Pondělí , 30. 01. 2023

Robin

Jaká obuv se bude nosit na podzim?

Módní trendy se dotýkají také obuvi. S příchodem podzimu se mění sortiment v obchodech a prodejci mají pro zákazníky připravenou aktuální nabídku. Co by rozhodně nemělo chybět ve vašem botníku?
podzim
Máte už vybavený svůj botník na podzim?

Mokasíny a loufers

Dámská obuv na nízkém podpatku je oblíbená již další sezónu. Je to celkem pochopitelné. Příjemně se nosí a hodí se k sukni i ke kalhotám. Módní návrháři však upozadili baleríny a přednost dali mokasínám a tzv. loufers. Jedná se o obuv s plochou podešví a minimálním až žádným podpatkem. Je ideální do podzimních plískanic, když potřebujete uzavřenou botu, do níž nebude pršet. Sandály jsou již v tomto případě tabu a bude pro ně lepší místo ve skříni, kde si počkají na příští léto.

K čemu loufers nosit?

Nebojte se loufers nebo mokasíny vzít k ležérnímu oděvu stejně jako formálnímu kostýmku do zaměstnání. Hodí se také k šatům, kdy společně vytvářejí stylový vzhled. Zvláště, když outfit doplníte oversize svetrem, koženou bundou nebo sakem. K loufers si klidně navlékněte ponožky, i výrazné barvy, jež budou vykukovat z pod kalhot. Vytvoříte tak detail, který nezůstane bez povšimutí. Odvážnější mohou vyzkoušet i zajímavě vzorované podkolenky, jež si vezmou k sukni nebo k moderním kraťasům. Prostě meze se fantazii nekladou. Uvidíte, že se loufers stanou obuví, kterou budete nosit co možná nejčastěji.

Kde dobře nakoupit?

Vždy se oplatí mít v botníku zásobu obuvi pro každou příležitost a módními kousky ji pak doplnit. Nejlépe se asi nakupuje osobně v kamenné prodejně, ale na internetu mají zase lepší výběr. Navíc slevové kódy eObuv vám dokážou výrazně nákup zlevnit, tak proč toho nevyužít. Jedná se o moderní způsob nákupu, který je mezi zákazníky oblíbený. Bonipo.cz má celou řadu akcí a slev, takže svůj zájem nemusíte vkládat je do bot. Je dobré vědět, kam se obrátit, když chcete ušetřit.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Určitě jste to v rodině zažili. Stačí obyčejné Člověče, nezlob se! Vaše figurka je shodou náhod v domečku dřív a už dítě hází kostkou, kácí figurky, bourá hrací plán a křičí, že zase prohrálo! Měli jste ho raději nechat vyhrát? Prohra je součástí života. Nechte ho někdy prohrát a projít si smutkem, který následuje.
Japonská zahrada je působivý způsob úpravy okrasné zahrady. V Japonsku bývala zahrada dlouhodobě otázkou prestiže více, než kdekoli jinde ve světě. V Evropských zemích se nachází parky i zahrady, které si berou inspiraci právě v této zahradní architektuře. Jejich vzhled byl ale přizpůsoben našemu trendu úpravy zahrad. Nic to nemění na tom, že krásně upravená idealizovaná příroda v duchu japonské zahrady je prostě pastvou pro oči.
Každé znamení zvěrokruhu má své vlastní silné stránky. Ty jsou klíčové pro určení toho, co ženy bude na mužích přitahovat, tedy jaká znamení si budou volit jaké muže. Pokud jste žena nebo muž, vyberte si své znamení a podívejte se na jeho povahové rysy. Následně se dozvíte, jaké typy mužů budou danou ženu přitahovat.
Máte za sebou složité vztahové patálie s muži? V tom případě se někdy může stát, že na ně na nějakou dobu doslova zanevřete. Zkrátka a dobře už si nepřejete žádné další potíže, a tak se mužskému pokolení snažíte co nejvíce vyhýbat. Někdy se tak může stát, že z nedostatku fyzické lásky zatoužíte po ženě. Není na tom nic špatného a zkušenosti se stejným pohlavím uvádí v anonymních průzkumech celé řady žen i mužů.
„Petra je tak úspěšná a krásná. Té se nikdy nevyrovnám.“ „Když půjdu ven v téhle sukni, určitě si o mně moji kolegové řeknou, že nemám vkus.“ „Moje děti mají tak nešikovnou mámu. Vím, že to jiné matky zvládají všechno mnohem lépe.“ Něco vám chybí - a to je sebeláska!
Vodu používáme všichni každý den. Aniž i to uvědomujeme, spotřebujeme jí obrovské množství – o čemž mnohdy ani nevíme. Zjistíme to, až nám přijde roční vyúčtování a začnou se nám nad ním protáčet panenky. Nicméně existují způsoby, jak vodou v domácnosti šetřit, aniž by nás to nějak omezilo, A hned bude pohled na každoroční vyúčtování veselejší. Jak v domácnosti šetřit vodou?

Nepřehlédněte

Bohužel to vypadá, že roušky hned tak neodložíme. Budou s námi minimálně celou zimu a nezbývá než doufat, že s příchodem jarního sluníčka koronavirus oslabí. I pak však asi budou povinné ve vnitřních prostorách, nebo třeba v hromadné dopravě. Cena jednorázové roušky není nijak závratná, ale když máte čtyřčlennou rodinu, v peněžence už to poznáte. Roušky si však naštěstí můžete ušít také doma. A nepotřebujete k tomu ani šicí stroj. V našem dnešním článku prozradíme, jak na to.
Krásná postava, zpevněný zadek, silné svaly, perfektní držení těla, stejně jako obratnost a lehkost pohybů... To vše lze získat pomocí cvičení zvaného pilates. Toto cvičení se objevilo již před několika lety, ale stále nabírá na popularitě. Proč ho cvičit? A jak s pilates začít v domácích podmínkách? Uvidíte, že i naprostý začátečník může s pilates začít okamžitě a brzy dosáhnout skvělých výsledků ve formování své postavy!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek