Domů » Vztahy » Máte pocit, že váš partnerský vztah uvadá? Vyzkoušejte těchto 5 tipů, kterými si jej okořeníte
Vztahy

Máte pocit, že váš partnerský vztah uvadá? Vyzkoušejte těchto 5 tipů, kterými si jej okořeníte

partnerský vztah
I vyhořelý vztah se dá obnovit. Inspirujte se našimi tipy a buďte zase šťastná. (zdroj foto: pixabay.com)
Dopřejte svému partnerskému vztahu nové impulsy a uvidíte, že se na sebe budete opět těšit! Značka – máme tipy pro stydlíny i odvážné duše!

Každý dlouhodobý partnerský vztah je jako křehká květina – vyžaduje péči, bez které jednoduše uvadá. Jedeme na to a nabíráme kurz SPOKOJENÝ VZTAH.

Malé pozornosti

Malé radosti – to je synonymem snad každého začínajícího vztahu. Jen tak donést květinu ženě, jen tak partnerovi přinést oblíbený zákusek nebo pochutinu. Bez důvodu. Žádné výročí. Žádné povinnosti v kalendáři. Prostě jen pro radost. A tohle lze udělat i v případě večerních chvil, které máte pro sebe. Nemusí jít jen o sex – dopřejte svému partnerovi třeba masáž zad, nebo zatuhlého krku. A za několik dní masáž rukou, nohou nebo intimní oblasti. Prostě jen tak. Dělejte si navzájem malé radosti. Poznáte, že vás to k sobě více přitahuje.

Tip do ložnice pro stydlivky

Nepatříte zrovna k typům lidí, kteří na sebe hodí sexy prádlo a nazují vysoké podpatky? Nevadí! I stydlíni mohou přinést do vztahu příjemné novinky. Popřemýšlejte, co vám nejvíce sedí, a domluvte se sami se sebou, že tím hned dnes večer svého partnera potěšíte – žádné odkládání! Takže vybíráme:

 • rychlovka,
 • orální sex,
 • sex v autě,
 • sex na kuchyňské lince,
 • milování u okna,
 • sexy hrátky ve vaně,
 • společná sprcha = sex,
 • sex při svíčkách s romantickou hudbou.

Máte vybráno? Výborně! Okořeňte vaše partnerské soužití trochou snažení, odměna bude více než sladká! A že to děláte jen pro potěšení partnera? V tom případě se v klidné chvilce pro konverzaci svěřte s vašimi tajnými tužbami – nyní je řada na partnerovi, aby vás překvapil. Vzájemná otevřenost se vám vyplatí. Nezapomeňte se navzájem chválit za snahu a dobrý výsledek!

partnerský vztah
Zdroj foto: pixabay.com

Spiklenci slasti

Stydíte se, nebo si myslíte, že přinést sexuální hračku je urážka pro partnerovo postelové umění? Opak je pravdou! Pohovořte spolu u sklenky něčeho dobrého o tom, co by se vám do ložnice líbilo pořídit. Uvidíte, že naleznete společnou řeč. Muži tuto změnu rozhodně uvítají! Zde je pár nápadů:

 • Pořiďte si polstrovaná pouta nebo dlouhé stuhy k uvázání k posteli.
 • Nakupte si šimrátka – ženy je zbožňují a mužům dělá dobře pohled na roztouženou partnerku.
 • Podívejte se společně na porno. Stránek je více než dost! Nemusíte se u toho na sebe hned vrhnout, ale alespoň zjistíte, co by se vám vzájemně líbilo.
 • Cítíte se na větší odvaz? Rozhodně si pořiďte vibrátor – zjistíte, že je dokonalou pastvou pro oči vašeho partnera, když vás při hrátkách s ním bude sledovat.

Společná záliba v postelových hrátkách z vás udělá dokonalé spiklence. Milence, kteří se na sebe i po dvaceti letech vztahu a třech dětech stále těší!

Chytrá horákyně

Bodystocking – tutovka pro stydlivé a něžné duše, ale i odvázané a nezkrotné dračice. Síťovaný overal, který zahalí celé vaše tělo od ramen až po špičky nohou, ale zároveň nabízí praktické výstřihy v intimní oblasti. Dále to necháváme na vás!

Zláká vás klasická černá, ve které se budete cítit dostatečně oblečená? Nebo si jako večerní outfit do ložnice pořídíte tuto parádu v červené, bílé nebo třeba fialové barvě? Sluší naprosto všem postavám, díky pocitu zahalenosti dodává sebevědomí, a dovoluje vám se pořádně odvázat! Více prozrazovat nebudeme… tuhle změnu si prostě užijete!

maska
Obličejová maska je velmi sexy. (zdroj foto: pixabay.com)

Společný čas

Máte partnera neustále na očích již mnoho let? Hádáte se i kvůli správné pozici ručníků, bot nebo záchodového prkýnka? Zapomeňte na hádky. Ty k dlouhodobému partnerskému vztahu prostě patří. Tak to je. Nikdy nejsme ideální, ani partner ne. Je důležité se umět nad situaci povznést a jít dál společnou cestou. Zde jsou tipy, jak kvalitně trávit partnerský čas, aby vám vztah nezevšedněl:

 1. Nachystejte romantickou večeři při svíčkách. Jen tak. Žádné výročí.
 2. Pořiďte si partnerskou společenskou hru. Skvěle se pobavíte!
 3. Zahrajte si svlékací karetní hru – jakoukoliv! Třeba „prší“, „sedmu“, „oko“. To je jedno. Svlíkat!
 4. Místo nízkokalorické večeře si dopřejte pořádnou porci čokolády a šlehačky na partnerově těle.
 5. Překvapte partnera tutti-frutti večeří – naservírujte na své nahé nebo polonahé tělo co je vám libo.

Partnerský vztah vám bude vzkvétat, když se oba alespoň trochu přenesete přes vzájemné nedokonalosti a hádky a nahradíte je smíchem a společnými chvílemi pro vše příjemné. To se člověk mnohem raději na toho druhého vrhne, a i po mnoha letech vztahu z něj prostě jen tak strhá všechno oblečení a užije si dokonalý sex! Přejeme vám, ať je to i váš případ! Ať žije vztah, který hledá stále nové podněty ke společné radosti.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nejčastější příčiny konfliktů mezi mužem a ženou a jak se naučit lépe komunikovat v partnerských vztazích

Láska prochází žaludkem. Ovlivňuje jídlo partnerský vztah?

Stud při sexu. Jak ho překonat a naplno si tak užít vášeň