Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Jaká obuv se bude nosit na podzim?

Módní trendy se dotýkají také obuvi. S příchodem podzimu se mění sortiment v obchodech a prodejci mají pro zákazníky připravenou aktuální nabídku. Co by rozhodně nemělo chybět ve vašem botníku?
podzim
Máte už vybavený svůj botník na podzim?

Mokasíny a loufers

Dámská obuv na nízkém podpatku je oblíbená již další sezónu. Je to celkem pochopitelné. Příjemně se nosí a hodí se k sukni i ke kalhotám. Módní návrháři však upozadili baleríny a přednost dali mokasínám a tzv. loufers. Jedná se o obuv s plochou podešví a minimálním až žádným podpatkem. Je ideální do podzimních plískanic, když potřebujete uzavřenou botu, do níž nebude pršet. Sandály jsou již v tomto případě tabu a bude pro ně lepší místo ve skříni, kde si počkají na příští léto.

K čemu loufers nosit?

Nebojte se loufers nebo mokasíny vzít k ležérnímu oděvu stejně jako formálnímu kostýmku do zaměstnání. Hodí se také k šatům, kdy společně vytvářejí stylový vzhled. Zvláště, když outfit doplníte oversize svetrem, koženou bundou nebo sakem. K loufers si klidně navlékněte ponožky, i výrazné barvy, jež budou vykukovat z pod kalhot. Vytvoříte tak detail, který nezůstane bez povšimutí. Odvážnější mohou vyzkoušet i zajímavě vzorované podkolenky, jež si vezmou k sukni nebo k moderním kraťasům. Prostě meze se fantazii nekladou. Uvidíte, že se loufers stanou obuví, kterou budete nosit co možná nejčastěji.

Kde dobře nakoupit?

Vždy se oplatí mít v botníku zásobu obuvi pro každou příležitost a módními kousky ji pak doplnit. Nejlépe se asi nakupuje osobně v kamenné prodejně, ale na internetu mají zase lepší výběr. Navíc slevové kódy eObuv vám dokážou výrazně nákup zlevnit, tak proč toho nevyužít. Jedná se o moderní způsob nákupu, který je mezi zákazníky oblíbený. Bonipo.cz má celou řadu akcí a slev, takže svůj zájem nemusíte vkládat je do bot. Je dobré vědět, kam se obrátit, když chcete ušetřit.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pokud sledujete televizní pořady, pak jistě znáte reklamní spot, ve kterém se hádá, jestli daný člověk trpí lupy nebo seboreou. V obou případech mluvíme o problémech, které umí člověka potrápit. A v obou případech mluvíme o potíži, která se projevuje svěděním pokožky hlavy. Že vás taky svědění pokožky trápí? Pak je načase zjistit, jestli je vaším problémem právě seborea nebo klasické lupy.
Nezáleží na tom, kolik je zrovna hodin. Je to tady! Máte chuť dopřát si něco hodně nezdravého. Jednou vás provokuje tlačenka v lednici, podruhé máte problém zkrotit myšlenku pochutnat si na tom hříšně sladkém dortíku. Tu a tam takový okamžik potká snad každého z nás a jak jistě víte, všechno má nějakou příčinu. A to i hlas vašich myšlenek volající po pizze a hranolkách s dvojitou tatarkou. Co za tím stojí a jak to řešit? Poradíme.
Život nám někdy nachystá skutečně těžko předvídatelné situace. Pojďte se s námi pobavit příběhy, o které se s námi podělily naše čtenářky. Humorné situace, ve kterých uvidíte pány tvorstva jako skutečně velká nemehla. Člověk se někdy těm lesbičkám opravdu nediví, když natrefí na toto…
Občas se to stane každému. Protáhneme se ze strnulé pozice a v tu ránu uslyšíme křupnutí. Nevábný zvuk, po kterém zpravidla pocítíme příliv úlevy. Co když ale takový zvuk slyšíme o něco častěji, několikrát za den, a stává se z něj železná pravidelnost? Je to problém, nebo můžete být v klidu? Pojďme tomu přijít na kloub.

Nepřehlédněte

Krásné, silné a dlouhé vlasy jsou bezesporu symbolem ženství a vysoké atraktivity. Jsou jednoduše sexy a to nejen pro muže, ale i pro ženy. Každá to ale s vlasy máme trochu jinak. Zatímco některé ženy by se prodejem takových vlasů snad mohly i živit, je spousta žen, které marně čekají na každý centimetr. Pokud právě vy patříte ke krátkovláskám anebo s vámi bůh jednoduše odmítl diskutovat ve chvíli, kdy jste vlasů chtěla víc, zajisté jste někdy uvažovala o možnosti prodloužení a zhuštění vlasů. Proč ne. Víte ale, která z metod je tou nejlepší cestou? Inspirujte se.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek