Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Očima mužů: Jak pánové tvorstva vnímají ženy podle vlasů?

Říká se, že muži všeobecně upřednostňují spíše ženy blondýnky a s dlouhými vlasy. Ale je tomu skutečně tak? Vážně černovlásky s krátkými vlasy nemají u mužů šanci?
podle vlasů
Kdo má větší šanci na úspěch: blond nebo hnědá?

13. 04. 2022

Statistiky mluví trochu jinak, než si všeobecně myslíme. Četné výzkumy prokázaly, že muži naopak touží spíše po brunetkách. Ale musejí mít delší vlasy. Na druhou stranu je ale řeč pouze o ženách, které si vedle sebe muži dokážou představit jako partnerky. Ovšem blondýnky s dlouhými vlasy jsou pro ně synonymem flirtu a sexu. Jak nás muži vnímají podle vlasů?

Krátké nebo dlouhé vlasy?

Ani ženy s krátkými vlasy nepřijdou nijak zkrátka, záleží ale na tom, jak dotyčná žena s krátkými vlasy vypadá. Umí-li je nosit, má vyhráno. Nosí-li však krátké vlasy jenom proto, že jí dlouhé nevyhovují, muži to poznají. Důležitý je ovšem i samotný styling.

podle vlasů
Co žena, to originál. Šanci máme všechny.

Znamená to snad ale, že ženy s dlouhými vlasy mají vždy vyhráno a podaří se jim získat muže, kterého chtějí? Tak jednoduché to ani v tomto případě nebude. Muže táhne ofina a rovněž dávají přednost rozpuštěným vlasům před culíkem.

Co se týká vlasů rovných a vlnitých či kudrnatých, to muži až tak úplně nerozlišují. Vlny jsou samozřejmě sexy a romantické, ale ani rovné vlasy v oblíbenosti nezůstávají pozadu, když jsou krásné hladké a lesklé. Odradit je ale naopak může takzvané vrabčí hnízdo, podle vlasů to vypadá, jako bychom právě vytáhly paty z postele.

Muži mají rádi přirozenost. U vlasů rozhodně

Přirozenost především. A u vlasů to platí dvojnásob. Muži nemusí příliš barevné vlasy. Růžové, fialové, oranžové, zelené – ženy si barví vlasy různými pestrobarevnými odstíny. Někomu to může imponovat, ale muži to z větší části nebudou.

Ti dávají přednost přirozené barvě. Zároveň jim ale nevadí vlasy lehce melírované. Proč? Odpověď je naprosto jednoduchá. Jenom málokterý muž na první pohled pozná, jestli má žena melír, nebo zdali je to její přirozená barva vlasů.

K TÉMATUSyndrom prázdného hnízda dokáže manželstvím otřást

A co je sexy ze všeho nejvíc? Vyšisované vlasy od moře. Když nám z kštice voní mořská sůl a vlasy dostanou nádech slunečních paprsků, muži šílí.

Co muži nesnáší?

A co je nejméně sexy? Jednoduše – barvené vlasy, které jsou odrostlé. Pokud si vlasy barvíme a jinou barvou, než jakou mají naše vlastní vlasy, vypadá to zkrátka špatně. Už dvoucentimetrové odrosty jsou na pováženou. Těch si muži všimnou vždycky a podle vlasů to budí dojem, že se o sebe příliš nestaráte.

Chcete-li změnit barvu vlasů, nejprve si dobře rozmyslete, jestli jste ochotná každý měsíc nebo dva podstupovat barvení znovu.

Když žena vchází do baru, muž si myslí…

Teď si dejte ruku na srdce a rozmyslete si, jestli chcete číst dál. Co se dozvíte? Jak vás muži skutečně vnímají podle toho, co máte nikoliv v hlavě, ale na hlavě. První dojem dělá divy a muži se jím často řídí, přestože realita může být úplně opačná. Vpravte se do myšlenek, které se mužům honí v hlavě, když žena vchází do baru. Jak vás soudí podle vlasů?

bar
Co se chlapům honí v hlavě, když vejdete do baru?

Blondýnka s vlasy na mikádo = sexy roštěnka, která se přišla na večírek pobavit

Blondýnka s dlouhými vlasy = wau, tohle je kočka, kterou musím mít

Blondýnka s vlnitými vlasy (delšími i kratšími) = tuhle nebude jednoduché dostat; je to snílek, ale moc dobře si uvědomuje, jaký mezi mužským pohlavím budí zájem

Brunetka s krátkými vlasy = nedobytná, svá a vždycky z počátku zaujímá zamítavý postoj

Brunetka s delšími vlasy = holka do nepohody, která ví, co chce a nenechá se oblbnout lacinými řečmi

Brunetka s dlouhými vlnitými vlasy = nedosažitelná kráska, která si vybírá a nenechá se sbalit hned na první pokus

Rusovláska s krátkými vlasy = neocitla se náhodou v baru omylem? Vždyť by měla spíš sedět za stolem plným lejster, ostatně tak to přece dělala i ta ze Sexu ve městě, ne? Miranda se jmenovala, myslím.

K TÉMATUJak poznat, že vám partner lže? Sledujte několik signálů

Rusovláska s dlouhými vlasy = vážně ještě existují holky s dlouhými zrzavými vlasy?

Že to podle vás nesedí? Však také nesmýšlíte jako muž. Ale teď už aspoň víte, jak muži přemýšlejí, a nebudete překvapená pokaždé, když si o vás v baru udělá neznámý chlap obrázek ještě předtím, než s ním ztratíte jediné slovo.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Vlasové trendy 2022: Už jste slyšely o „money piece“?

Bavlna, krajka, kůže… Jak muži reagují na spodní prádlo?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Když Jeff Moody narazil na starý srub v horské vesnici Telluride, věděl, že našel ideální rekreační místo pro svou rodinu. Obrovský srub se šesti ložnicemi se nachází daleko od ruchu Toronta, odkud Moody pochází. V zimě se dají nazout lyže takřka od dveří. Skvělý výhled, dobrý přístup a slunné místo v kombinaci s moderní přestavbou udělalo z Moody Residence skvost!
Zarámované fotky jsou klasika, ale co takhle vytvořit celou stěnu ze vzpomínek na vaše zážitky nebo ratolesti, když vyrůstaly? Rámy a rámečky poslouží jako krásná dekorace. Vhodným poskládáním můžete stvořit koláž podle vašeho vkusu, od zvoleného materiálu rámečků až po snímky, které zvěčníte na zdi. Můžete je pak podle libosti měnit a prohazovat. V rámečku ale nemusí být jen fotka, jak uvidíte v naší galerii.
Zavodnění lidského těla je problém, se kterým v dnešní době bojuje mnoho lidí z moderního světa. Příčin může být hned několik. Zbavit se přebytečné vody je přitom velmi snadné. Podívejte se na příznaky zavodnění a na pár tipů, díky kterým se vody lehko zbavíte.

Nepřehlédněte

Čeká Vás výlet do zahraničí? Jedete v zimě do Itálie na hory, na exotické Maledivy, nebo pozorovat polární záři na Island? A chcete se cítit bezpečně za všech okolností? Mít jistotu, že když se Vám něco stane, bude Vám zajištěn ten nejlepší komfort a servis, že se o Vás někdo skutečně postará? Pak jednou z nejdůležitějších věcí, kterou musíte před cestou udělat, je uzavřít dobré cestovní pojištění. Jakou pojišťovnu si ale vybrat, aby seděla na míru Vašim potřebám, a přitom Vás cestovní pojištění nevyšlo víc než celá vytoužená dovolená? Na to Vám pomůže najít odpověď srovnávač pojištění Yespojisteni.cz.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek