Čtvrtek , 29. 09. 2022

Michal

Očima mužů: Jak pánové tvorstva vnímají ženy podle vlasů?

Říká se, že muži všeobecně upřednostňují spíše ženy blondýnky a s dlouhými vlasy. Ale je tomu skutečně tak? Vážně černovlásky s krátkými vlasy nemají u mužů šanci?
podle vlasů
Kdo má větší šanci na úspěch: blond nebo hnědá?

13. 04. 2022

Statistiky mluví trochu jinak, než si všeobecně myslíme. Četné výzkumy prokázaly, že muži naopak touží spíše po brunetkách. Ale musejí mít delší vlasy. Na druhou stranu je ale řeč pouze o ženách, které si vedle sebe muži dokážou představit jako partnerky. Ovšem blondýnky s dlouhými vlasy jsou pro ně synonymem flirtu a sexu. Jak nás muži vnímají podle vlasů?

Krátké nebo dlouhé vlasy?

Ani ženy s krátkými vlasy nepřijdou nijak zkrátka, záleží ale na tom, jak dotyčná žena s krátkými vlasy vypadá. Umí-li je nosit, má vyhráno. Nosí-li však krátké vlasy jenom proto, že jí dlouhé nevyhovují, muži to poznají. Důležitý je ovšem i samotný styling.

podle vlasů
Co žena, to originál. Šanci máme všechny.

Znamená to snad ale, že ženy s dlouhými vlasy mají vždy vyhráno a podaří se jim získat muže, kterého chtějí? Tak jednoduché to ani v tomto případě nebude. Muže táhne ofina a rovněž dávají přednost rozpuštěným vlasům před culíkem.

Co se týká vlasů rovných a vlnitých či kudrnatých, to muži až tak úplně nerozlišují. Vlny jsou samozřejmě sexy a romantické, ale ani rovné vlasy v oblíbenosti nezůstávají pozadu, když jsou krásné hladké a lesklé. Odradit je ale naopak může takzvané vrabčí hnízdo, podle vlasů to vypadá, jako bychom právě vytáhly paty z postele.

Muži mají rádi přirozenost. U vlasů rozhodně

Přirozenost především. A u vlasů to platí dvojnásob. Muži nemusí příliš barevné vlasy. Růžové, fialové, oranžové, zelené – ženy si barví vlasy různými pestrobarevnými odstíny. Někomu to může imponovat, ale muži to z větší části nebudou.

Ti dávají přednost přirozené barvě. Zároveň jim ale nevadí vlasy lehce melírované. Proč? Odpověď je naprosto jednoduchá. Jenom málokterý muž na první pohled pozná, jestli má žena melír, nebo zdali je to její přirozená barva vlasů.

K TÉMATU  Co o vás prozradí poloha při spánku? Budete se divit

A co je sexy ze všeho nejvíc? Vyšisované vlasy od moře. Když nám z kštice voní mořská sůl a vlasy dostanou nádech slunečních paprsků, muži šílí.

Co muži nesnáší?

A co je nejméně sexy? Jednoduše – barvené vlasy, které jsou odrostlé. Pokud si vlasy barvíme a jinou barvou, než jakou mají naše vlastní vlasy, vypadá to zkrátka špatně. Už dvoucentimetrové odrosty jsou na pováženou. Těch si muži všimnou vždycky a podle vlasů to budí dojem, že se o sebe příliš nestaráte.

Chcete-li změnit barvu vlasů, nejprve si dobře rozmyslete, jestli jste ochotná každý měsíc nebo dva podstupovat barvení znovu.

Když žena vchází do baru, muž si myslí…

Teď si dejte ruku na srdce a rozmyslete si, jestli chcete číst dál. Co se dozvíte? Jak vás muži skutečně vnímají podle toho, co máte nikoliv v hlavě, ale na hlavě. První dojem dělá divy a muži se jím často řídí, přestože realita může být úplně opačná. Vpravte se do myšlenek, které se mužům honí v hlavě, když žena vchází do baru. Jak vás soudí podle vlasů?

bar
Co se chlapům honí v hlavě, když vejdete do baru?

Blondýnka s vlasy na mikádo = sexy roštěnka, která se přišla na večírek pobavit

Blondýnka s dlouhými vlasy = wau, tohle je kočka, kterou musím mít

Blondýnka s vlnitými vlasy (delšími i kratšími) = tuhle nebude jednoduché dostat; je to snílek, ale moc dobře si uvědomuje, jaký mezi mužským pohlavím budí zájem

Brunetka s krátkými vlasy = nedobytná, svá a vždycky z počátku zaujímá zamítavý postoj

Brunetka s delšími vlasy = holka do nepohody, která ví, co chce a nenechá se oblbnout lacinými řečmi

Brunetka s dlouhými vlnitými vlasy = nedosažitelná kráska, která si vybírá a nenechá se sbalit hned na první pokus

Rusovláska s krátkými vlasy = neocitla se náhodou v baru omylem? Vždyť by měla spíš sedět za stolem plným lejster, ostatně tak to přece dělala i ta ze Sexu ve městě, ne? Miranda se jmenovala, myslím.

K TÉMATU  Sebeláska je klíčem ke spokojenému životu. Naučte se to!

Rusovláska s dlouhými vlasy = vážně ještě existují holky s dlouhými zrzavými vlasy?

Že to podle vás nesedí? Však také nesmýšlíte jako muž. Ale teď už aspoň víte, jak muži přemýšlejí, a nebudete překvapená pokaždé, když si o vás v baru udělá neznámý chlap obrázek ještě předtím, než s ním ztratíte jediné slovo.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Vlasové trendy 2022: Už jste slyšely o „money piece“?

Bavlna, krajka, kůže… Jak muži reagují na spodní prádlo?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

V posledním roce je u nás velmi populární, proto jste o něm nejspíš už slyšela. Ale co skutečně CBD umí, to možná ještě nevíte. Až ale konopný olej poznáte, věřte, že ho budete chtít také vyzkoušet.
Flirtování je bezesporu jedna z nejžhavějších a zároveň nejzábavnějších věcí, které si můžeme ve vztazích do sytosti užívat. Rozhodně neplatí, že flirt patří jen do seznamovací fáze vztahu, rozhodně lze flirtovat i v dlouhodobém vztahu. Pokud se chystáte na rande, bude se vám flirtování hodit. Poradíme vám, jak se v tom stát mistryní!
Kuchyň, či přesněji její jídelní část, je ideálním prostorem pro každodenní setkávání celé rodiny. Proto je důležité, aby tento prostor působil příjemně. Zároveň byste se však měli zaměřit také na jeho praktičnost, aby každý z členů měl dostatek prostoru, případně byl stůl vhodný pro konání různých oslav a posezení s přáteli. U stolu by také neměly chybět kvalitní židle, díky kterým budete mít pohodlí.
Česnek je jedna z nejzdravějších potravin na světě. Odhání bacily, viry i upíry a je ceněným čističem cév a celého těla. I když se situace už hodně zlepšila, opravdu kvalitní česnek je na českém trhu stále poměrně nedostatkovým zbožím a pokud už je kvalitní, bývá velmi drahý
Někdo se pyšní hustou a dlouhou hřívou, někdo se zase trápí se svými řídkými vlasy, které sotva dorostou po ramena. Naštěstí existuje možnost prodloužení vlasů, díky níž si řada z nás splní svůj sen – mít krásné a dlouhé vlasy. Jaké jsou metody prodloužení a na co si dát pozor?
Nový rok je v plném proudu a řada lidí ještě stále pracuje na svých novoročních předsevzetích. Pokud se ta vaše týkají nakopnutí kariéry nebo byznysu obecně, existuje několik tipů či kroků, které je nutné podstoupit pro úspěch stanovených cílů.

Nepřehlédněte

Sedací souprava je obvykle jedním z nejvýznamnějších kusů nábytku v celém bytě. Tvoří dominantu každého obývacího pokoje, takže vybrat si tu pravou pro vás je nesmírně důležité. Nejen že by měla být pohodlná a pěkně vypadat, ale také je potřeba ji zasadit do okolního interiéru tak, aby ladila s ostatním nábytkem a použitými barvami ve vašem obývacím pokoji.
Časy, kdy stačilo hodit do automatu na kávu desetikorunu a člověk se spokojil s "tmavě hnědou tekutinou", jsou už dávno pryč. Podávání i pití kávy se v České republice výrazně proměnilo. Klasického "turka" či instantní kávu už najdete v málokteré kavárně. V supermarketech vás regály s kávou lákají všemi směry: zrnková, mletá, kapsle… Nemůžete se rozhodnut? Přečtěte si našich 6 tipů a budete mít jasno, jak si vybrat a hlavně vychutnat dobrou kávu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek