Pátek , 02. 12. 2022

Blanka

27 důvodů, proč se s vámi muž stejně nakonec rozejde

Někdy se to stává a máte pocit, že vás pošle partner brzy k šípku. Položila jste si však otázku, co všechno ho k tomu vede? I my ženy jsme mnohdy nevyzpytatelné. Milé dámy, představte si, že ani muž s vámi nechce někdy mluvit, protože má svou náladičku a mnohokrát je naštvaný či přepracovaný. Když na něj tlačíte, tak celou situaci leda zhoršíte. Bude-li se to opakovat pokaždé, vás nakonec opustí.
rozejde
Důvody rozchodu bývají různé. Někdy vztah prostě jen skončí.

16. 05. 2022

Láska jako trám a vy jste najednou na druhé koleji. No, to už tak někdy bývá. Ne každý muž má tendenci své partnerce ve všem podlehnout. Nebude kolem vás skákat jako opička a nedejbože vám říkat sladké řečičky. Co se stane, když to po něm budete chtít každou chvíli? Pak se ovšem nedivte, že se s vámi rozejde.

Existuje elixír na spokojený vztah?

Určitě ne. Jednou se vám zdá, že máte málo sexu, podruhé je protějšek stále v práci a patřičně se vám nevěnuje. To vše musíte překousnout. Jakmile se do něj začnete pouštět, dlouho to s vámi nevydrží.

Pokud si myslíte, že s vámi tráví málo času, snažte se, aby se to změnilo. Protože výčitky ničemu nepomohou, jedině vás dovedou k rychlému rozchodu. Samozřejmě záleží na tom, zda jste do sebe opravdu zamilovaní a o svou lásku pečujete. Nikdy není všem dnům konec.

Prostě si dělejte radost maličkostmi, které vás udrží dohromady. Naslouchejte jeho představám i problémům a věnujte se stejným koníčkům. Ne vždy je to možné, ale určitě ho váš zájem uspokojí. Jakmile budete žárlit a trápit se divnými myšlenkami, nevěrou a odcizením, počítejte s nejhorším. 

Proč se s vámi nakonec rozejde?

Zde jsme vám vypsali několik bodů (poměrně dost), které muže nejčastěji nakonec vedou k tomu, že se s vámi rozejde.

 1. Prostě se mu přestanete líbit
 2. Nedá se svítit a nemá si s vámi, o čem povídat 
 3. Z nějakého důvodu už ho prostě nebavíte
 4. Stydí se za vás (nepečujete o sebe, jste obézní, nenalíčená)
 5. Jste nudná v sexu, anebo naopak moc divoká 
 6. Pořád jen pracujete a nemáte na něj čas, vymlouváte se 
 7. Mluvíte více než on a jste dominantnější ve vztahu
 8. Vše moc řešíte
 9. Nechcete s ním mít dítě a mateřství stále odkládáte
 10. Nedáváte mu prostor ani volnost
 11. Má pocit, že ho nerozvíjíte a táhnete ho k zemi
 12. Prostě si našel jinou
 13. Stydíte se před ním nebo rovnou ve společnosti se stydíte za něj
 14. Stále něco skrýváte a jste přehnaně tajemná
 15. Neumíte vařit a postarat se o rodinu
 16. Nevhodně se chováte a moc pijete mezi kamarády, pak ztrácíte zábrany a neznáte hranice
 17. Jste žárlivá a moc ho hlídáte
 18. Nerozumíte si ohledně jeho dětí, anebo jste příliš mateřská!!!!
 19. Dětem dáváte přednost před utužováním partnerského vztahu
 20. Prostě už si nemáte společně co říct, ohledně sexu i koníčků
 21. Vaše rodina ho nesnáší a snaží se vás rozeštvat
 22. Často pláčete a jste hysterická či labilní
 23. Řešíte věci rodiny před kamarádkami, a to samé v práci  
 24. Vlastně je s vámi jenom z povinnosti
 25. Věnujete mu málo času
 26. Vztah berete na lehkou váhu
 27. Prostě to skončilo a vlastně vás má plné zuby 
K TÉMATU  Jak zvládnout vztah mezi nevlastními sourozenci?

Láska je věčná

Vztahové problémy patří k těm nejsložitějším, a proto byste je neměla s každým řešit. Když už dojde na nejhorší, s partnerem si v klidu promluvte a výčitky nechte stranou. Kdoví, třeba přijdete na to, proč už s vámi nechce být. Pokud půjde o nějakou hloupost, aspoň se tomu zasmějete.

Vždyť po světě běhá spousta nezadaných super chlapů a jeden z nich čeká právě na vás! A nemusí vypadat ani jako James Bond. Hlavně, že vás bude milovat takovou, jaká jste.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Rozchod během pandemie. Které herecké páry neustály karanténu?

Byl vám nevěrný? Okamžitý rozchod nemusí být řešení

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Minišaty jsou naprostou klasikou, díky níž může žena vypadat ležérně, šik, ale i sexy. Pravdou ale je, že minišaty mají také špatnou pověst, jelikož mohou být při nevhodném nošení odhalující a žena pak působí lacině. Je tedy zapotřebí nosit tyto krásné šaty opatrně a zaměřovat se na detaily, jako je postava, líčení a doplňky.
Negativní zprávy nás zahlcují. Napětí stoupá a klid nejspíše ještě dlouho nikdo z nás nepozná. Není se čemu divit. Sotva jsme zvládli jednu krizi, přišla další, daleko horší a jen kousek od našich hranic. Obavy o budoucnost nyní trápí hodně lidí. Pokud nemůžete z aktuálního dění spát a pracují vám nervy, soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, které vám pomohou náročné období zvládnout.
Krásně a hladce oholené nohy bez jediného pořezání - to se zdá být nesplnitelným snem pro řadu žen. Je to ale opravdu tak náročné, jak se to jeví? Nebo je to jenom o několika tricích či dodržování zásad, které vedou k dokonalému oholení? Pojďme si prozradit, jak si dokonale oholit nohy. Vždyť hladká pokožka vede k vyšším sebevědomí.
Avokádo se řadí mezi superpotraviny – a to rozhodně právem, je totiž plné zdraví prospěšných benefitů. Stalo se základem mnoha profesionálních kuchyní, jelikož je prakticky univerzální ingrediencí při vaření a je součástí vyvážené stravy. Jaké jsou jeho zdravotní výhody a jak si připravit tu nejlepší avokádovou pomazánku?
Nosíme je snad všichni, ale jenom málokdo z nás si uvědomuje, že mohou být skutečně nebezpečná a trvale poškodit naše zdraví. Jen skutečně kvalitní sluchátka toto riziko snižují na minimum, ale co všechno způsobují ta obyčejná?
Polycystický ovariální syndrom, neboli PCOS, je strašákem pro ženy v reprodukčním věku. Otěhotnět s tímto onemocněním přirozenou cestou je často nad síly ženy samotné i lékařů. Problém je, že příčina, proč onemocnění vzniká, není dosud úplně jasná. A tak naprosté vyléčení není možné.
Okenní parapety nemusí zét prázdnotou, i když teploty padají k nule. Stačí, když si vysadíte rostliny, jež jsou pro podzim typické a kterým podzim dokonce prospívá. Jednou takovou podzimní květinou je vřes, který se hravě popere i s prvními zimními mrazíky. Jelikož ho lze koupit v bílé i růžové barvě, bude hezky zdobit jinak pochmurné a smutné okenní parapety.  
Spodní prádlo - většina z nás ho bere jako samozřejmost. A není to špatně. Jen je nutné si alespoň někdy uvědomit, že i taková maličkost ukrývající se pod oblečením se nám výraznou měrou podílí na zdravotní kondici. Například špatně zvolená podprsenka způsobuje bolesti zad a zvyšuje riziko vzniku zánětů a bulek. A kalhotky? Pokud jsou malé, nevhodného střihu nebo z nepříjemného materiálu, vede to ke vzniku vaginálních mykóz.
Snad každé dítě se v předvánočním období těší na adventní kalendář s roztomilými obrázky, pod jehož okénky najdou sladkou čokoládku pro každý den. A protože radost si zasloužíme i my větší, postupně vznikly také kalendáře pro dospěláky, vždy tematicky laděné. Nutno ale uznat, že čím více takových hračiček, tím větší množství nadbytečného odpadu, který na planetě prostě nechceme. A právě proto se pomalu rozšiřuje trend udržitelných adventních kalendářů, které vás budou těšit po dlouhou dobu a příroda vám za to od srdce poděkuje.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek