. Stalo se to jakýmsi symbolem pro kosmetický a fitness průmysl. Mnoho lidí ale zapomíná investovat také do zcela jiné formy péče o sebe. A to do péče o své duševní a emocionální zdraví o které je rovněž třeba se starat. V tomto článku si řekneme, jak na to.

Nepřehlédněte

Pokud byste si mohli koupit takzvaný hmatatelný luxus, po jaké značce byste sáhli? Byla by to kabelka za několik desítek tisíc z dílny návrháře Louise Vuittona nebo by to byla spíše nadčasovost v podobě produktů značky Gucci?
Připadáte si tlustí, ovšem váha neukazuje žádný kilogram navíc? Na vině může být nafouknuté bříško, což je problém, který se vyskytuje zcela běžně. Patří k nevítaným společníkům, jenž stojí za nízkým sebevědomím. Pojďme si proto prozradit, jak se problému zbavit. 

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek