Pondělí , 11. 12. 2023

Dana

Očima mužů: Jak pánové tvorstva vnímají ženy podle vlasů?

Říká se, že muži všeobecně upřednostňují spíše ženy blondýnky a s dlouhými vlasy. Ale je tomu skutečně tak? Vážně černovlásky s krátkými vlasy nemají u mužů šanci?
podle vlasů
Kdo má větší šanci na úspěch: blond nebo hnědá?

13. 04. 2022

Statistiky mluví trochu jinak, než si všeobecně myslíme. Četné výzkumy prokázaly, že muži naopak touží spíše po brunetkách. Ale musejí mít delší vlasy. Na druhou stranu je ale řeč pouze o ženách, které si vedle sebe muži dokážou představit jako partnerky. Ovšem blondýnky s dlouhými vlasy jsou pro ně synonymem flirtu a sexu. Jak nás muži vnímají podle vlasů?

Krátké nebo dlouhé vlasy?

Ani ženy s krátkými vlasy nepřijdou nijak zkrátka, záleží ale na tom, jak dotyčná žena s krátkými vlasy vypadá. Umí-li je nosit, má vyhráno. Nosí-li však krátké vlasy jenom proto, že jí dlouhé nevyhovují, muži to poznají. Důležitý je ovšem i samotný styling.

podle vlasů
Co žena, to originál. Šanci máme všechny.

Znamená to snad ale, že ženy s dlouhými vlasy mají vždy vyhráno a podaří se jim získat muže, kterého chtějí? Tak jednoduché to ani v tomto případě nebude. Muže táhne ofina a rovněž dávají přednost rozpuštěným vlasům před culíkem.

Co se týká vlasů rovných a vlnitých či kudrnatých, to muži až tak úplně nerozlišují. Vlny jsou samozřejmě sexy a romantické, ale ani rovné vlasy v oblíbenosti nezůstávají pozadu, když jsou krásné hladké a lesklé. Odradit je ale naopak může takzvané vrabčí hnízdo, podle vlasů to vypadá, jako bychom právě vytáhly paty z postele.

Muži mají rádi přirozenost. U vlasů rozhodně

Přirozenost především. A u vlasů to platí dvojnásob. Muži nemusí příliš barevné vlasy. Růžové, fialové, oranžové, zelené – ženy si barví vlasy různými pestrobarevnými odstíny. Někomu to může imponovat, ale muži to z větší části nebudou.

Ti dávají přednost přirozené barvě. Zároveň jim ale nevadí vlasy lehce melírované. Proč? Odpověď je naprosto jednoduchá. Jenom málokterý muž na první pohled pozná, jestli má žena melír, nebo zdali je to její přirozená barva vlasů.

K TÉMATU  7 způsobů, jak se po rozchodu vrátit zpět do života

A co je sexy ze všeho nejvíc? Vyšisované vlasy od moře. Když nám z kštice voní mořská sůl a vlasy dostanou nádech slunečních paprsků, muži šílí.

Co muži nesnáší?

A co je nejméně sexy? Jednoduše – barvené vlasy, které jsou odrostlé. Pokud si vlasy barvíme a jinou barvou, než jakou mají naše vlastní vlasy, vypadá to zkrátka špatně. Už dvoucentimetrové odrosty jsou na pováženou. Těch si muži všimnou vždycky a podle vlasů to budí dojem, že se o sebe příliš nestaráte.

Chcete-li změnit barvu vlasů, nejprve si dobře rozmyslete, jestli jste ochotná každý měsíc nebo dva podstupovat barvení znovu.

Když žena vchází do baru, muž si myslí…

Teď si dejte ruku na srdce a rozmyslete si, jestli chcete číst dál. Co se dozvíte? Jak vás muži skutečně vnímají podle toho, co máte nikoliv v hlavě, ale na hlavě. První dojem dělá divy a muži se jím často řídí, přestože realita může být úplně opačná. Vpravte se do myšlenek, které se mužům honí v hlavě, když žena vchází do baru. Jak vás soudí podle vlasů?

bar
Co se chlapům honí v hlavě, když vejdete do baru?

Blondýnka s vlasy na mikádo = sexy roštěnka, která se přišla na večírek pobavit

Blondýnka s dlouhými vlasy = wau, tohle je kočka, kterou musím mít

Blondýnka s vlnitými vlasy (delšími i kratšími) = tuhle nebude jednoduché dostat; je to snílek, ale moc dobře si uvědomuje, jaký mezi mužským pohlavím budí zájem

Brunetka s krátkými vlasy = nedobytná, svá a vždycky z počátku zaujímá zamítavý postoj

Brunetka s delšími vlasy = holka do nepohody, která ví, co chce a nenechá se oblbnout lacinými řečmi

Brunetka s dlouhými vlnitými vlasy = nedosažitelná kráska, která si vybírá a nenechá se sbalit hned na první pokus

Rusovláska s krátkými vlasy = neocitla se náhodou v baru omylem? Vždyť by měla spíš sedět za stolem plným lejster, ostatně tak to přece dělala i ta ze Sexu ve městě, ne? Miranda se jmenovala, myslím.

K TÉMATU  Podivnosti a deformace nás fascinují. Podle psychologů je to normální

Rusovláska s dlouhými vlasy = vážně ještě existují holky s dlouhými zrzavými vlasy?

Že to podle vás nesedí? Však také nesmýšlíte jako muž. Ale teď už aspoň víte, jak muži přemýšlejí, a nebudete překvapená pokaždé, když si o vás v baru udělá neznámý chlap obrázek ještě předtím, než s ním ztratíte jediné slovo.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Vlasové trendy 2022: Už jste slyšely o „money piece“?

Bavlna, krajka, kůže… Jak muži reagují na spodní prádlo?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Bydlet v malém příbytku není nic, za co byste se měli stydět. A stejně tak to není žádná nevýhoda. Naopak - čeká vás méně uklizení. Konkrétně utírání prachu, protože se u vás nebude nacházet velké množství nábytku. Tím se takovým pomyslným oslím můstkem dostáváme k jeho zařizování. Abyste nežili v přecpané, kýčovité domácnosti, vyplatí se myslet na několik základních pravidel. 
Dnes jsem snědla svůj objednaný Caesar salát, i když vím, že měl chyby. Ale dávám si ho často. Tak jsem špatný druh použitého salátu a kus opečené slaniny neřešila. Vím, co jsem si objednala. Ovšem určitě se vám stává, že si dáte něco, co vůbec neodpovídá kvalitě, kterou jste očekávala. Co může být v restauraci předmětem reklamace?
Ve znamení Beran jsou lidé narození od 21. 3. do 20.4. Tomuto znamení vládne živel ohně. Tito lidé jsou tak opravdu nabití energií a zároveň velmi ambiciózní. Beranům vládne planeta Mars, jde o znamení, jehož symboly jsou jaro, nové začátky a jiskra. Berani jsou velcí bojovníci, ale co dalšího charakterizuje tohle kardiální a ohnivé stvoření?
Také vás postihlo toto nepříjemné kožní onemocnění? Pak máte pravděpodobně problém sestavit si takový jídelníček, který by vám kožní potíže neprohluboval, ale naopak vám pomohl problémy zmírnit. Řešení ale existuje. Poznejte potraviny, které vám skutečně pomohou, i ty, které vám mohou ošklivě ublížit.
Začínáte pociťovat nepříznivé příznaky menopauzy nebo se jim chcete do budoucna co nejvíce vyhnout? Přinášíme vám pár tipů, jak toho docílit.

Nepřehlédněte

Podle studií však déčko chybí 60 až 75 % české populace. Bez něho je obranyschopnost oslabená a lidé snáze onemocní. Situace je teď o to vážnější, že druhá vlna pandemie stále není na ústupu a nastává doba podzimních respiračních infekcí. Lékaři proto bijí na poplach a na riziko spojené s nedostatkem vitaminu D opakovaně upozorňují.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek