Čtvrtek , 19. 05. 2022

Nataša

Yoni vajíčko: Elegantní přítel, který upevní vaše zdraví, sexualitu i krásu

Slyšeli jste už o zázraku jménem Yoni vajíčko? Pokud ne, my vám ho rádi představíme. Zaměříme se na účinky, které má na ženské tělo, na správné používání i na jeho historii. V našem přehledném článku se dozvíte, jaké zázraky tento elegantní kamarád pro ženy dokáže s myslí, tělem a jak působí na celkové zdraví.
yoni
Yoni vajíčko je malý, ale velmi prospěšný intimní pomocník. (foto: 123rf.com)

23. 12. 2021

23. 12. 2021

Yoni vajíčko nebo také Yoni egg či vaginální vajíčko je ručně opracovaný polodrahokam do ladného tvaru vejce. Jeho hlavním úkolem je podpora funkce ženských pohlavních orgánů a posílení pánevního dna. Ačkoliv je Yoni vejce v podobě, jak ho známe dnes, považováno za trend moderní doby, jeho historie se line až do starověku. V dobách staré Číny hojně čerpaly z blahodárných účinků Yoni vajíčka především ženy z císařského čínského dvora. Yoni vejce považovaly za nenahraditelného pomocníka v péči o ženskou krásu i zdraví, a právě Yoni vajíčko je jedním z příčin, proč jsou čínské princezny a konkubíny proslulé svou krásou až do dnešní doby.

Kameny síly, čistoty a harmonie

Ve staré Číně tyto vaginální šperky (dnes známé jako Yoni vejce) vyráběli zejména z nefritu, který považovali za kámen bezpečí s blahodárnou mocí ochránit svého nositele před špatnou energií i zdravotními neduhy. Pro dnešní Yoni vajíčka se nejčastěji používají kameny především křišťál, ametyst, jaspis, růženín a tygří oko. Vybrat si proto můžete Yoni vajíčko podle svých potřeb i duševního rozpoložení tak, aby bylo v souladu s vaším životním stylem a vnitřní energií.

Proč Yoni vajíčko používat?

Pokud je vám více než dvacet let, můžete vajíčko zcela bezpečně používat. Zejména pak v období po porodu, kdy Yoni vajíčko pomáhá s posilováním pánevního dna a podporuje rychlé uzdravení celé oblasti, která je díky porodu uvolněná, bolavá nebo poškozená. To, aby každá žena věnovala náležitou pozornost rekonvalescenci pánevního dna po porodu, je velmi důležité pro její celkové zdraví a působí jako prevence proti mnoha nepříjemným následkům. Ochablé svaly oblasti pánevního dna jsou totiž často příčinou inkontinence v pozdějším věku i nejrůznějších sexuálních potíží.

Kromě prevence před ochabnutím svalů intimní oblasti v sobě Yoni vajíčko skrývá i další potenciál. Tento moderní drahokam je považován za zdroj ženské energie a klíč ke kráse, zdraví a intenzivnějším sexuálním prožitkům. Ačkoliv v dřívějších dobách vaginální vajíčko využívaly ženy k procvičování poševního svalstva za účelem zvýšení rozkoše partnera při milování, ty dnešní se na něj obracejí především kvůli posílení svého zdraví, krásy a vlastního potěšení z naplněné sexuality.

K TÉMATULéty ověřené recepty, jak na drobné popáleniny

Zajímavost: Ačkoliv to zní neuvěřitelně, Yoni vajíčko má prokazatelně pozitivní vliv i na pleť. Díky propojení kruhových svěračů v těle získáte pravidelným cvičením s Yoni vajíčkem nejen pevné pánevní dno, ale také posílíte kruhové svaly v obličeji, čímž redukujete vrásky, povadlá víčka nebo rty.

Další výhody pravidelného cvičení s Yoni vajíčkem: 

  • Posílíte svaly pánevního dna a předejdete potížím s inkontinencí
  • Pozitivně ovlivníte pravidelnost menstruačního cyklu
  • Pomůžete hojení svých intimních partií po porodu
  • Zlepší se váš sexuální prožitek
  • Cvičení s Yoni vajíčkem pomáhá při vaginální suchosti
  • Cvičení snižuje bolesti před menstruací 
  • Uvolníte se a budete odolnější vůči stresu

Kdy je dobré cvičení vynechat?

Před prvním bližším seznámením s Yoni vajíčkem je nutné si říci, že existují situace, kdy je dobré cvičení vynechat. Pokud s ním nemáte žádné zkušenosti, obecně se nedoporučuje začínat s cvičením během těhotenství. Jestliže pak už nějakou praxi s pravidelným cvičením máte, je vhodné v průběhu těhotenství Yoni vajíčko odložit. Stejně jako v těhotenství, je dobré vynechat cvičení s Yoni vajíčkem i během menstruace. Ačkoliv pomáhá k harmonizaci cyklu a snižuje menstruační bolesti, je lepší když se soustředíte na cvičení mimo menstruační dny.

Dalšími důvody pro vynechání pravidelného cvičení pánevního dna, by mohla být infekce, výtoky a jiné neduhy intimních partií. Pokud vás sužují symptomy onemocnění, počkejte s cvičením dokud nebude vaše intimní oblast zdravá a zcela ve formě. Samozřejmostí by pak měl být fakt, že není vhodné vajíčko používat v případě, že na něm objevíte známky poškození, zejména pak praskliny.

První cviky s Yoni vajíčkem

U cvičení s Yoni vajíčkem je vždy důležité pohodlí, uvolněnost a duševní klid. Cviky proto vždy provádějte tam, kde se cítíte pohodlně, bezpečně a kde vás nikdo neruší. Před cvičením si vytvořte příjemnou uklidňující atmosféru například pomocí vonných olejů nebo relaxační hudby.

  1. V leže na zádech s pokrčenými koleny si jednu ruku položte na podbřišek a zhluboka a pomalu dýchejte do břicha. Jednoduchým dechovým cvičením se uvolníte a naučíte se pomocí dechu vnímat sebe a svou intimní oblast.
  2. Ve chvíli, kdy jste uvolněná a cítíte se připravená na práci s vajíčkem, ho můžete jemně zavést do pochvy. Nezapomeňte se stále soustředit na hluboké dýchání. 
  1. Směřujte dýchání směrem z vašeho pánevního dna do vajíčka. Zaměřte svou mysl na všechny vzpomínky a bolesti, které v sobě již nechcete uchovávat a pomyslně je vtiskněte do Yoni vajíčka.
K TÉMATUDopřejte si čokoládu každý den, radí lékaři. Jak nám čokoláda prospívá?

Cvičení lze provádět nejen vleže, ale i vsedě. Záleží pouze na vás a na tom, jak je vám to příjemné a pohodlné. Cvičte pomalu, v klidu a uvolněná. Několik užitečných cviků s Yoni vajíčkem si můžete vyhledat na internetu, kde se v instruktážních videích kromě cviků pro začátečníky dozvíte i mnoho dalších zajímavostí o Yoni vajíčku.

Cvičení pro začátečníky s použitím yoni vajíčka. (zdroj: youtube.com/Aida Lucie)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Pánevní dno není jen o inkontinenci

Co opravdu muži chtějí a po čem touží ve vztazích?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Když poprvé začnete s dietou, můžete v prvním měsíci ztratit o něco více. Pokud například dodržujete nízkosacharidovou dietu, vaše tělo spaluje glykogen uložený ve svalové tkáni, když mu dojdou sacharidy. Glykogen se váže na vodu a při jeho spalování na energii se také ztrácí voda. Tato počáteční rychlá ztráta hmotnosti může být velmi motivující, ale nakonec se zúží.
Vlastnoručně vyrobené vánoční dekorace mají hned několik pozitiv. Budou jedinečné a originální, přizpůsobíte je dokonale svým představám a navíc ušetříte. K tomu všemu budete mít z jejich tvorby skvělý pocit, obzvlášť v případě, že vám je pochválí nějaká návštěva. Inspirujte se nějakým nápadem!
Všechny to známe. Místo toho, abychom si užívaly adventní čas, sháníme dárky, uklízíme, pečeme cukroví, v práci doháníme resty a nemáme ani čas si zapálit adventní svíčky. O Vánocích jsme pak ve stresu z toho, že jsme na něco zapomněly, jestli se budou dárky líbit, cukroví chutnat a zdali máme skutečně pořádně naklizeno. Co takhle to letos udělat jinak?
Pandemie koronaviru neoslabuje a brzy se k ní přidá ještě podzimní vlna respiračních onemocnění. Nápor na imunitu tak ještě vzroste. Abyste zůstali fit a složité období přečkali, měli byste co nejvíce posílit obranyschopnost. Ideální podporou jsou vitaminy D a C. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy značky Naturevia, kde oba důležité ochránce zdraví najdete.
Objevte skryté erotogenní zóny. Proč? Muži milují ženy, které se v posteli nestydí. Když se muž potká v ložnici s nespoutanou ďáblicí, je schopen mít ji v hlavě ještě několik let poté. Postelové scény se pak se zájmem vypráví na pánských večírcích. Ačkoli můžete namítat, milenka tohoto ražení je schovaná v každé z nás a je jedno, zda jste otrkaná lvice salónů nebo věrná manželka. Naučte se pomocí jednoduchých triků ovládat partnerovo tělo a odpoutejte se od všednosti dní.
Mnoho lidí se potýká s bolestmi zad při sedavém zaměstnání. Často si poposedneme, vypneme se, ale za chvilku zase povolíme záda i břicho. Ty, kteří pracují u počítače celý den, trápí tuhá krční páteř a také trapézy máme stále v napětí. Co s tím? Přestávky a malý workout při práci na počítači jsou nutné, protože sedíme v jedné pozici a jediné čím hýbeme, jsou prsty na rukách… Zapojit své tělo, prohřát se a protáhnout se je s naším tipem jednoduché a zábavné.
Tělo je dobře propracovaný stroj, který nás pravděpodobně nepřestane fascinovat. Aby však fungovalo tak, jak má, je zapotřebí, aby bylo poháněno správným palivem. Ani klasický automobil nepojede bez benzínu, ani tělo nebude fungovat bez minerálů a vitaminů, které jsou jeho pohonnou hmotou.  
Řada lidí se klidně i léta odhodlává k tomu, aby přestali kouřit. Mnohdy následuje několik neúspěšných pokusů, u některých nakonec dojde opravdu k tomu, že se zvládnou této závislosti zbavit. Pokud patříte mezi ty, kteří se chtějí s kouřením rozloučit, můžete si vzít za pomocníka třeba také bylinky. Jaké konkrétně se vám budou hodit?

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek