Středa , 19. 06. 2024

Leoš

25 a dost! Nenasytný herec Leonardo DiCaprio ze svých nároků nepolevuje

Herec Leonardo DiCaprio byl vždy znám svými sympatiemi ke krásným modelkám. Ovšem čím je starší, tím jsou jeho úlovky mladší. Cokoliv je nad hranici 25 let, do toho se nežene a nebo to pustí k vodě. Jak to tedy se slavným proutníkem ve skutečnosti je?
DiCaprio
Proč je pro Lea věková hranice 25 let tak zásadní?

05. 12. 2022

Jak se zdá, číslo 25 má pro amerického herce zvláštní význam. Jakmile totiž jeho partnerky dosáhly této věkové hranice, Leonardo DiCaprio se s nimi rozešel. Přitom v listopadu hvězda Titaniku oslavila 48. narozeniny. Není divu, že na jeho konto už vznikají nejrůznější vtipy.

Sestavili jsme pro vás seznam patnácti krásek, které prošly jeho životem a u každé pro lepší představu najdete zmínku, kolik let daným ženám zrovna bylo.

1. Brittany Daniel (18)

Leo s randěním se známými ženami začal samozřejmě už mnohem dřív, ještě ve svých osmnácti. Dal se dohromady s herečkou Brittany Daniel. Ale ostatně jako většina mladých lásek, ani tahle neměla dlouhého trvání.

Brittany měla Lea svést během natáčení snímku Rváčův deník.

2. Kristen Zang (22)

Herečku brzy vystřídala modelka Kristen Zang, do které se Leonardo skutečně zamiloval. V tomto případě to však byla právě Kristen, kdo stál za ukončením vztahu, a to především kvůli Leově touze po mladých modelkách (jako by už tehdy něco tušila).

Kristen
Fotografie, kterou Kristen před pár týdny sdílela na sociálních sítích.

3. Naomi Campbell (25)

Málokdo ví, že i supermodelka jako je Naomi Campbell měla s mladičkým Leem románek. No byl to spíš jakýsi úlet. Sice to netrvalo dlouho, jí bylo 25 a jemu 21, ale rozešli se jako přátelé, kteří se navštěvují dodnes.

4. Eva Herzigová (25)

I naše česká supermodelka Eva Herzigová prý prošla postelí slavného herce. Ale jedná se o nepotvrzenou informaci, jelikož v té době byla vdaná za bubeníka z kapely Bon Jovi. A navíc jí už tenkrát bylo 25 let.

5. Amber Valetta (22)

O vztahu Amber a Lea se toho moc neví. S americkou modelkou a herečkou prý randil jen velmi krátce v roce 1998 a ani jeden se k tomu nechce nijak vyjadřovat.

6. Gisele Bündchen (18)

Asi nejslavnější Leonardův vztah propíraný v médiích byl ten s nejlépe placenou topmodelkou Gisele Bündchen. Dohromady se dali v roce 1999 a vztah trval celých šest let! S brazilskou kráskou se rozešli v době, kdy bylo Gisele 23 let. No ještě jí dva roky zbývaly, ale oba si prý uvědomili, že vztah na dálku není to pravé ořechové.

K TÉMATU  Šťastně až na věky? Realita bývá jiná a rozchody patří k životu. Jak jim předejít nebo je ustát?
Gisele
Krásná Gisele po boku Lea.

7. Bar Refaeli (20)

Mezi další známé románky patří ten s izraelskou modelkou Bar Refaeli. Jejich vztah trval taktéž dlouhých 6 let, navíc je spojovala láska k ekologii. Během svého vztahu si však dali půlroční pauzu, nakonec se rozešli, když bylo Bar… hádejte kolik. No přece 25 let.

8. Blake Lively (23)

Kdo by neznal krásnou herečku Blake Lively, známou především z úspěšného seriálu Super drbna. Leonardo si s Blake začal v jejích 23 letech, ale ani ne po půl roce se rozešli. Dnes je Blake Lively vdaná za hezouna Ryana Reynoldse, se kterým čeká už čtvrté dítě.

9. Madalina Ghenea (24)

Leo dlouho nezůstával po svých rozchodech sám, a nejinak tomu bylo i v tomto případě. S modelkou Madalinou Gheneaou si začal během natáčení filmu Velký Gatsby, vztah jim však nevydržel dlouho, přece jen jí tehdy bylo 24 let.

Madalina
Madalina je vážně kost!

10. Erin Heatherton (23)

Leonardo je známý svou slabostí pro andílky Victoria’s Secret. Erin Heatherton byla dalším z nich. S Leem po boku prožila deset měsíců, avšak mnoho času spolu kvůli pracovním záležitostem nestrávili. Bylo jí 23 let, když se pár rozešel.

11. Toni Garrn (23)

Další andílek Victoria’s Secret na Leově seznamu. S německou modelkou Toni Garrn byli něco málo přes rok. Za rozpadem vztahu stála hercova nenasytnost po dalších ženách.

12. Kelly Rohrbach (25)

Povídá se, že pětadvacetiletá herečka Kelly Rohrbach, která se proslavila jako C. J. Parker ve filmu Pobřežní hlídka, si získala Leovo srdce natolik, že ji měl požádat o ruku. Jestli je to pravda, či ne, to už ví jenom oni, jejich vztah nevydržel ani rok.

Scéna z filmu Pobřežní hlídka s krásnou Kelly.

13. Nina Agdal (24)

Bývalá přítelkyně zpěváka Adama Levina z Maroon 5, dánská modelka Nina Agdal, taktéž prožila nějaký čas s idolem ženských srdcí. Jejich vztah vypadal jako rok krásných dovolených, ale nakonec dali přednost pouhému přátelství.

K TÉMATU  Herci z Harryho Pottera dnes: Jak vypadají a co dělají?

14. Camila Morrone (20)

Mezi další dlouhodobé vztahy tohoto nenasytného herce patří vztah s nevlastní dcerou herce Al Pacina, Camilou Morrone, se kterou Leo začal randit, když modelce bylo 20 let. Mnozí jim dávali velkou šanci, a dokonce se šeptalo, že se chce tento krasavec konečně usadit. Jenže Camile padlo 25 let a rozchod byl na světě.

15. Maria Beregova (22)

Aktuálně by měl Leonardo DiCaprio randit s ukrajinskou modelkou Marií Beregovou (a trochu připomíná mladší verzi modelky Iriny Shayk). Ale už nedáváme moc velké šance tomu, že by právě ona prolomila jeho hranici pětadvacet. Nicméně když Leova touha po ženách dovolí, mají před sebou tři krásné roky.

Maria Beregova
Maria je prý Leův nejnovější háček.

Leonardo randil s mnoha, skutečně mnoha ženami. Byla mezi nimi modelka Lorena Rae, Victoria Robinson… Povídá se, že dokonce i Rihanna měla být jeho další čárkou v seznamu. Můžeme tedy jen spekulovat o tom, zda se skutečně někdy konečně usadí nebo si alespoň najde ženu k sobě věkově rovnou.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

První rande v restauraci: Co nikdy nedělat, ať ho neodradíte hned zkraje?

Iva (28): Dorazila jsem na rande naslepo a nestačila se divit, kdo přišel

Zdroje článku:
www.theguardian.com, www.news.com.au
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Nákup vánočních dárků se často mění v noční můru, každý z členů rodiny totiž obvykle všechno má, nic nepotřebuje a zejména starší lidé zkrátka nic nechtějí a je velmi těžké se jim zavděčit. Také každý rok řešíte tohle dilema? Nevíte, čím potěšit a obdarovat své nejbližší a docházejí vám nápady? Podle čeho vlastně dárky vybírat a opravdu se trefit? Nikdo nechce dát dárek, který nepotěší. Jděte na to letos chytře.
Vybíráte mobilní telefon pro dítě? Nejdůležitější je řídit se zdravým rozumem. Dítě v první třídě mít telefon nemusí. Kdy je tedy vhodný čas a co zohlednit při výběru?
Ještě jste nenašla sport, který by vás skutečně a bez výhrad bavil? Začněte chodit. Tím spálíte více kalorií, než si možná myslíte. Zároveň zatočíte se stresem, zlepšíte si náladu a prospějete svému srdci.
Letadlem, autem, autobusem nebo třeba vlakem? To je jedna z otázek, kterou si pokládáme v okamžiku, kdy se chystáme do dovolenkového ráje. Pokud však hodláte vyrazit do populárních destinací, kam se dostanete vzduchem i po souši, povíme vám, proč je právě auto ideální volba.
Firemní večírky, svatby, narozeninové oslavy nebo rande. Vybrat správné oblečení pro tu kterou příležitost, je samo o sobě dost obtížné.
Víte, kolik času denně strávíte na sociálních sítích? Ne? My vám to povíme. Je to něco málo přes dvě hodiny. Ano, je tomu skutečně tak. Dvě hodiny denně neděláte nic jiného, než že sledujete, co se kde šustne. Přitom byste ty dvě hodiny mohli trávit něčím mnohem užitečnějším. Ke všemu, když v nás sociální sítě vzbuzují ne zrovna pozitivní náladu.
Jaro je ideální doba pro obnovení a osvěžení všech aspektů života, včetně vašeho vztahu. V tomto článku se dozvíte, jak může jarní detox vztahů oživit váš partnerský život, posílit vaši vzájemnou komunikaci a prohloubit spojení. Představíme vám strategie a cvičení pro odstranění rutiny a negativní energie, které se mohou v průběhu času ve vztahu nahromadit. Objevte, jak společně strávený čas, otevřenost v komunikaci a sdílení nových zážitků mohou vašemu vztahu vrátit jiskru.
Problémy se zády jsou v dnešní době civilizačním onemocněním, se kterým se setkává snad každý druhý z nás. A zatímco některé jsou vrozené a získané třeba vlivem skoliózy či hyperkyfózy a dalších latinských názvosloví, jiné jsou způsobené nezdravými návyky, které každý den (mnohdy nevědomky) opakujeme. A právě takové zlozvyky ke zhoršení a ještě větším potížím jenom přispívají. Co nám nejvíce kazí záda?
Nakupování na internetu je bezesporu denní chléb prakticky každého. Zatímco před úderem koronavirové pandemie jsme z internetu objednávali pouze oblečení, nábytek nebo elektroniku, v době karantény jsme si zamilovali rozvoz jídla i potravin až před práh našeho domu.
Není svíčka jako svíčka. Velmi záleží na tom, z čeho je vyrobená. Věděli jste, že většina těch běžně prodávaných škodí zdraví? I z tohoto důvodu si v posledních pár letech lidé zvykli vyrábět si svíčky sami. Vyjdou je mnohem levněji a přesně vědí, z čeho se skládají. Můžete to zkusit i vy.

Výběr článků

Nestihli jste si před Velikonocemi umýt okna? Ano, počasí nepřálo, bylo moc práce s pečením beránků a malováním vajíček. Máte tedy jedinečnou příležitost se do toho pustit právě teď.
Zpěvák Mirai Navrátil (31) nedávno potvrdil konec vztahu s Michaelou Buschovou a nyní překvapil fanoušky sdílením fotografie s tajemným společníkem na Kanárských ostrovech. Přestože není jasné, jaký je vztah mezi nimi, mnozí to interpretují jako oznámení nového partnerského začátku. I bývalá první dáma Dagmar Havlová (70) a zpěvačka Monika Bagarová (29) projevily podporu zpěvákovi s posláním srdíček. Nový obrat v osobním životě úspěšného zpěváka tak vyvolal vášnivou diskusi nejen mezi fanoušky, ale i v showbyznysu.
Určitě jste i v zimě potkávaly spoustu lidí v teniskách. Již několik let je to módní obuv pro všechny příležitosti. A právě přicházející teplé období nám dovolí více využít přednosti této pohodlné obuvi.

Nepřehlédněte

Jak často nemáte chuť v mrazivých dnech na salát, a přesto si ho dáte. Přece musíte pamatovat na své zdraví a zkonzumovat každý den tu správnou dávku zeleniny. Bude vám ale vaše tělo vděčné, když ho budete v zimě zásobovat syrovou zeleninou? V jakých případech je zpracování zeleniny vhodnější?
Možná si i vy někdy povzdechnete, že vaše příjmení není nejkrásnější. Třeba jste vždy tiše záviděly spolužačce její příjemné a zvučné příjmení. Než budete klesat na mysli, pojďte se s námi podívat na opravdu velkou sklizeň toho, co se v naších zemích skutečně vyskytuje. Co byste řekly tomu, kdybyste se jmenovaly třeba…

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek