Neděle , 03. 07. 2022

Radomír

27 důvodů, proč se s vámi muž stejně nakonec rozejde

Někdy se to stává a máte pocit, že vás pošle partner brzy k šípku. Položila jste si však otázku, co všechno ho k tomu vede? I my ženy jsme mnohdy nevyzpytatelné. Milé dámy, představte si, že ani muž s vámi nechce někdy mluvit, protože má svou náladičku a mnohokrát je naštvaný či přepracovaný. Když na něj tlačíte, tak celou situaci leda zhoršíte. Bude-li se to opakovat pokaždé, vás nakonec opustí.
rozejde
Důvody rozchodu bývají různé. Někdy vztah prostě jen skončí.

16. 05. 2022

Láska jako trám a vy jste najednou na druhé koleji. No, to už tak někdy bývá. Ne každý muž má tendenci své partnerce ve všem podlehnout. Nebude kolem vás skákat jako opička a nedejbože vám říkat sladké řečičky. Co se stane, když to po něm budete chtít každou chvíli? Pak se ovšem nedivte, že se s vámi rozejde.

Existuje elixír na spokojený vztah?

Určitě ne. Jednou se vám zdá, že máte málo sexu, podruhé je protějšek stále v práci a patřičně se vám nevěnuje. To vše musíte překousnout. Jakmile se do něj začnete pouštět, dlouho to s vámi nevydrží.

Pokud si myslíte, že s vámi tráví málo času, snažte se, aby se to změnilo. Protože výčitky ničemu nepomohou, jedině vás dovedou k rychlému rozchodu. Samozřejmě záleží na tom, zda jste do sebe opravdu zamilovaní a o svou lásku pečujete. Nikdy není všem dnům konec.

Prostě si dělejte radost maličkostmi, které vás udrží dohromady. Naslouchejte jeho představám i problémům a věnujte se stejným koníčkům. Ne vždy je to možné, ale určitě ho váš zájem uspokojí. Jakmile budete žárlit a trápit se divnými myšlenkami, nevěrou a odcizením, počítejte s nejhorším. 

Proč se s vámi nakonec rozejde?

Zde jsme vám vypsali několik bodů (poměrně dost), které muže nejčastěji nakonec vedou k tomu, že se s vámi rozejde.

 1. Prostě se mu přestanete líbit
 2. Nedá se svítit a nemá si s vámi, o čem povídat 
 3. Z nějakého důvodu už ho prostě nebavíte
 4. Stydí se za vás (nepečujete o sebe, jste obézní, nenalíčená)
 5. Jste nudná v sexu, anebo naopak moc divoká 
 6. Pořád jen pracujete a nemáte na něj čas, vymlouváte se 
 7. Mluvíte více než on a jste dominantnější ve vztahu
 8. Vše moc řešíte
 9. Nechcete s ním mít dítě a mateřství stále odkládáte
 10. Nedáváte mu prostor ani volnost
 11. Má pocit, že ho nerozvíjíte a táhnete ho k zemi
 12. Prostě si našel jinou
 13. Stydíte se před ním nebo rovnou ve společnosti se stydíte za něj
 14. Stále něco skrýváte a jste přehnaně tajemná
 15. Neumíte vařit a postarat se o rodinu
 16. Nevhodně se chováte a moc pijete mezi kamarády, pak ztrácíte zábrany a neznáte hranice
 17. Jste žárlivá a moc ho hlídáte
 18. Nerozumíte si ohledně jeho dětí, anebo jste příliš mateřská!!!!
 19. Dětem dáváte přednost před utužováním partnerského vztahu
 20. Prostě už si nemáte společně co říct, ohledně sexu i koníčků
 21. Vaše rodina ho nesnáší a snaží se vás rozeštvat
 22. Často pláčete a jste hysterická či labilní
 23. Řešíte věci rodiny před kamarádkami, a to samé v práci  
 24. Vlastně je s vámi jenom z povinnosti
 25. Věnujete mu málo času
 26. Vztah berete na lehkou váhu
 27. Prostě to skončilo a vlastně vás má plné zuby 
K TÉMATUAfrodiziaka v jídle. Je to mýtus nebo umí potraviny probudit vášeň?

Láska je věčná

Vztahové problémy patří k těm nejsložitějším, a proto byste je neměla s každým řešit. Když už dojde na nejhorší, s partnerem si v klidu promluvte a výčitky nechte stranou. Kdoví, třeba přijdete na to, proč už s vámi nechce být. Pokud půjde o nějakou hloupost, aspoň se tomu zasmějete.

Vždyť po světě běhá spousta nezadaných super chlapů a jeden z nich čeká právě na vás! A nemusí vypadat ani jako James Bond. Hlavně, že vás bude milovat takovou, jaká jste.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Rozchod během pandemie. Které herecké páry neustály karanténu?

Byl vám nevěrný? Okamžitý rozchod nemusí být řešení

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Mnoho žen, ale i mužů může trpět zvýšeným množstvím uloženého tuku v různých částech těla. Ženy si často stěžují na takzvaná „madla lásky“, která se vyskytují v oblasti boků, nebo jsou nevzhledné tukové zásoby v místech kolem podprsenky, či podpaždí.
Žádná domácnost není útulná, pakliže v ní chybí pokojové rostliny. Zatímco starší generace nedají dopustit na barevně kvetoucí rostliny, jako je africká fialka nebo například ibišek, mladí dávají přednost stálezeleným rostlinám, k nimž patří i zamiokulkas. A právě o této pokojové rostlině bude nyní řeč.
Pracoviště je podle statistik třetím nejčastějším místem, kde se můžete potkat se svou drahou polovičkou, a až třetina Čechů v práci prožila alespoň chvilkový románek. Láska v kanceláři může být krásná a vzrušující, ale zároveň s sebou může přinést i řadu nepříjemností. Jaké jsou tedy klady a zápory takového vztahu?
Realitní makléři u nás nemají nejlepší pověst. V posledních letech se vnímání jejich práce v očích prodávajících i kupujících poněkud zlepšilo, ale přesto přibývá Čechů, kteří se rozhodnout pro dobrodružství v neprobádaném světě realit bez ostříleného průvodce. Určitý podíl viny na tom mají autoři článků ve stylu „jak prodat nemovitost ve třech krocích“. Možná jste podobný návod četli a došli k závěru, že realitku vůbec nepotřebujete. Třeba to tak skutečně bude – můžete to zjistit v rámci jedinečného online kurzu, který připravila MAXIMA REALITY.
Máte doma čtyřnohého psího mazlíčka? Pokud ano, neměli byste péči o něj podceňovat. Mít pejska – to není jako mít plyšáka, který bude vaší živou podporou, když se vám nebude dařit. Kromě toho, že mu budete dávat najíst a budete ho chodit venčit, nesmíte zapomínat ani na péči o srst a drápky. Bohužel právě tyto dvě věci jsou u chovatelů psů často opomíjené.
I když školy a školky fungují, tak většina dětí v nich moc času netráví. Stačí jim totiž pár dnů v kolektivu a onemocní. Chřipku střídá nachlazení či angína. Během měsíců, kdy byly doma a nosily roušky, se oslabila jejich přirozená obranyschopnost a nyní jim stačí málo. Tohle byste měli udělat, abyste jejich imunitu opět nastartovali a vaše ratolesti trávily více času v lavici než v posteli.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek