Úterý , 04. 10. 2022

František

Dlouho očekávané seriály roku 2022. Na co si letos počkat?

Streamovací platformy i po dlouhých měsících zažívají žně a myslíme si, že tento trend jen tak neutichne. Přece jenom se letošní rok ponese ve znamení pěkné porce seriálů, na které už fanoušci čekají roky.
seriály
Letos nebudete vědět, co dřív! (foto: 123RF)

17. 02. 2022

Vezměme si třeba jen oblíbenou gangsterskou podívanou Peaky Blinders, kterou by měl Netflix uvést už letos v březnu, respektive na sklonku jara. Na jaké další seriály roku 2022 se můžeme těšit?

Jak jsem poznala tvého otce

Vzpomínáte si na jedinečný a dnes už zcela kultovní hit v podobě seriálu Jak jsem poznal vaši matku? Není tomu tak dávno, co obletěla svět informace, že se chystá takzvaný reboot. Novinka má nést název Jak jsem poznala tvého otce, ale podle všeho to prý bude velký propadák. Jestli se negativní prognózy naplní, ukáže až čas (a možná až český dabing). Takový seriál Sex ve městě, který se po letech dočkal pokračování, také každý kritizuje, ale podívejte, kolik lidí si ho stejně pustilo.

trailer k seriálu Jak jsem poznala tvého otce

Ale teď zpět k Jak jsem poznala tvého otce. Hlavní roli si v každém případě má střihnout Hillary Duff a kromě ní také Chris Lowell, Francia Raisa nebo Tom Ainsley. No uvidíme, jak to nakonec dopadne.

Pán prstenů v seriálové podobě 

Možná jste zaznamenali, že tvůrci legendárních filmových hitů a ság mají tendenci ještě víc vydělávat na tom, co už kdysi (a ostatně dodnes) přineslo jmění. Ani Harry Potter, ale ani svět Pána prstenů proto nezůstávají bez tknutí a vrací se v mnoha neotřelých i otřelých podobách. V případě Pána prstenů nás čeká seriál, který by měl mít svou premiéru v září tohoto roku. A i když jsou zejména zarytí fanoušci trochu v rozpacích, přesto budou těmi prvními, kdo si seriál pustí.

trailer k seriálu Pán prstenů

Seriál však nevypustí ven Netflix, jak by možná mnozí čekali, ale Amazon, který s jednou z nejočekávanějších novinek přijde. Jaký seriál v podání amerického giganta bude, to je nyní pouze otázkou spekulací. Faktem prozatím zůstává, že se Amazon pěkně plácnul přes kapsu a jedná se mezi seriály roku rozhodně o ten nejdražší.

K TÉMATU  4+1 tipy na seriály, které každou ženu vtáhnou do děje

Další řada Koruny 

Zatímco Amazon sází na novou podobu Pána prstenů, Netflix naopak jede v kolejích, které si vybudoval už před lety. Letos by se měla světlu světa ukázat další řada oblíbeného seriálu Koruna, který patří k nejnákladnějším projektům celé streamovací platformy. Povídá o dění v královské rodině a očekává se, že tato série bude jedna z nejsledovanějších. Hlavním tématem totiž bude rozvod princezny lidu Diany a prince Charlese, jejichž manželství nevydrželo dlouho.

seriál Koruna je u fanoušků velmi populární

Dokonce se tvrdí, že bude součástí řady i nehoda princezny Diany čili její náhlá smrt. V jakém duchu ji tvůrci pojmou? Uvidíme. Ovšem už v druhé polovině letošního roku bychom to mohli zjistit (přesné datum premiéry zatím nebylo uvedené).

Netflix však má vícero es v rukávu, se kterými se vynasnaží ovládnout žebříčky sledovanosti. Jednou z dalších novinek, jejíž přesné datum premiéry také zatím není známo, je i nová řada oblíbeného seriálu Stranger Things. Tato populární podívaná by se tak měla vrátit na obrazovky po dlouhých třech letech. Uf, to se fanoušci načekali.

trailer k nové řadě Stranger Things

Také zatím nevíme, kolik epizod máme vlastně očekávat. V každém případě nám nezbývá nic jiného než doufat, že se seriál ponese ve stejně kvalitním duchu, jako předcházející série.

The First Lady 

Abychom však upustili od pokračování oblíbených seriálů, pojďme si závěrem zmínit ještě jednu novinku, která má také velkou šanci uspět u diváků (zejména těch, kteří milují právě zmiňovanou Korunu). Seriál The First Lady má přibližovat životy prvních dam Ameriky. Hned úvodem bychom se měli seznámit s inspirativní dámou Michelle Obamovou, ale také Eleanor Rooseveltovou nebo Betty Fordovou.  

To, že se bude jednat o skvělou podívanou, slibuje nejen námět celého seriálu, ale také fantastické herecké obsazení. Jen tedy stále visí otazník nad tím, kdy bude premiéra očekávané novinky.

K TÉMATU  Jednoduchý návod, jak vyndat bez námahy plný pytel z odpadkového koše

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nejlepší seriály o bydlení, které vás dostanou, ale hlavně inspirují

Nejlepší zahraniční komediální seriály všech dob! Jaký je váš favorit?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Hudba, umění a drogy nebo alkohol, to k sobě už tak nějak patří. I když to samozřejmě není podmínkou. Zejména umělci k nešvarům doby bohužel tíhnou a to z různých důvodů. I dnes bohužel můžeme sledovat osudy mnohých nadaných zpěvaček, které si život zkazily nějakou tou závislostí.
Lidé by si vzájemně v nouzi měli pomáhat, i přesto však je na světě mnoho případů, kdy člověku či zvířeti v ohrožení života nikdo pomoc neposkytnul. Doba je čím dál hektičtější a lidé si již méně všímají toho, co se okolo nich děje. Často bývají i lhostejní vůči negativním situacím, do kterých raději nechtějí zasahovat, aby sami nebyli ohroženi.
První česká superstar se odehrála roku 2004 … Ano, počítáte správně, je tomu už neuvěřitelných 17 let! A my máme stále v živé paměti některé z finalistů této obrazovky neopouštějící soutěže. Pamatujete si je všechny? A jak se dnes asi mají? Změnila je Superstar na celý život, nebo se spíše vrátili do zajetých kolejí? Posuďte sami.
Rozvodovost je v České republice opravdu na vysoké úrovni a za poslední měsíce se počet ukončených manželství ještě znásobil. Karanténu přikazující lidem, aby strávili svůj čas se všemi členy domácnosti zkrátka ne všichni zvládli s lehkostí a bez hádek či řevu. Nový typ onemocnění však není jediný důvod, proč se vztahy rozpadají.  

Nepřehlédněte

Bali - nádherný, romantický a přírodou protkaný ostrov, který přímo vybízí k prožití okamžiku, který se na vždy zapíše do vaší paměti jako váš den D. Plánujete zde svatbu? Proč ne, je to ostatně v poslední době poměrně trendy záležitost. Předem byste rozhodně měly vědět, na co se připravit. Svatební specialistka a místní balijský průvodce pro vás připravili souhrnné informace přímo z místa činu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek