Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

Očima mužů: Jak pánové tvorstva vnímají ženy podle vlasů?

Říká se, že muži všeobecně upřednostňují spíše ženy blondýnky a s dlouhými vlasy. Ale je tomu skutečně tak? Vážně černovlásky s krátkými vlasy nemají u mužů šanci?
podle vlasů
Kdo má větší šanci na úspěch: blond nebo hnědá?

13. 04. 2022

Statistiky mluví trochu jinak, než si všeobecně myslíme. Četné výzkumy prokázaly, že muži naopak touží spíše po brunetkách. Ale musejí mít delší vlasy. Na druhou stranu je ale řeč pouze o ženách, které si vedle sebe muži dokážou představit jako partnerky. Ovšem blondýnky s dlouhými vlasy jsou pro ně synonymem flirtu a sexu. Jak nás muži vnímají podle vlasů?

Krátké nebo dlouhé vlasy?

Ani ženy s krátkými vlasy nepřijdou nijak zkrátka, záleží ale na tom, jak dotyčná žena s krátkými vlasy vypadá. Umí-li je nosit, má vyhráno. Nosí-li však krátké vlasy jenom proto, že jí dlouhé nevyhovují, muži to poznají. Důležitý je ovšem i samotný styling.

podle vlasů
Co žena, to originál. Šanci máme všechny.

Znamená to snad ale, že ženy s dlouhými vlasy mají vždy vyhráno a podaří se jim získat muže, kterého chtějí? Tak jednoduché to ani v tomto případě nebude. Muže táhne ofina a rovněž dávají přednost rozpuštěným vlasům před culíkem.

Co se týká vlasů rovných a vlnitých či kudrnatých, to muži až tak úplně nerozlišují. Vlny jsou samozřejmě sexy a romantické, ale ani rovné vlasy v oblíbenosti nezůstávají pozadu, když jsou krásné hladké a lesklé. Odradit je ale naopak může takzvané vrabčí hnízdo, podle vlasů to vypadá, jako bychom právě vytáhly paty z postele.

Muži mají rádi přirozenost. U vlasů rozhodně

Přirozenost především. A u vlasů to platí dvojnásob. Muži nemusí příliš barevné vlasy. Růžové, fialové, oranžové, zelené – ženy si barví vlasy různými pestrobarevnými odstíny. Někomu to může imponovat, ale muži to z větší části nebudou.

Ti dávají přednost přirozené barvě. Zároveň jim ale nevadí vlasy lehce melírované. Proč? Odpověď je naprosto jednoduchá. Jenom málokterý muž na první pohled pozná, jestli má žena melír, nebo zdali je to její přirozená barva vlasů.

K TÉMATU  Psychika ovlivňuje váš zdravotní stav. Jak si pomoci?

A co je sexy ze všeho nejvíc? Vyšisované vlasy od moře. Když nám z kštice voní mořská sůl a vlasy dostanou nádech slunečních paprsků, muži šílí.

Co muži nesnáší?

A co je nejméně sexy? Jednoduše – barvené vlasy, které jsou odrostlé. Pokud si vlasy barvíme a jinou barvou, než jakou mají naše vlastní vlasy, vypadá to zkrátka špatně. Už dvoucentimetrové odrosty jsou na pováženou. Těch si muži všimnou vždycky a podle vlasů to budí dojem, že se o sebe příliš nestaráte.

Chcete-li změnit barvu vlasů, nejprve si dobře rozmyslete, jestli jste ochotná každý měsíc nebo dva podstupovat barvení znovu.

Když žena vchází do baru, muž si myslí…

Teď si dejte ruku na srdce a rozmyslete si, jestli chcete číst dál. Co se dozvíte? Jak vás muži skutečně vnímají podle toho, co máte nikoliv v hlavě, ale na hlavě. První dojem dělá divy a muži se jím často řídí, přestože realita může být úplně opačná. Vpravte se do myšlenek, které se mužům honí v hlavě, když žena vchází do baru. Jak vás soudí podle vlasů?

bar
Co se chlapům honí v hlavě, když vejdete do baru?

Blondýnka s vlasy na mikádo = sexy roštěnka, která se přišla na večírek pobavit

Blondýnka s dlouhými vlasy = wau, tohle je kočka, kterou musím mít

Blondýnka s vlnitými vlasy (delšími i kratšími) = tuhle nebude jednoduché dostat; je to snílek, ale moc dobře si uvědomuje, jaký mezi mužským pohlavím budí zájem

Brunetka s krátkými vlasy = nedobytná, svá a vždycky z počátku zaujímá zamítavý postoj

Brunetka s delšími vlasy = holka do nepohody, která ví, co chce a nenechá se oblbnout lacinými řečmi

Brunetka s dlouhými vlnitými vlasy = nedosažitelná kráska, která si vybírá a nenechá se sbalit hned na první pokus

Rusovláska s krátkými vlasy = neocitla se náhodou v baru omylem? Vždyť by měla spíš sedět za stolem plným lejster, ostatně tak to přece dělala i ta ze Sexu ve městě, ne? Miranda se jmenovala, myslím.

K TÉMATU  Nevěra: V čem se liší mužské a ženské podvádění?

Rusovláska s dlouhými vlasy = vážně ještě existují holky s dlouhými zrzavými vlasy?

Že to podle vás nesedí? Však také nesmýšlíte jako muž. Ale teď už aspoň víte, jak muži přemýšlejí, a nebudete překvapená pokaždé, když si o vás v baru udělá neznámý chlap obrázek ještě předtím, než s ním ztratíte jediné slovo.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Vlasové trendy 2022: Už jste slyšely o „money piece“?

Bavlna, krajka, kůže… Jak muži reagují na spodní prádlo?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pořídit si psa je velký krok, který by si měl každý z nás minimálně dvakrát promyslet. Pes vyžaduje spoustu pozornosti, péče – a to je mnohdy finančně náročné. Pokud i přes to všechno do své rodiny chcete přivítat čtyřnohého mazlíka, vzhůru do toho. S jeho výběrem vám rádi pomůžeme.
Trápí vás akné? Dělají se vám pupínky, různé vyrážky a vás už to přestává bavit? Možná jste zkoušeli plno mastiček, plno čistících přípravků, ale i tak se vám potíže s pletí stále vrací! Jak vyřešit akné jednou provždy? Dá se to vůbec? Rovnou vám řeknu, že ano! A nyní vám prozradím, jak na to.
Vytřete návštěvě zrak, až ji usadíte na originální zahradní posezení. Venkovní nábytek z palet má tu výhodu, že si ho můžete poskládat podle sebe jako lego. Palety mají přirozeně svůj daný tvar, ten je ale možné půlit nebo jinak upravovat. Rohová sedačka se stolkem na kolečkách vypadá skvěle. Stačí vše natřít barvou podle vaší chuti a opatřit matrací a polštářky.
Kdo v devadesátkách nehltal seriál o partě teenagerů, jako by nebyl. Příběhy Dylana, Brandona, Brandy, Kelly a dalších hltal doslova celý svět. Jak ale dnes jejich představitelé seriálu Beverly Hills 90210 vypadají a jak žijí? Mnozí z nich už překročili padesátku a neúprosně jim táhne na šedesát.
Přemýšlíte o pořízení AKU nářadí? Třeba taková AKU sekačka na baterie. To není jen zodpovědný ekologický plán. Je to dobrá volba ve všech směrech. Už jen využití moderních technologií, kdy se potkávají výhody elektrických a benzínových strojů, je toho důkazem. Žádné kabely, maximální pohodlí, perfektní výkon, spolehlivost. Jedna baterie pro všechno. Není to sen?

Nepřehlédněte

Stává se vám, že se čas od času v ložnici už nudíte? Hledáte způsob, jak v sobě probudit vášnivou dračici a ve svém partnerovi toho divokého milence, kterého jste poznala na začátku vztahu? Vezměte iniciativu do svých rukou a rozpoutejte v ložnici takovou sexuální bouři, že na ni ani jeden z vás jen tak nezapomene – a budete na ni rádi nejen vzpomínat, ale především si ji pravidelně opakovat!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek