Středa , 29. 11. 2023

Zina

Jak vybrat vkusné tetování, které vám bude opravdu slušet?

Tetování už dávno není výsadou lidí na okraji společnosti. Naopak, dnes už existují i exklusivní tetovací studia s vybranou klientelou, ve kterých vás zdánlivě jednoduchá „kérka“ vyjde zhruba stejně draho jako nové auto. A když si prolistujete svůj oblíbený společenský časopis, přijde vám, že kdo nemá tetování, jako by dnes nebyl.
jak vybrat tetování
Tetování je ozdobou těla. (foto: 123RF)

14. 09. 2021

Ozdoba na celý život

Před pořízením tetování je dobré mít na paměti, že jde opravdu o záležitost na celý život. Proto je důležité si zodpovědět otázku, jak vybrat vkusné tetování.

Existují sice salony, v nichž si tetování hravě odstraníte, ale jde o velmi drahou a bolestivou proceduru. Navíc nebývá stoprocentně úspěšná. Po jejím absolvování je sice tetování téměř neznatelné, ale jeho stopy na pokožce zůstanou i nadále.

Uvědomte si také, že jak se stárne,tak s vámi stárne i pleť. Proto volte taková místa, na nichž nebude tetování po letech vypadat komicky, nebo dokonce odpudivě. Sáhněte také po menším tetování. To bude případně po deseti či dvaceti letech možné přetetovat nebo doplnit.

Jak vybrat tetování? Trendem jsou chytré verze

Také v případě tetování platí, že kvalita má svou cenu. A připlatit si je rozhodně rozumné. V kvalitním salonu se vám bude tatér opravdu věnovat a projde s vámi různé varianty, z nichž si budete moci vybrat. Obvykle je dobré dát na radu tatérů, zejména pokud se v branži pohybuje dlouhá léta. Aktuálním trendem jsou chytrá tetování v duchu hesla „Méně je více“. Keltské, čínské nebo abstraktní symboly let minulých nahradily realistické, nebo naopak velmi jednoduché kresby s tenkými linkami.

U dam bodují i jednoduché nápisy ozdobným písmem, často velmi drobným. Oceňována bývá zejména originalita a individualita. Každé tetování by mělo být unikátní a přímo spjaté se svým nositelem či nositelkou. Inspirovat se můžete například v naší galerii, fantasii se však dnes meze nekladou.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Henna na tetování a barvení vlasů. Proč je tak oblíbená?

Tetování může snížit šanci na získání zaměstnání. Kde je to problém a kde to nevadí

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Zastřešené stání pro vůz má několik výhod. Tou hlavní je ochrana vozu před deštěm, kroupami nebo sněhem. Odpadá tak i ranní škrábání skla. Garážový přístřešek ale umožní i vaše suché a pohodlné vysednutí a naopak, stejně jako vyložení kufru. Přístřešek lze obvykle sladit s exteriérem domu, a nejčastější variantou na materiál jsou dřevěné trámy. Krytina může být stejná, jako na střeše domu, z tašek, ale používá se taktéž plech nebo světlopropustný plast či sklolaminát.
Dlažby ve vzhledu dřeva jsou ozdobou koupelny a celého interiéru v domě Lukáše Pavelky z Brněnska. Jak sám říká, na výběru podlahových krytin si dala jeho partnerka Pavla zvláště záležet. Inspiraci k dlažbám hledala v časopisech o bydlení. Nejvíc ji okouzlil venkovský styl bydlení, kterému dodala moderní šmrnc pomocí doplňků v severském a industriálním stylu.
Mama Shelter Praha není jen hotel s velkou postelí, nadrozměrnou televizí a vysokorychlostním bezplatným Wi-Fi připojením, ale také skvělé místo k jídlu, pití, tanci, večírkům a oslavám. Máme radost, že nyní můžeme oznámit, že naše úžasná terasa je znovu otevřena pro letošní letní sezónu a my se těšíme, že si na ní budete užívat vše, co Mama nabízí. Jaro je tady, je škoda sedět uvnitř, přijďte k nám a užívejte si sluníčka!
Lidé by si vzájemně v nouzi měli pomáhat, i přesto však je na světě mnoho případů, kdy člověku či zvířeti v ohrožení života nikdo pomoc neposkytnul. Doba je čím dál hektičtější a lidé si již méně všímají toho, co se okolo nich děje. Často bývají i lhostejní vůči negativním situacím, do kterých raději nechtějí zasahovat, aby sami nebyli ohroženi.
Druhů čaje existuje skutečně nepřeberné množství. Čaj, to je životní styl, rituál, který se opakuje dnes a denně. Někdy jím zaháníme žízeň, jindy ho pijeme na chuť. Ovocný nebo bylinný čaj známe dozajista všichni, ale už méně jsou nám známé jejich účinky nebo podrobnější dělení. Pojďme se proto na čaje podívat společně.
Cihlová zeď a moderní interiéry se začínají prolínat, i když by to kdysi nikoho nenapadlo. Ale přiznané cihlové zdi dodají celému interiéru jedinečný charakter. Protože ale pravé cihly najdeme málokde, můžeme cihlové stěny imitovat plastickým dekorem, který je na první pohled k nerozeznání. Tyto obklady se dají koupit v různých vyhotoveních i barvách, takže se mohou tvářit jako břidlice, kámen nebo klasické cihly. Dokonce si je můžete natřít nebo jinak povrchově upravit přesně podle sebe.

Nepřehlédněte

Tabulkově by děti zhruba do jednoho roku měly denně naspat přibližně 12 až 17 hodin. Je samozřejmé, že každé dítě je jedinečné, ale to, že obvykle malá miminka tráví valnou část dne i noci spánkem s přestávkami na krmení, je fakt.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek