Pondělí , 02. 10. 2023

Olívie a Oliver

27 důvodů, proč se s vámi muž stejně nakonec rozejde

Někdy se to stává a máte pocit, že vás pošle partner brzy k šípku. Položila jste si však otázku, co všechno ho k tomu vede? I my ženy jsme mnohdy nevyzpytatelné. Milé dámy, představte si, že ani muž s vámi nechce někdy mluvit, protože má svou náladičku a mnohokrát je naštvaný či přepracovaný. Když na něj tlačíte, tak celou situaci leda zhoršíte. Bude-li se to opakovat pokaždé, vás nakonec opustí.
rozejde
Důvody rozchodu bývají různé. Někdy vztah prostě jen skončí.

16. 05. 2022

Láska jako trám a vy jste najednou na druhé koleji. No, to už tak někdy bývá. Ne každý muž má tendenci své partnerce ve všem podlehnout. Nebude kolem vás skákat jako opička a nedejbože vám říkat sladké řečičky. Co se stane, když to po něm budete chtít každou chvíli? Pak se ovšem nedivte, že se s vámi rozejde.

Existuje elixír na spokojený vztah?

Určitě ne. Jednou se vám zdá, že máte málo sexu, podruhé je protějšek stále v práci a patřičně se vám nevěnuje. To vše musíte překousnout. Jakmile se do něj začnete pouštět, dlouho to s vámi nevydrží.

Pokud si myslíte, že s vámi tráví málo času, snažte se, aby se to změnilo. Protože výčitky ničemu nepomohou, jedině vás dovedou k rychlému rozchodu. Samozřejmě záleží na tom, zda jste do sebe opravdu zamilovaní a o svou lásku pečujete. Nikdy není všem dnům konec.

Prostě si dělejte radost maličkostmi, které vás udrží dohromady. Naslouchejte jeho představám i problémům a věnujte se stejným koníčkům. Ne vždy je to možné, ale určitě ho váš zájem uspokojí. Jakmile budete žárlit a trápit se divnými myšlenkami, nevěrou a odcizením, počítejte s nejhorším. 

Proč se s vámi nakonec rozejde?

Zde jsme vám vypsali několik bodů (poměrně dost), které muže nejčastěji nakonec vedou k tomu, že se s vámi rozejde.

 1. Prostě se mu přestanete líbit
 2. Nedá se svítit a nemá si s vámi, o čem povídat 
 3. Z nějakého důvodu už ho prostě nebavíte
 4. Stydí se za vás (nepečujete o sebe, jste obézní, nenalíčená)
 5. Jste nudná v sexu, anebo naopak moc divoká 
 6. Pořád jen pracujete a nemáte na něj čas, vymlouváte se 
 7. Mluvíte více než on a jste dominantnější ve vztahu
 8. Vše moc řešíte
 9. Nechcete s ním mít dítě a mateřství stále odkládáte
 10. Nedáváte mu prostor ani volnost
 11. Má pocit, že ho nerozvíjíte a táhnete ho k zemi
 12. Prostě si našel jinou
 13. Stydíte se před ním nebo rovnou ve společnosti se stydíte za něj
 14. Stále něco skrýváte a jste přehnaně tajemná
 15. Neumíte vařit a postarat se o rodinu
 16. Nevhodně se chováte a moc pijete mezi kamarády, pak ztrácíte zábrany a neznáte hranice
 17. Jste žárlivá a moc ho hlídáte
 18. Nerozumíte si ohledně jeho dětí, anebo jste příliš mateřská!!!!
 19. Dětem dáváte přednost před utužováním partnerského vztahu
 20. Prostě už si nemáte společně co říct, ohledně sexu i koníčků
 21. Vaše rodina ho nesnáší a snaží se vás rozeštvat
 22. Často pláčete a jste hysterická či labilní
 23. Řešíte věci rodiny před kamarádkami, a to samé v práci  
 24. Vlastně je s vámi jenom z povinnosti
 25. Věnujete mu málo času
 26. Vztah berete na lehkou váhu
 27. Prostě to skončilo a vlastně vás má plné zuby 
K TÉMATU  Vztah na dálku: Dá se překonat? Máme pár tipů, jak na to

Láska je věčná

Vztahové problémy patří k těm nejsložitějším, a proto byste je neměla s každým řešit. Když už dojde na nejhorší, s partnerem si v klidu promluvte a výčitky nechte stranou. Kdoví, třeba přijdete na to, proč už s vámi nechce být. Pokud půjde o nějakou hloupost, aspoň se tomu zasmějete.

Vždyť po světě běhá spousta nezadaných super chlapů a jeden z nich čeká právě na vás! A nemusí vypadat ani jako James Bond. Hlavně, že vás bude milovat takovou, jaká jste.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Rozchod během pandemie. Které herecké páry neustály karanténu?

Byl vám nevěrný? Okamžitý rozchod nemusí být řešení

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Každou noc se nám během spánku může zdát třeba i 5 snů, jejichž délka je nejčastěji 15 až 40 minut. Odborníci na sny vysvětlují, že naše sny odrážejí základní vzorce lidského chování. Odráží to, kdo jsme, co potřebujeme a v co věříme. Jaké jsou nejčastější sny a jaký je psychologický pohled na to, co znamenají?
Stres je způsobován čímkoli, co vede k nervozitě, k vzteku, k frustraci nebo vás činí nešťastnými. Ví se, že příliš mnoho stresu má nepříznivý vliv na lidské zdraví. Ovšem obtížné je rozpoznat, kdy už je stres škodlivý a kdy ještě prospívá. Když ho poznáte, je poměrně jednoduché s ním něco udělat. Tenhle návod vám umožní se mu postavit.
Barvení velikonočních vajec je nejrozšířenější symbol Velikonoc u nás. Kraslice může být natvrdo uvařené i vyfouknuté prázdné vejce, které se zdobí různými technikami. Co takhle nějaké netradiční? Zapojte děti a zkuste vytvořit kraslice způsobem, který vás možná ani nenapadl. Barvení pomocí houbičky na nádobí, vytváření vzorů pomocí tavné pistole, namáčení do pěny na holení, barvení pomocí laku na nehty, bublinkové fólie nebo cibule. Všechny způsoby jsou přitom jednoduché. Vyberte si inspiraci pro vás!
Každý rok vznikne nějaký song, který pak dobývá žebříčky celosvětových hitparád, slyšíme ho na každém rohu, skáče na nás pomalu i z lednice. Na některé hity časem zapomeneme, ale o takových tu dnes nebude řeč. Až udeří první mrazíky, tyhle letní písničky vás zaručeně rozehřejí a rozproudí vám krev v žilách. Pojďme si připomenout hity, které známe úplně všichni a vždycky si na ně rádi na diskotéce nebo u moře zatancujeme, nebo si je aspoň v duchu zanotujeme.

Nepřehlédněte

Sebevědomí je klíčem k úspěchu, a to ať už mluvíme o úspěchu v osobním či profesním životě. K jeho snížení přispívá kupříkladu akné nebo jiné kosmetické vady, ale také zažloutlý chrup. Že vás právě žluté zuby trápí a denně snižují zmiňované sebevědomí? Pojďme si zmínit několik tipů, jak efektivně vybělit zuby.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek