Úterý , 07. 02. 2023

Veronika

Power Plate vás zbaví tuku jen za 20 minut denně!

S novým rokem přichází i řada předsevzetí, mezi nimiž jasně vévodí redukce tělesné hmotnosti. Pokud si i vy přejete zhubnout a nechcete samotnému hubnutí věnovat mnoho času nebo ten čas na dlouhé cvičení jednoduše nemáte, určitě vás zaujme Power Plate. Proč je tento druh cvičení tolik oblíbený a jak je možné, že můžete redukovat tuk během pár minut?
power plate
Uděláte něco pro své tělo a zbylý čas věnujte třeba kamarádkám. (foto: 123rf.com)

10. 01. 2022

Zhubnout lze jedině v kombinaci se zdravým správným jídelníčkem a dostatkem pohybu. S jídelníčkem si možná snadno poradíte, donutit se však k pravidelnému cvičení nebo tréninku už není tak lehké. O to víc si oblíbíte právě cvičení Power Plate, které vám ušetří mnoho času a zároveň tělu dáte dostatečně zabrat, aby se tuk z vašeho těla brzy vytratil.

Co je Power Plate?

Cvičicí pomůcka Power Plate je skvělým vibračním nástrojem, jenž pomáhá při kondičním stylu tréninku. Vibrační deska je skvělou pomůckou pro zlepšení celkového organismu. Navíc při cvičení donutí tělo využít i svaly, které by se jinak do cviků nezapojily. Plošina vysílá vibrace přímo do svalů, které se zatínají až desetkrát více než při běžných cvicích bez Power Plate.

Cvičení pro každý věk

Cviky nejsou náročné, navíc celý trénink netrvá moc dlouho, a tak se hodí pro každou věkovou kategorii. Pokud patříte k těm, kteří zrovna nemilují sport, ale ví, že bez něj redukce váhy nepřijde, je cvičení Power Plate přímo pro vás. Při tréninku se naučíte zatínat svaly a využívat je při cvicích. Tento přístroj používají začátečníci i vrcholoví sportovci. Pomůže vám zlepšit celkovou kondici a fyzičku, zpevní svalstvo a zbaví tělo přebytečného tuku.

Zhubnout s tímto vibračním zařízením lze velmi snadno. Může za to především každý impuls do svalů. Pokud totiž budete zpevňovat svalstvo, přímou úměrou se budete zbavovat tuků. Díky hubnutí a zároveň posilování brzy získáte krásnou a pevnou postavu, za kterou se v létě na plovárně rozhodně nemusíte stydět. Za jednu lekci tohoto cvičení můžete spálit v průměru 500 kalorií.

Ušetříte mnoho času

Obrovskou výhodou oproti jiným druhům cvičení je zřejmá úspora času. Každý trénink ve fitness centru probíhá dvacet minut nebo maximálně půl hodiny. Nemusíte se proto trápit na běžeckém pásu nebo při kruhovém tréninku hodinu a víc. Na lekci Power Plate získáte kondičku – a později můžete tento druh cvičení kombinovat s jinými lekcemi. Například s lekcí tance, s tréninkem heat nebo právě s kruhovým tréninkem. Power Plate vám však ušetří nejvíce času, který můžete poté trávit se svou rodinou nebo u jiných koníčků.

K TÉMATU  Začátek roku ve znamení hubnutí: mohou pomoct spalovače tuků?
Zásobník cviků pro Power Plate. (zdroj: youtube.com/Dámské fitness Lady Body fit)

Nepotřebujete speciální vybavení

Na rozdíl od jiných druhů cvičení, na Power Plate si nemusíte pořizovat žádné speciální pomůcky. Samotný vibrační přístroj vám bude na lekci přiřazený, na vás tedy zůstává jen příprava běžného sportovního oblečení. K pevným sportovním botám se vám budou hodit legíny a pohodlné tričko. Na lekci si zabalte také láhev s vodou. Dostatečný pitný režim je totiž důležitý. Hodit se vám může také malý ručník pro otření potu.

Přestože je cvičení power plate pro velkou škálu lidí a doporučuje se například i pro osoby s větší nadváhou, existuje také pár případů, v nichž se tento druh cvičení nedoporučuje. I když jsou lekce šetrné pro klouby a pohybové ústrojí, není vhodné cvičit hned po jakékoliv operaci nebo po úrazu. V obou případech je nejdříve nutné poradit se s ošetřujícím lékařem nebo trenérem. Nevhodné je cvičení s vibracemi také pro těhotné ženy.

Pozitivní účinky cvičení Power Plate:

  • rychlé spalování tuku
  • zpevnění těla
  • zpevnění vazů, kloubů a šlach
  • lepší prokrvení a zlepšení kardiovaskulárního systému
  • snížení stresu
  • celkové omlazení těla

Zkusíte to také?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Výzva na pár minut: Fungují ultra krátká cvičení?

Jóga proti syndromu karpálního tunelu: lék na bolest zápěstí

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Všichni víme, že současná doba není zrovna dvakrát příhodná. Všechno kolem nás zdražuje, najednou zaplatíme víc nejen na jídle, ale i na energiích či pohonných hmotách, ale výplata zůstává stejná. Doba utrácení tak pomalu mizí v nedohlednu a nám nezbývá nic jiného, než si prostě utáhnout opasky. Na čem se dá alespoň trochu ušetřit? Mrkněte na pár tipů.
Věděli jste, že podle posledních statistik má průměrný člověk ve svém mobilním telefonu stažených zhruba třicet mobilních aplikací? Sice je nemusí nutně využívat, ale staženy jsou. Zatímco pánové nezapomínají kromě sociálních sítí na sportovní aplikace nebo aplikace sportovního sázení, co ve svém mobilu ukrývají ženy?
Celý den v jednom kole. Práce, děti, rodiče, domácnost. Nedej bože, když do toho zazvoní telefon a tam se ozve plačící kamarádka, že jí opět ten její nadával. Najednou vám začne docházet, že je toho na vás prostě moc. Kde se stala chyba? Příliš jste začali obětovat své vlastní životní štěstí a darovali jste ho na stříbrném podnose jiným lidem. Pomalu tento program změníme. Konec sebeobětování!
Na období vánočních svátků se těší téměř celý svět. Na tu chvíli, kdy konečně utichne veškerý hektický život a všichni se oddávají společnému stolování a klidu při sledování pohádek. Ne všude jsou ale tak pohodové vánoční zvyky jako u nás, nebo přinejmenším tak normální zvyky. Podívejte se na ty nejpodivnější vánoční tradice, které rádi přenecháte ostatním zemím.
Chia jsou drobná černá semínka šalvěje hispánské. Ta je původem z Mexika a Guatemaly a tato semínka byla základním jídlem starověkých Aztéků a Mayů. „Chia“ je ve skutečnosti starověké mayské slovo pro sílu. Chia semínka jsou malá, plochá a oválná s lesklou a hladkou strukturou, jejichž barva je většinou černá.
Ve světě krásy panuje řada mýtů a stereotypů. Některé z nich jsou pozůstatky starších studií, jiné vznikly jednoduše mezi lidmi a postupně se staly dostatečně přesvědčivé natolik, že ovlivnily naše chování a přístup ke kráse jako takový. Vyznat se ve světě pravdy a mýtů je skutečně nelehký úkol, ovšem, abychom vám jej alespoň trochu usnadnili, připravili jsme pro vás seznam těch nejčastějších mýtů, které i dodnes kolují mezi námi.
Tělo je dobře propracovaný stroj, který nás pravděpodobně nepřestane fascinovat. Aby však fungovalo tak, jak má, je zapotřebí, aby bylo poháněno správným palivem. Ani klasický automobil nepojede bez benzínu, ani tělo nebude fungovat bez minerálů a vitaminů, které jsou jeho pohonnou hmotou.  

Nepřehlédněte

V posledním roce je u nás velmi populární, proto jste o něm nejspíš už slyšela. Ale co skutečně CBD umí, to možná ještě nevíte. Až ale konopný olej poznáte, věřte, že ho budete chtít také vyzkoušet.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek