Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

Dlouho očekávané seriály roku 2022. Na co si letos počkat?

Streamovací platformy i po dlouhých měsících zažívají žně a myslíme si, že tento trend jen tak neutichne. Přece jenom se letošní rok ponese ve znamení pěkné porce seriálů, na které už fanoušci čekají roky.
seriály
Letos nebudete vědět, co dřív! (foto: 123RF)

17. 02. 2022

Vezměme si třeba jen oblíbenou gangsterskou podívanou Peaky Blinders, kterou by měl Netflix uvést už letos v březnu, respektive na sklonku jara. Na jaké další seriály roku 2022 se můžeme těšit?

Jak jsem poznala tvého otce

Vzpomínáte si na jedinečný a dnes už zcela kultovní hit v podobě seriálu Jak jsem poznal vaši matku? Není tomu tak dávno, co obletěla svět informace, že se chystá takzvaný reboot. Novinka má nést název Jak jsem poznala tvého otce, ale podle všeho to prý bude velký propadák. Jestli se negativní prognózy naplní, ukáže až čas (a možná až český dabing). Takový seriál Sex ve městě, který se po letech dočkal pokračování, také každý kritizuje, ale podívejte, kolik lidí si ho stejně pustilo.

trailer k seriálu Jak jsem poznala tvého otce

Ale teď zpět k Jak jsem poznala tvého otce. Hlavní roli si v každém případě má střihnout Hillary Duff a kromě ní také Chris Lowell, Francia Raisa nebo Tom Ainsley. No uvidíme, jak to nakonec dopadne.

Pán prstenů v seriálové podobě 

Možná jste zaznamenali, že tvůrci legendárních filmových hitů a ság mají tendenci ještě víc vydělávat na tom, co už kdysi (a ostatně dodnes) přineslo jmění. Ani Harry Potter, ale ani svět Pána prstenů proto nezůstávají bez tknutí a vrací se v mnoha neotřelých i otřelých podobách. V případě Pána prstenů nás čeká seriál, který by měl mít svou premiéru v září tohoto roku. A i když jsou zejména zarytí fanoušci trochu v rozpacích, přesto budou těmi prvními, kdo si seriál pustí.

trailer k seriálu Pán prstenů

Seriál však nevypustí ven Netflix, jak by možná mnozí čekali, ale Amazon, který s jednou z nejočekávanějších novinek přijde. Jaký seriál v podání amerického giganta bude, to je nyní pouze otázkou spekulací. Faktem prozatím zůstává, že se Amazon pěkně plácnul přes kapsu a jedná se mezi seriály roku rozhodně o ten nejdražší.

K TÉMATU  Bizarní sexuální rekordy, nad kterými zůstává rozum stát. Tipněte si, který je nejšílenější

Další řada Koruny 

Zatímco Amazon sází na novou podobu Pána prstenů, Netflix naopak jede v kolejích, které si vybudoval už před lety. Letos by se měla světlu světa ukázat další řada oblíbeného seriálu Koruna, který patří k nejnákladnějším projektům celé streamovací platformy. Povídá o dění v královské rodině a očekává se, že tato série bude jedna z nejsledovanějších. Hlavním tématem totiž bude rozvod princezny lidu Diany a prince Charlese, jejichž manželství nevydrželo dlouho.

seriál Koruna je u fanoušků velmi populární

Dokonce se tvrdí, že bude součástí řady i nehoda princezny Diany čili její náhlá smrt. V jakém duchu ji tvůrci pojmou? Uvidíme. Ovšem už v druhé polovině letošního roku bychom to mohli zjistit (přesné datum premiéry zatím nebylo uvedené).

Netflix však má vícero es v rukávu, se kterými se vynasnaží ovládnout žebříčky sledovanosti. Jednou z dalších novinek, jejíž přesné datum premiéry také zatím není známo, je i nová řada oblíbeného seriálu Stranger Things. Tato populární podívaná by se tak měla vrátit na obrazovky po dlouhých třech letech. Uf, to se fanoušci načekali.

trailer k nové řadě Stranger Things

Také zatím nevíme, kolik epizod máme vlastně očekávat. V každém případě nám nezbývá nic jiného než doufat, že se seriál ponese ve stejně kvalitním duchu, jako předcházející série.

The First Lady 

Abychom však upustili od pokračování oblíbených seriálů, pojďme si závěrem zmínit ještě jednu novinku, která má také velkou šanci uspět u diváků (zejména těch, kteří milují právě zmiňovanou Korunu). Seriál The First Lady má přibližovat životy prvních dam Ameriky. Hned úvodem bychom se měli seznámit s inspirativní dámou Michelle Obamovou, ale také Eleanor Rooseveltovou nebo Betty Fordovou.  

To, že se bude jednat o skvělou podívanou, slibuje nejen námět celého seriálu, ale také fantastické herecké obsazení. Jen tedy stále visí otazník nad tím, kdy bude premiéra očekávané novinky.

K TÉMATU  Coca-Cola jako univerzální prostředek pro domácnost! Nevěříte? S její pomocí odstraníte všechno, s tím se jindy tak trápíte!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nejlepší seriály o bydlení, které vás dostanou, ale hlavně inspirují

Nejlepší zahraniční komediální seriály všech dob! Jaký je váš favorit?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pandemie doléhá na nás všechny. Negativní zprávy, úmorné diskuze kolem zákazů a stále se nelepšící situace nikomu neprospívají. Spíše naopak. Těžce doléhají nejen na naše tělo, ale i duši. Ovšem udržet si vitalitu je jedinou cestou, jak my sami můžeme situaci čelit. Proto si pojďme zahrát o doplňky stravy Naturevia Omega 3 a Magnesium 1, které prospějí nejen naší fyzičce, ale i psychice.
Léto si každý z nás spojuje s opalováním a všichni se na něj nesmírně těšíme-. Konečně totiž může naše tělo získat bronzový odstín bez toho, aniž bychom museli navštěvovat solárium. Jenže co až léto bude pryč? Co pak? Vyvstává najednou otázka, jak si udržet opálení po co nejdelší dobu. Tento článek obsahuje nejúčinnější tipy na to, jak opálení co nejvíce prodloužit a pyšnit se tak krásným tělem i několik měsíců po dovolené.
Ačkoliv z vědeckého hlediska se může zdát, že barva očí nemůže mít s povahou člověka pranic společného, nenechte se mýlit. Mnoho starověkých národů věřilo, že barva očí má svůj význam. Najděte si v článku svou barvu očí a zjistěte, co říká o vaší osobnosti!
Krásný, rovný úsměv bez bolesti a téměř na počkání slibuje inovativní systém neviditelných rovnátek Invisalign. Rovnátka jsou totiž navržena tak, aby odhalila úsměv, po kterém toužíte. Díky snímatelným rovnátkům tak opravdu během pár měsíců změníte svůj život.
Pravý deštivý a sychravý podzim se pomalu začíná hlásit o slovo, a tak není divu, že v tomto zrádném počasí více stonáme my i naše děti. S nižšími venkovními teplotami a nedostatkem sluníčka se navíc zvyšuje riziko nachlazení, chřipky a v dnešní době bohužel i dalších virových onemocnění. Právě v tomto období je tedy více, než kdykoliv jindy v roce důležité myslet na posílení imunity, která hraje zásadní roli v naší přirozené obranyschopnosti a odolnosti proti bacilům. Efektivním způsobem, jak můžeme posílit imunitu sobě i svým blízkým, je za pomoci pěti přírodních pomocníků. Jaké to jsou?
Vzhled dnes hraje hlavní roli. Na základě celkové vizáže si vytváříme první dojmy a názory na druhého člověka. Hodnotíme v čem přišel, jestli má mastné vlasy nebo jak na tom jsou jeho nehty. Ano, i nehty o člověku mnoho prozradí. Zejména to, jestli dbá na detaily či nikoliv.
Módní průmysl zažívá boom v mnoha ohledech. Na scénu se vrací devadesátkové trendy, mini střihy jsou po letech znovu v popředí a geometrické tvary na vrcholu. A právě u posledního zmíněného se pozastavíme. Pokud totiž chcete oživit své outfity, proč nezačít právě u vzorovaných modelů, které rozzáří váš šatník?
Že gejši jsou neoddělitelně spojené s Japonskem ví mnoho těch, kteří se alespoň trochu zajímají o kulturu a svět obecně. Také se ví, že hlavním úkolem gejš bylo především pobavit své klienty tancem, zpěvem, čajovým obřadem, konverzací a dalším programem nezbytným pro kulturní a zajímavou zábavu. O prostituci se v souvislosti s gejšami téměř nedá hovořit.

Nepřehlédněte

Vánoce a tradice jdou ruku v ruce. Nejedna z nás jich mnoho z nich dodržuje nebo si děláme vlastní. Jednou z takových poměrně zaběhnutých, je hladovění, neboli půst. Podle této tradice by se měl držet během Štědrého dne půst až do večeře, aby se nám zjevilo zlaté prasátko. Co na to říká naše tělo?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek