Domů » Krása a móda » Jaká obuv se bude nosit na podzim?
Krása a móda

Jaká obuv se bude nosit na podzim?

podzim
Máte už vybavený svůj botník na podzim?
Módní trendy se dotýkají také obuvi. S příchodem podzimu se mění sortiment v obchodech a prodejci mají pro zákazníky připravenou aktuální nabídku. Co by rozhodně nemělo chybět ve vašem botníku?

Mokasíny a loufers

Dámská obuv na nízkém podpatku je oblíbená již další sezónu. Je to celkem pochopitelné. Příjemně se nosí a hodí se k sukni i ke kalhotám. Módní návrháři však upozadili baleríny a přednost dali mokasínám a tzv. loufers. Jedná se o obuv s plochou podešví a minimálním až žádným podpatkem. Je ideální do podzimních plískanic, když potřebujete uzavřenou botu, do níž nebude pršet. Sandály jsou již v tomto případě tabu a bude pro ně lepší místo ve skříni, kde si počkají na příští léto.

K čemu loufers nosit?

Nebojte se loufers nebo mokasíny vzít k ležérnímu oděvu stejně jako formálnímu kostýmku do zaměstnání. Hodí se také k šatům, kdy společně vytvářejí stylový vzhled. Zvláště, když outfit doplníte oversize svetrem, koženou bundou nebo sakem. K loufers si klidně navlékněte ponožky, i výrazné barvy, jež budou vykukovat z pod kalhot. Vytvoříte tak detail, který nezůstane bez povšimutí. Odvážnější mohou vyzkoušet i zajímavě vzorované podkolenky, jež si vezmou k sukni nebo k moderním kraťasům. Prostě meze se fantazii nekladou. Uvidíte, že se loufers stanou obuví, kterou budete nosit co možná nejčastěji.

Kde dobře nakoupit?

Vždy se oplatí mít v botníku zásobu obuvi pro každou příležitost a módními kousky ji pak doplnit. Nejlépe se asi nakupuje osobně v kamenné prodejně, ale na internetu mají zase lepší výběr. Navíc slevové kódy eObuv vám dokážou výrazně nákup zlevnit, tak proč toho nevyužít. Jedná se o moderní způsob nákupu, který je mezi zákazníky oblíbený. Bonipo.cz má celou řadu akcí a slev, takže svůj zájem nemusíte vkládat je do bot. Je dobré vědět, kam se obrátit, když chcete ušetřit.

Redakce DámskáLiga.cz

Napište komentář

Klikněte pro napsání komentáře