Úterý , 21. 03. 2023

Radek

Máte pocit, že váš partnerský vztah uvadá? Vyzkoušejte těchto 5 tipů, kterými si jej okořeníte

Dopřejte svému partnerskému vztahu nové impulsy a uvidíte, že se na sebe budete opět těšit! Značka – máme tipy pro stydlíny i odvážné duše!
partnerský vztah
I vyhořelý vztah se dá obnovit. Inspirujte se našimi tipy a buďte zase šťastná. (zdroj foto: pixabay.com)

09. 04. 2020

Každý dlouhodobý partnerský vztah je jako křehká květina – vyžaduje péči, bez které jednoduše uvadá. Jedeme na to a nabíráme kurz SPOKOJENÝ VZTAH.

Malé pozornosti

Malé radosti – to je synonymem snad každého začínajícího vztahu. Jen tak donést květinu ženě, jen tak partnerovi přinést oblíbený zákusek nebo pochutinu. Bez důvodu. Žádné výročí. Žádné povinnosti v kalendáři. Prostě jen pro radost. A tohle lze udělat i v případě večerních chvil, které máte pro sebe. Nemusí jít jen o sex – dopřejte svému partnerovi třeba masáž zad, nebo zatuhlého krku. A za několik dní masáž rukou, nohou nebo intimní oblasti. Prostě jen tak. Dělejte si navzájem malé radosti. Poznáte, že vás to k sobě více přitahuje.

Tip do ložnice pro stydlivky

Nepatříte zrovna k typům lidí, kteří na sebe hodí sexy prádlo a nazují vysoké podpatky? Nevadí! I stydlíni mohou přinést do vztahu příjemné novinky. Popřemýšlejte, co vám nejvíce sedí, a domluvte se sami se sebou, že tím hned dnes večer svého partnera potěšíte – žádné odkládání! Takže vybíráme:

 • rychlovka,
 • orální sex,
 • sex v autě,
 • sex na kuchyňské lince,
 • milování u okna,
 • sexy hrátky ve vaně,
 • společná sprcha = sex,
 • sex při svíčkách s romantickou hudbou.

Máte vybráno? Výborně! Okořeňte vaše partnerské soužití trochou snažení, odměna bude více než sladká! A že to děláte jen pro potěšení partnera? V tom případě se v klidné chvilce pro konverzaci svěřte s vašimi tajnými tužbami – nyní je řada na partnerovi, aby vás překvapil. Vzájemná otevřenost se vám vyplatí. Nezapomeňte se navzájem chválit za snahu a dobrý výsledek!

partnerský vztah
Zdroj foto: pixabay.com

Spiklenci slasti

Stydíte se, nebo si myslíte, že přinést sexuální hračku je urážka pro partnerovo postelové umění? Opak je pravdou! Pohovořte spolu u sklenky něčeho dobrého o tom, co by se vám do ložnice líbilo pořídit. Uvidíte, že naleznete společnou řeč. Muži tuto změnu rozhodně uvítají! Zde je pár nápadů:

 • Pořiďte si polstrovaná pouta nebo dlouhé stuhy k uvázání k posteli.
 • Nakupte si šimrátka – ženy je zbožňují a mužům dělá dobře pohled na roztouženou partnerku.
 • Podívejte se společně na porno. Stránek je více než dost! Nemusíte se u toho na sebe hned vrhnout, ale alespoň zjistíte, co by se vám vzájemně líbilo.
 • Cítíte se na větší odvaz? Rozhodně si pořiďte vibrátor – zjistíte, že je dokonalou pastvou pro oči vašeho partnera, když vás při hrátkách s ním bude sledovat.

Společná záliba v postelových hrátkách z vás udělá dokonalé spiklence. Milence, kteří se na sebe i po dvaceti letech vztahu a třech dětech stále těší!

K TÉMATU  Kolik stojí svatební fotograf a jak ho vybrat?

Chytrá horákyně

Bodystocking – tutovka pro stydlivé a něžné duše, ale i odvázané a nezkrotné dračice. Síťovaný overal, který zahalí celé vaše tělo od ramen až po špičky nohou, ale zároveň nabízí praktické výstřihy v intimní oblasti. Dále to necháváme na vás!

Zláká vás klasická černá, ve které se budete cítit dostatečně oblečená? Nebo si jako večerní outfit do ložnice pořídíte tuto parádu v červené, bílé nebo třeba fialové barvě? Sluší naprosto všem postavám, díky pocitu zahalenosti dodává sebevědomí, a dovoluje vám se pořádně odvázat! Více prozrazovat nebudeme… tuhle změnu si prostě užijete!

maska
Obličejová maska je velmi sexy. (zdroj foto: pixabay.com)

Společný čas

Máte partnera neustále na očích již mnoho let? Hádáte se i kvůli správné pozici ručníků, bot nebo záchodového prkýnka? Zapomeňte na hádky. Ty k dlouhodobému partnerskému vztahu prostě patří. Tak to je. Nikdy nejsme ideální, ani partner ne. Je důležité se umět nad situaci povznést a jít dál společnou cestou. Zde jsou tipy, jak kvalitně trávit partnerský čas, aby vám vztah nezevšedněl:

 1. Nachystejte romantickou večeři při svíčkách. Jen tak. Žádné výročí.
 2. Pořiďte si partnerskou společenskou hru. Skvěle se pobavíte!
 3. Zahrajte si svlékací karetní hru – jakoukoliv! Třeba „prší“, „sedmu“, „oko“. To je jedno. Svlíkat!
 4. Místo nízkokalorické večeře si dopřejte pořádnou porci čokolády a šlehačky na partnerově těle.
 5. Překvapte partnera tutti-frutti večeří – naservírujte na své nahé nebo polonahé tělo co je vám libo.

Partnerský vztah vám bude vzkvétat, když se oba alespoň trochu přenesete přes vzájemné nedokonalosti a hádky a nahradíte je smíchem a společnými chvílemi pro vše příjemné. To se člověk mnohem raději na toho druhého vrhne, a i po mnoha letech vztahu z něj prostě jen tak strhá všechno oblečení a užije si dokonalý sex! Přejeme vám, ať je to i váš případ! Ať žije vztah, který hledá stále nové podněty ke společné radosti.

K TÉMATU  10 nejdivnějších způsobů, jak se rozejít s mužem

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejčastější příčiny konfliktů mezi mužem a ženou a jak se naučit lépe komunikovat v partnerských vztazích

Láska prochází žaludkem. Ovlivňuje jídlo partnerský vztah?

Stud při sexu. Jak ho překonat a naplno si tak užít vášeň

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Asi každá z nás už slyšela o různých seznamovacích aplikacích či online seznamkách. Někomu jsou seznamky zdrojem nekonečných erotických eskapád, jiní zde hledají osudovou lásku. A pro někoho jsou seznamky jeden velký podvod. Podívejme se, jak je to s nimi doopravdy.
No, opravdu není řeč o situaci, kdy by dítě z nějakého důvodu mělo indigově modrou barvu. Tuto barvu však může mít jeho aura, proto takové označení. Tyto děti jsou tak trochu zvláštním úkazem v našem světě a je dobré naučit se jim porozumět. Ale také to může být trochu jinak a můžete si myslet, že indigové děti jsou prostě jen děti odlišně vychovávané a snažíme se tu obhájit jejich nepřizpůsobivé chování.
Ne každá z nás se rozplývá nad množstvím výšivek a volánů a girlandami květin. Nebo jste si možná s partnerem právě řekli, že se chcete vzít. Svatba hned! Nečekat rok, nemít svatební horečku a spousty poradkyň či agentur. Nezkoušet si půl roku šaty. Prostě jste se rozhodli a chcete si svůj svatební den užít co nejdříve. Jde to?
Úklidové práce jsou něčím, co nastupuje na scénu prakticky každý týden. Z posledních statistik vyplývá, že úklidem domácnosti stráví každý průměrný člověk až desetinu svého života. Abyste jednotlivými pracemi netrávili více času, než je skutečně nutné, začněte aplikovat několik zásad, jak důkladně uklidit byt. Prozradíme vám, na co hlavně nezapomenout (a na co se obvykle zapomíná).
Dnes, v době nových přístupů k výživě, se na pohanku začalo pohlížet jako na superpotravinu která dokáže se zdraví člověka dělat naprosté divy! Obsahuje totiž mikroživiny, vitamíny, je to výborný zdroj vlákniny a obsahuje sacharidy s nízkým glykemickým indexem. Proč se do jídel s pohankou pustit a jak ji můžete připravovat vám poradíme v článku.

Nepřehlédněte

Když vám několik lékařů nezávisle na sobě oznámí, že v pětadvaceti letech máte počínající artrózu a nic se s tím nedá dělat, můžete udělat dvě věci. Buď to vzdát a trpět po zbytek života bolestmi kyčlí a všeho možného, nebo lékařům nevěřit a vzít situaci do vlastních rukou.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek