Úterý , 28. 05. 2024

Vilém

Dárky pro ženu na poslední chvíli? Zkuste tyhle

Blíží se významný den vaší ženy, případně jsou za rohem Vánoce a vy ještě nemáte žádný dárek? Nepanikařte, stále vše můžete zachránit. Zapomeňte ale na kreativitu, raději vsaďte na jistotu.

Šperky vždy potěší

Chcete-li koupit hodnotný dárek na poslední chvíli, u kterého máte jistotu, že bude dobře přijat, vsaďte na šperky. Pěkné stříbrné náušnice ani nejsou dárkem příliš nákladným, stojí kolem tisíce korun. Pokud chcete investovat více, máte samozřejmě možnost. V případě zlata a drahých kamenů můžete s cenovkou stoupat do výrazně vyšších řádů. Kromě náušnice můžete pořídit prsten, náramek či řetízek s přívěskem.

Nebojte se přitom toho, že vaše žena má již šperkovnici plnou. Každý šperk se hodí k trochu jiné příležitosti a k jiným šatům. I kdyby se proto dané náušnice využily jedenkrát za rok, žena bude spokojená s tím, že je využít může.

Elektronika a spotřebiče

Nový chytrý telefon nebo třeba nová bezdrátová sluchátka obvykle snadno seženete na poslední chvíli. Možnosti jsou ale mnohem širší. Kromě výpočetní techniky a jejích doplňků můžete vsadit i na spotřebiče do domácnost. Zde musíte samozřejmě vycítit, zda bude vaše žena z nového kuchyňského robota nadšená, nebo bude považovat tak trochu za urážku, že dárky do kuchyně dostává ona. Musíte se orientovat dle toho, zda vaše žena považuje vaření a pečení za nutné zlo, nebo jde o její vášnivý koníček.

Se spotřebiči, které slouží k úklidu nebo k praní, již buďte výrazně opatrnější. Jen málo žen bude vyloženě nadšeno z nového vysavače nebo z novější pračky.

Poukaz do zážitkové restaurace

Skutečně na poslední chvíli můžete obdarované obstarat poukaz na večeři do zážitkové restaurace. Zdaleka přitom neplatí, že takové poukazy lze pořídit jen do restaurací v našem hlavním městě. Také ve většině krajských měst a i v mnoha městech menších dnes najdete restaurační zařízení, kde je večeře nezapomenutelným zážitkem. Máte-li tedy Prahu z ruky, jistě neuděláte chybu, pokud se porozhlédnete blíže svého bydliště.

K TÉMATU  Průvodce výběrem, kde využít kameny na zahradě

Druhou možností je spojit chutnou večeři s výletem do určité turistické destinace. Kromě večeře tak můžete přespat v blízkém penzionu či hotelu a užít si tak příjemný společný víkend.

Dámská kosmetika nemůže být krokem vedle

Další sázkou na jistotu je dámská kosmetika. I na poslední chvíli ji pravděpodobně dokážete obstarat přes internet nebo v kamenné prodejně. Ať už vaší volbou bude celá dárková sada, nebo vyberete jen pár pěkných kousků vyšší kvality, kosmetikou jistě bude vaše obdarovaná potěšená.

Darujte například voňavá mýdla, hydratační krémy nebo oleje do koupele. Dárek můžete doplnit aromatickou svíčkou.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Letos zatím sněhová nadílka lyžařům příliš nepřeje, což je důvod, proč za lyžařskými zážitky vyrazit za hranice. Vydat se můžete do několika zajímavých středisek, která se nacházejí v Rakousku, Švýcarsku, Itálii a Francii.
Lewis Hamilton, pilot a mistr světa Formule 1. Hvězda světového formátu, která oslní svou přítomností každou událost. Ale ne pouze on, jeho čtyřnohý přítel, buldok Roscoe, ho dokáže mnohdy zcela zastínit.
Ve zdravém těle zdravý duch. Mnohokrát připomínaná moudrost irského dramatika George Bernarda Shawa je, byla a bude pro lidstvo aktuální. S neustálým rozvojem přísunu informací se každý den dozvídáme o nových metodách cvičení, možnostech sestavení zdravého jídelníčku a korekce životního stylu tak, aby člověk dosáhl co možná nejlepšího pocitu sama ze sebe. Takový pocit vám dodá tolik potřebnou sebedůvěru, která se odráží při každodenních činnostech.
Podzim. Chvíli krásně barevný, ale po opadání listí šedý a ponurý. Období dešťů, mlhy, nevlídného počasí a špatné nálady. Ať chceme nebo nechceme, počasí na nás působí více, než si myslíme. Záleží ale na tom, jak se k tomuto faktu postavíme a čím si toto období zpříjemníme. Někdo se rád zabalí do deky a lehne si ke krbu s knížkou, jiní jdou pouštět draka anebo (pravděpodobně spíše ženy) vyrazí na nákupy. Jak jste na tom vy?
Obnošené džíny, které už nosíte méně, ale vyhodit je nechcete. Pád snadných tipů a z vašeho odloženého kousku se může stát opět oblíbené oblečení. Tyhle chytré vychytávky vám ukážou, jak džíny vylepšit nebo využít na něco úplně jiného.
S příchodem sychravých a deštivých dnů nemusíte mít obavy, že se budete doma nudit. O zábavu se vám postará Netflix, který má ve své nabídce dokumenty, co vás chytnou za srdce.
O spodním prádle se zrovna moc nemluví, a to hlavně z toho důvodu, že se jedná o něco opravdu intimního, ale přitom tak běžného. Také proto jsou fakta o spodním prádle tak trochu zapovězena – ale věřte, že i v tomto případě se můžete zasmát a podivovat, jakou proměnou spodní prádlo prošlo za tu dlouhou řadu let od jeho vynalezení.
V každé domácnosti nechybí alespoň jedny nástěnné hodiny. Co takhle zvolit nějaké obří, které se stanou dominantou vašeho interiéru? Retro styl je pořád v oblibě, tak se inspirujte překrásnými kousky. Dřevo, jeho imitace nebo design starých nádražních hodin navozují příjemnou atmosféru. Hodí se prakticky kamkoli, do ložnice, kuchyně nebo obývacího pokoje. Nejenom, že ukazují čas. Jsou zároveň krásným doplňkem vašeho interiéru.
Tvůrci nazvali tuhle povedenou reklamu bitva pohlaví. Scéna je jako vystřižená z filmu Gladiátor. Obě strany proti sobě neváhají použít všechny své zbraně! Tohle vás zaručeně rozesměje!
Chtěla jsem vždycky dělat všechno správně, ale nedařilo se mi. Někdy jsem měla pocit, že jsem jeden velký omyl, že můj život je jeden velký omyl, a dnes si to myslí i moje rodina. Nevím, jestli jsem skutečně tak špatná, špatná máma, špatná manželka i dcera, ale rodina se mnou už nějaký čas vůbec nekomunikuje, a to mě trápí. Nejhorší ve svém životě snad už mám za sebou, ale i tak propadám beznaději.
Pitbulové jsou od pohledu psi velice statní a mnoho lidí si tak myslí, že jsou agresivní a zlí. A ono je tomu právě naopak. Pokud je tento druh psa vychováván v lásce a dostatečné péči, dokáže se pro své pány a rodinu rozdat. Má dobré psí srdce a je to velký ochránce. Tato fakta dokazuje čin, který na internetu prezentoval Juan José, Mexičan, který se stará od štěněte o pitbula Hadese.
Motat se v kruhu a dělat stále stejné chyby je lidské. Jenže tím výrazně ubližujeme nejen naší psychice, ale i zdravotnímu stavu.

Výběr článků

Solární světélka, zapíchaná podél chodníčku, udělají také příjemnou atmosféru. Ale noční osvětlení zahrady, jako je tohle, vás přenese rovnou do pohádky. Světla zavěšená v koruně stromu nebo naopak umístěná u kmene menších stromků vytváří ve tmě přímo čarovnou náladu.
TikTok, sociální síť, která zažívá velký boom. Možná jste tady noví, nebo chcete najít nějaké další, zajímavé účty.
Pulty obchodů během zimních měsíců plní exotické ovoce nejrůznějších druhů. Vánoční svátky klepou na dveře a touha po plné štědrovečerní tabuli, ze které je neustále co ujídat, se o to víc násobí. Ta touha bude ostatně silnější než peněženka, která brzy na to zapláče. V případě ovoce se však nezdráhejte, protože řada z rozličných exotických druhů je zdraví velmi prospěšná a co důležitějšího si přát o Vánocích než zdraví.

Nepřehlédněte

Je sobota dopoledne, venku prší, zrušil se vám program a vy nevíte, co s volným dnem. Přesně pro takové situace jsme pro vás sepsali tento článek. Najdete v něm pár tipů na to, jak strávit den smysluplně a bez výčitek.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek