Čtvrtek , 02. 02. 2023

Nela a Hromnice

O mě se neboj: Jak chudá Veronika Arichteva ke štěstí s Vaškem Matějovským přišla

Letošní listopadová novinka z produkce TV Nova, tou je osmidílný seriál s názvem O mě se neboj z dílny režiséra Bisera Arichteva a z pera Jana Coufala a dalších. Seriál se nese v duchu komediálně-romantickém. Získal si vás?
O mě se neboj
Líbí se vám nový seriál O mě se neboj, který přináší televize Nova?

30. 11. 2022

Příběh seriálu O mě se neboj

Celý příběh se natáčel v Praze a Liberci, a to v průběhu předešlého zimního období. Hlavní hrdinka Eva, kterou ztvárnila režisérova manželka, známá herečka a jedna osobnost ze slavného tria 3v1, Veronika Arichteva, se potýká se zásadními životními problémy. Nejenže přijde o své zaměstnání, ale i o manžela, s nímž má dvě děti. Dalo by se tedy říci, že její život je jeden velký kolotoč problémů a zmatku.

Do role jejího manžela Kryštofa byl obsazen herec Lukáš Příkazký. Nebyl by to seriál bez napínavé zápletky v podobě další osoby. Tu zde představuje Evin právník Martin, kterého si střihnul herec Václav Matějovský. Mezi Evou a Martinem bude posléze zažehnuta jiskra, jíž si všimne Kryštof a rozpoutá v něm pocity žárlivosti. Nicméně Martin není single, jeho partnerka Petra je zároveň i jeho kolegyně v právnické kanceláři. Zde si ji zahrála herečka Veronika Lapková.

trailer k seriálu O mě se neboj

Kryštof jako manžel Evu zklamal z více důvodů, předně mezi ně patřila neschopnost zajistit jejich rodině hezký a stabilní život a jeho nespolehlivost. Neschopnost postarat se o své blízké pravděpodobně právníku Martinovi není vlastní. Je to jeden z důvodů, proč Evu zaujme?

Rozvod?

První stání u rozvodu se pro Evu nese ve znamení prohry. A může za to právě Martin, který kvůli svému životnímu stylu k soudu nedorazí. Jako jakousi formu omluvy nabídne Evě pracovní pozici u nich v právnické kanceláři. Eva, jakožto aktuálně nezaměstnaná, nabídku přijme, leč ne zrovna s nadšením. Později se ale začne vměšovat do zcela jiných věcí, než obnáší její práce. Bude se jednat o případy Martina. Což je trnem v oku Petry, která je nejenže oficiální právnička, ale hlavně Martinova partnerka. Eva pro ni začne představovat velkou přítěž a hrozbu, které se bude chtít zbavit za každou cenu.

K TÉMATU  Historie MasterChef Česko: Dáte dohromady všechny vítěze a porotu?

Dokonce to pro Evu pokračuje tak ostře, že se svým – prakticky a téměř již bývalým manželem – musí nadále obývat jejich pražský byt nevelkých rozměrů. Pro něj to je jakýsi signál pro možnou nápravu jejich manželství.

Co všechno nás čeká?

O mě se neboj má momentálně jen jednu osmidílnou sérii. Když se bude líbit, určitě vymyslí scenáristé nějaké pokračování plné zápletek.

Jednotlivé díly vysílá Nova každý čtvrtek ve 20:20 s tím, že na Voyu jej netrpěliví diváci mohou zkouknout již o týden dříve. Poslední díl bude odvysílán chvilku před Štědrým dnem, a to 22. prosince.

Jak si Veronika Arichteva užila s manželem natáčení O mě se neboj?

Stojí to za pozornost?

Seriál O mě se neboj se může jevit, že obsahuje klasickou zápletku a předlohu. Hlavní hrdinka, která si prošla nepříliš jednoduchým životem, ale dokáže se sama o sebe postarat a stoupat vzhůru, má za manžela neschopného lenocha, který si neuvědomuje, co v ní má a jejich život bere na lehkou váhu a neváží si ho. Manželka je pro něj samozřejmost a neustále jí slibuje nesplnitelné, zatímco on si leží před televizí.

Co je nevšední, tak ukázka toho, co se často v rozvádějících se manželstvích děje, a tím je citové vydírání druhého skrze nevinné děti.

Přesto by se nejednalo o romantiku, kdyby pro Evu celý příběh skončil nedobře. Jak to tedy dopadne? Nezbývá nám nic jiného, než sledovat až do samého konce.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Ohlédnutí za Love Island 2021: Připomeňte si jeho hlavní účastníky

Survivor po Česku aneb jak se kazí jedna z nejpopulárnějších reality show světa

Zdroje článku:
tv.nova.cz, www.mediaguru.cz
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jaimie a Dave žijí již několik let v Americe. Oba měli stejný cíl a sen, a to postavit si svůj vlastní dům. Myšlenka hypotéky je nelákala, a tak se rozhodli, že z našetřených peněz zakoupí několik přepravních plechových kontejnerů, přepracují je a doplní dalším recyklovaným materiálem. Výsledek je naprosto famózní. Mladý americký pár dokázal téměř nemožné. Uprostřed přírody postavil dokonalé obydlí, které splňuje veškeré standardy na bydlení. Pojďte se s námi podívat, jak se muži a ženě práce podařila.
Citron je již od pradávna používán jako pomocník při mnoha zdravotních potížích. Kyselina citronová v citronu je totiž známá svými imunitními, antibakteriálními a antivirovými vlastnostmi. Co vás napadne jak první, když máte například chřipku? Samozřejmě pořádný bylinkový čaj s medem, zázvore, a hlavně citronem! Jaké jsou účinky citronu na lidské tělo?
Pro někoho může jít o kraj nehostinný, neboť si ho často spojujeme zejména s těžbou uhlí. Ve skutečnosti jde ale o nádherný kus krajiny s bohatou historií a přírodními scenériemi, které rozhodně stojí za to navštívit. Vybrali jsme pro vás deset nejzajímavějších míst, které byste si při návštěvě severních Čech neměli nechat ujít.
Blížila se sedmá hodina večerní a my už jsme netrpělivě čekali před televizními obrazovkami, až se ozve známá melodie a objeví se mužík s papírovou čepičkou. Večerníček je fenoménem, který si pamatujeme do dneška, zvláště některé oblíbené pohádky, které nám každý večer před spaním přinášel. Zavzpomínejte si na pohádkovou nadílku s námi.
Definice sendvičové generace je jasná. Je to jak šunka a sýr v sendviči, stlačeni mezi péči o děti a rodiče či prarodiče. Děti, které jsou na nás ještě závislé a zároveň je nutné pečovat o stárnoucí rodiče a prarodiče jednoho z manželů, v horších případech dokonce obou. A práci za vás také nikdo neudělá. Jak si zachovat zdravý rozum, klid a v této psychicky i finančně náročné situaci?
Kdo by neznal a nemiloval levanduli. V průběhu měsíce června se levandule dostává do květu a všechno kolem sebe překrásně provoní. Levanduli máme všichni spojenou zejména s Francií a konkrétně s oblastí Provence. Dnes se ale pěstuje téměř v celé Evropě.

Nepřehlédněte

Tato 25letá hvězda v podstatě předělala celý svůj styl hudby, módy, děl, ale stále je to stejná Miley Cyrus, kterou jsme znali a milovali od jejích dnů Hannah Montany. Přestože je Miley sama o sobě slavná již více než deset let, existuje spousta faktů, které někteří z vás možná neví.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek