Pátek , 31. 05. 2024

Ferdinand

27 důvodů, proč se s vámi muž stejně nakonec rozejde

Někdy se to stává a máte pocit, že vás pošle partner brzy k šípku. Položila jste si však otázku, co všechno ho k tomu vede? I my ženy jsme mnohdy nevyzpytatelné. Milé dámy, představte si, že ani muž s vámi nechce někdy mluvit, protože má svou náladičku a mnohokrát je naštvaný či přepracovaný. Když na něj tlačíte, tak celou situaci leda zhoršíte. Bude-li se to opakovat pokaždé, vás nakonec opustí.
rozejde
Důvody rozchodu bývají různé. Někdy vztah prostě jen skončí.

16. 05. 2022

Láska jako trám a vy jste najednou na druhé koleji. No, to už tak někdy bývá. Ne každý muž má tendenci své partnerce ve všem podlehnout. Nebude kolem vás skákat jako opička a nedejbože vám říkat sladké řečičky. Co se stane, když to po něm budete chtít každou chvíli? Pak se ovšem nedivte, že se s vámi rozejde.

Existuje elixír na spokojený vztah?

Určitě ne. Jednou se vám zdá, že máte málo sexu, podruhé je protějšek stále v práci a patřičně se vám nevěnuje. To vše musíte překousnout. Jakmile se do něj začnete pouštět, dlouho to s vámi nevydrží.

Pokud si myslíte, že s vámi tráví málo času, snažte se, aby se to změnilo. Protože výčitky ničemu nepomohou, jedině vás dovedou k rychlému rozchodu. Samozřejmě záleží na tom, zda jste do sebe opravdu zamilovaní a o svou lásku pečujete. Nikdy není všem dnům konec.

Prostě si dělejte radost maličkostmi, které vás udrží dohromady. Naslouchejte jeho představám i problémům a věnujte se stejným koníčkům. Ne vždy je to možné, ale určitě ho váš zájem uspokojí. Jakmile budete žárlit a trápit se divnými myšlenkami, nevěrou a odcizením, počítejte s nejhorším. 

Proč se s vámi nakonec rozejde?

Zde jsme vám vypsali několik bodů (poměrně dost), které muže nejčastěji nakonec vedou k tomu, že se s vámi rozejde.

 1. Prostě se mu přestanete líbit
 2. Nedá se svítit a nemá si s vámi, o čem povídat 
 3. Z nějakého důvodu už ho prostě nebavíte
 4. Stydí se za vás (nepečujete o sebe, jste obézní, nenalíčená)
 5. Jste nudná v sexu, anebo naopak moc divoká 
 6. Pořád jen pracujete a nemáte na něj čas, vymlouváte se 
 7. Mluvíte více než on a jste dominantnější ve vztahu
 8. Vše moc řešíte
 9. Nechcete s ním mít dítě a mateřství stále odkládáte
 10. Nedáváte mu prostor ani volnost
 11. Má pocit, že ho nerozvíjíte a táhnete ho k zemi
 12. Prostě si našel jinou
 13. Stydíte se před ním nebo rovnou ve společnosti se stydíte za něj
 14. Stále něco skrýváte a jste přehnaně tajemná
 15. Neumíte vařit a postarat se o rodinu
 16. Nevhodně se chováte a moc pijete mezi kamarády, pak ztrácíte zábrany a neznáte hranice
 17. Jste žárlivá a moc ho hlídáte
 18. Nerozumíte si ohledně jeho dětí, anebo jste příliš mateřská!!!!
 19. Dětem dáváte přednost před utužováním partnerského vztahu
 20. Prostě už si nemáte společně co říct, ohledně sexu i koníčků
 21. Vaše rodina ho nesnáší a snaží se vás rozeštvat
 22. Často pláčete a jste hysterická či labilní
 23. Řešíte věci rodiny před kamarádkami, a to samé v práci  
 24. Vlastně je s vámi jenom z povinnosti
 25. Věnujete mu málo času
 26. Vztah berete na lehkou váhu
 27. Prostě to skončilo a vlastně vás má plné zuby 
K TÉMATU  Nevíte, jak uspokojit partnera? Naučte se správně komunikovat na téma sex

Láska je věčná

Vztahové problémy patří k těm nejsložitějším, a proto byste je neměla s každým řešit. Když už dojde na nejhorší, s partnerem si v klidu promluvte a výčitky nechte stranou. Kdoví, třeba přijdete na to, proč už s vámi nechce být. Pokud půjde o nějakou hloupost, aspoň se tomu zasmějete.

Vždyť po světě běhá spousta nezadaných super chlapů a jeden z nich čeká právě na vás! A nemusí vypadat ani jako James Bond. Hlavně, že vás bude milovat takovou, jaká jste.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Rozchod během pandemie. Které herecké páry neustály karanténu?

Byl vám nevěrný? Okamžitý rozchod nemusí být řešení

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Aby vaše pleť vypadala zdravě, svěže a odpočatě, nemusíte vydávat horentní sumy za drahé pleťové krémy. I díky běžně dostupným surovinám bude vaše pleť zářivě krásná. Domácí pleťové masky na suchou pleť dodají pleti tolik potřebnou hydrataci a pro jejich přípravu stačí zajít jen do lednice.
Že nám po probdělé noci nebývá úplně fajn, víme zřejmě všichni. Když se takových nocí zopakuje hned několik, naše energie během dne rapidně klesá. To však není jediným nepříjemným efektem nedostatku spánku. Tento stav se na našem těle odráží v mnoha ohledech.
Ve světě módy, kde rychle se měnící trendy určují rytmus sezónních kolekcí, určité prvky šatníku si zachovávají svůj neměnný charakter elegance a univerzálnosti. Dámská košile, díky své všestrannosti a nadčasovému designu, představuje klíčový prvek dámského šatníku, který lze úspěšně použít při vytváření jedinečných stylizací pro nejdůležitější příležitosti. Značka TATUUM, s dlouholetou tradicí ve vytváření vysoce kvalitního oblečení pro ženy, nabízí dámské košile, které okouzlují jemnou elegancí a dokonalostí zpracování a stávají se nezbytným společníkem výjimečných chvil.
Muži rádi zažívají něco nového a dostávají se na hranici lidských možností. Proto se pro ně skvěle hodí adrenalinové dárky. Jaké jsou v dnešní době možnosti? Inspirujeme vás.
Podzim je tady, proto je čas obout se do teplejší a pevnější obuvi. Trendy pro podzim 2022 vás nadchnou. In je pohodlí a funkčnost. Mrkněte, jaké se letos budou nosit kozačky, kotníkové boty a boty na sníh. Pro každou ženu máme spoustu tipů, ze kterých si vyberete. Využijte podzimního Black Friday a nakupte nejlepší boty za zlevněné ceny. Boty si můžete pořídit i na další sezóny, proto volte kvalitní materiály a prověřené značky.
Bez mobilu si už nedovedeme život představit. Místo toho, abyste ale surfovali na netu nebo si psali s přáteli a leželi doma na posteli, můžete ho využit k zeštíhlení a posílení celého těla. Mobilní aplikace vám mohou posloužit třeba k vytvoření zdravého jídelníčku nebo zařazení cvičení do každodenního programu. Na trhu je dnes nepřeberné množství apek, co za vás odvedou velký kus práce nebo vám hubnutí aspoň zpříjemní. Vyzkoušejte některý z navrhovaných tipů!
Většina z nás si určitě ještě pamatuje na studentská léta, kdy se v hodinách biologie učilo rozdělení pohlavních hormonů na ženské a mužské. Ačkoliv je testosteron považován za mužský pohlavní hormon, má své čestné místo i v ženském těle. Víte, proč?
Infinity Pool se nachází ve výšce 650 metrů nad zemí na vrcholu hotelu Marina Bay Sands v Singapuru. Bazén je 150 metrů dlouhý a dolů je to celých 57 pater. Výhled přímo z vody je famózní. Koupání tady je skutečně ojedinělým zážitkem a pro některé i pořádný adrenalin!
Sluníčko začíná mít pomalu sílu, dny už jsou pořádně dlouhé a ve vás se začíná probouzet letní nálada? Nebojte se ji podpořit barvami, které pustíte do svého botníku. A jednoznačnou trefou jsou pro tuto sezónu bílé balerínky!
Nikdo není dokonalý… S tím se buď můžete smířit, nebo se rozhodnout s nedokonalostí bojovat. K dokonalé postavě vám pomůže dieta a osobní trenér a k dokonalému úsměvu zase rovnátka. Pojďte se podívat, jaké problémy vám pomohou vyřešit.
Skalka je ta část zahrady, se kterou si vyhrajete nejvíc. Tento prvek zahradní architektury napodobuje přirozenou skalní kompozici. Je na vás, kolik prostoru skalce dáte a jak velké kameny zvolíte. Stejně tak, jaké rostliny nebo přímo stromky zde zasadíte. Udělejte si ji podle svého!

Výběr článků

Víte, co vás čeká tento týden? Kdy je vhodný čas na zkrášlující procedury a kdy třeba na početí potomka? Tento týden můžete obojí. A co ještě? Horoskop krásy a duševního zdraví pro vás připravila astroložka Naďa Šmídová.
Vaše dcera nebo syn jsou v klidu, zatímco vy už čtrnáct dní před nástupem do školy vůbec nespíte? Nejspíš z toho máte větší stres než oni sami. A není divu. Zatímco jejich úkolem je jen včas vstávat a dobře se učit, vaše práce čítá, aby měli prostředí, v němž se budou cítit dobře a ve kterém se budou učit jedna radost.
Vědci tvrdí, že lunární cykly mohou souviset třeba s délkou spánku a menstruačními cykly. Vše je ale předmětem sporů. Jak si stojí věda a její pátrání po příčinách nespavosti u lidí? A v čem nás ještě měsíc a jeho cyklus ovlivňuje? Podíváme se na dopady měsíce na lidskou psychiku, zdraví i běžný denní režim.

Nepřehlédněte

Naše životní podmínky jsou velice dobré, ovšem ani tato skutečnost nám nezaručuje pevné zdraví. O své zdraví se musí každý starat sám. Je však pravdou, že někdy jen čirou náhodou člověka postihne choroba, o které lze říct, že je snad za trest, a se kterou svět ještě neumí vypořádat. Kupodivu se takových onemocnění nachází mezi námi celá řada, za vypíchnutí stojí například rakovina, nad kterou svět boj ještě nevyhrál.
Blíží se narozeniny, svátek nebo jiná příležitost, při které chcete sestru obdarovat? Podívejte se, jaký dárek pro sestru vybrat. Přečtěte si osvědčené tipy.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek