Sobota , 28. 01. 2023

Otýlie

Dárky pro ženu na poslední chvíli? Zkuste tyhle

Blíží se významný den vaší ženy, případně jsou za rohem Vánoce a vy ještě nemáte žádný dárek? Nepanikařte, stále vše můžete zachránit. Zapomeňte ale na kreativitu, raději vsaďte na jistotu.

Šperky vždy potěší

Chcete-li koupit hodnotný dárek na poslední chvíli, u kterého máte jistotu, že bude dobře přijat, vsaďte na šperky. Pěkné stříbrné náušnice ani nejsou dárkem příliš nákladným, stojí kolem tisíce korun. Pokud chcete investovat více, máte samozřejmě možnost. V případě zlata a drahých kamenů můžete s cenovkou stoupat do výrazně vyšších řádů. Kromě náušnice můžete pořídit prsten, náramek či řetízek s přívěskem.

Nebojte se přitom toho, že vaše žena má již šperkovnici plnou. Každý šperk se hodí k trochu jiné příležitosti a k jiným šatům. I kdyby se proto dané náušnice využily jedenkrát za rok, žena bude spokojená s tím, že je využít může.

Elektronika a spotřebiče

Nový chytrý telefon nebo třeba nová bezdrátová sluchátka obvykle snadno seženete na poslední chvíli. Možnosti jsou ale mnohem širší. Kromě výpočetní techniky a jejích doplňků můžete vsadit i na spotřebiče do domácnost. Zde musíte samozřejmě vycítit, zda bude vaše žena z nového kuchyňského robota nadšená, nebo bude považovat tak trochu za urážku, že dárky do kuchyně dostává ona. Musíte se orientovat dle toho, zda vaše žena považuje vaření a pečení za nutné zlo, nebo jde o její vášnivý koníček.

Se spotřebiči, které slouží k úklidu nebo k praní, již buďte výrazně opatrnější. Jen málo žen bude vyloženě nadšeno z nového vysavače nebo z novější pračky.

Poukaz do zážitkové restaurace

Skutečně na poslední chvíli můžete obdarované obstarat poukaz na večeři do zážitkové restaurace. Zdaleka přitom neplatí, že takové poukazy lze pořídit jen do restaurací v našem hlavním městě. Také ve většině krajských měst a i v mnoha městech menších dnes najdete restaurační zařízení, kde je večeře nezapomenutelným zážitkem. Máte-li tedy Prahu z ruky, jistě neuděláte chybu, pokud se porozhlédnete blíže svého bydliště.

K TÉMATU  Vyplatí se kupovat levné tonery? Dejte si pozor, které vybíráte

Druhou možností je spojit chutnou večeři s výletem do určité turistické destinace. Kromě večeře tak můžete přespat v blízkém penzionu či hotelu a užít si tak příjemný společný víkend.

Dámská kosmetika nemůže být krokem vedle

Další sázkou na jistotu je dámská kosmetika. I na poslední chvíli ji pravděpodobně dokážete obstarat přes internet nebo v kamenné prodejně. Ať už vaší volbou bude celá dárková sada, nebo vyberete jen pár pěkných kousků vyšší kvality, kosmetikou jistě bude vaše obdarovaná potěšená.

Darujte například voňavá mýdla, hydratační krémy nebo oleje do koupele. Dárek můžete doplnit aromatickou svíčkou.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Čekáte přírůstek do rodiny? Gratulujeme! Jednou z velice krásných povinností, která na vás v budoucích měsících čeká, vymýšlení, jak zařídíte pokojíček. Jaké jsou novinky, které vás potěší, a co by v pokojíček pro miminko rozhodně nemělo chybět?
Odřeniny, drobné popáleniny, pořezání a další drobná poranění kůže přirozeně patří k letním sportům, dětským hrám, turistice, opékání špekáčků či grilování. Nejen děti, ale celé rodiny bývají více aktivní, podnikají řadu výletů, zkouší nová dobrodružství, sportují, chodí po horách nebo dovádějí na pláži. Některým úrazům lze předejít, ale často za ně bohužel může neovlivnitelná náhoda. Pak se vyplatí vědět, jak takové odřeniny, spáleniny od slunce nebo třeba říznutí co nejrychleji ošetřit.
Po dlouhé a poměrně chladné zimě nám do schránek doputuje každoroční vyúčtování za energie. A mnozí se naprosto zhrozí, jelikož nejen, že musí doplácet, ale doplatek je doslova do nebe volající. V této chvíli nemohou dělat nic jiného než se zavřenými oči šek odeslat, a poté přemýšlet, jak snížit energetickou náročnost rodinného domu. Ono to ostatně není nic těžkého, tipy na několik úsporných opatření vám přinášíme.
V nejhorším případě úmrtí, v „nejlepším“ trvalé následky. Očkování v naší republice bylo zavedeno v letech 1946–1985. Úmrtnost u většiny nemocí klesla o 90-99,9 %. Přesto se i u nás vracejí na scénu nemoci, které jsme znali už jen z literatury: spalničky, dávivý neboli černý kašel, příušnice nebo zarděnky. Jak se jim bránit?
Od pradávna je člověk zvyklý žít ve společenství. Pokud z něj odešel, tak většinou jen z donucení. Dnes naopak mnoho lidí tvrdí, že je jim dobře samotným. Singl jsou prostě v módě. Ale co když onemocníte, potřebujete hlídat děti nebo potřebují pomoc starší rodiče? Přejíždět nebo bydlet společně? Je lepší, když žije více generací pohromadě, nebo každá zvlášť?
8. září 2022 skončila éra Alžběty II. V tento den, v šestadevadesáti letech, opustila svět. Nikoho tato zpráva nenechala lhostejným a někdo bude ještě dlouho truchlit. Se vší úctou k zesnulé královně, pojďme se společně podívat na nějaké úsměvné pikantnosti z jejího života. Mnohé vás jistě překvapí.
Šedá v interiéru vládne! Nejsou to pastelové barvy ani zářivé kombinace, které bychom chtěli vidět doma. Trendy a zájem zákazníků jasně ukazují, která barva se těší oblibě. Obývací pokoje, kuchyně, ložnice i koupelna, tam všude lahodí oku šedá. Žádná jiná barva se nemůže pochlubit takovým množstvím odstínů. Šedá maximálně těží z toho, že se ze všech barev nejvíc hodí k bílé, což je tradiční barva stěn v interiéru. Právě v kombinaci s černou nebo dalšími odstíny šedé spolu potom mohou vytvořit zázraky i u vás doma.
Čekáte přírůstek do rodiny? Gratulujeme! Jednou z velice krásných povinností, která na vás v budoucích měsících čeká, vymýšlení, jak zařídíte pokojíček. Jaké jsou novinky, které vás potěší, a co by v pokojíček pro miminko rozhodně nemělo chybět?
Rychle dojet do mateřské školky, odložit dítě paní učitelce a už abychom byli v práci. Rodiče dnes často spoléhají na to, že paní učitelka ve školce (škole) se už nějak postará o to, co je třeba. Před výchovou ale neutečeme, a ani se nezbavíme odpovědnosti z ní vyplývající. Pro dítě je největší autorita rodič. Ve školce se navíc dítě má učit jiné věci, než to, co jako rodiče doma zanedbáváme.
Čas je to, oč tu běží. Nikdy ho není dost a zvláště v poslední době je každá minuta drahá. Ze dne na den jste se staly na plný úvazek nejen matkami, ale i učitelkami, vychovatelkami a kuchařkami. K tomu všemu musíte zvládnout ještě svoji práci. Pokud se z toho nechcete zbláznit, rozdělte úkoly v rodině a nebojte se ulehčit si práci. Využijte všeho, co doba nabízí, a uvidíte, že bude i teplé jídlo.
Tento horoskop vynalezli indiáni ze Severní Ameriky, kteří uctívali různé totemy a věřili, že člověk narozený v určitý den v roce je příbuzný s konkrétními zvířaty. Své znamení znáte, teď poznejte svůj totem. Třeba vám odkryje spoustu nového o vaší povaze, věci, o kterých jste dosud nevěděli.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek